• Ново
1PCS SS022 British standard wall socket panel Power Double USB/Socket With Switch 2100 mA Outlet panel 16A 110--250V

1PCS SS022 British standard wall socket panel Power Double USB/Socket With Switch 2100 mA Outlet panel 16A 110--250V

Buyers rating:
-4 % BGN 26.00
BGN 27.20

Брой продукти


Британскиот стандард ѕиден штекер панел Двојно USB/Штекер Со Switch USB Излез тековната : 2100 м-р
Големина : 146*86mm
Номинална Струја : 16 A
Номинална Напон : 110250 V 50/60 Hz
Пакет : 1 PCS
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.
Превозот :
Ние ќе брод од парцели во рок од 1-3 дневна по плаќање одобрени.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.5. Ве молиме да се разбере!
Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.
Време на испорака само за референца.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.Ние ќе процесот секоја parcelss.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.
2 : Канада : 15-55 работни дена.
3 : Европа земјата : 15-55 работни дена.
4 : Други земји : 15-55 работни дена.
Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.
Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.

Други функции

Цвят:
Бял
Тип Штепсельной Вилици:
US
Номер На Модела:
SS022
Приложение:
Жилищна / Общо Определяне
Заземяване:
Стандартно Заземяване
Номинален Ток:
16А

Най-добри сделки

Трикольор стъклен панел data socket Satellite tv plus socket, стандарт на ЕС / обединено Кралство ,
 • Ново
Оценка на продукта:

Трикольор стъклен панел data socket Satellite tv plus socket, стандарт на ЕС / обединено Кралство ,

Име на производ стакло панел податоци штекер плус сателитска тв приклучок Панел Материјал 4mm зајакнато стакло панел База Материјал 1.35 mm челична рамка и отпорни на оган PC база производ големина 86*86mm Remark1 нашите приклучок погодна за двете велика БРИТАНИЈА квадратни и ЕУ круг ѕид монтирање кутија Remark2 ве молиме да ми кажете, можете да изберете боја

BGN 16.00 18.40
20 x универсален за САЩ, Канада тип електрически штекерный адаптер AC100~250V 10A черен цвят
 • Ново
Оценка на продукта:

20 x универсален за САЩ, Канада тип електрически штекерный адаптер AC100~250V 10A черен цвят

Опис : Услови : Brand newSize : 45 x 36 x 36 (mm)Боја : ЦрнаНИ 3 pin стандарден влезУниверзална штекер прифати било plug од било која земја.(освен Јужна Африка тип M приклучок)Електрични рејтинг глобална напојување за AC100~250 V / 10 AСертификат : CEОвој производ не конвертирате напон

BGN 60.80
6 USB порт 3400mA Великобритания стандартна стенни електрически контакт стенно зарядно гнездо захранващ адаптер предна панел гнездо на таблото за зареждане
 • Ново
Оценка на продукта:

6 USB порт 3400mA Великобритания стандартна стенни електрически контакт стенно зарядно гнездо захранващ адаптер предна панел гнездо на таблото за зареждане

6 USB Порт 3400m A велика БРИТАНИЈА Стандард Ѕид Електричниот Приклучок Ѕид Полнач во Штекер Адаптер Faceplate Штекер Плоча Панел За Полнење1.Опис : шест USB приклучок2.Боја : бела 3.Големина на : 86 * 86 * 32 4.Влезен напон : 110250 v, 5 v излез 5.Актуелни : 3400 ма 6.Гаранција : една година 7.PC пламен retardant материјали, висока температура отпорни, користете посигурна 8.Супер компатибилен за IPHONE, samsung, полнење, како што се користење на USB полнењето линија производи 9.Smart чип, plugandplay, кратенка погодност PC пламен retardant материјали, висока температура отпорни, користете повеќе обезбеди Супер компатибилен за IPHONE, samsung, полнење, како што се користење на USB полнењето линија производи, Смарт чип, plugandplay, кратенка погодност

BGN 15.98
IP33 Austand 4 Gang преносима розетка за захранване с УЗО и силово тел / Man-pack Industrial 2 Socket & 2 Switch (SG10)
 • Ново
Оценка на продукта:

IP33 Austand 4 Gang преносима розетка за захранване с УЗО и силово тел / Man-pack Industrial 2 Socket & 2 Switch (SG10)

IP33 Austand 4 Банда Преносни Штекер со RCD и Моќ Доведе / Manpack Индустриска 2 Приклучок & 2 Прекинувач (SG10)Приклучок,Приклучок За Штекер,Водоотпорен Plug Приклучок,Приклучок,Приклучок За Штекер,Водоотпорен Приклучок За Штекер,Модел : SG10Двојно Штекер 10 AMCB / RCD Комбинација 2 столбови 16 A1.5 Метар Доведе и ПриклучокSG10 Безбедноста Стража 4 Банда штекер10amp Безбедноста Стража 4 банда штекер, преносни со RCD и моќ доведеIP 33 отценетиПриклучок,Приклучок За Штекер,Водоотпорен Plug Приклучок,Приклучок,Приклучок За Штекер,Водоотпорен Приклучок За Штекер,Приклучок,Приклучок за Штекер,Водоотпорен Plug Приклучок,Приклучок,Приклучок за Штекер,Водоотпорен Plug Приклучок,Приклучок за Штекер,Водоотпорен Plug Приклучок,Приклучок,Приклучок за Штекер,Водоотпорен Plug Socke тБања Употреба Водоотпорен Ѕиден Штекер / Јужна Африка Стил Контактот 1.Кога ќе мојата цел се испраќаат? Вашата цел ќе биде предаден во рок од 37 дена откако ќе ја потврдите вашата исплата...

BGN 62.00 71.79
DIP-20 квадратна дупка контакти тесен корпус 20 фута и безплатна доставка.
 • Ново
Оценка на продукта:

DIP-20 квадратна дупка контакти тесен корпус 20 фута и безплатна доставка.

Ве молиме имајте во предвид!!!Ако тоа 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори.Ве молиме изберете пожелно еден & остави поракаКога ќе проверите за да одредите која modle што би сакале!!!!Руските купувачи ве молиме имајте во предвид : Како руската поштенска политика корекцијаКупувачите беа потребни за да се пополни во полно име на примачот да нормален превозот.Ве молиме да ми кажете вашето име и презиме .Инаку од името на предизвика превозот одложувања.Ние не сме одговорни.Како чесен продавачот.Ние се посвети на себе си да нуди најдобри производи и услуги.Ние разбираме понекогаш може да имате проблем со купувањетоНо, што и да еВе молиме доверба дека ќе се обиде најдобро да се направи сте задоволни.Фер & Цел повратни информации е многу ВАЖНА за нашата репутација и ќе ни биде многу благодарен.Ако може да ни се јавите пред да замине Негативни / Неутрален повратни информации.Ајде да работат заедно за да се реши проблемот, во најраната погодност...

BGN 15.33
10 бр САЩ 2-пинов адаптер за пътуване конвертирате World plug САЩ / Канада / Япония Plug-черен цвят
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр САЩ 2-пинов адаптер за пътуване конвертирате World plug САЩ / Канада / Япония Plug-черен цвят

започнете Цена : $11.90 Цена : $05.60 Цена : $05.50 Цена : $10.50 Цена : $09.90 Цена : $11.90крајот Услови : Brand new Боја : Црна Димензии : 50 x 36 x 36 (mm) CE означени НАС / Japan / Тајван напишете стандардна текст Електрични оценка Максимум 250 V / 10 A Прифати plug стил : ЕУ, САД, велика БРИТАНИЈА, АУ, Schuko, Швајцарија, Италија, Кина, Јапонија, Индија....

