• Ново
Коледен фон винил снимки декори компютър печатна Коледно дърво и подарък кутия за фото студио ST-651

Коледен фон винил снимки декори компютър печатна Коледно дърво и подарък кутия за фото студио ST-651

Buyers rating:
-24 % BGN 18.00
BGN 23.81

Брой продукти


Материјал Тежина : 120 GSM.
тип : дигитално печатење
Карактеристики : Светло absorbant , Не-рефлективен не џеб ,компјутерот печатен за реализам.
За : свадба, возрасни, деца, празник партија, комерцијална работа , реклама екранот итн.
Референтна слика : (позадина се користи за да се симулираат реалните сценографијата)
Ако ви се допаѓа сликата,напишете го бројот.остави порака до мене.
(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина. Ве молиме контактирајте со нас)
Опис
Сликовно крпа позадина е нашата најнова и најголема компјутер-насликани на платно.
Оваа лесна ткаенина ќе ви даде интензивна живописни бои кои сте биле во потрага за во позадина.
Објектот боја може да има боја разлика од сликата се прикажува, поради набљудувачите и снимање светлина. Тоа е нормално, ве молиме да се разбере .
Предмети ќе бидат светлина и преносни, што го прави лесно да се спушти слушалката на позадина стојат.
Точка на испорака од страна на укината, ќе има брчки лесно да се носат.
Еве начин да го отстраните брчките :
1) се Тркалаат до цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена, тоа ќе биде во ред.
2) Топлински со пареа железо на задниот дел на објектот, тогаш тоа ќе биде мазна повторно.
Внимание
Ние, исто така, имаат 10 X20ft 10 X10ft 8 X12ft,8 X8ft, 5 X7ft позадина за оваа точка,ако е потребно, ве молиме да ни даде порака!
Ако имаш конкретни големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина.
Ве молиме контактирајте со нас. Исто така, ние може да се печати секоја висока-резолуција на сликата дека сте снабдување.
Сите ткаенини Крпа потекло се направени во кина и се печатени во времето на цел.

Други функции

Размер (мм):
300x200cm, 150x100cm, 210x150cm, 250x150cm, 250x180cm, 300x180cm, 300x300cm, 300x250cm
Пакет:
ДА
Тип:
Спрей За Боядисана
търговска марка:
MEHOFOTO
Материал:
Платно
Стил:
Деца
Номер На Модела:
ЧЛ. 651
коледни снимки декори:
децата фон
винил плат:
Печатни Компютър
Размер (мм):
1500
Предимство:
безшевни фон
Оксфорд, Полиестер:
Моющийся, За Многократна Употреба

Най-добри сделки

Allenjoy фотографска снимка background цветна розова светлина happy New year fireworks винил фон за фото студио
 • Ново
Оценка на продукта:

Allenjoy фотографска снимка background цветна розова светлина happy New year fireworks винил фон за фото студио

За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим...

BGN 15.00 22.22
Allenjoy background photography Purple elegant wedding for a photo shoot a bag Year
 • Ново
Оценка на продукта:

Allenjoy background photography Purple elegant wedding for a photo shoot a bag Year

Allenjoy продавница е професионална фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за новороденчињата, деца, возрасни, празници & родендени, свадби итн...

BGN 15.00 22.22
LIFE, MAGIC BOX винил фонове, за снимки на фона на място Fotografica Digital Blue Dot MHSX-2005
 • Ново
Оценка на продукта:

LIFE, MAGIC BOX винил фонове, за снимки на фона на място Fotografica Digital Blue Dot MHSX-2005

Ако сакате лесна, перат, без брчки материјал, ве молиме посетете го овој линк : Ве молиме оставете порака за слика бројот што го сакате, инаку, јас ќе ви испрати слика Z16122704НАЈАВА ПРЕД да ја КУПИТЕ Ако не можете да најдете на фотографија во позадина што ја сакате на мојата продавница, само се чувствуваат слободни да контакт со мене...

BGN 7.00 9.58
LIFE, MAGIC BOX Photo Backdrops фонова снимка на зелен екран Achtergrond Fotografie Hearts MHSX-2004
 • Ново
Оценка на продукта:

LIFE, MAGIC BOX Photo Backdrops фонова снимка на зелен екран Achtergrond Fotografie Hearts MHSX-2004

Ве молиме да ми кажете сликата бројот што го сакате, инаку, јас ќе ви испрати слика К9845НАЈАВА ПРЕД да ја КУПИТЕ Ако не можете да најдете на фотографија во позадина што ја сакате на мојата продавница, само се чувствуваат слободни да контакт со мене...

