• Ново
60шт индивидуален натурален норковый лепило за мигли на притежателя кабина за изграждане на миглите поставка за мигли нефритови камък

60шт индивидуален натурален норковый лепило за мигли на притежателя кабина за изграждане на миглите поставка за мигли нефритови камък

Buyers rating:
-37 % BGN 4.00
BGN 6.38

Брой продукти


60pcs Индивидуални Природни Mink Лажни Eyelash Лепак Носителот на Палета
Око Lash Продолжување Влошки Застане На Eyelash Жад Камен
Главниот ефект Може да биде прикачен на челото се стави пресадена со калемење лепак, исто така, може да биде ставен на лепак фах Производ Состојки Налепници водоотпорен налепници големина : 5cm 6pcs една страница ., 10page еден пакет ( 60pcs )

Други функции

Дължина:
60pcs
Тип Елемент:
Фалшиви Мигли
Тип На Фалшиви Мигли:
Индивидуални Мигли
Номер На Модела:
Фалшиви Мигли
Размер:
mink eyelash
търговска марка:
FUNMIX
Плавателни Съдове На Фалшиви Мигли:
ръчна изработка
Дължина На Фалшиви Мигли:
0,5-1 см
Фалшиви Мигли Териер:
прозрачна пластмаса
Материал За Фалшиви Мигли:
Човешка Коса
Стил На Фалшиви Мигли:
Натурален Дълъг
Брой:
60

Най-добри сделки

Zoreya марка с високо качество на дребно 1 бр синтетични четки за коса, сенки за очи, грим четка за красота wome maquiagem четка
 • Ново
Оценка на продукта:

Zoreya марка с високо качество на дребно 1 бр синтетични четки за коса, сенки за очи, грим четка за красота wome maquiagem четка

Zoreya Бренд Висок Квалитет на Мало 1 Парче Најлон Четки Сенката за Очи Шминка Четки за Убавина Wome Maquiagem ЧеткиБренд : ZOREYA Предмет Тип : Шминка Четка Четка Материјал : Синтетички Влакна Рачка Материјал : Дрво+Алуминиумски Ferrule Користи со : Сенката за Очи Четка Количина : 1pc Боја : Црна Вкупна Должина : 16.5 cm Апликација : Партија,Свадба,Роденден,Подароци,Годишнина Карактеристики : Пренослив,Класична Црна

BGN 8.00 9.92
10шт Диамант Дъга грим четки комплект компактна пудра руж сенки за очи устните коректор на лицето пинсети козметика комплект четки
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт Диамант Дъга грим четки комплект компактна пудра руж сенки за очи устните коректор на лицето пинсети козметика комплект четки

10pcs Дијамант Виножито Шминка Четки Поставите Прав Фондацијата Blusher Сенката за Очи Усна Concealer Лице Pincel Козметика Четки за ПолнењеКарактеристики : 1...

BGN 7.00 7.82
2 бр./лот от неръждаема стомана вежди машинка за подстригване с малки размери портативен сигурността на грим на лицето епилация самобръсначки жени грижа за лицето ?
 • Ново
Оценка на продукта:

2 бр./лот от неръждаема стомана вежди машинка за подстригване с малки размери портативен сигурността на грим на лицето епилация самобръсначки жени грижа за лицето ?

ВОВЕД:• Направени од супериорен нерѓосувачки челик, ножот е остар и издржливи.• Линискиот безбедноста стража нуди дополнителна мерка на заштита за вашиот нежна кожа.Тоа чувари против инциденти и осип предизвиканиод бричење премногу блиску.ТОПЛО СОВЕТИ:• Не користете го производот во близина на оган.• Чувајте го надвор за децата е да се достигне.ФАБРИКАТА ЕКРАНОТНАШИОТ ТИМЛОГИСТИКА ПОСВЕТЕНОСТСЕРВИС И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ1.Ние двојно проверка / тест на нашите производи внимателно пред превозот, ние и ветуваме на сите производи се со добар квалитет.2.Ако имате било какви прашања во врска со нашите услуги / производи,ве Молиме контактирајте со нас.Ние Веруваме Добра Комуникација Ќе Се Постигне Добар Резултат .3.Вашата Позитивни Повратни информации е многу важна за нас...

