• Ново
Електрически двигател 24V/50W 20rpm/60rpm висок въртящ момент 200KG.CM/68KG.CM достъпен електрически двигател червей съоръжения редуктор GW63ZY

Електрически двигател 24V/50W 20rpm/60rpm висок въртящ момент 200KG.CM/68KG.CM достъпен електрически двигател червей съоръжения редуктор GW63ZY

Buyers rating:
BGN 831.17

Брой продукти


ДОБАР ДЕН ДРАГИ ПРИЈАТЕЛ
GW63 ZY Електричен Мотор 24 V/50 W 20rpm/60rpm вртежен момент
200 KG.CM/68 KG.СМ се Достапни Електричен Мотор
Ова производство се 100% нови, тоа е безбедноста за useing и висок квалитет, тоа е погоден за возраст >3 години!!
Сликата покажува :
Вовед :
овој производ има две стил,а цената е еднаква со едни со други.
1.не-оптоварување на ветер : 20r/мин,оптоварување : 15r/мин,вртежен момент : 200 KG.СМ, Тековни : 4.5 На
2.не-оптоварување на ветер : 60r/мин, оптоварување на ветер : 45r/мин,вртежен момент : 68 KG.СМ , Тековни : 4.5 На
Забелешка : освен тоа, имаме и некои други видови на Гумени Тело Bopper за вашето купување,
ние покажува некои сликата подолу, pls ме контактирате доколку имате потреба од нив, ви благодариме!!
Забелешка : ве Молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со купувањето, производот
и плаќање итн..,
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнеме !! Ви благодариме.

Други функции

документ:
RoHS, CE
Изходна Мощност:
50 W
Въртящ момент:
200KG.CM/68KG.CM
Комутация:
четка
Използването на:
Колата, Вентилатор,Електрически Велосипеди,География,Лодка
Строителство:
Постоянен Магнит
Ефективност:
Т.е. 3
Защитна Функция:
Защита срещу капки
Постоянен Ток(А):
4.5 и
Номер На Модела:
GW63ZY
търговска марка:
Юньлиньли
Тип:
Мотор-Редуктор
ОБОРОТА В МИНУТА:
20р/мин, 60р/мин
Напрежение:
24V
Въртящ момент:
200KG.CM/68KG.CM
силата на:
50 W
Номер На Продукта:
H0017
Напрежение На Тока(В):
DC 24v

Най-добри сделки

MY1016 350W24V Bicycle E-bike high speed small brush permanent Magnetic DC мотор
 • Ново
Оценка на продукта:

MY1016 350W24V Bicycle E-bike high speed small brush permanent Magnetic DC мотор

MY1016 350 W24 V Велосипед Eвелосипед со голема брзина мала четка постојан магнет DC моторТип на производ : Четка DC Мотор ;Модел : MY1016,Главната Примена Опсег : Електричен Скутер ;Моторни Тежина : 1.8 КГ;Оптоварување Тежина : 80 KG;Инсталирање на Далечина на Дупки : 4295mm(вкупно четири дупки);Мотор Менувач : 11 брзини;Водење На Ветер : Со 2535 Километар / Часа;Погоден Синџир : Мал СинџирПогоден мотор тип : Електричен Скутер ;Пакување : 12 PCSОригиналот : Жеџијанг во Кина;Целокупната Димензии : Моторни Тело со Дијаметар : 101mm; Моторни Тело Максимална : 81.50 мм;Менувачот дел Максимална : 26.5 мм;Па Моторни Вкупно висока е околу 108mm.

BGN 50.56
Безплатна доставка истински Leadshine 86HS35 2 фаза NEMA 34 хибриден стъпков двигател с 2.5 N. m 2.8 a дължина 65 mm вал 9.525 mm
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка истински Leadshine 86HS35 2 фаза NEMA 34 хибриден стъпков двигател с 2.5 N. m 2.8 a дължина 65 mm вал 9.525 mm

Напомена : Ние само снабдување вистински Leadshine чекор мотор со разумна цена, ако вашиот буџет е граница, ве молиме контактирајте го нашиот сервис човек на интернет и тој таа ќе ви препорача на ниска цена друг снабдувач.Leadshine Чекор моторни 86 HSS35Напомена : A : Овој линк за 86 HS35 "2.8 А"На 86 HS35 е 2фаза NEMA 34 хибрид stepper мотор од Leadshine со одржување на вртежен момент од 496.00 озво (3.5 Nm)...

