• Ново
6 цвята САМ инструмент аксесоари за коса от синтетични перука понички пъпка главоболие превръзка топката френски привкус френски магически кок производител на сл?

6 цвята САМ инструмент аксесоари за коса от синтетични перука понички пъпка главоболие превръзка топката френски привкус френски магически кок производител на сл?

Buyers rating:
BGN 1.95

Брой продукти


6 Colors DIY Алатка Коса Додатоци Синтетички Перика Крофни Bud Главата Бенд Топката француски Пресврт француски Магија Кифла Создателот Слатка Коса Braider
Prodcut име : Коса Braider
Бои : 6 бои за опција.
Карактеристики : DIY Косата. Пресврт Магија Навивам Алатка.
Ве молиме Имајте на ум : тоа се должи на осветлување ефект и компјутерски боја, вистинските бои може да биде малку поинаква од сликата.

Други функции

Номер На Модела:
CF02161
Материал:
Polyester
Размер:
As Picture Show
Тип Елемент:
Плетенка
Тип Елемент:
Плетенка
Тип На Блока:
парче
Тегло На Опаковката:
0.06kg (0.13lb.)
Размер На Опаковката:
15cm x 10cm x 10cm (5.91in x 3.94in x 3.94in)

Най-добри сделки

2017 нов 3шт фиби за коса пластмасови фризьорски прически салон фиби секция аксесоари за коса жените шнола инструменти за оформяне на косата
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 нов 3шт фиби за коса пластмасови фризьорски прически салон фиби секция аксесоари за коса жените шнола инструменти за оформяне на косата

Добредојдовте на Right2 Save!2016 година Нови 3pcs Коса Клипови Пластични Фризерски Сечење Салон Шноли Дел Коса Додатоци Жените Barrette Косата АлаткиФункција100% сосема нов и висок квалитетЗа sectioning исклучување големи области на косата кога возен перм прачки или боење и истакнување на косатаМатеријал : Пластични + МеталБоја : Испрати По Случаен ИзборГолемина(должина) : 9.5 cm / 3.74 инченПакет Листата : 3pcs Коса КлиповиВе молиме проверете ги следење на информации за teacking вебсајт ве Молиме да не контактирате преку meesage,email,или трговија mnager Проверува пакетот и објектот caefullyСите продажбата се смета за конечна.Ако стока сте примиле е неисправен или оштетени во долго транзит,ве молиме контактирајте со нас слободно...

BGN 2.00 2.70
Черен цвят пълна глава 3 размер на тъкане на перука Капачка високо качество на TP коса перуки Осп за производство на перуки популярни Cornrow перука Капачка на едро
 • Ново
Оценка на продукта:

Черен цвят пълна глава 3 размер на тъкане на перука Капачка високо качество на TP коса перуки Осп за производство на перуки популярни Cornrow перука Капачка на едро

Црна Боја Полна Глава 3 Големина на Плетење Перика Капа Висок Квалитет TP Коса, Перики Капа За Правење Перики Популарни Cornrow Перика Капа трговија на Големо Стил : Потковица плетенка капа за ткаат Материјал : Природни синтетички влакна cornrow плетенки со швајцарската чипка Големина : Три Големината на располагањеМали димензии 52cm / 20.5 инченСредна големина 54cm / 21.26 инченГолеми димензии 56cm / 22.05 инченСите со жив бенд и чешли Боја : Црна боја, како на сликата, 100% вистински шут Тежина : (70+5%)g / парче Квалитет : ААА+ врвен квалитет на најновиот производ Цена : трговија на Големо цена, нова продавница со промоцијата на Процесот цел на време : во Рок од 24 часа (Освен недела и празници) и Брза испорака : DHL : 37days ПРОЗОРЦИ : 37days Fed Ex ИЕ : 37days Економски превозот : e Packet : 710days Aliexpress Стандард за испорака : 1535 дена

BGN 10.00 11.52
Sharonds сребърен и черен дракон дръжка фризьорски ножици високо качество салон ножици стомана 440C фризьорски ножици 6 инча
 • Ново
Оценка на продукта:

Sharonds сребърен и черен дракон дръжка фризьорски ножици високо качество салон ножици стомана 440C фризьорски ножици 6 инча

(Бренд) SHARONDS (Модел) ZYF (Големина) 6(Инчи) (Ниво) AAAAA (должина) 17.5(CM) (Материјал) 440 C (Цврстина) 62 HRC (Чистење го оценувате)20%30% (делови листа) Ножици Што треба да се обрне внимание...