BGN 4.00 5.84
2017 200 бр x дентална четка за дълга коса стоматологичен специална четка апликатор 100 за барел X2 стоматологични материали
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 200 бр x дентална четка за дълга коса стоматологичен специална четка апликатор 100 за барел X2 стоматологични материали

Нови 2016 година НОВИ Стоматолошки најпопуларниот производ и нов изложба покаже објектРасположливиот Du Pont Мао, може да биде произволно оформени прилагодување на агол, лесно да се работи Боја : сина, розова

BGN 26.00 27.01
1бр черен грим, руж плоска корона компактна пудра за лице на основата на козметична четка Maquiagens грим четки на красотата инструменти нова мода
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр черен грим, руж плоска корона компактна пудра за лице на основата на козметична четка Maquiagens грим четки на красотата инструменти нова мода

1pcs Црна Шминка Руменило Рамна Глава, Лице во Прав Фондацијата Козметички Четка Maquiagens Сочинуваат Четки Убавина Алатки Карактеристики : Направени од најлон косата мека на допир искуство и траен перформанси Совршени за течен, крем или во прав, оваа четка зема сите видови на формули за целосна примена и беспрекорна заврши Погодна за двете професионални салон користите и домашна употреба Лесен за употреба и удобен за носење Лесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформа Не бледнее и без коса намалувањето четки се зголеми и да ги презентираат вашиот живот вкус Карактеристики : Лесен, Лесен за Носење, Мека Стил : рамни Материјали : Дрво, најлон Пакет : 1pcs прав фондацијата четка Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 4.00 4.14
Нов Модерен Стил Професионален Наклонен Връх От Неръждаема Стомана Епилация Пинсети За Вежди Грим Инструмент
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов Модерен Стил Професионален Наклонен Връх От Неръждаема Стомана Епилация Пинсети За Вежди Грим Инструмент

2016 Нов Моден Стил Професионални Нерѓосувачки Челик Коса Совет Отстранување На Влакна Веѓа Tweezer Шминка АлаткаКарактеристикиПакет : 1pcsБоја : Случајни бојаНачин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник ? Сабота, со исклучок на празници...

BGN 0.96
Форма на маслиново двойно клепач стикер Лента технически очни ленти двустранен грим инструменти етикети за Дама красотата инструменти 440шт P27
 • Ново
Оценка на продукта:

Форма на маслиново двойно клепач стикер Лента технически очни ленти двустранен грим инструменти етикети за Дама красотата инструменти 440шт P27

Обликот Маслиново Двојно Eyelid Налепница Лента Технички Око Ленти двострано Шминка Алатки Налепници За Дама Убавина Алатки 440pcs P27Спецификација : Бренд новиЧетири стилови за вашиот избор(како на сликата покажува)Количина : 440pcsТоа го прави тенка eyelids јасно видливиДобро за оние кои сакаат да ги подобрат своите очиОдлична воздух проницаемост и шминка применливостПакет се вклучени : 44pcs двојно двострано eyelid лента(не се вклучени вилушка)Како да ниЧисти вашите очи пред примена на лента.Бидете сигурни дека ќе не имаат шминка, око крем или лосион на вашиот очни капаци пред поднесување на барањетоСе користи неостри помош на пинцета да се отстрани лента од листНежно се применува снимката на вашиот горниот eyelidsЗа најдобри резултати, можеби ќе треба да експеримент да се види најдобрите области на лента одговара на вашиот eyelids

BGN 2.00 2.54
BLUEFRAG Green Makeup Brushes Set 12 / 10шт прах тонален крем, козметика сенки за очи очна линия Грим на устните смесване на Четка за руж
 • Ново
Оценка на продукта:

BLUEFRAG Green Makeup Brushes Set 12 / 10шт прах тонален крем, козметика сенки за очи очна линия Грим на устните смесване на Четка за руж

Превозот Време : e Packet во САД : 715 денаКина Пост Воздух Mail / Сингапур Пост : Околу 25 Работен ДенПревозот време за Русија ќе биде 3050days или подолго поради строгите локалните царински преглед.Превозот време за Бразил ќе биде 50100days или подолго поради строгите локалните царински преглед.Ако изберете DHL, Fedex, EMS, UPSот превозот ќе биде побрзо, обично 715 работни дена.Нарачки ќе бидат обработени во рок од 48 часа...

BGN 18.78
10шт професионален премия грим четки комплект преносим кръгъл Кей-високо качество на Фонд смесване на прах козметичен инструмент Дъга
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт професионален премия грим четки комплект преносим кръгъл Кей-високо качество на Фонд смесване на прах козметичен инструмент Дъга

10pcs Професионални Премиум Шминка Четки Поставите Преносни Чаби Пјер Висок Квалитет на Фондацијата Меша во Прав Козметички Алатка ВиножитоФункција : со Користење на висококвалитетни влакна, противалергиски парична Казна и мазни косата мека, кожатаfriendly и силна, Убава и стилски, лесно да се носат од суштинско значење не само за професионалци, но, исто така, DIY корисници професионална квалитетна четка сет кој вклучува сите основи треба за дневни апликацииПакети : 10 компјутери Шминка Четки сетНие прифаќаме Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски ТрансферЉубезно ве молиме да го проверите вашиот превозот адреса внимателно пред исплата...

BGN 19.00 22.82
Pro Duo Eyes Concealer Brush 20pcs набор от четки за грим Eyeshadow Foundation Power веждите, миглите устните смесване красота козметична четка
 • Ново
Оценка на продукта:

Pro Duo Eyes Concealer Brush 20pcs набор от четки за грим Eyeshadow Foundation Power веждите, миглите устните смесване красота козметична четка

Про Очи Concealer Четка 20 Pcs / Пакет Шминка Четки Поставите Сенката за Очи Фондацијата Моќ Веѓа Lash Усна Контура Меша Убавина Козметички Четка Професионални 20 компјутери Шминка Четка Сет алатки шминка Toiletry Комплет Волна Бренд Сочинуваат Четка Поставите pincel maleta де maquiagem Овој професионален висок квалитет шминка четки поставете ги вклучува сите основи треба за дневни апликации, кои Лесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформа, која Одговара за Професионална шминка или Домашна употреба...

BGN 6.00 7.34
LNRRABC Hot Eyelash Card Three-in Buffer-type Baffle Карта на спирала за мигли Guard апликатор гребен четка за грим инструмент
 • Ново
Оценка на продукта:

LNRRABC Hot Eyelash Card Three-in Buffer-type Baffle Карта на спирала за мигли Guard апликатор гребен четка за грим инструмент

Драг Пријател ви Благодариме за вашето доаѓање во нашата продавница,ние сме производителот директно кој ги продава ниска цена и добар квалитет предмети,во меѓувреме,ние ќе ги ажурира на нови објекти често, ако ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете како вашата омилена продавница ,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро...

