• Ново
HY2001 Mini Amplifier Auto Car Стерео power Amplifier HiFi Аудио CD DVD MP3 здрав плейър, усилвател на мощност + захранващ адаптер

HY2001 Mini Amplifier Auto Car Стерео power Amplifier HiFi Аудио CD DVD MP3 здрав плейър, усилвател на мощност + захранващ адаптер

Buyers rating:
BGN 24.00

Брой продукти


Карактеристики :
- DC 12 V напојување за автомобил и мотоцикл.
- Treble / Бас / контрола на Јачина на звук.
- CD DVD, MP3 текст.
- На моќ/исклучување контрола.
- Две главниот канал излез.
- Професионално ниво на текст оперативни засилувач IC за коло дизајн, звук, транспарентен, светли.
- Четири електронски тастатурата за контрола ви помогне да работат на исправноста лесно.
- Одбраната на високо-моќ четири-канал професионални моќност засилувач интегрирани кола, минимално нарушување силна моќ.
- Филтрирање и голем капацитет моќ коло.
- DSP звук полето на моделот на четири.
Спецификации :
- Џек Текст : Стандардниот стерео приклучок
- Влезен Напон : DC 12 V
- Излезна Моќ : RMS 2 x 20 W 1 KHz
- Фреквенција Одговор : 20 Hz - 20k Hz
- SNR : 85d B
- Висока Контрола : 12d B плус / минус 10 KHz
- Бас Контрола : 12d B плус / минус 100 Hz
- Сигнал на Ниво : 220 MV 47 K
- Материјал : Алуминиум легура школка
Модел : HY - 2001 година
Материјал : Алуминиум легура
Боја : Црвена или Сина
Посебна функција : Автомобил моќност засилувач поддржува USB, MP3, FM, SD, DVD
Пакет тежина : 0.256 kg
Производ големина (L x W x H) : 12.5 x 7 x 4 см / 4.91 x 2.75 x 1.57 инчи
Пакет големина (L x W x H) : 13 x 10 х 4.5 cm / 5.11 x 3.93 x 1.77 инчи
Пакет содржина : 1 x HY - 2001 Hi-Fi, Мини Дигитален Мотор Авто Автомобил Стерео Засилувач Моќ Sound Mode Аудио, 1 x англиски јазик Прирачник за Корисникот
1 x Стерео Засилувач
1 x Упатство
По 6 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана. Ние сме во моментов се специјализирани во женска и Дете е Мода. Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите. Нашиот магацин се наоѓа во Yiwu, најголемиот мали артикли на пазарот во Кина. Ние нудиме на нашите клиенти неверојатно заштеди во споредба со цените понудени од страна на традиционалните трговците на мало за слични или идентични производи.

Други функции

Цвят:
син, червен
Пакет:
ДА
Номер На Модела:
HY-2001
Канали:
2 (2.0)
Максимална Мощност На Канал:
20 W
търговска марка:
YJHiFi
Тип:
Мини Усилвател

Най-добри сделки

CJ-WA124 пълен алуминиев корпус аудио тяло / корпус усилвател / скоростна предусилителя / корпус захранване 220*121*308 мм
 • Ново
Оценка на продукта:

CJ-WA124 пълен алуминиев корпус аудио тяло / корпус усилвател / скоростна предусилителя / корпус захранване 220*121*308 мм

Детали За Производот : Надворешни димензии : длабоко 308 MM * широк 220 MM * висок 121 MMВнатрешни димензии : длабоко 296 MM * широк 212 MM * висок 115 MMМатеријал : Сите алуминиумПреден панел дебелина : 8 MMЗаден панел дебелина : 4 MMНа горниот и долниот капак дебелина : 4 MMЛевата и десната страна плоча дебелина : 4 MMБоја : сребро преден панел, на други црнаТежина : 2.7 КГПакет Се Вклучени : 1 × Шасија школка1 × копчето1 × прекинувач1 × штекер

BGN 83.20
Безплатно кораб е KHD-1000 слушалки / тенис на усилвател пряка връзка усилвател комплект EH-6922 клиенти усилвател комплект
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатно кораб е KHD-1000 слушалки / тенис на усилвател пряка връзка усилвател комплект EH-6922 клиенти усилвател комплект

