• Ново
Горещи Продажба Син Електронен Ходене Танци Smart Bot Робот Астронавт Деца Музика Светлина Играчки За Деца Забавно Да Се Играе Спад Доставка

Горещи Продажба Син Електронен Ходене Танци Smart Bot Робот Астронавт Деца Музика Светлина Играчки За Деца Забавно Да Се Играе Спад Доставка

Buyers rating:
-37 % BGN 15.00
BGN 23.63

Брой продукти

Топла Продажба Сина Електронски Одење Танцување Smart Бот Робот Астронаут Деца Музика Светлина Играчки За Деца На Забава Игра Капка Превозот
Опис : Предмет : Забавно Танцување Робот Електронски Играчки Со Музика Осветлување Играчките се Подарок За Деца Деца Предмет Тип : Електронски Миленици Класификација : Електронски Предупредување : да се Чува далеку од оган Пол : Унисекс Димензија : 23.5*14.5*12.5 cm Возраст Опсег : > 5 години Материјал : Пластични Карактеристики : Батерија Управувана,Трепка,се Огласува,одење,Тапан Батерија : 1.5 V (НЕ се ВКЛУЧЕНИ) Тема : Танцување Роберт
Пакет Се Вклучени :
1 X Детска Забава Електронска Музика Светлина Танцување Робот(Батерија, не се Вклучени)
Јас nternational купувачи ве молиме ИМАЈТЕ во предвид :
Превозот
1. Ве молиме бидете сигурни дека, адреса и телефонски броеви наведени од вас се точни. И по расчисти исплата, ќе го испорача на објекти, во рок од ТРИ работни дена.
2. Превозот времето е околу 30 дена од Кина Пост Воздух Mail, и понекогаш тоа може да биде подолг поради виша сила. Затоа, ако ви требаат играчки за некои посебни денови, можете да ги купите предмети од еден месец порано.
3.Поради временскиот јаз, ние може да не се на работа кога ќе се обидете да се зборува за нас. Затоа, ве молиме да ни оставите порака, во секое време кога е потребно и ние ќе ви одговори да што е можно побрзо.
Повратни Информации & Коментарите
Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме да ни даде ПОЗИТИВНИ повратни информации и оценка од 5. Вашето задоволство е важно за нас.Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме НЕ ДВОУМЕТЕ се да контактирате со нас.

Други функции

Пол:
Унисекс
Търговска Атрибут:
Готова Продукция
Номер На Модела:
STS2017102635
Тип Елемент:
Модел
Солдатские Аксесоари:
Войници На Крайния Продукт
Състояние:
Стоки На Склад
Материал:
Пластмаса
Вид Версия:
Първо Издание
Възрастова Група:
> 8 години
Тип Кукли:
Механично Животно
Според Източника Анимация:
Китай
дистанционно управление:
No
търговска марка:
HIINST
Предупреждение:
НЕ ХВЪРЛЯЙТЕ
Степента На Завършване:
Готова Продукция
Размери:
23.5*14.5*12.5 см
Тема:
Роботи
Номер На Серия Mfg:
Робот
Мащаб:
Няма
Размер:
23.5cm

Най-добри сделки

Моят съсед Тоторо аниме фигурки с японски дизайн Хаяо Миядзаки led цветни светлинни часове анимация играчки Тоторо за момчета
 • Ново
Оценка на продукта:

Моят съсед Тоторо аниме фигурки с японски дизайн Хаяо Миядзаки led цветни светлинни часове анимация играчки Тоторо за момчета

Мојот Сосед Totoro Аниме Фигури, со Јапонски Hayao Miyazaki Дизајн LED Шарени светлина Часовник Анимација Totoro играчки за момчињаТочка име : Аларм ИграчкиФункција : Шарени Промена На Допир СветлинаМатеријал : пластикаДизајн : Totoro НалепнициГолемина на : 8 * 8 * 8 cmДисплеј : Време на Податоци Недела и Температура1.Притиснете го копчето на врвот на часовникот,часовникот ќе светне со 7 различни боја се менува за за секунди2.Алармот и да спие funition3.Часовникот за аларм Работа од 2x AG13 копчето батерии ( не се вклучуваат)Или DC 2.5 USB кабел (не се вклучени)4.LCD екран на допир се чувствителни на промена на бојата функција напојува со 4 x AAA батерии (не се вклучени)[user ' s Guide]1, прилагодувања за датум и време да покажуваат нормално статус по моќ...

