• Ново
CRESTGOLF Kids Junior Цинк-alloy Графит Golf Лениво Silver Head with White Shaft and Blue Grip Double Way Clubs Wedge

CRESTGOLF Kids Junior Цинк-alloy Графит Golf Лениво Silver Head with White Shaft and Blue Grip Double Way Clubs Wedge

Buyers rating:
-10 % BGN 35.00
BGN 38.91

Брой продукти


CRESTGOLF Деца Помлади Цинк-легури Графит Голф Putter Сребрена Глава со Бела Вратило и Сина Зафат Двоен Начин Клубови Оптоварување
Материјалот во окното : Нерѓосувачки Steel Shaft+Гума Зафат,Златен Метал Putter Главата Боја : Сина Големина : 24",27",29" за избор,ние ви препорачуваме 24" и 27"за децата,29" за тинејџер Пол : момче Тежина : околу 350g/парче
пакет : 1piece во тетрапак , слободно испратете шарени мини топка
Апликацијата Ситуација : свеченото Отворање,Роденден,Награди,Промоција и сл. Карактеристики :
1.Двонасочна putterДвете страни може да се постава на топче за голф.
2.Погодна за двете десната рака и левата рака Деца . 3. Квалитетот трајни графит вратило+гума анти-се лизга на зафат+метал сребро putter глава
4.Добар подарок за едно дете да биде играч на голф,со природна гума зафат,пропадна отпорни,заштита на животната средина, без мирис,текстура каналите,зголемување на триење сила

Други функции

Моля, Тип:
Стика
Пол:
Мъже
търговска марка:
КРЕСТГОЛЬФ
Извиват:
R
Материал На Вала:
Графит И Стомана
Сръчност:
Дясна ръка
Тип Елемент:
Двустранен стика
Материал На Главата На Стика:
неръждаема стомана
Материал На Вала:
Неръждаема стомана и гумена дръжка, Сребърна корона на стика от с сплав
Номер На Модела:
CRST-003

Най-добри сделки

Голф клуб острилка БРАЗДА Клин за пречистване на Регровинг инструмент аксесоари за голф, Голф феновете на доставка безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Голф клуб острилка БРАЗДА Клин за пречистване на Регровинг инструмент аксесоари за голф, Голф феновете на доставка безплатна доставка

започнете Цена : $299.00 Цена : $125.40 Цена : $13.75 Цена : $29.00 Цена : $72.90 Цена : $59.90крајот на Ножот Секачи Голф Клуб Острилка Ритам Оптоварување Почиста Regrooving Алатка голф додатоци голф Фанови материјалиБоја случаен испорака

BGN 15.68
Горещо!PGM непромокаема PU Голф обувки и чанта за мъже и жени конфигуриране на Голф обувки пакет пътна чанта Голф обувки и чанта, Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Горещо!PGM непромокаема PU Голф обувки и чанта за мъже и жени конфигуриране на Голф обувки пакет пътна чанта Голф обувки и чанта, Безплатна доставка

ДОБРЕДОЈДЕ100% Сосема нов удобно се чувствуваат! Спортски чевли торби, патни едноставно и удобно, можат да носат патики, со водоотпорен функција, не се плаши од чевли биле мокри...

BGN 106.00 111.98
Голф клуб тениски регулируем ъгъл регулируема височина здрав и издръжлив универсален чай безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Голф клуб тениски регулируем ъгъл регулируема височина здрав и издръжлив универсален чай безплатна доставка

започнете Цена : $93.06 Цена : $64.86 Цена : $196.46 Цена : $23.50 Цена : $120.00 Цена : $17.77крајотГолф клубот tees Прилагодливи агол прилагодлива висина цврсти и издржливи универзална Tee

BGN 12.80
Търговия на едро с Голф гума сложи чаша устройство 4 1/4 ' дупка с флага открит практика Голф уроци домашен гараж Голф аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

Търговия на едро с Голф гума сложи чаша устройство 4 1/4 ' дупка с флага открит практика Голф уроци домашен гараж Голф аксесоари

Регулатива големина гума ставање првенство може да се претвори секоја соба, канцеларија, гаража, двор или дури и скалила во вашите лични ставање зелена...

BGN 5.00 7.60
6шт черен пластмасов Голф Puting Green Home Cup в задния Двор Training Practice аксесоар
 • Ново
Оценка на продукта:

6шт черен пластмасов Голф Puting Green Home Cup в задния Двор Training Practice аксесоар

Карактеристики : Издржлива пластика ставање првенство фаќа топката и да ги држи во место.Оваа пластика ставање на куп е добар начин да се практикуваат вашиот ставање.Лесен и пренослив оди никаде...

