• Ново
Монета графика patternl пластмасови бисквити шоколад цвете фондан шаблони за украса на торта за моделиране P0184

Монета графика patternl пластмасови бисквити шоколад цвете фондан шаблони за украса на торта за моделиране P0184

Buyers rating:
-10 % BGN 2.00
BGN 2.22

Брой продукти

13x13cm Свадба Торта Матрицата Пластични Cookie чоколадо Фондан stenceil за Декорација Торта лице ѕидни бои Цвет Матрицата P0050 Производот :
големина : 150*150mm
Зошто Да Изберете Diyclan!
Испорака :
- Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 10 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Други функции

Тип:
Инструменти За Торта
Номер На Модела:
Р0184
документ:
FDA
Секси Суггестивный:
No
Характеристика:
Еко-Содружественный
търговска марка:
Дииклан
Тип Инструменти За Торта:
Леярни форма
Материал:
Пластмаса
Непристойная Снимка:
No

Най-добри сделки

48шт дюзи, 1 куплунг руснаците съвети лале от неръждаема стомана обледеняване на тръбите захарни декорации съвети торта cupcake инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

48шт дюзи, 1 куплунг руснаците съвети лале от неръждаема стомана обледеняване на тръбите захарни декорации съвети торта cupcake инструменти

372755057659725148 PCS Млазници 1 Спојка руската Совети Лале Нерѓосувачки Челик Шлаг Цевки Тесто Совети за Декорирање Торта Cupcake алаткиОпис : ТОРТА ДЕКОРИРАЊЕ СОВЕТ (голема големина) не ' Рѓосувачки ЧеликДијаметар : Дното 3.7,...

BGN 31.00 59.02
Малък размер Хризантема Маргаритка цвете, листенце Силикон торта мухъл фондан торта декорация инструменти cupcake мухъл печене инструменти XQ4
 • Ново
Оценка на продукта:

Малък размер Хризантема Маргаритка цвете, листенце Силикон торта мухъл фондан торта декорация инструменти cupcake мухъл печене инструменти XQ4

Добредојдовте на нашата продавницаМала Големина Chrysanthemum Daisy Цвет Petal Силикони Торта Мувла Фондан Торта Декорирање Алатки Cupcake Калап за Печење Алатки XQ4 Тип : фондан торта мувла Облик : цвет мувла Стил : шеќерна паста цвет и лист мувла Материјал : силикон Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет Пакет се Вклучени : 1pc големина : 3.3 cm*4.4 cm*1.5 cmAnswer : ___________________________ Note : Превозот Начин1, цел Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( Тоа е поддржано од страна на aliexpress, тоа нема детали за следење на информации по парцела лево Кина .)2, цел>=$7 Кина Пост Воздух Пошта (на овој начин е добро за купувачот, можете да видите на превозот детали со валиден следење на број)3, цел >=$150,бесплатен превозот од EMS ,DHL ,Fed Ex,UPSот,ТНТ,Патарина (САД, Австралија и поголемиот дел од Европа)

BGN 2.00 2.45
1 бр. / лот нови големи марки бисквити брадата 15.2*8.2*0.8 см мустаци форма бисквити Бисквити украса на пресата за печатане на печене мухъл
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр. / лот нови големи марки бисквити брадата 15.2*8.2*0.8 см мустаци форма бисквити Бисквити украса на пресата за печатане на печене мухъл

1 PC / Многу Нови Поголеми Брада Cookie Марки 15.2*8.2*0.8 cm Мустаќи Форма Бисквит Cookie Украсување Притиснете Печатење Печење МувлаПочитувани Клиенти,Ве молиме Имајте во предвид Оваа цена е врз основа на Испораката од Страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, па1...