KHD1000 приклучок за Слушалки / Desktop Засилувач Директни Спојка AMP Комплет ЕЈ6922 Цевка Засилувач за ПолнењеAnswer : ___________________________ Note : ова е DIY комплет, сите компоненти треба сами да лемење и да се приспособат.Забелешка : за полнење со K1058J162 два пара, ЕЈ6922 цевка 2 ПАРЧИЊА.KHD1000 систем со повикување на gallstone странски директни спојка коло кое ги има следниве карактеристики : 1, со Користење на цевка диференцијални диференцијални диференцијални коло, четири коло архитектура, MOS цевка излезна моќност;(КАДА + BJT + BJT + MOS)2, Сите дискретна структура, висока струја на MOSFET цевка излез фаза, на сите нивоа во ИПК државата, целата коло е чиста Класа! Со ниска дисторзија, ниска излезна отпорност, висока излезна моќ!3, Направи диференцијална текст фаза цевки, цевки JFET цевка може да бидат слични на високи перформанси, мали израстоци супер кондензатори, заедно цевка ќе биде уникатен музички вкус на низок притисок (60 V) пониски;4, Комплементарни pushpull излез фаза по дизајн, употреба на високо тековната MOS цевка! Може да се добие добар движечка сила;5, MOS цевка не е "вториот дефект", и Одделот на негативна температура коефициент, коло не бара никакви термички надомест, за да се намали сложеноста, се елиминираат ефектите на амплитудата на компресија коло, за да се обезбеди максимална транспарентност звук6, MOSFET цевка мултиодбор електронски уреди, брзината е побрзо отколку слични BJT, барака исклучително отпорност е многу високо, може да се поедностави на диск circuitry потребно за да се обезбеди висок сегашната голема брзина акција!7, Класа работна состојба...

BGN 151.84
Лазерна глава SPU-3145 SPU3145 3415 оптичен пикап Sega Dreamcast
 • Ново
Оценка на продукта:

Лазерна глава SPU-3145 SPU3145 3415 оптичен пикап Sega Dreamcast

Добредојдовте на нашата продавница !Тука, можете да добиете најмногу прифатлива цена и најдобра услуга! Тука , се надеваме дека ќе може да се најде она што го сакате ! 100% задоволството на Клиентите е нашата целВе молиме имајте во предвид ! дека во ласерски глава индустрија, ние сме професионални трговци на големо ! Нашата компанија е главно ангажирани во земјатаизвозник видео ласерски глава и игри дел за повеќе од 10years.Ако ви треба производи во големи количини, ве Молиме контактирајте со нас, да преговара! Соработка Среќен!!Опис : SPU3145 Сега Dreamcast Оптички PickupКупи 2 парчиња имаат поповоленПреку Кина Пост или ХОНГКОНГ Пост Регистрирани Воздух Mail Бесплатен Превозот.имаат Следење на БројКарактеристики : 1.Висок квалитет и конкурентна цена2.Брза испорака3...

BGN 21.00 21.76
EIZZ 24-КАРАТОВО злато родиевое покритие телур мед говорител обвързващи пост HIFI аудио усилвател банан щекер конектор конектор терминал
 • Ново
Оценка на продукта:

EIZZ 24-КАРАТОВО злато родиевое покритие телур мед говорител обвързващи пост HIFI аудио усилвател банан щекер конектор конектор терминал

Бренд нови EIZZ премиум звучници обврзувачки постПредмет Бр : EZ303 A : 24 K Злато Позлатен Материјал : 1.Дувачкиот болт,полиран,24 K злато позлатен(nickle бесплатно),М80.75 нишка 2.Дувачкиот завртка,полиран,24 K злато позлатен(nickle бесплатно),М80.75 нишка3.ПОМ Изолатор за Миење4.Транспарентен ПВЦ маска5.Транспарентен ПВЦ миење6.Дувачкиот рачка,Црн хром позлатен7.ПОМ Индикатор за миење вкупна должина : 48.3 mm Панел отсечени : 12mmПанел дебелина : 0.8 mm12mmПредмет Бр...

BGN 39.00 39.20
Висока ефективност от 94% 60V48V стъпка надолу регулируем регулатор на напрежение 15A 1-36V на изходното напрежение на синхронен выпрямительный модул
 • Ново
Оценка на продукта:

Висока ефективност от 94% 60V48V стъпка надолу регулируем регулатор на напрежение 15A 1-36V на изходното напрежение на синхронен выпрямительный модул

опис на ПроизводотОва напојување на модулот е DC чекор надолу префрлување напојување,влезниот напон треба секогаш да биде поголема од излезниот напон и минимум напон на ум 1 V,влезна моќност = излезна моќност + загуба на енергија (конзервација принцип)200 W DCDC висок напон, висока моќ синхрони buck модул нови полици,860 V широк напон на текст...

