• Ново
GUJHUI 2 бр грим компактна пудра руж в основата на четка + гъба слоеная четка за грим, четки инструмент козметика набор от комплекти BBO

GUJHUI 2 бр грим компактна пудра руж в основата на четка + гъба слоеная четка за грим, четки инструмент козметика набор от комплекти BBO

Buyers rating:
BGN 4.42

Брой продукти


1682252790511594 Спецификација :
Тип : Шминка Алатки
Материјал : Дрво & Влакна за Четка, Сунѓер за Плескавици
Боја : Црно-Жолта за Четка, Случаен на Испорака за Сунѓерот Издувам
Големина на Make Up Четка : Прибл. 2.1 * cm 14.7 / 0.8 * 5.8 во (D * H)
Големина на Сунѓерот Издувам : Прибл. 4.5 * 3.0 cm / 1.8 * 1.2 во (D * H)
Вкупна Големина : Прибл. 13.5 * 9.5 * 3.0 cm / 5.3 * 3.7 * 1.2 во (L * W * H)
Вкупната Тежина : Околу. 26.0 g / 0.9 оз
Пакет Листата :
1 * Сочинуваат Четка
1 * Сунѓерот Издувам
Напомена : за Одмор и за викенд не се вклучени во работните денови.
Само за повикување само.
ВРАЌАЊЕ & НАПЛАТА
1) ве Молиме проверете следење на информации за следење на веб-сајт, и 3-7 дена или повеќе по испорака, логистика информации ќе бидат ажурирани. Ако било какви проблеми за следење на информации ,pls контактирајте со нас пред да се стави ред да се отвори спорот
2) ве Молиме контактирајте не преку порака ,e-mail, или трговија менаџер, ако имате било какви други барања.
3) ве Молиме проверете пакетот и предмети се дали непроменети.
Повратни информации
1) за Вашето задоволство е наша извршување,па ако има нешто да се направи сте незадоволни,(вклучувајќи ги и нашите производи и услуги,или друга работа),ве молиме контактирајте со нас за да ви послужи повторно пред да се стави ред да го оспори, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.
2) Ако не сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги, ве молиме оставете Postive Повратни информации (5 ѕвезди ) за нас,тоа е многу важно за нас да ви понудиме на нашите најдобри услуга следниот пат.
'

Други функции

търговска марка:
ГУДЖХУЭЙ
Материал Четки:
Язовец, Найлон
Използва Се С:
В основата на
Номер На Модела:
Т-102
Размер:
T-102
Брой:
2 бр.
Материал Дръжка:
Дърво
Материал:
Синтетична Коса
Тип Елемент:
Пискюл За Грим
Тип Елемент:
Пискюл За Грим
Тип На Блока:
парче
Тегло На Опаковката:
0.1kg (0.22lb.)
Размер На Опаковката:
10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

Най-добри сделки

5шт Русалка грим четки набор от ронлив прах в основата на руж BB крем-сенки за очи устните смесване на четката козметичен набор от инструменти за красота
 • Ново
Оценка на продукта:

5шт Русалка грим четки набор от ронлив прах в основата на руж BB крем-сенки за очи устните смесване на четката козметичен набор от инструменти за красота

5 Pcs Сирена Шминка Четки Поставите Лабава Прав Фондацијата Blusher ББ Крем Сенки Усна Меша Четки Естетската Убавина Инструмент за ПолнењеКарактеристики : 1.Услужни влакната е погодно да се природно да пигмент посакуваната област2.За луѓето : универзалнаСпецификација : 1...

BGN 13.00 20.03
2 бр./лот от неръждаема стомана вежди машинка за подстригване с малки размери портативен сигурността на грим на лицето епилация самобръсначки жени грижа за лицето ?
 • Ново
Оценка на продукта:

2 бр./лот от неръждаема стомана вежди машинка за подстригване с малки размери портативен сигурността на грим на лицето епилация самобръсначки жени грижа за лицето ?