BGN 143.00 153.65
Нов 270x204 270*204 270mm x 204mm 4 тел сензорен екран
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов 270x204 270*204 270mm x 204mm 4 тел сензорен екран

Т Електрони Technology Co.,LTD е професионална екран на допир панел, LCD панел, УХМР, PLC , Серво Мотор снабдувачот во медицински и индустриски контрола поле...

BGN 142.40
USB-1747-CP3 USB адаптер за SLC 5/03, 5/04, 5/05 АД USB-1747CP3, USB1747CP3, USB 1747 CP3, USB / 1747 / CP3
 • Ново
Оценка на продукта:

USB-1747-CP3 USB адаптер за SLC 5/03, 5/04, 5/05 АД USB-1747CP3, USB1747CP3, USB 1747 CP3, USB / 1747 / CP3

USB1747CP3 USB адаптер за SLC 5 / 03,5 / 04,5 / 05 САЛАДИН USB1747 CP3 ,USB1747 CP3 ,USB 1747 CP3 ,USB / 1747 / CP3Превозот : * *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.* *DHL,UPSот, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.**DHL,UPSот,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 310 работни дена и Кина пост Воздух MAIL / HK пост Воздух Mail превозот обично се 765 дена, зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, upsот, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.Љубезно ве молиме имајте во предвид : *Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.гаранција&Враќање : * Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата / размена.*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален / негативна повратна информација.

BGN 24.00
1pc K246Y 12-24V 555 сачмен лагер Mini DC Motor DIY Model Motor Car Great Power Parts продажба на загуба Fracne
 • Ново
Оценка на продукта:

1pc K246Y 12-24V 555 сачмен лагер Mini DC Motor DIY Model Motor Car Great Power Parts продажба на загуба Fracne

Вклучува : 1pc 555 моторни Должина : 57mm (вклучувајќи чекор висина), чекор висина : 4.5 мм Вкупна должина : 79 MM Дијаметар : 35.8 MM Ротирање на ветер : 12 V 6000 RPM; 24 V 12000 RPM...

BGN 15.00 15.98
7-инчов модул тъчпада ET070 eView HMI с программирующим кабел и софтуер in box
 • Ново
Оценка на продукта:

7-инчов модул тъчпада ET070 eView HMI с программирующим кабел и софтуер in box

7 инчен ET070 e View HMI екран на допир панел, со програмирање Кабел&Софтвер нови во кутијаET070СпецификацијаМоделET070Перформанси и СпецификацијаГолемина7"TFTРезолуција800*480 ПикселиДисплеј во боја65536 бојаОсветленоста250 cd / m2Позадинско осветлувањеLEDЕкран на допир4 Wire прецизни отпор мрежа(4 H)LCD живот50000 HПРОЦЕСОРОТ400 MHz RISCМеморија128 M ФЛЕШ+64 M SDRAMRTC&ФлешРеално + 512 KBПроширување на меморијатаНе ја поддржуваПечатење портаСериски портEthernetНе ја поддржуваНа програмата симнете го1 USB РОБ интерфејс / сериски портКомуникацијата пристаништеCOM0 : RS232 / RS4852,COM2 : RS232Проширување портаНе ја поддржуваЕлектронски СпецификацијаНоминална моќност7.2 WНоминална моќностDC24 VВлезен опсег12~28 VDCДозволено на косатаИзолирани отпор>50 MΩ@500 VDCГо издржат напонот500 V AC 1minСтруктураШколка во бојаЦрнаШколка материјалABS ПластикаГолемина204×150×37mmИнсталирајте големина192×138mmТежина0.5 КгРаботна ОколинаРабота температура0~45centigrade степенРабота влажност10~90%RH(Без кондензирање)Температура на чување10~60centigrade степенЧување влажност10~90%RH(Без кондензирање)Антивибрации10~25 Hz (X,Y,Z насока 2 G / 30min)ЛадењеПриродата Ветер Ладење