BGN 13.00 13.86
Наруто фигурки Хатаке Какаши PVC 250 мм играчки аниме Наруто Шиппуден филм карикатура модел играчки Какаши фигурка
 • Ново
Оценка на продукта:

Наруто фигурки Хатаке Какаши PVC 250 мм играчки аниме Наруто Шиппуден филм карикатура модел играчки Какаши фигурка

Наруто Акција Фигури Hatake Kakashi ПВЦ 250mm Играчки Аниме Наруто Shippuden Филм Цртани Модел Играчка Kakashi Акција Фигураова не е оригиналот ,тоа е кинеска верзија ОПИС На Име : Наруто Играчки Стока материјал : ПВЦ Состојба : 100% НОВАТА Големина : Прибл 250mm

BGN 43.00 48.00
TOFOCO 6 бр. 3 см Мини Pet Dog PVC фигурки на кучета пекинез Дворец на домашни животни кон PVC фигурки, играчки за деца
 • Ново
Оценка на продукта:

TOFOCO 6 бр. 3 см Мини Pet Dog PVC фигурки на кучета пекинез Дворец на домашни животни кон PVC фигурки, играчки за деца

TOFOCO 6 PCS 3cm Мини Миленичиња Куче ПВЦ Акција Фигури Кучиња Pekingese Палата Миленици коњ ПВЦ Акција Фигури Играчки За ДецаСимпатична Автомобил Акција ФигуриМатеријал : ПВЦПакет Содржина : 6 PCS Мини Куче Фигури

BGN 3.00 3.39
1 бр 20/25/30 см подвижни ставите дървена ръка карикатура скица пъргав пръстите прът модели края на модел играчки за деца подаръци
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр 20/25/30 см подвижни ставите дървена ръка карикатура скица пъргав пръстите прът модели края на модел играчки за деца подаръци

1 Парче 20 / 25 / 30cm Moveable Зглобовите Дрвени Рака Cartoon Скица Вешти Прсти Род Крајот Модел Фигура Модел Играчка за Подароци на ДецатаКарактеристики На Производот : 1...

BGN 15.00 21.39
One Punch Man фигурка Саитама Сенсей One Punch PVC фигура 240 мм, One-Punch Man Genos модел играчки аниме ONE PUNCH-MAN кукла
 • Ново
Оценка на продукта:

One Punch Man фигурка Саитама Сенсей One Punch PVC фигура 240 мм, One-Punch Man Genos модел играчки аниме ONE PUNCH-MAN кукла

Еден Удар Човек Акција Фигура Saitama Сенсеи Еден Удар ПВЦ Слика 240mm Еден Удар Човек Genos Модел Играчки Аниме ЕДЕН УДАРЧОВЕК КуклаЕден Удар ЧовекМатеријал : ПВЦГолемина : 240 MMСостојба : 100% Нов Кинески ИзданиеНЕ ОРИГИНАЛНИОТ

BGN 46.00 51.01
Хаяо Миядзаки Отнесени от духове момиче без лице човек PVC фигурки, играчки студио Ghibli японското аниме рисунка микро пейзаж Kawai
 • Ново
Оценка на продукта:

Хаяо Миядзаки Отнесени от духове момиче без лице човек PVC фигурки, играчки студио Ghibli японското аниме рисунка микро пейзаж Kawai

Материјал : ПВЦГолемина : Приближно 46cm висинаТежина : Околу 0.05 кгСостојба : 100% сосема новНаредби за помалку од 7 долари ќе бидат испратени преку "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" ( без меѓународно следење )превозотНие брод на сите нарачки во рок од 48 часа по вашата исплата заврши...

