• Ново
CY Безплатна доставка 3x2m плътен цвят на профила бял екран памук, Муселин фон снимка фон, осветление в студио на изображението

CY Безплатна доставка 3x2m плътен цвят на профила бял екран памук, Муселин фон снимка фон, осветление в студио на изображението

Buyers rating:
-9 % BGN 30.00
BGN 32.93

Брой продукти

КИП Бесплатен превозот 3x2 M Солидна боја Потекло бел екран памук Муслин позадина Фотографија позадина осветлување студио image Оваа продавница сите производи се фабрички директна продажба, инвентар соодветно, обезбедување на квалитет, може да се прилагоди за да испробате,добредојдени да се консултираат. Карактеристики : Материјал : Памук муслин Боја : Бела Точка Големина : 2 * 3м / прибл.6.5*10ft Објект Тежина : 0.8 kg / answer : ___________________________ Note : Позадина стои не се вклучени. Карактеристики : Направен од Врвот одделение Памук Не-pollutant Текстилни Лесна и Ткаење Површината,Трајни и Машина Перат Overlocked по 4-слој за да се Спречи Teared Ракав на едниот крај(6ft) овозможува лесно поставување На Најпопуларните и Неопходни за Вашиот Фото Студио Идеален за Било која Портрет, Костим и Голем Објект Фотографија Сосема Нови во Кутија и е Подготвен да се Користи по Пристигнувањето Безбеден и Еколошки Род Џеб За Крстот Бар

Други функции

Размер (мм):
BMwhite-3x2m
Пакет:
ДА
Тип:
Спрей За Боядисана
Материал:
Муселин
Стил:
Плътен Цвят
търговска марка:
CY
Номер На Модела:
BMwhite-3x2m
Цвят:
Бял

Най-добри сделки

Viltrox jy120-c3 безжично дистанционно управление спускане на затвора за canon eos fotocamera 1dx 5DS 5DS R 5DMK III 6D 7D II 7D и 5D MK II 5D
 • Ново
Оценка на продукта:

Viltrox jy120-c3 безжично дистанционно управление спускане на затвора за canon eos fotocamera 1dx 5DS 5DS R 5DMK III 6D 7D II 7D и 5D MK II 5D

Viltrox jy120c3 безжичен далечински shutter ослободување контрола за canon eos fotocamera 1dx 5 DS 5 DS Р 5 DMK III 6 D 7 D II 7 D 5 D МК II 5 D3 спецификација : Оперативни фреквенција : 2449.86 MHz Предавател батерија : AAA1.5 V X1 Примачот на батеријата : AAA1.5 V X2 Предавателот Големина : 85x26x16mm Приемник големина : 60x47x35mm на животниот век на Батеријата : 1000 пати во нормалниот опсег на Пренос на далечина : околу 100 метри Пакет Содржина : Предавателот X1 Приемник X1 Cavo x1 (Камера не е вклучена) Кликнете на камерата е безжичен 100 m работат на далечина...

BGN 30.98
Кейт Свети Валентин на фона на снимки декори 5x7ft 3D модел на фона на Розови рози фотоколл фонове за фото студио
 • Ново
Оценка на продукта:

Кейт Свети Валентин на фона на снимки декори 5x7ft 3D модел на фона на Розови рози фотоколл фонове за фото студио

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се главно насочени на доенчињата,децата, свадби,празници,родендени и сите незаборавни моменти од вашиот живот...

BGN 47.98
MEHOFOTO Happy Easter винил фон за снимки на новородени прозорец яйце новата тъкан, фланела фон за фото студио подпори 223
 • Ново
Оценка на продукта:

MEHOFOTO Happy Easter винил фон за снимки на новородени прозорец яйце новата тъкан, фланела фон за фото студио подпори 223

Топло Совет : Бесплатен превозот е најекономичната express,но ова малку подолго време за транспорт,Ако ум за ова,ве молиме внимателен избор или контактирајте со нас да се повикаат беше оставено express...