BGN 26.21
Съвместно работеща двойка PSVANE WE310A вакуумни тръби Western Electric 1: 1 реплика за Реколта Hifi Vintage Audio Amplifier направи си САМ
 • Ново
Оценка на продукта:

Съвместно работеща двойка PSVANE WE310A вакуумни тръби Western Electric 1: 1 реплика за Реколта Hifi Vintage Audio Amplifier направи си САМ

БРЕНД НОВИ PSVANE ВАКУУМ ЦЕВКИПредмет Бр : WE310 AЗападен Електрични 310 A 1 : 1 РепликаЦрна bakelite цевка база,злато позлатен месинг игличкиДобар за употреба како 300 B возење цевкаТекст capacitance : 15.5 PCИзлез capacitance : 8.4 PCГрејач напон : 10 VГрејач на струјата : 0.36 НаАнодна напон : 135 VАнодна струја : 5.6 НаГ...

BGN 398.40
2 елемента 805 211 810 845 FU-5 вакуум клиенти усилвател декорация на основния пръстен аудио Hifi САМ CNC обработена алуминиева анодизиран тръба Pre
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента 805 211 810 845 FU-5 вакуум клиенти усилвател декорация на основния пръстен аудио Hifi САМ CNC обработена алуминиева анодизиран тръба Pre

Бренд Нови Вакуум Цевки Засилувач Украсување Прстени цената е за : Број / 2 PCS Боја : Црна,Сребрена, Шампањ , Елоксирани Материјал : Алуминиум Легура надворешен Дијаметар : 70mm Внатре Дијаметар : 53mm Висина : 8mm Постојат 4 монтажа дупки (M3 завртки, обезбедени бесплатно) на задната страна на прстените...

BGN 33.60
HiFi LM1875 2.0 50W + 50W паралелна такса усилвател с усилване силата на звука верига защита от диктора на BTL
 • Ново
Оценка на продукта:

HiFi LM1875 2.0 50W + 50W паралелна такса усилвател с усилване силата на звука верига защита от диктора на BTL

Детали за производот : Користење на нови оригинални LM1875 T Главната коло electrolytic capacitor користење NOVER бренд, Главниот филтер capacitor капацитет на 10000 UF / 35 V * 2 Користење на рамна мост rectifier 25 A Користење на тековните напредни C1237 BTL говорникот заштита коло , ефективно елиминирање на отворени затвори DC излез и влијание звучна заштита, го направите вашиот јазик побезбеднаСпецификации : Одбор големина : 97 MM * 65 MM Оперативен напон : AC 15 V015 V или AC18 V0AC18 V Моќност : 50 W + 50 W (2 ohm ) Зачестеност Одговор : 20 HZ20 KHZПакет се Вклучени : HIFI LM1875 T 2.0 паралелен засилувач одбор x1

BGN 44.80
QUEENWAY BZ4308 hi-end CNC full aluminum chassis HiFi кутия case integrated amp box 430mm * 80mm*308mm 430 * 80*308mm
 • Ново
Оценка на продукта:

QUEENWAY BZ4308 hi-end CNC full aluminum chassis HiFi кутия case integrated amp box 430mm * 80mm*308mm 430 * 80*308mm

QUEENWAY аудио целосна алуминиум BZ4308 предзасилувач кутија / случај интегриран засилувач кутија.Тоа е шест плочи се отстранува, така што тоа е лесно за вас да го инсталирате.Надворешните димензии : 430x80x308mmВнатрешни димензии : 410x74x297mmДебелината на предната плоча е 8мм,тоа е сребрена и без завртка дупки.Задната плоча : 3мм (дебелина),410mm(ширина),74mm(висина)На страна плоча : 80mm(висина),4mm(дебелина)Тежина : 5kgДодатоци : Без g auge верзија : switch,машина нога,моќ IEC Приклучок,ротари knob.Со мерач верзија : switch,машина нога,моќ IEC Приклучок,VU мерач*1, возачот на одборот*1Поради продажбата количеството причина, ние немаме моќ да се изгради попродажбата на услугата центар во вашата локална...

