• Ново
Аксиален вентилатор променлив ток 220V 462*438*100 300fzy2-D 300FZY6-D 80W/200W охлаждащ вентилатор

Аксиален вентилатор променлив ток 220V 462*438*100 300fzy2-D 300FZY6-D 80W/200W охлаждащ вентилатор

Buyers rating:
BGN 80.00

Брой продукти


axial ac фан 220v 462 * 438 * 100 300 FZY2-D 300 FZY6-D 80 W / 200 W Вентилаторот за Ладење
Име На Производ : Индустриски Axial Фан
Рек : ADC12 алуминиум легура умре-фрлија
Правец на : висока јачина тешки фан, црна пластика еден-време лиење
Имајќи тип : топката имајќи
Струја : олово врска
Серпентина : Бакар емајлирани жица
Заштита форма : Отпорност заштита
Изолација класа : Б одделение, серпентина температура "120 целзиусови степени
Заштита класа : IP54
Модел : 300 FZY2-D
Број на фази : 1
Воздушниот волумен : 1800 M3 / h
Актуелни : 0.4 На
Моќност : 80 W
Напон : 220 V
Брзина : 1300 RPM
Бучава : 65d B
Модел : 300 FZY6-D
Број на фази : 1
Воздушниот волумен : 2020 M3 / h
Актуелни : 0.95 На
Моќност : 160 W
Напон : 220 V
Брзина : 2600 RPM
Бучава : 76d B
Внимание :
Оваа цена не ги вклучува трошоците на тарифи . Увозни давачки утврдени од страна на Царината. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме контактирајте ја вашата локална царинска пред да купите. И да се утврди овие дополнителни трошоци.
Ви благодариме.
Се истакна : купувачот во Бразил Мора да бидат обезбедени од CNPJ (CPF) /ДДВ Бр. кога цел за нас, За руските купувачи, треба да се понуди На Целосното Име на примачот
Увозни давачки
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред tobidding/купување.
Бидејќи на Кина авијација прописи, нашиот производ не содржи батеријата, Батерија е многу евтини, ве молиме да си купи во продавница, ви благодариме за вашето разбирање и поддршка
ПЛАЌАЊЕ
Ние прифаќаме онлајн плаќање во
Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.

Други функции

Цвят:
300FZY2-D, 300FZY6-D
Тип:
Центробежен Вентилатор
Източник На Захранване:
AC
Приложение:
Индустриален Вентилатор
Мощност:
Under 500W
is_customized:
Yes
Номинално Напрежение:
220V
търговска марка:
АЗИЮХЕЯ
Номинална мощност:
80 W/200 W
Налягане:
Ниско Налягане
Номер На Модела:
300FZY2-D 300FZY6-D

Най-добри сделки

Прахоустойчив FB-805 сляпо прозорец вентилационен филтър електрически кабинет филтър окото костюм планина 20 см вентилатор
 • Ново
Оценка на продукта:

Прахоустойчив FB-805 сляпо прозорец вентилационен филтър електрически кабинет филтър окото костюм планина 20 см вентилатор

Dustproof FB805 слепи прозорец Вентилација Филтер електрични Кабинет Филтер Нето одговараат на Планината 20cm ФанМодел : FB804Име : 3 во 1 Прозорецнијанси Вентилација Филтер , Axial Фан Филтер , Електрични Кабинет Филтер.Димензија : 255*255*33mmУдарна Дупка Големина : 233*233mmПримена : Одговараат на се поправи 200mm серија фанФункција : со сите видови на axial фанови, индустриски вентилатори, вентилаторот за ладење / фан; за ресторани, фабрики, домови, и на други места за филтрирање на прашината и другите нечистотии во воздухот; Материјал : Вентилација нето тело е направен од пламен retardant одделение ABS смоли, филтер материјал се направени од увезени најлон влакна синтетички смоли; Заштита : IP44; Тема : Електростатско влијанија, прашина отстранување стапка од 86% ефикасна за да спречите прашината да влезат во кабинетот внатрешни работи, иновативен дизајн, елегантен, со сестран водоотпорен дизајн и dustproof, обезбедување на Ефективна контрола топлина мијалник и прецизност на електронски компоненти, долг живот, ниска стапка на неуспех...

