• Ново
1 бр. форма костите химикалки различни стилове на дръжката на Едро нов творчески подарък училище офис-канцеларски материали

1 бр. форма костите химикалки различни стилове на дръжката на Едро нов творчески подарък училище офис-канцеларски материали

Buyers rating:
-9 % BGN 1.00
BGN 1.10

Брой продукти


Материјал : Platic
Рефил Боја : црна и сина случајно испрати
Случаен Стил
Пакет Се Вклучени :
1 PC Пен

Други функции

търговска марка:
KOQZM
Намалява Или Не:
No
Номер На Модела:
Отломки от химикалка химикалка
Воспользуйся:
В Офис И Училищни Дръжка
Материал:
Пластмаса
Иновация:
ДА
Тип:
Химикалка Химикалка

Най-добри сделки

DL японски и корейски канцеларски материали свеж привлекателен стил бутилки вино неутрална дръжка награда дръжка студент малък подарък на едро
 • Ново
Оценка на продукта:

DL японски и корейски канцеларски материали свеж привлекателен стил бутилки вино неутрална дръжка награда дръжка студент малък подарък на едро

100% Сосема Нов Боја : Случајни Пакет се вклучени : 1pcs × пенкало Забелешка : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група...

BGN 0.29
SOSW-вакуум SMD смукателна помпа вакуумна писалка пинсети вземете нова
 • Ново
Оценка на продукта:

SOSW-вакуум SMD смукателна помпа вакуумна писалка пинсети вземете нова

Бренд новиЦенаефикасен избор за подигнување и пласман на деликатна SMD компонентиАнтистатичкиБез напојување потребноДонесе вшмукување чаша на вакуум помош на пинцета.Место вакуум пинцети на SMD компоненти и притиснете на копчето за да се evacuate воздухот.Отпуштете го копчето, уредот ќе бидат откажани.Притиснете на копчето за да се пуштам на воздухот и компонента ќе падне на вшмукување чаша.3 вшмукување првенства во различни димензии (L / M / S) се вклучени.Оптоварување L : 40gОптоварување M : 18gОптоварување S : 3gПакет : 1 x SMD вакуум tweezerAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 2.13
4 бр. / много Kawaii карикатура химикалка писалка 0.5 mm синьо мастило жираф детски кошари канцеларски училище promption подарък дръжки ученически пособия
 • Ново
Оценка на продукта:

4 бр. / много Kawaii карикатура химикалка писалка 0.5 mm синьо мастило жираф детски кошари канцеларски училище promption подарък дръжки ученически пособия

4pieces / многу Kawaii Цртан филм Ballpoint Пенкало 0.5 mm Жирафа Деца пенкалаКанцелариски училиште promption подарок пенкала училиште материјалисино мастило 0.5 mm4pieces / многу14cm должина

BGN 3.01
Германия херцог модел 209 Роликовая химикалка химикалка черна дръжка Златна клип химикалки черно мастило за тази писалка за бизнес и офис
 • Ново
Оценка на продукта:

Германия херцог модел 209 Роликовая химикалка химикалка черна дръжка Златна клип химикалки черно мастило за тази писалка за бизнес и офис

Германија ВОЈВОДАТА Модел 209 Roller Ball Пенкало Црно Пенкало Шипки Злато Клип Ballpoint Пенкала Црно Мастило Writting Пенкало за Бизнис и КанцеларијаПроизвод Детали име на Производ ВОЈВОДАТА 209 Ballpoint пенкало Место на оригиналниот S hanghai,Брадата Главен материјал Метал пенкало Род,Ballpoint N ib S pecification Должина од 13.5 cm приближно, D i amet er 1.2 см околу Пенкало Рефил 0 .5 mm Пенкало Тежина 26g околу Пенкало, Боја Сребрена,црна и двојна боја на Производот descrip т ion Snap на типот на ззп,меѓународниот стандард рефил,црно Мастило Пакет вклучуваат 1x Ballpoint пенкало,1x O riginal кутијаПроизводот Се ПокажеПакувањето вклучува1 X Пен1 X Оригинална Кутија(љубезно потсетување : Како пенкало подарок случај промени често на пазарот,понекогаш подарок случај ќе го добиете ќе бидат различни со слика шоу,ве молиме да се разбере)ПлаќањеПостојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што Зачувам,кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union)...

