• Ново
За еднократна употреба миглите четка спирала пръчки апликатор шпульки мигли козметични набор от четки за грим инструмент с безплатна доставка

За еднократна употреба миглите четка спирала пръчки апликатор шпульки мигли козметични набор от четки за грим инструмент с безплатна доставка

Buyers rating:
-31 % BGN 11.00
BGN 15.98

Брой продукти


Ви благодариме за вас за посетата на мојот продавница. Ние може да обезбеди најдобра услуга за вас.
Пакет се вклучени : 100 компјутери/Многу
Око Влошки + Eyelash Четки како подарок
* Синтетички Материјал
*Бесплатна испорака
Ние ќе ги провери Eyelash Burshes многу внимателно пред превозот

Други функции

Тип Елемент:
Пискюл За Грим
Материал Дръжка:
Пластмаса
Номер На Модела:
Б-2
Използва Се С:
Мигли
търговска марка:
NEWCOME
Размер:
as picture
Материал Четки:
Вълнена Влакна
Брой:
100шт
Материал:
Синтетичен
Пакет:
50 бр и подаръци

Най-добри сделки

10шт професионален премия грим четки комплект преносим кръгъл Кей-високо качество на Фонд смесване на прах козметичен инструмент Дъга
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт професионален премия грим четки комплект преносим кръгъл Кей-високо качество на Фонд смесване на прах козметичен инструмент Дъга

10pcs Професионални Премиум Шминка Четки Поставите Преносни Чаби Пјер Висок Квалитет на Фондацијата Меша во Прав Козметички Алатка ВиножитоФункција : со Користење на висококвалитетни влакна, противалергиски парична Казна и мазни косата мека, кожатаfriendly и силна, Убава и стилски, лесно да се носат од суштинско значење не само за професионалци, но, исто така, DIY корисници професионална квалитетна четка сет кој вклучува сите основи треба за дневни апликацииПакети : 10 компјутери Шминка Четки сетНие прифаќаме Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски ТрансферЉубезно ве молиме да го проверите вашиот превозот адреса внимателно пред исплата...

BGN 19.00 22.82
Фалшиви мигли реални 3D норковые мигли 5 двойки мигли грим комплект професионални естествени мигли са дълги 1 см-1,5 см стил G806
 • Ново
Оценка на продукта:

Фалшиви мигли реални 3D норковые мигли 5 двойки мигли грим комплект професионални естествени мигли са дълги 1 см-1,5 см стил G806

Име : Лажни Око Lash 100% Реално 3 D Mink Трепките 5 Парови Eyelash Шминка Комплет Професионални Трепките Природни Долго 1cm1.5 cm Стил G806Specfications : материјал : вистински mink боја : црна количина : 5 пара / кутија faux cils инфаркт : памук труп пердув : мека,удобно,еднократно, свила трепките тип : Природни долго, неуредна крст, крилести, партија,секојдневно долго : 14mmПакетот вклучува : 5 парови на трепкитеВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(ОСВЕН НЕКОИ ЗЕМЈИ И APO / FPO1.Цел обработени навремено по плаќање верификација2.Ние само брод да се потврди цел адреса.Ве молиме да се обезбеди ПРАВО на превозот адреса.ви благодариме3.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.4...

BGN 10.00 12.78
1бр черен грим, руж плоска корона компактна пудра за лице на основата на козметична четка Maquiagens грим четки на красотата инструменти нова мода
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр черен грим, руж плоска корона компактна пудра за лице на основата на козметична четка Maquiagens грим четки на красотата инструменти нова мода

1pcs Црна Шминка Руменило Рамна Глава, Лице во Прав Фондацијата Козметички Четка Maquiagens Сочинуваат Четки Убавина Алатки Карактеристики : Направени од најлон косата мека на допир искуство и траен перформанси Совршени за течен, крем или во прав, оваа четка зема сите видови на формули за целосна примена и беспрекорна заврши Погодна за двете професионални салон користите и домашна употреба Лесен за употреба и удобен за носење Лесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформа Не бледнее и без коса намалувањето четки се зголеми и да ги презентираат вашиот живот вкус Карактеристики : Лесен, Лесен за Носење, Мека Стил : рамни Материјали : Дрво, најлон Пакет : 1pcs прав фондацијата четка Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 4.00 4.14
Грим На Очите, Миглите Разширяване Последните 5 Двойки Мек Дълъг Кръст Фалшиви Мигли Мода Мигли Красотата Е Здраве За Жени
 • Ново
Оценка на продукта:

Грим На Очите, Миглите Разширяване Последните 5 Двойки Мек Дълъг Кръст Фалшиви Мигли Мода Мигли Красотата Е Здраве За Жени