BGN 104.00
Music Hall Latest 6N9P+EL34B Single-ended Class A Vacuum Tube Preamp Amplifier 13W+13W HiFi Audio Amp чисто ръчно изработени
 • Ново
Оценка на продукта:

Music Hall Latest 6N9P+EL34B Single-ended Class A Vacuum Tube Preamp Amplifier 13W+13W HiFi Audio Amp чисто ръчно изработени

Douk Аудио Singleended Класа EL34 Вакуум Цевки Засилувач 13 W×2 Ако сакате да лемење себе,можете да изберете DIY КОМПЛЕТ во нашата продавница! Параметри : 1...

BGN 338.00 376.00
Такса усилвател KSA100 / TTC5200 TTA1943
 • Ново
Оценка на продукта:

Такса усилвател KSA100 / TTC5200 TTA1943

колото одбор големина е 270 X70 MM, 2.0 одбори дебела дебела двострано бакар потопување злато FR4 одбор, лево и десно огледало симетричност ...

BGN 158.00 168.00
Тръба буфер предусилителя музика вярност 6N11 няма печалба AC12V 1000ma източник на храна за сладки натурален вкус алуминиев корпус авто HIFI аудио
 • Ново
Оценка на продукта:

Тръба буфер предусилителя музика вярност 6N11 няма печалба AC12V 1000ma източник на храна за сладки натурален вкус алуминиев корпус авто HIFI аудио

Цевка Бафер Preamplifier Музика Верност 6 N11 Нема Добивка AC12 V 1000ma Напојување Слатка Природен Вкус Целата Алуминиумско Куќиште Автомобил Аудио HIFI (Модел Бр : WHFPAMFX10 D)Цевката preamp бафер фаза усвои X10D коло на Музика Верност од страна на Британците, кои ќе бидат поставени помеѓу CD player излез и засилувач моќ (CD плеер – Цевка бафер – засилувач Моќ), повеќето од нив како дел од preamplifier, исто така познат како не добивка (не amplification) preamplifier...

BGN 286.40
Douk Universal Audio Amplifier Chassis Mini Aluminum Case Headphone Amp Shell
 • Ново
Оценка на продукта:

Douk Universal Audio Amplifier Chassis Mini Aluminum Case Headphone Amp Shell

Бренд Douk Аудио Материјали Алуминиум Нето Тежина (KG) 1.56 Kg Пакет Тежина (KG) 2.0 Kg Надворешни Димензии Ширина (mm) Висина (mm) Длабочина (mm) 215 70 228 Внатрешни Димензии Ширина (mm) Висина (mm) Длабочина (mm) 203.5 62 217 Материјал дебелина Напред (mm) Задните (mm) Лево (mm) Право (mm) Врвот (mm) Дното (mm) 8 3 4 4 Додатоци 1× Моќ штекер 1set × Завртки 4× Гумени нозе ЗабелешкиЗа Douk Аудио Студио : Douk Аудио Студио основана во 2013, Ние се стремиме да понудиме најдобрите аудиовизуелна производи по најниска цена за нашите клиенти...

BGN 43.00 44.80
MeiXing MingDa MC-Phono 2006 Premium Split phono stage HiFi EXQUIS MM/MC винил предусилвател
 • Ново
Оценка на продукта:

MeiXing MingDa MC-Phono 2006 Premium Split phono stage HiFi EXQUIS MM/MC винил предусилвател

MCФОНО 2006 Премиум Сплит фоно блок : Технички параметри : MM текст ниво : 1mv (Hifi exquis 1101017) MC ниво на текст : 0.1 mv MM текст отпорност : 47 KΩ MC текст отпорност : 100Ω (Hifi exquis 1101017) MM напон стекнат : 60d B MC напон стекнат : 80d B (Hifi exquis 1101017) MM SNR : 90d B MC SNR : 78d B (Hifi exquis 1101017) Излезна Отпорност : 600Ω Напон : AC110 V / 220 V 60 Hz / 50 Hz цевка за Засилување на звукот : 6 N6 × 2 (rectifier), 6 V6 ×1 (Hifi exquis 1101017) 12 AT7 × 1 (регулатор) 6 N11 × 4 зумирање 12 AU7 × 1 катоден следбеник Димензија : 35 Lx25 Wx25 H (cm) Пакет Тежина : 15kg (Hifi exquis 1101017) Карактеристики : Користење на посебен дизајн на напојување и засилувач, максимално намалување на бучава да се направи позадина музика повеќе тивка и мека...

