• Ново
Битова 2-трета страна, лепкава, за да приема Пет Hair Fluff Cleaner Марля Отстраняване Brush Kit 2O1026

Битова 2-трета страна, лепкава, за да приема Пет Hair Fluff Cleaner Марля Отстраняване Brush Kit 2O1026

Buyers rating:
-23 % BGN 5.00
BGN 6.51

Брой продукти


Рачни 2 Страна Леплива Берач Домашно Милениче Коса Пената Почиста Lint Смена Четка За Полнење
Ние не нудиме избор на боја и стил,ние ќе го испратите производот по случаен избор,се надевам, ќе може да се разбере Функција :
100% сосема нов и висок квалитет. Количина : 1 PC Материјал : квалитет пластика Големина : 20*6.5*4cm Боја : Случајни боја Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели. Тука е големината табела како референца(1 инч=2.54 см). Пакетот вклучува :
1 x Леплива Четка
1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay. 2.Можете да контактирате со нас на прво за голема сума на нарачката. 1.Подготовка на Време : обично во рок од 3 дена .
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 3.Ако ви се желни да ја добиете вашата пакет, сакате повеќе безбеден и брз логистика, и имаат точни логистика информации, ние препорачуваме да изберете Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Regidted Воздух Mail, epacket, DHL и ЕМС. 4.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 5.Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. 1.Не постои ограничени акции за да ги исполни наредбите на дневна основа. 2.Дали најголемиот дел CSV / Excel пад на превозот. 3.Брза испорака во 48 Часа. 4.E-Пакет avaliable за земјите НАС,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА,итн. 5. Не фактура или приемот се вклучени.

Други функции

търговска марка:
Saingace
Стил:
инструкция
Материал:
Пластмаса
Използването на:
Хигиенни
Номер На Модела:
13
Производство:
Лепкава Четка
Брой:
1бр
Цвят:
случаен цвят
Размер:
20*6.5*4cm

Най-добри сделки

1PC Magic Марля Dust Пет Hair Remover антистатик облекло пылевая четка голям електростатичен многоцелеви пречистване на O0152
 • Ново
Оценка на продукта:

1PC Magic Марля Dust Пет Hair Remover антистатик облекло пылевая четка голям електростатичен многоцелеви пречистване на O0152

Член Име : Облека, Четка Материјал : ПП пластични Големина : 7x21cm Боја : жолта,црвена,сина,виолетова Стил : како прилог Количина : 1pc Единица тежина : години : 100g / pc Забелешка : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 3.18
1бр топ мода специална оферта полиестер твърди прахосмукачка дом баня пол обувки на капака за почистване на въже чехли
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр топ мода специална оферта полиестер твърди прахосмукачка дом баня пол обувки на капака за почистване на въже чехли

1pcs Врвни Мода Специјална Понуда Полиестер Солидна Прашина Почиста Куќа Бања Кат Чевли Маска за Чистење со Четка Пантофли Мрзливи

BGN 1.00 1.58
Безплатна доставка прът от неръждаема стомана магическа пръчка метал средство за премахване на ръжда гърне ферроксил
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка прът от неръждаема стомана магическа пръчка метал средство за премахване на ръжда гърне ферроксил

Детали за производот Бесплатен превозот со авион 5% попуст за 2 многу или повеќе 1 lot = 2 пара = 4 стапчиња Материјал : стаклени влакна

BGN 10.24
Супер абсорбирующая гъба, гъба за почистване на автомобили ультратонкое влакна от шенилна Антозоан стъкла мивка ръкавица, четка за почистване
 • Ново
Оценка на продукта:

Супер абсорбирующая гъба, гъба за почистване на автомобили ультратонкое влакна от шенилна Антозоан стъкла мивка ръкавица, четка за почистване

Супер абсорбента Сунѓерот Автомобил Чистење на Сунѓерот Ultrafine Влакна Жанила Anthozoan Автомобил Прозорец Стакло се Мијат Ракавици за Чистење со ЧеткаФункција : Висок квалитет жанила материјал, меки се чувствуваат...