Шминка На Очите Трепките Продолжување Најновите 5 Парови Мека Долго Крстот Лажни Трепки Мода Eyelash Убавина, Здравје За ЖенитеСпецификација : 100% Сосема нова Боја : Црна Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен За лице и за секојдневна употреба Може да се отстрани со око шминка смена Едноставен за користење и удобен за носење Одговара на вашиот каузална и партија шминка Може да се користи многу пати, ако тие се користат и се отстранува правилноКако да се користи Внимателно отстранување на трепките од случајот со помош на пинцета се Споредат лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширина Додадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памук Задржете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисок Ако е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природниПакет се Вклучени : 1 Пар или 5 Парови на Шминка Трепки (Стил како Слика)Ние прифаќаме Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски ТрансферЉубезно ве молиме да го проверите вашиот превозот адреса внимателно пред исплата...

BGN 1.00 1.68
10 бр./лот всички размери дупки удължаване на миглите на едро на фалшиви натрупване на индивидуални мигли 0.07/0.10/0.15/0.20 Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр./лот всички размери дупки удължаване на миглите на едро на фалшиви натрупване на индивидуални мигли 0.07/0.10/0.15/0.20 Безплатна доставка

Пакет : 1 lot = 10 коцкиДебелина : 0.07 0.10.0.15 0.20 0.25Должина : 9.10.11.12.13.14 mmНавивам : B C D1 лента 1 големина12 линии / фахСпецијална Услуга : Сите фотографии од оваа серија објект се вистински производ фото шоу, ако сакате да ги препродава на webstie ние може да понуди оригинални фотографии без жиг за да вие, ако сакате да се покажете им на вашите клиенти, ние исто така може да испрати каталог со целата фотографии за вас, ве молиме слободно контактирајте со нас. Опис & Вистински Производ Фотографии Покажуваат

BGN 29.00 62.38
Най-бързият кораб на пътя се кръстосват САМ фалшиви мигли, ръчно изработени мигли мода дама Бальк мигли изкуствен поливатель очите на грим продукт.
 • Ново
Оценка на продукта:

Най-бързият кораб на пътя се кръстосват САМ фалшиви мигли, ръчно изработени мигли мода дама Бальк мигли изкуствен поливатель очите на грим продукт.

Ве молиме да Пребарувате во нашата продавница!!!НОВИ И СТАРИ КЛИЕНТИ!Секој производ можете да кандидатурата, местото на поредок,fter вашиот плаќаат за тоа!Ние ќе го испрати на стоки и мејлна Следење на број во 13working дена( на одмор ќе биде доцнење )!Оваа цена за 1 пар !10pairs=1pack20pairs=2packs40pairs=4packs......Бесплатен превозот во дел од земјите (проверете детали)Различна количина и различни цена,ве молиме да ги проверите деталите!Повеќе знаат Точно количеството и Токму цена информации, ве молиме, проверете на линкот : Ние бесплатен превозот од Кина, Воздухот Пост (ако вкупната тежина помалку од 2kgs)!Се Разбира,АКО има повеќе од 2kgs ние ќе бесплатен превозот со ЕМС / DHL и така натаму!(Ве молиме да ги проверите деталите на стоката ,она што го гледате само она што ќе добиете,ве молиме понудата) !Купувачот е одговорен за било кој данок или должност од страна на нивните земји.Plz контактирајте со нас ако имате било какви Прашања!!!Пад На Превозот!1.Ќе се прикаже на сите наши слики за вашите клиенти слободно.2.Ни ги испратите вашите клиент?s превозот адреса, кога се одржи вашата цел и кажете ни ја вашата точни барања (исто така го напишете вашиот клиент?s превозот адреса директно во вашата нарачка)3.Тоа е лесно, брзо и врвот погодно за вашиот busines.Го поздравуваме вашиот судењето цел и вашето мислење!Ние ќе го задоволство како вашиот Кина пазарот?s купување агент!Нашата продавница и канцеларија се и во Меѓународните Стокови Град YIWU Кина!Јас мислам дека вие знаете дека YIWU е Океанот на стока!Ние ќе асистент вас и вашиот клиент во потрага за омилена продажба и стоки.Се разбира понуди на вашата конкурентна цена,добар квалитет и добра услуга!.

BGN 265.00 308.16
10шт Диамант Дъга грим четки комплект компактна пудра руж сенки за очи устните коректор на лицето пинсети козметика комплект четки
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт Диамант Дъга грим четки комплект компактна пудра руж сенки за очи устните коректор на лицето пинсети козметика комплект четки

10pcs Дијамант Виножито Шминка Четки Поставите Прав Фондацијата Blusher Сенката за Очи Усна Concealer Лице Pincel Козметика Четки за ПолнењеКарактеристики : 1...