BGN 1.00 1.58
10шт четки за грим са изключително меки четки за грим Комплект в основата на пудра на прах четка красотата мрамор грим инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт четки за грим са изключително меки четки за грим Комплект в основата на пудра на прах четка красотата мрамор грим инструменти

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Понекогаш имаме изненадување за вас ^^100% Висок Квалитет и Нов БрендОбјектот СпецификитеПредмет : Шминка ЧеткаКоличина : 10pcsРачка Материјал : ПластикаЧетка Материјали : Најлон косаБрој на модел : шминка четкиГолемина на : 15.5*12*1.2 cmAnswer : ___________________________ Note : Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика.Бидејќи на различни мерни методи,може да се 13cm од дозволената спектар грешка.Пакет : 10 парче сочинуваат четка'

BGN 9.00 10.74
Очарователни искрящи мигли супер меки цветни мигли популярни в страната Коледен ден на красотата грим инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

Очарователни искрящи мигли супер меки цветни мигли популярни в страната Коледен ден на красотата грим инструменти

За превозот : 1)Ние ќе брод од вашите нарачки преку Aliexpress стандард превозот или eпакет,ако сакате да брод од преку други превозот метод,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас...

BGN 12.00 14.38
Грим На Очите, Миглите Разширяване Последните 5 Двойки Мек Дълъг Кръст Фалшиви Мигли Мода Мигли Красотата Е Здраве За Жени
 • Ново
Оценка на продукта:

Грим На Очите, Миглите Разширяване Последните 5 Двойки Мек Дълъг Кръст Фалшиви Мигли Мода Мигли Красотата Е Здраве За Жени

Шминка На Очите Трепките Продолжување Најновите 5 Парови Мека Долго Крстот Лажни Трепки Мода Eyelash Убавина, Здравје За ЖенитеСпецификација : 100% Сосема нова Боја : Црна Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен За лице и за секојдневна употреба Може да се отстрани со око шминка смена Едноставен за користење и удобен за носење Одговара на вашиот каузална и партија шминка Може да се користи многу пати, ако тие се користат и се отстранува правилноКако да се користи Внимателно отстранување на трепките од случајот со помош на пинцета се Споредат лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширина Додадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памук Задржете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисок Ако е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природниПакет се Вклучени : 1 Пар или 5 Парови на Шминка Трепки (Стил како Слика)Ние прифаќаме Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски ТрансферЉубезно ве молиме да го проверите вашиот превозот адреса внимателно пред исплата...

BGN 1.00 1.68
2 елемента грим четки набор от розово сребро грим комплект четки от естествен компактна пудра за лице тонален крем коректор-сенки за очи смесване молив комплект
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента грим четки набор от розово сребро грим комплект четки от естествен компактна пудра за лице тонален крем коректор-сенки за очи смесване молив комплект

2 парчиња Сочинуваат Четки Поставен Розова Сребро Шминка Четка за Полнење Природен Лицето Прав Фондацијата Concealer Сенката за Очи Меша Молив за Полнење Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Pro сенки фондацијата меша шминка козметика четки е мека и издржливи Направени од влакна дека е мек и удобен за употребави Помогне да се направи скапоцени козметички во кратко време Идеален за професионална и домашна употреба Лесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформа Остварување на вашите очи повеќе разиграните Не бледнее и без коса намалувањето четки се зголеми и да ги презентираат вашиот живот вкус Забелешки : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината...

BGN 3.00 3.65
Фалшиви мигли реални 3D норковые мигли 5 двойки мигли грим комплект професионални естествени мигли са дълги 1 см-1,5 см стил G806
 • Ново
Оценка на продукта:

Фалшиви мигли реални 3D норковые мигли 5 двойки мигли грим комплект професионални естествени мигли са дълги 1 см-1,5 см стил G806

Име : Лажни Око Lash 100% Реално 3 D Mink Трепките 5 Парови Eyelash Шминка Комплет Професионални Трепките Природни Долго 1cm1.5 cm Стил G806Specfications : материјал : вистински mink боја : црна количина : 5 пара / кутија faux cils инфаркт : памук труп пердув : мека,удобно,еднократно, свила трепките тип : Природни долго, неуредна крст, крилести, партија,секојдневно долго : 14mmПакетот вклучува : 5 парови на трепкитеВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(ОСВЕН НЕКОИ ЗЕМЈИ И APO / FPO1.Цел обработени навремено по плаќање верификација2.Ние само брод да се потврди цел адреса.Ве молиме да се обезбеди ПРАВО на превозот адреса.ви благодариме3.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.4...

