• Ново
Мода Жените Есен Роза Печат Върховете Качулки Свободните Пуловери С Дълъг Ръкав Потник Черен Памук Жени Hoody Облекло Зима

Мода Жените Есен Роза Печат Върховете Качулки Свободните Пуловери С Дълъг Ръкав Потник Черен Памук Жени Hoody Облекло Зима

Buyers rating:
-15 % BGN 12.00
BGN 14.05

Брой продукти


Спецификација :
100% сосема нов и висок квалитет!
Пол : Жените
Боја : Црна
Материјал : памук мешавина
Големина : S,M,L,XL
Ракавот : Долг Ракав
Деколте : Екипажот вратот
Модел : Флорални печатени
Сезона : Есен,Зима
Повод : Неврзан
Пакет Се Вклучени :
1pc x Жените Pullover(Други додатоци не се опфатени!)
Answer : ___________________________ Note :
Големината е само за референца, таму можеби постои грешка при мерење на 2-3cm, ве молиме проверете дали одговара на вашата големина пред да го купат.
Боја може да се разликува малку поради различни калибрација на секој монитор.
1.Ние прифаќа Pay Pal само.
2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Pay Pal.
3.Плаќањето мора да се примени во рок од 7 работни дена од аукција затворање.
4.Ние брод на вашиот e Bay или Paypal адресата. Ве молиме бидете сигурни дека вашата e Bay и Paypal адресата е точно пред да плаќаат.
1.Ние брод на вашиот e Bay или Paypal адресата. Ве молиме бидете сигурни дека вашата e Bay и Paypal адресата е точно пред да плаќаат.
2.Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 работен ден од денот кога го примиле исплата.
3.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори;
4.Меѓународни купувачи ве молиме имајте во предвид :
а.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се купувачот одговорност. Ние ќе се обидеме потрудиме да се намали ризикот од царинските давачки.
б.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.

Други функции

Цвят:
Черен
Размер:
S, M, L, XL
търговска марка:
Meihuida
Номер На Модела:
дамска блуза
Материал:
Памук
Тегло:
0.22kg
Стил:
Ежедневни обувки
Тип:
Пуловер
Тип Тъкани:
Сукно
Дължина ръкав(см):
Пълен
Дължината На Дрехата:
Редовен
Вид На Модела:
Цвете
Стил Ръкави:
Редовен
Яка:
О-Образно Деколте
Затворен:
No
Пол:
Жени
Тип Елемент:
Свитшоты

Най-добри сделки

Зелен Hoody Swetshirt Harajuku Жени Качулки Сладолед Блузи Мори Момиче Сладък Дрехи Сладък Kawai Пуловер Лолита Палто
 • Ново
Оценка на продукта:

Зелен Hoody Swetshirt Harajuku Жени Качулки Сладолед Блузи Мори Момиче Сладък Дрехи Сладък Kawai Пуловер Лолита Палто

Зелена Hoody Swetshirt Harajuku Жените Дуксери Сладолед Суичери Mori Девојка Слатка Облека Симпатична Kawaii Pullover Лолита ГрбHarajuku СуичериСостојба : 100% Сосема НовKawaii Жените Дуксери Пакет се Вклучени : 1*качулка Kawaii Дуксери Една големина , Големина табела : Lenght 75 cm / 29.25 инчи * Ракав 58cm / 22.62 инчи * Биста 80100 cm / 31.239 инчи * Рамо 42 см / 16.38 инчи Цртан филм 3 D Pinted Felpe Дона Дуксери(Мерење разлика од 12cm,ве молиме бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група...

