• Ново
Ръка-тип издънка дървообработваща кромкоуплотнительная машина настолна дървообработваща крива пакетираща машина 220V 1бр

Ръка-тип издънка дървообработваща кромкоуплотнительная машина настолна дървообработваща крива пакетираща машина 220V 1бр

Buyers rating:
-5 % BGN 1807.00
BGN 1902.40

Брой продукти


Арм - тип морон дрво работ запечатување машина десктоп машини
крива завиткување машина 220 V 1 PC
Сликата покажува :
Опис :
Греење плоча, греење цевка моќност : 1600 W
Работ висина : 8-50мм
Мотор моќност : 180 W
Ивица бенд дебелина : 0.3-3мм
Хранење на ветер : 0-18 милиони / мин
Број на пластични шахти : 2
Работ гума температура : 130-180 степени
Работ на материјал : ПВЦ, пластика, дрво, акрилик, меламнин
Тежина : 150kg
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Други функции

Направи си Сам пособия:
Коментари
търговска марка:
LZHZXY
Честота:
50 Hz
Номинално Напрежение:
220V
диаметър на патрона:
Друго
Номер На Модела:
FL2042
Номер На Продукта:
FL2042
Готварска печка отопление, силата на обогревательной тръби:
1600 W
Височина на ръба:
8-50мм
Мощност На Двигателя:
180 W
Дебелината на обхвата на ръба:
0.3-3 мм
скорост на подаване:
0-18м / мин
Количество пластмасови шахти:
2
Температурата на гума край:
130-180 градуса
Край материал:
PVC, пластмаса, фурнир, акрил, меламин
Тегло:
150kg

Най-добри сделки

SAT1182-1 на Hot On Sales огледала лакиране Двухголовочный спрей двойна Струя спрей пневматичен спрей
 • Ново
Оценка на продукта:

SAT1182-1 на Hot On Sales огледала лакиране Двухголовочный спрей двойна Струя спрей пневматичен спрей

Топло На Продажбата Огледала Varnishing Двојна Глава Спреј Пиштол Двојно Млазницата Спреј Пиштол Пневматски Sprayer SAT11821 ЗАБЕЛЕШКА : Бразилски купувачите треба да ни обезбеди вашиот даночен број( индивидуални и вашата компанија се ОК) и плаќање за сертификација...

BGN 158.40
S-SMT маратон микромотор 110 W ръчна мелница мощност на двигателя полиране който е паркет 110/220v за 45000 об / мин SH37LN M45 H37L1 съвет
 • Ново
Оценка на продукта:

S-SMT маратон микромотор 110 W ръчна мелница мощност на двигателя полиране който е паркет 110/220v за 45000 об / мин SH37LN M45 H37L1 съвет

SSMT Маратон Micromotor Рака полирање Полирач 45000 вртежи во минута Моќ на МоторотВовед : 1 Повеќенаменски Micromotor за стоматолошка, лабораториска, накит, индустрија2...

BGN 100.00 148.72
SL-009 статичен элиминатор високо напрежение генератор + SL-004C ESD йонизонен въздушен пистолет Lonizing Air blower 110V или 220V
 • Ново
Оценка на продукта:

SL-009 статичен элиминатор високо напрежение генератор + SL-004C ESD йонизонен въздушен пистолет Lonizing Air blower 110V или 220V

Технички ПараметарТехнички параметри : Оперативен Напон7.0 KVОперативен електрична енергија0.36 м / МВоздушен Притисок57 БаровиПроток10m / secТемпературата На Работа10~50 °CТежина1.68 Kg / MMax...