ВОВЕД:• Направени од супериорен нерѓосувачки челик, ножот е остар и издржливи.• Линискиот безбедноста стража нуди дополнителна мерка на заштита за вашиот нежна кожа.Тоа чувари против инциденти и осип предизвиканиод бричење премногу блиску.ТОПЛО СОВЕТИ:• Не користете го производот во близина на оган.• Чувајте го надвор за децата е да се достигне.ФАБРИКАТА ЕКРАНОТНАШИОТ ТИМЛОГИСТИКА ПОСВЕТЕНОСТСЕРВИС И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ1.Ние двојно проверка / тест на нашите производи внимателно пред превозот, ние и ветуваме на сите производи се со добар квалитет.2.Ако имате било какви прашања во врска со нашите услуги / производи,ве Молиме контактирајте со нас.Ние Веруваме Добра Комуникација Ќе Се Постигне Добар Резултат .3.Вашата Позитивни Повратни информации е многу важна за нас...

BGN 4.00 5.84
LNRRABC Hot Eyelash Card Three-in Buffer-type Baffle Карта на спирала за мигли Guard апликатор гребен четка за грим инструмент
 • Ново
Оценка на продукта:

LNRRABC Hot Eyelash Card Three-in Buffer-type Baffle Карта на спирала за мигли Guard апликатор гребен четка за грим инструмент

Драг Пријател ви Благодариме за вашето доаѓање во нашата продавница,ние сме производителот директно кој ги продава ниска цена и добар квалитет предмети,во меѓувреме,ние ќе ги ажурира на нови објекти често, ако ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете како вашата омилена продавница ,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро...

BGN 1.00 1.58
Zoreya марка с високо качество на дребно 1 бр синтетични четки за коса, сенки за очи, грим четка за красота wome maquiagem четка
 • Ново
Оценка на продукта:

Zoreya марка с високо качество на дребно 1 бр синтетични четки за коса, сенки за очи, грим четка за красота wome maquiagem четка

Zoreya Бренд Висок Квалитет на Мало 1 Парче Најлон Четки Сенката за Очи Шминка Четки за Убавина Wome Maquiagem ЧеткиБренд : ZOREYA Предмет Тип : Шминка Четка Четка Материјал : Синтетички Влакна Рачка Материјал : Дрво+Алуминиумски Ferrule Користи со : Сенката за Очи Четка Количина : 1pc Боја : Црна Вкупна Должина : 16.5 cm Апликација : Партија,Свадба,Роденден,Подароци,Годишнина Карактеристики : Пренослив,Класична Црна

BGN 8.00 9.92
2018 3 тавата индивидуални черни норковые фалшиви фалшиви мигли естествени дълги мигли разширения грим на очите, миглите 8/10 / 12мм GD242
 • Ново
Оценка на продукта:

2018 3 тавата индивидуални черни норковые фалшиви фалшиви мигли естествени дълги мигли разширения грим на очите, миглите 8/10 / 12мм GD242

пакет се вклучени : 60 лентаМногу меки и удобни за носење Соодветна за Лица или Професионална сочинуваат Лесен за користење, може да се направи вашите очи да изгледа светла и атрактивен Тие може да бидат отстранети од страна на око шминка смена Може да се користи кога се применува со грижа Како да го користите Внимателно отстранување на трепките од случајот со помош на пинцета се Споредат лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширина Додадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памук Задржете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисок Ако е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природни

BGN 8.00 11.18
Форма на маслиново двойно клепач стикер Лента технически очни ленти двустранен грим инструменти етикети за Дама красотата инструменти 440шт P27
 • Ново
Оценка на продукта:

Форма на маслиново двойно клепач стикер Лента технически очни ленти двустранен грим инструменти етикети за Дама красотата инструменти 440шт P27

Обликот Маслиново Двојно Eyelid Налепница Лента Технички Око Ленти двострано Шминка Алатки Налепници За Дама Убавина Алатки 440pcs P27Спецификација : Бренд новиЧетири стилови за вашиот избор(како на сликата покажува)Количина : 440pcsТоа го прави тенка eyelids јасно видливиДобро за оние кои сакаат да ги подобрат своите очиОдлична воздух проницаемост и шминка применливостПакет се вклучени : 44pcs двојно двострано eyelid лента(не се вклучени вилушка)Како да ниЧисти вашите очи пред примена на лента.Бидете сигурни дека ќе не имаат шминка, око крем или лосион на вашиот очни капаци пред поднесување на барањетоСе користи неостри помош на пинцета да се отстрани лента од листНежно се применува снимката на вашиот горниот eyelidsЗа најдобри резултати, можеби ќе треба да експеримент да се види најдобрите области на лента одговара на вашиот eyelids