BGN 2.00 2.54
1/6 Мащаба На Мъжка Глава Скулптура Джеки Чан Войници Играчки Фигурка Аксесоар Подходящ 12 Форма На Тялото
 • Ново
Оценка на продукта:

1/6 Мащаба На Мъжка Глава Скулптура Джеки Чан Войници Играчки Фигурка Аксесоар Подходящ 12 Форма На Тялото

1 / 6 Скала Машки Главата Sculpt Џеки Чан Војник Играчки Акција Фигура Додаток Одговара 12" Тело Фигури(овој објект е само во главата,не се вклучуваат на Слика) Состојба : Нова 1 / 6(12") Kumik Акција Фигура Додаток 100% Сосема Нов , Никогаш не Е пуштана Сите Капацитети се 1 / 6 Скала

BGN 47.50
RC интелектуална модел на динозавър пее и танцува електрически инфрачервено дистанционно управление на робот е играчка за деца, хоби играчки
 • Ново
Оценка на продукта:

RC интелектуална модел на динозавър пее и танцува електрически инфрачервено дистанционно управление на робот е играчка за деца, хоби играчки

РК Робот Интелигентни Диносаурус Модел Пее &Танц Електрични Инфрацрвениот Далечински Управувач Робот играчка за Деца &Момче Хоби ИграчкиЗабелешка : Поради транспорт безбедност, Ние ќе ги искористиме цврста Картонска кутија, наместо на Оригиналната кутија,ако треба оригинална кутија,pls контактирајте со нас или оставете порака,ви благодаримеФункција : Карактеристики : Пеат & Dance & Збогати Знаењето & Започне Куршуми Боја : Бела Големина : 66*16*33 CM Материјал : Пластични Живот време:2 H Полнење Напон : 220v Контрола на Далечина : 100+ време на Полнење : 2h Батерија : 3.7 V батерија NiМЗ батеријата Контрола за контролор : 2*1.5 батеријата ( не се вклучени )Пакет содржина1* РК Робот 1* Remoter 1* 3.7 V NiМЗ батерија 1* USB полнач 1*Manul на англиски јазик

BGN 90.00 223.84
Безплатна доставка 6 компл. (комплект от 9 бр.) 4 см аниме филм Моят съсед Тоторо цифри на едро и в търговията на дребно
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка 6 компл. (комплект от 9 бр.) 4 см аниме филм Моят съсед Тоторо цифри на едро и в търговията на дребно

Добредојдовте на нашата продавница!висина : 3.5 смПродавачот ВетувањеПлаќање И Испорака : 1 Ние, главно, се користи Кина Пост Воздух Mail или ЕМС или DHL или други.2...

BGN 38.00 59.20
1/8 Scale Hot Sale Keumaya Final Figure Black Kotone Секси Сладко 25CM Action Figure Toys New In Original Box
 • Ново
Оценка на продукта:

1/8 Scale Hot Sale Keumaya Final Figure Black Kotone Секси Сладко 25CM Action Figure Toys New In Original Box

Во вашата услуга !Предмет : 1 / 8 Скала Топла Продажба Keumaya Конечната Бројка Црна Kotone Секси Симпатична 25 CM Акција Фигура Играчки Ново Во Оригинална КутијаГолемина : 25cm / 9.8 ИнченСостојба : Сосема нов во оригинална кутија

BGN 40.00 44.40
Нов горещ 10 см Haikyuu втори сезон Oikawa Tooru фигурка играчки колекция Коледен подарък кукла
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов горещ 10 см Haikyuu втори сезон Oikawa Tooru фигурка играчки колекция Коледен подарък кукла

Функција 100% Нов Ние ги испратите на производи да се декларираат стоката како ПВЦ кукла, декларираната вредност се пополни во $5, ви благодариме!Ние обезбедуваме капка превозот!!!!!Ако добиете предмети во прашање,ние поддршка гаранција,или 100% наплата по враќањето на објектот...

