• Ново
Уникална кърпа кърпа зелена множество чанта за пазаруване на всички

Уникална кърпа кърпа зелена множество чанта за пазаруване на всички

Buyers rating:
BGN 1088.00

Брой продукти


Големина : 25 W x 30 H cm (без несакани edge)
Материјал : 80gsm ткаенина, 100% еко-пријателски
П'ty : 1000pcs/многу
Пакување : 55x45x40cm(е еднакво на 20 кг од express), 12kg/500pcs
Печати : со еден боја на една страна
(Ако двете страни +$30)
Производство на олово време : 5 - 7 дена
Примероци Се Покаже :

Други функции

Размер:
your size
Тип:
Чанта За Документи
Форма:
Чанта
търговска марка:
АЙБОЛИ
Номер На Модела:
007
Материал:
нетъкан текстил

Най-добри сделки

Красиво изработени по поръчка обгръщащ покупка / кутия за подарък книжен дизайн
 • Ново
Оценка на продукта:

Красиво изработени по поръчка обгръщащ покупка / кутия за подарък книжен дизайн

ГОЛЕМИНА : можете да изберете големината она што го сакате и потоа го платат тоа ,откако ќе се плати,pls пратите дизајн за насМатеријал : брановидни хартија +250g уметноста на хартијаcustomed ЛОГОТО печатење на кутија, покријтеоваа цена вклучуваат брза испорака веќе ,ако сакате на морето, превозот ,цената ќе биде многу евтин и може да се​контактирајте со нас за морето, превозот цената пред да ја купитеПример сликаУбаво завиткан пакет генерира ново и да го повтори бизнис за вашата продавница,пакување брановидни Кутија додава вредност на дар и го подобрува вашата продавница слика.Тоа е одличен начин за рекламирање на вашата продавница име и лого при давањето подарок кутии и подарок завиткување за вашите клиенти Добредојдовте на visite нашите webside,секаква помош,pls контактирате директно!!!

BGN 1488.00
SOSW-Office A4 Papers Document Sheet Protector Clear White
 • Ново
Оценка на продукта:

SOSW-Office A4 Papers Document Sheet Protector Clear White

Име на производ : Лист Заштитник;Погоден за : А4 Големина Трудови или ДатотекиВкупната Големина : 29.7 x 21 / 11.7" x 8.3" (L*W);Материјал : Мека ПластикаГлавната Боја : Јасно БелаИме Тежина : 300gПакет Содржина : 100 x Страници Канцеларија Училиште A4 Трудови Документ Лист Заштитник Јасно Бели 100 Компјутери.Направени од меки пластични материјали, Погоден за поднесување A4 трудови, или А4 големина на датотеки, тест трудови, итн.

BGN 13.23
Корейската Светкавица A4 Голям Капацитет Чанта За Документи На Мъже, Жени Прост Твърдо Офис Бизнес Brifcase Съхранение На Файлове В Папка
 • Ново
Оценка на продукта:

Корейската Светкавица A4 Голям Капацитет Чанта За Документи На Мъже, Жени Прост Твърдо Офис Бизнес Brifcase Съхранение На Файлове В Папка

Функција : Големина : За 35.5*27.5 cm.Материјал : Платно.Пакетот Вклучува : 1 парче датотека папкаПревозот : ·Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса;·Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по расчисти исплата;·Превозот ќе биде низ целиот свет преку UPS / FEDEX / DHL / EMS,и ве молиме да ни кажете кој ќе биде најмногу погоден за вас;·Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест;·Треба да проверите објект кога објектот доставени,ако се оштетени,ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш,ние ќе испрати сте нов доколку е потребно,ова е многу ценета.Гаранција : ·Доаѓа со 5 години производство гаранција;·Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по овој производ е дадено;·Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.Контакт со нас на : ·Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО;·Ние ќе одговориме на вашите прашања, via email,ве молиме проверете ја вашата email за да одговорите.Повратни информации : ·Ве молиме ни email пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет,за да можеме да работат надвор;·Меѓународните Купувачи,ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во itme цена или превозот cose.