BGN 21.33
220V/110V H160 Acrylic Flame Polishing Машина електрическа машина за опесъчаване 75L / H Crystal Кислород Hydrogen Polisher Machine английското ръководство
 • Ново
Оценка на продукта:

220V/110V H160 Acrylic Flame Polishing Машина електрическа машина за опесъчаване 75L / H Crystal Кислород Hydrogen Polisher Machine английското ръководство

ДОБАР ДЕН ДРАГИ ПРИЈАТЕЛПредности на пламен полирање машина1 на барање на производство, не складирање, во споредба со полни гас, безбеден и удобен.2 едноставен суровини, само hydropower, подигање кој се произведува се користи, економски и практични, добра подвижност, мала големина, преносливост, и исто така, може да биде соодветен за областа на работење.3 се фокусира на пламен, од пламен е погоден за прецизност обработка.4 водород кислород невкусна нетоксични, согорување производ е вода, нема загадување на околината.5 oxyhydrogen пламен за јаглерод слободни пламен заварување, работното парче за прицврстување, без јаглерод ронливост феномен.Апликацијата спектар на пламен полирање машина1 акрилик занаетчиските производи2 органско стакло пламен полирањеЕкспериментална демонстрација на електролиза на водата за производство на водород кислород 3 основните и средните училиштаКарактеристики на производот ние, во преференцијални цени, одличен квалитет, userfriendly опрема работењето, квалитетот на услугите, има освоено фала на клиенти, ги задоволат вашите потреби е нашиот најголем сакаат!Живот 1, полирање машина во 3 или повеќе години навремено вода, ако тоа е утврдено дека течни ниво што укажува намали значително, потребно е да се навремена вода (без electrolytic во прав).2, тековната беше значително намален, износот на пополнување electrolytic во прав.3, за прв пат по употребата, обично треба само "1, 2" работа, електролит за околу 3 месеци покажа дека валкани црна или се меша со алкохол неуспех кога треба да се ажурира на една, за електролит, ве молиме да се стави на машината, превртена објавен на електролити, течни празнење треба да се мијат по electrolytic резервоарот, и потоа повторно пополнување electrolytic течност.

BGN 120.00
Ръка-тип издънка дървообработваща кромкоуплотнительная машина настолна дървообработваща крива пакетираща машина 220V 1бр
 • Ново
Оценка на продукта:

Ръка-тип издънка дървообработваща кромкоуплотнительная машина настолна дървообработваща крива пакетираща машина 220V 1бр

Арм тип морон дрво работ запечатување машина десктоп машиникрива завиткување машина 220 V 1 PCСликата покажува : Опис : Греење плоча, греење цевка моќност : 1600 WРабот висина : 850ммМотор моќност : 180 WИвица бенд дебелина : 0.33ммХранење на ветер : 018 милиони / минБрој на пластични шахти : 2Работ гума температура : 130180 степениРабот на материјал : ПВЦ, пластика, дрво, акрилик, меламнинТежина : 150kgЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

BGN 1807.00 1902.40
Стоматологичната Лаборатория полировальное обзавеждане микромотор 35000 об мин съвет за машини N3 микромотор стоматологични продукти устен зъболекарски инструмент
 • Ново
Оценка на продукта:

Стоматологичната Лаборатория полировальное обзавеждане микромотор 35000 об мин съвет за машини N3 микромотор стоматологични продукти устен зъболекарски инструмент

Micromotor Полирање Полирач Микро Моторни H102 S Handpiece 35 K Р П М.Бренд Нови 35 K вртежи во минута Handpiece за лабораториски, накит, убавина, резби во дрво сите додатоци се вклучени.Карактеристики : Ново дизајнирани за супериорни перформанси и многу лесен за употреба 35,000 вртежи во минута е обезбедува повисоки брзини, поголем вртежен момент Ново дизајнирани пред носот со 2 тешка должност пред лежишта Ново дизајнирани прашина печат заштита Ново дизајнирани вретено балансирање Ново дизајнирани за ладење вентилатор и протокот на воздух Пресврт тип чак ослободување Ново дизајнирани пластични зафат Лесно да се промени chucks Вклучува 3 / 32" чакПакување Листа : 1...

