• Ново
Продажба на топла среден кладенец SDR-75-12 12V 6.3 a meanwell SDR-75 12V 75.6 W Single Output Industrial DIN RAIL с функция PFC

Продажба на топла среден кладенец SDR-75-12 12V 6.3 a meanwell SDR-75 12V 75.6 W Single Output Industrial DIN RAIL с функция PFC

Buyers rating:
BGN 49.26

Брой продукти


Основана во 1982 година, ЗНАЧИ И Претпријатија Ко., Ltd. е еден од водечките префрлување напојување провајдери во светот. ЗНАЧИ ДОБРО посветени на развивање на енергија-заштеда на концептот производи за многу години. Од 2006 година, започнавме да потфат напор за да го ДОВЕДЕ / надворешна напојување развој. Досега, полн спектар на LED моќ семејство со повеќе од 1000 модели (100 серија) од 8 W да 600 W беше лансиран на пазарот со висок успех. Повеќето од нив се исто така во согласност со одредени норми на UL8750, EN61347-2-13, IEC61347-2-13(CB), EN61000-3-2 Класата В (хармонично тековен) и IP20~67. Ако сте во потрага за LED напојување со висока сигурност, добар квалитет, прифатлива цена и целосно серија производи кои можат да ги задоволуваат разни барања, ЗНАЧИ ДОБРО, вкупно решение на услуги, е дефинитивно вашиот прв избор! Жешка! ЗНАЧИ И оригинални SDR-75-12 12 V 6.3 НА meanwell SDR-75 12 V 75.6 W Единствен Излез Индустриски DIN ЖЕЛЕЗНИЧКИ со ПРЕСТАПНА Функција

Други функции

Тип Изход:
Единична стая
Номер На Модела:
СПТ-75-12
Изходна Честота:
47 ~ 63 Hz
is_customized:
Yes
Изходна Мощност:
На 75.6 W

Най-добри сделки

CE EMC мощност 1000 w Off Grid DC to AC Преобразувател 12V 24V 48V to100V 110V 120V 200V 220V чиста синусоидална инвертор на слънчевата енергия
 • Ново
Оценка на продукта:

CE EMC мощност 1000 w Off Grid DC to AC Преобразувател 12V 24V 48V to100V 110V 120V 200V 220V чиста синусоидална инвертор на слънчевата енергия

CE / EMC Уверение, 2000 W Врв Моќ Полна Моќност 1000 W DC Да AC Напон Конвертор Трансформатор LED Дисплеј Железо Школка Надвор Мрежа Чиста Синусна Бран Соларни Моќ ИнвертерДетали За Производот : Системи За Заштита : Термо заштита и механичка заштита, заштита од Преоптоварување, во Текот Напон заштита, Под Напон заштита, Низок Напон заштита аларм...

BGN 148.00 185.60
Импулсно захранване 50W 5V 12V, двоен изход ватов източник на захранване за led лента, трансформатор AC110V/220V DC 5V / 12V, led драйвер
 • Ново
Оценка на продукта:

Импулсно захранване 50W 5V 12V, двоен изход ватов източник на захранване за led лента, трансформатор AC110V/220V DC 5V / 12V, led драйвер

Повеќе Модели За Да ИзберетеSCNПРЕСТАПНА НапојувањеДр Din Железнички НапојувањеMDR Din Железнички НапојувањеАко сакате да се купи многу(повеќе потоа 10pcs), ве молиме контактирајте ме, можеби ќе добијат подобра цена.Ако ви треба сопствени параметри, ве молиме контактирајте ме!1...

BGN 12.78
12V 10A Car Laptop Power Supply 2-24VDC input for Adjustable power дънна платка LTC3780 ITPS delay Power твърди кондензаторен предпазител
 • Ново
Оценка на продукта:

12V 10A Car Laptop Power Supply 2-24VDC input for Adjustable power дънна платка LTC3780 ITPS delay Power твърди кондензаторен предпазител

Белешка : Постојат 2 вида на излез connnector , терминал и 4 P,кога ќе ги нарачате ве молиме забелешка што требаМодулот има ITPS вклучете го одложи функција , пет секунди по палење на возилото напојување пред да оди на работа , и може да биде вклучен автоматски да се испраќаат сигнал до матичната плоча, автоматски се подигне компјутерот...

