• Ново
Dragon Ball Z фигурка son Goku Зеленчуци сътрудничество LED САМ дисплей играчка Dragonball Goku Super Saiyan DBZ DIY133

Dragon Ball Z фигурка son Goku Зеленчуци сътрудничество LED САМ дисплей играчка Dragonball Goku Super Saiyan DBZ DIY133

Buyers rating:
-15 % BGN 97.00
BGN 114.13

Брой продукти

Dragon Ball Z Акција Фигура Синот Goku Вегета Соработка ДОВЕДЕ DIY Екранот Играчка Dragonball Goku Супер Saiyan DBZ DIY133 Забелешка : За приказ и на сијалицата не е sticked , треба да ги поправат со себе (do it yourself) може да се прилагоди на место во кое ќе се чувствувате повеќе толку подобро. Поради Камерата се ограничи така што ние не можат да ги преземат слики јасно кога сино светло е вклучено ,Actully можете да го видите на сликата е јасно кога светло е вклучено.
Ние само НИ прават стандарден приклучок во акции , ако ви треба друг ве молиме контактирајте со нас за Конверзија штекер .и ве молиме да ни остават порака ( Само ЕУ)

Други функции

търговска марка:
Торанкусу
Пол:
Унисекс
Търговска Атрибут:
Готова Продукция
Възрастова Група:
8-11 години,> 8 години,> > 6 години,12-15 години,>>> 14 години,на 5-7 години, за възрастни
Материал:
PVC
Тип Елемент:
Модел
Според Източника Анимация:
Япония
Солдатские Аксесоари:
Войници На Крайния Продукт
Номер На Модела:
играчка на dragon ball
Състояние:
Стоки На Склад
Предупреждение:
Фигурка На Дракон Топка Дракон
Номер На Серия Mfg:
Модел
Тема:
Кино и телевизия
дистанционно управление:
No
Степента На Завършване:
Готова Продукция
Тип Кукли:
Модел
Размер:
approx 15 cm
Вид Версия:
Китайското Издание
Предмет на:
Figuarts Нула Цифра
Тип:
Dragon ball esferas del dragon
Модел:
Фигуарты нула son Goku срещу Вегеты
Тип:
GOKU + Светлина + Основа
Име:
Esferas Del Dragon

Най-добри сделки

TOFOCO 6 бр. 3 см Мини Pet Dog PVC фигурки на кучета пекинез Дворец на домашни животни кон PVC фигурки, играчки за деца
 • Ново
Оценка на продукта:

TOFOCO 6 бр. 3 см Мини Pet Dog PVC фигурки на кучета пекинез Дворец на домашни животни кон PVC фигурки, играчки за деца

TOFOCO 6 PCS 3cm Мини Миленичиња Куче ПВЦ Акција Фигури Кучиња Pekingese Палата Миленици коњ ПВЦ Акција Фигури Играчки За ДецаСимпатична Автомобил Акција ФигуриМатеријал : ПВЦПакет Содржина : 6 PCS Мини Куче Фигури

BGN 3.00 3.39
Подобряване ! Аниме Как да си дресираш Дракон 2 фигурка играчки нощен ярост Беззубик Gronckle Deadly Nadder Dragon Toys for Boys
 • Ново
Оценка на продукта:

Подобряване ! Аниме Как да си дресираш Дракон 2 фигурка играчки нощен ярост Беззубик Gronckle Deadly Nadder Dragon Toys for Boys

Промоција ! Аниме Како да се Обучуваат Твојот Змеј 2 Акција Фигура Играчки Ноќ Бес Toothless Gronckle Смртоносна Nadder Змеј Играчки за МомчињаОпис : различен стил1.Големина на : стил 1 (10cm15cm) , style 2 (5cm7cm)2.Боја : како на слики3.Материјал : високо квалитетни пвц4.Пакет : OPP вреќаНие и ветуваме на висок квалитет и брза испорака !!!Пред Да Купи 1...

BGN 12.00 18.32
Моят съсед Тоторо аниме фигурки с японски дизайн Хаяо Миядзаки led цветни светлинни часове анимация играчки Тоторо за момчета
 • Ново
Оценка на продукта:

Моят съсед Тоторо аниме фигурки с японски дизайн Хаяо Миядзаки led цветни светлинни часове анимация играчки Тоторо за момчета

Мојот Сосед Totoro Аниме Фигури, со Јапонски Hayao Miyazaki Дизајн LED Шарени светлина Часовник Анимација Totoro играчки за момчињаТочка име : Аларм ИграчкиФункција : Шарени Промена На Допир СветлинаМатеријал : пластикаДизајн : Totoro НалепнициГолемина на : 8 * 8 * 8 cmДисплеј : Време на Податоци Недела и Температура1.Притиснете го копчето на врвот на часовникот,часовникот ќе светне со 7 различни боја се менува за за секунди2.Алармот и да спие funition3.Часовникот за аларм Работа од 2x AG13 копчето батерии ( не се вклучуваат)Или DC 2.5 USB кабел (не се вклучени)4.LCD екран на допир се чувствителни на промена на бојата функција напојува со 4 x AAA батерии (не се вклучени)[user ' s Guide]1, прилагодувања за датум и време да покажуваат нормално статус по моќ...