BGN 27.00 33.60
Снимки Декори Магически Книжарница Снимки Декори Деца Стенни Часовници Фон Можете Да Персонализирате Фона На
 • Ново
Оценка на продукта:

Снимки Декори Магически Книжарница Снимки Декори Деца Стенни Часовници Фон Можете Да Персонализирате Фона На

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се главно насочени на доенчињата,децата, свадби,празници,родендени и сите незаборавни моменти од вашиот живот...

BGN 47.98
Allenjoy backgrounds for photo studio Vintage Brick Wall Door Christmas Child Snow background newborn original design fantasy prop
 • Ново
Оценка на продукта:

Allenjoy backgrounds for photo studio Vintage Brick Wall Door Christmas Child Snow background newborn original design fantasy prop

Allenjoy продавница е професионална фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за новороденчињата, деца, возрасни, празници & родендени, свадби итн...

BGN 15.00 22.22
Винил на фона на снимки конфигуриране на великден децата компютъра печат фонове за фото студио F-084
 • Ново
Оценка на продукта:

Винил на фона на снимки конфигуриране на великден децата компютъра печат фонове за фото студио F-084

Големина на : 1.5x2.2m(5 X7ft)(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача customголемина...

BGN 21.00 29.76
Allenjoy photography theme background White wooden love heart romantic Valentine ' s day color art natural children fotografica
 • Ново
Оценка на продукта:

Allenjoy photography theme background White wooden love heart romantic Valentine ' s day color art natural children fotografica

Allenjoy продавница е професионална фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за новороденчињата, деца, возрасни, празници & родендени, свадби итн...

BGN 15.00 22.22
Allenjoy коледна украса златни топки снимки декори звезди блестящ модерен украшение на новородени деца снимка фон
 • Ново
Оценка на продукта:

Allenjoy коледна украса златни топки снимки декори звезди блестящ модерен украшение на новородени деца снимка фон

Напомена : позадина заграда не е вклучена Полиестер Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење.Дебели,трајни,светла во боја,без споеви.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио...

BGN 15.00 22.22
Neewer Background Stand background Support System Kit 7 метра / 200 см на 7 метра / 200 см ширина с преносима чанта за носене видео
 • Ново
Оценка на продукта:

Neewer Background Stand background Support System Kit 7 метра / 200 см на 7 метра / 200 см ширина с преносима чанта за носене видео

НАПОМЕНА : има промени на нашите во Странство магацин, нашите ЕУ клиенти да нарачате производот од нашите ЕУ магацин(Вклучувајќи ги Франција, Италија, Шпанија и Германија), сите од нашите пакети ќе биде предаден во рок од 13 дена, ако не е проблем, но на следење ќе биде одложен поради џет заостануваат, ве молиме да знаат тоа.Бесплатен ПревозотNeewer® Позадина Стојат Позадина за Поддршка на Системот за Полнење 7 Нозе / 200 CM од 7 Метри / 200 СМ Широк со Преносни Носи Торба за Видео, Портрет, и Производ ФотографијаОпис : 7 нозе / 200cm Фото Студио Светлина Стои : Лесно да се постави и да ги чува (Само за потреби на неколку секунди); Disassembles брзо и лесно да се вклопи во нејзината торбичката.Солидна безбедност на 3 нозе фази, способни за стабилна,тешки работи.Прилагодлива Висина : 3ft 7 ft / 85cm 200cm.Прилагодливи Ширина : 2.5 ft 7 ft / 72cm 200cm.Светлината стои користат брз една акција брави, обезбедување на брз прецизност висина прилагодување.Крстот бар се состои од четири делови, што го прави едноставни за да се прилагоди на ширина.Макс оптоварување(прибл.) : 2.5 kg / 5.5 lbs.Пакет Содржина : 2x 7ft / 200cm Светлина Стојат1x Крстот бар (Четири одделенија)1x торбичкатаСлики :

BGN 59.60
Allenjoy снимков фон дърво залеза красив мистериозен път държава фотофон фонове, за снимки на Нова година
 • Ново
Оценка на продукта:

Allenjoy снимков фон дърво залеза красив мистериозен път държава фотофон фонове, за снимки на Нова година

Allenjoy продавница е професионална фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за новороденчињата, деца, возрасни, празници & родендени, свадби итн...

