• Ново
Детски пуловер за момиче с дълъг ръкав струнен плетива за деца, горно облекло зимни топли възли пуловери, блузи, пуловери 4 6 7 8 10 12Y

Детски пуловер за момиче с дълъг ръкав струнен плетива за деца, горно облекло зимни топли възли пуловери, блузи, пуловери 4 6 7 8 10 12Y

Buyers rating:
-23 % BGN 33.00
BGN 42.66

Брой продукти

modname=ckeditor
Деца Девојки Џемпери Долг Ракав String Трикотажа За Деца Outerwear Зима и Топло, Плетени Џемпери Pullover Блузи 4 6 7 8 10 12 Y
2017 Есен Зима Џемпери За Студентите Училишни Униформи Памук, Плетени Outerwear Падне На Дното Кошули Бебе Блузи
Детали За Производот :
Пакет : 1 x Џемпер
Сезона : Пролет, Есен Зима
Возраст : 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Години Девојки Трикотажа
Големина 4 (120) е за 100-110cm висина,
Големина на 5 и 6 (130) се за 110-120cm висина,
Големина на 7 и 8 (140) се за 120-130cm висина,
Големина на 9 и 10(150) се за 130-140cm висина.
Големина на 11 и 12(160) се за 140-150cm висина.
За Услугата
Како да сум во Кина, вашата земја и рудникот се џет заостануваат. Ако не можам да ти одговорам веднаш, ве молиме пратете ми порака. Јас ќе ви одговори што е можно поскоро, кога ќе го видите тоа. Во мојот неработни денови, можете да поставите вашата цел директно и да се направи белешка во ред со вашите барања, или можете да испратите порака до мене од страна на Центарот, јас ќе ви одговори што е можно поскоро.
За Фотографии
Сите овие слики се направени врз основа на реални производи. Бојата разликата е неизбежна, бидејќи на различни светлина и снимање на животната средина. Почитувани пријатели, ве молиме да бидат предмет на вистински производ кога ќе ја добие. Ако сте строги со нашите производи' боја, ве молиме размислете два пати пред да нарачате во нашата продавница, ви благодариме за вашето разбирање и соработка!
За Плаќање
Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
За добивање
1.Прво, би сакал да констатирам дека јас не може да го контролира испораката брзина направи ветување за датум на испорака.

Други функции

Дете американски размер:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Отдел Име:
Деца
Тип На Затваряне:
Няма
Дължина ръкав(см):
Пълен
Вид На Модела:
Твърд
Яка:
О-Образно Деколте
Стил:
Ежедневни обувки
Украса:
Лента
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Материал:
Памук, Полиестер
Номер На Модела:
17940
Пол:
Момичета
Дължината На Дрехата:
Редовен
търговска марка:
ОКУФЕН
Стил Ръкави:
Редовен
Пол:
Училище Децата Пуловери За Студенти Трикотажни Блузи Марка На Детски Дрехи
Дължина Ръкав:
Дълъг Ръкав, Пуловер Пуловер Памук Новост Трикотаж, Детски Блузи
Цвят:
Кафяво Розово Топли Зимни Пуловери За Деца Дрехи, Бебешки Костюми
Подходяща възраст:
4 5 6 7 8 9 10 11 12 Години Момичета Пуловери Есен-Зима Децата Плат
Подходящ Сезон:
Пролет Есен Зима Пуловери Зимата На Топло Да Плета Носят Детски Пуловери
Подходящ случай:
Училищните Ваканции Парти С Подаръци За Рожден Ден Свободно Време През Цялата Есен Деколте Пуловери
Материал:
2017 School Girls Performance Ризи Сладки Основни Пуловери
Стил:
Модни Детски Вязаная Облекло За Свободното Време Училищни Униформи Топли Дрехи
Украса:
Красиви Пуловери С Дълъг Ръкав Рокля Лък Студентите Плетене На Дрехи
Тип магазин:
Всичко за детски дрехи и аксесоари 2017 бебешки неща

Най-добри сделки

2 елемента дете деца букви и стрелки върховете +Леопардовые панталони, комплекти Детски момичета Половината ръкав тениски потник + панталон екипировки комплект др?
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента дете деца букви и стрелки върховете +Леопардовые панталони, комплекти Детски момичета Половината ръкав тениски потник + панталон екипировки комплект др?

