• Ново
Коледен фон винил снимки декори компютър печатна Коледно дърво и подарък кутия за фото студио ST-645

Коледен фон винил снимки декори компютър печатна Коледно дърво и подарък кутия за фото студио ST-645

Buyers rating:
-29 % BGN 17.00
BGN 23.81

Брой продукти


Материјал Тежина : 120 GSM.
тип : дигитално печатење
Карактеристики : Светло absorbant , Не-рефлективен не џеб ,компјутерот печатен за реализам.
За : свадба, возрасни, деца, празник партија, комерцијална работа , реклама екранот итн.
Референтна слика : (позадина се користи за да се симулираат реалните сценографијата)
Ако ви се допаѓа сликата,напишете го бројот.остави порака до мене.
(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина. Ве молиме контактирајте со нас)
Опис
Сликовно крпа позадина е нашата најнова и најголема компјутер-насликани на платно.
Оваа лесна ткаенина ќе ви даде интензивна живописни бои кои сте биле во потрага за во позадина.
Објектот боја може да има боја разлика од сликата се прикажува, поради набљудувачите и снимање светлина. Тоа е нормално, ве молиме да се разбере .
Предмети ќе бидат светлина и преносни, што го прави лесно да се спушти слушалката на позадина стојат.
Точка на испорака од страна на укината, ќе има брчки лесно да се носат.
Еве начин да го отстраните брчките :
1) се Тркалаат до цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена, тоа ќе биде во ред.
2) Топлински со пареа железо на задниот дел на објектот, тогаш тоа ќе биде мазна повторно.
Внимание
Ние, исто така, имаат 10 X20ft 10 X10ft 8 X12ft,8 X8ft, 5 X7ft позадина за оваа точка,ако е потребно, ве молиме да ни даде порака!
Ако имаш конкретни големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина.
Ве молиме контактирајте со нас. Исто така, ние може да се печати секоја висока-резолуција на сликата дека сте снабдување.
Сите ткаенини Крпа потекло се направени во кина и се печатени во времето на цел.

Други функции

Размер (мм):
300x200cm, 150x100cm, 210x150cm, 250x150cm, 250x180cm, 300x180cm, 300x300cm, 300x250cm
Пакет:
ДА
Тип:
Спрей За Боядисана
търговска марка:
MEHOFOTO
Материал:
Платно
Номер На Модела:
ЧЛ. 645
Стил:
Деца
коледни снимки декори:
децата фон
винил плат:
Печатни Компютър
Размер (мм):
1500
Предимство:
безшевни фон
Оксфорд, Полиестер:
Моющийся, За Многократна Употреба

Най-добри сделки

Професионален 3M*6m Tye-Die Муселин сватбен фон F5501, снимки, фонове за фото студио, сватбени декори
 • Ново
Оценка на продукта:

Професионален 3M*6m Tye-Die Муселин сватбен фон F5501, снимки, фонове за фото студио, сватбени декори

Професионални 3m*6m TyeУмре Муслин свадба Позадина F5501,фотографија позадини за фото студио свадба backdropsФункција : се Направени од издржлив муслин материјал, Големина : 3*6m( може да се прилагоди ) 100% памук за да го апсорбира светлина и помогне да се елиминира одраз Сосема лесна; направени од едно парче на материја Машина перат; овозможи 58% за намалување Crimped по должината на рабовите за да се спречи солзи Светлинатежина Лесно да се свитка Спектар на избор за васПакување : секој px во ПП торба Specialy,имаме многу големини како што е подолу,pls остави порака кога ќе треба .Специјален дизајн : Повеќе бои за да изберете : Топло внимание : Бидејќи секоја позадина е бојата со рака, па на бои и сликата може да се разликува малку од делот прикажан во галерија слика.Исто така разликите во боја може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.

BGN 54.00 60.80
Снимки Декори Магически Книжарница Снимки Декори Деца Стенни Часовници Фон Можете Да Персонализирате Фона На
 • Ново
Оценка на продукта:

Снимки Декори Магически Книжарница Снимки Декори Деца Стенни Часовници Фон Можете Да Персонализирате Фона На

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се главно насочени на доенчињата,децата, свадби,празници,родендени и сите незаборавни моменти од вашиот живот...

BGN 47.98
Allenjoy background photography Purple elegant wedding for a photo shoot a bag Year
 • Ново
Оценка на продукта:

Allenjoy background photography Purple elegant wedding for a photo shoot a bag Year

Allenjoy продавница е професионална фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за новороденчињата, деца, возрасни, празници & родендени, свадби итн...

BGN 15.00 22.22
CY Безплатна доставка 3x2m плътен цвят на профила бял екран памук, Муселин фон снимка фон, осветление в студио на изображението
 • Ново
Оценка на продукта:

CY Безплатна доставка 3x2m плътен цвят на профила бял екран памук, Муселин фон снимка фон, осветление в студио на изображението

КИП Бесплатен превозот 3x2 M Солидна боја Потекло бел екран памук Муслин позадина Фотографија позадина осветлување студио image Оваа продавница сите производи се фабрички директна продажба, инвентар соодветно, обезбедување на квалитет, може да се прилагоди за да испробате,добредојдени да се консултираат...