BGN 7.00 7.82
BLUEFRAG Green Makeup Brushes Set 12 / 10шт прах тонален крем, козметика сенки за очи очна линия Грим на устните смесване на Четка за руж
 • Ново
Оценка на продукта:

BLUEFRAG Green Makeup Brushes Set 12 / 10шт прах тонален крем, козметика сенки за очи очна линия Грим на устните смесване на Четка за руж

Превозот Време : e Packet во САД : 715 денаКина Пост Воздух Mail / Сингапур Пост : Околу 25 Работен ДенПревозот време за Русија ќе биде 3050days или подолго поради строгите локалните царински преглед.Превозот време за Бразил ќе биде 50100days или подолго поради строгите локалните царински преглед.Ако изберете DHL, Fedex, EMS, UPSот превозот ќе биде побрзо, обично 715 работни дена.Нарачки ќе бидат обработени во рок од 48 часа...

BGN 18.78
SHIDISHANGPIN 1 двойка норковых мигли от естествен дълъг грим пълна ивица мигли 3d норковые фалшиви мигли 1 см-1,5 см, 1 кутия на миглите
 • Ново
Оценка на продукта:

SHIDISHANGPIN 1 двойка норковых мигли от естествен дълъг грим пълна ивица мигли 3d норковые фалшиви мигли 1 см-1,5 см, 1 кутия на миглите

SHIDISHANGPIN 1 пар mink трепки природно долго шминка полна лента трепките 3d mink лажни трепките 1cm1.5 cm 1 кутија трепкитеСпецификација : Стил : Двојно обложени Трепките Пакување : сребро & розова сјај дното случај Коса тип : Дебела удари со камшикПакет содржи : 1 пар 3d mink трепкитеФункција Супер меки трепките, удобно да носат Убаво пакување , сребро & розова giltter подарок кутија со Висок квалитет удари со камшик,за обновливи Лесно да се носат, да се патува шминка за полнењеЗабелешка : ве Молиме да ги исклучите со професионална трепките пинцети Ова пакување не вклучуваат трепките лепак, ве молиме да се носат со вашиот трепките лепак не се чисти со МАСЛО шминка сменаКако да се користи Внимателно отстранување на трепките од случајот со помош на пинцета се Споредат лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширина Додадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памук Задржете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисок Ако е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природни​

BGN 3.00 4.78
30 бр / пакет удължаване на миглите лепило на капака етикети за присаждане на грим инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

30 бр / пакет удължаване на миглите лепило на капака етикети за присаждане на грим инструменти

Професионални Eyelash Продолжување Лепак Покрие Налепници За Калемење Опис На Производот1 Облик : Тркалезна2.Пакување : 30 парчиња / торба3.Функција : Стави на galss камен од тоа може јасно лесно

BGN 8.00 9.58
5шт Русалка грим четки набор от ронлив прах в основата на руж BB крем-сенки за очи устните смесване на четката козметичен набор от инструменти за красота
 • Ново
Оценка на продукта:

5шт Русалка грим четки набор от ронлив прах в основата на руж BB крем-сенки за очи устните смесване на четката козметичен набор от инструменти за красота

5 Pcs Сирена Шминка Четки Поставите Лабава Прав Фондацијата Blusher ББ Крем Сенки Усна Меша Четки Естетската Убавина Инструмент за ПолнењеКарактеристики : 1.Услужни влакната е погодно да се природно да пигмент посакуваната област2.За луѓето : универзалнаСпецификација : 1...

BGN 13.00 20.03
2017 200 бр x дентална четка за дълга коса стоматологичен специална четка апликатор 100 за барел X2 стоматологични материали
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 200 бр x дентална четка за дълга коса стоматологичен специална четка апликатор 100 за барел X2 стоматологични материали

Нови 2016 година НОВИ Стоматолошки најпопуларниот производ и нов изложба покаже објектРасположливиот Du Pont Мао, може да биде произволно оформени прилагодување на агол, лесно да се работи Боја : сина, розова

BGN 26.00 27.01
Форма на маслиново двойно клепач стикер Лента технически очни ленти двустранен грим инструменти етикети за Дама красотата инструменти 440шт P27
 • Ново
Оценка на продукта:

Форма на маслиново двойно клепач стикер Лента технически очни ленти двустранен грим инструменти етикети за Дама красотата инструменти 440шт P27