BGN 106.00 111.98
Стоматологичната Лаборатория полировальное обзавеждане микромотор 35000 об мин съвет за машини N3 микромотор стоматологични продукти устен зъболекарски инструмент
 • Ново
Оценка на продукта:

Стоматологичната Лаборатория полировальное обзавеждане микромотор 35000 об мин съвет за машини N3 микромотор стоматологични продукти устен зъболекарски инструмент

Micromotor Полирање Полирач Микро Моторни H102 S Handpiece 35 K Р П М.Бренд Нови 35 K вртежи во минута Handpiece за лабораториски, накит, убавина, резби во дрво сите додатоци се вклучени.Карактеристики : Ново дизајнирани за супериорни перформанси и многу лесен за употреба 35,000 вртежи во минута е обезбедува повисоки брзини, поголем вртежен момент Ново дизајнирани пред носот со 2 тешка должност пред лежишта Ново дизајнирани прашина печат заштита Ново дизајнирани вретено балансирање Ново дизајнирани за ладење вентилатор и протокот на воздух Пресврт тип чак ослободување Ново дизајнирани пластични зафат Лесно да се промени chucks Вклучува 3 / 32" чакПакување Листа : 1...

BGN 104.00 138.48
въздушен мелница MAG-121N 52 500 об / мин и 3 мм (1/8 ) гореща инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

въздушен мелница MAG-121N 52 500 об / мин и 3 мм (1/8 ) гореща инструменти

Опис На Производот : Број на модел : МАГ121 NТип : 120°Умре Воздух МелницаМесто на Потекло : Жеџијанг во Кина (Копно)Бренд Име : YUETAIПроменлива Брзина : ДаНеОптоварување на ветер : 52,500 ВРТЕЖИ во минутаCollet Големина : 3ММ(1 / 8")Воздушниот Притисок Набавка : 0.63 MPaБоја : сребрена белаДимензии : 78mm*17mm*107mmТежина : 140gПакет на алатки : 1) MSG121 N : едно парче; 2)нови меки круг : седум парчиња;3)подвратоврскаво : едно парче; 4)во текот црево : 0.4 метар;5)ер црево : 1.2 метар; 6)црево бенд : две парчиња;7)болт : едно парче; 8)spanner : едно парче;9)мелење тркала : две парчиња; 10)colett : едно парче.Ликовите и апликација на производиYuetai Воздух Ротари Брусилки усвојува прецизни и трајни компоненти...

BGN 93.06
Wowstick 1P 1Fs мини безжична батерии набор от електрически отвертки джобен комплект електрически точност на телефона електронни средства за ремонт на
 • Ново
Оценка на продукта:

Wowstick 1P 1Fs мини безжична батерии набор от електрически отвертки джобен комплект електрически точност на телефона електронни средства за ремонт на

НИ 38.38 / парче НАС 45.48 / парче НАС 43.18 / парче НАС 120.68 / парче НАС 21.22 / парче НАС 109.98 / парче НАС 46.77 / парче НАС 48.67 / setWowstick 1 P 1 Fs Мини cordless батерии и Електрични Шрафцигер Поставите Џеб за Полнење електрични Прецизност Телефон Електронски Поправка АлаткиWowstick 1 FSСпецификација : Тип : Мини електрични шрафцигер Брзина : 100r / min(unadjustable) Материјал : Алуминиум Боја : Сребро Батерија Тип : 2 парчиња ААА 1.5 V батерии Што е во Пакет : 1 x Wowstick Мини електрични шрафцигер (Батерија, НЕ се вклучени) 18 x Битови Wowstick 1 P+Крстот : PH000 (крст 1.5) PH0 (крст 2.0) PH2 (крст 5.0) Зборот : 1.0 mm 2.0 mm 3.0 mmХексагонални : T5 T6 T8 Петѕвезда : P2 (петѕвезда 0.8) P5 (петѕвезда 1.2) P6 (петѕвезда 1.5) Хексагонални : Х2.5 H3.0Плоштад : SQ0 Триаголник : 3.0 Y : Y2.5 U : U3.0Веројатно првата серија на расклопување машина опсег : Петѕвезда 0.8 : Отстранување на Apple мобилен телефон 4 4 S 5 5 C 5 S 6 6 PL S 6 SPL PL PLX Употреба на дното петѕвезда завртки.Петѕвезда 1.2 : Отстранување на дното петѕвезда завртки од Apple ВОЗДУХ PRO лаптоп.PH000 е Крстот 1.5 : Отстранете ги сите мобилни Филипс завртки.PH0 е исто така крст 2.0 : подели на дното на лаптоп и да се премине на употребата на играчки.PH2 е, исто така, крстот 5.0 : Филипс десктоп компјутер завртки.Зборот 1.0 2.0 3.0 : Уривање на некои електронски дигитални производи со завртки.Хексагонални T5 T6 : Отстрани хексадецимален завртки на некои преносни компјутери.Хексагонални H2.5 H3.0 : уривање UAV, модел авиони и многу повеќе.U3.0 триаголник 3.0 Y2.5 уривање на мали апарати и повеќе.Производ параметри : Прирачник за дизајн, не само што може да се електрични операција, исто така, може да биде рачен, електрични и прирачник може да дејствува независно, исто така може да работи истовремено (електрични шрафцигер со автозаклучување дизајн, додека рачна работа, внатрешните автозаклучување автоматски ќе се отвори за да се избегне оштетување на Моторот, може да бидат сигурни дека рачна работа)Брзина : 1 минута / 150 претвори Електрични вртежен момент на врв на : 0.