BGN 53.95
Линейно преобразуване на напрежение в ток модул на сигнала на предавателя 0-5V до 4-20 ma DC 12V-24V потенциометър регулируема изолиран
 • Ново
Оценка на продукта:

Линейно преобразуване на напрежение в ток модул на сигнала на предавателя 0-5V до 4-20 ma DC 12V-24V потенциометър регулируема изолиран

Опис : Напон switch тековниот модул може да се конвертира 05 V напонски сигнал во 420m A тековната сигнал.Во процесот на сигнал на пренос коло напон сигнал ќе стане слаб со пренос на далечина зголемен, преносот може да се избегне со користење на слаба електрична струја сигнал.Напојување напон : DC 12 V~24 V.Текст voltsge сигнал : 0~5 V.Излезна струја : 420m A.Модул големина : 5.5*2.5 cmнула и span може да се adiusted (potentiometer на вредноста).со изолирани природата на неoptically изолирани.Количина : 1 КомпјутерAnswer : ___________________________ Note : 1...

BGN 3.00 3.25
(S-200-48)Фабрична изход 200W 4.2 A дзпо dc 48v 200w захранване
 • Ново
Оценка на продукта:

(S-200-48)Фабрична изход 200W 4.2 A дзпо dc 48v 200w захранване

Моделот S2005 S20012 S20015 S20024 излезниот напон DC 5 V 12 V 15 V 24 V Излезниот напон заѕвони(Забелешка : 2) + / 2% + / 1% + / 1% + / 1% Номинална излезна струја 40 A 16.5 НА 13.3 А 8.5 ЕДНА Излезна струја опсег 040 A 016.5 013.3 08.5 Бран и бучава 100m Vpстр 100m Vpстр 100m Vpстр 100m Vpстр Влезот стабилност + / 0.5% + / 0.5% + / 0.3% + / 0.2% Оптоварување стабилност + / 0.5% + / 0.5% + / 0.3% + / 0.3% DC излезна моќност 200 W 200 W 200 W 200 W Ефикасност 75% 79.50% 80% 81.50% Прилагодлива опсег за DC напон 4.755.5 V 10.813.2 V 13.516.5 V 21.626.4 V AC влезен напон спектар 180~264 VAC47~63 Hz; 255~370 VDC Текст сегашниот 2.2 A / 230 V AC inrush тековната Колзапочнете со тековната 36 A / 230 V Истекување тековната Преоптоварување proctection 105%~150%Тип : пулсира hiccup исклучување Ресетирање : автоматско обновување во Текотнапон proctection 115%~135% Висока температура и заштита 115%~135% Температура коефициент + / 0.03%(0~50) Подесување, пораст,држете се до времето 200ms,100ms,30ms Вибрации 10500 Hz,,2 G10min, / циклус, periodfor 60ми,Секој оски го Издржат напонот Влез и излез interal : 1.5 Kv AC,Текст ад куќиште : 1.5 Kv AC Излез и куќиште : 0.5 Kv AC Изолација отпор Влез и излез внатрешни : Текст и куќиште,Излез и куќиште : 500 VDC / 100 Работна температура и влажност 10+60(се Однесува на излез derating крива),20%90%RH Stoerall димензија 20+85.10%~95%RH Вкупната димензија 199*110*50mm Тежина 0.9 Килограми Безбедносни стандарди ги Исполнуваат UL1012 барање(Не се однесуваат за mark) EMC standaras се Исполнат препораките на FCC ДЕЛ 15 J Спроведување класа БМОЈОТ skype : chnwh010

BGN 18.08
Модул захранване DC 10~35V 12V 24V to 6V 7A 42W Buck Converter / регулатор на напрежение/Преобразувател на мощност / адаптер / модул за водача
 • Ново
Оценка на продукта:

