• Ново
NAGARAKU 2 елемента комплект, професионални мигли пинсети удължаване на миглите Pinzas Cejas мигли пинсети пинсети от неръждаема нокти инструменти

NAGARAKU 2 елемента комплект, професионални мигли пинсети удължаване на миглите Pinzas Cejas мигли пинсети пинсети от неръждаема нокти инструменти

Buyers rating:
BGN 11.17

Брой продукти


Можеби како овие производи
......................

Други функции

Дължина:
2 pcs
Тип Елемент:
Фалшиви Мигли
Плавателни Съдове На Фалшиви Мигли:
Полу-Ръчна Изработка
Дължина На Фалшиви Мигли:
под 0.5 cm
Номер На Модела:
НАГАРАКУ 2 бр пинсети
Тип На Фалшиви Мигли:
Други Фалшиви Мигли
Брой:
2 бр.
Размер:
1 pcs straight point and 1 pcs curl point
Фалшиви Мигли Териер:
Друго
Материал За Фалшиви Мигли:
Друго
търговска марка:
НАГАРАКУ
Стил На Фалшиви Мигли:
Друго

Най-добри сделки

Нов горещ режийни за извиване на мигли удължаване на мигли Спирала за мигли на апликатора Отстраняване на стоманени пинсети клип para извиване на мигли грим инструм?
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов горещ режийни за извиване на мигли удължаване на мигли Спирала за мигли на апликатора Отстраняване на стоманени пинсети клип para извиване на мигли грим инструм?

Нова Жешка Лажни Трепки Curler Продолжување lash маскара Апликатори Смена челик Пинцети Клип став Eyelash Curler Шминка АлаткаКарактеристики : Материјал : не ' рѓосувачки челик.Уникатен нов дизајн, nip користење хуманизирано мултифункционален дизајн,се додека имате тоа, ставете лажни трепки полесно, поудобно, чиста.Подготвени да се создаде шармантна очиНосете / НА : стави индекс прст и палецот на клипот средината широк деллажни трепки заедно пред крајот на пинцети radian,фиксни на менгеме, тогаш daub eyelash лепак на корените на трепкитеставете во нивните eyelash корен.Cleaning / ИСКЛУЧУВАЊЕ : стави индекс прст и палецот на клипот средината широк делклипот парче стегната лажни трепки крајот, тоа ќе pry основно трепките и нежноСпецификација : Оригиналната кутија : НИКОЈБоја : СребренаОбјектот големина на : 106*15*8(max)mmНето тежина : 14gПакет тежина : 25gПакување Содржина : 1 x Нерѓосувачки Украде Клип

BGN 1.00 1.94
Полезен Естествен Помпа За Устни Plumper Подобрител Device Подобрител Pouty Sexy Makeup Tool H027
 • Ново
Оценка на продукта:

Полезен Естествен Помпа За Устни Plumper Подобрител Device Подобрител Pouty Sexy Makeup Tool H027

Единствена Усна Plumping Уред За Природата Усна Подобрување На JINGJINGПроизводот е дизајн за да се користи кога ќе се бараат целосни и повеќе pouty усните брзо.Иако резултатите не се постојани,континуираната употреба ќе се зголеми на течност капацитет во рамките на усните,што значи усните ќе остане poutier за подолго време...

BGN 5.00 6.19
BLUEFRAG Green Makeup Brushes Set 12 / 10шт прах тонален крем, козметика сенки за очи очна линия Грим на устните смесване на Четка за руж
 • Ново
Оценка на продукта:

BLUEFRAG Green Makeup Brushes Set 12 / 10шт прах тонален крем, козметика сенки за очи очна линия Грим на устните смесване на Четка за руж

Превозот Време : e Packet во САД : 715 денаКина Пост Воздух Mail / Сингапур Пост : Околу 25 Работен ДенПревозот време за Русија ќе биде 3050days или подолго поради строгите локалните царински преглед.Превозот време за Бразил ќе биде 50100days или подолго поради строгите локалните царински преглед.Ако изберете DHL, Fedex, EMS, UPSот превозот ќе биде побрзо, обично 715 работни дена.Нарачки ќе бидат обработени во рок од 48 часа...

BGN 18.78
1бр черен грим, руж плоска корона компактна пудра за лице на основата на козметична четка Maquiagens грим четки на красотата инструменти нова мода
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр черен грим, руж плоска корона компактна пудра за лице на основата на козметична четка Maquiagens грим четки на красотата инструменти нова мода

1pcs Црна Шминка Руменило Рамна Глава, Лице во Прав Фондацијата Козметички Четка Maquiagens Сочинуваат Четки Убавина Алатки Карактеристики : Направени од најлон косата мека на допир искуство и траен перформанси Совршени за течен, крем или во прав, оваа четка зема сите видови на формули за целосна примена и беспрекорна заврши Погодна за двете професионални салон користите и домашна употреба Лесен за употреба и удобен за носење Лесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформа Не бледнее и без коса намалувањето четки се зголеми и да ги презентираат вашиот живот вкус Карактеристики : Лесен, Лесен за Носење, Мека Стил : рамни Материјали : Дрво, најлон Пакет : 1pcs прав фондацијата четка Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 4.00 4.14
За еднократна употреба миглите четка спирала пръчки апликатор шпульки мигли козметични набор от четки за грим инструмент с безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