BGN 7.00 9.58
Allenjoy снимка на фона на тухлена стена поляна цвете на сватба или на едно дете и новородено за снимки на фона на фото студио
 • Ново
Оценка на продукта:

Allenjoy снимка на фона на тухлена стена поляна цвете на сватба или на едно дете и новородено за снимки на фона на фото студио

За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим...

BGN 15.00 22.22
Allenjoy photography theme background White wooden love heart romantic Valentine ' s day color art natural children fotografica
 • Ново
Оценка на продукта:

Allenjoy photography theme background White wooden love heart romantic Valentine ' s day color art natural children fotografica

Allenjoy продавница е професионална фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за новороденчињата, деца, возрасни, празници & родендени, свадби итн...

BGN 15.00 22.22
Безшевни винил снимки на фона на стария пътен калъф почивка компютър печатни детски фонове за фото студио F-3205
 • Ново
Оценка на продукта:

Безшевни винил снимки на фона на стария пътен калъф почивка компютър печатни детски фонове за фото студио F-3205

Сите видови на backgound се лесна рок од 3 Метри!!(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача customголемина...

BGN 16.00 22.88
Kate (220x150cm)Mermaid background Photography Fish Coral Photo Booth background Ocean Washable Backgrounds-For-Photo-Studio
 • Ново
Оценка на продукта:

Kate (220x150cm)Mermaid background Photography Fish Coral Photo Booth background Ocean Washable Backgrounds-For-Photo-Studio

Бренд КејтСо цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер материјал(памук).Ние постојано ќе се разбере потребите на клиентите и да го направите најдобриот позадина крпа.Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим.Нашите производи се главно насочени на новороденчињата,деца, возрасни,празници,родендени,свадби итн.Ние може да се според желбите на побарувачката за да се дизајнира уникатен производ позадинаАко ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас.Можете да не контактирате преку aliexpress цел порака или email.Молиме забележете : Материјал : микрофибер (дебела крпа,памучна крпа)1 .Секое парче од позадина ќе имаат џеб, pocket е бесплатен,тоа е лесно да се откажам,може да advoid набори.2.Максимална лесна ширина на 300cm;3.Ќе добиете само во позадина без да застане.4.Сите backdrops ќе бидат испратени од страна на укината,бидејќи со подебел материјал без длабоки брчки проблем.Ако ви треба други големина,се чувствуваат слободни да контакт со мене.1...

BGN 33.00 36.32
Професионален 3M*6m Tye-Die Муселин сватбен фон F5501, снимки, фонове за фото студио, сватбени декори
 • Ново
Оценка на продукта:

Професионален 3M*6m Tye-Die Муселин сватбен фон F5501, снимки, фонове за фото студио, сватбени декори

Професионални 3m*6m TyeУмре Муслин свадба Позадина F5501,фотографија позадини за фото студио свадба backdropsФункција : се Направени од издржлив муслин материјал, Големина : 3*6m( може да се прилагоди ) 100% памук за да го апсорбира светлина и помогне да се елиминира одраз Сосема лесна; направени од едно парче на материја Машина перат; овозможи 58% за намалување Crimped по должината на рабовите за да се спречи солзи Светлинатежина Лесно да се свитка Спектар на избор за васПакување : секој px во ПП торба Specialy,имаме многу големини како што е подолу,pls остави порака кога ќе треба .Специјален дизајн : Повеќе бои за да изберете : Топло внимание : Бидејќи секоја позадина е бојата со рака, па на бои и сликата може да се разликува малку од делот прикажан во галерија слика.Исто така разликите во боја може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.

BGN 54.00 60.80
Кейт снимки декори 10X10Ft Коледа фон декоративен камък камина фон стая фон Цвят чорапи фон
 • Ново
Оценка на продукта:

Кейт снимки декори 10X10Ft Коледа фон декоративен камък камина фон стая фон Цвят чорапи фон

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се главно насочени на доенчињата,децата, свадби,празници,родендени и сите незаборавни моменти од вашиот живот...