BGN 2528.00 3560.00
Нов усилвател САМ Kit L15D Power amp board + кутия + трансформатор + захранване + защита
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов усилвател САМ Kit L15D Power amp board + кутия + трансформатор + захранване + защита

Листата : Собрани L15 D Моќ amp одбор X 1 пар (2 channle) Состави Напојување одбор X 1 Собраа Говорникот Заштита одбор X 1 300 VA Моќ трансформатор со Поправи завртка X 1 (може да се користи на AC115 V или AC230 V) Целосно алуминиумска шасија Куќиште X1 ( Надворешни димензии : ширина 262mm Висина 91mm Длабочина 310mm) 38mm Цврст алуминиум Волумен knob X 1 прекинувач со копчето X1 поставете Гумени подлоги X4 Моќ приклучок X 1 РКА X 1 пар звучници Терминали X2 парови АЛПИТЕ 27 тип Potentiometer со ПХБ X1 поставени внатре Моќ кабел X 1.5 М во Аудио Сигнал кабел X 0,8 M Говорникот Сигнал кабел X 1 M Поддршка на завртка answer : ___________________________ Note : Ова е DIY комплет, сите делови треба себе си да се инсталира, на фикс дупки, исто така, треба себе си да се вежба.Ние може да обезбеди поврзете се црта преку email...

BGN 272.00 286.40
2018 последния Nobsound Hi-End Стерео Push-Pull EL84 Vaccum Tube Amplifier ПХБ САМ Kit Ref Audio Note ПП Board
 • Ново
Оценка на продукта:

2018 последния Nobsound Hi-End Стерео Push-Pull EL84 Vaccum Tube Amplifier ПХБ САМ Kit Ref Audio Note ПП Board

Ова е DIY Полнење (Не вклучуваат цевки) , треба лемење со себе Инспириран од Аудио Забелешка EL84 PP коло PCB 2.2 mm дебели PCB Големина : 170×223mm Сите параметри што се испечатени на PCB Пакет вклучуваат 1 Сет на Полнење (без цевки) Оригинални машина покажуваат : (само за вашиот референца)За Нас : Ние сме посветени да ви ги понудиме најдобрите аудиовизуелна производи по најниска цена за нашите клиенти...

BGN 101.00 111.98
CAV MR9L Home Theater System 5.1 Channel DTS Surround Sound, Dolby Digital Immersive 3D Stereo Speakers Home Theater 5.1 Sets
 • Ново
Оценка на продукта:

CAV MR9L Home Theater System 5.1 Channel DTS Surround Sound, Dolby Digital Immersive 3D Stereo Speakers Home Theater 5.1 Sets

ГОВЕДА MR9 L / MR7 CS / AV970 5.1Канален Опкружувачки Звук за домашно Кино DTS Систем Извонредно 3 D Стерео Звучници за домашно Кино 5.1 СистемГОВЕДА MR9 L / MR7 CS / AV970 5.1Канален Опкружувачки Звук за домашно Кино Со DTS Систем Ви Обезбеди Со Извонредно 3 D Стерео МузикаНОВИГОВЕДА MR9 L5.1 ch домашно Кино Гледаат / слушаат / пеење Крајната домашно Кино Искуство...

BGN 2296.00 2700.80
Magnimage LED-585fs Led video processor scaler поддържа преглед, горещи гръб, многомашинный каскада, индивидуално разделителна способност
 • Ново
Оценка на продукта:

Magnimage LED-585fs Led video processor scaler поддържа преглед, горещи гръб, многомашинный каскада, индивидуално разделителна способност

LED ПРОЦЕСОР LED580 FLED580 F серија е со високи перформанси процесор, таа го поддржува 4 K влез и излез, и тоа може да се реализира пиксели на пиксел на екранот во 4000000 пиксели...

