• Ново
2 бр./компл. торта и хляб, нож 5 слоя регулируема САМ хлеборезка полезно украса на торта в кухнята 5 capas de cortador de pastel

2 бр./компл. торта и хляб, нож 5 слоя регулируема САМ хлеборезка полезно украса на торта в кухнята 5 capas de cortador de pastel

Buyers rating:
-33 % BGN 3.00
BGN 4.46

Брой продукти


2pc/set Торта&Леб Машина 5 Слоеви Прилагодливи DIY Леб Slicer Корисни Декорација Торта во Кујната 5 capas де cortador де пастелни
Опис На Производот
【Име На Производ】: Торта&Леб Машина
【Боја】 : Испрати По Случаен Избор
【Материјал】 : Пластика
【Пакет】 : 2 парчиња
【 Големина】 : (1pc)5 * 4 * 2cm / 1.97 * 1.57 * 0.79 во (L * W * H)
поради рака мерка , големината може да има 1-4 cm грешка
【 Тежина】 : (2 парчиња) 56g / 1.96 оз

Други функции

Тип:
Инструменти За Торта
документ:
CIQ, CE / EU
Тип Инструменти За Торта:
Стойност
Номер На Модела:
кг1024
търговска марка:
ЙОМДИД
Характеристика:
Еко-Содружественный
Материал:
Пластмаса

Най-добри сделки

Най-продаваните 3шт кръг кръг фондан торта мухъл бисквити паста плунжерный нож украса на мухъл
 • Ново
Оценка на продукта:

Най-продаваните 3шт кръг кръг фондан торта мухъл бисквити паста плунжерный нож украса на мухъл

Карактеристики : 100% сосема нов и со висок квалитетЛесен за употреба и чисти, притисок, притиснете back, Тркалезна Форма излезе.Вие исто така може да го користите за да бидете бисквити, колачи, чоколадо и др.Ова е многу практична торта алатка за правењеБоја : белаМатеријал : храна одделение пластични и лесни3 различни големини на секачи(внатрешно diamter *висина) : 1.7 cm*4.5 cm, 1.4 cm*4.5 cm, 0.9 cm*4.5 cm (прибл)Количина : 1 сет (3pcs)Пакет Се Вклучени : 3 Pcs Круг Клипот Мувла Машина Алатки(НЕМА Мало Поле...

BGN 1.09
Лист торта от дантела мухъл захарна торта инструмент форма за печене САМ силиконови форми фондан cupcake мухъл
 • Ново
Оценка на продукта:

Лист торта от дантела мухъл захарна торта инструмент форма за печене САМ силиконови форми фондан cupcake мухъл

11ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.Цел износ повеќе од $7 , ние ќе превозот од регистрирани пост или Eпакет со следење на број ,во спротивно ќе брод од страна на обичните пост.Објектот ќе биде испратена до купувачот превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса пред да се плати.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 12 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 35working дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.Трговија на големо : ние ќе брод од DHL ,UPSот ,EMS или други брзо express (бесплатно), Ќе купуваат повеќе ,ќе ви даде повеќе попуст...

BGN 2.00 2.69
6шт правоъгълник Силикон cupcake печене, Купа на мухъл сапун Чаша торта инструмент форми за печене, печене на сладкиши инструменти кухня
 • Ново
Оценка на продукта:

6шт правоъгълник Силикон cupcake печене, Купа на мухъл сапун Чаша торта инструмент форми за печене, печене на сладкиши инструменти кухня

Ве молиме бидете сигурни да измерете го објектот димензии за да се види дали тие се вклопат на вашите потреби пред да нарачате.6 Парче Мал Силиконски Калап за Сапун, Леб, Леб, Кифла, Пусти, Cornbread, Кукла, Пудинг, и ПовеќеМатеријал : Висок Квалитет на Храна Одделение Силиконски Согласност со FDA / SGS.Производ Облик : ПравоаголникБоја : Ние не нудиме боја избор Вашата цел ќе бидат испратени во бои по случаен избор.Спецификација на производот : 7.5 *5.5* 2.8 CMПроизвод тежина : 11 gУпотреба : Погоден за торта, cupcake, чоколадо, желе, сладолед, сапун итн

BGN 10.00 15.52
48шт дюзи, 1 куплунг руснаците съвети лале от неръждаема стомана обледеняване на тръбите захарни декорации съвети торта cupcake инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

48шт дюзи, 1 куплунг руснаците съвети лале от неръждаема стомана обледеняване на тръбите захарни декорации съвети торта cupcake инструменти

372755057659725148 PCS Млазници 1 Спојка руската Совети Лале Нерѓосувачки Челик Шлаг Цевки Тесто Совети за Декорирање Торта Cupcake алаткиОпис : ТОРТА ДЕКОРИРАЊЕ СОВЕТ (голема големина) не ' Рѓосувачки ЧеликДијаметар : Дното 3.7,...