BGN 6.82
1PC Magic Марля Dust Brush Пет Hair Remover, Double faced anti-static clothes dust brush sticky Марля sticking roller OK 0193
 • Ново
Оценка на продукта:

1PC Magic Марля Dust Brush Пет Hair Remover, Double faced anti-static clothes dust brush sticky Марля sticking roller OK 0193

Член Име : Облека, Четка Материјал : ПП пластични Големина : 26x6x3cm Боја : црвена,сина,црна Стил : како прилог Количина : 2 парчиња Единица тежина : години : 90g / pc Забелешка : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 3.18
ORZ 12 бр./лот кухня чистящая четка ястие гърне магията на пречистване от неръждаема стомана вълна гъба чиста четка скрубер кухненски инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

ORZ 12 бр./лот кухня чистящая четка ястие гърне магията на пречистване от неръждаема стомана вълна гъба чиста четка скрубер кухненски инструменти

Направени од челик, дрво, тоа нема гребење на површината кога чистење Лесен за користење, можат ефикасно да се отстрани масло на површината на кујнски прибор (како што се капакот, lampblack машина, stainlesssteel тенџере,итн.) Шиење процес, во близина заедно, не е лесно да се растера, може да се увери за да го користите...

BGN 10.00 15.97
Практичен удължи клирънсът на прах и парцали за почистване на тъкани меки прах с четка за прах чисти принадлежности принадлежности за боклук нож
 • Ново
Оценка на продукта:

Практичен удължи клирънсът на прах и парцали за почистване на тъкани меки прах с четка за прах чисти принадлежности принадлежности за боклук нож

Продолжување на јазот на прашина, прашина чистење Неплетени прашина duster fordust чисти материјали потрошен материјал за ѓубре стапКарактеристики : 100% нов и висок квалитетPP пластични материјали се справи, продолжување дизајн, одржување удобно, рамни четка, дистрибуција 10 неплетени ткаенини, длабок јаз може да прашина, продолжување на мултифункционални јазот чиста четкаГолемина : Чиста четка за 65 * 7cm неплетени крпа околу 22 * 26.5 cmМатеријал : пп + неплетениТежина : околу 90gСтил : 1 чиста четка +10 неплетени ткаениниБ стил : 10 неплетени ткаениниЗдраво, драги пријатели,ние работевме напорно, да се кандидира на продавница! Ве молиме осветлена пет ѕвезди евалуација за нас, како награда, Имаат убав ден.Поради рака мерка, големината може да имаат 13 mm грешкаРазлични Монитор, бојата може да има разлика, Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на слики.и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Здраво, Пријатели, повеќе изненадување се чека за вас...

BGN 7.97
Професионална Четка За Чистачките Чистачки Душ Стъкла Сушене Чисто Измиване На Стъклена Врата Настолни Почистващи Препарати
 • Ново
Оценка на продукта:

Професионална Четка За Чистачките Чистачки Душ Стъкла Сушене Чисто Измиване На Стъклена Врата Настолни Почистващи Препарати

Добредојдовте dropshipingПрофесионални Стакло Wiper Сечилото Прозорец Почиста Туш Автомобил Стакло Сушење На Чиста Миење Стаклена Врата Десктоп Производи За ЧистењеОпис : 1...

BGN 14.00 17.57
Двойна корона чистящая четка изходна шторка пречистване на прозорци клавиатура за миене за кола климатик щори компютър чистящая четка
 • Ново
Оценка на продукта:

Двойна корона чистящая четка изходна шторка пречистване на прозорци клавиатура за миене за кола климатик щори компютър чистящая четка

Двојна Глава Чистење со Четка Штекер Shutter Прозорецот за Чистење на тастатурата за Миење На Автомобил на ВоздухСостојба Louver Компјутер четка за ЧистењеОпис : 1.Посебни двојно глави дизајн го прави чистењето стане лесно,една глава може да се исчисти Louver / Ерсостојба на ножот,малата глава може за јазот на ИнструментТаблата и тастатура.2.Меки и Удобни Микрофибер крпа за чистење има моќни detergency и може да се чистат лесно.3.Ткаенина за чистење и четка глава може да биде испразнета за лесно чистење.Пакет се вклучени : 1 x Воздух Пропустливи Четка

BGN 3.00 3.82
1бр Gugu пъпеш плодове закуски кутия за съхранение на орех бонбони чиния мързелива храна Притежателя на телефона с разтегателен диван кофата за боклук двоен слой сво
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр Gugu пъпеш плодове закуски кутия за съхранение на орех бонбони чиния мързелива храна Притежателя на телефона с разтегателен диван кофата за боклук двоен слой сво