BGN 3360.00
Оригинална dvd-лазерна корона (IDP-100A / IDP100A с механизъм) IDM-100A (IDM 100A ) IDP 100A
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригинална dvd-лазерна корона (IDP-100A / IDP100A с механизъм) IDM-100A (IDM 100A ) IDP 100A

Добредојдовте на нашата продавница !Тука, можете да добиете најмногу прифатлива цена и најдобра услуга! Тука , се надеваме дека ќе може да се најде она што го сакате ! 100% задоволството на Клиентите е нашата целВе молиме имајте во предвид ! дека во ласерски глава индустрија, ние сме професионални трговци на големо ! Нашата компанија е главно ангажирани во земјатаизвозник видео ласерски глава и игри дел за повеќе од 10years.Ако ви треба производи во големи количини, ве Молиме контактирајте со нас, да преговара! Соработка Среќен!!Внимание : Ласерски завари е електростатско заштита, треба да се користи за Лемење железо отстранување заштита пред инсталацијаОпис : DVD аудио систем Модел ВРЛ100 A IDM110 A Купи 2 парчиња имаат поповоленПреку Кина / ХОНГКОНГ Пост Регистрирани Воздух Mail Бесплатен Превозот , имаат Следење на БројКарактеристики : 1.100% сосема нов оригиналниот2.Висок квалитет и конкурентна цена3.Брза испорака4...

BGN 17.00 17.62
10шт 44 * 44*8 мм шампанско CNC обработен алуминий, 6SN7, 6SL7, CV181, 6CA7 тръба предварителен усилвател декорация на основния пръстен
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт 44 * 44*8 мм шампанско CNC обработен алуминий, 6SN7, 6SL7, CV181, 6CA7 тръба предварителен усилвател декорация на основния пръстен

Бренд Нови Вакуум Цевки Засилувач Украсување Прстени цената е за : Број / 10 PCS Боја : Црна, Сребрена, Шампањ Елоксирани Материјал : Алуминиум Легура надворешен Дијаметар : 44mm Внатре Дијаметар : 34mm Висина : 8mm Постојат 2 дупки за монтажа (M3 завртки, обезбедени бесплатно) на задната страна на прстените...

BGN 127.84
Sep_store 19mm 5A 250V самостоятелно блокиране на бутон на ключа от неръждаема стомана със светлина
 • Ново
Оценка на продукта:

Sep_store 19mm 5A 250V самостоятелно блокиране на бутон на ключа от неръждаема стомана със светлина

Заштита : IP67Максимален напон : 250 V AC / DC 5 ALED votlage : DC12 V15 VОперативен температура : 25 +55Електрични век : 100,000 пати Механички 1,000,000 пати1pcs 19mm 5 A 250 V Автозаклучување нерѓосувачки челик копчето прекинувач со светлинаМонтажа дупка diameter19mm

BGN 14.88
4шт 39*33 алуминиева Черна звукова машина краката усилвател на мощност шипове говорител ударни тампони демпфирующие шипове
 • Ново
Оценка на продукта:

4шт 39*33 алуминиева Черна звукова машина краката усилвател на мощност шипове говорител ударни тампони демпфирующие шипове

Summary : Звукот шила пети е од нерѓосувачки челик Златна мамка дел прилагодлива висина, подот или на маса повеќе не се грижите за нерамна, лесно да се инсталира.Шила може да се подели, освен, однадвор, во внатрешноста на завртка, не се отвори случај за да ја инсталирате, кога ќе користење на CD player, на моќност засилувач може да се користи кога затегнување на шрафовите на топката, кога ќе го користите за subwoofer, достапен на самоприслушување заврткитесни дрвени звучници, инсталацијата е многу едноставна.Шупливи дизајн, Може да се полнат Шок песок.Димензии : Дијаметар 39mm Висина 33mmЗавртка дупки : M4Боја : ЦрнаЗАБЕЛЕШКА : цената е 4 PCS

BGN 71.01
Ksa50 оригинален линеен усилвател KRELL KSA50 CPI 50W A class amplifier board
 • Ново
Оценка на продукта:

Ksa50 оригинален линеен усилвател KRELL KSA50 CPI 50W A class amplifier board

Жешка! Најевтиниот ksa50 kell задните засилувач моно моќност засилувач На странска сила KRELL KSA50 класа 50w дома засилувач одбор Технички параметри : Излезна моќност : 150 W / 4ohm оптоварување; (Вкупно хармонично нарушување THD + N Говорникот Отпорност : на Располагање 48 ohms...

BGN 45.00 48.00
2018 последния Nobsound Mini 2P2+VMOS Class A Hybrid Tube Headphone Integrated Amplifier USB КПР HiFi Pre-Amplifier
 • Ново
Оценка на продукта:

2018 последния Nobsound Mini 2P2+VMOS Class A Hybrid Tube Headphone Integrated Amplifier USB КПР HiFi Pre-Amplifier

Хибрид Цевка Слушалки Интегриран Засилувач & USB DAC Ова е еден хибрид интегриран засилувач, може да го направи како Цевка Amp & Слушалки Засилувач & USB DAC & ПредЗасилувач...