BGN 2.00 2.54
Грим инструмент мигли от естествен къдря фалшиви мигли удължаване на очите инструменти 6 мм, 8 мм, 10 мм, 12 мм Безплатна доставка зелен ресничный продукт
 • Ново
Оценка на продукта:

Грим инструмент мигли от естествен къдря фалшиви мигли удължаване на очите инструменти 6 мм, 8 мм, 10 мм, 12 мм Безплатна доставка зелен ресничный продукт

Бренд : Ѕвезди боиДебелина : природниДолжина : 6mm 8мм 10мм 12mmНавивам : природниМекост : природниМатеријал : имитација minkБоја : ЦрнаОпис на производот : кутија на иста должина(Секоја кутија содржи должина тип )Пакет Содржи : 1 X Лажни Eyelash (како вашиот избор)

BGN 5.23
Златен грим броеници, определени от 10шт за красота, козметични Фонд очите вежди Сянка смесване броеници за грим Набор от инструменти за професионален направи си СА
 • Ново
Оценка на продукта:

Златен грим броеници, определени от 10шт за красота, козметични Фонд очите вежди Сянка смесване броеници за грим Набор от инструменти за професионален направи си СА

Злато го Сочинуваат Четка Поставите 10pcs Убавина Козметика Фондацијата Око Веѓа Сенка Меша Четки за Шминка Алатка за Полнење Професионални DIYКарактеристики : Влакната Материјал : Синтетички Влакна 100% Сосема нов и висок квалитетПриродни & рециклирани материјалиМека, суровостслободен еластична влакнатаТоа е добар дар ...

BGN 20.00 23.98
10шт четки за грим са изключително меки четки за грим Комплект в основата на пудра на прах четка красотата мрамор грим инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт четки за грим са изключително меки четки за грим Комплект в основата на пудра на прах четка красотата мрамор грим инструменти

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Понекогаш имаме изненадување за вас ^^100% Висок Квалитет и Нов БрендОбјектот СпецификитеПредмет : Шминка ЧеткаКоличина : 10pcsРачка Материјал : ПластикаЧетка Материјали : Најлон косаБрој на модел : шминка четкиГолемина на : 15.5*12*1.2 cmAnswer : ___________________________ Note : Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика.Бидејќи на различни мерни методи,може да се 13cm од дозволената спектар грешка.Пакет : 10 парче сочинуваат четка'

BGN 9.00 10.74
2 елемента грим четки набор от розово сребро грим комплект четки от естествен компактна пудра за лице тонален крем коректор-сенки за очи смесване молив комплект
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента грим четки набор от розово сребро грим комплект четки от естествен компактна пудра за лице тонален крем коректор-сенки за очи смесване молив комплект

2 парчиња Сочинуваат Четки Поставен Розова Сребро Шминка Четка за Полнење Природен Лицето Прав Фондацијата Concealer Сенката за Очи Меша Молив за Полнење Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Pro сенки фондацијата меша шминка козметика четки е мека и издржливи Направени од влакна дека е мек и удобен за употребави Помогне да се направи скапоцени козметички во кратко време Идеален за професионална и домашна употреба Лесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформа Остварување на вашите очи повеќе разиграните Не бледнее и без коса намалувањето четки се зголеми и да ги презентираат вашиот живот вкус Забелешки : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината...

BGN 3.00 3.65
Нов горещ режийни за извиване на мигли удължаване на мигли Спирала за мигли на апликатора Отстраняване на стоманени пинсети клип para извиване на мигли грим инструм?
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов горещ режийни за извиване на мигли удължаване на мигли Спирала за мигли на апликатора Отстраняване на стоманени пинсети клип para извиване на мигли грим инструм?