BGN 104.00 138.48
Bse4525 тунел усадочная машина пластмасов филм усадочная пакетираща машина чанта, пакет, централно отопление усадочная машина PVC shrinker
 • Ново
Оценка на продукта:

Bse4525 тунел усадочная машина пластмасов филм усадочная пакетираща машина чанта, пакет, централно отопление усадочная машина PVC shrinker

>>>>Производство Детали ИнформацииBSE4525 / 4535 Греење тунелот намалување на машинаОваа машина е стандарден модел, кој што се работи за многу години, функцијата и квалитетот е многу steable и издржливи.Тоа е електрични continously пренос греење машина, со помалку бучна, долг живот време.Подвижни mort е донесена брендирани со висока моќ DC мотор.Системот за греење е да се изгради со инфраред кварц,за да се обезбеди тешки способностТехнички параметриНапојување : 380 V 5060 HzМоќност : 9 KWНамалување на температурата : 0300 ° CТранспортни брзина : 010m / минЗа намали филм : PVC, ПОЛИПРОПИЛЕН, POFПечка Патот Димензии : Ширина 450 * Висина 250mm * должина 800mm или Ширина 450 * Висина 350mm * должина 800mmМоторни оптоварување : 5kgМашина со големина на : 1220 * 670 * 1570mmВкупната тежина : 120kgТопло Совети Производ Служба : Сите објекти на екранот се availiable за испорака, можете да ни остави ги пораките за било истрага! Превозот Време : 510days (Празници excepted), Изменуваат или тешки машина ќе потрае подолго tiem...

BGN 752.00
След продажбено обслужване смяна на безвъздушно пръскачка XHD325 413 517 519 521 523 съвет Machine Parts Gun Guard дюза XHD съвети костюм за XTR пистолети
 • Ново
Оценка на продукта:

След продажбено обслужване смяна на безвъздушно пръскачка XHD325 413 517 519 521 523 съвет Machine Parts Gun Guard дюза XHD съвети костюм за XTR пистолети

* * * * Зголемување прскање на продуктивноста и намалување на престојДизајниран за прскање високоотпад облоги при високи притисоци...

BGN 22.00 23.60
Въздушно настолен плосък натискане на бронзируя машина автоматично златна ролка фолио, кожа печат колата бронзируя зона 12 * 9cm
 • Ново
Оценка на продукта:

Въздушно настолен плосък натискане на бронзируя машина автоматично златна ролка фолио, кожа печат колата бронзируя зона 12 * 9cm

Пневматски десктоп рамен притискање бронзирање машина за автоматска ролна златна фолијакожа печат машина за бронзирање област 12 * 9cmСликата покажува : Опис : Работна површина : 200 * 190mmБронзирање област : 120 * 90mmАлумина : прилагодливРаботен притисок : 0.3 ТМоќност : 0.5 KWНапон : 220 VТопол печат : 090mmПроизвод Големина : 500 * 550 * 900mmПроизвод тежина : 48kgЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

BGN 713.60
DC 12V 1A Mini 545 Electric Motor Polisher Cutting Machine with 3.175 mm Пробийте Collet and 10pcs Resin Cutting Sheets
 • Ново
Оценка на продукта:

DC 12V 1A Mini 545 Electric Motor Polisher Cutting Machine with 3.175 mm Пробийте Collet and 10pcs Resin Cutting Sheets

Карактеристики : Смола сече парчиња се повеќе погоден за мелење,и исто така може да се користи за сечење машини,тоа е обично е можно да се намали на одборот побрзо. Сечење брзо, шлиц мазна, но употребата на неправилно лесно да предизвика сечење на парчиња скршено.Адаптер : 12 V 1АПренос : 5.5 ммДувачкиот Вежба Collet Дијаметар : 3.175 mmМоторни Дијаметар : 36mmНосителот Дијаметар : 3ммНосителот Должина : 40mmЗа сечење Лим Внатрешен Дијаметар : 2mmЗа сечење Лим Дијаметар : 25mmПакет Тежина : 290 G / 10.23 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 110*36*36 ММ / 4.33*1.42*1.42 ИнчиМало Пакување : Да, Општо Кутија1 x Адаптер 12 V 1А1 x Трансфер 5.5 мм1 x DC 12v 545 Мотор1 x Месинг Вежба Collet(3.175 mm)1 x Хексагонални Завртки Клуч1 x Носител(3мм дијаметар 40mm должина)2 x Крокодил Чак Линија10 x Смола сечење лист(2*25мм)

