• Ново
Коледен фон винил снимки декори компютър печатна Коледно дърво и подарък кутия за фото студио ST-671

Коледен фон винил снимки декори компютър печатна Коледно дърво и подарък кутия за фото студио ST-671

Buyers rating:
-29 % BGN 17.00
BGN 23.81

Брой продукти


Материјал Тежина : 120 GSM.
тип : дигитално печатење
Карактеристики : Светло absorbant , Не-рефлективен не џеб ,компјутерот печатен за реализам.
За : свадба, возрасни, деца, празник партија, комерцијална работа , реклама екранот итн.
Референтна слика : (позадина се користи за да се симулираат реалните сценографијата)
Ако ви се допаѓа сликата,напишете го бројот.остави порака до мене.
(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина. Ве молиме контактирајте со нас)
Опис
Сликовно крпа позадина е нашата најнова и најголема компјутер-насликани на платно.
Оваа лесна ткаенина ќе ви даде интензивна живописни бои кои сте биле во потрага за во позадина.
Објектот боја може да има боја разлика од сликата се прикажува, поради набљудувачите и снимање светлина. Тоа е нормално, ве молиме да се разбере .
Предмети ќе бидат светлина и преносни, што го прави лесно да се спушти слушалката на позадина стојат.
Точка на испорака од страна на укината, ќе има брчки лесно да се носат.
Еве начин да го отстраните брчките :
1) се Тркалаат до цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена, тоа ќе биде во ред.
2) Топлински со пареа железо на задниот дел на објектот, тогаш тоа ќе биде мазна повторно.
Внимание
Ние, исто така, имаат 10 X20ft 10 X10ft 8 X12ft,8 X8ft, 5 X7ft позадина за оваа точка,ако е потребно, ве молиме да ни даде порака!
Ако имаш конкретни големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина.
Ве молиме контактирајте со нас. Исто така, ние може да се печати секоја висока-резолуција на сликата дека сте снабдување.
Сите ткаенини Крпа потекло се направени во кина и се печатени во времето на цел.

Други функции

Размер (мм):
300x200cm, 150x100cm, 210x150cm, 250x150cm, 250x180cm, 300x180cm, 300x300cm, 300x250cm
Пакет:
ДА
Тип:
Спрей За Боядисана
търговска марка:
MEHOFOTO
Материал:
Платно
Номер На Модела:
ЧЛ. 671
Стил:
Деца
коледни снимки декори:
децата фон
винил плат:
Печатни Компютър
Размер (мм):
1500
Предимство:
безшевни фон
Оксфорд, Полиестер:
Моющийся, За Многократна Употреба

Най-добри сделки

LIFE, MAGIC BOX Photo Backdrops фонова снимка на зелен екран Achtergrond Fotografie Hearts MHSX-2004
 • Ново
Оценка на продукта:

LIFE, MAGIC BOX Photo Backdrops фонова снимка на зелен екран Achtergrond Fotografie Hearts MHSX-2004

Ве молиме да ми кажете сликата бројот што го сакате, инаку, јас ќе ви испрати слика К9845НАЈАВА ПРЕД да ја КУПИТЕ Ако не можете да најдете на фотографија во позадина што ја сакате на мојата продавница, само се чувствуваат слободни да контакт со мене...

BGN 7.00 9.58
LIFE, MAGIC BOX Photo Studio background Background Newborn Photography Props Black Triangle MHSX-2010
 • Ново
Оценка на продукта:

LIFE, MAGIC BOX Photo Studio background Background Newborn Photography Props Black Triangle MHSX-2010

Ако сакате лесна, перат, без брчки материјал, ве молиме посетете го овој линк : Ве молиме оставете порака за слика бројот што го сакате, инаку, јас ќе ви испрати слика К 3993НАЈАВА ПРЕД да ја КУПИТЕ Ако не можете да најдете на фотографија во позадина што ја сакате на мојата продавница, само се чувствуваат слободни да контакт со мене...

BGN 8.00 9.58
Снимки Декори Магически Книжарница Снимки Декори Деца Стенни Часовници Фон Можете Да Персонализирате Фона На
 • Ново
Оценка на продукта:

Снимки Декори Магически Книжарница Снимки Декори Деца Стенни Часовници Фон Можете Да Персонализирате Фона На

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се главно насочени на доенчињата,децата, свадби,празници,родендени и сите незаборавни моменти од вашиот живот...

BGN 47.98
Allenjoy кафява дървена дъска чорапи Коледна елха снежинка подарък фон за снимки на коледна украса за дома фон
 • Ново
Оценка на продукта:

Allenjoy кафява дървена дъска чорапи Коледна елха снежинка подарък фон за снимки на коледна украса за дома фон

end Isv Module Wrap11624start Isv Module Wrap11624end Isv Module Wrap11624За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим...

