• Ново
5 Комплект за професионален Япония 6 инча пет куче грижа за косата ножици извити ножици, гребен за рязане изтъняване на фризьорски салон фризьорски ножици

5 Комплект за професионален Япония 6 инча пет куче грижа за косата ножици извити ножици, гребен за рязане изтъняване на фризьорски салон фризьорски ножици

Buyers rating:
-6 % BGN 37.00
BGN 39.57

Брой продукти


5 комплет Професионални Јапонија 440c милениче 6 инчен криви shears куче коса clipper Сечење куче чешлање коса ножици Чистење, берберот алатки фризерски сет ножици
Материјал : Јапонија 440c 4cr13 Цврстина челик : 62 HRC Технологија : Рачно изработени Големина : 6 инчен Должина : 17.5 cm Не содржи масло (Aviation safety )
СЕТ вклучуваат :
1pc сечење режа +1pc чистење режа + 1pc до криви режа + 1pc надолу криви режа + 1pc челик чешел +1pc торба
Професионални Животни Миленичиња 7.0 Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 21.99 /set
Професионални 7inch Животинско куче Миленичиња ножици Фризерски Криви Сечење чистење Ножици поставите shears Коса Ножици Бесплатен Превозот САД$ 16.98 /set
Професионални 440 C челик Фризерски Ножици shears Поставени Комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење 6.0 инчен Clipper Бесплатен Превозот САД$ 16.29 /set
Професионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 22.99 /set
Професионални 6.0 5.5 Фризерски Ножици shears Поставите 304 C челик Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 17.99 /set
Професионални 6.0 титаниум Фризерски Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper стил алатки Бесплатен Превозот САД$ 22.99 /set
Професионални 6.0 304 C челик Фризерски Ножици shears Поставите Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 17.99 /set
profissional рачно изработени титаниум 6.0 5.5 коса ножици за сечење Чистење фризерски ножици shears поставите стил алатки Бесплатно Брод US$ 25.00 /set

Други функции

Тип Елемент:
Ножици За Коса
Материал Дръжка:
неръждаема стомана
Зъби:
32
Номер На Модела:
S275
Материал На Острието:
Япония 440c
търговска марка:
огнен дракон
Размер:
6 inch
обща дължина:
17,5 см
Тип Неръждаема Стомана:
4cr13
Тип:
5kit
Твърдост:
62HRC
Скорост на разреждане:
25%

Най-добри сделки

40шт косата клип средно черно инструменти за оформяне на косата на перука патица Модула клип 32 мм U-образна скоба високо качество -27
 • Ново
Оценка на продукта:

40шт косата клип средно черно инструменти за оформяне на косата на перука патица Модула клип 32 мм U-образна скоба високо качество -27

40pcs Коса Екстензија Клип Средината Црна Коса Стил Алатки Hairpiece Weft Snap Клип 32милиметри UОблик Менгеме Висок Квалитет100% сосема нов и висок квалитет Практично и корисно...

BGN 3.00 4.34
Огнеупорни Slicone Сешоар Дифузер Здрав Фризьорски Салон Вентилатор Сушилни Инструменти Сгъваема Коса Удар Дифузер Pro Инструменти За Полагане На
 • Ново
Оценка на продукта:

Огнеупорни Slicone Сешоар Дифузер Здрав Фризьорски Салон Вентилатор Сушилни Инструменти Сгъваема Коса Удар Дифузер Pro Инструменти За Полагане На

Топлина Отпорни Slicone Фен Diffuser Трајни Коса Салон Компресор Сушење Алатки Количка За Коса Удар Diffuser Про Стил АлаткиКарактеристики : Виткање структура, простор за заштеда на енергија дизајн.Мала тежина и лесно да се справи со, одговара на повеќето фенови за коса, за професионална воздух diffuser.Го користи во обратна насока да се удар на косата, суши косата брзо & тивко.Саканиот алатка за стилист, прават совршена фризура.Спецификации : Материјал : СиликонБоја : ЦрвенаОбјектот Големина : 15 * 5cm / 5.9 * 1.96 во(Висина * База)Објектот Тежина : 136g / 4.79 озПакет Големина : 14 * 13.5 * 5.5 cm / 5.5 * 5.3 * 2.16 воПакет Тежина : 166g / 5.87 оз Pakage : 1pcs ( ве Молиме, Истакна Надолу Која Боја, Или ние Ќе ги Испрати по случаен избор)Answer : ___________________________ Note : Никогаш не користете diffuser кога оперативни фен за коса на високи температури од прегревање може да предизвика оштетување на diffuser.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 12.00 12.16
Горещи продажба шик опашка коса на Плитка конска опашка полагане на производител клип инструмент черно 2 елемента
 • Ново
Оценка на продукта:

Горещи продажба шик опашка коса на Плитка конска опашка полагане на производител клип инструмент черно 2 елемента

2 ПАРЧИЊА Пластични Магија Topsy Опашка Клип Headwear Коса Алатки Стил Секојдневен Пони Мода Салон Додаток Пресврт Плетенка конска опашка ПроизводителФункција : 100% сосема нов ,мала тежина, лесна за употребаПогодна за двете професионални или домашна употребаВи носи нова фризура во секундиЕдноставна и елегантна фризура, не само embellishes обликот на главата и лицето, но, исто така, се постигнува доброто и слатка темперамент.Помалите една, исто така може да се користи за деца.Спецификации : Материјал : ПластикаБоја : црнаКоличина : една голема, една мала , сосема 2 парчиња1 pc Големина : прибл...

BGN 2.00 2.58
професионален Япония 440c 6cr13 6 инча подстрижете косата ножици комплект изтъняване ножица за рязане фризьорски салон фризьорски ножици Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

професионален Япония 440c 6cr13 6 инча подстрижете косата ножици комплект изтъняване ножица за рязане фризьорски салон фризьорски ножици Безплатна доставка

професионални Јапонија 440c 6cr13 6.0 инчен чистење shears сечење берберот се намали коса ножици поставите фризерски ножици Бесплатен превозотМатеријал : Јапонија 440 C челикГолемина : 6.0 инченЦврстина : 62 HRCЧистење стапка 20%30%Еден сет вклучуваат : (не вклучува торба)1 x чистење режа1 x сечење режаПрофесионални 440 C челик Фризерски Ножици shears Поставени Комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење 6.0 инчен Clipper Бесплатен Превозот САД$ 16.29 / setПрофесионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 22.99 / setПрофесионални 6.0 титаниум Фризерски Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper стил алатки Бесплатен Превозот САД$ 22.99 / setПрофесионални 6.0 304 C челик Фризерски Ножици shears Поставите Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 17.99 / setПрофесионални 6.0 5.5 Фризерски Ножици shears Поставите 304 C челик Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 17.99 / setПрофесионални Животни Миленичиња Куче 7.0 Фризерски Криви Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 7.99 / парчеПрофесионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици за Сечење на Косата Директно Чистење Clipper shears комплет Берберот стил алатки Бесплатно Брод Професионални Животни Миленичиња 7.0 Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 21.99 / set

BGN 15.00 15.39
Черен цвят пълна глава 3 размер на тъкане на перука Капачка високо качество на TP коса перуки Осп за производство на перуки популярни Cornrow перука Капачка на едро
 • Ново
Оценка на продукта:

Черен цвят пълна глава 3 размер на тъкане на перука Капачка високо качество на TP коса перуки Осп за производство на перуки популярни Cornrow перука Капачка на едро

Црна Боја Полна Глава 3 Големина на Плетење Перика Капа Висок Квалитет TP Коса, Перики Капа За Правење Перики Популарни Cornrow Перика Капа трговија на Големо Стил : Потковица плетенка капа за ткаат Материјал : Природни синтетички влакна cornrow плетенки со швајцарската чипка Големина : Три Големината на располагањеМали димензии 52cm / 20.5 инченСредна големина 54cm / 21.26 инченГолеми димензии 56cm / 22.05 инченСите со жив бенд и чешли Боја : Црна боја, како на сликата, 100% вистински шут Тежина : (70+5%)g / парче Квалитет : ААА+ врвен квалитет на најновиот производ Цена : трговија на Големо цена, нова продавница со промоцијата на Процесот цел на време : во Рок од 24 часа (Освен недела и празници) и Брза испорака : DHL : 37days ПРОЗОРЦИ : 37days Fed Ex ИЕ : 37days Економски превозот : e Packet : 710days Aliexpress Стандард за испорака : 1535 дена

BGN 10.00 11.52
Най-продаваните 1 бр Дама момичета пайети голям лък шнола родословна за коса жените фиби за коса-аксесоари за коса Лук
 • Ново
Оценка на продукта:

Най-продаваните 1 бр Дама момичета пайети голям лък шнола родословна за коса жените фиби за коса-аксесоари за коса Лук

Функција : 1 100% сосема нов со одличен квалитет2 Уникатен Sequin дизајн, направи што повеќе шармантна и убава3...