BGN 10.00 12.78
Грим инструмент мигли от естествен къдря фалшиви мигли удължаване на очите инструменти 6 мм, 8 мм, 10 мм, 12 мм Безплатна доставка зелен ресничный продукт
 • Ново
Оценка на продукта:

Грим инструмент мигли от естествен къдря фалшиви мигли удължаване на очите инструменти 6 мм, 8 мм, 10 мм, 12 мм Безплатна доставка зелен ресничный продукт

Бренд : Ѕвезди боиДебелина : природниДолжина : 6mm 8мм 10мм 12mmНавивам : природниМекост : природниМатеријал : имитација minkБоја : ЦрнаОпис на производот : кутија на иста должина(Секоја кутија содржи должина тип )Пакет Содржи : 1 X Лажни Eyelash (како вашиот избор)

BGN 5.23
SHIDISHANGPIN 1 двойка норковых мигли от естествен дълъг грим пълна ивица мигли 3d норковые фалшиви мигли 1 см-1,5 см, 1 кутия на миглите
 • Ново
Оценка на продукта:

SHIDISHANGPIN 1 двойка норковых мигли от естествен дълъг грим пълна ивица мигли 3d норковые фалшиви мигли 1 см-1,5 см, 1 кутия на миглите

SHIDISHANGPIN 1 пар mink трепки природно долго шминка полна лента трепките 3d mink лажни трепките 1cm1.5 cm 1 кутија трепкитеСпецификација : Стил : Двојно обложени Трепките Пакување : сребро & розова сјај дното случај Коса тип : Дебела удари со камшикПакет содржи : 1 пар 3d mink трепкитеФункција Супер меки трепките, удобно да носат Убаво пакување , сребро & розова giltter подарок кутија со Висок квалитет удари со камшик,за обновливи Лесно да се носат, да се патува шминка за полнењеЗабелешка : ве Молиме да ги исклучите со професионална трепките пинцети Ова пакување не вклучуваат трепките лепак, ве молиме да се носат со вашиот трепките лепак не се чисти со МАСЛО шминка сменаКако да се користи Внимателно отстранување на трепките од случајот со помош на пинцета се Споредат лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширина Додадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памук Задржете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисок Ако е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природни​

BGN 3.00 4.78
Нов горещ режийни за извиване на мигли удължаване на мигли Спирала за мигли на апликатора Отстраняване на стоманени пинсети клип para извиване на мигли грим инструм?
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов горещ режийни за извиване на мигли удължаване на мигли Спирала за мигли на апликатора Отстраняване на стоманени пинсети клип para извиване на мигли грим инструм?

Нова Жешка Лажни Трепки Curler Продолжување lash маскара Апликатори Смена челик Пинцети Клип став Eyelash Curler Шминка АлаткаКарактеристики : Материјал : не ' рѓосувачки челик.Уникатен нов дизајн, nip користење хуманизирано мултифункционален дизајн,се додека имате тоа, ставете лажни трепки полесно, поудобно, чиста.Подготвени да се создаде шармантна очиНосете / НА : стави индекс прст и палецот на клипот средината широк деллажни трепки заедно пред крајот на пинцети radian,фиксни на менгеме, тогаш daub eyelash лепак на корените на трепкитеставете во нивните eyelash корен.Cleaning / ИСКЛУЧУВАЊЕ : стави индекс прст и палецот на клипот средината широк делклипот парче стегната лажни трепки крајот, тоа ќе pry основно трепките и нежноСпецификација : Оригиналната кутија : НИКОЈБоја : СребренаОбјектот големина на : 106*15*8(max)mmНето тежина : 14gПакет тежина : 25gПакување Содржина : 1 x Нерѓосувачки Украде Клип

BGN 1.00 1.94