Модул захранване DC 10~35V 12V 24V to 6V 7A 42W Buck Converter / регулатор на напрежение/Преобразувател на мощност / адаптер / модул за водача

Функција : Модул Својства : неизолирани чекор надолу модул (ДОЛАР) Исправање : Синхрони исправање Влезен напон : DC 12 V / 24 V (10~35 V) Излезен напон : DC 6 V Излез Тековната : 7 A Излезна моќност : 42 W Најниска осипување : 2 V Конверзија ефикасност : да надмине 90% Мекаstart time : за 500m S Излез бран : 50m V (МАКС) на 20 милиони опсег на температурата на работа : Индустриски одделение (40°c до +85°c) (температурата надминува 40 степени, помала моќност употреба, или да се зголеми на топлина дисипација) Полно оптоварување температура се зголеми : од 50°c Оптоварување Регулатива : ± 1% Напон Регулатива : ± 2% Динамичен одговор на ветер : 5% 200u S Краткиколо заштита : одржлив, автообнова...

BGN 21.60
Безплатна доставка автоматичен превключвател на напрежение AVS 5amp хладилник гвардия протектор високо качество на напрежението протектор за хладилник
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка автоматичен превключвател на напрежение AVS 5amp хладилник гвардия протектор високо качество на напрежението протектор за хладилник

Бесплатен Превозот Автоматски Напонот Switcher AVS 5amp Фрижидер Guard Заштитник Висок Квалитет Напон Заштитник за Фрижидер 1.Карактеристики Нашиот Фрижидер Guard 5 A AVS Фрижидер напон заштитник ги Штити против н.н, кафена и испис и напон сосови...

BGN 20.80
Продажба на топла среден кладенец GSM36B12-P1J 12V 3A meanwell GSM36B 12V 36W AC-DC висока степен на надеждност медицински адаптер
 • Ново
Оценка на продукта:

Продажба на топла среден кладенец GSM36B12-P1J 12V 3A meanwell GSM36B 12V 36W AC-DC висока степен на надеждност медицински адаптер

Основана во 1982 година, ЗНАЧИ И Претпријатија Ко., Ltd е еден од водечките префрлување напојување провајдери во светот...

BGN 24.30
ISO CE NES-350-15 постоянно напрежение 23.2 a късо 350w 15vdc 220vac един изход дзпо за led компютър за видеонаблюдение
 • Ново
Оценка на продукта:

ISO CE NES-350-15 постоянно напрежение 23.2 a късо 350w 15vdc 220vac един изход дзпо за led компютър за видеонаблюдение

ISO CE НСВ35015 константен напон 23.2 краток спој 350w 15vdc 220vac единствен излез smps за led видео надзор компјутер350 W Единствен Излез Префрлување Напојување НСВ350 серијаКарактеристики : AC влезен опсег избор со прекинувачЗаштита : Краток спој / Преоптоварување / Над напонЛадење страна на слободен воздух конвекцијаLED индикатор за напојување на100% полно оптоварување горатво тестВисока ефикасност, долг живот и висока сигурност2 години гаранцијаСПЕЦИФИКАЦИЈАИЗЛЕЗМоделНСВ3505НСВ3507.5НСВ35012НСВ35015НСВ35024НСВ35036НСВ35048DC Напон5 V7.5 V12 V15 V24 V36 V48 VНоминална Струја60 A46 A29А23.2 На14.6 На9.7 На7.3 НаСегашниот Опсег0~60 A0~46 A0~29А0~23.2 На0~15.6 На0~9.7 На0~7.3 НаНоминална Моќност300 W345 W348 W348 W350.4 W349.2 W350.4 WБран & Бучава150m Vpp150m Vpp150m Vpp150m Vpp150m Vpp240m Vpp240m VppНапон Спектар Adj.4.5 ~5.6 V6 ~ 9 V10~ 13.5 V13.5~18 V20~V 26.432~40 V41~56 VНапон Толеранција±3.0%±2.0%±1.5%±1.0%±1.0%±1.0%±1.0%Линија Регулатива±0.5%±0.5%±0.5%±0.5%±0.5%±0.5%±0.5%Регулација На Оптоварување±2.0%±2.0%±1.0%±0.5%±0.5%±0.5%±0.5%Подесување, Се Зголеми Време1000ms, 50ms / 230 VAC 1000ms, 50ms / 115 VAC на полно оптоварувањеДржете Се До Времето20ms / 230 VAC 16ms / 115 VAC на полно оптоварувањеНа ТЕКСТНапон Спектар90 ~ 132 VAC / 180 ~ 264 VAC избрани од страна на префрлување 254 ~ 370 VDCФреквентен Опсег47 ~ 63 HzЕфикасност78%80%83%84%87%87.5%87.5%AC Струја7А / 115 VAC 4А / 230 VACInrush Тековната40 A / 115 VAC 60 A / 230 VACСтруја На ИстекувањеЗАШТИТАВо Текот Вчитај105 ~ 135% номинална излезна моќностЗаштита тип : Hiccup режим, се обновува автоматски по грешка состојба е отстранетаВо Текот Напон5.