BGN 1.00 1.49
Sharonds нарезно ножица за изтъняване на коса от риба кост 6 инчови филировочные ножици 10 големи зъби сребристи режещи ножици от 440c
 • Ново
Оценка на продукта:

Sharonds нарезно ножица за изтъняване на коса от риба кост 6 инчови филировочные ножици 10 големи зъби сребристи режещи ножици от 440c

(Бренд) SHARONDS (Модел) ZYF (Големина) 6(Инчи) (Ниво) AAAAA (должина) 17.5(CM) (Материјал) 440 C (Цврстина) 62 HRC (Чистење го оценувате)70% (делови листа) Ножици Што треба да се обрне внимание...

BGN 25.00 27.20
Yost-пънк-рок Дявол, скелет ръка Нокът скоба за коса (злато, 1бр)
 • Ново
Оценка на продукта:

Yost-пънк-рок Дявол, скелет ръка Нокът скоба за коса (злато, 1бр)

Материјал : пластика;Големина : приближно 5.2x2.8cm (2.04x1.1inch)Модни стилови,бонбони боја,покажуваат вашиот уникатен стилОдлично за девојки и жени од сите возрастиМожат да бидат фатени во косата, капа или облекаОдличен подарок идеја за девојки,девојка и жени од сите возрастиБоја : ЗлатнаОваа прилично кул скелет ноктот обликот на косата клип е око catcher и ќе бидете навистина исклучителни на улица , лица, бар, банка.Скелетот рака дизајн е кул, посебно и модеренСо Алигатор клип затворање за безбедна коса поставеност.Многу едноставни и флексибилни, за да се користи на врвот,од страна и на задниот дел од вашата коса.Пакетот вклучува : 1 x дел од черепот на косата клипAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 2.26
Професионален Козметичен Coloful Прорезна Гребен Пластмасови Фризьорски Салон С Остри Опашки
 • Ново
Оценка на продукта:

Професионален Козметичен Coloful Прорезна Гребен Пластмасови Фризьорски Салон С Остри Опашки

Професионални Салон Coloful Сечење Чешел Пластични Фризерски Со Остар ОпашкиОпис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : За професионални салон или домашна употреба Спецификации : Точка име : Чешел Материјал : Пластични Боја : како на сликата покажува (случаен во боја) Големина : Нето должина21cm Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

BGN 0.59
4шт костюм 6.0 440c Червен професионален коси ножици фризьорски ножици, Ножици за рязане + ножица за изтъняване на + пити Z1019
 • Ново
Оценка на продукта:

4шт костюм 6.0 440c Червен професионален коси ножици фризьорски ножици, Ножици за рязане + ножица за изтъняване на + пити Z1019

ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 6.0 Инчен Фризерски Ножици Јапонија 440 C 62 HRC Чистење / Ножици за Сечење 1 Сет Опис(1) Име : Професионални Фризерски Ножици(2) Должина : 6.0 Инчен(За 17.5 см)(3) Quatity : 4 Pcs / Set ( 1 buc Ножици за Сечење + 1pcs Чистење Ножици + 2 Чешли)(4) Материјал : Јапонија 440 C Нерѓосувачки Челик(5) Цврстина : 62 HRC(6) Производот Број : 1019 Z(7) Боја : Како на следниве реални фотографии : (8) би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!ИспоракаКина пост воздух пошта е бесплатно, тоа обично трае 2030 дена за да се заврши испорака.Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, ние ќе ви понуди добро решение : EMS трае 714 работни денови за испорака;DHL или UPSот трае околу 35 работни денови за испорака;Можете да изберете нив, ако сакате побрзо превозот, но ќе треба да ги сноси товар!Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид(1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 31.00 44.74
2 елемента 6.0 Златен 440C професионални коси фризьорски ножици режещи ножици + ножица за изтъняване на голям дракон дръжка Z9004
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента 6.0 Златен 440C професионални коси фризьорски ножици режещи ножици + ножица за изтъняване на голям дракон дръжка Z9004

ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 6.0 Инчен Фризерски Ножици Јапонија 440 C 62 HRC Чистење / Ножици за Сечење 1 Пар Опис (1) Име : Професионални Фризерски Ножици(2) Должина : 6.0 Инчен(За 17.5 см)(3) Quatity : 1 Пар (1 Сечење Режа + 1 Чистење Режа)(4) Материјал : Јапонија 440 C Нерѓосувачки Челик(5) Цврстина : 62 HRC(6) Чистење го оценувате : 20%35%(7) Производот Број : 9004 Z(8) би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!!ИспоракаКина пост воздух пошта е бесплатно, тоа обично трае 2030 дена за да се заврши испорака.Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, ние ќе ви понуди добро решение : EMS трае 714 работни денови за испорака;DHL или UPSот трае околу 35 работни денови за испорака;Можете да изберете нив, ако сакате побрзо превозот, но ќе треба да ги сноси товар!Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид(1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 28.00 39.79
Домашен любимец куче оформяне ножици 7 инча лявата ръка извити ножици за коса голям син Камък ножица чанта допълнително 1 бр. / лот Lyrebird нова
 • Ново
Оценка на продукта:

Домашен любимец куче оформяне ножици 7 инча лявата ръка извити ножици за коса голям син Камък ножица чанта допълнително 1 бр. / лот Lyrebird нова

Миленичиња Куче Чешлање Ножици 7 ИНЧЕН Левата Рака Криви Коса Shears Големи Сини Камен Ножици Торба Факултативна 1 PCS / МНОГУ НОВИ LyrebirdОписПримена : Куче косаСтил : Левата рака ножициСечилото Тип : КривиЦврстина : 5961 HRCПакување листа : 1.Ножици x12.Бришејќи партал x1Ножици торба(изборен) x1Photoes шоуПлаќањеЗачувам,Кредитни картички,навремени банкарски трансфери,офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да ме контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство...

BGN 40.00 46.56
Purple Dragon 6 Инча Високо Качество На Професионални Фризьорски Ножици Набор От Подстригване На Косата, Изтъняване На Фризьорски Ножици Комплект Салонного Оборудване
 • Ново
Оценка на продукта:

Purple Dragon 6 Инча Високо Качество На Професионални Фризьорски Ножици Набор От Подстригване На Косата, Изтъняване На Фризьорски Ножици Комплект Салонного Оборудване

· Големина : 6 инчен · јапонија врвот 6 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · 2030% Чистење го оценувате · професионални салон коса ножици, · коса салон или домашна употреба · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Забелешка : 1...

BGN 26.00 42.72
2 бр. / Една двойка 6.0 17.5 см лилав Дракон професионални ножици за човешки косъм фризьорски ножици за рязане + филировочные ножици Z9001
 • Ново
Оценка на продукта:

2 бр. / Една двойка 6.0 17.5 см лилав Дракон професионални ножици за човешки косъм фризьорски ножици за рязане + филировочные ножици Z9001

ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 6.0 Инчен Фризерски Ножици Јапонија 440 C 62 HRC Чистење / Ножици за Сечење 1 Пар Опис (1) Име : Професионални Фризерски Ножици(2) Должина : 6.0 Инчен(За 17.5 см)(3) Quatity : 1 Пар (1 Сечење Режа + 1 Чистење Режа)(4) Материјал : Јапонија 440 C Нерѓосувачки Челик(5) Цврстина : 62 HRC(6) Чистење го оценувате : 20%35%(7) Производот Број : 9001 Z(8) би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!!ИспоракаКина пост воздух пошта е бесплатно, тоа обично трае 2030 дена за да се заврши испорака.Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, ние ќе ви понуди добро решение : EMS трае 714 работни денови за испорака;DHL или UPSот трае околу 35 работни денови за испорака;Можете да изберете нив, ако сакате побрзо превозот, но ќе треба да ги сноси товар!Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид(1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 26.00 36.91
Sharonds сребърен и черен дракон дръжка фризьорски ножици високо качество салон ножици стомана 440C фризьорски ножици 6 инча
 • Ново
Оценка на продукта:

Sharonds сребърен и черен дракон дръжка фризьорски ножици високо качество салон ножици стомана 440C фризьорски ножици 6 инча

(Бренд) SHARONDS (Модел) ZYF (Големина) 6(Инчи) (Ниво) AAAAA (должина) 17.5(CM) (Материјал) 440 C (Цврстина) 62 HRC (Чистење го оценувате)20%30% (делови листа) Ножици Што треба да се обрне внимание...