BGN 31.00 59.02
Сигурност Силиконови Форми 4-Кухина Вафли Торта Шоколад Пан Печене На Мухъл Кулинария Инструменти Бисквити Бисквити Мухъл 51060 Подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Сигурност Силиконови Форми 4-Кухина Вафли Торта Шоколад Пан Печене На Мухъл Кулинария Инструменти Бисквити Бисквити Мухъл 51060 Подарък

100% За Храна Одделение Силиконски Материјал Средба ФДУ Силикони Стандардите на Безбедност на Храната Торта Силиконски Калап,Природно нестап...

BGN 6.38
Класически цвете за декорация шаблони Дамасский торта декорация шаблони фондан пластмасов шаблон за дизайн на торта Sugarcraft инструменти ST-750
 • Ново
Оценка на продукта:

Класически цвете за декорация шаблони Дамасский торта декорация шаблони фондан пластмасов шаблон за дизайн на торта Sugarcraft инструменти ST-750

Класичната Цвет Декорација Матрицата Damask Торта Декорирање Матрицата Фондан Пластични Образец Дизајн Торта Sugarcraft Алатки ST750

BGN 19.90
Горещи продажба 1 бр пластмасови кнедли машина мухъл чайник малки кнедли инструменти кухненски принадлежности Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Горещи продажба 1 бр пластмасови кнедли машина мухъл чайник малки кнедли инструменти кухненски принадлежности Безплатна доставка

Топла Продажба 1 парче Пластика Dumpling Алатки Кујна Додатоци Бесплатен Превозот Item type Dumpling Алатки Материјал пластични Quanlity 1 парче со Големина 7*5cm

BGN 1.00 1.38
Dropshipping XINYUN за многократна употреба пудра сладкарски чанта крем сладкарски чанта торта де инструмент за десерт на фурна за печене декориране на чанта
 • Ново
Оценка на продукта:

Dropshipping XINYUN за многократна употреба пудра сладкарски чанта крем сладкарски чанта торта де инструмент за десерт на фурна за печене декориране на чанта

Информација за производот : 100% Сосема Нов и висок квалитет, мека Еднократно, трајни, флексибилна и практична...

BGN 1.00 2.11
6 Решетеста Воркующий Hof Понички, Понички Бисквити Шоколад Силикон Торта Мухъл Форма За Печене Инструменти E594
 • Ново
Оценка на продукта:

6 Решетеста Воркующий Hof Понички, Понички Бисквити Шоколад Силикон Торта Мухъл Форма За Печене Инструменти E594

6 Решетки Cooing Hof Крофни Doughnuts Колачиња Чоколадо Силикони Торта Мувла Bakeware Алатки E594Големина : 28.5 cm*17cm*2.8 cmМувла тежина : 115gКарактеристики на производот : 1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA / LFGB, SGS стандард на безбедност2 : Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски, низок јаглерод, може да се рециклира3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , 40°C 230 °C,( 40°F446°F)5 : s afety , Нетоксични , Без мирис , Загрева рамномерноБоја : испрати по случаен изборПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата...

BGN 6.00 6.72
1 парче метал любимец прасе фондан торта бисквити машина за бисквити, торта де инструмент рожден ден торта мухъл Кухненски аксесоари WB10
 • Ново
Оценка на продукта:

1 парче метал любимец прасе фондан торта бисквити машина за бисквити, торта де инструмент рожден ден торта мухъл Кухненски аксесоари WB10

Добредојдовте на нашата продавница1 парче Метал Животински Свиња Торта Фондан Бисквит Колаче Машина Торта Декорирање Алатка Роденден Торта Мувла Кујна Додатоци WB10 Тип : фондан торта мувла Облик : животно свиња Стил : бисквит cookie секачи Материјал : не ' рѓосувачки челик Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет Пакет се Вклучени : 1pc големина : 5.8*4.8 cm

BGN 2.00 3.02
Класически бисквити / торта шаблони торта декорация инструменти торта пластмасов шаблон мухъл спрей шаблони фондан сватбена торта форми на ST-738
 • Ново
Оценка на продукта:

Класически бисквити / торта шаблони торта декорация инструменти торта пластмасов шаблон мухъл спрей шаблони фондан сватбена торта форми на ST-738

Класичен Cookie / Торта Матрицата Торта Декорирање Алатки за Торта, Пластични Образец Мувла Airbrush Матрицата Фондан Свадба Торта Габи ST738

BGN 8.00
FILBAKE 3D Силикон голям Снежинка тава за торта мухъл за направи си САМ шоколадови хляб сладолед за десерт мухъл печене, украса инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