BGN 158.40
DC 6V-12V 370 мотор-редуктор (1: 20) модел на самолет, верижен специален мотор танк модел на двигателя motor / DIY аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

DC 6V-12V 370 мотор-редуктор (1: 20) модел на самолет, верижен специален мотор танк модел на двигателя motor / DIY аксесоари

Среќен Фенер Фестивал Топли, нежни живот САД$54.5204 66.50 САД$54.5204 200.00 АМЕРИКАНСКИ ДОЛАРИ 54.5204 245.50 САД$54.5204 202.00 Црна опрема 370 опрема мотор е дизајниран за модел авион роботот и модел камион модели, со вртежен момент, излезна стабилност карактеристики, можете да користите било кој напон помеѓу 612 V напојување

BGN 28.00 32.00
ACT Motor 1PC Nema34 Stepper Motor 34HS1456 Single Shaft 4-Lead 1232oz-in 118mm 5.6 A Bipolar CE, ROHS, ISO US CA JP DE Free
 • Ново
Оценка на продукта:

ACT Motor 1PC Nema34 Stepper Motor 34HS1456 Single Shaft 4-Lead 1232oz-in 118mm 5.6 A Bipolar CE, ROHS, ISO US CA JP DE Free

Добредојдовте во мојата продавница!Посакуваме да имате пријатен шопинг!Оваа ставка вклучува : 1 PC Nema34 Stepper Моторни 34 HS1456 Еден Окното : 1.8 степен, 5.6 А, 8.4 NM(1232 озin), 2 Phase, 4Олово, 116mm моторни должинаВе молиме проверете спецификација внимателно!Ве молиме потврдете превозот цена и метод пред да плаќање!Било какви прашања, слободно контактирајте ме!Внимание : Вратило Дијаметар : 14mmВратило Режим : Dual Рамен ОкноВнимание : ние, исто така, имаат Двојна Вратило во акции, ако треба Двојна Вратило , слободно контактирајте ме!Без други порака, ќе испрати еден окното за вас!

BGN 164.80
2 елемента 33P3721-CGT интерфейс нов и оригинален
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента 33P3721-CGT интерфейс нов и оригинален

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет.исто така,..може да се прифати листата истрага.

BGN 11.17
Съвместим кабел за програмиране на PLC AIGT8162 за свързване на тъчпада GT01 / GT11 Mini DIN5PIN-масова подмяна на AIGT8162
 • Ново
Оценка на продукта:

Съвместим кабел за програмиране на PLC AIGT8162 за свързване на тъчпада GT01 / GT11 Mini DIN5PIN-масова подмяна на AIGT8162

Компатибилен AIGT8162 PLC Програмирање Кабел за да го Поврзете GT01 / GT11 екран на Допир Панел Мини DIN5 PINналивно AIGT8162 ЗаменаПревозот : * *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.* *DHL,UPSот, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.**DHL,UPSот,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 310 работни дена и Кина пост Воздух MAIL / HK пост Воздух Mail превозот обично се 765 дена, зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, upsот, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.Љубезно ве молиме имајте во предвид : *Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.гаранција&Враќање : * Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата / размена.*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален / негативна повратна информација.

BGN 13.28
ABB CT-ТЕЛИ. 22,0. 05 s-300h
 • Ново
Оценка на продукта:

ABB CT-ТЕЛИ. 22,0. 05 s-300h

Ве молиме Вид знаетеДобредојдовте на нашата продавница !Answer : ___________________________ Note : (ве молиме да ги прочитате пред цел)100% Тестирани Пред Превозот.Плаќања : 1...