BGN 34.88
COSWALL мода стени, RJ-45 интернет данните за контакт компютър гнездо слонова кост бял кратко изкуството на цветя модел AC 110~250
 • Ново
Оценка на продукта:

COSWALL мода стени, RJ-45 интернет данните за контакт компютър гнездо слонова кост бял кратко изкуството на цветя модел AC 110~250

COSWALL Мода Ѕид RJ45 Интернет Податоци Штекер Компјутер Штекер слонова коска Бел Краток Уметност Цвет Шема AC 110~250 V

BGN 8.00 10.29
12 X Schuko Germany 4.8 mm Pin Type F Rewireable Power Plug 250V 10/16 Amp
 • Ново
Оценка на продукта:

12 X Schuko Germany 4.8 mm Pin Type F Rewireable Power Plug 250V 10/16 Amp

Услови : 100% Сосема Нов Големина : 43 x 38 x37 (мм) Тежина : 27.7 g / pc Боја : боја на слонова коска Schuko Германија Типот F Стандард Esay да се инсталира Електрични оценка Максимум 250 V / 10 / 16 Amp Белешки : Овој приклучок не спои

BGN 34.88
Gorelax Wifi Electric Power Outlet USB Wall Socket Plug, Умен дом безжично дистанционно управление кухненски контакти чрез IOS Android
 • Ново
Оценка на продукта:

Gorelax Wifi Electric Power Outlet USB Wall Socket Plug, Умен дом безжично дистанционно управление кухненски контакти чрез IOS Android

Gorelax Wifi Моќ Електричен Штекер USB Ѕиден Штекер Приклучокот,Smart Home Безжичниот Далечински Управувач PlugСиднеј Преку IOS Android AleaxКарактеристики : Име на производ : Smart wifi штекер Оценет напон : AC100240v Номинална струја : НИ 10 A,ЕУ / велика БРИТАНИЈА 16 A Безжична стандард : 2.4 GHz 802.11.b / g / n Максимална моќност : 2000w Комуникација : Wi Fi Комуникација опсег : > 12m Комуникација режим : двонасочна комуникација, со повратни информации и повратни информации

BGN 22.00 27.18
US / EU to UK AC Plug Travel Adapter Convert EU/US to Ireland / Singapore/UK Plug Black Color
 • Ново
Оценка на продукта:

US / EU to UK AC Plug Travel Adapter Convert EU/US to Ireland / Singapore/UK Plug Black Color

стаen Услови : Brand new Боја : Црна Димензии : 50 x 37 x 37 (мм) Тежина : 23g / pc CE означени Еден велика БРИТАНИЈА 3 prong Тип G текст 125~250 V / 6 A Конвертирате НАС и ЕУ AC power plug 3 pin велика БРИТАНИЈА plug велика БРИТАНИЈА plug одат во ѕидниот штекер, ЕУ и САД plug одат во адаптерот На адаптер конвертор се користи широко во домот, патување, канцеларија или на други места на Овој производ не конвертирате напон

BGN 6.72
Европейският конектор тел пластмасова кутия кутия за електронното ядро медни крак предаване ред включете захранващия адаптер адаптер за превключване на
 • Ново
Оценка на продукта:

Европейският конектор тел пластмасова кутия кутия за електронното ядро медни крак предаване ред включете захранващия адаптер адаптер за превключване на

Име : Светилка носителотБренд : ASCELINAНоминална напон : 250Номинална струја : 2.5Моќ фреквенција : 50 (HZ)материјал : високи перформанси пламен retardant полипропиленБоја : црнабелаБаза Тип : E27Пакет големина : 10*10*10смТежина : 0.5 кг

BGN 3.00 3.97
WONPRO PDU IEC320 C13 to C14 Universal Plug to IEC320 C14 Male Power Plug Adapter Convert World Plug With LED Switch
 • Ново
Оценка на продукта:

WONPRO PDU IEC320 C13 to C14 Universal Plug to IEC320 C14 Male Power Plug Adapter Convert World Plug With LED Switch

Бренд : Wonpro Услови : 100% Сосема Нова Боја : Црна Димензии : 37 x 37 x 50 (mm) со Врвен квалитет, трајни ROHS, CE означени IEC 320 C14 Машки Приклучок за внесување Универзална штекер да се прифати : велика БРИТАНИЈА,ЕУ, Schuko, НАС, АУ, Швајцарската 3 pin, Италија 3 pin, Кина, Јапонија, Индија...