BGN 33.12
DC 12V 12.5 A ac адаптер, адаптер за захранване за led smd 5050 твърди полосовых модули, лампи, осветление, камери за видеонаблюдение LCD монитор 3D принтер
 • Ново
Оценка на продукта:

DC 12V 12.5 A ac адаптер, адаптер за захранване за led smd 5050 твърди полосовых модули, лампи, осветление, камери за видеонаблюдение LCD монитор 3D принтер

ИзвестувањеСите наши производи се внимателно одбрани и тие се исти како на сликата која ќе ја видите на нашата продавница...

BGN 15.00 18.19
DC-DC Boost Converter 3V Up 5V to 9V 2A USB Output Voltage Step-up New Module Drop ship
 • Ново
Оценка на продукта:

DC-DC Boost Converter 3V Up 5V to 9V 2A USB Output Voltage Step-up New Module Drop ship

Опис : Напомена : Опис Мали димензии, дизајн,висока моќност,Излезна Струја 2000 MA,висока ефикасност, просечната ефикасност до 94%,со под напон индикатор функција...

BGN 2.00 2.66
Продажба на топла средата на кладенеца PID-250B meanwell PID-250 250,6 Вата изолиран двоен изход с функция PFC с допълнителен тип на корпуса
 • Ново
Оценка на продукта:

Продажба на топла средата на кладенеца PID-250B meanwell PID-250 250,6 Вата изолиран двоен изход с функция PFC с допълнителен тип на корпуса

Основана во 1982 година, ЗНАЧИ И Претпријатија Ко., Ltd е еден од водечките префрлување напојување провајдери во светот...

BGN 91.66
110v / 220v водеше 35W миниую силата на превключване на размера на suppyl за защита от претоварване Led MS-35-12 гарантированность 2 regualted 12vdc
 • Ново
Оценка на продукта:

110v / 220v водеше 35W миниую силата на превключване на размера на suppyl за защита от претоварване Led MS-35-12 гарантированность 2 regualted 12vdc

110v / 220v led 35w мини големина префрлување моќ suppyl за led MS3512 заштита од преоптоварување 2 гаранција regualted 12vdc35 W Единствен Излез Префрлување Напојување MS35 серијаНиска цена и висока сигурност105℃ излез capacitorAC влез енергија погоден за светотHight ефикасност и ниска операција температураМеказапочнете со струја може да ја намали AC влез влијание ефикасноСо Краткиколо, и преоптоварување заштитаКомпактни димензии,мала тежина100% целоснаоптоварување тест на горењеИнсталиран со EMI филтер, минимум бранСПЕЦИФИКАЦИИИЗЛЕЗМоделMS355MS3512MS3524DC Напон5 V12 V24 VНоминална Струја3А1.3 На0.7 НаСегашниот Опсег03А01 носители.300.7Номинална Моќност15 W15.6 W16.8 WБран & Бучава50m Vpp50m Vpp100m VppНапон Спектар Adj.+10,5%±10%±10%Напон Толеранција±2%±1%±1%Влезот Стабилност±0.5%±0.5%±0.5%Оптоварување Стабилност±1%±0.5%±0.5%Подесување, Пораст, Држи Време200s,100ms,30ms на полно оптоварувањеНа ТЕКСТНапон Спектар100~240 VAC 4763 Hz; 240~370 VDCAC Струја0.5 A / 115 V 0.25 A / 230 VЕфикасност65%68%72%Inrush ТековнатаЛаднозапочнете со тековната 15 A / 115 V 30 A / 230 VСтруја На ИстекувањеЗАШТИТАВо Текот Вчитај105%~150%Заштита тип : Поклопецот назад тековната ограничување Ресетирање : авто обноваЖивотна СРЕДИНАРабота Темп., Влажност10℃~+60℃(се Однесува на излез derating крива), 20%~90%RHСкладирање Темп., Влажност20℃~+85℃,10%~95%RHТемп...

