• Ново
Homehow 1 бр./лот най-новата текстура Силикон торта мухъл пуловер ефект на текстурата на кухня за печене инструменти cupcake торта декор мухъл

Homehow 1 бр./лот най-новата текстура Силикон торта мухъл пуловер ефект на текстурата на кухня за печене инструменти cupcake торта декор мухъл

Buyers rating:
-35 % BGN 5.00
BGN 7.66

Брой продукти

Homehow 1 PC/Многу Најновите Текстура Силикони Торта Мувла Џемпер Effection Текстура Кујна Печење Алатки Cupcake Торта Декоративни Мувла
Почитувани Клиенти,
Ве молиме Имајте во предвид Оваа цена е врз основа на Испораката од Страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, па
1. Не можеме да ги пратите пратката за вас по ставки во странство,
2. Времето за испорака е за 35-50days според различни земја
3. Тоа е фер да се подигне спорови за време на испорака . Ако не сте добиле вашите предмети, ве молиме контактирајте со нас,
ние ќе рефундирање или повторно да ја прати до вас по проверени.
4. Или можете да изберете избави од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail .
Тесто Фондан Силиконски Калап
Облик : Џемпер Текстура Форма Торта Декоративни Силикони Торта Мувла
Големина : Прибл 9.7*9.7*0.7 cm
Пакет : 1 PC/Број во ПП Торба
Функција & Апликација : Најнов Дизајн, DIY Алатки, Лесно се Чисти, Cookie Торта Декоративни Алатки
SGS, CE, LFGB Сертификација
1. Димензии толеранција и хроматска аберација треба да им биде дозволено
2. Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки
за време на испорака !
3.Сите предмети треба да се испраќаат до потврдена адреса примени
со полно име на клиенти. Пост кутија или погрешна адреса не се прифатливи.
1. Предмети се испраќаат обично од Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, што е за повисока од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
2. Вашите предмети треба да се постигне во aboved стимулирана време. Ние ќе песна за вас за време на транспортот. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ќе се одговори во 24hours.

Други функции

Тип:
Инструменти За Торта
документ:
CIQ, ЕИО, FDA, LFGB, CE / EU, SGS
търговска марка:
Къща
Номер На Модела:
Мухъл Торта Силикон Текстура
Материал:
Силикон
Секси Суггестивный:
No
Характеристика:
Еко-Содружественный
Тип Инструменти За Торта:
Леярни форма
Непристойная Снимка:
No
Дизайн:
4 Дизайн На Текстурата На Силиконови Торта Шоколадови Бонбони Мухъл 586
Размер:
Approx 9.7*9.7*0.7cm Texture Silicone Cake Mould Details
Пакет:
1 бр. / много популярни текстура на тортата бонбони декоративни мухъл в една торба OPP
Предимство:
Качеството На Храната На 100% Ново В Продажбата На Висококачествено Гаранция 1 Година
Характеристика:
Пуловер Ефект На Текстурата Силиконови Форми На Сапун Мухъл
Приложение:
Торта Cupcake Силиконова Форма На Бонбони, Шоколад Сапун Свещ Мухъл
Свързани продукти:
Форма За Торта От Неръждаема Стомана Машина За Бисквити, Сладкарски Изделия, Инструменти За Печене
Свързани Продукти 2:
Сладкарски Инструменти Skalka Тръбопроводи Се Монтира Набор От Накрайници
документ:
Экспортированное качеството на сертификат CE SGS LFGB CE
Материал:
100% Храна Силикон Торта Мухъл Сапун Мухъл

Най-добри сделки

Класически цвете за декорация шаблони Дамасский торта декорация шаблони фондан пластмасов шаблон за дизайн на торта Sugarcraft инструменти ST-750
 • Ново
Оценка на продукта:

Класически цвете за декорация шаблони Дамасский торта декорация шаблони фондан пластмасов шаблон за дизайн на торта Sugarcraft инструменти ST-750

Класичната Цвет Декорација Матрицата Damask Торта Декорирање Матрицата Фондан Пластични Образец Дизајн Торта Sugarcraft Алатки ST750

BGN 19.90
Хелоуин паяжини кулинария инструменти фондан печене направи си САМ украса на торта силиконови форми за торта поп рецепта мухъл T0782
 • Ново
Оценка на продукта:

Хелоуин паяжини кулинария инструменти фондан печене направи си САМ украса на торта силиконови форми за торта поп рецепта мухъл T0782

Опис големина : 10 CM*12 CM тежина : 93g Боја : розова Пакување : OPP вреќа Материјал : 100% Храна Одделение Силиконски 1.Материјал : 100% потрошувачка на ниво на силиконски гел...