BGN 37.00 45.97
Kpop btob born To beat men album member name printing o образно деколте hoody мода унисекс kpop пуловер Качулки
 • Ново
Оценка на продукта:

Kpop btob born To beat men album member name printing o образно деколте hoody мода унисекс kpop пуловер Качулки

Ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ги следните услови пред да нарачате : 1.Ве молиме имајте во предвид сите на мерење во нашата продавница е направено рачно,па ве молиме да се овозможи 23cm различни.2.Ве молиме бидете сигурни дека ќе се проверуваат пред било наредба,ви благодариме за соработката!3.Becasue на различни екран,па боја на облека може да се chromatism,ако ум тоа многу,ве молиме да не го местото цел.4.Ако не сте задоволни со ставката што сте ја примиле,ве молиме контактирајте ме прво,не е важно, тоа е за квалитет или големина,јас ќе се обиде да го реши тоа,ве молиме да не даде негативна повратна информација одеднаш,ви благодарам многу!!!!!Опис на производотKpop btob родени се да го победи на нови мажите албум член име печатење о вратот sweatshirt плус големина мода унисекс kpop pullover дуксериВе молиме проверете ја големината на табелата пред да нарачате,ви благодариме!Големина на табелатаS : рамо 40cm биста 94cm должина 60см ракав 55cmМ : рамо 42cm биста 98cm должина 62cm ракав 56cmL : рамо 44cm биста 100cm должина 64cm ракав 57cmXL : рамо 46cm биста 102cm должина 66cm ракав 58cmXXL : рамо 48cm биста 104cm должина 68cm ракав 59cm3 XL : рамо 50cm биста 106cm должина 70cm ракав 60см

BGN 28.00 43.07
Нов 2018 Мъже / Жени 3D hoody Crewneck печат мода hoody мъжки блузи пуловер Moleton спортни костюми, потници, облекло 5XL
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов 2018 Мъже / Жени 3D hoody Crewneck печат мода hoody мъжки блузи пуловер Moleton спортни костюми, потници, облекло 5XL

Драги пријатели : 1 Ние сме фабрика штекер, поддршка капка брод Ако треба да се препродава на нашите производи, ние може да ви понуди слики без жиг...

BGN 23.00 30.38
Жената лято плюс размер шарени срастване къс ръкав с качулка качулки дама извънгабаритни ленти хеджиране на свободни памук hoody
 • Ново
Оценка на продукта:

Жената лято плюс размер шарени срастване къс ръкав с качулка качулки дама извънгабаритни ленти хеджиране на свободни памук hoody

Купони за вас ГолеминаГолемина на Табела Како што е Подолуве Молиме проверете ја вашата големина внимателноПостои 13cm грешка поради прирачник за мерење...

BGN 20.00 30.38
Пролет Есен Цип, С Качулка Hoody С Дълъг Ръкав Свободни Голям Е Размерът На Пеперуда Printting Дамски Ежедневни Пуловер Върховете
 • Ново
Оценка на продукта:

Пролет Есен Цип, С Качулка Hoody С Дълъг Ръкав Свободни Голям Е Размерът На Пеперуда Printting Дамски Ежедневни Пуловер Върховете

Големина Информации : Пролет, Есен Патент Маскирани Sweatshirt Долг Ракав Изгубат Големи Димензии Пеперутка Printting Жените Секојдневен Pullover БлузиГолемина / cmБистаРамоSleeveДолжинаОблекаДолжинаМ110 / / 81L120 / / 81XL130 / / 82XXL140 / / 82Стилот 1 :Стил 2 :Стилот 3 :Стилот 4 :Превозот : 1...

BGN 53.00 76.16
Fox Hoody Hoody С Ушите Harajuku Пуловери Дамски Блузи Mori Kawaii Момиче Облекло Карикатура Лолита Палто Пролет Фокс Качулки
 • Ново
Оценка на продукта:

Fox Hoody Hoody С Ушите Harajuku Пуловери Дамски Блузи Mori Kawaii Момиче Облекло Карикатура Лолита Палто Пролет Фокс Качулки

Жените SweatshirtФокс Hoody Качулка Со Уши Harajuku Pullovers Жените Суичери Mori Девојка Kawaii Облека Цртан Филм Лолита Грб Пролет Фокс ДуксериФокс SweatshirtСостојба : 100% Сосема НовЖените ДуксериПакет : 1* Качулка Само една големина , Големина Infomation : Рамо : 37 см / 14.4 инчи Ракав Должина : 55cm / 21.65 инчи Биста : 96cm / 37.80 инчи Вкупна Должина : 5253cm / 20.2820.67 инчи Полите : 100cm / 39.37 инчи(Мерење разлика од 12cm,ве молиме бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група...