BGN 26.00 38.38
Кейт Свети Валентин на фона на снимки декори 5x7ft 3D модел на фона на Розови рози фотоколл фонове за фото студио
 • Ново
Оценка на продукта:

Кейт Свети Валентин на фона на снимки декори 5x7ft 3D модел на фона на Розови рози фотоколл фонове за фото студио

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се главно насочени на доенчињата,децата, свадби,празници,родендени и сите незаборавни моменти од вашиот живот...

BGN 47.98
5x7ft Kate Color Wood Wall Background Wedding Bphotography Backgrounds Multi-size Can Washed Background Child Photo Background
 • Ново
Оценка на продукта:

5x7ft Kate Color Wood Wall Background Wedding Bphotography Backgrounds Multi-size Can Washed Background Child Photo Background

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се главно насочени на доенчињата,децата, свадби,празници,родендени и сите незаборавни моменти од вашиот живот...

BGN 52.78
Безплатна доставка Custom рибка baby Photography background fond photo studio vinyle Photo Prop newborn photography backgroundC171
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка Custom рибка baby Photography background fond photo studio vinyle Photo Prop newborn photography backgroundC171

Добредојдовте на FOTOKEEN ФОТОГРАФИЈА Продавница ,постојат многу различни стилови на фотографска опрема за продажба!!!!!!!!!Бесплатен превозот Обичај винил бебе Фотографија Позадина убави студио фото vinyle Фото Проп новороденче фотографија позадина C171Опис : Материјал : Дигитални текстил(хемиски влакна, може да биде укината)...

BGN 33.00 35.20
Allenjoy backgrounds for photo studio Vintage Brick Wall Door Christmas Child Snow background newborn original design fantasy prop
 • Ново
Оценка на продукта:

Allenjoy backgrounds for photo studio Vintage Brick Wall Door Christmas Child Snow background newborn original design fantasy prop

Allenjoy продавница е професионална фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за новороденчињата, деца, возрасни, празници & родендени, свадби итн...

BGN 15.00 22.22
Allenjoy фотографска background Map navigation ancient world travel customization background photocall photo printed custom
 • Ново
Оценка на продукта:

Allenjoy фотографска background Map navigation ancient world travel customization background photocall photo printed custom

Allenjoy продавница е професионална фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за новороденчињата, деца, возрасни, празници & родендени, свадби итн...

BGN 15.00 22.22
Allenjoy снимков фон злато художествена Страна на Чудесата красива сватбена фотофон за фотосесия чанта
 • Ново
Оценка на продукта:

Allenjoy снимков фон злато художествена Страна на Чудесата красива сватбена фотофон за фотосесия чанта

Allenjoy продавница е професионална фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за новороденчињата, деца, возрасни, празници & родендени, свадби итн...

BGN 15.00 22.22
Jjc кабелен адаптер с Мультиинтерфейсом терминал A/V за Sony VMC-AVM1 a / V R съвместима видеокамера Handycam HDR-CX220E/B
 • Ново
Оценка на продукта:

Jjc кабелен адаптер с Мультиинтерфейсом терминал A/V за Sony VMC-AVM1 a / V R съвместима видеокамера Handycam HDR-CX220E/B

JJC Кабел Адаптер со Мулти Интерфејс за A / V Терминал за Sony VMCAVM1 A / V R Компатибилен камери и видео камери Camcorders HDRCX220 E / Б JJC КАБЕЛMULTI2 AVR Адаптер Кабел е компатибилен со камери и видео камери camcorders со Мулти Терминал на Текст...

BGN 23.98
Винил на фона на снимки конфигуриране на великден децата компютъра печат фонове за фото студио F-012
 • Ново
Оценка на продукта:

Винил на фона на снимки конфигуриране на великден децата компютъра печат фонове за фото студио F-012

(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача customголемина Ве молиме контактирајте со нас)Материјал : Сликовно крпа, компјутерот печатен за реализам...

BGN 21.00 29.60
MEHOFOTO Vinyl снимка на фона на интериора на Сватба парти снимка фон компютър печатни детски фон CM-6978
 • Ново
Оценка на продукта:

MEHOFOTO Vinyl снимка на фона на интериора на Сватба парти снимка фон компютър печатни детски фон CM-6978

Производство на сликата : (Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача customголемина...

BGN 15.00 21.60
Allenjoy фонова снимка син закрит цветни пол прекрасен детски фона на снимки чанта Нова година
 • Ново
Оценка на продукта:

Allenjoy фонова снимка син закрит цветни пол прекрасен детски фона на снимки чанта Нова година

Allenjoy продавница е професионална фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за новороденчињата, деца, возрасни, празници & родендени, свадби итн...

