• Ново
Нов сензорен екран GP2500-SC41-24V

Нов сензорен екран GP2500-SC41-24V

Buyers rating:
BGN 72.00

Брой продукти


Т Електрони Technology Co.,LTD е професионална екран на допир панел, LCD панел, УХМР, PLC , Серво Мотор снабдувачот во медицински и индустриски контрола поле. Нашите производи се широко се користи за медицински и индустриска опрема, истражувањето покажува, машини, опрема, индустриска контрола, човек-машина, индустриска автоматизација, интегрирани работна станица, Киоск, ПОС, ЦПУ итн. Ние, исто така може да се произведе на барање на екранот на допир и контролор и имаме голем број на LCD панелот, УХМР, ЕЛ панел и некои тешко ги најдете производите во нашите акции. Ние сме wholesales и производителот во оваа област.
Имаме фабрика да се направи на сите видови на екран на допир панел кој вашето барање. Нашите MOQ може да се прифатат мал квалитет и за кратко време да delievery. И ние добар инженер тим за поддршка на нашите клиенти се поправат технологија проблем секогаш.
За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот.
ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат.ние само брод според превозот адреса,ако сакате да го смените превозот адреса,pls контактирајте ме однапред во времето.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји.
Времето за испорака е приближно :
Сад / Велика Британија / Австралија 7-14 дена.
Канада 7-25 работни дена.
Франција / Шпанија / Германија може да потрае 7-20 дена.
Источна Европа може да потрае и до 16-30 работни дена.
Италија / Бразил / Јужна Америка може да потрае до 30-50 работни дена.
Предаден од страна на DHL Express (Треба 3-6 работни дена да пристигне)
Се врати и повратни информации
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот.

Други функции

търговска марка:
ENEELC
Номер На Модела:
GP2500-SC41-24V
Тип На Двигателя:
сензорен екран

Най-добри сделки

Безплатна доставка 110 контролер на двигателя костюм Johnson T102 оптималната стъпка печатна платка дънната платка работи машината
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка 110 контролер на двигателя костюм Johnson T102 оптималната стъпка печатна платка дънната платка работи машината

Бесплатен Превозот 110 V Моторни контролорот Одговараат на Џонсон T102 оптимално чекор коло плоча трчање машина Одговараат за Џонсон матрица хоризонт визија темпо precor БХ фитнес SHUA OMA dyaco единствена проформа ИКОНА Nordictrack техно салата MYDO YIJIAN YOWZA EVERE WNQ ДОБРО СЕМЕЈСТВО TST GFAMILY IXFIT Nordictrack Cybex и така натаму.

BGN 373.00 424.00
100шт Wanbao to M50 motor solar small motor DC3V -4.5 V-голям въртящ момент, микромотор
 • Ново
Оценка на продукта:

100шт Wanbao to M50 motor solar small motor DC3V -4.5 V-голям въртящ момент, микромотор

Следниве се исти како и за "нови оригинални милиони евра за M50 минијатурни DC мотор, самиот треба да се користат во дигитална камера DC мотор, квалитетот е пол, особено, е да се Wanbao на моторот, се разбира, е еден светкласа на квалитет, мали, но вртежен момент е доста Добар, погоден за DIY соларни мал мотор, или да донесе листовите направен од мал DC фан...

BGN 51.00 58.40
100 бр. / лот 2.5-4V 4*8 мм 11000+ / -3000RPM 0.09 A ултра микро вибриращи жични двигател
 • Ново
Оценка на продукта:

100 бр. / лот 2.5-4V 4*8 мм 11000+ / -3000RPM 0.09 A ултра микро вибриращи жични двигател

Номинална напон : 3.0 VDC; Употреба на напон спектар : 2.54.0 VDC; Рангирани се вчита : ексцентричен чекан; Насоката на ротација : која било насока; Номинална брзина : 11000 + / 3000 RPM; Номинална струја : 90m A Max; Штанд на струјата : 120m A Max; Почетна Напон : 2.4 VDC Max; отпор на Изолација : 10 M ohms Мин; Терминал resitance : 30 ohms Пакување : 100pcs * 2.54 V 4*8мм 11000+ / 3000 RPM 0.09 НА Ултра Микро Жичен на Вибрации на Моторот

