• Ново
Практически Овчи Уши Тагове Клещи Говеда Метална Коза Ушния Birk Животно Инструмент Клещи Пинсети Апликатор

Практически Овчи Уши Тагове Клещи Говеда Метална Коза Ушния Birk Животно Инструмент Клещи Пинсети Апликатор

Buyers rating:
-19 % BGN 24.00
BGN 29.60

Брой продукти


Практична Овци Ear Tag Клешти Добитокот Добитокот Метал Коза Ear Tag На Животните Алатка Plier Forcep Апликатори

Други функции

Размер:
ear tag pliers
Тип:
Селскостопански Животни
Вид Селскостопански Животни:
овца
търговска марка:
Хауэллс
Номер На Модела:
ухото tag клещи
Материал:
Алуминиева Сплав
Тип:
Селскостопански Животни
Име:
овце ухото tag клещи
Приложение:
овце, свине, едър рогат добитък, кози

Най-добри сделки

Животни пиячи говеда овце коне прасе, куче автоматична купа за вода 18 см хранилки за селскостопански животни едър рогат добитък и овце Equipmentl25
 • Ново
Оценка на продукта:

Животни пиячи говеда овце коне прасе, куче автоматична купа за вода 18 см хранилки за селскостопански животни едър рогат добитък и овце Equipmentl25

Интерфејс : , четири, полнење, 1 / 2, навој, цевкаИнтерфејс, Материјал : , бакар, материјал (антистареењето, долго време, живот)Сад, Тело, материјал : , пластични (антикапка, антистареењето, допир, трајни)Надвор, на, вода : , вода, капацитет на складирање, литар, на, најмногу, износ, на, вода, да,, литри,,, по, прилагодени, се, минута., Да, да, износ, на, големина, вода, иКарактеристики : ,, Единствена, облик, дизајн, погоден, за, овци, глава, тип., Спаси, вода, спаси, работна сила, чисти, и, санитарни.1, Компјутери, Зелена, Овци, Вода, Сад

BGN 19.00 19.31
10 оборудването заек топката питейна Заек автоматична дюза за вода Заек промишленост зърното Зайо инструменти на Едро Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

10 оборудването заек топката питейна Заек автоматична дюза за вода Заек промишленост зърното Зайо инструменти на Едро Безплатна доставка

Пиење допрете + линкови + Фиксна пролет = 1 поставена Цевка фитинзи : 8mm Карактеристики : Нов дизајн, по повтори тестирање, неколку подобрувања, во моментов се на високоалкохоличари да се пополнат празнините во недостиг од висок квалитет за пиење...

BGN 13.60
Corelle D-10 soft head ветеринарен електронен измерител на температурата и термометър с 43 градуса Ма
 • Ново
Оценка на продукта:

Corelle D-10 soft head ветеринарен електронен измерител на температурата и термометър с 43 градуса Ма

Користејќи метод : 1, пред употреба на електронски термометар, ве молиме да користите 75% од медицински алкохол за да се disinfect глава на телото, и обложени со маснотии.Примената на јаже врзано за термометар кога мерење на опашката дупка, за да се спречи лизгање надвор од скршени.2, вклучување на прекинувач, се прикажат сите бројки и симболи, а потоа се покаже на последно време се мери температура вредност...

BGN 7.84
Добро качество на 10 комплекта стил купа Заек зърното се броят на най-ниските селскостопански животни хранене на поливане клетки аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

Добро качество на 10 комплекта стил купа Заек зърното се броят на най-ниските селскостопански животни хранене на поливане клетки аксесоари

Изглед : Сад стил зајакот брадавица работам Апликација : зајакот материјал : пластични боја : сина Продажбата Спецификации : 10 компјутери Категорија : брадавица работам за Употреба : Фарма на животните исхрана на материјали и Превозот : 1 : Светот Превозот.(Освен некои земји и APO / FPO адреса) 2 : наредби обработени навремено плаќање по верификација...

BGN 25.00 31.63
20pcs крава говеда голяма ушна етикет лазерен печат пластмасов Цифрова номерация на добитъка ушна етикет маркированная идентификация на селскостопанските животни
 • Ново
Оценка на продукта:

20pcs крава говеда голяма ушна етикет лазерен печат пластмасов Цифрова номерация на добитъка ушна етикет маркированная идентификация на селскостопанските животни

Име : Animal ear tag Материјал : Висок квалитет на меки пластични Големина : 98mm x 75мм Боја : Портокал Жолта Зелена Пакет се Вклучени : 20 x (животински ear tag + монтажа нокти) Броеви : Случајни (20 последователни цифри) За пример : 001020 / / 021040 / / 041060 / / 061800 / / 081100 Пријателски Потсетување : ве Молиме оставете 12 mm грешка поради прирачник за мерење...