BGN 25.00 27.20
8 левичар машина за подстригване на куче машинки за подстригване левичари куче ножица за подстригване на кучета ножици за подстригване на животни тоалетна хартия ?
 • Ново
Оценка на продукта:

8 левичар машина за подстригване на куче машинки за подстригване левичари куче ножица за подстригване на кучета ножици за подстригване на животни тоалетна хартия ?

8" lefty коса тример куче clippers лево раце куче shears куче чешлање ножици животинско clippers toilettage коњ милениче сечење мачкаМатеријал : VG10Цврстина : 62 HRCРедовни режа големина : 8.0 инченЛевата Рака УпотребаВисок квалитет silencerПрилагодливи завртка за режа напнатостДве парчиња заварени рачкаОстар нож и тапи советиНајдобри избалансиран дизајн, долго време се користи за намалување на заморотПовршината позлата полирање процес, отпорност на абење

BGN 56.00 61.95
4 Цвят Магическа Распутывающая Дръжката На Гребен За Коса Професионален Фризьорски И Козметичен Инструмент За Полагане На Сладък Гребен Гладка Дръжка
 • Ново
Оценка на продукта:

4 Цвят Магическа Распутывающая Дръжката На Гребен За Коса Професионален Фризьорски И Козметичен Инструмент За Полагане На Сладък Гребен Гладка Дръжка

Опис : Материјал : ABS Мазна се Справи со Флексибилни Влакната Девет Инчи Вкупната Должина се Намалува Присуството На Сплит Крајот е Detangling Метежот Јазол Слободни Коса Четка за Лесно и нежен начин да detangle вашата коса Топлина и Удар Фен Пријателски За Сите Типови На Коса За Мажи, Жена И Деца Големина : прибл.19cmx7.5cmx3.5cm / 7.4"x2.9"x1.3" 3 Бои за вашиот изберете : Виолетова / розова / Сино / Зелено Количина : 1pcЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 3.00 3.54
2 бр. / Една двойка 6.0 17.5 см лилав Дракон професионални ножици за човешки косъм фризьорски ножици за рязане + филировочные ножици Z9001
 • Ново
Оценка на продукта:

2 бр. / Една двойка 6.0 17.5 см лилав Дракон професионални ножици за човешки косъм фризьорски ножици за рязане + филировочные ножици Z9001

ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 6.0 Инчен Фризерски Ножици Јапонија 440 C 62 HRC Чистење / Ножици за Сечење 1 Пар Опис (1) Име : Професионални Фризерски Ножици(2) Должина : 6.0 Инчен(За 17.5 см)(3) Quatity : 1 Пар (1 Сечење Режа + 1 Чистење Режа)(4) Материјал : Јапонија 440 C Нерѓосувачки Челик(5) Цврстина : 62 HRC(6) Чистење го оценувате : 20%35%(7) Производот Број : 9001 Z(8) би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!!ИспоракаКина пост воздух пошта е бесплатно, тоа обично трае 2030 дена за да се заврши испорака.Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, ние ќе ви понуди добро решение : EMS трае 714 работни денови за испорака;DHL или UPSот трае околу 35 работни денови за испорака;Можете да изберете нив, ако сакате побрзо превозот, но ќе треба да ги сноси товар!Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид(1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 26.00 36.91
5.5 16cm Purple Dragon JP 440C Multicolor професионални ножици за човешки косъм фризьорски салон режещи ножици истончающие ножици Z1005
 • Ново
Оценка на продукта:

5.5 16cm Purple Dragon JP 440C Multicolor професионални ножици за човешки косъм фризьорски салон режещи ножици истончающие ножици Z1005

ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 5.5 Инчен Фризерски Ножици Јапонија 440 C 62 HRC Чистење / Ножици за Сечење 1 Pcs / 1 PairОпис(1) Име : Професионални Фризерски Ножици(Чистење Ножици или Сечење Режа)(2) Должина : 5.5 Инчи(За 16cm)(3) Quatity : 1 Парче / 1 Pair(4) Материјал : Јапонија 440 C Нерѓосувачки Челик(5) Цврстина : 62 HRC(6) Чистење го оценувате : 20%35%(7) Производот Број : 1005 Z(8) би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!!ИспоракаКина пост воздух пошта е бесплатно, тоа обично трае 2030 дена за да се заврши испорака.Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, ние ќе ви понуди добро решение : EMS трае 714 работни денови за испорака;DHL или UPSот трае околу 35 работни денови за испорака;Можете да изберете нив, ако сакате побрзо превозот, но ќе треба да ги сноси товар!Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид(1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 10.00 14.32
Япония 6.0 Инча Професионални Ножици За Коса, Фризьорски Салон Фризьорски Салон Рязане И Ножица За Изтъняване На Набор От Фризьорски Салон Обзавеждане Инструмент
 • Ново
Оценка на продукта:

Япония 6.0 Инча Професионални Ножици За Коса, Фризьорски Салон Фризьорски Салон Рязане И Ножица За Изтъняване На Набор От Фризьорски Салон Обзавеждане Инструмент

(Бренд) SHARONDS (Модел) ZYF (Големина) 6(Инчи) (Ниво) AAAAA (должина) 17.5(CM) (Материјал) 440 C (Цврстина) 62 HRC (Чистење го оценувате)50%70% (делови листа) Ножици Што треба да се обрне внимание...

BGN 30.00 32.00
1бр пластмасови гребени за коса, фризьорски четки, гребен салон цвят на косата боя четка оттенък набор от инструменти за нов 2U0122
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр пластмасови гребени за коса, фризьорски четки, гребен салон цвят на косата боя четка оттенък набор от инструменти за нов 2U0122

Фризерски Четки Салон Боја На Коса Боја Нијанса Алатка Комплет Нова Коса ЧеткаНие не нудиме избор на боја и стил,ние ќе го испратите производот по случаен избор,се надевам, ќе може да се разбереФункција : 100% сосема нов и висок квалитет...

BGN 1.00 1.26
Горещи продажба шик опашка коса на Плитка конска опашка полагане на производител клип инструмент черно 2 елемента
 • Ново
Оценка на продукта:

Горещи продажба шик опашка коса на Плитка конска опашка полагане на производител клип инструмент черно 2 елемента

2 ПАРЧИЊА Пластични Магија Topsy Опашка Клип Headwear Коса Алатки Стил Секојдневен Пони Мода Салон Додаток Пресврт Плетенка конска опашка ПроизводителФункција : 100% сосема нов ,мала тежина, лесна за употребаПогодна за двете професионални или домашна употребаВи носи нова фризура во секундиЕдноставна и елегантна фризура, не само embellishes обликот на главата и лицето, но, исто така, се постигнува доброто и слатка темперамент.Помалите една, исто така може да се користи за деца.Спецификации : Материјал : ПластикаБоја : црнаКоличина : една голема, една мала , сосема 2 парчиња1 pc Големина : прибл...

BGN 2.00 2.58
40шт косата клип средно черно инструменти за оформяне на косата на перука патица Модула клип 32 мм U-образна скоба високо качество -27
 • Ново
Оценка на продукта:

40шт косата клип средно черно инструменти за оформяне на косата на перука патица Модула клип 32 мм U-образна скоба високо качество -27

40pcs Коса Екстензија Клип Средината Црна Коса Стил Алатки Hairpiece Weft Snap Клип 32милиметри UОблик Менгеме Висок Квалитет100% сосема нов и висок квалитет Практично и корисно...

BGN 3.00 4.34
Purple Dragon 6 инча професионални фризьорски ножици W-образни зъби ъгъл елен зъби ножица за изтъняване на прически
 • Ново
Оценка на продукта:

Purple Dragon 6 инча професионални фризьорски ножици W-образни зъби ъгъл елен зъби ножица за изтъняване на прически

Големина : 6 инчен· јапонија врвот 9 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · 2030% Чистење го оценувате · професионални салон коса ножици, · коса салон или домашна употреба · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Забелешка : 1...