BGN 39.00 41.44
Съвместим кабел за програмиране на PLC AIGT8162 за свързване на тъчпада GT01 / GT11 Mini DIN5PIN-масова подмяна на AIGT8162
 • Ново
Оценка на продукта:

Съвместим кабел за програмиране на PLC AIGT8162 за свързване на тъчпада GT01 / GT11 Mini DIN5PIN-масова подмяна на AIGT8162

Компатибилен AIGT8162 PLC Програмирање Кабел за да го Поврзете GT01 / GT11 екран на Допир Панел Мини DIN5 PINналивно AIGT8162 ЗаменаПревозот : * *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.* *DHL,UPSот, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.**DHL,UPSот,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 310 работни дена и Кина пост Воздух MAIL / HK пост Воздух Mail превозот обично се 765 дена, зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, upsот, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.Љубезно ве молиме имајте во предвид : *Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.гаранција&Враќање : * Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата / размена.*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален / негативна повратна информација.

BGN 13.28
(CE-ROhS) Nema 17 Wantai стъпков линеен двигател 4000g.cm, 1.7 A, 300mm stroke travel САМ CNC Робот 3D Принтер, 42BYGHW609L300
 • Ново
Оценка на продукта:

(CE-ROhS) Nema 17 Wantai стъпков линеен двигател 4000g.cm, 1.7 A, 300mm stroke travel САМ CNC Робот 3D Принтер, 42BYGHW609L300

Оваа ставка вклучува : Nema 17 Wantai Stepper Линеарен Мотор 4000g.см,1.7 А, 300мм удар патување DIY CNC Робот 3 D Печатач, 42 BYGHW609 L3001, Технички СпецификацииДел No...

BGN 68.00 72.00
Leadshine 3ND583 3 фаза на драйвер за стъпков мотор 8.3 A 50VDC
 • Ново
Оценка на продукта:

Leadshine 3ND583 3 фаза на драйвер за стъпков мотор 8.3 A 50VDC

Leadshine 3 ND583 3фаза microstepping Вози работа 3650 VDC надвор 2.1 А до 8.3 за Поврзани производи NEMA 23 stepper моторКарактеристики : Високи перформанси, ниска бучава и изгубени Ниска цена возачот греење и ниска моторни греење на Снабдување со напон до 50 VDC Излезна струја до 8.3 A (RMS 5.9 А) Влезниот сигнал TTL компатибилни Автоматско мирувањетековната намалување Погоден за 3фаза повлекува мотори, вклучувајќи 3 доведе и 6 доведе мотори Optically изолирани диференцијални текст сигнали, пулсот фреквенција до 300 KHz 8 избор на резолуција до 10000 чекори / rev DIP прекинувач сегашниот амбиент со 16 различни вредности PUL / DIR & Г.С. / CCW режими на факултативниот во Текотнапон, кратконапон, надструја и краткиколо заштита Мали димензии за лесно монтирањеВовед : На 3 ND583 е висока резолуција 3фаза microstepping возачот врз основа на прецизност тековната контрола на технологијата...

BGN 100.00
3HP 2.2 KW 400HZ VFD инвертор, преобразувател на честота на еднофазни 110V вход 3phase 110V изход 20A за гравиране на шпиндела на двигателя
 • Ново
Оценка на продукта:

3HP 2.2 KW 400HZ VFD инвертор, преобразувател на честота на еднофазни 110V вход 3phase 110V изход 20A за гравиране на шпиндела на двигателя

3 HP 2.2 KW 400 HZ VFD Фреквенција Инвертер конвертор една фаза 110 V текст 3phase 110 V излез 20 A за Гравирање вретено мотор1.Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ / PAYPAL / WESTERN UNION / БАНКА TRANSFE...

