• Ново
SUN2 UV LED Nail Lamp 48W Нокти Dryer 110-240V за втвърдяване на гел-лак за нокти нокът на пръст на Нокти Dryers Machine Art Tools

SUN2 UV LED Nail Lamp 48W Нокти Dryer 110-240V за втвърдяване на гел-лак за нокти нокът на пръст на Нокти Dryers Machine Art Tools

Buyers rating:
-19 % BGN 67.00
BGN 83.20

Брой продукти


SUN2 Професионални 110-240 V 48 W Светилка Помине LED УВ Ламба Фен за Лекување на Гел лак Ноктот Ноктот Помине Фенови Машина Уметност Алатки Спецификација : Состојба : 100% Сосема нов во трговијата на мало пакет Тип : Ноктите Фен Боја : Бела Моќност : 48 W Lifttime : 50000hrs Адаптер : Номинална влезниот 100-240 V 50/60 Hz 1а Бранова Должина : 365nm + 405nm Одговара Гел Тип : УВ помине гел лак/ LED помине гел полски Предмет вклучуваат : 1*Главниот дел 1*AC кабелот за напојување ве Молиме имајте во предвид : нашите нокти светлина усвојување на напредни контрола на температурата систем, оваа помине светлина открива внатрешната температура автоматски во долготрајната употреба, кога температурата е премногу висока, ноктите светилка машина се врти кон ниско-енергетски операција, во меѓувреме, на екранот се прикажува "07p" статус. Времето ќе престане да работи и да се врати во нормала моќ работа по lowing на температурата. Политика На Враќање 1. Ве молиме контактирајте со нас и да ни ја испратите фотографии ако има било какви проблеми, Ние нудиме 100% задоволството на вашето купување 2. Ако не сте задоволни објектот, може да ги испратите назад и ќе треба да се плати за поштарина на враќање 3. Diffrences во боја може да биде предизвикана од различни причини, како што се бојата одраз во различни монитори,осветлување, позадини и др. Како За повратни информации?

Други функции

Тип Елемент:
Сушилня За Нокти
Източник На Захранване:
Електрически
Материал:
Екологичен Материал
Тип Штепсельных Вилици:
EU
Тип:
Led лампи
търговска марка:
куньчжао
Размер:
200*170*100mm
Тегло:
1kg
силата на:
48 W
Напрежение:
100-240V 50/60HZ 1A
Атестация На Качеството На Продукта:
CE
Номер На Модела:
SUN2
Състояние:
НОВО
Цвят:
Бял
Име:
led UV-лампа за нокти
Характеристика:
фурна нокти
Функция:
гел-лак за нокти
Описание:
лампа за гел за нокти
UV лампа:
лампа за изсушаване на ноктите
led лампа нокти:
лампа за сушене на гелевых нокти

Най-добри сделки

120 г алуминиева крем банка,козметичен контейнер, контейнер за сенки за очи,категоричен контейнер, банка за маски, козметична Банка,козметична опаковка
 • Ново
Оценка на продукта:

120 г алуминиева крем банка,козметичен контейнер, контейнер за сенки за очи,категоричен контейнер, банка за маски, козметична Банка,козметична опаковка

Точка бр : cje120 BS алуминиумDIA82 MM HEIGHT31 MMМАТЕРИЈАЛ : алуминиумГОЛЕМИНА : 120g

BGN 88.00
3g 5g малка пластмасова банка многократно използване на масло за устни, лак за нокти проба опаковка оранжево празен козметичен крем кръгла бутилка Безплатна доставк
 • Ново
Оценка на продукта:

3g 5g малка пластмасова банка многократно използване на масло за устни, лак за нокти проба опаковка оранжево празен козметичен крем кръгла бутилка Безплатна доставк

Здраво,почитувани Купувачи,Добредојдовте на нашата продавница!Сега тоа е еднашaгодина е промоција време...

BGN 19.00 20.78
30 мл бяла мека тръба с черен капак се използва за меко измиване масло крем за ръце
 • Ново
Оценка на продукта:

30 мл бяла мека тръба с черен капак се използва за меко измиване масло крем за ръце

точка бр : stw30blackmaterial : PEsize : 30ml може да се користи од страна на mildy миење на садот, путер сад, рака крем сад и др во врска со предметот : содржината на шишето е Транспарентен , Ова е многу професионална во потрага пакување за вашиот производ...