За еднократна употреба миглите четка спирала пръчки апликатор шпульки мигли козметични набор от четки за грим инструмент с безплатна доставка

Ви благодариме за вас за посетата на мојот продавница Ние може да обезбеди најдобра услуга за вас.Пакет се вклучени : 100 компјутери / МногуОко Влошки + Eyelash Четки како подарок Синтетички МатеријалБесплатна испоракаНие ќе ги провери Eyelash Burshes многу внимателно пред превозот

BGN 11.00 15.98
2018 3 тавата индивидуални черни норковые фалшиви фалшиви мигли естествени дълги мигли разширения грим на очите, миглите 8/10 / 12мм GD242
 • Ново
Оценка на продукта:

2018 3 тавата индивидуални черни норковые фалшиви фалшиви мигли естествени дълги мигли разширения грим на очите, миглите 8/10 / 12мм GD242

пакет се вклучени : 60 лентаМногу меки и удобни за носење Соодветна за Лица или Професионална сочинуваат Лесен за користење, може да се направи вашите очи да изгледа светла и атрактивен Тие може да бидат отстранети од страна на око шминка смена Може да се користи кога се применува со грижа Како да го користите Внимателно отстранување на трепките од случајот со помош на пинцета се Споредат лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширина Додадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памук Задржете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисок Ако е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природни

BGN 8.00 11.18
60шт индивидуален натурален норковый лепило за мигли на притежателя кабина за изграждане на миглите поставка за мигли нефритови камък
 • Ново
Оценка на продукта:

60шт индивидуален натурален норковый лепило за мигли на притежателя кабина за изграждане на миглите поставка за мигли нефритови камък

60pcs Индивидуални Природни Mink Лажни Eyelash Лепак Носителот на ПалетаОко Lash Продолжување Влошки Застане На Eyelash Жад КаменГлавниот ефект Може да биде прикачен на челото се стави пресадена со калемење лепак, исто така, може да биде ставен на лепак фах Производ Состојки Налепници водоотпорен налепници големина : 5cm 6pcs една страница ., 10page еден пакет ( 60pcs )

BGN 4.00 6.38
ICONSIGN на Едро 10 бутилки / lot растителен екстракт лепило за мигли черно нисък миризма ниска стимулиране на бързо време за лепене на грим инструмент
 • Ново
Оценка на продукта:

ICONSIGN на Едро 10 бутилки / lot растителен екстракт лепило за мигли черно нисък миризма ниска стимулиране на бързо време за лепене на грим инструмент

10 шишиња / многу испратам до тебе,15ml / шише Опис на ПроизводотКарактеристики : 1 црна боја исто како и нашата коса2, суво време : 6 секунди3...

BGN 167.98
Очарователни искрящи мигли супер меки цветни мигли популярни в страната Коледен ден на красотата грим инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

Очарователни искрящи мигли супер меки цветни мигли популярни в страната Коледен ден на красотата грим инструменти

За превозот : 1)Ние ќе брод од вашите нарачки преку Aliexpress стандард превозот или eпакет,ако сакате да брод од преку други превозот метод,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас...

BGN 12.00 14.38
2 бр./лот от неръждаема стомана вежди машинка за подстригване с малки размери портативен сигурността на грим на лицето епилация самобръсначки жени грижа за лицето ?
 • Ново
Оценка на продукта:

2 бр./лот от неръждаема стомана вежди машинка за подстригване с малки размери портативен сигурността на грим на лицето епилация самобръсначки жени грижа за лицето ?

ВОВЕД:• Направени од супериорен нерѓосувачки челик, ножот е остар и издржливи.• Линискиот безбедноста стража нуди дополнителна мерка на заштита за вашиот нежна кожа.Тоа чувари против инциденти и осип предизвиканиод бричење премногу блиску.ТОПЛО СОВЕТИ:• Не користете го производот во близина на оган.• Чувајте го надвор за децата е да се достигне.ФАБРИКАТА ЕКРАНОТНАШИОТ ТИМЛОГИСТИКА ПОСВЕТЕНОСТСЕРВИС И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ1.Ние двојно проверка / тест на нашите производи внимателно пред превозот, ние и ветуваме на сите производи се со добар квалитет.2.Ако имате било какви прашања во врска со нашите услуги / производи,ве Молиме контактирајте со нас.Ние Веруваме Добра Комуникација Ќе Се Постигне Добар Резултат .3.Вашата Позитивни Повратни информации е многу важна за нас...