BGN 12.00
5 x израелски 3-лентов мулти гнездо на електрически щекер адаптер универсален конектор AC100~250V 10A черен цвят
 • Ново
Оценка на продукта:

5 x израелски 3-лентов мулти гнездо на електрически щекер адаптер универсален конектор AC100~250V 10A черен цвят

Услови : Brand newГолемина : 62 x 62 x 40 (mm)Боја : ЦрнаНето тежина : 47g / pc Израелскиот 3 pin на текст ( pin ø 4mm )Со 3Електрични места ви овозможи plugin три електрични конектори одеднаш1 универзална штекер + 1 ЕУ / САД штекер + 1 мулти штекерПрифати plug стил : ЕУ, САД, велика БРИТАНИЈА, АУ, Швајцарија, Италија, Schuko, Германија, Индија, Кина..итн...

BGN 36.00
Европейският EU Rewireable Power Plug бял цвят, 10 бр, 16A 250V
 • Ново
Оценка на продукта:

Европейският EU Rewireable Power Plug бял цвят, 10 бр, 16A 250V

Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG / ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ / ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAPIN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.Опис На Производот100% Сосема нов и висок квалитетКомпактен дизајн за патник или Домашна Употреба3 pinОценка : 16 A , 250 VACЛесен за употреба, plug and playБоја : ЦрнаПакет се вклучени : 10 pc Приклучок

BGN 14.00 15.04
Безплатна доставка World Travel Adapter US / EU / GB/AU / China / Japan All In One AC Power Plug with Fuse Black color
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка World Travel Adapter US / EU / GB/AU / China / Japan All In One AC Power Plug with Fuse Black color

stкрајот на Оваа точка е 100% сосема нов Големина : 60 x 58 x 52 (mm) Боја : Црна Тежина : 105g Светот патување приклучок адаптер Применливи во повеќе од 150 земји Моќ оценка max AC 100240 V 2.5 Вграден во 2.5 променливо осигурач обезбедува заштита од преоптоварување да се избегнат можните оштетувања Еден Приклучок Безбедност Функција Вграден деца Безбедност Shutter Изграденаво автоматско заклучување и ослободување структура за pushpull приклучоци за да се обезбеди само еден приклучок може да се користи на едно време...

BGN 12.64
Coswall водоустойчива пылезащитная подови външна розетка сила стени, 16A двоен електрически контакт на стандарта EU заземленная AC 110~250V
 • Ново
Оценка на продукта:

Coswall водоустойчива пылезащитная подови външна розетка сила стени, 16A двоен електрически контакт на стандарта EU заземленная AC 110~250V

Coswall Водоотпорен Прашинадоказ Отворен Надворешниот Ѕид Моќ Приклучок, 16 A Двојно ЕУ Стандард Електричниот Штекер Основани AC 110~250 V

BGN 13.00 17.55
5 X САЩ / Канада мотивирано САМ Rewireable Power Plug 100~250V 10A
 • Ново
Оценка на продукта:

5 X САЩ / Канада мотивирано САМ Rewireable Power Plug 100~250V 10A

Услови : Brand New Димензии : 50 x 40 x 40 (mm) Боја : Бела Стандардна О 3 pin Австралија, Кина стил главниот rewireable plug Електрични оценка Максимум 250 V / 10 A Белешки : Овој приклучок не спои

BGN 20.48
Бяла квадратна стенни трехфазная четырехпроводная изход изход 380vac 25A
 • Ново
Оценка на продукта:

Бяла квадратна стенни трехфазная четырехпроводная изход изход 380vac 25A

Име на производ Ѕидниот Штекер Плоча Материјал Пластика, Метал Бела Боја Штекер Тип Три Фаза Четири Жица Оценет Напон AC Струја 380 V 25 A Големина 8.6 x 8.6 cm / 3.4" x 3.4"(L*W) Монтажа Дупка со Дијаметар од 4.5 мм / 0.2" Тежина 88g Пакет Содржина1x Ѕидниот Штекер Плоча

BGN 12.00 13.02
56L2 на капака на корпуса на конфигурацията на модула 2x1 (191x95x28mm)
 • Ново
Оценка на продукта:

56L2 на капака на корпуса на конфигурацията на модула 2x1 (191x95x28mm)

56 L22x1 модул за конфигурација, (191x95x28mm)Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 158.40