BGN 48.00
40 мл бяла мека тръба или тръба за измиване на мухъл или тръбата за масло или крем за ръце със сребърни кръгли
 • Ново
Оценка на продукта:

40 мл бяла мека тръба или тръба за измиване на мухъл или тръбата за масло или крем за ръце със сребърни кръгли

точка бр : std40 SYBматеријал : PEможе да се користи од страна на mildy миење на садот, путер сад, рака крем сад итнза поголема количина или customerize дизајн , pls се чувствуваат слободни да контакт со нас .

BGN 68.80
50 бр. / лот Kimcci добро качество маникюр Набор от инструменти Nail Art File шкурка тънък буфер край 100/180 ноктите салон консумативи
 • Ново
Оценка на продукта:

50 бр. / лот Kimcci добро качество маникюр Набор от инструменти Nail Art File шкурка тънък буфер край 100/180 ноктите салон консумативи

Бесплатен превозот 50 PCS / многу сиви нокти бафер 100 / 180 Помине Алатки Нокти поставите Помине уметност комплет за Нокти датотеки Buffers висок квалитет на баферот пескарење блокови Може да се користи за прст и пети ноктите Лесно и практично да се користат Соодветни за professional или home помине уметност употреба Материјал : Emery, ЕВА, Пластични Пакет : 50 PCS / МНОГУ Клиент Информации : 1)Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени, pls дали контактирате со нас на прво пред да замине на негативни повратни информации, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.2)Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

BGN 23.84
10 бр Pro Nail Scrub Brushes Health Beauty Care Accesory Fingers and Nail Dirt Cleaning JAN17
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр Pro Nail Scrub Brushes Health Beauty Care Accesory Fingers and Nail Dirt Cleaning JAN17

10 компјутери Про Помине Чистење Четки Здравје Убавина Нега Accesory Прсти и Нокти Нечистотија ЧистењеНие не нудиме избор на боја и стил,ние ќе го испратите производот по случаен избор,се надевам, ќе може да се разбереФункција : 100% нов и висок квалитетГолемина : 14.5*2.5 cmЧистење на прсти нечистотија и ноктите површинската нечистотија, старата кожа, тоа е неопходен инструмент за помине уметност, мал и компактен, лесен за носењеПакет Содржина : 10 компјутери Помине Чистење Четки1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

BGN 6.00 7.74
80 мл бяла мека тръба или заплесневелая промывочная тръба или тръба с масло или крем за ръце с акрил, златен капак
 • Ново
Оценка на продукта:

80 мл бяла мека тръба или заплесневелая промывочная тръба или тръба с масло или крем за ръце с акрил, златен капак

точка бр : std80 AGGматеријал : PEголемина : 80mldia35mmвисина без капак : 123 MMможе да се користи од страна на mildy миење на садот, путер сад, рака крем сад итн

BGN 45.92
10 мл прозрачна мека тръба с златен капак крем за очи тръба
 • Ново
Оценка на продукта:

10 мл прозрачна мека тръба с златен капак крем за очи тръба

точка бр : ste101материјал : PEголемина : 10mlможе да се користи од страна на mildy миење на садот, путер сад, рака крем сад итнза објектот : Телото на шишето е Транспарентен , Ова е многу професионална во потрага пакување за вашиот производ...

BGN 47.58
100шт 100 мл алуминиева бутилка метална бутилка със спрей форми на мишката, помпа, спрей за мъгла
 • Ново
Оценка на продукта:

100шт 100 мл алуминиева бутилка метална бутилка със спрей форми на мишката, помпа, спрей за мъгла

точка бр : LD052МАТЕРИЈАЛ : АЛУМИНИУМКАПАЦИТЕТ : 10 0mlКОЛ : 40 MM3differrent вид глувчето форма за вашиот referrence , pls советува кои пумпа сакате, кога прави нарачка .

BGN 133.60
30 мл бяла мека пробирка или заплесневелая промывочная пробирка или пробирка с масло или крем за ръце с акрил сребърен капак
 • Ново
Оценка на продукта:

30 мл бяла мека пробирка или заплесневелая промывочная пробирка или пробирка с масло или крем за ръце с акрил сребърен капак

точка бр : std30 ASматеријал : PEголемина : 30ml кол : 25мм , дното : 38mm висина : 140mmможе да се користи од страна на mildy миење на садот, путер сад, рака крем сад итнза објектот : Телото на шишето се бели , Ова е многу професионална во потрага пакување за вашиот производ...