BGN 47.98
Allenjoy снимков фон злато художествена Страна на Чудесата красива сватбена фотофон за фотосесия чанта
 • Ново
Оценка на продукта:

Allenjoy снимков фон злато художествена Страна на Чудесата красива сватбена фотофон за фотосесия чанта

Allenjoy продавница е професионална фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за новороденчињата, деца, возрасни, празници & родендени, свадби итн...

BGN 15.00 22.22
MEHOFOTO винил снимки на фона на любовна история розово цвете компютър печатни Свети Валентин декори за фото студио S-2534
 • Ново
Оценка на продукта:

MEHOFOTO винил снимки на фона на любовна история розово цвете компютър печатни Свети Валентин декори за фото студио S-2534

(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача customголемина Ве молиме контактирајте со нас)Материјал : Сликовно крпа, компјутерот печатен за реализам...

BGN 14.00 20.48
Кейт Свети Валентин на фона на снимки декори 5x7ft 3D модел на фона на Розови рози фотоколл фонове за фото студио
 • Ново
Оценка на продукта:

Кейт Свети Валентин на фона на снимки декори 5x7ft 3D модел на фона на Розови рози фотоколл фонове за фото студио

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се главно насочени на доенчињата,децата, свадби,празници,родендени и сите незаборавни моменти од вашиот живот...

BGN 47.98
Allenjoy снимка на фона на тухлена стена вътрешен облак мечка кукли сватбен фон фотографско студио, новият дизайн на камерата fotografica
 • Ново
Оценка на продукта:

Allenjoy снимка на фона на тухлена стена вътрешен облак мечка кукли сватбен фон фотографско студио, новият дизайн на камерата fotografica

За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим...

BGN 15.00 22.22
Снимки Декори Магически Книжарница Снимки Декори Деца Стенни Часовници Фон Можете Да Персонализирате Фона На
 • Ново
Оценка на продукта:

Снимки Декори Магически Книжарница Снимки Декори Деца Стенни Часовници Фон Можете Да Персонализирате Фона На

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се главно насочени на доенчињата,децата, свадби,празници,родендени и сите незаборавни моменти од вашиот живот...

BGN 47.98
LIFE, MAGIC BOX Photo Studio background Background Newborn Photography Props Black Triangle MHSX-2010
 • Ново
Оценка на продукта:

LIFE, MAGIC BOX Photo Studio background Background Newborn Photography Props Black Triangle MHSX-2010

Ако сакате лесна, перат, без брчки материјал, ве молиме посетете го овој линк : Ве молиме оставете порака за слика бројот што го сакате, инаку, јас ќе ви испрати слика К 3993НАЈАВА ПРЕД да ја КУПИТЕ Ако не можете да најдете на фотографија во позадина што ја сакате на мојата продавница, само се чувствуваат слободни да контакт со мене...

BGN 8.00 9.58
Ретро bookshelf фото-фонове плат 200х300см винил фото студио за сватбена / брачна художествена фотография
 • Ново
Оценка на продукта:

Ретро bookshelf фото-фонове плат 200х300см винил фото студио за сватбена / брачна художествена фотография

Објектот карактеристики : Компјутерот печатен за реализам, повеќе вечен Фотографиите изгледаат како модел е всушност таму...

BGN 19.00 23.98
Kate 5*7ft Photography Studio Backgrounds Photo Backgrounds fotografia Rose Marine Newborn Photography Backgrounds Princess background
 • Ново
Оценка на продукта:

Kate 5*7ft Photography Studio Backgrounds Photo Backgrounds fotografia Rose Marine Newborn Photography Backgrounds Princess background

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се главно насочени на доенчињата,децата, свадби,празници,родендени и сите незаборавни моменти од вашиот живот...

BGN 47.98
Allenjoy фонова снимка син закрит цветни пол прекрасен детски фона на снимки чанта Нова година
 • Ново
Оценка на продукта:

Allenjoy фонова снимка син закрит цветни пол прекрасен детски фона на снимки чанта Нова година

Allenjoy продавница е професионална фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за новороденчињата, деца, возрасни, празници & родендени, свадби итн...

BGN 15.00 22.22
MEHOFOTO Vinyl снимка на фона на интериора на Сватба парти снимка фон компютър печатни детски фон CM-6978
 • Ново
Оценка на продукта:

MEHOFOTO Vinyl снимка на фона на интериора на Сватба парти снимка фон компютър печатни детски фон CM-6978

Производство на сликата : (Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача customголемина...

BGN 15.00 21.60