BGN 45.00 63.95
Вентилатор за въздух SIMCO SL-001 PC ионизируя статична изключва оборудване / настолна ионизирующую вентилатор въздух ESD
 • Ново
Оценка на продукта:

Вентилатор за въздух SIMCO SL-001 PC ионизируя статична изключва оборудване / настолна ионизирующую вентилатор въздух ESD

Бесплатен превозот Мобилен Телефон на Поправка Алатки за Полнење Spudger Pry Отворање Алатка Шрафцигер Сет за i Phone, i Pad Samsung Мобилен Телефон Рака Премногу 11.49 Бесплатен превозот Најновите CPS 3205 II прецизност Компактен мини Дигитален Прилагодливи DC Напојување 32 V5 A 110 V230 V 0.01 V / 0.001 НА 69.99 KQCPET6 V6 Надгради Мултифункционален Лаптоп И Десктоп КОМПЈУТЕР Универзален Дијагностички Тест Грешки Поддршка PCI,PCIE,ЗЗК,Мини PCI E 18.99 2016 Година Најновите 715 модел BGA матрицата Шаблони Директни Греење Reballing матрицата+Reballing Убодни За Чип Rework Поправка Лемење Комплет 66.99 Free Shipping 14 PCS / Многу JY ЦРНА LeadFree Лемење Лемење Железо Совети 900 MТК за Hakko 936 fx888 / 888 D SAIKE 909 D / 852 CXG 936d 9.99 Highspeed 30 рамки не се движат ghosting 13 MP HDMI VGA Индустриски Microscop Камера+130 X леќа+LED светло+стојат носителот+8" LCD Монитор 162.99 Бесплатен превозот ЕУ plug Yi Hua 908 D лемење железо станица +8858 I Топол воздух станица Прилагодливи Постојана temperatur 42.99 Бесплатен Превозот Висок Квалитет 5pcs / многу 5 / 10 / 20 / 30 / X 50mm 33m Висока температура лента BGA Отпорни на Топлина Polyimide 13.89 + = 1set слободниЈонизирачко воздушниот компресор е статична елиминација уред кој обезбедува балансиран ion stream за да се неутрализира широк, фокусирани области...

