• Ново
80 W безопасна е-цигара Vape Mod Box Shisha Pen E Cig Smoke LED Big Smoke Vaporizer наргиле вейпер механични цигари

80 W безопасна е-цигара Vape Mod Box Shisha Pen E Cig Smoke LED Big Smoke Vaporizer наргиле вейпер механични цигари

Buyers rating:
BGN 19.62

Брой продукти


Огромен Пареа Голем Чад Vape Кутија Современи E Cig Колекции
Повеќето Безбедна Електронска Цигара
80 W 2200mah Добар Квалитет Батеријата Изградена-во
2.8 ml Голем Капацитет Струење Прилагодливи Atomizer
За Воздушна Контрола Clearomizer Испарувач
80 W Безбедна Електронска Цигара Vape Мо Кутија Shisha Pen E Cig Чад ДОВЕДЕ Голем Чад Испарувач Наргиле Vaper Механички Цигари Брза Испорака Машинско Мо Vaper Огромен Пареа Батеријата Изградена-во
Комплет Пакетот Листа : 1* Vape Кутија Mod (вградената Батерија) 1* Atomizer 1* USB Кабел за Линија 1* Настава книга 1* Сертификат 1* сандак
Спецификација :
1.Atomizer : Оригинални 2.8 ML Голем Капацитет Atomizer
2.Материјал на Atomizer : AAAAA Класа Тешко Стакло
3.Батерија : 2200mah Реалниот Капацитет на Батеријата Изградена-во
4.Wattage : 45 W-65 W-80 W Adjusable
5.Материјал на Кутија Mod : Алуминиум Легура Метал Случај Повеќе Безбедно
6.Уникатен Микро Полнење преку USB Интерфејс
7.Светла во ПотрагаТоа е повеќе модерен и убав,тоа 's најдобар подарок за татко мајка сопруг wift дечко девојка итн,тоа е уникатна.
8.Алуминиум Легура Школкатоа е повеќе convenit да го носат,мазна и убаво гледајќи
9.510 нишкаМоже да одговара најмногу на резервоарот на пазарот
10.Дизајнер на ова поле се усвои едноставни решенија,целата кутија изгледа едноставна,нежни и префинети.
Карактеристики :
1. 80 W Огромен Пареа Голем Чад
2. Вати Прилагодливи - 45 W-65 W-80 W Прилагодливи
3. Висок Квалитет 2200mah Реалниот Капацитет на Голем Батеријата Изградена-во
3. Atomizer Калеми Заменливи (Калем Главата Фитил Променливи)
4. 2.8 ml Голем Капацитет Atomizer Оригиналниот Дизајн Clearomizer
100% Безбеден Добар Квалитет Електронска Цигара Голем Чад Кутија Современи Колекции
НАПОМЕНА : 1.

Други функции

Номинална Мощност:
2200MAH
Функция защита от късо съединение:
ДА
Обновяване На Фърмуера:
No
Режими на регулиране на TCR:
No
контрол на температурата:
ДА
Съвместим Модел:
Всички 510 Електронна Цигара Атомайзер Батерия E Наргиле Дръжка Дим Вейпер
Външен вид:
форма на кутията
търговска марка:
и др
Функция Защита От Прегряване:
ДА
Функция За Контрол На Броя На Пушачите:
No
Тип:
Друго
USB зарядно устройство:
ДА
Силиконов Калъф:
No
Материал:
Метални
екран на дисплея:
ДА
Вграден или външен батерия:
ДА
Функция За Идентификация На Инжекторите:
No
Номер На Модела:
80 W безопасна е-цигара Box Mod Vape
Функция На Алармата За Ниско Напрежение:
ДА
Съвместима батерия:
Батерия в комплекта
Най-Безопасна Е-Цигара:
AAAAA най-доброто качество на Vape Mod Box Kit E само за вейпер
Ръчна Електронна Цигара Мех Mod:
Високо Ниво На E-Цигара В Реално Време Pen Vape
Голям Дим, Огромен Двойки.:
Контрол На Въздушния Поток Спрей За Пречистване На Изпарител
Вградената батерия е с добро качество:
Акумулаторна батерия AAAAA най-сигурните батерии
Aliexpress Продава Модел:
Търговия на едро и дребно
Продавач На Цигари Electroinc Професионален:
Най-Големия Търговец На Едро, Електронни Цигари От Китай
добро обслужване:
ТА добър онлайн услуги
Aliexpress Честен Продавач:
ТА доверие на добър търговец
Гаранция 3 Години:
Aliexpress Силно Препоръчвам