BGN 15.98
Офис Школа Прозрачна Мека Пластмаса A4 Тест Хартия Документи Файл Папка
 • Ново
Оценка на продукта:

Офис Школа Прозрачна Мека Пластмаса A4 Тест Хартия Документи Файл Папка

Канцеларија Училиште Јасно Мека Пластика A4 Тест Хартиените Документи Датотека Папка Секој обид за 10 компјутери!!!! Име на производ Датотека Папка Погоден за А4 Големина Трудови или Датотеки Вкупната Големина 30.8 x 21.7 x 0.7 cm (L*W*T) Материјал Пластични Главната Боја Јасно, Светло Зелена, Розова, Сина

BGN 20.08
Чудесен Източник A4 Конферентна Папка Padfolio Магнит Hasp 4 Пръстени Халки С 8 Фигурални Калкулатор
 • Ново
Оценка на продукта:

Чудесен Източник A4 Конферентна Папка Padfolio Магнит Hasp 4 Пръстени Халки С 8 Фигурални Калкулатор

Одличен Извор Портфолио Прирачник Врзивно Конференција Папка PadfolioПоклопецот се чувствува добро, Носи отпорни .Одличен Извор Портфолио Прирачник Врзивно Конференција Папка PadfolioПарична казна рачно производство / Оригиналниот Дизајн / Концизен Стил, да се ужива во врвот одделение и luxe!Одличен Извор Портфолио Прирачник Врзивно Конференција Папка PadfolioМулти Функција папката за да се исполнат повеќе работа потреби.Одличен Извор Портфолио Прирачник Врзивно Конференција Папка PadfolioДомот боја ,за да се покаже невообичаено однесување и личност !Нашата цел е да обезбеди висок квалитет на производи по поволни цени.Профил : 1.Главниот производ : Канцелариски & канцеларија производи и други производи од хартија; 2.Предност : трговија на Големо и трговија на Мало( различни предмети во акции) 3...

BGN 20.00 27.18
SOSW-A4 дисплей книга на документи, съхранение на портфейл папка 100 джобове
 • Ново
Оценка на продукта:

SOSW-A4 дисплей книга на документи, съхранение на портфейл папка 100 джобове

Фантастични A4 Екранот Книга Презентација Папка 100 Џебови НовиЗа Дома, Канцеларија или Училиште Употреба сличноОдлична Вредност за ПаритеЗаштита за проекти, презентации, слики, исечоци и повеќеБоја со Случаен избор !!! Фантастични A4 Екранот Книга Презентација Папка 100 Џебови НовиЗа Дома, Канцеларија или Училиште Употреба сличноОдлична Вредност за ПаритеЗаштита за проекти, презентации, слики, исечоци и повеќеБоја со Случаен избор !Карактеристики бизнис / име карта носителот на предната странаИздржливи полипропилен МаскаКопија безбедно џебовиПрифати A4 ДокументиПакет се вклучени : 1 x презентација папка

BGN 11.55
Пластмасови PVC слабо полски тип етикет карти цените на хартиен къс ръкав чанти притежателите на предлагане на достъпни или Подгонянный размер в магазина вземане 100
 • Ново
Оценка на продукта:

Пластмасови PVC слабо полски тип етикет карти цените на хартиен къс ръкав чанти притежателите на предлагане на достъпни или Подгонянный размер в магазина вземане 100

Висок Квалитет На Производи Со Подобра Цена И Најдобра УслугаНапомена : 1.Во Азија земја купувачи, под бесплатен превозот од express начин ситуација, можете да контактирате со нас за разумен попуст, вие сте секогаш добредојдени на ова.2.На некои од Европските купувачи, откако вашата нарачка износот е над ние може да испрати пакет со e Packet(тоа трае 7 до 15 работни дена за превозот) ,и вредноста на нарачката ќе биде прогласен подолу ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.3...

BGN 4.00 4.80
DL офис консумативи 2 инча клееная файлова кутия 5622 A4 файлова кутия за задната част на ширина 3,5 см, канцеларски материали, канцеларски материали за учениците
 • Ново
Оценка на продукта:

DL офис консумативи 2 инча клееная файлова кутия 5622 A4 файлова кутия за задната част на ширина 3,5 см, канцеларски материали, канцеларски материали за учениците

100% Сосема Нов Боја : Случајни Пакет се вклучени : 1pcs × датотека кутија Забелешка : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група...

BGN 2.69
PVC файлова папка симпатична птица фламинго зелен кактус A4 файлова чанта mesh bag Чанта за документи, канцеларски материали производство файлове
 • Ново
Оценка на продукта:

PVC файлова папка симпатична птица фламинго зелен кактус A4 файлова чанта mesh bag Чанта за документи, канцеларски материали производство файлове

100% сосема нов & висок квалитетБоја : СлучајниМатеријал : ПВЦГолемина : A4 : 32*23.6 cmА5 : 21.4*16.3 cmB6 : 19*8 смМини : 10*9cmПакетот вклучува : 1 Pc Документ торбаПлаќање : Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.Да научат како да се плати со кредитна картичка .Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .Да научат како да се плати со други начини.Shippment : Обично,цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена.Стандардната следење на пратката е Воздухопловната(2035days.), ако ви треба побрзо начини, други, како што се ЕМС / DHL / ТНТ / Fedex, итн...