BGN 60.78
DC 12V 1A Mini 545 Electric Motor Polisher Cutting Machine with 3.175 mm Пробийте Collet and 10pcs Resin Cutting Sheets
 • Ново
Оценка на продукта:

DC 12V 1A Mini 545 Electric Motor Polisher Cutting Machine with 3.175 mm Пробийте Collet and 10pcs Resin Cutting Sheets

Карактеристики : Смола сече парчиња се повеќе погоден за мелење,и исто така може да се користи за сечење машини,тоа е обично е можно да се намали на одборот побрзо. Сечење брзо, шлиц мазна, но употребата на неправилно лесно да предизвика сечење на парчиња скршено.Адаптер : 12 V 1АПренос : 5.5 ммДувачкиот Вежба Collet Дијаметар : 3.175 mmМоторни Дијаметар : 36mmНосителот Дијаметар : 3ммНосителот Должина : 40mmЗа сечење Лим Внатрешен Дијаметар : 2mmЗа сечење Лим Дијаметар : 25mmПакет Тежина : 290 G / 10.23 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 110*36*36 ММ / 4.33*1.42*1.42 ИнчиМало Пакување : Да, Општо Кутија1 x Адаптер 12 V 1А1 x Трансфер 5.5 мм1 x DC 12v 545 Мотор1 x Месинг Вежба Collet(3.175 mm)1 x Хексагонални Завртки Клуч1 x Носител(3мм дијаметар 40mm должина)2 x Крокодил Чак Линија10 x Смола сечење лист(2*25мм)

BGN 17.00 21.82
2017 професионален Нов безвоздушный краскораспылитель удължител полюс резервни части двойна дюза за охрана мощен инструмент за оцветяване
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 професионален Нов безвоздушный краскораспылитель удължител полюс резервни части двойна дюза за охрана мощен инструмент за оцветяване

Производ големина : Должина:50cm ; Width : 32cmПакет Се Вклучени : 1 buc x Airless Спреј Пиштол Продолжување Пол + Две млазницата gruadЗа големината за рачно мерење, поради лични мерење техника е различна, може да биде 13 см грешка на физички .

BGN 75.00 79.42
След продажбено обслужване смяна на безвъздушно пръскачка XHD325 413 517 519 521 523 съвет Machine Parts Gun Guard дюза XHD съвети костюм за XTR пистолети
 • Ново
Оценка на продукта:

След продажбено обслужване смяна на безвъздушно пръскачка XHD325 413 517 519 521 523 съвет Machine Parts Gun Guard дюза XHD съвети костюм за XTR пистолети

* * * * Зголемување прскање на продуктивноста и намалување на престојДизајниран за прскање високоотпад облоги при високи притисоци...

BGN 22.00 23.60
GOXAWEE 220V полировальный мотор който е паркет бижута щанд, на който е паркет 10000rpm мини карета перална машина за бижута, злато, сребро, перли, стъкло
 • Ново
Оценка на продукта:

GOXAWEE 220V полировальный мотор който е паркет бижута щанд, на който е паркет 10000rpm мини карета перална машина за бижута, злато, сребро, перли, стъкло

Карактеристики : 1.Иста големина чистење управувачот може да се користи за да се obain различна површина брзина,како што се мери во површина метри во минута(SFPM).3" или 4" со дијаметар од удар може да обезбеди 1,750 да 3,450 SFPM recommednded за полирање и 3,450 и високото SFPM препорачува за чистење.Табелата подолу го покажува SFPM добиени со различен дијаметар тркала во полна,средни и ниски брзини.2.На SFPM можат да бидат различни, додека со користење на истите тркала.Ова ќе даде подобри резултати на различни видови на материјал.3.На 7,000 ВРТЕЖИ во минута максималната брзина ќе ви овозможи да се добие многу поголема SFPM со помали фанови како 1" или 2" фанатици или внатре прстен фанови од побавно единечен или двоен брзина опрема.4.Максималната брзина од 7.000 ВРТЕЖИ во минута исто така е доволно брзо за да се дозволи употребата на мали монтирани абразивни поени,четки,секачи или други додатоци во две collet носители ЧА1 и ЧА4,и Б Flexades кои се на располагање како дополнителна опрема.Спецификации : Напон : 110 V220 V,Sourcel : 50 / 60 Hz,Без Оптоварување ВРТЕЖИ во минута : 010,000 ВРТЕЖИ во минута,Вклучува : 1 Јаглерод Четка,1 Chunk копче,1 Прирачник,Испорака Тежина : 3kg,Пакување Големина : 310*200*160mm.Пакет : 1 PC Полирање машина 1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 155.00 245.31
Въздушно Опесъчаване Машина За Опесъчаване Машина Водна Машина За Опесъчаване Машина За Шкурка Водна Мелница Bd-0144
 • Ново
Оценка на продукта:

Въздушно Опесъчаване Машина За Опесъчаване Машина Водна Машина За Опесъчаване Машина За Шкурка Водна Мелница Bd-0144

описШасија големина : 75*100mmДелумно замав дијаметар : 3ммЛер брзина : 10000 RPMВоздухот потрошувачка : 0.3 кубни метри / минРаботен притисок : 90 PsiНето тежина : 0.85 kgУпотребата на пневматски алатки за притискање плоча прекинувачи : Ние ги користиме секој ден, пред и по вбризгување на 23 C.В...

BGN 268.80
Прахоустойчив FB-805 сляпо прозорец вентилационен филтър електрически кабинет филтър окото костюм планина 20 см вентилатор
 • Ново
Оценка на продукта:

Прахоустойчив FB-805 сляпо прозорец вентилационен филтър електрически кабинет филтър окото костюм планина 20 см вентилатор

Dustproof FB805 слепи прозорец Вентилација Филтер електрични Кабинет Филтер Нето одговараат на Планината 20cm ФанМодел : FB804Име : 3 во 1 Прозорецнијанси Вентилација Филтер , Axial Фан Филтер , Електрични Кабинет Филтер.Димензија : 255*255*33mmУдарна Дупка Големина : 233*233mmПримена : Одговараат на се поправи 200mm серија фанФункција : со сите видови на axial фанови, индустриски вентилатори, вентилаторот за ладење / фан; за ресторани, фабрики, домови, и на други места за филтрирање на прашината и другите нечистотии во воздухот; Материјал : Вентилација нето тело е направен од пламен retardant одделение ABS смоли, филтер материјал се направени од увезени најлон влакна синтетички смоли; Заштита : IP44; Тема : Електростатско влијанија, прашина отстранување стапка од 86% ефикасна за да спречите прашината да влезат во кабинетот внатрешни работи, иновативен дизајн, елегантен, со сестран водоотпорен дизајн и dustproof, обезбедување на Ефективна контрола топлина мијалник и прецизност на електронски компоненти, долг живот, ниска стапка на неуспех...

BGN 21.33
Въздушна выстукивающая машина Выстукивающая капацитет м3-М12, въздушно выстукивающая машина машинен выстукиватель 1бр
 • Ново
Оценка на продукта:

Въздушна выстукивающая машина Выстукивающая капацитет м3-М12, въздушно выстукивающая машина машинен выстукиватель 1бр

Воздухот допирање машина Допирање капацитет М3М12,пневматски допирање машина пневматскиtapper 1pcСликата покажува : Функцијата Преглед : 1, новиот патент производи, компримиран воздух диск, безбедна и брза и ефикасна.2, значи притисок и волумен (58 kg / cm2), голем вртежен момент излез.3, може да се печат на сите видови на челик, железо, бакар, алуминиум, пластични материјали како што се прислушување.Тоа не е лесно да се скршени жици.4, канистер со заштита од преоптоварување уред, свила напад штета е помалку, забите на висока прецизност.5, работата е едноставна : рака мотор, усогласување дупка, задржете на копчето start, и започнете со допирање, прислушување во посакуваната длабочина, држете го притиснато копчето exit, допрете глава автоматски се откажете, заврши допирање операции.7, потешки работа содржината не бара позиционирање уред или мобилен, одговараат со универзална глава може да биде лесно да се направи.8, брз позиционирање на брз и високо сечење брзина, зголемување на производството.9, преку дупка или слепи дупка, свила напад не се специфични за фрактура, пневматски допирање на машина за безбедност torsion менгеме цилиндар да допрете кога се среќаваат во допирање на слепи дупки,автоматско лизгање, заштити допрете ја главата, со висока прецизност допрете за да се обезбеди висока прецизност прислушување.10...