Производ ФункцијаЗдраво! Добредојдовте на нашата продавница! Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Квалитетот е на прво со најдобра услуга...

BGN 9.00 9.47
2017 Baby Girl White Lace Princess Clothes 3pcs (dress+cardigan+шапка), girls Newborns Flower Wedding Party Birthday Wearsuits
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 Baby Girl White Lace Princess Clothes 3pcs (dress+cardigan+шапка), girls Newborns Flower Wedding Party Birthday Wearsuits

[xlmodel][производи][41219][xlmodel][производи][41219][xlmodel][производи][41219][xlmodel][производи][41219][xlmodel][производи][41219][xlmodel][производи][8888] Ќе Ви се Допадне .. најпопуларниотФабриката трговија на големоние сигурни врвен квалитет,најдобра цена,и одлична услугаголема за да може да биде слободен испраќаат преку експрес брод,pls контакт за детали!бебе девојка летен фустанsize3 Mодговара девојка 55cm околуголемина 6 Mодговара девојка 66cm околуголемина 12 Mодговара девојка 73cm околуголемина 18 МИЛИОНИодговара девојка 85cm околуголемина 24 Mодговара девојка 90cm околуПлаќање : Ние accpet Зачувам за плаќање...

BGN 34.08
Babyinstar цветна Декорация от детска тениска за момичета пролетно облекло на горно облекло мода, Детски дрехи, Детски костюм блуза за момичета
 • Ново
Оценка на продукта:

Babyinstar цветна Декорация от детска тениска за момичета пролетно облекло на горно облекло мода, Детски дрехи, Детски костюм блуза за момичета

За Големината Ознака Големина НАС Големина Возраст Соодветна Висина 90 24 M 1224 Months 8090 100 3 T 23 Yrs 90100 110 4 T 34 Yrs 100110 120 6 T 56 Yrs 110120 130 8 T 78 Yrs 120130 140 10 T 910 Yrs 130140Answer : ___________________________ NOTE : 1...

BGN 25.00 25.12
Детски облекла момичета комплект Детски дрехи на марката момичета дрехи есен пролет костюми дете 2 бр ( тениска + пола )
 • Ново
Оценка на продукта:

Детски облекла момичета комплект Детски дрехи на марката момичета дрехи есен пролет костюми дете 2 бр ( тениска + пола )

ОписНајновите Модата Бебе Девојки Фустан !!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : КАКО На СликатаНово во Мода Материјал : Памук МешавинаВнимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме...

BGN 11.00 11.38
Праскова цвете момиче пакетче рокля бяла пролет лято сватба фото висшата мода облечи децата принцеса рожден ден облечи TS055
 • Ново
Оценка на продукта:

Праскова цвете момиче пакетче рокля бяла пролет лято сватба фото висшата мода облечи децата принцеса рожден ден облечи TS055

Име на производ : Цвет Девојка Туту Фустан Соодветна возраст : 27 Години Сезона : Пролет, Лето, Есен Материјал : Висок Quanlity Tulles Забелешка : нашата продавница туту фустан е направен од најдобрите мека ленти tulle....

BGN 21.00 95.63
VYU есен бебе момиче цвете яка рокля на принцеса мода абитуриентски вечерни детски памучни рокли за деца Дама момичета вечерна рокля
 • Ново
Оценка на продукта:

VYU есен бебе момиче цвете яка рокля на принцеса мода абитуриентски вечерни детски памучни рокли за деца Дама момичета вечерна рокля

големинадолжинаградитеsleeve90 (големина 2 T)488829100 (големина 3 T)539431110 (големина 4 T)5610033120 (големина 5)5910235130 (големина 6)6110637единицаcmcmcm

BGN 17.00 20.64
Pageant White Сладко Дантела Girl Dresses Clothes Summer Beach Clothing Princess Dress Kids Baby Girls
 • Ново
Оценка на продукта:

Pageant White Сладко Дантела Girl Dresses Clothes Summer Beach Clothing Princess Dress Kids Baby Girls

Плажа Девојки Облека Се Облекуваат Принцеза Деца Бебе Партија Церемонија Бела Симпатична Чипка Фустани Девојка Облека Лето ОписНајновите Модата Деца Девојки Принцеза Чипка Фустан !!Висок Квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : БелаНово во МодаМатеријал : Памук + Чипка23 Години : Биста 48cm Должина 54cm34 Години : Биста 50cm Должина 57cm45 Години : Биста 54cm Должина 60см56 Години : Биста 57cm Должина 63cm67 Години : Биста Должина 60см 66cm Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме.Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување / наддавање...