Нова Жешка Лажни Трепки Curler Продолжување lash маскара Апликатори Смена челик Пинцети Клип став Eyelash Curler Шминка АлаткаКарактеристики : Материјал : не ' рѓосувачки челик.Уникатен нов дизајн, nip користење хуманизирано мултифункционален дизајн,се додека имате тоа, ставете лажни трепки полесно, поудобно, чиста.Подготвени да се создаде шармантна очиНосете / НА : стави индекс прст и палецот на клипот средината широк деллажни трепки заедно пред крајот на пинцети radian,фиксни на менгеме, тогаш daub eyelash лепак на корените на трепкитеставете во нивните eyelash корен.Cleaning / ИСКЛУЧУВАЊЕ : стави индекс прст и палецот на клипот средината широк делклипот парче стегната лажни трепки крајот, тоа ќе pry основно трепките и нежноСпецификација : Оригиналната кутија : НИКОЈБоја : СребренаОбјектот големина на : 106*15*8(max)mmНето тежина : 14gПакет тежина : 25gПакување Содржина : 1 x Нерѓосувачки Украде Клип

BGN 1.00 1.94
Нов Модерен Стил Професионален Наклонен Връх От Неръждаема Стомана Епилация Пинсети За Вежди Грим Инструмент
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов Модерен Стил Професионален Наклонен Връх От Неръждаема Стомана Епилация Пинсети За Вежди Грим Инструмент

2016 Нов Моден Стил Професионални Нерѓосувачки Челик Коса Совет Отстранување На Влакна Веѓа Tweezer Шминка АлаткаКарактеристикиПакет : 1pcsБоја : Случајни бојаНачин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник ? Сабота, со исклучок на празници...

BGN 0.96
SHIDISHANGPIN 1 двойка норковых мигли от естествен дълъг грим пълна ивица мигли 3d норковые фалшиви мигли 1 см-1,5 см, 1 кутия на миглите
 • Ново
Оценка на продукта:

SHIDISHANGPIN 1 двойка норковых мигли от естествен дълъг грим пълна ивица мигли 3d норковые фалшиви мигли 1 см-1,5 см, 1 кутия на миглите

SHIDISHANGPIN 1 пар mink трепки природно долго шминка полна лента трепките 3d mink лажни трепките 1cm1.5 cm 1 кутија трепкитеСпецификација : Стил : Двојно обложени Трепките Пакување : сребро & розова сјај дното случај Коса тип : Дебела удари со камшикПакет содржи : 1 пар 3d mink трепкитеФункција Супер меки трепките, удобно да носат Убаво пакување , сребро & розова giltter подарок кутија со Висок квалитет удари со камшик,за обновливи Лесно да се носат, да се патува шминка за полнењеЗабелешка : ве Молиме да ги исклучите со професионална трепките пинцети Ова пакување не вклучуваат трепките лепак, ве молиме да се носат со вашиот трепките лепак не се чисти со МАСЛО шминка сменаКако да се користи Внимателно отстранување на трепките од случајот со помош на пинцета се Споредат лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширина Додадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памук Задржете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисок Ако е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природни​

BGN 3.00 4.78
3-ти клас вежди на очите ръководство за рисуване на листа 3 различни форми на веждите рамка
 • Ново
Оценка на продукта:

3-ти клас вежди на очите ръководство за рисуване на листа 3 различни форми на веждите рамка

парче торба торба3 Око Веѓата Класа Цртање Водич Stencils 3 Поинаква Форма Веѓа РамкаОпис : Нов & Висок квалитет.Овие три веѓата цртање stencils ви овозможи да се постигне има различен изглед со три различни веѓата форми кои лесно да ви помогне да најдете вашата идеална рамка.[Насока]1...

BGN 1.74
60шт индивидуален натурален норковый лепило за мигли на притежателя кабина за изграждане на миглите поставка за мигли нефритови камък
 • Ново
Оценка на продукта:

60шт индивидуален натурален норковый лепило за мигли на притежателя кабина за изграждане на миглите поставка за мигли нефритови камък

60pcs Индивидуални Природни Mink Лажни Eyelash Лепак Носителот на ПалетаОко Lash Продолжување Влошки Застане На Eyelash Жад КаменГлавниот ефект Може да биде прикачен на челото се стави пресадена со калемење лепак, исто така, може да биде ставен на лепак фах Производ Состојки Налепници водоотпорен налепници големина : 5cm 6pcs една страница ., 10page еден пакет ( 60pcs )

BGN 4.00 6.38