BGN 7.20
Нов източник на захранване 12V 1A AC 100-240V към DC адаптер US Plug за 3528 smd 5050 LED Strip
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов източник на захранване 12V 1A AC 100-240V към DC адаптер US Plug за 3528 smd 5050 LED Strip

Опис : Тип : 12 V 1А Влез : 100240 V AC 50 / 60 Hz Излез стави : 12 V 1А Од стави адаптер : 5.5 мм x 2,5 mm Кабелот за Напојување е вклучено : 1 M Приклучок : НИ Plug Количина : 1 PCПакување : 1 x 12 V 1А AC АдаптерИспорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен...

BGN 4.00 4.03
500w трансформатор AC220V до 48 led захранване 500 Вата ДЗПО за промишлени механично Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

500w трансформатор AC220V до 48 led захранване 500 Вата ДЗПО за промишлени механично Безплатна доставка

500 W Трансформатор AC220 V да 48 V Led Напојување 500 W SMPS за Индустриски Механички Бесплатен Превозот1.Висока ефикасност, долг живот и високо reliabili2.Ниска dc бран, висока ефикасност3.ниска операција температура & долго перформанси живот4.влезен напон погоден за целиот свет5.Одлична изолација сопственост, висока dielectric сила6.100% полно работно оптоварување тест на горење7.2 години гаранцијаМоделS50048На текстAC влезен напон спектар(V)AC110 / 220 V±15%AC Влез струја(max)10 A / AC220 V;20 A / AC110 VФреквенција (Hz)50 / 60 HzЕфикасност80% Typ(230 VACFull Оптоварување)Inrush струја(A)Ладноstart 20 A / 230 VИстекување струја(мр)ИзлезИзлезен Напон(V)+48 VDCНапонот Пропис+10%,10%Излезна Струја(A)10.4 НаСегашниот Опсег (А)010.4Номинална Моќност(W)500 WПочетно време,задржетеup време(ms)Тон≤1000ms,Тд≥20ms @230 Vac Полно ОптоварувањеПодемот време(ms)Typ : 20ms @230 Vac Полно ОптоварувањеБран / Бучава(мвпp)120m VppЖивотна срединаработна Температура (°C)40°C +65°C(се однесува derating крива)Складирање Температура(°C)20°C +60°CВлажност20% 90% RH не кондензирањеЗаштитаВо текот напон Заштита>115%135% Номинална излезниот напонВо текот вчитај Заштита>105%150% Авто обноваКраток спој ЗаштитаLatchedДругиГолемина L*W*H(cm)21.5*11.5*5cmТежина860gНаша моќ преку професионална организација, квалитетот е многу сигурен, на производи се продава добро во Европа и целиот свет.Од 2010 година, нашите производи имаат положено CE, и ROHS сертификација, и пристап до повеќе сертификати, купувачите можат да бидат сигурни купување.Мало нарачки : Ние пакување на ставки со високи го скрши отпорот на воздухот торба и тоа ќе се обезбеди целосна заштита за вашите предмети во текот на долго време транспорт и бидете сигурни дека тоа пристигне во вашата рака со совршена состојба.