BGN 8.00 9.54
2 елемента момичета сладък годишният карикатура Коте отпечатани на тениски + чиста завесата рокля, Бебешки дрехи, комплекти
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента момичета сладък годишният карикатура Коте отпечатани на тениски + чиста завесата рокля, Бебешки дрехи, комплекти

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List", Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа" .Ви благодарам многу!!! ^^ Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.2 парчиња Бебе Облека Поставува Девојки Слатка Летни Мода и Стил Цртан филм Маче Печатат Маици+Нето Превез Фустан100% Сосема Нов и висок квалитет!Удобно Материјал, Мода Обичните Здолништа За Дете ДевојкиБоја : Сива,Розова,БелаМатеријал : Памук+МрежаГолемина Укажуваат на возраст од Врвот Должина Врвот Биста Здолниште Половината Здолниште Должина2 T / XS / 90 12 Years 40cm / 15.74" 60cm / 23.62" 42cm / 16.53" 27cm / 10.62"3 T / S / 100 23 Years 42cm / 16.53" 62cm / 24.40" 44cm / 17.32" 29cm / 11.41"4 T / M / 110 34 Years 44cm / 17.32" 64cm / 25.19" 46cm / 18.11" 31cm / 12.20"5 T / L / 120 45 Years 46cm / 18.11" 66cm / 25.98" 48cm / 18.89" 33cm / 12.99"6 T / XL / 130 56 Years 48cm / 18.89" 68cm / 26.77" 50cm / 19.68" 35cm / 13.77"Забелешки : 1...

BGN 9.00 11.79
2018 пролет нова детски дрехи костюм момичета Леопард Set момичета Леопард риза с дълъг ръкав + панталони 2 бр. детски всекидневни комплекти дрехи
 • Ново
Оценка на продукта:

2018 пролет нова детски дрехи костюм момичета Леопард Set момичета Леопард риза с дълъг ръкав + панталони 2 бр. детски всекидневни комплекти дрехи

1 , поради различни мерни методи , мерења дозволи за 23cm грешка , оваа ситуација не е голем квалитет проблем 2, бојата на облека и други причини поради осветлување и бои може да биде грешки , еден производ да преовладуваат во вид...

BGN 12.00 14.08
Нов бял тюл бална рокля цвети рокля за сватбата момиче Рожден Ден облечи театрализованное рокля по поръчка
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов бял тюл бална рокля цвети рокля за сватбата момиче Рожден Ден облечи театрализованное рокля по поръчка

Слика ШоуСтавка Опис1.На листата е за објектот што е опишано во наслов само, не вклучувајќи какви било други работи.Препорачливо е да се цел на сите додатоци заедно, која им помага заштедите на превозот надомест...

BGN 126.66
Baby girl long sleeves до 2017 late autumn printed cotton double fabric детски дрехи, дрехи за момичета WL171
 • Ново
Оценка на продукта:

Baby girl long sleeves до 2017 late autumn printed cotton double fabric детски дрехи, дрехи за момичета WL171

Почитувани купувачи и пријателите, вие сте добар, Со цел да се подобрат вашите купување искуство! Продавницата да 2018 сите реформи и ажурирање, следен сингл плаќање во рок од 24 часа по успешна испорака на стоки! Викендите за 48 часа! Добредојдени сте!промените вашата нарачка количина од 1 на 2 или повеќе да се спаси 2% на секој.Напомена : Ова е Европа Големина ,сите користете чиста прирачник за мерење...