BGN 27.00 45.28
4шт костюм 6 инча лилаво професионален коси фризьорски ножици и гребени + рязане + ножица за изтъняване на инструменти за стайлинг на коса Z9001
 • Ново
Оценка на продукта:

4шт костюм 6 инча лилаво професионален коси фризьорски ножици и гребени + рязане + ножица за изтъняване на инструменти за стайлинг на коса Z9001

9001# 6" и 17,5 см 4 Pcs Поставите Фризерски Ножици Берберот е Ножици за Сечење Чистење Shears Човечка Коса Ножици Одговараат на Опис(1) Име : Професионални Фризерски Ножици(Чистење Режа + Сечење Режа + Чешли)(2) Должина : 6.0 Инчен(За 17.5 см)(3) Quatity : 4 Pcs / Set ( 1 buc Ножици за Сечење + 1pcs Чистење Ножици + 2 парчиња Чешли, вкупно 4 парчиња)(4) Материјал : Јапонија 440 C Нерѓосувачки Челик(5) Цврстина : 62 HRC(6) Чистење го оценувате : 20%35%(7) Производот Број : 9001 Z(8) би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!!ИспоракаКина пост воздух пошта е бесплатно, тоа обично трае 2030 дена за да се заврши испорака.Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, ние ќе ви понуди добро решение : EMS трае 714 работни денови за испорака;DHL или UPSот трае околу 35 работни денови за испорака;Можете да изберете нив, ако сакате побрзо превозот, но ќе треба да ги сноси товар!Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид(1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 36.00 51.06
3 бр от различен размер фризьорски салон афро вилица гребен от неръждаема стомана, широки зъби, гребен PP дръжка плоски игли прическа инструмент за стайлинг на коса
 • Ново
Оценка на продукта:

3 бр от различен размер фризьорски салон афро вилица гребен от неръждаема стомана, широки зъби, гребен PP дръжка плоски игли прическа инструмент за стайлинг на коса

3 Парчиња Различна Големина на Афро Фризерски Вилушка Чешел Нерѓосувачки Челик Широк Заби Hairbrush ПП се Справи со Рамен Иглички Фризура Стил АлаткаКарактеристики : направени од pp + нерѓосувачки челик материјал,издржлив употребапрофесионални вилушка форма на Афро чешел,рачка во тупаница дизајнметал широк заби,совршен за кадрава коса и Афро фризура3 еез различни должина чешел заби погоден за сите видови фризирањеСпецификации : Боја : ЦрнаМатеријал : не ' Рѓосувачки Челик + PPЗабите Должина : 6.8 cm,7 cm, односно 12,5 смПакетот Вклучува : 1 x чешел

BGN 3.00 3.52
професионален Япония 7 инча сигурността на пет куче грижа за косата ножици, Домашни ножици, машина за рязане Прическа ножици фризьорски салон фризьорски ножици
 • Ново
Оценка на продукта:

професионален Япония 7 инча сигурността на пет куче грижа за косата ножици, Домашни ножици, машина за рязане Прическа ножици фризьорски салон фризьорски ножици

Професионални јапонија 7 инчен безбедност круг главата миленичиња куче чешлање Животински влакна ножици Милениче режа куче чешлање Сечење shears Чистење, Берберот алатки Фризерски Ножици Материјал : 440 C 4 CR13 Цврстина челик : 62 HRC Технологија : Рачно изработени Категорија : Сечење режа Големина : 7 инчи(19 cm)Не вклучува торба, купи вреќа , ве молиме кликнете на .ви благодариме!

BGN 16.00 16.86
6.0 инча 17.5 см Япония Кашо 440C професионални ножици за човешки косъм, фризьорски ножици, Ножици за рязане ножица за изтъняване на H1019
 • Ново
Оценка на продукта:

6.0 инча 17.5 см Япония Кашо 440C професионални ножици за човешки косъм, фризьорски ножици, Ножици за рязане ножица за изтъняване на H1019

ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 6.0 Инчен Фризерски Ножици Јапонија 440 C 62 HRC Чистење / Ножици за Сечење 1 Pcs / 1 Pair Опис(1) Име : Професионални Фризерски Ножици(2) Должина : 6.0 Инчен(За 17.5 см)(3) Quatity : 1 Парче / 1 Pair(4) Материјал : Јапонија 440 C Нерѓосувачки Челик(5) Цврстина : 62 HRC(6) Чистење го оценувате : 20%35%(7) Производот Број : 1019 H(8) би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!!ИспоракаКина пост воздух пошта е бесплатно, тоа обично трае 2030 дена за да се заврши испорака.Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, ние ќе ви понуди добро решение : EMS трае 714 работни денови за испорака;DHL или UPSот трае околу 35 работни денови за испорака;Можете да изберете нив, ако сакате побрзо превозот, но ќе треба да ги сноси товар!Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид(1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 13.00 19.14