BGN 38.00 40.40
240w ac dc to single output switching power supply for led 48vdc 5A constant voltage ДРП-240-48
 • Ново
Оценка на продукта:

240w ac dc to single output switching power supply for led 48vdc 5A constant voltage ДРП-240-48

240w ac да dc единствен излез префрлување напојување за led 48vdc 5 A константен напон DRP24048240 W Единствен Излез Индустриски DIN Железнички Напојување DRP240 серијаКарактеристики : Универзални AC влез / целосен опсегВграденво активна функција ПРЕСТАПНАЗаштита : Краток спој / Текот вчитај / Над напон / Текот температураЛадење страна на слободен воздух конвекцијаМоже да се инсталира на DIN железнички Т35 / 7.5 или 15LED индикатор за напојување на100% полно оптоварување горатво тестФиксна префрлување фреквенција на 100 KHz2 години гаранцијаСПЕЦИФИКАЦИИИЗЛЕЗМоделDRP24024DRP24048DC Напон24 V48 VНоминална Струја10 A5 AСегашниот Опсег010 A05 AНоминална Моќност240 W240 WБран & Бучава80m Vpp150m VppНапон Спектар Adj.2428 V4853 VНапон Толеранција±1%±1%Подесување, Се Зголеми Време800ms,40ms / 230 VAC 800ms,40ms / 115 VAC на полно оптоварувањеДржете Се До Времето24ms / 230 VAC 24ms / 115 VAC на полно оптоварувањеНа ТЕКСТНапон Спектар85~264 VAC 47~63 Hz; 120~370 VDCAC Струја2.8 A / 115 V 1.4 A / 230 VЕфикасност84%85%Inrush ТековнатаЛадно започнете 27 A / 115 V 45 A / 230 VСтруја На ИстекувањеЗАШТИТАВо Текот Вчитај105%~150%Заштита тип : Постојана тековната ограничување, обновува автоматски по грешка состојба е отстранетаВо Текот Напон3036 V5460 VЗаштита тип : Затвори o / p напон, реенергија за да закрепнеСо Текот На Темп.100℃±5℃(TSW1)Заштита тип : Затвори o / p напон, се обновува автоматски по температурата оди надолуЖивотна СРЕДИНАРабота Темп., Влажност10℃~+70℃; 20%~90%RHСкладирање Темп., Влажност20℃~+85℃; 10%~95%RHВибрации10~500 Hz, 2 G 10min. / 1cycle, период за 60ми, секој по X, Y, Z оскитеБЕЗБЕДНОСТГо Издржат НапонотI / PО / П : 3 KVAC I / PFG : 1.

BGN 81.66
220vac 2 гаранция led лампа импулсно захранване 350w 14.6 a късо съединение S-350-24 захранване 24vdc изход
 • Ново
Оценка на продукта:

220vac 2 гаранция led лампа импулсно захранване 350w 14.6 a късо съединение S-350-24 захранване 24vdc изход

220vac 2 гаранција led светилка префрлување напојување 350w 14.6 краток спој S35024 ПСУ 24vdc единствен излез350 W Единствен Излез Префрлување Напојување S350 серијаКарактеристики : Висока ефикасност, висока сигурност, ниска ценаУниверзални AC влез / целосен опсег100% полно оптоварување горатво тестЗаштита : Краток спој / Текот вчитај / Над напонPWM контрола и регулираниПринудени воздух за ладење со изграден во ВАШИНГТОН фанВграденво Вентилаторот за ладење ONOFF контролаФиксна префрлување фреквенција на 25 KHz2 години гаранцијаСПЕЦИФИКАЦИИИЗЛЕЗМоделS3505S3507.5S35012S35013.5S35015S35024S35036S35048DC Напон5 V7.5 V12 V13.5 V15 V24 V36 V48 VНоминална Струја50 A40 A30 A25.8 На23.2 На14.6 На9.7 На7.3 НаСегашниот Опсег050 A040 A030 A025.8023.2014.6 А09.707.3Номинална Моќност250 W300 W360 W348.3 W348 W350.4 W349 W350.4 WБран & Бучава150m Vpp150m Vpp150m Vpp150m Vpp150m Vpp150m Vpp200m Vpp240m VppНапон Спектар Adj.10%,+12%±20%16%,+10%12%,+11%10%,+20%16%,10%10%,+10%15%,+17%Напон Толеранција±2%±2%±1%±1%±1%±1%±1%±1%Подесување, Пораст, Држи Време200ms,50ms,20ms на полно оптоварувањеНа ТЕКСТНапон Спектар90 ~ 132 VAC / 180 ~ 264 VAC избрани од страна на префрлување 47 ~ 63 Hz ; 254 ~ 370 VDCAC Струја6.5 A / 115 V 4А / 230 VЕфикасност73%76%74%79%78%81%82%83%Inrush ТековнатаЛадно започнете 50 A / 115 V 50 A / 230 VСтруја На ИстекувањеЗАШТИТАВо Текот Вчитај105%~135%Заштита тип : Поклопецот назад тековната ограничување, обновува автоматски по грешка состојба е отстранет.Во Текот Напон115%~135%Заштита тип : hiccup режим, се обновува автоматски по грешка состојба е отстранет.Со Текот На Темп.