BGN 6.00 7.46
Фондан Торта Шоколад За Декорация На Жени Baby Bear Бонбони, Сладкарски Изделия, Детски Силиконови Форми За Печене Инструменти 04051 Подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Фондан Торта Шоколад За Декорация На Жени Baby Bear Бонбони, Сладкарски Изделия, Детски Силиконови Форми За Печене Инструменти 04051 Подарък

Карактеристики на производот : 1) силиконски калап материјал 100% од храна одделение силиконски, од FDA / LFGB стандарди; 2) нестап, и ослободување лесно, лесно да се чисти, еколошки, нискајаглерод, може да се рециклира; 3) просто, здравје, природни антибактериски, висока јачина и голема флексибилност, отпорност на корозија и прилагодливост; 4) тешко да се оштети, напукнување, трајни, Супер отпорен на екстреми на температура, температурата на 230 степени, хипотермија масивни headwind; 5) безбедност, innocuity, без мирис, топлината рамномерно...

BGN 3.78
Уникален дизайн на 24 кухина правоъгълник куб един шоколад с 3 линии форми на PC поликарбонат Choaolate мухъл твърда пластмаса мухъл
 • Ново
Оценка на продукта:

Уникален дизайн на 24 кухина правоъгълник куб един шоколад с 3 линии форми на PC поликарбонат Choaolate мухъл твърда пластмаса мухъл

Дизајн Облик На Хард Кенди Калапи Желе Мувла Пластични Печење Послужавник Поликарбонат Чоколадо Мувла Pc МувлаНајновите уникатен дизајн 24 шуплини правоаголник коцка со 3 линии форма PC Поликарбонат тешко материјали чоколадо мувла бонбони печење Големината на МУВЛА : 27.5x13.5*2.4 cm Тежина на МУВЛА : 306g една празнина : 3.8*2.1*1cmДруги слични предмети за вашиот референца , вие исто така може да изберете БИЛО која од нив, ако ви се допаѓа ...

BGN 26.00 30.38
Сигурност Силиконови Форми 4-Кухина Вафли Торта Шоколад Пан Печене На Мухъл Кулинария Инструменти Бисквити Бисквити Мухъл 51060 Подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Сигурност Силиконови Форми 4-Кухина Вафли Торта Шоколад Пан Печене На Мухъл Кулинария Инструменти Бисквити Бисквити Мухъл 51060 Подарък

100% За Храна Одделение Силиконски Материјал Средба ФДУ Силикони Стандардите на Безбедност на Храната Торта Силиконски Калап,Природно нестап...

BGN 6.38
Топ 4 бр. / компл. фондан торта украса на цветни листенца, венчелистчета нож цвете мухъл Божур неръждаема стомана торта декорация инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

Топ 4 бр. / компл. фондан торта украса на цветни листенца, венчелистчета нож цвете мухъл Божур неръждаема стомана торта декорация инструменти

Карактеристики : Сосема Нов и висок квалитет.Совршен за да се биде колачи, суши,зеленчук,куки,овошје мувла.Сребро може да се покаже модата и благородништвото.Лесен за употреба и чиста.Може да се мијат, варени дезинфекција.Еднократно, нестапОдговара за Кујна,dishwashers, фрижидери.Спецификации : Материјал : АлуминиумГолемина : 5.9*4.7 / 5*4.2 / 4.4*3.5 / 3.3*2.8 cmОперативен температура : 40 целзиусови степени до +210 целзиусови степениЗабелешка : големината на калапи не може да биде токму онака како што можете да замислете, ве молиме проверете ја големината пред да го купитеПакет Содржина : 4 x калапиФото Покаже:

BGN 1.90
Двойна кон Глюкоза торта гъвкава силиконова форма на ръчно изработени шоколадови мухъл торта за десерт декоративна форма DIY кухня печене джаджи
 • Ново
Оценка на продукта:

Двойна кон Глюкоза торта гъвкава силиконова форма на ръчно изработени шоколадови мухъл торта за десерт декоративна форма DIY кухня печене джаджи

започнетекрајотСиликонски калап за чистење и одржување на : 1 Пред првата употреба, прво со вода или детергент за чистење за да се отстрани површинската нечистотија...