BGN 32.00 42.64
2018 нова мода ръкав raglan качулки есен зима руно kpop пуловери жени сладък кон печатни марка спортни костюми и качулки
 • Ново
Оценка на продукта:

2018 нова мода ръкав raglan качулки есен зима руно kpop пуловери жени сладък кон печатни марка спортни костюми и качулки

Произведено Во Кина Состав : 40% памук, 60% Spandex answer : ___________________________ Note : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 13 см разликуваатНие сме Азија Големина Големина ( CM) Градите Ширина Рамо Должина на Ракав Тело Должина, Висина и Тежина S 90 40 57 54 150cm155cm 45kg50kg M 94 41 59 57 155cm160cm 50kg55kg L 98 42 61 60 160cm165cm 55kg60kg XL 102 43 63 63 165cm170cm 60kg65kg 2 XL 106 44 65 66 170cm175cm 65kg70kg

BGN 17.00 32.72
2017 зима пролет hoody David Bowie heroes black star логото на мъжка мода, спортно облекло harajuku Crossfit hoody спортни костюми
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 зима пролет hoody David Bowie heroes black star логото на мъжка мода, спортно облекло harajuku Crossfit hoody спортни костюми

ПРЕДМЕТИ ИНФОРМАЦИИ Име На Производ : Мажите Суичери Боја : Црна,Сина,Темно Сина,Темно Сива,Сива,Црвена,БелаГолемина : S,M,L,XL,2 XL Достапни По Повод : Секојдневниот живот,кои Датираат,Повик носатГолемина На Табелата / Азија ГолеминаЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме овозможи 13 см разликува.

BGN 15.00 19.12
2018 Високо Качество На The Walking Dead Hoodie Възрастни Мъже Черна Hoody Палто Мъжете Hoody С Цип Hoody
 • Ново
Оценка на продукта:

2018 Високо Качество На The Walking Dead Hoodie Възрастни Мъже Черна Hoody Палто Мъжете Hoody С Цип Hoody

2018 Висок Квалитет На Одење Мртов Качулка Возрасни Мажи Црна Sweatshirt Грб Мажите Hoody Zippered КачулкаБоја : ЦрнаМатеријал : ПамукГолемина : S / M / L / XL / XXL / XXXLПол : Мажи / ЖениСезона : Пролет / Autum / ЗимаГолемина На Табелата :

BGN 31.84
Нов прием на ikon album kids begin same all member name printing o neck hoodie kpop свободни блузи, пуловери
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов прием на ikon album kids begin same all member name printing o neck hoodie kpop свободни блузи, пуловери

Ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ги следните услови пред да нарачате : 1.Ве молиме имајте во предвид сите на мерење во нашата продавница е направено рачно,па ве молиме да се овозможи 23cm различни.2.Ве молиме бидете сигурни дека ќе се проверуваат пред било наредба,ви благодариме за соработката!3.Becasue на различни екран,па боја на облека може да се chromatism,ако ум тоа многу,ве молиме да не го местото цел.4.Ако не сте задоволни со ставката што сте ја примиле,ве молиме контактирајте ме прво,не е важно, тоа е за квалитет или големина,јас ќе се обиде да го реши тоа,ве молиме да не даде негативна повратна информација одеднаш,ви благодарам многу!!!!!Опис на производотНови пристигнување ikon албум нови деца почнуваат истиот сите член име печатење о вратот качулка плус големина kpop лабава pullover суичериВе молиме проверете ја големината на табелата пред да нарачате,ви благодариме!Големина на табелатаS : рамо 42cm биста 96cm должина 63cm ракав 58cmМ : рамо 43cm биста 102cm должина 67cm ракав 60смL : рамо 46cm биста 106cm должина 70cm ракав 62cmXL : рамо 48cm биста 114cm должина 73cm ракав 64cmXXL : рамо 52cm биста 120cm должина 76cm ракав 66cm

BGN 28.00 46.38
Човек качулки 3Xl ежедневно с дълъг ръкав есен пролет щанд мъжки блузи свободни добро качество на мода мъжете есен облекло A3418
 • Ново
Оценка на продукта:

Човек качулки 3Xl ежедневно с дълъг ръкав есен пролет щанд мъжки блузи свободни добро качество на мода мъжете есен облекло A3418

ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИГОЛЕМИНА(CM) Биста Должина на Ракав Рамо М 104 63 58 43.5 L 108 65 61 45 XL 112 67 62 46.5 2 XL 116 69 64 48 3 XL 120 71 66 49.51.Големината е АЗИЈА Големина ...