BGN 17.00 21.82
въздушен мелница MAG-121N 52 500 об / мин и 3 мм (1/8 ) гореща инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

въздушен мелница MAG-121N 52 500 об / мин и 3 мм (1/8 ) гореща инструменти

Опис На Производот : Број на модел : МАГ121 NТип : 120°Умре Воздух МелницаМесто на Потекло : Жеџијанг во Кина (Копно)Бренд Име : YUETAIПроменлива Брзина : ДаНеОптоварување на ветер : 52,500 ВРТЕЖИ во минутаCollet Големина : 3ММ(1 / 8")Воздушниот Притисок Набавка : 0.63 MPaБоја : сребрена белаДимензии : 78mm*17mm*107mmТежина : 140gПакет на алатки : 1) MSG121 N : едно парче; 2)нови меки круг : седум парчиња;3)подвратоврскаво : едно парче; 4)во текот црево : 0.4 метар;5)ер црево : 1.2 метар; 6)црево бенд : две парчиња;7)болт : едно парче; 8)spanner : едно парче;9)мелење тркала : две парчиња; 10)colett : едно парче.Ликовите и апликација на производиYuetai Воздух Ротари Брусилки усвојува прецизни и трајни компоненти...

BGN 93.06
GOXAWEE 220V полировальный мотор който е паркет бижута щанд, на който е паркет 10000rpm мини карета перална машина за бижута, злато, сребро, перли, стъкло
 • Ново
Оценка на продукта:

GOXAWEE 220V полировальный мотор който е паркет бижута щанд, на който е паркет 10000rpm мини карета перална машина за бижута, злато, сребро, перли, стъкло

Карактеристики : 1.Иста големина чистење управувачот може да се користи за да се obain различна површина брзина,како што се мери во површина метри во минута(SFPM).3" или 4" со дијаметар од удар може да обезбеди 1,750 да 3,450 SFPM recommednded за полирање и 3,450 и високото SFPM препорачува за чистење.Табелата подолу го покажува SFPM добиени со различен дијаметар тркала во полна,средни и ниски брзини.2.На SFPM можат да бидат различни, додека со користење на истите тркала.Ова ќе даде подобри резултати на различни видови на материјал.3.На 7,000 ВРТЕЖИ во минута максималната брзина ќе ви овозможи да се добие многу поголема SFPM со помали фанови како 1" или 2" фанатици или внатре прстен фанови од побавно единечен или двоен брзина опрема.4.Максималната брзина од 7.000 ВРТЕЖИ во минута исто така е доволно брзо за да се дозволи употребата на мали монтирани абразивни поени,четки,секачи или други додатоци во две collet носители ЧА1 и ЧА4,и Б Flexades кои се на располагање како дополнителна опрема.Спецификации : Напон : 110 V220 V,Sourcel : 50 / 60 Hz,Без Оптоварување ВРТЕЖИ во минута : 010,000 ВРТЕЖИ во минута,Вклучува : 1 Јаглерод Четка,1 Chunk копче,1 Прирачник,Испорака Тежина : 3kg,Пакување Големина : 310*200*160mm.Пакет : 1 PC Полирање машина 1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 155.00 245.31
2018 BARNETT BNT30A хидравличен маркуч гофриран машина Италия
 • Ново
Оценка на продукта:

2018 BARNETT BNT30A хидравличен маркуч гофриран машина Италия

Топла продажба на машина: BNT50 BNT91 H BNT83 Cцрево crimping машина црево crimpinng машина страна се хранат црево crimpinng машина BNT P32 BNT 65 DBNT BNT S350 Bцрево crimping машина црево skiving машина црево машина за сечењесо брзи промени алатка 2016 година Најновиот модел BNT30 A Топла продажба!!!Висок квалитет на хидраулични црева crimping машина Опис на Производот Производот Примена на прирачникот хидраулични црева crimping машина : Црево crimping машина главно од страна на крие механизам, мотор, опрема, пумпи, контролавентили и резервоарот компоненти...