BGN 136.00 159.98
Assembeld High Current LT1083CP Линейна горивна такса / 1083 LPS направи си САМ
 • Ново
Оценка на продукта:

Assembeld High Current LT1083CP Линейна горивна такса / 1083 LPS направи си САМ

Assembeld Висока Тековната LT1083 CP Линеарното Напојување на Одборот / 1083 LPS DIYPCB големина : 127mm*55ммМакс висина за 38mmкористење на 25 A Rectifier мостОригиналниот LT1083 CP Регулаторот IC...

BGN 29.60
AC15V 10W 6N3 tube amplifier board Lai Man circuit amp board за слушалки импеданс: 32 Ω -600 Ома
 • Ново
Оценка на продукта:

AC15V 10W 6N3 tube amplifier board Lai Man circuit amp board за слушалки импеданс: 32 Ω -600 Ома

опис на ПроизводотОвој одбор користи 6 Z4 rectifier 6 N3 цевка зум, заден фаза користење на Леман amp вози кола!(Rectifier со цевка, послатка од просечната rectifier звук повеќе елегантни)Оригинални Toshiba BD139 BD140 Пекинг 6 N3 цевка и 6 Z4спојување capacitor Вајмар capacitor увезени од Германија, Electrolytic capacitor сигнал главната коло користење Erkang nichicon бренд,главниот филтер capacitor користење на капацитетот на зборот NOVER10000 UF / 35v * 2 увезената и хемиски 450 V290 UF,со LM317 LM337 регулаторот коло за да се обезбеди постојан прилив на енергија Енергија за поддршка.отпорник избор на 1% метален прстен отпорници за да се обезбеди добар сигнал за бучава сооднос машина.PCB со 1.6 mm дебели двострано лист, 2.0 мл бакар дебели,спреј калај целиот процес за да се обезбеди големина на струја низ перформанси...

BGN 79.98
Безшумен линеен регулатор LT3042 такса за захранване на датчиците за постоянен ток, пренапрежение
 • Ново
Оценка на продукта:

Безшумен линеен регулатор LT3042 такса за захранване на датчиците за постоянен ток, пренапрежение

НискиБучава LT3042 Линеарна Регулатор на Напојување Одбор DC Конвертор OvervoltageКарактеристики : На LT®3042 е високи перформанси, ниска осипување линеарна модератор кој го користи ВКЛУЧИЈА на ултраниско ниво на бучава и ултрависок PSRR архитектура на моќта на бучавачувствителна на RF апликации...

BGN 31.68
L-80 LM3886 усилвател с тон / hi-fi усилвател / треска усилвател на мощност 60 W+60 W
 • Ново
Оценка на продукта:

L-80 LM3886 усилвател с тон / hi-fi усилвател / треска усилвател на мощност 60 W+60 W

L80 LM3886 засилувач со тон / HIFI засилувач / треска моќност засилувач 60 W+60 WОпис : • Име на производ : Саундтракот L80 LM 3886 засилувач со тон на жолчката вкус треска HIFI засилувач моќ засилувач•Влезен напон : AC230 V или AC115 V• Излезна Моќност : 60 W + 60 W• Галантерија : кабелот за Напојување• Големина : W250 MM, L230 MM, H80 MM

BGN 281.60
QUEENWAY 3207 сребърен пълен алуминиев корпус предусилителя / усилвател на шасито AMP box 320mm*70mm*248mm 320 * 70*248mm
 • Ново
Оценка на продукта:

QUEENWAY 3207 сребърен пълен алуминиев корпус предусилителя / усилвател на шасито AMP box 320mm*70mm*248mm 320 * 70*248mm

3207 сребро целосна Алуминиум Preamplifier куќиште / засилувач шасија AMP КУТИЈА 320x70x248mmме плаќаат повеќе 3 ако ви треба црна бојаКомплет X1 Power штекер X1 нозе X4 Поддршка на завртка Не се вклучуваат : не се вклучуваат моќ кабел.РКА терминали,Големина на : Надворешни димензии : ширина 320mm Висина 70mm Длабочина 248mm Внатрешни димензии : Ширина 300мм Висина 62mm Длабочина 237mmПоради продажбата количеството причина, ние немаме моќ да се изгради попродажбата на услугата центар во вашата локална...

BGN 119.98