BGN 302.43
1pc DC PWM Motor Speed Controller Mayitr 2000W MAX Electronic Speeder Governor Control 12/24/36 / 50V
 • Ново
Оценка на продукта:

1pc DC PWM Motor Speed Controller Mayitr 2000W MAX Electronic Speeder Governor Control 12/24/36 / 50V

BI0001637Спецификација : Бренд новиМоќ барање : DC 1050 VНоминална струја : 40 A ( Максимална Излезна Струја )Фреквенција : 200 KhzКонтрола на Моторни Енергија : 0.012000 WРаботен Напон 12 V : 480 W (макс.)Работен Напон 24 V : 960 W (макс.)Работен Напон 36 V : 1440 W (макс.)Работен Напон 50 V : 2000 W (макс.)Регулатива Опсег : 5100% Боја : како на сликата покажуваPCB Големина : прибл...

BGN 11.00 17.66
GP-410T ново сензорно стъкло
 • Ново
Оценка на продукта:

GP-410T ново сензорно стъкло

Т Електрони Technology Co.,LTD е многу професионални екран на допир панел компанија Имаме Capacitor и отпор допир стакло фабрика може да се прифати ОЕМ .Особено во Автоматизација на индустриски уред...

BGN 147.20
3HP 2.2 KW 400HZ VFD инвертор, преобразувател на честота на еднофазни 110V вход 3phase 110V изход 20A за гравиране на шпиндела на двигателя
 • Ново
Оценка на продукта:

3HP 2.2 KW 400HZ VFD инвертор, преобразувател на честота на еднофазни 110V вход 3phase 110V изход 20A за гравиране на шпиндела на двигателя

3 HP 2.2 KW 400 HZ VFD Фреквенција Инвертер конвертор една фаза 110 V текст 3phase 110 V излез 20 A за Гравирање вретено мотор1.Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ / PAYPAL / WESTERN UNION / БАНКА TRANSFE...

BGN 179.00 188.80
CS1G-CPU43H АД програмируем логически контролер модул CS1GCPU43H нова
 • Ново
Оценка на продукта:

CS1G-CPU43H АД програмируем логически контролер модул CS1GCPU43H нова

CS1 GCPU43 H САЛАДИН Програмабилни Логички Контролер Модул CS1 GCPU43 H НовиПревозот : * *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.* *DHL,UPSот, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.**DHL,UPSот,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 310 работни дена и Кина пост Воздух MAIL / HK пост Воздух Mail превозот обично се 765 дена, зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, upsот, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.Љубезно ве молиме имајте во предвид : *Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.гаранција&Враќање : * Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата / размена.*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален / негативна повратна информација.

BGN 580.80
1БР СЕ ИЗПОЛЗВА ABB E5LA HENF105296R0001 ФИЛТЪР
 • Ново
Оценка на продукта:

1БР СЕ ИЗПОЛЗВА ABB E5LA HENF105296R0001 ФИЛТЪР

Слики на вистинската точка, обезбедување на квалитет, и ние не треба да се пропушти! !100% Тестирани Пред Превозот.Плаќања : 1...

BGN 1440.00
(CE-ROhS) Nema 17 Wantai стъпков линеен двигател 4000g.cm, 1.7 A, 300mm stroke travel САМ CNC Робот 3D Принтер, 42BYGHW609L300
 • Ново
Оценка на продукта:

(CE-ROhS) Nema 17 Wantai стъпков линеен двигател 4000g.cm, 1.7 A, 300mm stroke travel САМ CNC Робот 3D Принтер, 42BYGHW609L300

Оваа ставка вклучува : Nema 17 Wantai Stepper Линеарен Мотор 4000g.см,1.7 А, 300мм удар патување DIY CNC Робот 3 D Печатач, 42 BYGHW609 L3001, Технички СпецификацииДел No...

BGN 68.00 72.00
Нов панел PC2002M-P3 LCD
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов панел PC2002M-P3 LCD

Т Електрони Technology Co.,LTD е професионална екран на допир панел, LCD панел, УХМР, PLC , Серво Мотор снабдувачот во медицински и индустриски контрола поле...

BGN 142.40
10шт XC6366B103MR L1AC SOT23-5 PWM Controllde, PWM / PFM переключаемые понижаване преобразуватели на постоянен ток в наличието на чисто нов и оригинален
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт XC6366B103MR L1AC SOT23-5 PWM Controllde, PWM / PFM переключаемые понижаване преобразуватели на постоянен ток в наличието на чисто нов и оригинален

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

BGN 3.95