FILBAKE 3D Силикон голям Снежинка тава за торта мухъл за направи си САМ шоколадови хляб сладолед за десерт мухъл печене, украса инструменти

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетШирок опсег на температурата на толеранција : 40~230 C.Безбедно да се користи во фурна, микробранова, машина за миење на садови и фрижидер.Невкусна, нетоксични, отпорни на прашина, трајни, не се продре и лесно да се чисти.Флексибилни,еднократно,не се лепливи,лесно да се demould,формирање ефект е добра,кои се користат за декорација вкусна торта.Погоден за правење на колачи,пица,фондан торта,мус торта,пудинг,чоколадо,желе пудинг,овошна пита,и др.Едноставни за употреба и лесно да се чистиСпецификации : Боја : СлучајниМатеријал : Храна Одделение СиликонскиГолемина на : 12*12*4.9 CMПакетот Вклучува : 1 x Силикони Торта МувлаВе Молиме Имајте Во Предвид : Поради рака мерка, големината може да има 12 см грешкаПоради Различни Монитор, бојата може да има разлика

BGN 8.00 9.49
Силиконови форми на сгънати захар торта силиконови форми на вълшебна фея пръчка хранително-вкусовата скърпвам мухъл за украса на тортата
 • Ново
Оценка на продукта:

Силиконови форми на сгънати захар торта силиконови форми на вълшебна фея пръчка хранително-вкусовата скърпвам мухъл за украса на тортата

добредојде​Карактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет* Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски* Микробранова печка и замрзнувач безбедно* Обновливи, нестап; Лесна употреба и clea* Погоден за сапун мувла / торта мувла / чоколадо мувла / желе мувла* Температура : 40 F на +446 F (40c на +230c)* Усогласеност со FDA / SGS* Боја : Како слики шоу, автоматски ќе го избере...

BGN 12.00 14.24
Star Love Heart Дантела Plastic САМ Cake Stencil Pad Дантела Spray Flower Мухъл Strew Duster Cupcake Fondant Baking Tool Molds FQ4039
 • Ново
Оценка на продукта:

Star Love Heart Дантела Plastic САМ Cake Stencil Pad Дантела Spray Flower Мухъл Strew Duster Cupcake Fondant Baking Tool Molds FQ4039

Ставка Опис Материјал:ПластикаТежина:ЗаГолемина:264*113mm / парчеБоја:Млеко Бела【Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење...

BGN 1.00 1.71
Карикатура Марка Формата На Коледно Дърво Бисквитки Инструменти Торта Декорация Форми За Печене, Кухненски Приспособления, Аксесоари, Коледна Украса На Торта
 • Ново
Оценка на продукта:

Карикатура Марка Формата На Коледно Дърво Бисквитки Инструменти Торта Декорация Форми За Печене, Кухненски Приспособления, Аксесоари, Коледна Украса На Торта

Силиконски Cookie Печат Мувла Дрвена Рачка Фондан Торта Цртан Филм Бисквит Печат Шеќер Занает Машина Божиќ Торта Декорирање АлаткаИме : Колаче Марки Големина : 65*70mm Производ Материјал : Храна одделение силиконски ,дрвени, од не ' Рѓосувачки челик Производ карактеристики : 100% за Храна одделение Силиконски и Дрво , FDA / LFGB,SGS стандард на безбедност Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски,низок јаглерод, може да се рециклира Едноставни и корисни, Healthfulness Не е лесно да се оштети,Не попуштатБезбедноста,Нетоксични, Без мирисНие обично испратите стоки преку експрес : DHL ,тоа треба 35 дена подоцна за да се дојде ако брод во Европа, Северна Америка,Austrlia , а треба 57days да Азија,Јужна Америка и Африка.Ако ви се допаѓа производ, љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек кога ќе го добиете производот...

BGN 9.00 11.55
Фондан Торта Шоколад За Декорация На Жени Baby Bear Бонбони, Сладкарски Изделия, Детски Силиконови Форми За Печене Инструменти 04051 Подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Фондан Торта Шоколад За Декорация На Жени Baby Bear Бонбони, Сладкарски Изделия, Детски Силиконови Форми За Печене Инструменти 04051 Подарък

Карактеристики на производот : 1) силиконски калап материјал 100% од храна одделение силиконски, од FDA / LFGB стандарди; 2) нестап, и ослободување лесно, лесно да се чисти, еколошки, нискајаглерод, може да се рециклира; 3) просто, здравје, природни антибактериски, висока јачина и голема флексибилност, отпорност на корозија и прилагодливост; 4) тешко да се оштети, напукнување, трајни, Супер отпорен на екстреми на температура, температурата на 230 степени, хипотермија масивни headwind; 5) безбедност, innocuity, без мирис, топлината рамномерно...

BGN 3.78