BGN 16.00 18.05
В высокоточном th337 Хейзъл psychrometer термометър ртутный термометър животноводческая ферма
 • Ново
Оценка на продукта:

В высокоточном th337 Хейзъл psychrometer термометър ртутный термометър животноводческая ферма

Случаен боја! Пакување : 10 / кутија, 80 / кутија.PS : на Земјите од тип покажувач на температурата и влажноста на воздухот метар производот категорија не се издадени од страна на СМС сертификат на, па место и без СМС марка...

BGN 9.60
Кошер Търговия На Едро С Пчелен Крал Клетка Затворници Италиански Пчелни Кошери Ван Затворници Бамбук Клетка Инструменти На Пчеларството
 • Ново
Оценка на продукта:

Кошер Търговия На Едро С Пчелен Крал Клетка Затворници Италиански Пчелни Кошери Ван Затворници Бамбук Клетка Инструменти На Пчеларството

Спецификации : Погоден за : пчелаТежина : 7g Цел : кафезиМатеријал : Бамбус Тип : БамбусПакување листа : 20 * затворениците кралот пчела кафезви благодарам многу1 ве Молиме comfirm на информации за контакт внимателно.2 EMS, DHL, Fedex се побезбедно и побрзо.3 Ако одберете Кина Пост Воздух Mail ,Понекогаш тоа ќе подолго поради лошите временски услови, губење на времето на царинење.Затоа ве молиме да бидете трпеливи ако не го добиете вашиот објект...

BGN 7.00 8.80
10 бр тласък стил птица зърното пиенето пиле Пиле птица пъдпъдък заек от неръждаема стомана
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр тласък стил птица зърното пиенето пиле Пиле птица пъдпъдък заек от неръждаема стомана

Објектот Описи : Пилешко брадавиците се залистоци кои се издаваат на капе вода секогаш кога тие се колваа.Брадавица стил waterer биле обично се користи од страна на професионални пилешко земјоделците за многугодини поради многуте исклучителни причини...

BGN 22.24
Клип Клещи Ремонт На Животните Телени Клетки Вратовръзка Клетка Скоба Клетка Инсталация Клещи Пиле И Заек Птици Пъдпъдъци Клетки Инсталация
 • Ново
Оценка на продукта:

Клип Клещи Ремонт На Животните Телени Клетки Вратовръзка Клетка Скоба Клетка Инсталация Клещи Пиле И Заек Птици Пъдпъдъци Клетки Инсталация

Клипот Клешти Поправка На Животните Жица Кафези Вратоврска Кафез Менгеме Кафез Инсталација Клешти Пилешко Зајакот Птици Quail Кафез Инсталација

BGN 13.00 18.00
60 Бр Пиле Перепелка Пролет Вид Червени Зърната Чешма Пиле Innerspring Птицеводческое Обзавеждане
 • Ново
Оценка на продукта:

60 Бр Пиле Перепелка Пролет Вид Червени Зърната Чешма Пиле Innerspring Птицеводческое Обзавеждане

Опис на Производот60 Парчиња Пилешко Quail Пролет Тип Црвено Брадавиците Пиење Фонтана Пилешко Innerspring Опрема За Живина ЗемјоделствоИме : Пилешко вода брадавицаПогоден за : пилешко, quail и други живинаБоја : ЦрвенаМатеријал : не ' рѓосувачки челик, пластикаГолемина : 29*9 mm( Инсталација дијаметар : 9.5 mm)Тежина : 210gПроизвод УпатствоПролет тип на брадавица на алкохоличари 360 степени Дизајн, едноставна структура, сигурен и едноставен за инсталација и употреба, вдпносатотпорни, издржлив, отпорен на корозија, заштеда на време и напор,користете долг животСовети : ве Молиме овозможи 02mm грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме за вашето разбирање.60 компјутери x Пилешко вода брадавицаАко ви треба за да купите повеќе, ве молам напишете ми!Ние и ветуваме : Ако сте на нашите производи, нашите услуги не се задоволни, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви овозможат совршено решение.Нашата цел : да се создаде подобро шопинг искуство за сите клиенти![xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Превозот ДеталиИспорака ДеталиОбјектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по приемот на вашата расчисти исплата.

BGN 11.00 13.89
50 комплекти Зайо на питейна вода интерфейс 25 мм преобразуване 8 мм птица питейна вода тръби автоматичен интерфейс вода Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

50 комплекти Зайо на питейна вода интерфейс 25 мм преобразуване 8 мм птица питейна вода тръби автоматичен интерфейс вода Безплатна доставка

Зајаци, птици, живина пиење цевка адаптер Големина : 25мм конверзија 8мм Материјал : Високо квалитетни пластични Пакување : 50 комплети за Пакување : дебела тип меур кеси (тежина, заштеда на пари) Совети : продажбата не содржи вода, цевки.

BGN 19.00 22.06