BGN 7.00 12.64
Подарък Листа Водорасли Маслинова Клонка Цвете, Листенце Sugarcraft Силиконови Торта От Фондан За Декорация Инструменти Шоколад Gumpaste
 • Ново
Оценка на продукта:

Подарък Листа Водорасли Маслинова Клонка Цвете, Листенце Sugarcraft Силиконови Торта От Фондан За Декорация Инструменти Шоколад Gumpaste

Остава Алги Маслиново Гранка Цвет Petal Sugarcraft Силикони Торта Мувла Фондан Украсување Алатки Чоколадо GumpasteОписВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење и тоа е мека и лесна за употреба.Производ тежина : 30gМатеријал : Храна Одделение СиликонскиРејтинг на температура : 40 centigrade на+230 centigradeБоја : РозеваОблик : Лисја / Алги / Маслиново ГранкаS i ze : 7*0.8 cmКоличина : 1pc / многуСе користи за : DIY, Торта декорација, Фондан, Чоколадо, Бонбони, итн.

BGN 1.74
Luyou нов DIY печене на черупката цвете граница силиконови торта от фондан дантела мухъл торта декорация инструменти FM1239
 • Ново
Оценка на продукта:

Luyou нов DIY печене на черупката цвете граница силиконови торта от фондан дантела мухъл торта декорация инструменти FM1239

Мин Нарачката е 7 ДОЛАРИ! Може Да Се Меша Цел.Ако вашата цел е помалку од $7, Ние ќе биде предаден, Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус...

BGN 5.60
6шт правоъгълник Силикон cupcake печене, Купа на мухъл сапун Чаша торта инструмент форми за печене, печене на сладкиши инструменти кухня
 • Ново
Оценка на продукта:

6шт правоъгълник Силикон cupcake печене, Купа на мухъл сапун Чаша торта инструмент форми за печене, печене на сладкиши инструменти кухня

Ве молиме бидете сигурни да измерете го објектот димензии за да се види дали тие се вклопат на вашите потреби пред да нарачате.6 Парче Мал Силиконски Калап за Сапун, Леб, Леб, Кифла, Пусти, Cornbread, Кукла, Пудинг, и ПовеќеМатеријал : Висок Квалитет на Храна Одделение Силиконски Согласност со FDA / SGS.Производ Облик : ПравоаголникБоја : Ние не нудиме боја избор Вашата цел ќе бидат испратени во бои по случаен избор.Спецификација на производот : 7.5 *5.5* 2.8 CMПроизвод тежина : 11 gУпотреба : Погоден за торта, cupcake, чоколадо, желе, сладолед, сапун итн

BGN 10.00 15.52
Сватбена украса 1бр дървена бисквитный дисплей миниатюрен статив сватбена маса номер име на мястото / фотокарточка щанд 16*9см
 • Ново
Оценка на продукта:

Сватбена украса 1бр дървена бисквитный дисплей миниатюрен статив сватбена маса номер име на мястото / фотокарточка щанд 16*9см

Answer : ___________________________ NOTE : Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Не можете да ги пратите пратката информации на секоја вебстраница.Но, тоа, исто така, трошоците за 2560 дена, ве молиме почекајте трпеливо!Материјал : дрвениГолемина : 9*16cmКоличина : 1pcБоја : како на сликата покажуваНајчесто поставувани ПРАШАЊА Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е околу 25 дена, но понекогаш мора да почека за 2560 дена...

BGN 3.00 3.28
48шт дюзи, 1 куплунг руснаците съвети лале от неръждаема стомана обледеняване на тръбите захарни декорации съвети торта cupcake инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

48шт дюзи, 1 куплунг руснаците съвети лале от неръждаема стомана обледеняване на тръбите захарни декорации съвети торта cupcake инструменти

372755057659725148 PCS Млазници 1 Спојка руската Совети Лале Нерѓосувачки Челик Шлаг Цевки Тесто Совети за Декорирање Торта Cupcake алаткиОпис : ТОРТА ДЕКОРИРАЊЕ СОВЕТ (голема големина) не ' Рѓосувачки ЧеликДијаметар : Дното 3.7,...

BGN 31.00 59.02
Уникален дизайн на 24 кухина правоъгълник куб един шоколад с 3 линии форми на PC поликарбонат Choaolate мухъл твърда пластмаса мухъл
 • Ново
Оценка на продукта:

Уникален дизайн на 24 кухина правоъгълник куб един шоколад с 3 линии форми на PC поликарбонат Choaolate мухъл твърда пластмаса мухъл

Дизајн Облик На Хард Кенди Калапи Желе Мувла Пластични Печење Послужавник Поликарбонат Чоколадо Мувла Pc МувлаНајновите уникатен дизајн 24 шуплини правоаголник коцка со 3 линии форма PC Поликарбонат тешко материјали чоколадо мувла бонбони печење Големината на МУВЛА : 27.5x13.5*2.4 cm Тежина на МУВЛА : 306g една празнина : 3.8*2.1*1cmДруги слични предмети за вашиот референца , вие исто така може да изберете БИЛО која од нив, ако ви се допаѓа ...