BGN 13.00 13.86
1/8 Scale Hot Sale Keumaya Final Figure Black Kotone Секси Сладко 25CM Action Figure Toys New In Original Box
 • Ново
Оценка на продукта:

1/8 Scale Hot Sale Keumaya Final Figure Black Kotone Секси Сладко 25CM Action Figure Toys New In Original Box

Во вашата услуга !Предмет : 1 / 8 Скала Топла Продажба Keumaya Конечната Бројка Црна Kotone Секси Симпатична 25 CM Акција Фигура Играчки Ново Во Оригинална КутијаГолемина : 25cm / 9.8 ИнченСостојба : Сосема нов во оригинална кутија

BGN 40.00 44.40
Горещи Продажба Син Електронен Ходене Танци Smart Bot Робот Астронавт Деца Музика Светлина Играчки За Деца Забавно Да Се Играе Спад Доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Горещи Продажба Син Електронен Ходене Танци Smart Bot Робот Астронавт Деца Музика Светлина Играчки За Деца Забавно Да Се Играе Спад Доставка

Топла Продажба Сина Електронски Одење Танцување Smart Бот Робот Астронаут Деца Музика Светлина Играчки За Деца На Забава Игра Капка ПревозотОпис : Предмет : Забавно Танцување Робот Електронски Играчки Со Музика Осветлување Играчките се Подарок За Деца Деца Предмет Тип : Електронски Миленици Класификација : Електронски Предупредување : да се Чува далеку од оган Пол : Унисекс Димензија : 23.5*14.5*12.5 cm Возраст Опсег : > 5 години Материјал : Пластични Карактеристики : Батерија Управувана,Трепка,се Огласува,одење,Тапан Батерија : 1.5 V (НЕ се ВКЛУЧЕНИ) Тема : Танцување РобертПакет Се Вклучени : 1 X Детска Забава Електронска Музика Светлина Танцување Робот(Батерија, не се Вклучени)Јас nternational купувачи ве молиме ИМАЈТЕ во предвид : Превозот1...

BGN 15.00 23.63
One Punch Man фигурка Саитама Сенсей One Punch PVC фигура 240 мм, One-Punch Man Genos модел играчки аниме ONE PUNCH-MAN кукла
 • Ново
Оценка на продукта:

One Punch Man фигурка Саитама Сенсей One Punch PVC фигура 240 мм, One-Punch Man Genos модел играчки аниме ONE PUNCH-MAN кукла

Еден Удар Човек Акција Фигура Saitama Сенсеи Еден Удар ПВЦ Слика 240mm Еден Удар Човек Genos Модел Играчки Аниме ЕДЕН УДАРЧОВЕК КуклаЕден Удар ЧовекМатеријал : ПВЦГолемина : 240 MMСостојба : 100% Нов Кинески ИзданиеНЕ ОРИГИНАЛНИОТ

BGN 46.00 51.01
Аниме фигурки Super Mario Bros кукла часовник будилник LED цветни светлини термометър Марио и Йоши фигурки, играчки за деца
 • Ново
Оценка на продукта:

Аниме фигурки Super Mario Bros кукла часовник будилник LED цветни светлини термометър Марио и Йоши фигурки, играчки за деца

Аниме Фигурини Супер Марио Брос Кукла Clock Alarm LED Шарени Светлина Термометар Марио Yoshi Бројки Играчки за ДецаТочка име : АлармКарактеристики : Шарени Менување На СветлинатаМатеријал : ПластикаДизајн : Марио налепнициГолемина на : 8 * 8 * 8 cmДисплеј : Време на Податоци Недела и Температура1.Притиснете го копчето на врвот на часовникот,часовникот ќе светне со 7 различни боја се менува за за секунди2.Алармот и да спие funition3.Часовникот за аларм Работа од 2x AG13 копчето батерии ( не се вклучуваат)4.LCD екран на допир се чувствителни на промена на бојата функција напојува со 4 x AAA батерии (не се вклучени)1 * Супер Марио Будилник1 * Англиски Упатство1 * Мало Поле

BGN 7.00 7.68
Безплатна доставка 6 компл. (комплект от 9 бр.) 4 см аниме филм Моят съсед Тоторо цифри на едро и в търговията на дребно
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка 6 компл. (комплект от 9 бр.) 4 см аниме филм Моят съсед Тоторо цифри на едро и в търговията на дребно

Добредојдовте на нашата продавница!висина : 3.5 смПродавачот ВетувањеПлаќање И Испорака : 1 Ние, главно, се користи Кина Пост Воздух Mail или ЕМС или DHL или други.2...

BGN 38.00 59.20
Нов пристигане голям 15 см ABS супер деформация на Крилата на самолета робот преобразуване фигурки, играчки за деца, подарък Brinquedos
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов пристигане голям 15 см ABS супер деформация на Крилата на самолета робот преобразуване фигурки, играчки за деца, подарък Brinquedos

Супер крилја играчки големина : околу 15cmКутија големина : 17cm*16cm*13cmкако фотоПакување : Нема оригинална кутија или Со оригинална кутија,како можете да изберете .Ние, исто така, направи трговија на Големо,Оставете порака за нас!