BGN 13.76
Луксозна черна химикалка химикалка с къса дръжка ученически пособия blance design mini mb химикалка химикалка Silver стяга и декорация
 • Ново
Оценка на продукта:

Луксозна черна химикалка химикалка с къса дръжка ученически пособия blance design mini mb химикалка химикалка Silver стяга и декорация

Луксузна метал пенкало ballpoint пенкало за Подарок Pen состојба : 100% нов Пенкало материјал : Црна смола барел, црна капа, Сребро клип и трим топката пенкало користи меѓународниот стандард топката пенкало refills , како можете да нарачате во мојата продавница Должина : 11 см прибл.Превозот1.Предмети генерално се испраќаат надвор веднаш по уплата е потврдена (Саб...

BGN 8.00
8 компл. гел химикалки пакет карикатура на животните флорални щампи 0.38 мм химикалка цветна дръжка канцеларски материали, офис консумативи ученически пособия F308
 • Ново
Оценка на продукта:

8 компл. гел химикалки пакет карикатура на животните флорални щампи 0.38 мм химикалка цветна дръжка канцеларски материали, офис консумативи ученически пособия F308

8 поставите Гел пенкала пакет Цртан филм животинско Цветни печати 0.38 mm топката точка боја пенкало Канцелариски Канцелариски прибор за училиште материјали F308Функција : Инспирација : Симпатична дизајн.Боја на каросеријата : 8 стил.Мастило боја : 10 боја .Пишување точка : 0.38 mm.Тело Материјал : Пластични, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.Димензии : Должина 16cm.Тежина : 12g.Функција : Гел пенкало / Подарок.Совет : Ова е 8 постави вредност пак, вклучуваат 8 различен сет, и секој сет вклучуваат 10 компјутери и 1 кутија.

BGN 54.00 64.00
6 бр. / компл. цветен гел писалка 6 стил Star модел сладко котенце, герой на ролкови химикалки канцеларски материали, офис ученически пособия
 • Ново
Оценка на продукта:

6 бр. / компл. цветен гел писалка 6 стил Star модел сладко котенце, герой на ролкови химикалки канцеларски материали, офис ученически пособия

Име : Креативни неутрален пенГолемина : 15cm Материјал : пластични Тежина : Еден компјутери / 10g Боја : Бои / ЦрнаСтил : 6Топло прашува:ве Молиме да се осигурате дека превозот адреса е завршена...

BGN 4.43
1 бр карикатура панда бамбук неутрална дръжка канцеларски материали canetas материал эсколар подарък офис школа гел писалка награди за доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр карикатура панда бамбук неутрална дръжка канцеларски материали canetas материал эсколар подарък офис школа гел писалка награди за доставка

100% Сосема Нов Боја : Случајни Пакет се вклучени : 1pcs × пенкало Забелешка : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група...

BGN 0.62
[Безплатно лого + Безплатна доставка] 5000шт / лот от пластмаса с индивидуален фирмен промо реклама на марката химикалки на едро
 • Ново
Оценка на продукта:

[Безплатно лого + Безплатна доставка] 5000шт / лот от пластмаса с индивидуален фирмен промо реклама на марката химикалки на едро

Sunsing Промотивни Производи Co.,Ltd, кој се наоѓа во Ningbo, Жеџијанг провинција Ние сме во близина Ningbo порта, која ни носи многу удобен транспорт...

BGN 1582.08
4 бр./ лот Япония творчески палава сладък карикатура малък заек гел дръжка/добро качество/ученически пособия/ канцеларски/papelaria GT052
 • Ново
Оценка на продукта:

4 бр./ лот Япония творчески палава сладък карикатура малък заек гел дръжка/добро качество/ученически пособия/ канцеларски/papelaria GT052

Еден многу=4pcs Мастило : црна Брод по случаен избор,ви благодариме! Превозот 1 Предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата...

BGN 5.22
Горещо!!! за шпионска химикалка с мастило и пълнители химикалка писалка swarovsk дръжка синя дръжка, пълнители и черна дръжка презареждане безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Горещо!!! за шпионска химикалка с мастило и пълнители химикалка писалка swarovsk дръжка синя дръжка, пълнители и черна дръжка презареждане безплатна доставка

ЖЕШКА!!! за шпион пенкало мастило и refills ballpoint swarovsk пенкало сино пенкало refills и црно пенкало refills бесплатен превозот 30 компјутери многу бесплатен превозот

BGN 17.00 19.18
Творчески плодове гел писалка 4 бр./лот 0.38 мм сладък корейски канцеларски материали, химикалки за момичета офис ученически пособия студент подарък подписването на
 • Ново
Оценка на продукта:

Творчески плодове гел писалка 4 бр./лот 0.38 мм сладък корейски канцеларски материали, химикалки за момичета офис ученически пособия студент подарък подписването на

Креативни Овошје Гел Пенкало 4 Pcs / многу 0.38 mm Симпатична корејски Канцелариски Пенкала За Девојки Канцеларија Училиште Материјали Студентот Подарок Потпишување CanetaМастило : Црно Мастило.Пишување точка : 0.38 mm.Тело Материјал : Пластични, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.Големина : Околу 173 mmСовет : за Тоа ќе биде добро пакет, па не се грижи за превозот.4 парчиња / 1lot.Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест, ако ги има...