BGN 30.00 32.93
Neewer Background Stand background Support System Kit 7 метра / 200 см на 7 метра / 200 см ширина с преносима чанта за носене видео
 • Ново
Оценка на продукта:

Neewer Background Stand background Support System Kit 7 метра / 200 см на 7 метра / 200 см ширина с преносима чанта за носене видео

НАПОМЕНА : има промени на нашите во Странство магацин, нашите ЕУ клиенти да нарачате производот од нашите ЕУ магацин(Вклучувајќи ги Франција, Италија, Шпанија и Германија), сите од нашите пакети ќе биде предаден во рок од 13 дена, ако не е проблем, но на следење ќе биде одложен поради џет заостануваат, ве молиме да знаат тоа.Бесплатен ПревозотNeewer® Позадина Стојат Позадина за Поддршка на Системот за Полнење 7 Нозе / 200 CM од 7 Метри / 200 СМ Широк со Преносни Носи Торба за Видео, Портрет, и Производ ФотографијаОпис : 7 нозе / 200cm Фото Студио Светлина Стои : Лесно да се постави и да ги чува (Само за потреби на неколку секунди); Disassembles брзо и лесно да се вклопи во нејзината торбичката.Солидна безбедност на 3 нозе фази, способни за стабилна,тешки работи.Прилагодлива Висина : 3ft 7 ft / 85cm 200cm.Прилагодливи Ширина : 2.5 ft 7 ft / 72cm 200cm.Светлината стои користат брз една акција брави, обезбедување на брз прецизност висина прилагодување.Крстот бар се состои од четири делови, што го прави едноставни за да се прилагоди на ширина.Макс оптоварување(прибл.) : 2.5 kg / 5.5 lbs.Пакет Содржина : 2x 7ft / 200cm Светлина Стојат1x Крстот бар (Четири одделенија)1x торбичкатаСлики :

BGN 59.60
Allenjoy фонова снимка син закрит цветни пол прекрасен детски фона на снимки чанта Нова година
 • Ново
Оценка на продукта:

Allenjoy фонова снимка син закрит цветни пол прекрасен детски фона на снимки чанта Нова година

Allenjoy продавница е професионална фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за новороденчињата, деца, возрасни, празници & родендени, свадби итн...

BGN 15.00 22.22
Кейт Свети Валентин на фона на снимки декори 5x7ft 3D модел на фона на Розови рози фотоколл фонове за фото студио
 • Ново
Оценка на продукта:

Кейт Свети Валентин на фона на снимки декори 5x7ft 3D модел на фона на Розови рози фотоколл фонове за фото студио

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се главно насочени на доенчињата,децата, свадби,празници,родендени и сите незаборавни моменти од вашиот живот...

BGN 47.98
MEHOFOTO цветни стени винил фон за снимки на новородени нова полиестер фон за деца фотографско студио подпори 2874
 • Ново
Оценка на продукта:

MEHOFOTO цветни стени винил фон за снимки на новородени нова полиестер фон за деца фотографско студио подпори 2874

Топло Совет : Бесплатен превозот е најекономичната express,но ова малку подолго време за транспорт,Ако ум за ова,ве молиме внимателен избор или контактирајте со нас да се повикаат беше оставено express...

BGN 26.00 30.40
MEHOFOTO Happy Easter винил фон за снимки на новородени прозорец яйце новата тъкан, фланела фон за фото студио подпори 223
 • Ново
Оценка на продукта:

MEHOFOTO Happy Easter винил фон за снимки на новородени прозорец яйце новата тъкан, фланела фон за фото студио подпори 223

Топло Совет : Бесплатен превозот е најекономичната express,но ова малку подолго време за транспорт,Ако ум за ова,ве молиме внимателен избор или контактирајте со нас да се повикаат беше оставено express...

BGN 27.00 33.60
Коледен фон винил снимки декори компютър печатна Коледно дърво и подарък кутия за фото студио ST-671
 • Ново
Оценка на продукта:

Коледен фон винил снимки декори компютър печатна Коледно дърво и подарък кутия за фото студио ST-671

Материјал Тежина : 120 GSM.тип : дигитално печатењеКарактеристики : Светло absorbant , Нерефлективен не џеб ,компјутерот печатен за реализам.За : свадба, возрасни, деца, празник партија, комерцијална работа , реклама екранот итн.Референтна слика : (позадина се користи за да се симулираат реалните сценографијата)Ако ви се допаѓа сликата,напишете го бројот.остави порака до мене.(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача customголемина...

BGN 17.00 23.81
LIFE, MAGIC BOX винил фонове, за снимки на фона на място Fotografica Digital Blue Dot MHSX-2005
 • Ново
Оценка на продукта:

LIFE, MAGIC BOX винил фонове, за снимки на фона на място Fotografica Digital Blue Dot MHSX-2005

Ако сакате лесна, перат, без брчки материјал, ве молиме посетете го овој линк : Ве молиме оставете порака за слика бројот што го сакате, инаку, јас ќе ви испрати слика Z16122704НАЈАВА ПРЕД да ја КУПИТЕ Ако не можете да најдете на фотографија во позадина што ја сакате на мојата продавница, само се чувствуваат слободни да контакт со мене...