BGN 179.00 188.80
MY1016 350W24V Bicycle E-bike high speed small brush permanent Magnetic DC мотор
 • Ново
Оценка на продукта:

MY1016 350W24V Bicycle E-bike high speed small brush permanent Magnetic DC мотор

MY1016 350 W24 V Велосипед Eвелосипед со голема брзина мала четка постојан магнет DC моторТип на производ : Четка DC Мотор ;Модел : MY1016,Главната Примена Опсег : Електричен Скутер ;Моторни Тежина : 1.8 КГ;Оптоварување Тежина : 80 KG;Инсталирање на Далечина на Дупки : 4295mm(вкупно четири дупки);Мотор Менувач : 11 брзини;Водење На Ветер : Со 2535 Километар / Часа;Погоден Синџир : Мал СинџирПогоден мотор тип : Електричен Скутер ;Пакување : 12 PCSОригиналот : Жеџијанг во Кина;Целокупната Димензии : Моторни Тело со Дијаметар : 101mm; Моторни Тело Максимална : 81.50 мм;Менувачот дел Максимална : 26.5 мм;Па Моторни Вкупно висока е околу 108mm.

BGN 50.56
2-фаза на драйвер за стъпков мотор Leadshine M860 CNC 24-80VDC изход 2.0 A-6А за стъпков мотор nema 34
 • Ново
Оценка на продукта:

2-фаза на драйвер за стъпков мотор Leadshine M860 CNC 24-80VDC изход 2.0 A-6А за стъпков мотор nema 34

Leadshine двефаза stepper моторни возачот M860 2080 VDC напојувањеНа M860 Stepper Мотор на Возачите е на одлични перформанси microstepping врз основа на чиста синусна тековната контрола.Со над технологија и автовредноста на функцијата(автоприлагодување на тековната контрола) на различни мотори, да ги задржи на управувано мотори работи со ниско ниво на бучава,помалку греење, неспокојот движење и подобри перформанси во поголема брзина од другите дискови на пазарите.тоа е се прилагодат на возење 2,3,4 фази хибрид stepper мотори.M860 Stepper Моторни Возачот КарактеристикиВисока ЕфикасностОдлична голема брзина перформансиМакс DC72 VМакс излез 7.2 НаАвтовредноста на функцијатаЧиста синусна тековната контрола300 KHz Max Пулсот на текст frequenceПогоден за TTL и optically изолирани текстАвто неактивен тековната намалување16 чекори резолуции во децимална бинарни, max 51,200 чекори / revПогоден за 2 ,3, 4 фази моторсПоддршка PUL / DIR и Г.С. / CCW режимиКратконапон заштита, во текотнапон заштита, во текот тековната заштитаM860 Stepper Моторни Возачот СпецификацииM860 Stepper Моторни Возачот Електрични Спецификации (T j : 25 о C~77 о В)M860 Stepper Моторни Возачот's Connector P1 КонфигурацииM860 Stepper Моторни Возачот's Connector P2 КонфигурацииM860 Stepper Моторни Возачот Microstep и СтрујаНа дискови користи 8 бита DIP прекинувач за да го поставите stepper моторни резолуција и моторни оперативни тековната, како што е прикажано подолу : Динамичка Струја(1 / 2 / 3) Microstep Резолуција(6 / 7 / 8)12345678Застој Струја(4,Полу / Полн)M860 Stepper Моторни Возачот's Microstep Резолуција ИзборMicrostep резолуција е поставена со SW5, SW6, SW7, SW8 на DIP прекинувач како се покаже во следново : M860 Stepper Моторни Возачот's Current SettingsПрвите три бита (SW1, SW2, SW3) на НАТОПИ switch се користи за да го поставите динамичка струја.

BGN 103.20
Нов 270x204 270*204 270mm x 204mm 4 тел сензорен екран
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов 270x204 270*204 270mm x 204mm 4 тел сензорен екран

Т Електрони Technology Co.,LTD е професионална екран на допир панел, LCD панел, УХМР, PLC , Серво Мотор снабдувачот во медицински и индустриски контрола поле...