BGN 19.00 23.78
19 см Fate Stay Night Saber Sword fighting фигурки PVC колекция фигурки, играчки за коледен подарък безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

19 см Fate Stay Night Saber Sword fighting фигурки PVC колекция фигурки, играчки за коледен подарък безплатна доставка

Големина Максимална : Прибл 19cmСтоковните материјал : ПВЦСостојба : 100% НовиСовет Забелешка : Големината на Табелата За повикување само поради различни мерни методи, таму12cm Отстапување / 1 INCH=2.54 СМС Е ПКако да се целКако да се платиhttp : / / help.aliexpress.com / pay_order.htmlДостапните методи за плаќањеhttp : / / help.aliexpress.com / categories_Payment.html

BGN 61.00 84.78
KT003 син / розов/бял 1/6 момиче PHICEN прозрачен Halter пола, рокля лигавник раница хип пола F 12 инча голям бюст тялото фигурка
 • Ново
Оценка на продукта:

KT003 син / розов/бял 1/6 момиче PHICEN прозрачен Halter пола, рокля лигавник раница хип пола F 12 инча голям бюст тялото фигурка

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 KT003 Сино / Розова боја / Бела 1 / 6 Девојка PHICEN Транспарентен Оглавник Здолниште Фустан лигавче Ранец Хип Здолниште Одговара 12 Инчен Phicen Голема Биста Тело Акција Фигура 1 / 6 Девојка PHICEN Сино / Розова боја / Бела Транспарентна Здолниште Фустан Ранец Хип Здолниште F Голема Биста Тело Производ Листа : кратко здолниште x1 Нема Тело и Главаdianxiaobao_3dianxiaobao_4

BGN 38.38
Странни неща телевизионна фигурка единадесет с Eggos Demogorgan са подбрани модел играчки подарък за събиране
 • Ново
Оценка на продукта:

Странни неща телевизионна фигурка единадесет с Eggos Demogorgan са подбрани модел играчки подарък за събиране

Чудни Работи Телевизија Акција Фигура Единаесет со Eggos Demogorgan Колекционерски Модел Играчките се Подарок За Собирање​Answer : ___________________________ Note : Ние продаваме на висок квалитет на производите и ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да добиете производи брзо и безбедно ,а секогаш нудат најдобра услуга за вас...

BGN 16.00 31.34
Хаяо Миядзаки Отнесени от духове момиче без лице човек PVC фигурки, играчки студио Ghibli японското аниме рисунка микро пейзаж Kawai
 • Ново
Оценка на продукта:

Хаяо Миядзаки Отнесени от духове момиче без лице човек PVC фигурки, играчки студио Ghibli японското аниме рисунка микро пейзаж Kawai

Материјал : ПВЦГолемина : Приближно 46cm висинаТежина : Околу 0.05 кгСостојба : 100% сосема новНаредби за помалку од 7 долари ќе бидат испратени преку "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" ( без меѓународно следење )превозотНие брод на сите нарачки во рок од 48 часа по вашата исплата заврши...

BGN 2.00 2.54
Kawaii Animal Silicon Key Caps Covers Keys Ключодържател Shell Case Новост Коледна Играчка, Подарък За Приятелка
 • Ново
Оценка на продукта:

Kawaii Animal Silicon Key Caps Covers Keys Ключодържател Shell Case Новост Коледна Играчка, Подарък За Приятелка

Предмет тип : Цртан филм копче за капакот Боја : Фото Боја Облик : Цртан филм Големина : 4.5 cm*4.0 cm Материјал : силикон Стил : Мода Состојба : 100% Сосема Нов Пакет вклучува : 1 x Цртан филм копче за капакот парче Забелешка : Копчето ширина помалку од 2.5 cm

BGN 1.00 1.28
The Walking Dead Movie фигурки LED цветни светкавица докосване на светлина, температура, аларма PVC фигурка играчки
 • Ново
Оценка на продукта:

The Walking Dead Movie фигурки LED цветни светкавица докосване на светлина, температура, аларма PVC фигурка играчки

На Одење Мртов Филм Фигурини LED Шарени Флеш Допир Светлина, Температура, Часовникот за Аларм ПВЦ Акција Фигура ИграчкиТочка име : АлармСостојба : LED дисплеј & Шарени Допир светлинаМатеријал : ПВЦДизајн : Одење Мртов налепнициГолемина на : 8 * 8 * 8 cmДисплеј : Време на Податоци Недела и Температура1.Притиснете го копчето на врвот на часовникот,часовникот ќе светне со 7 различни боја се менува за секунди2.Алармот и да спие funition3.Часовникот за аларм Работа од 2x AG13 копчето батерии ( не се вклучуваат)4.LCD екран на допир се чувствителни на промена на бојата функција напојува со 4 x AAA батерии (не се вклучени)или USB кабел(не се вклучени)1 * Одење Мртов LED будилник1 * Англиски Упатство

BGN 13.00 13.58