BGN 2.00 4.77
Хелоуин паяжини кулинария инструменти фондан печене направи си САМ украса на торта силиконови форми за торта поп рецепта мухъл T0782
 • Ново
Оценка на продукта:

Хелоуин паяжини кулинария инструменти фондан печене направи си САМ украса на торта силиконови форми за торта поп рецепта мухъл T0782

Опис големина : 10 CM*12 CM тежина : 93g Боја : розова Пакување : OPP вреќа Материјал : 100% Храна Одделение Силиконски 1.Материјал : 100% потрошувачка на ниво на силиконски гел...

BGN 7.00 12.64
Лист торта от дантела мухъл захарна торта инструмент форма за печене САМ силиконови форми фондан cupcake мухъл
 • Ново
Оценка на продукта:

Лист торта от дантела мухъл захарна торта инструмент форма за печене САМ силиконови форми фондан cupcake мухъл

11ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.Цел износ повеќе од $7 , ние ќе превозот од регистрирани пост или Eпакет со следење на број ,во спротивно ќе брод од страна на обичните пост.Објектот ќе биде испратена до купувачот превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса пред да се плати.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 12 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 35working дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.Трговија на големо : ние ќе брод од DHL ,UPSот ,EMS или други брзо express (бесплатно), Ќе купуваат повеќе ,ќе ви даде повеќе попуст...

BGN 2.00 2.69
нов пристигане очарователен Русалка форма на 3D силиконови фондан торта дантела мухъл за cupcake торта де инструменти FM764
 • Ново
Оценка на продукта:

нов пристигане очарователен Русалка форма на 3D силиконови фондан торта дантела мухъл за cupcake торта де инструменти FM764

Мин Нарачката е 7 ДОЛАРИ! Може Да Се Меша Цел.Ако вашата цел е помалку од $7, Ние ќе биде предаден, Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус...

BGN 3.68
Помадная Лента Ивица Лук Нож Клип На Жени Листа, Релефни Украси Торта Паста Тестото Пластмасови Инструменти За Печене 04005 Подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Помадная Лента Ивица Лук Нож Клип На Жени Листа, Релефни Украси Торта Паста Тестото Пластмасови Инструменти За Печене 04005 Подарък

ОписИзработени од квалитетна пластика, трајни и лесни да се чистат Ролери дизајн, полесно е да се направи фондан лакови или прилично панделки за вашиот торта идеална помошник за печење...

BGN 6.34
6 Решетеста Воркующий Hof Понички, Понички Бисквити Шоколад Силикон Торта Мухъл Форма За Печене Инструменти E594
 • Ново
Оценка на продукта:

6 Решетеста Воркующий Hof Понички, Понички Бисквити Шоколад Силикон Торта Мухъл Форма За Печене Инструменти E594

6 Решетки Cooing Hof Крофни Doughnuts Колачиња Чоколадо Силикони Торта Мувла Bakeware Алатки E594Големина : 28.5 cm*17cm*2.8 cmМувла тежина : 115gКарактеристики на производот : 1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA / LFGB, SGS стандард на безбедност2 : Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски, низок јаглерод, може да се рециклира3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , 40°C 230 °C,( 40°F446°F)5 : s afety , Нетоксични , Без мирис , Загрева рамномерноБоја : испрати по случаен изборПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата...

BGN 6.00 6.72
Класически цвете за декорация шаблони Дамасский торта декорация шаблони фондан пластмасов шаблон за дизайн на торта Sugarcraft инструменти ST-750
 • Ново
Оценка на продукта:

Класически цвете за декорация шаблони Дамасский торта декорация шаблони фондан пластмасов шаблон за дизайн на торта Sugarcraft инструменти ST-750

Класичната Цвет Декорација Матрицата Damask Торта Декорирање Матрицата Фондан Пластични Образец Дизајн Торта Sugarcraft Алатки ST750

BGN 19.90
FILBAKE 6 дупки 3D силиконови 3 форми на сърцето торта мухъл направи си САМ мус шоколад сладолед мухъл печене, украса инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

