• Ново
10cmx10cm памук топъл хамак легло къща Клетка за хамстер плъх малък домашен любимец красиви подаръци

10cmx10cm памук топъл хамак легло къща Клетка за хамстер плъх малък домашен любимец красиви подаръци

Buyers rating:
-15 % BGN 2.00
BGN 2.35

Брой продукти


Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!
Hammock за Хрчак Стаорец Папагал Ferret Верверица Мали Миленичиња Виси Кревет Куќа Кафез
Бои Испратени случајно!
Опис :
100% сосема нов и hight квалитет.
Костум за мали животни / стаорец/хрчак/верверица/мала птица,итн.
Модерен, убав дизајн, симпатична и убава
Се чувствува многу мека, мазна, удобно ,вентилација
Идеално место дизајнирани за вашите мали домашни миленичиња пријатели, безбедна и пријатна за нив, да спијат или да пуштите внатре.
Спецификација :
Материјал : Памук
Боја : Испрати по случаен избор (Повеќе бои и случајно се испраќа, можете да добиете различни бои, од оние што се прикажани на сл.)
Големина : S,L
Големина На Дното Дијаметар Висина
S 7-8cm/2.76"-3.15" 9cm/3.54"
L 8-9cm/3.15"-3.54" 10см/3.94"
Пакет се вклучени :
1 X Hammock
3 X Клипови
Бои Испратени случајно!
Answer : ___________________________ Note :
1.Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве молиме овозможи 2-3cm отстапување.
2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.
Вашето задоволство е нашето најголемо богатство!
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Други функции

Размер:
S, L
Тип:
Селскостопански Животни
Вид Селскостопански Животни:
Заек
Номер На Модела:
Универсален
Материал:
Памук
Тип:
Селскостопански Животни
Тип На Блока:
парче
Тегло На Опаковката:
0.070kg (0.15lb.)
Размер На Опаковката:
20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)

Най-добри сделки

Говеда започва пръчка, говеда започва принадлежности, започва устройство, кравата не започва
 • Ново
Оценка на продукта:

Говеда започва пръчка, говеда започва принадлежности, започва устройство, кравата не започва

Опис на производот Производот Број на Модел : ХЛQ6 Производ Материјал : Поцинкуван Цевка, Гума Спецификација за Производ : Дијаметар е 33mm, Ширина е 540mm, Нето Тежина е 1.77 Кг...

BGN 17.58
1 бр инкубатор Eggtester яйце, свещ, лампа 9 LED супер якото инкубационное обзавеждане пиле инструмент Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр инкубатор Eggtester яйце, свещ, лампа 9 LED супер якото инкубационное обзавеждане пиле инструмент Безплатна доставка

Производот Упатство1 Buc Инкубатор Eggtester Јајце Candling Светилка со 9 LED Супер Ладно Инкубација Опрема Пилешко Алатка Бесплатен ПревозотПредмет тип : светло / EggtesterПредмет Тип : СветлоПолначот : Не е применливоБрој на модел : LKK074Домување материјал : алуминиумИзвор на светлина : 9 LEDВкупна должина : околу 12cmБатерија тип : АААСертификација : CEВодоотпорен : никојпрекинувач копчетоИспрати овој производ не содржи батеријатаОвој објект е Eggtester не се користи како светилкаСовети : Поради производство причини, производот е комплет се појавува мали гребнатини...