BGN 15.00 22.22
Ретро bookshelf фото-фонове плат 200х300см винил фото студио за сватбена / брачна художествена фотография
 • Ново
Оценка на продукта:

Ретро bookshelf фото-фонове плат 200х300см винил фото студио за сватбена / брачна художествена фотография

Објектот карактеристики : Компјутерот печатен за реализам, повеќе вечен Фотографиите изгледаат како модел е всушност таму...

BGN 19.00 23.98
MEHOFOTO цветни стени винил фон за снимки на новородени нова полиестер фон за деца фотографско студио подпори 2874
 • Ново
Оценка на продукта:

MEHOFOTO цветни стени винил фон за снимки на новородени нова полиестер фон за деца фотографско студио подпори 2874

Топло Совет : Бесплатен превозот е најекономичната express,но ова малку подолго време за транспорт,Ако ум за ова,ве молиме внимателен избор или контактирајте со нас да се повикаат беше оставено express...

BGN 26.00 30.40
Kate 5*7ft Photography Studio Backgrounds Photo Backgrounds fotografia Rose Marine Newborn Photography Backgrounds Princess background
 • Ново
Оценка на продукта:

Kate 5*7ft Photography Studio Backgrounds Photo Backgrounds fotografia Rose Marine Newborn Photography Backgrounds Princess background

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се главно насочени на доенчињата,децата, свадби,празници,родендени и сите незаборавни моменти од вашиот живот...

BGN 47.98
Allenjoy снимка на фона на тухлена стена поляна цвете на сватба или на едно дете и новородено за снимки на фона на фото студио
 • Ново
Оценка на продукта:

Allenjoy снимка на фона на тухлена стена поляна цвете на сватба или на едно дете и новородено за снимки на фона на фото студио

За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим...

BGN 15.00 22.22
Allenjoy коледна украса златни топки снимки декори звезди блестящ модерен украшение на новородени деца снимка фон
 • Ново
Оценка на продукта:

Allenjoy коледна украса златни топки снимки декори звезди блестящ модерен украшение на новородени деца снимка фон

Напомена : позадина заграда не е вклучена Полиестер Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење.Дебели,трајни,светла во боја,без споеви.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио...

BGN 15.00 22.22
MEHOFOTO Happy Easter винил фон за снимки на новородени прозорец яйце новата тъкан, фланела фон за фото студио подпори 223
 • Ново
Оценка на продукта:

MEHOFOTO Happy Easter винил фон за снимки на новородени прозорец яйце новата тъкан, фланела фон за фото студио подпори 223

Топло Совет : Бесплатен превозот е најекономичната express,но ова малку подолго време за транспорт,Ако ум за ова,ве молиме внимателен избор или контактирајте со нас да се повикаат беше оставено express...

BGN 27.00 33.60
Allenjoy снимка фон сняг Коледа дървена къща червен стол подарък нов фон фотоколл персонализирате печат на снимки
 • Ново
Оценка на продукта:

Allenjoy снимка фон сняг Коледа дървена къща червен стол подарък нов фон фотоколл персонализирате печат на снимки

Allenjoy продавница е професионална фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за новороденчињата, деца, возрасни, празници & родендени, свадби итн...

BGN 15.00 22.22
Neewer Background Stand background Support System Kit 7 метра / 200 см на 7 метра / 200 см ширина с преносима чанта за носене видео
 • Ново
Оценка на продукта:

Neewer Background Stand background Support System Kit 7 метра / 200 см на 7 метра / 200 см ширина с преносима чанта за носене видео

НАПОМЕНА : има промени на нашите во Странство магацин, нашите ЕУ клиенти да нарачате производот од нашите ЕУ магацин(Вклучувајќи ги Франција, Италија, Шпанија и Германија), сите од нашите пакети ќе биде предаден во рок од 13 дена, ако не е проблем, но на следење ќе биде одложен поради џет заостануваат, ве молиме да знаат тоа.Бесплатен ПревозотNeewer® Позадина Стојат Позадина за Поддршка на Системот за Полнење 7 Нозе / 200 CM од 7 Метри / 200 СМ Широк со Преносни Носи Торба за Видео, Портрет, и Производ ФотографијаОпис : 7 нозе / 200cm Фото Студио Светлина Стои : Лесно да се постави и да ги чува (Само за потреби на неколку секунди); Disassembles брзо и лесно да се вклопи во нејзината торбичката.Солидна безбедност на 3 нозе фази, способни за стабилна,тешки работи.Прилагодлива Висина : 3ft 7 ft / 85cm 200cm.Прилагодливи Ширина : 2.5 ft 7 ft / 72cm 200cm.Светлината стои користат брз една акција брави, обезбедување на брз прецизност висина прилагодување.Крстот бар се состои од четири делови, што го прави едноставни за да се прилагоди на ширина.Макс оптоварување(прибл.) : 2.5 kg / 5.5 lbs.Пакет Содржина : 2x 7ft / 200cm Светлина Стојат1x Крстот бар (Четири одделенија)1x торбичкатаСлики :

BGN 59.60