BGN 3.00 3.18
Led лазерни прожекции дръжки за лого мультяшная проекционная химикалка писалка с логото и известна текст печат за рекламни рекламни подаръци
 • Ново
Оценка на продукта:

Led лазерни прожекции дръжки за лого мультяшная проекционная химикалка писалка с логото и известна текст печат за рекламни рекламни подаръци

LED ласерски ЛОГОТО проекција пенкала Цртан филм проекција ballpoint пенкало со ЛОГОТО и текст за печатење на промотивен Рекламен подароци1) Кул брусен метал центарот на вниманието тоа емитира светла зрак на светлина за нас да се види логото слика2) Совршен промотивен ставка3) Најдобар подарок / играчка4) користење на Логото печатење / Ласерско гравирање на располагањеКонтактното пакување : 250pcs / внатрешен кутијаНадворешното пакување : 500pcs / ЦТНКартон димензии : 41*34*18cmN.W...

BGN 287.98
4в1 мултифункционална лазерна показалка химикалка писалка led фенерче светлина лампи плъзгаща червен лазер Canetas офис школа Papelaria
 • Ново
Оценка на продукта:

4в1 мултифункционална лазерна показалка химикалка писалка led фенерче светлина лампи плъзгаща червен лазер Canetas офис школа Papelaria

Функција : Мала тежина и корисна, погоден за ставање во вашиот џеб или чантиДизајн со клип, може да се одржи во џебови или клип на преносни компјутериТоа е повеќе погодности кои користат ласерска точка до целта, наместо на рацетеСовршен за наставници, ученици, инженери, доктори, менаџери и сл.Спецификација : Операција Напон : 4.5 VPowered by : 3 * LR41 клетки ( вклучени)Должина : Околу.15.5 cm / 6.10"Дијаметар : Прибл.1.0 cm / 0.39"Max...

BGN 4.83
PILOT Baile classic 14К злато pen писалка
 • Ново
Оценка на продукта:

PILOT Baile classic 14К злато pen писалка

Бренд; ПИЛОТ / Baile Модел; FKK1000 R74 Penholder; Смола Должина 143mm Ширина 14.7 mm Тежина : 17.4 g на мастило (con40 ротари), мастило торбичка се достапни Додатоци : Пенкало случај Опис и гаранција Мастило кертриџ Ова пенкало nib 14 K злато производство, златен совет пишување предности се меки, nib е многу убава, пенкало за смола материјал, тоа е погоден за нашата секојдневна писмена форма, продолжува пишување ќе не натера луѓето да се чувствуваат уморни.Пакетот вклучува : 1 X пен1 Xbox

BGN 326.00 384.00
DL X210 неутрална черна дръжка 0.5 куршум дръжка пръчка с матирано студенческим офис училищни награди студентски аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

DL X210 неутрална черна дръжка 0.5 куршум дръжка пръчка с матирано студенческим офис училищни награди студентски аксесоари

100% Сосема Нов Боја : Случајни Пакет се вклучени : 1pcs × пенкало Забелешка : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група...

BGN 0.18
0.38 MMFresh бамбук гел писалка двойно зареждане флейта рима е доста подпис на водна основа дръжки флейта черно синьо мастило творчески канцеларски материали
 • Ново
Оценка на продукта:

0.38 MMFresh бамбук гел писалка двойно зареждане флейта рима е доста подпис на водна основа дръжки флейта черно синьо мастило творчески канцеларски материали

Име на производ : Flute Гел Мастило Пенкало (Двојно запишување, сина јадрото , црна core)Боја : СлучајниГолемина : About19cmПакување : 1pc

BGN 1.41
DL Япония, Южна Корея канцеларски малък свеж цветен акварел дръжка вълна неутрална акварел дръжка набор от 10 на канцеларски материали за
 • Ново
Оценка на продукта:

DL Япония, Южна Корея канцеларски малък свеж цветен акварел дръжка вълна неутрална акварел дръжка набор от 10 на канцеларски материали за

100% Сосема Нов Боја : Случајни Пакет се вклучени : 1pcs × пенкало Забелешка : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група...

BGN 8.80