1 PC GOUGU Диња Овошје Ужина Складирање Кутија Орев Бонбони Плоча Мрзливи Храна Телефон Носителот Софа Кревет Ѓубре Кутија Двоен Слој Слободно АлаткиОпис : 100% сосема нов и висок квалитет;Материјал : висок квалитет PPБоја : Црна+бела, сина, розова, зеленаГолемина : околу 11.5*20*21cm / 4.5*7.8*8.3 инч ( pls дозволете една мала разлика )Пакет се вклучени : 1 x pc Храна Телефон Ѓубре Носителот

BGN 12.00 14.56
Безплатна доставка влажна и суха домашна въже смяна на платове на почистваща подложка 3 бр комплект
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка влажна и суха домашна въже смяна на платове на почистваща подложка 3 бр комплект

Детали за производот Бесплатен превозот со авион 5% попуст за 2 поставува или повеќе 1 set = 3 различни компјутери Големина : 32*12cm

BGN 11.18
2 елемента четки за баня, тоалетна почистващи инструменти четка баня с четка за почистване на вътрешността на ъглов чисти почистващи инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента четки за баня, тоалетна почистващи инструменти четка баня с четка за почистване на вътрешността на ъглов чисти почистващи инструменти

2 парчиња Четки За Тоалет Тоалет Чистење Алатки Тоалет Четка Бања Соба Четка за Чистење Внатре Агол Почиста Чистење АлаткиКарактеристикиТоалет четка.свиткана се справи со четка за чистење.Оваа четка е поинакво од вообичаените тоалет четка.Тоа е криви се справи со дизајн четка која лесно да се исчисти во тоалет аголlenght : 22 CM ,косата четка lenght : 4.5Пакетот вклучува : 2 компјутериБоја : Multicolor,испратите по случаен изборAnswer : ___________________________ Note : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерење на податоциВреме на испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред.Бидејќи ова е мултинационална трговија, транспорт предизвика непријатности е надвор од нашата контрола, ние ве уверам нема да сноси било каква загуба на.Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе се реши овој проблем.Нема Спор ве молиме : ве Молам не се применуваат спор во рок од 60 дена, да ги задржи добрите деловни односи...

BGN 3.00 3.18
Битова Кухня, Баня Истински Чистящая Гъба, Гъба, Четка За Почистване На Съдове Перални Гъба Почковидная Чистящая Гъба
 • Ново
Оценка на продукта:

Битова Кухня, Баня Истински Чистящая Гъба, Гъба, Четка За Почистване На Съдове Перални Гъба Почковидная Чистящая Гъба

Екопријателски 2016 нов дизајн Мини Десктоп убедливо / чистење со четка / тастатура четка / метла со dustpan мали packages Ecofriendly Практични Мултифункционални Чистење, Перење, Чистење на Сунѓерот Блок Почиста Магија Сунѓерот Гумичка Меламнин Почиста 5x4pcs / многу Мултифункционални Извоз вистински перење подлога, сунѓерот четка за чистење на сад крпа за перење сунѓерот бубрезите во облик на перењеГолемина : 7x9.7x4.5 cm (2.8x3.8x1.8 ")Материјал : ПП+СунѓеротБоја : Зелена+ЖолтаПакетот вклучува : 5 парче четкаПредност : 1.100% Сосема Нов,Одличен Квалитет,Екопријателски.2.Направени на Сунѓерот материјал, безбедно и трајни производи за употреба.3...

BGN 4.00 6.99
Горещо - 1 бр двустранен четка за почистване на шевни машини
 • Ново
Оценка на продукта:

Горещо - 1 бр двустранен четка за почистване на шевни машини

Сосема нов и висок квалитетШиење на машина за шиење чист и совршен задржетеОваа четка е четка на двата краја.Одлично за добивање во пукнатини и колони.Материјал : ПластикаВкупна должина : околу...

BGN 1.38
FJS поялник съвет почистване на тел дюза за пречистване на гъба топката w титуляр за съхранение
 • Ново
Оценка на продукта:

FJS поялник съвет почистване на тел дюза за пречистване на гъба топката w титуляр за съхранение

Лемење Железо Совет Жица за Чистење Млазницата Почиста Сунѓерот Топката w Складирање НосителотСунѓер ќе им помогне исчисти вашиот лемење железо совет.Дувачкиот сунѓери чисти подобро отколку конвенционалните сунѓери и нема да го оштети вашиот железо совет.Направени од ниска абразивни месинг струготини и не бара вода.

BGN 7.04