BGN 15.00 22.22
Allenjoy снимка фон сняг Коледа дървена къща червен стол подарък нов фон фотоколл персонализирате печат на снимки
 • Ново
Оценка на продукта:

Allenjoy снимка фон сняг Коледа дървена къща червен стол подарък нов фон фотоколл персонализирате печат на снимки

Allenjoy продавница е професионална фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за новороденчињата, деца, возрасни, празници & родендени, свадби итн...

BGN 15.00 22.22
Безшевни винил снимки на фона на стария пътен калъф почивка компютър печатни детски фонове за фото студио F-3205
 • Ново
Оценка на продукта:

Безшевни винил снимки на фона на стария пътен калъф почивка компютър печатни детски фонове за фото студио F-3205

Сите видови на backgound се лесна рок од 3 Метри!!(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача customголемина...

BGN 16.00 22.88
Kate (220x150cm)Mermaid background Photography Fish Coral Photo Booth background Ocean Washable Backgrounds-For-Photo-Studio
 • Ново
Оценка на продукта:

Kate (220x150cm)Mermaid background Photography Fish Coral Photo Booth background Ocean Washable Backgrounds-For-Photo-Studio

Бренд КејтСо цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер материјал(памук).Ние постојано ќе се разбере потребите на клиентите и да го направите најдобриот позадина крпа.Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим.Нашите производи се главно насочени на новороденчињата,деца, возрасни,празници,родендени,свадби итн.Ние може да се според желбите на побарувачката за да се дизајнира уникатен производ позадинаАко ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас.Можете да не контактирате преку aliexpress цел порака или email.Молиме забележете : Материјал : микрофибер (дебела крпа,памучна крпа)1 .Секое парче од позадина ќе имаат џеб, pocket е бесплатен,тоа е лесно да се откажам,може да advoid набори.2.Максимална лесна ширина на 300cm;3.Ќе добиете само во позадина без да застане.4.Сите backdrops ќе бидат испратени од страна на укината,бидејќи со подебел материјал без длабоки брчки проблем.Ако ви треба други големина,се чувствуваат слободни да контакт со мене.1...

BGN 33.00 36.32
LIFE, MAGIC BOX Photo Backdrops фонова снимка на зелен екран Achtergrond Fotografie Hearts MHSX-2004
 • Ново
Оценка на продукта:

LIFE, MAGIC BOX Photo Backdrops фонова снимка на зелен екран Achtergrond Fotografie Hearts MHSX-2004

Ве молиме да ми кажете сликата бројот што го сакате, инаку, јас ќе ви испрати слика К9845НАЈАВА ПРЕД да ја КУПИТЕ Ако не можете да најдете на фотографија во позадина што ја сакате на мојата продавница, само се чувствуваат слободни да контакт со мене...

BGN 7.00 9.58
LIFE, MAGIC BOX винил фонове, за снимки на фона на място Fotografica Digital Blue Dot MHSX-2005
 • Ново
Оценка на продукта:

LIFE, MAGIC BOX винил фонове, за снимки на фона на място Fotografica Digital Blue Dot MHSX-2005

Ако сакате лесна, перат, без брчки материјал, ве молиме посетете го овој линк : Ве молиме оставете порака за слика бројот што го сакате, инаку, јас ќе ви испрати слика Z16122704НАЈАВА ПРЕД да ја КУПИТЕ Ако не можете да најдете на фотографија во позадина што ја сакате на мојата продавница, само се чувствуваат слободни да контакт со мене...

BGN 7.00 9.58
LIFE, MAGIC BOX Photo Studio background Background Newborn Photography Props Black Triangle MHSX-2010
 • Ново
Оценка на продукта:

LIFE, MAGIC BOX Photo Studio background Background Newborn Photography Props Black Triangle MHSX-2010

Ако сакате лесна, перат, без брчки материјал, ве молиме посетете го овој линк : Ве молиме оставете порака за слика бројот што го сакате, инаку, јас ќе ви испрати слика К 3993НАЈАВА ПРЕД да ја КУПИТЕ Ако не можете да најдете на фотографија во позадина што ја сакате на мојата продавница, само се чувствуваат слободни да контакт со мене...