BGN 7.00 9.58
Allenjoy снимков фон злато художествена Страна на Чудесата красива сватбена фотофон за фотосесия чанта
 • Ново
Оценка на продукта:

Allenjoy снимков фон злато художествена Страна на Чудесата красива сватбена фотофон за фотосесия чанта

Allenjoy продавница е професионална фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за новороденчињата, деца, возрасни, празници & родендени, свадби итн...

BGN 15.00 22.22
Allenjoy фон за фотосесии кафяв таблата royal нови декори за фото студио фон за фотосесии
 • Ново
Оценка на продукта:

Allenjoy фон за фотосесии кафяв таблата royal нови декори за фото студио фон за фотосесии

Allenjoy продавница е професионална фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за новороденчињата, деца, возрасни, празници & родендени, свадби итн...

BGN 15.00 22.22
LIFE, MAGIC BOX Photo Studio background Background Newborn Photography Props Black Triangle MHSX-2010
 • Ново
Оценка на продукта:

LIFE, MAGIC BOX Photo Studio background Background Newborn Photography Props Black Triangle MHSX-2010

Ако сакате лесна, перат, без брчки материјал, ве молиме посетете го овој линк : Ве молиме оставете порака за слика бројот што го сакате, инаку, јас ќе ви испрати слика К 3993НАЈАВА ПРЕД да ја КУПИТЕ Ако не можете да најдете на фотографија во позадина што ја сакате на мојата продавница, само се чувствуваат слободни да контакт со мене...

BGN 8.00 9.58
Kate (220x150cm)Mermaid background Photography Fish Coral Photo Booth background Ocean Washable Backgrounds-For-Photo-Studio
 • Ново
Оценка на продукта:

Kate (220x150cm)Mermaid background Photography Fish Coral Photo Booth background Ocean Washable Backgrounds-For-Photo-Studio

Бренд КејтСо цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер материјал(памук).Ние постојано ќе се разбере потребите на клиентите и да го направите најдобриот позадина крпа.Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим.Нашите производи се главно насочени на новороденчињата,деца, возрасни,празници,родендени,свадби итн.Ние може да се според желбите на побарувачката за да се дизајнира уникатен производ позадинаАко ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас.Можете да не контактирате преку aliexpress цел порака или email.Молиме забележете : Материјал : микрофибер (дебела крпа,памучна крпа)1 .Секое парче од позадина ќе имаат џеб, pocket е бесплатен,тоа е лесно да се откажам,може да advoid набори.2.Максимална лесна ширина на 300cm;3.Ќе добиете само во позадина без да застане.4.Сите backdrops ќе бидат испратени од страна на укината,бидејќи со подебел материјал без длабоки брчки проблем.Ако ви треба други големина,се чувствуваат слободни да контакт со мене.1...

BGN 33.00 36.32
Allenjoy wonderland загадъчна гора приказка професионална фотография фон фонд Фонд студийная фотография детска фотография
 • Ново
Оценка на продукта:

Allenjoy wonderland загадъчна гора приказка професионална фотография фон фонд Фонд студийная фотография детска фотография

За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим...

BGN 15.00 22.22
5x7ft винил на фона на снимки на компютъра публикува гъби в гората снимки, фонове за фото студио CM-2222
 • Ново
Оценка на продукта:

5x7ft винил на фона на снимки на компютъра публикува гъби в гората снимки, фонове за фото студио CM-2222

Спецификација : ■ 100% сосема нов и висок квалитет ■ Материјал : крпа(Винил Материјал) ■ Боја : како на сликата покаже ■ За професионална фотографија или партија, богата сцена, може да се променат во секое време ■ боја на позадината е јасна, убава, има одредени уметнички ефект ■ Виткање, мала тежина, мали окупираниот простор, лесен за складирање и за носење ■ Објекти ќе бидат светлина и преносни, што го прави лесно да се спушти слушалката на позадина поддршка ■ Помош на серија на високотехнолошки дигитални производство на опрема внимателно направени дигитални слики инкџет слики Пакет се Вклучени : ■ 1x Фотографија Позадина Забелешка : ■ Со цел да се олесни транспорт и пакување, ќе биде укината крпа позадина пратки, што резултира во creased; ■ не грижете се, не влијаат да се користи, метод за обновување, како што следува : ■ 1...

BGN 12.00 15.98
Allenjoy кафява дървена дъска чорапи Коледна елха снежинка подарък фон за снимки на коледна украса за дома фон
 • Ново
Оценка на продукта:

Allenjoy кафява дървена дъска чорапи Коледна елха снежинка подарък фон за снимки на коледна украса за дома фон

end Isv Module Wrap11624start Isv Module Wrap11624end Isv Module Wrap11624За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим...

BGN 26.00 38.38