BGN 1.00 1.14
comix 6 layer Expanding File Folder Organ Bag A4 организатор на притежателя на хартия папка за документи, ученически пособия
 • Ново
Оценка на продукта:

comix 6 layer Expanding File Folder Organ Bag A4 организатор на притежателя на хартия папка за документи, ученически пособия

Име : comix проширување паричникот Количина : 1pcs Материјал : ПП Тежина : околу 285g Боја / шаблон : Како што е прикажано на сликата Големина : 330 X240mm Топло прашува: ве Молиме да се осигурате дека превозот адреса е завршена...

BGN 13.00 16.58
K&KBOOK нов A4 платно файл папка чанта офис консумативи организатор чанта Cartella Documenti Archivador Documentos организатор на документи
 • Ново
Оценка на продукта:

K&KBOOK нов A4 платно файл папка чанта офис консумативи организатор чанта Cartella Documenti Archivador Documentos организатор на документи

Име На Производ : К&KBOOK Нови A4 Платно Датотека Папка Торба Канцелариски Материјали Организатор Торба Cartella Documenti Archivador Documentos Документ ОрганизаторГолемина : 35.5*27.5 cmТежина : околу 110gМатеријал : Платноy

BGN 7.00 8.00
1бр 39см х 28,5 см 3 джоба с ципове от найлон изкуствена кожа подаване на документи чанта притежателя
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр 39см х 28,5 см 3 джоба с ципове от найлон изкуствена кожа подаване на документи чанта притежателя

1 PCS 39cm x 28.5 cm 3 Џебови Zip До Најлон Faux Кожа Датотека Документи Торба Носителот Секој обид за 1 buc!!!! Име на производ Документи Торба Материјал Најлон, Пластика, Faux Кожа Затворање Патент Главната Боја Црна Големина 39 x 28.5 cm (L*W)

BGN 41.58
BLEL Hot Blue Plastic Cover A4 Clear Book File с 20 прозрачни джоба
 • Ново
Оценка на продукта:

BLEL Hot Blue Plastic Cover A4 Clear Book File с 20 прозрачни джоба

Име На Производ : A4 Јасно Книга; Внатре Во Џеб : 20 Компјутери.Материјал : ПВЦ Пластика; Покрие Боја : СинаГолемина : 31 x 23.3 x 2 cm.(H x W x T)Тежина : 165g.Големина А4 Екранот Јасно Книга / Лист Заштитник / Датотека Папка.Карактеристики вклучуваат целосна должина заврши околу, индексот на носителот на ' рбетот и 20 јасно comix џеб внатре...

BGN 5.62
SOSW-Plastic A5 Paper 20 Pockets File Document Folder Holder, розов
 • Ново
Оценка на продукта:

SOSW-Plastic A5 Paper 20 Pockets File Document Folder Holder, розов

Име На Производ : Датотека Папка;Одговара На Хартија : Хартија А5Капацитет : 20 ЛистовиМатеријал : ПластикаБоја : Розова Име На Производ : Датотека Папка;Одговара На Хартија : Хартија А5Капацитет : 20 ЛистовиМатеријал : ПластикаБоја : РозеваТежина : 73gПакет Содржина : 1 x Датотека ПапкаПогоден за задржување на документи, преглед на хартија, датотеки и други А5 големина трудови.

BGN 3.60
SOSW-Zip up Nylon Mesh Multicolor Stripes A4 Paper File Bag
 • Ново
Оценка на продукта:

SOSW-Zip up Nylon Mesh Multicolor Stripes A4 Paper File Bag

Име на производ : Датотека Торба;Погоден за : А4 Големина Трудови или ДатотекиДизајн : Патент Затворање;Материјали : НајлонТорба за Надворешни Големина : 33 x 24cm / 13" x 9.4"(L*W);Боја : ШарениТежина : 37gПакет Содржина : 1 x Датотека Торба Прекрасен канцелариски прибор на овој Патент Торба за да ги носите вашите А4 документ, датотеки или пенкала, како сакате.Со netty дизајн, доста specilial и модерен Ремени дизајн кој е многу лесен и удобен за вашата секојдневна употреба.Материјали : НајлонТорба за Надворешни Големина : 33 x 24cm / 13"" x 9.4""(L*W)Боја : ШарениТежина : 37g

BGN 1.81
JIANWU A4 A5 проста, но елегантна имитация ленено платно филцови чанта за файлове портфолио офис чанта за училище канцелярская папка
 • Ново
Оценка на продукта:

JIANWU A4 A5 проста, но елегантна имитация ленено платно филцови чанта за файлове портфолио офис чанта за училище канцелярская папка

големина А4:33 X23 CM А5:24 X16.8 CM linnet папкаНачин На Плаќање 1 Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што Alipay, кредитни картички,навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).Можете да изберете метод што е најзгодно за вас...

BGN 4.00 6.24