BGN 8.00 9.58
Кейт снимки декори 10X10Ft Коледа фон декоративен камък камина фон стая фон Цвят чорапи фон
 • Ново
Оценка на продукта:

Кейт снимки декори 10X10Ft Коледа фон декоративен камък камина фон стая фон Цвят чорапи фон

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се главно насочени на доенчињата,децата, свадби,празници,родендени и сите незаборавни моменти од вашиот живот...

BGN 47.98
Allenjoy снимков фон злато художествена Страна на Чудесата красива сватбена фотофон за фотосесия чанта
 • Ново
Оценка на продукта:

Allenjoy снимков фон злато художествена Страна на Чудесата красива сватбена фотофон за фотосесия чанта

Allenjoy продавница е професионална фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за новороденчињата, деца, возрасни, празници & родендени, свадби итн...

BGN 15.00 22.22
Безплатна доставка Custom рибка baby Photography background fond photo studio vinyle Photo Prop newborn photography backgroundC171
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка Custom рибка baby Photography background fond photo studio vinyle Photo Prop newborn photography backgroundC171

Добредојдовте на FOTOKEEN ФОТОГРАФИЈА Продавница ,постојат многу различни стилови на фотографска опрема за продажба!!!!!!!!!Бесплатен превозот Обичај винил бебе Фотографија Позадина убави студио фото vinyle Фото Проп новороденче фотографија позадина C171Опис : Материјал : Дигитални текстил(хемиски влакна, може да биде укината)...

BGN 33.00 35.20
Baby Background Завъртете Photo Wall Photography Baby Background Color Flowers Photo Backgrounds Background
 • Ново
Оценка на продукта:

Baby Background Завъртете Photo Wall Photography Baby Background Color Flowers Photo Backgrounds Background

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се главно насочени на доенчињата,децата, свадби,празници,родендени и сите незаборавни моменти од вашиот живот...

BGN 47.98
Allenjoy background photography Purple elegant wedding for a photo shoot a bag Year
 • Ново
Оценка на продукта:

Allenjoy background photography Purple elegant wedding for a photo shoot a bag Year

Allenjoy продавница е професионална фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за новороденчињата, деца, возрасни, празници & родендени, свадби итн...

BGN 15.00 22.22
Jjc кабелен адаптер с Мультиинтерфейсом терминал A/V за Sony VMC-AVM1 a / V R съвместима видеокамера Handycam HDR-CX220E/B
 • Ново
Оценка на продукта:

Jjc кабелен адаптер с Мультиинтерфейсом терминал A/V за Sony VMC-AVM1 a / V R съвместима видеокамера Handycam HDR-CX220E/B

JJC Кабел Адаптер со Мулти Интерфејс за A / V Терминал за Sony VMCAVM1 A / V R Компатибилен камери и видео камери Camcorders HDRCX220 E / Б JJC КАБЕЛMULTI2 AVR Адаптер Кабел е компатибилен со камери и видео камери camcorders со Мулти Терминал на Текст...

BGN 23.98
5x7ft винил на фона на снимки на компютъра публикува гъби в гората снимки, фонове за фото студио CM-2222
 • Ново
Оценка на продукта:

5x7ft винил на фона на снимки на компютъра публикува гъби в гората снимки, фонове за фото студио CM-2222

Спецификација : ■ 100% сосема нов и висок квалитет ■ Материјал : крпа(Винил Материјал) ■ Боја : како на сликата покаже ■ За професионална фотографија или партија, богата сцена, може да се променат во секое време ■ боја на позадината е јасна, убава, има одредени уметнички ефект ■ Виткање, мала тежина, мали окупираниот простор, лесен за складирање и за носење ■ Објекти ќе бидат светлина и преносни, што го прави лесно да се спушти слушалката на позадина поддршка ■ Помош на серија на високотехнолошки дигитални производство на опрема внимателно направени дигитални слики инкџет слики Пакет се Вклучени : ■ 1x Фотографија Позадина Забелешка : ■ Со цел да се олесни транспорт и пакување, ќе биде укината крпа позадина пратки, што резултира во creased; ■ не грижете се, не влијаат да се користи, метод за обновување, како што следува : ■ 1...

BGN 12.00 15.98