BGN 53.00 56.18
David Bowie Heroes, Star Logo Printed Hoody For Men 2017 Spring Fleece Sweatshirt New Hot Зимни Мъжки Hoodies Streetwear Crossfit
 • Ново
Оценка на продукта:

David Bowie Heroes, Star Logo Printed Hoody For Men 2017 Spring Fleece Sweatshirt New Hot Зимни Мъжки Hoodies Streetwear Crossfit

ПРЕДМЕТИ ИНФОРМАЦИИ Име На Производ : Мажите Дуксери Боја : Црна,Сина,Темно Сина,Сива,ЦрвенаГолемина : S,M,L,XL,2 XL Достапни По Повод : Секојдневниот живот,кои Датираат,Повик носатГолемина На Табелата / Азија ГолеминаЗАБЕЛЕШКА : ВЕ МОЛИМЕ ОВОЗМОЖИ 13 СМ РАЗЛИКУВА.

BGN 18.00 27.60
AlifeStyle Марка Hoody Hoody Жени 2017 Нова Есен С Дълъг Ръкав В Червено Каре Блузи, Палта, Плюс Размера На Ежедневни Hoody С Качулка
 • Ново
Оценка на продукта:

AlifeStyle Марка Hoody Hoody Жени 2017 Нова Есен С Дълъг Ръкав В Червено Каре Блузи, Палта, Плюс Размера На Ежедневни Hoody С Качулка

2016 Есен Зима Нови Жените Секојдневен Качулка Sweatshirt Стил Долг Ракав Фланелен Боксери Plaid Кошула Женски Плус Големина Топло Маскирани КошулаголеминаРамо(cm)Биста(cm)Половината(cm)Должина(cm)Должина На Ракав(cm) S XS М Е 36,5 92 66 57 L 37.7 96 67 58 XL 38.9 100 68 59 XXL 40.1 104 69 60 XXXL "Големина mearsured од страна на самите себе,понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

BGN 19.00 22.38
2017 мъжки hoody с качулка Пролет руно зима hoody с качулка разпечатки не мислите ли, че ако аз бях прав аз знаех за това писмо спортни костюми Kpop
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 мъжки hoody с качулка Пролет руно зима hoody с качулка разпечатки не мислите ли, че ако аз бях прав аз знаех за това писмо спортни костюми Kpop

ПРЕДМЕТИ ИНФОРМАЦИИ Име На Производ : Мажите Дуксери Боја : Црна,Сина,Темно Сина,Сива,ЦрвенаГолемина : S,M,L,XL,2 XL Достапни По Повод : Секојдневниот живот,кои Датираат,Повик носатГолемина На Табелата / Азија ГолеминаЗАБЕЛЕШКА : ВЕ МОЛИМЕ ОВОЗМОЖИ 13 СМ РАЗЛИКУВА.

BGN 18.00 27.60
Есента и зимата са Новият дори бейзболна шапка бейзболна шапка 8 цвята мъжки тънка велур hoody с качулка
 • Ново
Оценка на продукта:

Есента и зимата са Новият дори бейзболна шапка бейзболна шапка 8 цвята мъжки тънка велур hoody с качулка

Големина(CM) Рамо Градите Должина на Ракав ГОЛЕМИНА M (САД S) 43 98 64 61 ГОЛЕМИНА L (M) 44 102 66 62 ГОЛЕМИНА XL (НИ L) 45 106 68 63 ГОЛЕМИНА XXL(НИ XL) 46 110 70 64

BGN 24.00 25.58