BGN 3.00 4.78
20 Броя Червени Пролетен Тип Пиле С Ниппелем Питейна Вода Чешма Вода В Устата Птицеводческое Обзавеждане
 • Ново
Оценка на продукта:

20 Броя Червени Пролетен Тип Пиле С Ниппелем Питейна Вода Чешма Вода В Устата Птицеводческое Обзавеждане

производот упатство20 Компјутери Црвена Пролет Тип Пилешко Со Брадавица Пиење Вода За Пиење Фонтана Уста Вода Опрема За Живина ЗемјоделствоИме : Пилешко вода брадавицаПогоден за : пилешко, quail и други живинаБоја : ЦрвенаМатеријал : не ' рѓосувачки челик, пластикаГолемина : 29*9 mm(Инсталација дијаметар : 9.5 mm)Тежина : 70gПроизвод УпатствоПролет тип на брадавица на алкохоличари 360 степени Дизајн, едноставна структура, сигурен и едноставен за инсталација и употреба, вдпносатотпорни, издржлив, отпорен на корозија, заштеда на време и напор,користете долг животСовети : ве Молиме овозможи 02mm грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме за вашето разбирање.20 компјутери x Пилешко вода брадавицаАко ви треба за да купите повеќе, ве молам напишете ми!Ние и ветуваме : Ако сте на нашите производи, нашите услуги не се задоволни, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви овозможат совршено решение.Нашата цел : да се создаде подобро шопинг искуство за сите клиенти![xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Купувачот Совети Превозот ДеталиОбјектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по приемот на вашата расчисти исплата...

BGN 4.00 4.74
10 Бр Неръждаема Стомана Пиле И Заек Патица Гъска Пъдпъдъци, Гълъби Пиенето Пиле Загуби, Претърпени Питейна Вода Обзавеждане
 • Ново
Оценка на продукта:

10 Бр Неръждаема Стомана Пиле И Заек Патица Гъска Пъдпъдъци, Гълъби Пиенето Пиле Загуби, Претърпени Питейна Вода Обзавеждане

Нерѓосувачки челик пилешко зајак со патка goose quail гулаб работам Материјал : Целосна квалитетни нерѓосувачки челик се Применуваат за : quail goose зајакот патка гулаб Пакување : 10 Парчиња Карактеристики : 1...

BGN 11.00 12.77
1бр чудесна форма на сърце устойчиво на надраскване малко животно домашен любимец Заек клетка за морско свинче, Хамстер протеин къща клетка гнездо мат играчка
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр чудесна форма на сърце устойчиво на надраскване малко животно домашен любимец Заек клетка за морско свинче, Хамстер протеин къща клетка гнездо мат играчка

Опис : Материјал : Краток кадифен + PP памук Големина : 22cm*18cm Забелешка : 1cm=0.39 инч, 1 инч=2.54 см...

BGN 2.86
Кошер Търговия На Едро С Пчелен Крал Клетка Затворници Италиански Пчелни Кошери Ван Затворници Бамбук Клетка Инструменти На Пчеларството
 • Ново
Оценка на продукта:

Кошер Търговия На Едро С Пчелен Крал Клетка Затворници Италиански Пчелни Кошери Ван Затворници Бамбук Клетка Инструменти На Пчеларството

Спецификации : Погоден за : пчелаТежина : 7g Цел : кафезиМатеријал : Бамбус Тип : БамбусПакување листа : 20 * затворениците кралот пчела кафезви благодарам многу1 ве Молиме comfirm на информации за контакт внимателно.2 EMS, DHL, Fedex се побезбедно и побрзо.3 Ако одберете Кина Пост Воздух Mail ,Понекогаш тоа ќе подолго поради лошите временски услови, губење на времето на царинење.Затоа ве молиме да бидете трпеливи ако не го добиете вашиот објект...

BGN 7.00 8.80
5 бр диаметър на тръбата 25 мм специален зърното колона питейна вода стоманена пиле, патица автоматично питейни фонтани оборудване
 • Ново
Оценка на продукта:

5 бр диаметър на тръбата 25 мм специален зърното колона питейна вода стоманена пиле, патица автоматично питейни фонтани оборудване

Име : Патка брадавица на алкохоличари Цевка со дијаметар : 25мм Пакет : 5 компјутери Пријателски Потсетување : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

BGN 6.00 6.86
Животни пиячи говеда овце коне прасе, куче автоматична купа за вода 18 см хранилки за селскостопански животни едър рогат добитък и овце Equipmentl25
 • Ново
Оценка на продукта:

Животни пиячи говеда овце коне прасе, куче автоматична купа за вода 18 см хранилки за селскостопански животни едър рогат добитък и овце Equipmentl25

Интерфејс : , четири, полнење, 1 / 2, навој, цевкаИнтерфејс, Материјал : , бакар, материјал (антистареењето, долго време, живот)Сад, Тело, материјал : , пластични (антикапка, антистареењето, допир, трајни)Надвор, на, вода : , вода, капацитет на складирање, литар, на, најмногу, износ, на, вода, да,, литри,,, по, прилагодени, се, минута., Да, да, износ, на, големина, вода, иКарактеристики : ,, Единствена, облик, дизајн, погоден, за, овци, глава, тип., Спаси, вода, спаси, работна сила, чисти, и, санитарни.1, Компјутери, Зелена, Овци, Вода, Сад

BGN 19.00 19.31
850 мл ясла за животни говеда овце питейни фонтани прасе купа за вода за домашни любимци отлучение от гърдите силиконови зърна, бяла бутилка
 • Ново
Оценка на продукта:

850 мл ясла за животни говеда овце питейни фонтани прасе купа за вода за домашни любимци отлучение от гърдите силиконови зърна, бяла бутилка

850 ML шише хранење цицачи Материјал : високо квалитетни пластични (без иритирачки мирис) + силиконска брадавица Капа Боја : бела или зелена (Случаен) за Апликација : Свињи,говеда, овци, коњи и други цицачи Пакетот вклучува : шише + На силиконска брадавица ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети...

BGN 9.00 10.54
Добро качество на 10 комплекта стил купа Заек зърното се броят на най-ниските селскостопански животни хранене на поливане клетки аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

Добро качество на 10 комплекта стил купа Заек зърното се броят на най-ниските селскостопански животни хранене на поливане клетки аксесоари

Изглед : Сад стил зајакот брадавица работам Апликација : зајакот материјал : пластични боја : сина Продажбата Спецификации : 10 компјутери Категорија : брадавица работам за Употреба : Фарма на животните исхрана на материјали и Превозот : 1 : Светот Превозот.(Освен некои земји и APO / FPO адреса) 2 : наредби обработени навремено плаќање по верификација...

BGN 25.00 31.63
Джудже хамстер играчки диаметър 10 см работи топката пластмасов материал червено и синьо-жълто случайна доставка Зоотовары на едро
 • Ново
Оценка на продукта:

Джудже хамстер играчки диаметър 10 см работи топката пластмасов материал червено и синьо-жълто случайна доставка Зоотовары на едро

опис на производот Име на Производ : Хрчак Играчки СупаПримена предмет : хрчакДијаметар : 10cmБоја : Multicolor (боја случаен дистрибуција)Нето тежина : 30gматеријал : пластикаПродажбата на единица : 1pcs / многуКарактеристики На Производот Опис : Мали миленичиња фитнес фитнес играчки, хрчак кристална топка, целокупната транспарентен дизајн, сопственикот може да биде повеќе интуитивен да се набљудуваат на целиот процес на хрчак бебе движење...

BGN 2.00 3.10
100шт червени зърната пиле пиенето птица храна пиле консумация на птицата гълъб хранене на челно топката червен зърното поилки за пилета
 • Ново
Оценка на продукта:

100шт червени зърната пиле пиенето птица храна пиле консумация на птицата гълъб хранене на челно топката червен зърното поилки за пилета

Пилешко Задник Топката црвено брадавица на алкохоличари Материјал : Високо квалитетни пластични + ' рѓосувачки челик Боја : Црвена Апликација : пилешко, гулаб, quail и други птици Пакување Количина : 100 компјутери

BGN 33.79
5 Бр Пиле Питейна Вода Зърната Заек Патица Гъска Пъдпъдъци, Гълъби, За Да Се Предотврати Изтичане На Зърната Питейни
 • Ново
Оценка на продукта:

5 Бр Пиле Питейна Вода Зърната Заек Патица Гъска Пъдпъдъци, Гълъби, За Да Се Предотврати Изтичане На Зърната Питейни

Име : Пилешко вода за пиење брадавиците Материјал : Целосна квалитетни нерѓосувачки челик е Применливо : Quail Goose Зајакот Патка Гулаб Пакување : 5 Компјутери опис на Производот 1...