Най-добри сделки

Vaporesso Ceramic / Клептън mini EUC Coil Kanthall SS316 1.3 ohm 1.4 ohm за набиране на персонал за парения с моросью
 • Ново
Оценка на продукта:

Vaporesso Ceramic / Клептън mini EUC Coil Kanthall SS316 1.3 ohm 1.4 ohm за набиране на персонал за парения с моросью

5 парчиња Vaporesso Керамички Мини EUC / EUC Густа Vaping за Традиционалниот Мини производ вовед 5 компјутери Vaporesso Керамички Мини EUC / Густа Vaping Резервоарот е Традиционалниот Мини EUC, Се во резервен дел! карактеристики : Повеќе економски и еколошки Висока компатибилност и перформанси Лесно и брзо серпентина промена параметри Серпентина : Керамички Мини EUC Kanthal 1.3 ohm Традиционалниот Мини EUC Kanthal 1.4 ohm Пакување листа : 5pcs / пакет Vaporesso Керамички Мини EUC Б : 5pcs / пакет EUC Густа Vaping за Традиционалниот Мини Едноставно пакување...

BGN 16.00 22.88
оригинални 30шт Eleaf ЕО спрей корона 0.3 ohm / 0.5 ohm ЕО макара за IJust 2 / Melo/Melo 2/Melo 3 / Melo 3 Mini/Lemo 3 спрей резервоар
 • Ново
Оценка на продукта:

оригинални 30шт Eleaf ЕО спрей корона 0.3 ohm / 0.5 ohm ЕО макара за IJust 2 / Melo/Melo 2/Melo 3 / Melo 3 Mini/Lemo 3 спрей резервоар

30 компјутери Eleaf ЕЗ Atomizer Главата за i Just 2 / Melo / Melo 2 / Melo 3 / Melo 3 Мини / Lemo 3Производ Вовед10 компјутери Eleaf ЕЗ Atomizer Главата работи со eleaf i Just2 / Melo / Melo 2 / Melo 3 / Melo 3 Мини / Lemo 3 atomizer и ќе биде достапен за обезбедување на длабока vaping искуство!ПараметриОтпор : 0.3 ohm / 0.5 ohm 0.3 ohm (30 80 W) 0.5 ohm (30 100 W)КарактеристикиЕК глава се состои од две греење жици вертикално поставени паралелно, која може да се справи до 80 W(0.3 ohm) и 100 W(0.5 ohm)...

BGN 69.60
XFKM 50/100 бр усукана топено Клептън сонда кошер предварително увита тел Alien Mix усукана Quad Тигър устойчивост на топлина ПДП сонда
 • Ново
Оценка на продукта:

XFKM 50/100 бр усукана топено Клептън сонда кошер предварително увита тел Alien Mix усукана Quad Тигър устойчивост на топлина ПДП сонда

50 / 100 компјутери Рамен извртени Спои клептон калеми Hive premade заврши жици Туѓо Микс извртени Quad Тигар Греење Отпор rda серпентина Туѓо серпентина Мерач : 0.3*0.8+32 GA 316l Отпор 0.25 ohm Извртени серпентина Мерач : 26 GA+26 GA Отпор 0.45 ohm Ако сакате да се купи други серпентина ве молиме " "

BGN 10.00 12.78
Оригинален 50W Joyetech Atopack Penguin Kit 8.8 ml атомайзер и 2000mAh батерия W/ 5pcs JVIC1 MTL Head 0.6 ohm Huge Vapor E CIG Kit
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригинален 50W Joyetech Atopack Penguin Kit 8.8 ml атомайзер и 2000mAh батерия W/ 5pcs JVIC1 MTL Head 0.6 ohm Huge Vapor E CIG Kit

50 W Joyetech Atopack Пингвин Комплет8.8 ml+5pcs JVIC1 MTL Главата 0.6 ohmПроизвод ВоведJoyetech Atopack Пингвин Дополнителен Комплет е навистина привлечна и компактен дополнителен комплет со повеќето пингвинизглед како некогаш...