BGN 23.00 32.78
Cooyute New Мъжки Golf лениво headcover high quality ПУ Golf clubs headcover 4color Golf headcover Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Cooyute New Мъжки Golf лениво headcover high quality ПУ Golf clubs headcover 4color Golf headcover Безплатна доставка

Име : Cooyute Новиот Golf Mens putter headcover Боја : Црна.Бела.Сина.црвено Matirial : СТП оем висок квалитет на Слики : 1 Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање&rdquo...

BGN 14.00 14.38
Cooyute нови дамски голф-клубове S-03 Golf Driver 12loft графит вал R или S flex шофьор и ХО..НМА Golf headcover Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Cooyute нови дамски голф-клубове S-03 Golf Driver 12loft графит вал R или S flex шофьор и ХО..НМА Golf headcover Безплатна доставка

Cooyute Нова Женска С03 Голф возачотКлуб Тип : Голф возачотЛофт : 12Голф Окно : Графит окноГолф Headcover : данашата специјална понуда ја определите Должината на Клубови како Клиент s барање на овојДолжина на продолжена : +1.5,+1,+0.5(инчи)Го скрати Должина : 2,1.5,1,0.5(инчи)Ако имате посебни барање на окно ,ве молиме контактирајте со нас или ни остави порака ,ви благодариме

BGN 266.00 296.00
PGM golf skirt lady summer outdoor golf shorts момиче spring golf apparel Дишаща quick dry slim golf sports shorts поли
 • Ново
Оценка на продукта:

PGM golf skirt lady summer outdoor golf shorts момиче spring golf apparel Дишаща quick dry slim golf sports shorts поли

Голема фабрика за преработка, производите се гарантира 100% Врвен Квалитет, може да бидат сигурни да го купите, на јакна е со бренд лого.Жените голф Бренд здолниште спортски ткаенина, професионални голф здолништаБоја : 2 бои црна, бела,Големина : XS~ XL

BGN 52.00 73.92
SURIEEN 1бр жаба принц дизайн топка за голф маркер с магнитна капак за голф козирка клип сплав професионална шапка украса за голф играчи
 • Ново
Оценка на продукта:

SURIEEN 1бр жаба принц дизайн топка за голф маркер с магнитна капак за голф козирка клип сплав професионална шапка украса за голф играчи

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет Со моделот на apple дизајн,уникатен и симпатична На magnetized топката маркер може да биде прикачен на метален клип и да се биде одвоен лесно...

BGN 7.00 10.26
Лот от 10 желания на дървото на топка за голф маркери уникален нов дизайн, аксесоари за голф, добри подаръци за приятелите си голф
 • Ново
Оценка на продукта:

Лот от 10 желания на дървото на топка за голф маркери уникален нов дизайн, аксесоари за голф, добри подаръци за приятелите си голф

Превозот Ракување Дена : 12 работни дена за Испорака Земји : world wide Превозот Превозници : меѓународни eпакет, Fedex Проценува Време на Испорака : нормално 15 дена за eпакет; 27days за FedexЗа голема количина, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за специјален попуст

BGN 15.98
2 м 78 инча Голф уроци, закрит и открит сгъваем Голф шок клетка градина пасища Голф практика чиста Accessoires De Golf
 • Ново
Оценка на продукта:

2 м 78 инча Голф уроци, закрит и открит сгъваем Голф шок клетка градина пасища Голф практика чиста Accessoires De Golf

2 M 78 Inch Голф Обука Сида Затворен Отворено Количка за Голф Притискање Кафез Градинарски Пасишта Голф Пракса Нето Accessoires Де ГолфОпис На ПроизводотДимензии : Голф Обука Сида : 200 / 180*100*140cm(78"*39"55").Материјал : Полиестер Мрежа Крпа.Известување : Само продаде едно парче голф нето без трева мат.Поради различни следи покажува, боја може да се има малку разлика.Внимание : Кога се отвори пакетот, ве молиме да се биде внимателен со нож и ножици.Сликата Покажува

BGN 63.00 70.03
2017 нов спортен Голф гумени тениски зимата чай комплект 33 мм Голф спортни комплекти
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 нов спортен Голф гумени тениски зимата чай комплект 33 мм Голф спортни комплекти

торба торба2017 Нови Спортски Голф Гума Tees Зима Tee Поставите 33mm Голф Обука КолекцииПакет Inclued:сет 1 x Голф Гума Tees 100% Сосема нов и висок квалитет4 IN1 Голф Гума Tees за голф ентузијасти и обукаМатеријал : ГумаСпецификации : Жолта (11.5 mm)+ Сина (16.5 mm)+ Црвено (22mm)+ Портокал (38mm)Димензија : 33mmНашата услуга : Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо.Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас.Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат...