Обликот Маслиново Двојно Eyelid Налепница Лента Технички Око Ленти двострано Шминка Алатки Налепници За Дама Убавина Алатки 440pcs P27Спецификација : Бренд новиЧетири стилови за вашиот избор(како на сликата покажува)Количина : 440pcsТоа го прави тенка eyelids јасно видливиДобро за оние кои сакаат да ги подобрат своите очиОдлична воздух проницаемост и шминка применливостПакет се вклучени : 44pcs двојно двострано eyelid лента(не се вклучени вилушка)Како да ниЧисти вашите очи пред примена на лента.Бидете сигурни дека ќе не имаат шминка, око крем или лосион на вашиот очни капаци пред поднесување на барањетоСе користи неостри помош на пинцета да се отстрани лента од листНежно се применува снимката на вашиот горниот eyelidsЗа најдобри резултати, можеби ќе треба да експеримент да се види најдобрите области на лента одговара на вашиот eyelids

BGN 2.00 2.54
1бр професионален Кабуки четка за контур грим черен плосък контур руж козметични грим инструменти нова
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр професионален Кабуки четка за контур грим черен плосък контур руж козметични грим инструменти нова

1 Pcs Професионални Кабуки Четка Контура Шминка Црни Рамни Контура Blusher Козметички Шминка Нови Алаткицрна рачкаМатеријал : коза коса и дрво рачкаБоја : црнаДолжина : рачка за 10.5 см, косата околу 2 .5cmОпис100% Сосема нов и висок квалитетСпецијален дизајн ќе се направи да изгледа единственТоа е добар подарок за вашиот љубовник, семејство, пријатели,Пакет вклучувајќиЕдна четка

BGN 5.00 5.25
2 бр./лот от неръждаема стомана вежди машинка за подстригване с малки размери портативен сигурността на грим на лицето епилация самобръсначки жени грижа за лицето ?
 • Ново
Оценка на продукта:

2 бр./лот от неръждаема стомана вежди машинка за подстригване с малки размери портативен сигурността на грим на лицето епилация самобръсначки жени грижа за лицето ?

ВОВЕД:• Направени од супериорен нерѓосувачки челик, ножот е остар и издржливи.• Линискиот безбедноста стража нуди дополнителна мерка на заштита за вашиот нежна кожа.Тоа чувари против инциденти и осип предизвиканиод бричење премногу блиску.ТОПЛО СОВЕТИ:• Не користете го производот во близина на оган.• Чувајте го надвор за децата е да се достигне.ФАБРИКАТА ЕКРАНОТНАШИОТ ТИМЛОГИСТИКА ПОСВЕТЕНОСТСЕРВИС И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ1.Ние двојно проверка / тест на нашите производи внимателно пред превозот, ние и ветуваме на сите производи се со добар квалитет.2.Ако имате било какви прашања во врска со нашите услуги / производи,ве Молиме контактирајте со нас.Ние Веруваме Добра Комуникација Ќе Се Постигне Добар Резултат .3.Вашата Позитивни Повратни информации е многу важна за нас...

BGN 4.00 5.84
2018 3 тавата индивидуални черни норковые фалшиви фалшиви мигли естествени дълги мигли разширения грим на очите, миглите 8/10 / 12мм GD242
 • Ново
Оценка на продукта:

2018 3 тавата индивидуални черни норковые фалшиви фалшиви мигли естествени дълги мигли разширения грим на очите, миглите 8/10 / 12мм GD242

пакет се вклучени : 60 лентаМногу меки и удобни за носење Соодветна за Лица или Професионална сочинуваат Лесен за користење, може да се направи вашите очи да изгледа светла и атрактивен Тие може да бидат отстранети од страна на око шминка смена Може да се користи кога се применува со грижа Како да го користите Внимателно отстранување на трепките од случајот со помош на пинцета се Споредат лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширина Додадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памук Задржете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисок Ако е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природни

BGN 8.00 11.18
Очарователни искрящи мигли супер меки цветни мигли популярни в страната Коледен ден на красотата грим инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

Очарователни искрящи мигли супер меки цветни мигли популярни в страната Коледен ден на красотата грим инструменти

За превозот : 1)Ние ќе брод од вашите нарачки преку Aliexpress стандард превозот или eпакет,ако сакате да брод од преку други превозот метод,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас...

BGN 12.00 14.38
Гел вид на миглите лепило за премахване на Корея удължаване на миглите лепило Remmover грим лепило за премахване на 15 г / бутилка
 • Ново
Оценка на продукта:

Гел вид на миглите лепило за премахване на Корея удължаване на миглите лепило Remmover грим лепило за премахване на 15 г / бутилка

Гел Тип Eyelash Лепак Смена Кореја Eyelash Екстензии Лепак RemmoverШминка Лепак Смена 15g / ШишеКарактеристикиОвој гел смена се раствора eyelash продолжување лепак за брзо,ефективна eyelash продолжување отстранување...

BGN 13.00 16.46