BGN 53.00 62.38
Оригинален Eleaf IJust NexGen Kit пръскачка с резервоар с капацитет от 2 мл и 3000mah батерия Strarter E-cig Kit Hw1 Coil 0.2 ohm Max 50W
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригинален Eleaf IJust NexGen Kit пръскачка с резервоар с капацитет от 2 мл и 3000mah батерия Strarter E-cig Kit Hw1 Coil 0.2 ohm Max 50W

Eleaf i Just Nex Gen Целосен Комплет 3000m Ah На i Just Nex Gen е нов севоеден стил од Eleaf , вешто пакување вграден во 3000m Ah батеријата со 2ml резервоар во цевкакако единица...

BGN 47.00 58.94
Оригинален 8шт GeekVape N80 Разтопен Клептън Coil 2 в 1 за ПДП/БТА / RDTA САМ атомайзер танк електронна цигара с инструмент SS сонда
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригинален 8шт GeekVape N80 Разтопен Клептън Coil 2 в 1 за ПДП/БТА / RDTA САМ атомайзер танк електронна цигара с инструмент SS сонда

8pcs Geek Vape N80 Спои Клептон Серпентина 2 Во 1Производ ВоведGeek Vape N80 Спои Клептон Серпентина 2 Во 1, премија Клептон серпентина на Nicrome (N80) материјал, може дури и топлината...

BGN 10.00 11.70
Glotech 5pcs/10pcs нов силиконов каучук vape пръстен декоративна лента за 18650 механичен mod 22 мм mod пдп rba изпарител спрей
 • Ново
Оценка на продукта:

Glotech 5pcs/10pcs нов силиконов каучук vape пръстен декоративна лента за 18650 механичен mod 22 мм mod пдп rba изпарител спрей

Glotech 5pcs / 10pcs Нови силиконска гума vape прстен декоративни бенд за 18650 механички мо 22mm мо rda банката испарувач AtomizerГолемина : 22*10ммМатеријал : силиконска ГумаПакет : 5pcs / 10pcs како опцииБои : црна / црвена / Зелена,Забелешка : W лошо да испратите мешани Бои...

BGN 3.82
Найджъл 510 шапка капково съвет мундщук капково капачки за 510 електронни цигари Vape танк атомайзер fit 510 ПДП атомайзер за електронни цигари
 • Ново
Оценка на продукта:

Найджъл 510 шапка капково съвет мундщук капково капачки за 510 електронни цигари Vape танк атомайзер fit 510 ПДП атомайзер за електронни цигари

СпецификацијаТочка име : 510 Шапка Капе СоветМатеријал : СмолаБоја : КомбинацијаОдговара 510 серија atomizerПакет вклучувајќи1 * 510 Шапка Капе СоветНормално, ние ќе испорака на пакети во рок од 24 часа...

BGN 6.00 7.84
оригинален Joyetech EGO AIO Box Kit 2100mAh Батерия W/ 2ml Tank Пулверизатор Bf SS316 Coil All IN One, когато стартирате vaping Joyetech AIO Kit
 • Ново
Оценка на продукта:

оригинален Joyetech EGO AIO Box Kit 2100mAh Батерия W/ 2ml Tank Пулверизатор Bf SS316 Coil All IN One, когато стартирате vaping Joyetech AIO Kit

​Joyetech его AIO Кутија Започнете со Полнење 2100m Ah его AIO Кутија, како ситевоедно стил, придава на иновативни антипротекување структура со 2ml eсок капацитет...