BGN 2.00 2.50
Maruman Majesty Prestigio 9 набор от ютии за голф 5-910 P. AS голф клубове графит голф вал R или твърди гъвкави ютии клубове Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Maruman Majesty Prestigio 9 набор от ютии за голф 5-910 P. AS голф клубове графит голф вал R или твърди гъвкави ютии клубове Безплатна доставка

Опис на производот : Име : Maruman Височество Prestigio 9 Голф песна flex : редовни R или S песна Име : .5.6.7.8.9.10 Стр .А ...

BGN 512.00
SURIEEN 1бр чанта за голф шаблон сплав топка за голф маркер с магнитна капачка козирка клипове преносим шапка декорации и аксесоари за голф
 • Ново
Оценка на продукта:

SURIEEN 1бр чанта за голф шаблон сплав топка за голф маркер с магнитна капачка козирка клипове преносим шапка декорации и аксесоари за голф

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Лесно клип на било капа и очила, ремени и џебови...

BGN 4.00 5.70
Кристална марка топчета за голф рибите и Делфините с магнитен клипс шапки или на клипс на капачката с опаковка блистер
 • Ново
Оценка на продукта:

Кристална марка топчета за голф рибите и Делфините с магнитен клипс шапки или на клипс на капачката с опаковка блистер

Превозот Ракување Дена : 12 работни дена за Испорака Земји : world wide Превозот Превозници : меѓународни eпакет, Fedex Проценува Време на Испорака : нормално 15 дена за eпакет; 27days за FedexЗа голема количина, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за специјален попуст

BGN 10.40
1бр четина чистящая четка Голф клуб Iron БРАЗДА шофьор на обувки, футболни обувки за пречистване на скрубер найлон+пластмаса Голф ключалки четка учебни помагала
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр четина чистящая четка Голф клуб Iron БРАЗДА шофьор на обувки, футболни обувки за пречистване на скрубер найлон+пластмаса Голф ключалки четка учебни помагала

Карактеристики : 100% сосема нов.Чисти голф топки,шила, чевли и клубови итн.Чувајте ги вашите cleats чисти и да се подобри зафат со оваа корисна cleat четка.Три групи на влакната cleat четка која има влакната на врвот и страните за да ги отстраните остатоците од двата врвот на cleat и под рацете на cleat истовремено.Силни најлон рачка,доаѓа со антилизга дизајн,лесно да се зафат.Спецификации : Материјал : специјален најлон и пластикаБоја : зелена влакната, црна рачкаДимензии : прибл...

BGN 6.00 9.28
Crystal Детелина топка за голф маркер с магнитна 1бр шапка клип
 • Ново
Оценка на продукта:

Crystal Детелина топка за голф маркер с магнитна 1бр шапка клип

Превозот Ракување Дена : 12 работни дена за Испорака Земји : world wide Превозот Превозници : меѓународни eпакет, Fedex Проценува Време на Испорака : нормално 15 дена за eпакет; 27days за FedexЗа голема количина, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за специјален попуст

BGN 10.40
Голф-клубове honma s-03 4-звездни стика за голф комплект 4-11Sw.Aw Голф желязна стика графит Голф вал R или S flex Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Голф-клубове honma s-03 4-звездни стика за голф комплект 4-11Sw.Aw Голф желязна стика графит Голф вал R или S flex Безплатна доставка

Опис на производот : Име : Нови Мажите Голф Клубови е03 4 ѕвезда Голф песна Поставите flex : редовни R или S песна Име : 4.5.6.7.8.9.10.11.Леле.Шв без глава клуч и приспособување на алатката сосема нов голф клубови оем висок квалитет на клубот, дојде со бренд лого и серискиот број вратило должина може да се прошири или да се скрати Нашата специјална понуда : Прилагодување на Должината на Клубови како на Клиент барање, во овој Објект

BGN 624.00
Нови 2017 мъжки обувки за голф от естествена кожа против хлъзгане водоустойчиви дишащи спортни маратонки
 • Ново
Оценка на продукта:

Нови 2017 мъжки обувки за голф от естествена кожа против хлъзгане водоустойчиви дишащи спортни маратонки

Нашата услуга : Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо.Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас.Ако имате било какви проблеми откако сте го примиле пакетот,pls се чувствуваат слободно да контактирате со нас, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек.Внимание За Руски Пријатели : 1...

BGN 111.00 153.60