BGN 83.20
Високо качество на професия перука лепило за Отстраняване дантела перука Бонд и перука лента перука разширяване на аксесоар 1FL. OZ(30 ml)
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо качество на професия перука лепило за Отстраняване дантела перука Бонд и перука лента перука разширяване на аксесоар 1FL. OZ(30 ml)

1 FL.ОЗ(30ml) Висок Квалитет Професија Перика Лепило Смена за Чипка Перика Обврзници & Toupee Лента Перика Продолжување ДодатокНасоки : се Применува Смена како апликација бара,почекајте 2minutes,Ги чисти и исплакнете се Мијат со сапун и вода.Предупредува : Запаливи содржи етилацетат.да се чува далеку од искра,слушне или со отворен пламен.чувајте се далеку од децата.ако иритација треба да се развие...

BGN 9.00 9.92
Продажба на едро 150шт 50 мл прозрачна стъклена бутилка етерично масло с алуминиев капак
 • Ново
Оценка на продукта:

Продажба на едро 150шт 50 мл прозрачна стъклена бутилка етерично масло с алуминиев капак

Детали на 150 компјутери 50мл јасно стаклено шише со редуктор dropper и подесувате евидентно капак, јасно етерично масло шише1) Капацитетот : 50 ML2) Дијаметар : 37 MM Висина на шише без капа : 116 MM3) 1 set = 1 шише+ 1 кап завртки+ 1 редуктор4) Боја на шишето : јасно5) користење на Логото можат да се отпечатат на шише6) Шише може да се матирано7) шишиња се достапни во килибар, сина, зелена боја, исто така,.8) На шишиња може да биде обоен или УВобложена во други бои.9) бои на затворачите може да се прилагоди на било бои, како сакате.10) краевите на стакло pipettes може да се направи во различни форми, како на точка, права остар, крива остар, крива точка.11) Нема истекување12) Во акции, мали цел е прифатливо.Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу...

BGN 216.00
SUNone 48W Smart Lamp Beauty nail Gel Dryer LED Automatic Induction Light Phototherapy Suit за различни видове красота ноктите
 • Ново
Оценка на продукта:

SUNone 48W Smart Lamp Beauty nail Gel Dryer LED Automatic Induction Light Phototherapy Suit за различни видове красота ноктите

SUNone 48 W Smart Светилка Убавина Гел Ноктите Фен Одговараат за Различни Видови на Нокти УбавинаМодел : UVLEDMax Моќност : 48 WБранова должина : 365 + 405nmОдговара гел тип : УВ гел / LED гел / градителLifttime : 50000 huorsАдаптер : Номинална влез : 100 240 V 50 / 60 Hz 1АНоминална излезна : DC24 V / 1.5 АТип : LED СветилкиМоќност Тип : ЕлектричниПакет Содржина : 1x Помине Фен1x Упатство1x AC Адаптер

BGN 47.98
100 мл мини пластмасова бутилка 100 cc / шампоан/вана за измиване на тялото опаковъчен контейнер, материал козметика опаковане на бутилки за еднократна употреба
 • Ново
Оценка на продукта:

100 мл мини пластмасова бутилка 100 cc / шампоан/вана за измиване на тялото опаковъчен контейнер, материал козметика опаковане на бутилки за еднократна употреба

100ml Мини Пластични Шише 100 CC / Шампон / Тело Измијте Бања Пакување Сад Материјал Козметика Пакување Refillable ШишињаКапацитет : 100mlГолемина : 98x48mmМатеријал : ПП+ домашно МИЛЕНИЧЕБоја : кафена / Избриши / бела шише со бела капаПревозот* Принцип, Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 2 работни денови по добивањето на вашиот расчисти исплата, испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент, ако е потребно итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата.* Кога вашата нарачка во рок од 2kg, ние ќе преку Кина Пост Воздух Mail за да ја испратите вашата нарачка, со бесплатен превозот; кога вашата нарачка надвор од 2kg, ние може да одберете брод од страна на други меѓународни истите да се изречни или subpackage, ќе најдете навистина голем попуст на превозот цена, како резултат на тоа, тоа е навистина многу ниска цена за вас!* Превозот ќе бидат затворени за време на викендите или големи празници.* Дали потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас...

BGN 93.00 97.60