BGN 25.00 27.20
Purple Dragon 8 инча куче машина за подстригване на коса Левичар ножици японска стомана 440c на професионални груминг инструменти стоки за домашни любимци
 • Ново
Оценка на продукта:

Purple Dragon 8 инча куче машина за подстригване на коса Левичар ножици японска стомана 440c на професионални груминг инструменти стоки за домашни любимци

Има и други лево раце ножици , ако ви се допаѓа , pls кликнете на фотографиитеГолемина : 8 инчен · јапонија врвот 9 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · продавачот ќе користи нова картон за пакување тоа , па ве молиме да не грижете се оштети · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Професионални домашно милениче се намали, трајни, прецизната изработка, острината е добра, особено употребата на мраз калциниран...

BGN 49.00 70.40
2 елемента професия салон боя за коса фризьорски салон ухото на капачката на черни слушалки за предотвратяване петно ушни протектори цвят на косата инструменти за
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента професия салон боя за коса фризьорски салон ухото на капачката на черни слушалки за предотвратяване петно ушни протектори цвят на косата инструменти за

2 парчиња Професија Салон Коса Боја Фризерски Уво ги Покрива Црна Earmuffs Спречи Дамка Уво Заштитници Боја на Коса Стил АлаткиКарактеристики : Бренд новиМатеријал : ПластикаБоја : ЦрнаКоличина : 2pcПакет : 1 Пар * губење на клипотНие ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

BGN 1.00 1.65
6 инча професионални фризьорски ножици набор от рязане фризьорски салон ножици високо качество тип личност SUS440C
 • Ново
Оценка на продукта:

6 инча професионални фризьорски ножици набор от рязане фризьорски салон ножици високо качество тип личност SUS440C

Функција : Големина : 6 инченСите ножици логото може да се прилагоди,додека испратите вашето лого датотека за нас, ние може да се направи на логото сакате.Пакетот вклучува : 1 Buc=1 Сечење Ножици или додадете случај ( како што е прикажано на слика)Висококвалитетни нерѓосувачки челик ножици одговараат на тоа ќе се постигне вашиот сон да стане професионален фризер! Даде намали удира / чистење, фризер, исто така, се препорачува употреба овој костим...

BGN 58.00 64.88
12 бр./компл. фиби за коса професионален салон за фризьорски салони пеперуда коса Нокът раздел Родословни полагане на грижи за косата такси фризьорски салон
 • Ново
Оценка на продукта:

12 бр./компл. фиби за коса професионален салон за фризьорски салони пеперуда коса Нокът раздел Родословни полагане на грижи за косата такси фризьорски салон

Спецификации : Боја : жолта, црвена роза, портокалова, виолетоваМатеријал : пластикаПроизвод големина : за 8x4.5x3.2cm / 3.1 × 1.8x1.3воКоличина : 12pcsУпотреба : коса боја, перм, нега на коса, коса стил DIY потребните алаткиБез разлика дали тоа е поврзано, користи електрични апарати прачка или кога излегувам и потреба од губење на партиција или серија за обработка, тоа може да се стега голема количина на коса и дефинитивно незаменлив помошник за убава коса.Карактеристики : Малите нешта игра голема улога, фризерски DIY неопходна алаткаРазлично обоени коса клип, мода и згоднаВисок притисок пролет држи косата стабилнаПогоден за сечење на косатаПогоден за професионални салон или семејна употребаЗабелешки : 1...

BGN 4.00 5.60
1бр пластмасови гребени за коса, фризьорски четки, гребен салон цвят на косата боя четка оттенък набор от инструменти за нов 2U0122
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр пластмасови гребени за коса, фризьорски четки, гребен салон цвят на косата боя четка оттенък набор от инструменти за нов 2U0122

Фризерски Четки Салон Боја На Коса Боја Нијанса Алатка Комплет Нова Коса ЧеткаНие не нудиме избор на боја и стил,ние ќе го испратите производот по случаен избор,се надевам, ќе може да се разбереФункција : 100% сосема нов и висок квалитет...