BGN 23.00 29.86
1-7Y дете деца Baby Girls екипировки памук с рамо блуза, риза топ+цветен принт дълги дънкови панталони, дънки 2 бр. комплект дрехи
 • Ново
Оценка на продукта:

1-7Y дете деца Baby Girls екипировки памук с рамо блуза, риза топ+цветен принт дълги дънкови панталони, дънки 2 бр. комплект дрехи

ОписНајновите Модата Бебе Девојки Облека!!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : КАКО На СликатаНово во Мода Материјал : Памук МешавинаВнимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме...

BGN 12.00 12.80
Момичета Clothing Sets 2018 Summer New Children Girls Clothing Sets Kids цветни памучни тениски пола, костюм дрехи
 • Ново
Оценка на продукта:

Момичета Clothing Sets 2018 Summer New Children Girls Clothing Sets Kids цветни памучни тениски пола, костюм дрехи

Производ Тмаица со Туту Здолниште Материјал spandex, voile и tulle Сезоната Пролет Лето Есен / Есен Зима Сите Сезони Боја како на слика Возраст 212 години превозот бесплатен превозот од кина psot воздух mail или epacket време на Испорака 35 работни дена за Бебе бал Фустан услови за Плаќање Paypal,T / T,Запад унија,Зачувам Пакување 1 set / OPP вреќаДевојки Облека Поставува 2018 Лето Нови Деца Девојки Облека Поставува Деца Флорални маица со Здолниште Одговараат на Облека

BGN 18.00 32.93
Нови момичета поли есен момиче имитация на вълна плюшен панталон, Детски дрехи розови космати пола
 • Ново
Оценка на продукта:

Нови момичета поли есен момиче имитация на вълна плюшен панталон, Детски дрехи розови космати пола

Големина на ТабелаМерење Во CM Големина Половината Фустан Должината на Телото Должина 12 M 20 28 80 24 M 21 30 90 3 T 22 32 100 4 T 23 34 110 5 T 24 38 120 Мерење Во Инчи Големина Половината Фустан Должината на Телото Должина 12 M 7.9 11.0 31.5 Na N 24 M 8.3 11.8 35.4 Na N 3 T 8.7 12.6 39.4 Na N 4 T 9.1 13.4 43.3 Na N 5 T 9.4 15.0 47.2 Na N[xlmodel][производи][45563][xlmodel][фото][0000] Производот ФотографииДраги Пријатели,1) ве Молиме следете ја својата парцела од : 17track нето .com2) Ако одлагање за вашата нарачка, ве молиме да побара од мене да се прошири / продолжување на редоследот време пред да се отвори спорот...

BGN 19.00 25.44
Момичета дантелени рокли за партита и сватби лято за 4-12 Т деца рокля ежедневното дантела и цвете от мъниста и дантела Принцеса момиче обличам
 • Ново
Оценка на продукта:

Момичета дантелени рокли за партита и сватби лято за 4-12 Т деца рокля ежедневното дантела и цвете от мъниста и дантела Принцеса момиче обличам

Добредојдовте наПотсетник: Прирачник за мерење на големината може да постои 13 CM грешка, крпа еластичноста е различен, за повикување само му припаѓа на нормален феномен...

BGN 23.00 27.46
2018 Момичета дънки панталони деца сладки момчета и момичета, комбинезони Детски ПП панталони на едро
 • Ново
Оценка на продукта:

2018 Момичета дънки панталони деца сладки момчета и момичета, комбинезони Детски ПП панталони на едро

деца големина Големина Нас Големина Должина Рака должина Хип висина од 100 12m 58 34 36 80см 110 24m 62 35 37 90cm 120 3 T 66 36 38 95cm 130 4 T 70 37 39 105cm 140 5 T 74 38 40 115cm

BGN 21.00 23.94
момиче обличам лятото на 2017 корея детски дрехи памук пране на дънкови голямо цвете момиче обличам Принцеса рокля за печат
 • Ново
Оценка на продукта:

момиче обличам лятото на 2017 корея детски дрехи памук пране на дънкови голямо цвете момиче обличам Принцеса рокля за печат

Можеби како овие : големина на Рамо ширина Половина градите Должина 90 22 29 48 100 23 30 51 110 23 31 54 120 25 32 57 130 26 33 60 140 27 34 63 150 28 35 66 160 29 36 69

BGN 15.00 17.38