BGN 4.00 5.84
LNRRABC Hot Eyelash Card Three-in Buffer-type Baffle Карта на спирала за мигли Guard апликатор гребен четка за грим инструмент
 • Ново
Оценка на продукта:

LNRRABC Hot Eyelash Card Three-in Buffer-type Baffle Карта на спирала за мигли Guard апликатор гребен четка за грим инструмент

Драг Пријател ви Благодариме за вашето доаѓање во нашата продавница,ние сме производителот директно кој ги продава ниска цена и добар квалитет предмети,во меѓувреме,ние ќе ги ажурира на нови објекти често, ако ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете како вашата омилена продавница ,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро...

BGN 1.00 1.58
Гел вид на миглите лепило за премахване на Корея удължаване на миглите лепило Remmover грим лепило за премахване на 15 г / бутилка
 • Ново
Оценка на продукта:

Гел вид на миглите лепило за премахване на Корея удължаване на миглите лепило Remmover грим лепило за премахване на 15 г / бутилка

Гел Тип Eyelash Лепак Смена Кореја Eyelash Екстензии Лепак RemmoverШминка Лепак Смена 15g / ШишеКарактеристикиОвој гел смена се раствора eyelash продолжување лепак за брзо,ефективна eyelash продолжување отстранување...

BGN 13.00 16.46
10шт Диамант Дъга грим четки комплект компактна пудра руж сенки за очи устните коректор на лицето пинсети козметика комплект четки
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт Диамант Дъга грим четки комплект компактна пудра руж сенки за очи устните коректор на лицето пинсети козметика комплект четки

10pcs Дијамант Виножито Шминка Четки Поставите Прав Фондацијата Blusher Сенката за Очи Усна Concealer Лице Pincel Козметика Четки за ПолнењеКарактеристики : 1...

BGN 7.00 7.82
Форма на маслиново двойно клепач стикер Лента технически очни ленти двустранен грим инструменти етикети за Дама красотата инструменти 440шт P27
 • Ново
Оценка на продукта:

Форма на маслиново двойно клепач стикер Лента технически очни ленти двустранен грим инструменти етикети за Дама красотата инструменти 440шт P27

Обликот Маслиново Двојно Eyelid Налепница Лента Технички Око Ленти двострано Шминка Алатки Налепници За Дама Убавина Алатки 440pcs P27Спецификација : Бренд новиЧетири стилови за вашиот избор(како на сликата покажува)Количина : 440pcsТоа го прави тенка eyelids јасно видливиДобро за оние кои сакаат да ги подобрат своите очиОдлична воздух проницаемост и шминка применливостПакет се вклучени : 44pcs двојно двострано eyelid лента(не се вклучени вилушка)Како да ниЧисти вашите очи пред примена на лента.Бидете сигурни дека ќе не имаат шминка, око крем или лосион на вашиот очни капаци пред поднесување на барањетоСе користи неостри помош на пинцета да се отстрани лента од листНежно се применува снимката на вашиот горниот eyelidsЗа најдобри резултати, можеби ќе треба да експеримент да се види најдобрите области на лента одговара на вашиот eyelids

BGN 2.00 2.54
Фалшиви мигли реални 3D норковые мигли 5 двойки мигли грим комплект професионални естествени мигли са дълги 1 см-1,5 см стил G806
 • Ново
Оценка на продукта:

Фалшиви мигли реални 3D норковые мигли 5 двойки мигли грим комплект професионални естествени мигли са дълги 1 см-1,5 см стил G806

Име : Лажни Око Lash 100% Реално 3 D Mink Трепките 5 Парови Eyelash Шминка Комплет Професионални Трепките Природни Долго 1cm1.5 cm Стил G806Specfications : материјал : вистински mink боја : црна количина : 5 пара / кутија faux cils инфаркт : памук труп пердув : мека,удобно,еднократно, свила трепките тип : Природни долго, неуредна крст, крилести, партија,секојдневно долго : 14mmПакетот вклучува : 5 парови на трепкитеВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(ОСВЕН НЕКОИ ЗЕМЈИ И APO / FPO1.Цел обработени навремено по плаќање верификација2.Ние само брод да се потврди цел адреса.Ве молиме да се обезбеди ПРАВО на превозот адреса.ви благодариме3.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.4...

BGN 10.00 12.78
2 X Women Lady Прекрасна pink color Pro Handle Eye Мигли Curling False Lashes Curlers Клип Beauty Makeup Tool
 • Ново
Оценка на продукта:

2 X Women Lady Прекрасна pink color Pro Handle Eye Мигли Curling False Lashes Curlers Клип Beauty Makeup Tool

ОписСостојба : НоваСтил : DIYМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 105mm *35mm*90mmдраг пријател,голема количина ,ве молиме контактирајте ме ќе ви даде најдобра цена за било која количина!Големина : Шоу на сликиПакетот вклучува : 2 парчињаСлики

BGN 6.00 6.38