BGN 2816.00
Нов HL-2020E цифров дисплей горещ въздушен пистолет ръчно регулируема поддържане на температурата на горещ въздушен пистолет пластмасов фурна пистолет 2200W 220V
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов HL-2020E цифров дисплей горещ въздушен пистолет ръчно регулируема поддържане на температурата на горещ въздушен пистолет пластмасов фурна пистолет 2200W 220V

НОВИ ХЛ2020 E Дигитален дисплеј топол воздух пиштол рачни прилагодлива температураодржување топол воздух пиштол пластични сушење пиштол 220 V 2200 WАко имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.Производ екранотНапон : 220 VФрекфенција : 50 Hz / 60 HzМоќност : 2200 WВоздух излезот : 34mmКабелот за напојување големина : 2.0 mТежина за : 1.2 kgЗадоволството На Клиентите : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

BGN 348.80
S-31 батерия точкова заварка иглошлифовальный машина, мини-електрическа игла за опесъчаване точкова заварка иглошлифовальный съвет Шлихта пилинг
 • Ново
Оценка на продукта:

S-31 батерия точкова заварка иглошлифовальный машина, мини-електрическа игла за опесъчаване точкова заварка иглошлифовальный съвет Шлихта пилинг

S31 Батеријата место заварувач игла мелење машина мини електрични мелење игла место заварување игла заварување совет облекување мелењеПроизводи вклучуваат : S31 Мелница * 1Резервни диск * 1SUNKKO Надградена верзија! Дизајниран за заварување легура abrading игла совет;Волфрам легура ултрависока цврстина на мелење тркало е погоден за бакар волфрам бакар, алуминиум оксид, циркониум бакар место заварување игла electrode мелење;Силни магнетни вшмукување база дизајн, може цврсто се држи на заварување машина школка употреба;110 V / 220 V на текст;Исклучете тип на висока брзина на мотор и вибрации намалување на внатрешна инсталација структура, користете го ефектот е добар;Нерѓосувачки челик и специјални пластични структура изглед, со мали димензии, лесно да се научат да ги користат.Висок квалитет на завари и заварување во облик на игла советТочниот методот на третман треба да биде навремено завршување на мелење заварување форма на игла совет, според дебелината на заварување workpieces на мелење совет дијаметар, преку тест за да се добие добра заварување ефект притоа, S 31 електрична мелница е најдобар и најефикасен избор за поправка на заварување игла.

BGN 24.00 25.57
SAT1049 прахово боядисване на пистолет налягане резервоар за боя с високо качество спрей за боядисване на автомобили
 • Ново
Оценка на продукта:

SAT1049 прахово боядисване на пистолет налягане резервоар за боя с високо качество спрей за боядисване на автомобили

ЗАТОПЛУВАЊЕ ПОТСЕТАМ : 1 БРАЗИЛЕЦОТ ПРИЈАТЕЛИ : ВАЖНО ВЕ МОЛИМЕ РАСПРАШУВА ЗА ЦЕЛОСНА И O CPF ( РЕГИСТРАЦИЈА ФИЗИЧКО ЛИЦЕ ) АКО СЕ ИНФОРМИРА (CPF ) ЗА ПОБРЗО ЌЕ ЈА ПРИМИ СТОКАТА...

BGN 36.34
В продажба 1pc Home improvement 780w многофункционален мелница полировальный и ударна машина експлозивна машина електроинструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

В продажба 1pc Home improvement 780w многофункционален мелница полировальный и ударна машина експлозивна машина електроинструменти

Спецификација На Производот : 1 PC 780w голема моќ мултифункционален мелница машина за полирање машина за сечење експлозија машина за алатБоја : црвена / зелена по случаен Модел No : HEMEI51002 Напон : 230 V / 110 V Фрекфенција : 50 / 60 Hz Неоптоварување на ветер : 400012000rpm Номинална влезна моќност : 780 W Дијаметар : 100110mm1.3 Позиција помошни рачка за лева или десна рака употреба2.Умрефрлија алуминиум опрема за домување за издржливост3.Удобен вретено заклучување копче за брзо и лесно мелење тркала промени4...