FILBAKE 6 дупки 3D силиконови 3 форми на сърцето торта мухъл направи си САМ мус шоколад сладолед мухъл печене, украса инструменти

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетШирок опсег на температурата на толеранција : 40~230 C.Безбедно да се користи во фурна, микробранова, машина за миење на садови и фрижидер.Невкусна, нетоксични, отпорни на прашина, трајни, не се продре и лесно да се чисти.Флексибилни,еднократно,не се лепливи,лесно да се demould,формирање ефект е добра,кои се користат за декорација вкусна торта.Погоден за правење на колачи,пица,фондан торта,мус торта,пудинг,чоколадо,желе пудинг,овошна пита,и др.Едноставни за употреба и лесно да се чистиСпецификации : Боја : СлучајниМатеријал : Храна Одделение СиликонскиГолемина на : 23*5.5*3.5 CMПакетот Вклучува : 1 x Силикони Торта МувлаВе Молиме Имајте Во Предвид : Поради рака мерка, големината може да има 12 см грешкаПоради Различни Монитор, бојата може да има разлика

BGN 7.00 8.75
През цялата Силикон двойна котела незалепващо Pad 25 см диаметър САМ нарязани кифлички, хляб, сладкарски изделия кнедли подложка за кухня печене инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

През цялата Силикон двойна котела незалепващо Pad 25 см диаметър САМ нарязани кифлички, хляб, сладкарски изделия кнедли подложка за кухня печене инструменти

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.

BGN 7.97
Мода Топла Алуминиев Сребърен Торта Cupcake Подложка За Печене Чаша Мухъл Кифла Кръгла Чаша Торта Инструмент Форми За Печене, Печене На Сладкиши Инструменти Кухня
 • Ново
Оценка на продукта:

Мода Топла Алуминиев Сребърен Торта Cupcake Подложка За Печене Чаша Мухъл Кифла Кръгла Чаша Торта Инструмент Форми За Печене, Печене На Сладкиши Инструменти Кухня

Алуминиум Сребро Торта Cupcake Лагер Печење Првенство Мувла Кифла Круг Чаша Торта Алатка Bakeware Печење Тесто Алатки КујнаСребрен Тон Алуминиум Јајце Курва Мувла Мувла На ОдлукиТоа карактеристики сад форма, Нетоксични и екопријателски алуминиумски материјал.Тоа е контејнер што се користи во различни техники на подготовка на храна, за формирање на готовиот сад.Идеален додаток куќаТоа е забава за вашите пијалоци и да се направи вашите деца многу среќенTamano Вкупно : 7 x 2.6 cm / 3.1"" x 1.4""(Diametro*Алто)Seller PromiseQuality CommitmentНашата цел е да се направи longbussiness со вас...

BGN 512.00 640.00
37,5 см високо качество на пластмаса Бяло антипригарный изпускателната фондан skalka фондан подарък тестото валяк за декорация подарък валяк 55014
 • Ново
Оценка на продукта:

37,5 см високо качество на пластмаса Бяло антипригарный изпускателната фондан skalka фондан подарък тестото валяк за декорация подарък валяк 55014

Бренд : FacemileСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : ПластикаКоличина : 1pcsБоја : Случајно Големина : Како pictues покаже Информации : 1...

BGN 11.60
Dropshipping XINYUN за многократна употреба пудра сладкарски чанта крем сладкарски чанта торта де инструмент за десерт на фурна за печене декориране на чанта
 • Ново
Оценка на продукта:

Dropshipping XINYUN за многократна употреба пудра сладкарски чанта крем сладкарски чанта торта де инструмент за десерт на фурна за печене декориране на чанта

Информација за производот : 100% Сосема Нов и висок квалитет, мека Еднократно, трајни, флексибилна и практична...