BGN 1.00 1.26
6 цвята САМ инструмент аксесоари за коса от синтетични перука понички пъпка главоболие превръзка топката френски привкус френски магически кок производител на сл?
 • Ново
Оценка на продукта:

6 цвята САМ инструмент аксесоари за коса от синтетични перука понички пъпка главоболие превръзка топката френски привкус френски магически кок производител на сл?

6 Colors DIY Алатка Коса Додатоци Синтетички Перика Крофни Bud Главата Бенд Топката француски Пресврт француски Магија Кифла Создателот Слатка Коса BraiderProdcut име : Коса BraiderБои : 6 бои за опција.Карактеристики : DIY Косата...

BGN 1.95
6.0 инча 17.5 см Япония Кашо 440C професионални ножици за човешки косъм, фризьорски ножици, Ножици за рязане ножица за изтъняване на H1019
 • Ново
Оценка на продукта:

6.0 инча 17.5 см Япония Кашо 440C професионални ножици за човешки косъм, фризьорски ножици, Ножици за рязане ножица за изтъняване на H1019

ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 6.0 Инчен Фризерски Ножици Јапонија 440 C 62 HRC Чистење / Ножици за Сечење 1 Pcs / 1 Pair Опис(1) Име : Професионални Фризерски Ножици(2) Должина : 6.0 Инчен(За 17.5 см)(3) Quatity : 1 Парче / 1 Pair(4) Материјал : Јапонија 440 C Нерѓосувачки Челик(5) Цврстина : 62 HRC(6) Чистење го оценувате : 20%35%(7) Производот Број : 1019 H(8) би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!!ИспоракаКина пост воздух пошта е бесплатно, тоа обично трае 2030 дена за да се заврши испорака.Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, ние ќе ви понуди добро решение : EMS трае 714 работни денови за испорака;DHL или UPSот трае околу 35 работни денови за испорака;Можете да изберете нив, ако сакате побрзо превозот, но ќе треба да ги сноси товар!Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид(1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 13.00 19.14
Customize Upscale Germany 440c 6 5.5 fly rotation hair ножици cutting barber makas thinning shears набор от фризьорски ножици
 • Ново
Оценка на продукта:

Customize Upscale Germany 440c 6 5.5 fly rotation hair ножици cutting barber makas thinning shears набор от фризьорски ножици

Професионални Прилагодите ножициНие може да ласерски издлаби вашето Име или Лого или зборови на ножици .ве молиме додадете забелешка во ред .ви благодариме .Нарачана Елитното Германија 440c 6 & 5.5 инчен 360 летаат ротација сечење берберот makas чистење намали коса режа shears фризерски сет ножициМатеријал : Германија 440c 9cr13 челик Технологија : Рачно изработени Категорија : сечење режа / чистење режа Големина : 5.5 / 6 инчен Должина : 16 / и 17,5 см Цврстина : 62 HRC Чистење го оценувате : 25 %ако сакате купи вреќа, ве молиме Кликнете на ...

BGN 36.00 39.97
свободен кораб! професионални косата двойни истончающие ножици по-тънки висококачествени зъбни ножици с 30 зъби 6 японски 440C
 • Ново
Оценка на продукта:

свободен кораб! професионални косата двойни истончающие ножици по-тънки висококачествени зъбни ножици с 30 зъби 6 японски 440C

6" двојно чистење ножици со 30 забиJR630 E2DBВисок Qulinality линија на косата ножици се competely рачно изработени со експерт завршува.Кран се справува обезбеди удобност за проширена употреба, и 30заби двојно чистење на ножот со 2 единечни grove совет обезбеди крајна мазна и остри чистење и текстурирање стил на работа.Карактеристики : Материјал : Јапонски 440 C Кран рачки за удобност и контрола двојно чистење сечилото на 30 заби со 2 cuting совети за мазна и остри чистење и мешање стил на работа Огледало Заврши за олеснување чистење Рамномерно рамнотежа ножеви се жилет усовршуваа за текстурирање & меша

BGN 58.00 64.00