BGN 29.00 31.98
Новият оригинален Joyetech eGo AIO ProBox когато стартирате vaping Kit 2100mAh 2ml aio pro Box All In One Starter Kit електронна цигара Probox
 • Ново
Оценка на продукта:

Новият оригинален Joyetech eGo AIO ProBox когато стартирате vaping Kit 2100mAh 2ml aio pro Box All In One Starter Kit електронна цигара Probox

Joyetech его AIO Pro Box Започнете со Полнење 2100m Ah его AIO Pro Box , како ситевоедно стил, придава на различни antileak првенство дизајн со 2ml eтечни капацитет...

BGN 37.00 46.45
Търговците на дребно 1 бр VapeSoon подмяна на стъклената тръба за Kangertech EVOD Pro V2 4 мл резервоар прозрачна стъклена тръба един пакет
 • Ново
Оценка на продукта:

Търговците на дребно 1 бр VapeSoon подмяна на стъклената тръба за Kangertech EVOD Pro V2 4 мл резервоар прозрачна стъклена тръба един пакет

Vape Soon Замена Стаклена Цевка За да се Стремат Kanger EVOD Про V2 4 MLTANK Мало ПакетМодел : EVOD Про V2 Стаклена ЦевкаОдговараат За : Kanger EVOD Про V2 РезервоаротПакет : како се покаже сликаСлика Покаже :

BGN 4.77
Оригинален автентичен Vapor Буря Austink AX19 Starter Kit Wax Dry Herb Pen изпарител 900mAh High Rate Battery и 510 резба резервоар
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригинален автентичен Vapor Буря Austink AX19 Starter Kit Wax Dry Herb Pen изпарител 900mAh High Rate Battery и 510 резба резервоар

Ажурирани Пареа Бура AX19 Сува Трева Восок Испарувач 1.1 ohm Струење Контрола на Резервоарот 900mah Нерѓосувачки Батеријата Vape Пенкало за ПолнењеProduct Overview Спецификација на A19 Батеријата : Црвениот индикатор светлото ќе флеш 3 пати кога ќе приклучок во.Моќта под 30%, Црвен индикатор;30% до 70%, Сини индикатор;Над 70%, Бела индикатор.Кога е целосно наполнета,бела индикатор ќе флеш 20 пати.AX19 Пакет се Вклучени : 1 X A19 Батеријата (900mah) 1 X H1 Atomizer (1.0 ohm) 1 X Екстра Калем 1 X USB Полнач 1 X Чистење со Четка 1 X Пареа Случај на невремеСпецификацииПревозот(1) ПРОЗОРЦИ / DHL / EMS / HKEMS / ФЕДЕКС / HK пост / ТНТ и така натаму express (од врата до врата).(2) Со воздух; ве Молиме изберете вашиот удобен превозот метод според вашите детали барање.(3) превозот попуст во различни сезона и зависат различна тежина; ние ќе ги избираме најевтините и најбезбедно начин според вашите детали количини.Услуги1...

BGN 28.00
Оригинален 200 W Eleaf Pico Dual TC Vape Kit с 2 мл MELO 3 Mini Пулверизатор Tank 0.3 / 0.5 ohm ЕО Coil Pico Dual Box Mod без батерии
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригинален 200 W Eleaf Pico Dual TC Vape Kit с 2 мл MELO 3 Mini Пулверизатор Tank 0.3 / 0.5 ohm ЕО Coil Pico Dual Box Mod без батерии

200 W Eleaf Пико Двојна ТЦ Целосен Комплет / Кутија Современи Пико Двојна е компактен профил двојна 18650 мо со моќен 50 A / 200 W максимална излезна...