BGN 31.98
Въздушна выстукивающая машина Выстукивающая капацитет м3-М12, въздушно выстукивающая машина машинен выстукиватель 1бр
 • Ново
Оценка на продукта:

Въздушна выстукивающая машина Выстукивающая капацитет м3-М12, въздушно выстукивающая машина машинен выстукиватель 1бр

Воздухот допирање машина Допирање капацитет М3М12,пневматски допирање машина пневматскиtapper 1pcСликата покажува : Функцијата Преглед : 1, новиот патент производи, компримиран воздух диск, безбедна и брза и ефикасна.2, значи притисок и волумен (58 kg / cm2), голем вртежен момент излез.3, може да се печат на сите видови на челик, железо, бакар, алуминиум, пластични материјали како што се прислушување.Тоа не е лесно да се скршени жици.4, канистер со заштита од преоптоварување уред, свила напад штета е помалку, забите на висока прецизност.5, работата е едноставна : рака мотор, усогласување дупка, задржете на копчето start, и започнете со допирање, прислушување во посакуваната длабочина, држете го притиснато копчето exit, допрете глава автоматски се откажете, заврши допирање операции.7, потешки работа содржината не бара позиционирање уред или мобилен, одговараат со универзална глава може да биде лесно да се направи.8, брз позиционирање на брз и високо сечење брзина, зголемување на производството.9, преку дупка или слепи дупка, свила напад не се специфични за фрактура, пневматски допирање на машина за безбедност torsion менгеме цилиндар да допрете кога се среќаваат во допирање на слепи дупки,автоматско лизгање, заштити допрете ја главата, со висока прецизност допрете за да се обезбеди висока прецизност прислушување.10...

BGN 828.00 872.00
350n. m електрически ключ DC 12v Car Impact Car Changing Tire Tools 1/2 Connector Sleeve 2PCS (17 '19' 21 '23')
 • Ново
Оценка на продукта:

350n. m електрически ключ DC 12v Car Impact Car Changing Tire Tools 1/2 Connector Sleeve 2PCS (17 '19' 21 '23')

[xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне .. ОписНапон 12 VМаксимална струја 10 AНоминална моќност 100 WМаксимален вртежен момент 350 N.М.Контрола кабел 3.5 MБатеријата Пакет 1 PCSleeve 2 ПАРЧИЊА (17 '19' 21 '23')[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии

BGN 56.00 68.77
Rongpeng професионален електрически безвоздушный помпа краскораспылитель машина R470 четка DC мотор 900 W 1.8 л / мин разход на потока
 • Ново
Оценка на продукта:

Rongpeng професионален електрически безвоздушный помпа краскораспылитель машина R470 четка DC мотор 900 W 1.8 л / мин разход на потока

Почитувани Купувачи,ве молиме да обрнете високо внимание на својот превозот цена Оваа машина не се за бесплатен превозот цена .Вкупната тежина на оваа машина е 20 кг,точната товарни задолжен ќе биде кажано откако ќе кажете ни ја вашата дестинација...

BGN 960.00
Точност ръководят ръчно дозиращият пистолет UV дозиращият пневматичен клапан точност опаковка костюм за среден вискозитет
 • Ново
Оценка на продукта:

Точност ръководят ръчно дозиращият пистолет UV дозиращият пневматичен клапан точност опаковка костюм за среден вискозитет

Опис : Голем проток на прирачник за издавање вентил за една компонента, голем калибар, рачен вентил со притисок на резервоарот може да се користи, само притиснете го копчето за контрола бар на лепак, се изгубат дека е скршен лепак, едноставен, економичен и практично да ги Компримиран воздух како моќта за рачно контрола на износот на лепак големина, може да се пристапи од страна на различни типови на игли устата, може да биде потребна за да се поврзете дупка ¢ 8 ~ 11mm црево може да се поврзе со било каков притисок во резервоаротПараметар : Тип : напрсток Употреба на гас извор : 47 Kgf / см минимален празнење волумен : 0.1 ml Хранење порта големина : тогаш 8 × 6mm црево Оперативни вискозитет : 11.000.000 cps Тежина : 150g Дијаметар : ¢ 20mm Вкупна должина : 180mm Штекер дијаметар : 3.0 mm Тело Материјал : Изработени од алуминиумска легура (елоксирани), ПОМ и од не ' рѓосувачки челикВклучуваат : 1 х Сет на УВ Фармацевт Вентил