BGN 25.92
Първоначалната такса на главното управление на захранването на хладилника Haier 0064001287 за хладилник Haier BCD-228WBCS HA
 • Ново
Оценка на продукта:

Първоначалната такса на главното управление на захранването на хладилника Haier 0064001287 за хладилник Haier BCD-228WBCS HA

За Хаиер фрижидер BCD228 WBCS ха, BCD228 WBCS Ла, За BCD228 WBCS, ха BCD248 WBCS, Ja BCD248 WBCS, BCD248 WBCS Ла, За BCD248 WBCS, CA BCD228 WBCS, Ja BCD228 WBCS, CA BCD248 WBCS, TX BCD229 WBCS, Ja BCD228 WDCS, CA BCD228 WDCS, ха BCD228 WDCS, BCD228 WDCS Ла, За BCD228 WDCS, CA BCD248 WDCS, ха BCD248 WDCS, Ja BCD248 WDCS, BCD248 WDCS Ла, За BCD248 WDCS, TX BCD258 WBCS, TX BCD278 WBCS, BCD248 WBSS, BCD228 WBSS...

BGN 80.00
XL4016 DC-DC CC CV Buck конвертор стъпка надолу модул за захранване на 8-40V до 1.25-36V модул доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

XL4016 DC-DC CC CV Buck конвертор стъпка надолу модул за захранване на 8-40V до 1.25-36V модул доставка

( Видео производи се продаваат во продавницата )Карактеристики : 1 Фиксна пак светилка тековни е 0,1 пати повеќе од моменталната вредност ( кои се Користат за да се идентификува дали батеријата е целосно наполнета Кога полнење)...

BGN 9.00 11.52
Инвертор връзка слънчева решетка 1200W MPPT Микро-с IP65 водоустойчивым, 50-86VDC, 220V (190-260VAC),дисплей Led&LCD за система от слънчеви панели
 • Ново
Оценка на продукта:

Инвертор връзка слънчева решетка 1200W MPPT Микро-с IP65 водоустойчивым, 50-86VDC, 220V (190-260VAC),дисплей Led&LCD за система от слънчеви панели

1200 W MPPT соларни Мрежа Тај Микро Инверторот со IP65 водоотпорен,5086 VDC,220 V(190260 VAC),LED и LCD дисплеј за соларен панел системПочитувани купувачи, ви благодариме за изборот на MARSROCK производи.Породувањето побрзо, откако ќе заврши плаќањето, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас ваквите информации, како што е подолу : 1.Ве молиме проверете повторно VDC ,5086 V,85125 V,120180 V,170220 V.2.Раскажете ни ја вашата избор на VAC : 1000 W (120 VAC или 220 VAC), 1200 W(само 220 VAC)3.Раскажете ни ја вашата избор на фреквенција : 50 Hz или 60 Hz4.Постојат сребрена и сина боја , можете да изберете на производот страница.5.Бразил купувачот, ве молиме, известете нè на вашиот даночен број ...

BGN 352.00