BGN 142.40
7-инчов модул тъчпада ET070 eView HMI с программирующим кабел и софтуер in box
 • Ново
Оценка на продукта:

7-инчов модул тъчпада ET070 eView HMI с программирующим кабел и софтуер in box

7 инчен ET070 e View HMI екран на допир панел, со програмирање Кабел&Софтвер нови во кутијаET070СпецификацијаМоделET070Перформанси и СпецификацијаГолемина7"TFTРезолуција800*480 ПикселиДисплеј во боја65536 бојаОсветленоста250 cd / m2Позадинско осветлувањеLEDЕкран на допир4 Wire прецизни отпор мрежа(4 H)LCD живот50000 HПРОЦЕСОРОТ400 MHz RISCМеморија128 M ФЛЕШ+64 M SDRAMRTC&ФлешРеално + 512 KBПроширување на меморијатаНе ја поддржуваПечатење портаСериски портEthernetНе ја поддржуваНа програмата симнете го1 USB РОБ интерфејс / сериски портКомуникацијата пристаништеCOM0 : RS232 / RS4852,COM2 : RS232Проширување портаНе ја поддржуваЕлектронски СпецификацијаНоминална моќност7.2 WНоминална моќностDC24 VВлезен опсег12~28 VDCДозволено на косатаИзолирани отпор>50 MΩ@500 VDCГо издржат напонот500 V AC 1minСтруктураШколка во бојаЦрнаШколка материјалABS ПластикаГолемина204×150×37mmИнсталирајте големина192×138mmТежина0.5 КгРаботна ОколинаРабота температура0~45centigrade степенРабота влажност10~90%RH(Без кондензирање)Температура на чување10~60centigrade степенЧување влажност10~90%RH(Без кондензирање)Антивибрации10~25 Hz (X,Y,Z насока 2 G / 30min)ЛадењеПриродата Ветер Ладење

BGN 158.40
ACT Motor 3PCS Nema23 Stepper Motor 23HS2442B Dual Shaft 4-Lead 425oz-in 112 мм 4.2 A двуполюсен гравиране машина CE, ROHS, ISO
 • Ново
Оценка на продукта:

ACT Motor 3PCS Nema23 Stepper Motor 23HS2442B Dual Shaft 4-Lead 425oz-in 112 мм 4.2 A двуполюсен гравиране машина CE, ROHS, ISO

Добредојдовте во мојата продавница!Посакуваме да имате пријатен шопинг!Оваа ставка вклучува : 3 PCS Nema23 Stepper Моторни 23 HS2442 B Двојна Окното : 1.8 степен, 4.2 A, 3 NM(425ozin), 2 Phase, 4Олово, 112mm моторни должинаВе молиме проверете спецификација внимателно!Ве молиме потврдете превозот цена и метод пред да плаќање!Било какви прашања, слободно контактирајте ме!Внимание : Пред бунари со дијаметар : 8mm; должината на предниот окно : 21mmЗадната бунари со дијаметар : 6.35 mm; должина на задните окно : 15mm

BGN 131.04
Безплатна доставка истински Leadshine 86HS35 2 фаза NEMA 34 хибриден стъпков двигател с 2.5 N. m 2.8 a дължина 65 mm вал 9.525 mm
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка истински Leadshine 86HS35 2 фаза NEMA 34 хибриден стъпков двигател с 2.5 N. m 2.8 a дължина 65 mm вал 9.525 mm

Напомена : Ние само снабдување вистински Leadshine чекор мотор со разумна цена, ако вашиот буџет е граница, ве молиме контактирајте го нашиот сервис човек на интернет и тој таа ќе ви препорача на ниска цена друг снабдувач.Leadshine Чекор моторни 86 HSS35Напомена : A : Овој линк за 86 HS35 "2.8 А"На 86 HS35 е 2фаза NEMA 34 хибрид stepper мотор од Leadshine со одржување на вртежен момент од 496.00 озво (3.5 Nm)...