BGN 828.00 872.00
безплатна доставка въздушна възвратно-поступательная трион пневматична машина вятърна трион инструмент е 9,5 мм удар на метал режещ инструмент с 2 бр. пильными диск
 • Ново
Оценка на продукта:

безплатна доставка въздушна възвратно-поступательная трион пневматична машина вятърна трион инструмент е 9,5 мм удар на метал режещ инструмент с 2 бр. пильными диск

воздухот reciprocating видов пневматски машина правец видов алатка 9.5 mm штрајк метал алатка за сечење со 2pcs видов ножевиработа strike : 9.5 mm Брзина : 9000bpm Алуминиум сечење капацитет : 3мм Челик сечење капацитет : 1.5 mm Воздух влезот : 1 / 4" Воздух потрошувачка : 4.2 cfm Воздух работа притиснете : 6.3 kg / cm2 тежина : 0.6 кг Боја : случајни да брод Со 2pcs на видел ножеви и 4pcs на датотека baldes карактеристики на Производот : Преземат оригиналниот движење,seiko производство, мали димензии, лесна за употреба Преземат компактен дизајн,лесна тежина,работат повеќе лесно U за машини,електроника,хардвер индустрија итн

BGN 142.40
В продажба 1pc Home improvement 780w многофункционален мелница полировальный и ударна машина експлозивна машина електроинструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

В продажба 1pc Home improvement 780w многофункционален мелница полировальный и ударна машина експлозивна машина електроинструменти

Спецификација На Производот : 1 PC 780w голема моќ мултифункционален мелница машина за полирање машина за сечење експлозија машина за алатБоја : црвена / зелена по случаен Модел No : HEMEI51002 Напон : 230 V / 110 V Фрекфенција : 50 / 60 Hz Неоптоварување на ветер : 400012000rpm Номинална влезна моќност : 780 W Дијаметар : 100110mm1.3 Позиција помошни рачка за лева или десна рака употреба2.Умрефрлија алуминиум опрема за домување за издржливост3.Удобен вретено заклучување копче за брзо и лесно мелење тркала промени4...

BGN 31.98
Rongpeng професионален електрически безвоздушный помпа краскораспылитель машина R470 четка DC мотор 900 W 1.8 л / мин разход на потока
 • Ново
Оценка на продукта:

Rongpeng професионален електрически безвоздушный помпа краскораспылитель машина R470 четка DC мотор 900 W 1.8 л / мин разход на потока

Почитувани Купувачи,ве молиме да обрнете високо внимание на својот превозот цена Оваа машина не се за бесплатен превозот цена .Вкупната тежина на оваа машина е 20 кг,точната товарни задолжен ќе биде кажано откако ќе кажете ни ја вашата дестинација...

BGN 960.00
Директен джолан лакът вятър пистолет 90 градуса пневматичен ключ, пневматичен ключ на лакътя дръпна малки BD-1263
 • Ново
Оценка на продукта:

Директен джолан лакът вятър пистолет 90 градуса пневматичен ключ, пневматичен ключ на лакътя дръпна малки BD-1263

Бран shield лактот пневматски клуч карактеристики на Производот : Користење на увезените делови собранието, цилиндар е направен од висока густина од легиран челик * чекан удари, вртежен момент е силна јас ги исполнуваат ергономски дизајн, удобно да се одржи подолго време не го користите замор Тоа е погоден за фабрика производство склопување на висока јачина, голема работна ефикасност Оваа инверзија е прилагодлив, со брзина функција, лесна за употребаКористете пневматски алатки : На ден пред да го користите 23 CC #60 гас инјектира од воздухот влезот пневматски подмачкување на нафта (машина за шиење нафта)Машината има неколку секунди по инјектирањеКонвенционалните компресор надвор од гас кој содржи вода и воздушниот компресор клипот воздушниот компресор со подмачкување на нафта, ако не го користите масловода сепаратор, вода и нафта во гас со пневматски алатки, ќе се направи правец на сечилото стап, алатка која ќе почне да не се отвори лисја, па дури и може да не биде во можност да се почне од почеток, исто така, вртежен момент на сила е недоволно, мора да се обрне внимание на редовните гориво, нека алатка за одржување на нормално вртежен момент.