BGN 63.00 66.11
Найджъл 24 мм смола капково съвет за електронни цигари ПДП RDTA БТА спрей бутилка с изпарител танк Vape накрайника
 • Ново
Оценка на продукта:

Найджъл 24 мм смола капково съвет за електронни цигари ПДП RDTA БТА спрей бутилка с изпарител танк Vape накрайника

СпецификацијаТочка име : 24 MM Смола Капе СоветМатеријал : СмолаБоја : КомбинацијаСе вклопи во поголемиот дел од 24 MM RDA atomizerПакет вклучувајќи1 * 24 MM Смола Капе СоветНормално, ние ќе испорака на пакети во рок од 24 часа...

BGN 6.00 7.84
200 W оригинален Eleaf IKuun I200 Vape Kit с 2 мл/4 мл Melo 4 Tank Пулверизатор вградена батерия 4600 mah Mod ЕО Coil VS 220 W Alien Kit
 • Ново
Оценка на продукта:

200 W оригинален Eleaf IKuun I200 Vape Kit с 2 мл/4 мл Melo 4 Tank Пулверизатор вградена батерия 4600 mah Mod ЕО Coil VS 220 W Alien Kit

Eleaf i Kuun i200 со Melo 4 ТЦ Комплет 4600m AhПроизвод ВоведТука доаѓа Eleaf i Kuun i200 Комплет Тоа се состои од i Kuun i200 ТЦ мо и Melo 4 резервоарот...

BGN 63.00 76.62
Нов Xfkm 510 епоксидна смола капково съвет резба неръждаема стомана 510 накрайника за ПДП RBA спрей бутилка с изпарител
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов Xfkm 510 епоксидна смола капково съвет резба неръждаема стомана 510 накрайника за ПДП RBA спрей бутилка с изпарител

XFKM 510 капе совети Смола Отворот за Електронски Tigara 510 Тема Отворот Тенкови Епоксидна RDA РТС Atomizer капе советбоја испрати по случаен избор

BGN 6.00 7.98
5 бр. / лот Eleaf Melo 3 Подмяна на мундщука на електронната цигара метален капково съвет за melo III / melo 3 мини спрей танк изпарител част от Spart
 • Ново
Оценка на продукта:

5 бр. / лот Eleaf Melo 3 Подмяна на мундщука на електронната цигара метален капково съвет за melo III / melo 3 мини спрей танк изпарител част от Spart

5pcs Eleaf Melo 3 Замена Отворот MELO III / MELO III mini Atomizer Резервоарот Устата Капе 5pcs Eleaf Melo 3 Замена на Отворот, метални отворот пакети со одлична карактеристика на топлинска изолација...

BGN 15.00 16.18
E-XY Zipper Case чанта Dual Ego електронна цигара чанта за направи си САМ TOOL Box Mod ПДП RBA изпарител сонда кука Vape аксесоар
 • Ново
Оценка на продукта:

E-XY Zipper Case чанта Dual Ego електронна цигара чанта за направи си САМ TOOL Box Mod ПДП RBA изпарител сонда кука Vape аксесоар

EXY Патент Случај Кеси Двојна Его x6 Електронска Цигара Торба За DIY АЛАТКА Кутија Современи RDA БАНКАТА Испарувач Серпентина убодни Vape ДодатокKTS Патент Случај За електронска цигара DIY алаткаОдговараат За KTS Електронска Цигара или други Електронски Цигарибоја : црнатежина : 100gголемина на : 19 *10*5 CM

BGN 7.00 7.98
SMOK TF-RDTA S2 Deck Dual-Post Скоростта Rebuildable Coil Desk w / 0.2 ohm Dual Клептън Тел с диаметър 16 мм за пистолет резервоара TFRDTA
 • Ново
Оценка на продукта:

SMOK TF-RDTA S2 Deck Dual-Post Скоростта Rebuildable Coil Desk w / 0.2 ohm Dual Клептън Тел с диаметър 16 мм за пистолет резервоара TFRDTA

Оригиналниот Smok ТФRDTA S2 Палубата DualПост Брзина Резервен Дел за SMOK ТФRDTA Резервоарот SMOK ТФRDTA S2 Палубата, е палубата за SMOK ТФRDTA резервоарот...

BGN 14.00 15.81