BGN 6.00 6.22
20pcs крава говеда голяма ушна етикет лазерен печат пластмасов Цифрова номерация на добитъка ушна етикет маркированная идентификация на селскостопанските животни
 • Ново
Оценка на продукта:

20pcs крава говеда голяма ушна етикет лазерен печат пластмасов Цифрова номерация на добитъка ушна етикет маркированная идентификация на селскостопанските животни

Име : Animal ear tag Материјал : Висок квалитет на меки пластични Големина : 98mm x 75мм Боја : Портокал Жолта Зелена Пакет се Вклучени : 20 x (животински ear tag + монтажа нокти) Броеви : Случајни (20 последователни цифри) За пример : 001020 / / 021040 / / 041060 / / 061800 / / 081100 Пријателски Потсетување : ве Молиме оставете 12 mm грешка поради прирачник за мерење...

BGN 16.00 18.05
Пчеларство пчеларството инструменти hv3n от неръждаема стомана, електрически Пчелен пушач комплект Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Пчеларство пчеларството инструменти hv3n от неръждаема стомана, електрически Пчелен пушач комплект Безплатна доставка

Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Опис на ПроизводотСпецификации : Материјал : не ' Рѓосувачки челик, ПластикаПакување : 1pc / картонДијаметар : 10cmТежина : 600gВкупно hight : 28cmРежим : со батеријаКога целта : се користи за да се испита пчела стинг, внесе во кралицата.Производ предност : користење на начинот за традиционално 4 бр.5 батерии може, четири батерија може да работи непрекинато 24 часа, се заштеди енергија и заштедите електрична енергија.Пакување листа : 1 X Електрични пчела пушачhttp : / / www.aliexpress.com / store / 2178150ви благодарам многу1 ве Молиме comfirm на информации за контакт внимателно.2 EMS, DHL, Fedex се побезбедно и побрзо.3 Ако одберете Кина Пост Воздух Mail ,Понекогаш тоа ќе подолго поради лошите временски услови, губење на времето на царинење.Затоа ве молиме да бидете трпеливи ако не го добиете вашиот објект...

BGN 42.50
500шт пиле питейна Innerspring зърното патица пъдпъдъци птици консумация на Пролет, птици и развъждане на домашни любимци питейна вода обзавеждане
 • Ново
Оценка на продукта:

500шт пиле питейна Innerspring зърното патица пъдпъдъци птици консумация на Пролет, птици и развъждане на домашни любимци питейна вода обзавеждане

500pc Пилешко Пиење Innerspring Брадавица Патка Quail Птици Пиење Пролет Живина И Одгледување на домашни Миленичиња Вода за Пиење Опрема

BGN 67.00 79.98
2 бр./компл. ремонт на Neat ' s Foot Products копытный нож конче Кон Коза овца дървена дръжка комплект за ремонт инструмент за селскостопанско оборудване
 • Ново
Оценка на продукта:

2 бр./компл. ремонт на Neat ' s Foot Products копытный нож конче Кон Коза овца дървена дръжка комплект за ремонт инструмент за селскостопанско оборудване

2 парчиња / сет за Поправка Уредни копито Производи Hoof Нож Коњите Коњ Коза Овци Дрво се Справи со Комплет за Поправка Алатка за Земјоделство Опрема Повратни информации : 1) задоволителен е нашата единствена извршување...

BGN 22.00 27.04