BGN 200.00
Аерограф Pistola пневматичен краскораспылитель гравитационната подаване на краскораспылитель HVLP краскораспылитель боя хром
 • Ново
Оценка на продукта:

Аерограф Pistola пневматичен краскораспылитель гравитационната подаване на краскораспылитель HVLP краскораспылитель боя хром

Airbrush Pistola Пневматски Боја Спреј Гравитацијата се Хранат Боја Пиштол HVLP Спреј Пиштол Спреј Пиштол Боја ХромAnswer : ___________________________ NOTE : Бразилски купувачите треба да ни обезбеди вашиот даночен број( индивидуални и вашата компанија се ОК) и плаќање за сертификација...

BGN 574.40
7/8 универсален безвоздушный спрей боя удължен ръководство аксесоар инструмент, който може да добавите 517 накрайници накрайник е подходящ за повечето пистолет-пръ?
 • Ново
Оценка на продукта:

7/8 универсален безвоздушный спрей боя удължен ръководство аксесоар инструмент, който може да добавите 517 накрайници накрайник е подходящ за повечето пистолет-пръ?

Универзалниот Спреј Водич Додаток Алатка За Airless Боја Sprayer 7 / 8" Висок квалитет на Универзалниот Спреј Водич Алатка...

BGN 49.00 52.00
SAT1049 прахово боядисване на пистолет налягане резервоар за боя с високо качество спрей за боядисване на автомобили
 • Ново
Оценка на продукта:

SAT1049 прахово боядисване на пистолет налягане резервоар за боя с високо качество спрей за боядисване на автомобили

ЗАТОПЛУВАЊЕ ПОТСЕТАМ : 1 БРАЗИЛЕЦОТ ПРИЈАТЕЛИ : ВАЖНО ВЕ МОЛИМЕ РАСПРАШУВА ЗА ЦЕЛОСНА И O CPF ( РЕГИСТРАЦИЈА ФИЗИЧКО ЛИЦЕ ) АКО СЕ ИНФОРМИРА (CPF ) ЗА ПОБРЗО ЌЕ ЈА ПРИМИ СТОКАТА...

BGN 36.34
Goxawee бижута полиращи машини 3 кг капацитет на ротационен чаша рок чаша полировальный машина бижута, инструменти и оборудване
 • Ново
Оценка на продукта:

Goxawee бижута полиращи машини 3 кг капацитет на ротационен чаша рок чаша полировальный машина бижута, инструменти и оборудване

Полирање машина се Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : GOXAWEE Накит Полирање на Машина Алатки, 3kg Капацитет Ротари Гимнастик Рок Гимнастик Полирање Машина Накит Алатки и ОпремаДимензија : 230*180*240mm,Тежина : 5kg,Капацитет : 3kg,Напон : 220 V110 V,Кофа Димензија : 145*150mm,Пакување Големина : 280*250*200mm.Безбедносни ИнструкцииПред да го користите вашиот machie, ве молиме да ги прочитате сите безбедносни инструкции...

BGN 56.00 68.00
Високо качество на висок въртящ момент промишлен 2400 НМ 1 инч пневматичен ударен ключ Air Imapct гаечен ключ инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо качество на висок въртящ момент промишлен 2400 НМ 1 инч пневматичен ударен ключ Air Imapct гаечен ключ инструменти

Спецификации : Модел БР 5800 Диск Големина 1" Капацитет Гром Кол M45 Max Вртежен момент 2400n.м Слободни Брзина 3200 R.Стр.М Воздух Инет...

BGN 483.00 568.00