BGN 1.00 2.11
силиконови форми прекрасни листа детски коледни орнаменти ръчно изработени 3d сладки бебешки форми за помадного торта украсена с ароматни каменни форми
 • Ново
Оценка на продукта:

силиконови форми прекрасни листа детски коледни орнаменти ръчно изработени 3d сладки бебешки форми за помадного торта украсена с ароматни каменни форми

ДОБРЕДОЈДЕКарактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет* Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски* Микробранова печка и замрзнувач безбедно* Обновливи, нестап; Лесна употреба и clea* Погоден за сапун мувла / торта мувла / чоколадо мувла / желе мувла* Температура : 40 F на +446 F (40c на +230c)* Усогласеност со FDA / SGS* Боја : Како слики шоу, автоматски ќе го избере...

BGN 21.00 24.30
Класически бисквити / торта шаблони торта декорация инструменти торта пластмасов шаблон мухъл спрей шаблони фондан сватбена торта форми на ST-738
 • Ново
Оценка на продукта:

Класически бисквити / торта шаблони торта декорация инструменти торта пластмасов шаблон мухъл спрей шаблони фондан сватбена торта форми на ST-738

Класичен Cookie / Торта Матрицата Торта Декорирање Алатки за Торта, Пластични Образец Мувла Airbrush Матрицата Фондан Свадба Торта Габи ST738

BGN 8.00
Средният размер на233 от неръждаема стомана обледеняване на тръбите дюзи за сливочных дюзи сладкарски инструменти за печене на торта фондан
 • Ново
Оценка на продукта:

Средният размер на233 от неръждаема стомана обледеняване на тръбите дюзи за сливочных дюзи сладкарски инструменти за печене на торта фондан

Детали За Производот : Млазницата Модел : # 233Големина : Години : Дијаметар 18mmВисина 25mmКарактеристики : Лесна заварувањеМатеријал : не ' Рѓосувачки челик 18 / 8(304)Сертификација : FDA,SGSПакет : 1 BUCКарактеристики На Производот : .Овие торта декорирање совети се basketweave совети направени на парична казна од не ' рѓосувачки челик, поради ова, тие се издржливи и на висок квалитет.Со овие basketweave совети може да се направи мазна ленти или и двете мазна и ребрести ленти со леснотија.Работи со стандардот или големи спојка и чанти.Лесно е да се чува чист и употреба.Високо отпорен на корозијаAnswer : ___________________________ Note : Таму е 0,1 см0.5 cm отстапување се должи на рачно мерењеПоради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот

BGN 2.83
SYL081U 19.3 mm 3D Ягода Silicone Push Мухъл-Сладки Плодове Мухъл Sugarcraft, свещ, бисквити Бисквити, дъвка, паста, смола форма
 • Ново
Оценка на продукта:

SYL081U 19.3 mm 3D Ягода Silicone Push Мухъл-Сладки Плодове Мухъл Sugarcraft, свещ, бисквити Бисквити, дъвка, паста, смола форма

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика ќе добиваат само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цел само...

BGN 1.86
Силиконов Сладкиш Торта Сватбена Торта, Чаша Торта Мухъл Калъф Форма За Печене Чайник Мухъл Тава За Печене Слон
 • Ново
Оценка на продукта:

Силиконов Сладкиш Торта Сватбена Торта, Чаша Торта Мухъл Калъф Форма За Печене Чайник Мухъл Тава За Печене Слон

7cm Силика гелОблоги за печење силиконски калап кифла првенство печење чаши торта чаши cupcakeОпис : Објектот Состојба : 100% Сосема НовГолемина : Дното дијаметар 4.2 cm;Висина 3.4 cm;Работ дијаметар 7cmПакет : OPP вреќаСе мијат пред употребаНаправени од високо квалитетна храна одделение силиконски,нетоксичниЕднократно, нестапФурна безбедно како и микробранова, замрзнувач и машина за миење садови безбедноФурна безбедно да 40 F на +450 F (40c на +232c)За повеќе користете, Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и ножЛесно да се добие, мирис и вкус далекуЛесен за употреба и чистењеСогласност со FDA / SGSПогоден за торта мувла / желе мувлаБоја : Црвена, Розова , Портокалова ,Сина, Жолта ,Зелена, Виолетова​

BGN 74.00 92.80