BGN 26.00 30.38
Горещи продажба 1 бр пластмасови кнедли машина мухъл чайник малки кнедли инструменти кухненски принадлежности Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Горещи продажба 1 бр пластмасови кнедли машина мухъл чайник малки кнедли инструменти кухненски принадлежности Безплатна доставка

Топла Продажба 1 парче Пластика Dumpling Алатки Кујна Додатоци Бесплатен Превозот Item type Dumpling Алатки Материјал пластични Quanlity 1 парче со Големина 7*5cm

BGN 1.00 1.38
37,5 см високо качество на пластмаса Бяло антипригарный изпускателната фондан skalka фондан подарък тестото валяк за декорация подарък валяк 55014
 • Ново
Оценка на продукта:

37,5 см високо качество на пластмаса Бяло антипригарный изпускателната фондан skalka фондан подарък тестото валяк за декорация подарък валяк 55014

Бренд : FacemileСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : ПластикаКоличина : 1pcsБоја : Случајно Големина : Како pictues покаже Информации : 1...

BGN 11.60
FILBAKE 6 дупки 3D силиконови 3 форми на сърцето торта мухъл направи си САМ мус шоколад сладолед мухъл печене, украса инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

FILBAKE 6 дупки 3D силиконови 3 форми на сърцето торта мухъл направи си САМ мус шоколад сладолед мухъл печене, украса инструменти

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетШирок опсег на температурата на толеранција : 40~230 C.Безбедно да се користи во фурна, микробранова, машина за миење на садови и фрижидер.Невкусна, нетоксични, отпорни на прашина, трајни, не се продре и лесно да се чисти.Флексибилни,еднократно,не се лепливи,лесно да се demould,формирање ефект е добра,кои се користат за декорација вкусна торта.Погоден за правење на колачи,пица,фондан торта,мус торта,пудинг,чоколадо,желе пудинг,овошна пита,и др.Едноставни за употреба и лесно да се чистиСпецификации : Боја : СлучајниМатеријал : Храна Одделение СиликонскиГолемина на : 23*5.5*3.5 CMПакетот Вклучува : 1 x Силикони Торта МувлаВе Молиме Имајте Во Предвид : Поради рака мерка, големината може да има 12 см грешкаПоради Различни Монитор, бојата може да има разлика

BGN 7.00 8.75
силиконови форми прекрасни листа детски коледни орнаменти ръчно изработени 3d сладки бебешки форми за помадного торта украсена с ароматни каменни форми
 • Ново
Оценка на продукта:

силиконови форми прекрасни листа детски коледни орнаменти ръчно изработени 3d сладки бебешки форми за помадного торта украсена с ароматни каменни форми

ДОБРЕДОЈДЕКарактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет* Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски* Микробранова печка и замрзнувач безбедно* Обновливи, нестап; Лесна употреба и clea* Погоден за сапун мувла / торта мувла / чоколадо мувла / желе мувла* Температура : 40 F на +446 F (40c на +230c)* Усогласеност со FDA / SGS* Боја : Како слики шоу, автоматски ќе го избере...

BGN 21.00 24.30
SYL081U 19.3 mm 3D Ягода Silicone Push Мухъл-Сладки Плодове Мухъл Sugarcraft, свещ, бисквити Бисквити, дъвка, паста, смола форма
 • Ново
Оценка на продукта:

SYL081U 19.3 mm 3D Ягода Silicone Push Мухъл-Сладки Плодове Мухъл Sugarcraft, свещ, бисквити Бисквити, дъвка, паста, смола форма

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика ќе добиваат само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цел само...

BGN 1.86
Малък размер Хризантема Маргаритка цвете, листенце Силикон торта мухъл фондан торта декорация инструменти cupcake мухъл печене инструменти XQ4
 • Ново
Оценка на продукта:

Малък размер Хризантема Маргаритка цвете, листенце Силикон торта мухъл фондан торта декорация инструменти cupcake мухъл печене инструменти XQ4

Добредојдовте на нашата продавницаМала Големина Chrysanthemum Daisy Цвет Petal Силикони Торта Мувла Фондан Торта Декорирање Алатки Cupcake Калап за Печење Алатки XQ4 Тип : фондан торта мувла Облик : цвет мувла Стил : шеќерна паста цвет и лист мувла Материјал : силикон Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет Пакет се Вклучени : 1pc големина : 3.3 cm*4.4 cm*1.5 cmAnswer : ___________________________ Note : Превозот Начин1, цел Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( Тоа е поддржано од страна на aliexpress, тоа нема детали за следење на информации по парцела лево Кина .)2, цел>=$7 Кина Пост Воздух Пошта (на овој начин е добро за купувачот, можете да видите на превозот детали со валиден следење на број)3, цел >=$150,бесплатен превозот од EMS ,DHL ,Fed Ex,UPSот,ТНТ,Патарина (САД, Австралија и поголемиот дел од Европа)

BGN 2.00 2.45