BGN 70.38
Насърчаване на продажбите на фейслифта на водно-електрическата инсталация 3400 W еднократно формирането на стенни канали слот машина с ножове 11шт
 • Ново
Оценка на продукта:

Насърчаване на продажбите на фейслифта на водно-електрическата инсталация 3400 W еднократно формирането на стенни канали слот машина с ножове 11шт

Опис на производот : 2016 година нови постојано напојување постојана брзина 3400w индустриски квалитет инсталација на вода формирање бетонски ѕид слот машина со 11pcs посебни slotting ножеви како подарокСпецификации, како следново : Номинална Моќност : 3400wМакс Powr : 4900wНема вчитување на ротација : 900rpmНоминална Volt : 220 VN.W...

BGN 462.40
Wowstick 1P 1Fs мини безжична батерии набор от електрически отвертки джобен комплект електрически точност на телефона електронни средства за ремонт на
 • Ново
Оценка на продукта:

Wowstick 1P 1Fs мини безжична батерии набор от електрически отвертки джобен комплект електрически точност на телефона електронни средства за ремонт на

НИ 38.38 / парче НАС 45.48 / парче НАС 43.18 / парче НАС 120.68 / парче НАС 21.22 / парче НАС 109.98 / парче НАС 46.77 / парче НАС 48.67 / setWowstick 1 P 1 Fs Мини cordless батерии и Електрични Шрафцигер Поставите Џеб за Полнење електрични Прецизност Телефон Електронски Поправка АлаткиWowstick 1 FSСпецификација : Тип : Мини електрични шрафцигер Брзина : 100r / min(unadjustable) Материјал : Алуминиум Боја : Сребро Батерија Тип : 2 парчиња ААА 1.5 V батерии Што е во Пакет : 1 x Wowstick Мини електрични шрафцигер (Батерија, НЕ се вклучени) 18 x Битови Wowstick 1 P+Крстот : PH000 (крст 1.5) PH0 (крст 2.0) PH2 (крст 5.0) Зборот : 1.0 mm 2.0 mm 3.0 mmХексагонални : T5 T6 T8 Петѕвезда : P2 (петѕвезда 0.8) P5 (петѕвезда 1.2) P6 (петѕвезда 1.5) Хексагонални : Х2.5 H3.0Плоштад : SQ0 Триаголник : 3.0 Y : Y2.5 U : U3.0Веројатно првата серија на расклопување машина опсег : Петѕвезда 0.8 : Отстранување на Apple мобилен телефон 4 4 S 5 5 C 5 S 6 6 PL S 6 SPL PL PLX Употреба на дното петѕвезда завртки.Петѕвезда 1.2 : Отстранување на дното петѕвезда завртки од Apple ВОЗДУХ PRO лаптоп.PH000 е Крстот 1.5 : Отстранете ги сите мобилни Филипс завртки.PH0 е исто така крст 2.0 : подели на дното на лаптоп и да се премине на употребата на играчки.PH2 е, исто така, крстот 5.0 : Филипс десктоп компјутер завртки.Зборот 1.0 2.0 3.0 : Уривање на некои електронски дигитални производи со завртки.Хексагонални T5 T6 : Отстрани хексадецимален завртки на некои преносни компјутери.Хексагонални H2.5 H3.0 : уривање UAV, модел авиони и многу повеќе.U3.0 триаголник 3.0 Y2.5 уривање на мали апарати и повеќе.Производ параметри : Прирачник за дизајн, не само што може да се електрични операција, исто така, може да биде рачен, електрични и прирачник може да дејствува независно, исто така може да работи истовремено (електрични шрафцигер со автозаклучување дизајн, додека рачна работа, внатрешните автозаклучување автоматски ќе се отвори за да се избегне оштетување на Моторот, може да бидат сигурни дека рачна работа)Брзина : 1 минута / 150 претвори Електрични вртежен момент на врв на : 0.

BGN 45.00 63.95