BGN 143.00 153.65
100 бр. / лот 2.5-4V 4*8 мм 11000+ / -3000RPM 0.09 A ултра микро вибриращи жични двигател
 • Ново
Оценка на продукта:

100 бр. / лот 2.5-4V 4*8 мм 11000+ / -3000RPM 0.09 A ултра микро вибриращи жични двигател

Номинална напон : 3.0 VDC; Употреба на напон спектар : 2.54.0 VDC; Рангирани се вчита : ексцентричен чекан; Насоката на ротација : која било насока; Номинална брзина : 11000 + / 3000 RPM; Номинална струја : 90m A Max; Штанд на струјата : 120m A Max; Почетна Напон : 2.4 VDC Max; отпор на Изолација : 10 M ohms Мин; Терминал resitance : 30 ohms Пакет се Вклучени : 100pcs * 2.54 V 4*8мм 11000+ / 3000 RPM 0.09 НА Ултра Микро Жичен на Вибрации на Моторот

BGN 40.00 41.60
CS1G-CPU43H АД програмируем логически контролер модул CS1GCPU43H нова
 • Ново
Оценка на продукта:

CS1G-CPU43H АД програмируем логически контролер модул CS1GCPU43H нова

CS1 GCPU43 H САЛАДИН Програмабилни Логички Контролер Модул CS1 GCPU43 H НовиПревозот : * *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.* *DHL,UPSот, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.**DHL,UPSот,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 310 работни дена и Кина пост Воздух MAIL / HK пост Воздух Mail превозот обично се 765 дена, зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, upsот, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.Љубезно ве молиме имајте во предвид : *Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.гаранција&Враќање : * Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата / размена.*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален / негативна повратна информација.

BGN 580.80
1 бр. нов в кутия TRD-2T2500BF Koyo фотоелектричния отточна тръба на шарнирна връзка энкодер, TRD2T2500BF
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр. нов в кутия TRD-2T2500BF Koyo фотоелектричния отточна тръба на шарнирна връзка энкодер, TRD2T2500BF

TRD2 T2500 BF Koyo Фотоелектрически Ротари НОВИ, TRD / 2 T2500 BF, TRD 2 T2500 BF, TRD2 T2500 BFКомпатибилност Со : 1 PCS За AUTONICS TRD2 T2500 BFПораст на енкодерПакетот вклучува : ЕДЕН 1 PCS За AUTONICS TRD2 T2500 BFПораст на енкодер

BGN 66.00 78.00
(Огромна отстъпка & кораб от немски склад) 3 ос Nema 23 С 270oz-в, 3A, 1/4 & 3 борда на водача ос & набор от сили, CE, ROhS
 • Ново
Оценка на продукта:

(Огромна отстъпка & кораб от немски склад) 3 ос Nema 23 С 270oz-в, 3A, 1/4 & 3 борда на водача ос & набор от сили, CE, ROhS

Одлична Вест од Wantaimotor! Брод од нашите германски магацин, по плаќањето, во рамките на 57 дена за добивање производи! Без даноци од царина, нема штета, подобра услуга, само за 15 сетови, ве молиме не двоумете се!Оваа ставка вклучува : 3 ЕЕЗ Nema 23 Stepper Моторни Еден вратило со 270ozво одржување на вртежен момент,3.0 A,6 Води,3 Оска Возачот Одбор TB6560, 3.5 макс тековната & 1 Кабел,1 КОМПЈУТЕР Напојување за 350 W,24 VDC,1, Stepper МоторДел No...

BGN 235.00 249.60
Съвместим Программаторный USB кабел-ACAB230 USBACAB230 (USB-DVP) USB адаптер за АД серия DVP Win7, Win8 Usable
 • Ново
Оценка на продукта:

Съвместим Программаторный USB кабел-ACAB230 USBACAB230 (USB-DVP) USB адаптер за АД серия DVP Win7, Win8 Usable

Компатибилен USBACAB230 Програмер Кабел USBACAB230 (USBDVP) USB Адаптер за DVP серија САЛАДИН Win7,Win8 УпотребливиПревозот : * *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.* *DHL,UPSот, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.**DHL,UPSот,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 310 работни дена и Кина пост Воздух MAIL / HK пост Воздух Mail превозот обично се 765 дена, зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, upsот, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.Љубезно ве молиме имајте во предвид : *Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.гаранција&Враќање : * Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата / размена.*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален / негативна повратна информација.

BGN 19.74