BGN 23.00 28.78
Висококачествен акрил въженият альпинистский робот Лесно САМ Robot for изкачване, въжето САМ за образование
 • Ново
Оценка на продукта:

Висококачествен акрил въженият альпинистский робот Лесно САМ Robot for изкачване, въжето САМ за образование

Добредојдовте на нашата продавница! Обезбедување На Квалитет,Фабрика За Директна Продажба! Ве молиме да ни даде Првите Знаци ако задоволни со нашите производи...

BGN 23.06
Аниме фигурки Super Mario Bros кукла часовник будилник LED цветни светлини термометър Марио и Йоши фигурки, играчки за деца
 • Ново
Оценка на продукта:

Аниме фигурки Super Mario Bros кукла часовник будилник LED цветни светлини термометър Марио и Йоши фигурки, играчки за деца

Аниме Фигурини Супер Марио Брос Кукла Clock Alarm LED Шарени Светлина Термометар Марио Yoshi Бројки Играчки за ДецаТочка име : АлармКарактеристики : Шарени Менување На СветлинатаМатеријал : ПластикаДизајн : Марио налепнициГолемина на : 8 * 8 * 8 cmДисплеј : Време на Податоци Недела и Температура1.Притиснете го копчето на врвот на часовникот,часовникот ќе светне со 7 различни боја се менува за за секунди2.Алармот и да спие funition3.Часовникот за аларм Работа од 2x AG13 копчето батерии ( не се вклучуваат)4.LCD екран на допир се чувствителни на промена на бојата функција напојува со 4 x AAA батерии (не се вклучени)1 * Супер Марио Будилник1 * Англиски Упатство1 * Мало Поле

BGN 7.00 7.68
Подобряване ! Аниме Как да си дресираш Дракон 2 фигурка играчки нощен ярост Беззубик Gronckle Deadly Nadder Dragon Toys for Boys
 • Ново
Оценка на продукта:

Подобряване ! Аниме Как да си дресираш Дракон 2 фигурка играчки нощен ярост Беззубик Gronckle Deadly Nadder Dragon Toys for Boys

Промоција ! Аниме Како да се Обучуваат Твојот Змеј 2 Акција Фигура Играчки Ноќ Бес Toothless Gronckle Смртоносна Nadder Змеј Играчки за МомчињаОпис : различен стил1.Големина на : стил 1 (10cm15cm) , style 2 (5cm7cm)2.Боја : како на слики3.Материјал : високо квалитетни пвц4.Пакет : OPP вреќаНие и ветуваме на висок квалитет и брза испорака !!!Пред Да Купи 1...

BGN 12.00 18.32
Оригинален от banpresto DXF-The Grandline Men-ONE PIECE FILM GOLD Vol. 4 са подбрани фигурка-Санджи от ONE PIECE
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригинален от banpresto DXF-The Grandline Men-ONE PIECE FILM GOLD Vol. 4 са подбрани фигурка-Санджи от ONE PIECE

Ние може да вети дека, СИТЕ производи во нашата продавница се 100% оригинални и автентични, ви благодариме Важна Забелешка, ве Молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате подолу правила пред да се стави ред, благодарам...

BGN 28.00 43.20
Hatsune Miku figure Miku tell your world ver. кукла 6 / 21см играчка безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Hatsune Miku figure Miku tell your world ver. кукла 6 / 21см играчка безплатна доставка

Име на производ : Miku акција фигура Состојба : 100% Новата Големина : 21cm Тежина : 400g / еез(Incule пакет) Пакет : Боја Кутија Материјал : ПВЦИспорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети во рамките X дена откако вашата уплата завршен.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

BGN 43.00 46.08
5 бр./компл. Еволюция-Маймуна, Маймуна модели фигурки, играчки колекции и дисплеи
 • Ново
Оценка на продукта:

5 бр./компл. Еволюция-Маймуна, Маймуна модели фигурки, играчки колекции и дисплеи

5pcs / Set Човековата Еволуција Мајмун Мајмун Модели Акција Фигури Играчки Колекции и ги ПрикажуваГолемина : 510cmМатеријал : ПВЦПакет : OPP Вреќа

BGN 32.00 35.18