• Ново
HIPERDEAL Full HD Short HDMI Male to Male Plug плосък кабел кабел за аудио видео HDTV TV PS3 Oct27

HIPERDEAL Full HD Short HDMI Male to Male Plug плосък кабел кабел за аудио видео HDTV TV PS3 Oct27

Buyers rating:
-29 % BGN 4.00
BGN 5.60

Брой продукти


Full HD Краток HDMI Машки да Машки Plug Рамен Кабел се Користи за Аудио Видео HDTV ТВ PS3
Карактеристики : Верзија 1.4; поддршка на 3 D, синхронизација на аудио и видео; се компатибилни со 1.3 & 1.2. Тоа е широко се користат во излезен уред, како што се компјутер, КОМПЈУТЕР, видео игра PS3, СТ. Тоа е во можност да испраќаат и примаат податоци преку 100 Ethernet Интерфејс, кој ги исполнува сите IP-базирана апликација. HDMI Ethernet канал ќе им овозможи на HDMI опрема за да се поврзете со други HDMI уреди без уште еден Ethernet кабел. Новата функција, исто така, ќе се обезбеди поврзување платформа која им овозможува на споделувањето содржина помеѓу HDMI уреди. Стабилноста на сигнал на пренос е совршен. Позлатени приклучок; заштита на животната средина материјал; зелена производ. Таа поддржува 10mbps / 100mbps мрежни пренос и е до to1000mbps.
Спецификација
Тип : HDMI рамна линија (верзија 1.4)
Кабел должина : 30cm,50cm,100cm должина : 35cm,55cm,105cm Интерфејс : HDMI(машките) да го HDMI (машки) Линија на телото : HDMI рамен жица. Боја : Црна
Пакет се вклучени : 1 X HDMI кабел

Други функции

Дължина:
30cm, 50cm, 100cm
търговска марка:
ХАЙПЕРДИЛ
Пол:
Мъж, Жена
Номер На Модела:
Адаптер
Жак И:
HDMI, Mini HDMI, RCA, VGA, DVI, USB, Mini USB, Mini Displayport(Mini DP), Type-C, оптичен интерфейс, Micro USB Jack, Displayport (DP), Micro HDMI, Светкавица, Speakon, Коаксиален, S-Video,Oxyacid Free Copper, AUX,Thunderbolt 3, BNC, Balanced Interface, XLR
B Конектор:
HDMI, VGA, RCA, Micro USB, Mini HDMI, DVI, USB, Жак, S-Video, Mini USB, Micro HDMI, Светкавица, Mini Displayport(Mini DP), Speakon, Oxyacid Free Copper, Displayport (DP),AUX, коаксиален, оптичен интерфейс, Type-C, BNC, Thunderbolt 3, балансиран интерфейс
Тип:
HDMI кабел
версия:
HDMI 2.1
Приложение:
Говорител, компютър, мултимедия, телефон, iPod, микрофон, монитор, DVD-плеър, телевизор, усилвател, проектор, ТВ-бокс, MP3 / MP4 плеър,камера
Опаковка:
Найлонова торбичка
Външен Диаметър:
as show
Пакет:
ДА
Характеристика:
HDMI2. 0
Приложение:
мобилен телефон
бягство:
както показват
Конектори:
HDMI между мъжете и жените (стандартен HDMI връзка 19pin)
Дължина на кабела:
Позлатени конектори

Най-добри сделки

(100 бр./лот) RGB VGA SVGA Male to 2 VGA HD 15 женски сплитер адаптер удължител 30 см 0.3 m Черен
  • Ново
Оценка на продукта:

(100 бр./лот) RGB VGA SVGA Male to 2 VGA HD 15 женски сплитер адаптер удължител 30 см 0.3 m Черен

Спецификации : Име на производ : VGA Splitter КабелИнтерфејс Тип : 1 VGA Машки 2 Женски VGAВкупна Должина : 30cm / 11.8"Материјал : Пластични, МеталниБоја : Како На Сликата ПрикажаниОпис : На VGA Y Splitter Кабел се користи за да се поврзете две VGA набљудувачите на една VGA порта за да им даде на истите слики...

BGN 764.80
KEITHNICO 10Pcs 1.4 M Wire Кабел Saver Protector USB зарядно устройство линия за предаване на данни защитна обвивка моталка кабел 3 цвята в 1 за iPhone
  • Ново
Оценка на продукта:

KEITHNICO 10Pcs 1.4 M Wire Кабел Saver Protector USB зарядно устройство линия за предаване на данни защитна обвивка моталка кабел 3 цвята в 1 за iPhone

10 PCS 1.4 М Полначот Податоци Линија Заштитник за Кабелот за Кабелот за Заштита Заврши Кабел Winder Организатор На i Phone 5s 6s Плус За паметен Телефон ПРАКТИЧНА настава : Погоден за Apple / Samsung за xiaomi huawei и други Таблета полнење кабли, како и на вашата слушалка канапи Суровини : TPU Должина : 1.4 Метри (околу 55.1 инчи) Цел : Податоци Линија, за Заштита на коса, прстени, ѓердани Ова е USB кабелот на полначот на заштитник, може да ги красат вашата слушалка, полнење преку usb кабел Нека вашиот мозок различни од другите, покажуваат вашиот стил Заштита на полначот&Слушалка кабел кабелот жица, За да избегнете кршење, ликвидација, стареење, го продолжи животниот Издржливи,Шарени и корисни кабелот заштитник, декорирате вашиот живот Пакет вклучуваат : 10 PCS * USB Полнење Линија Заштитник за Кабелот

BGN 9.00 10.93
UGreen otg data кабел otg tablet android телефонна линия, свързана към U диск кутия USB адаптер универсален
  • Ново
Оценка на продукта:

UGreen otg data кабел otg tablet android телефонна линия, свързана към U диск кутия USB адаптер универсален

Податоците линија применливи предмет : мобилен телефон Производителот : шенжен lvlian technology co LTD Должина : други Боја класификација : Црна, бела рамен 10cm...

BGN 17.60
5 м Чинч конектор AUX аудио кабел с 3,5 мм конектор 2 * RCA съединители RCA
  • Ново
Оценка на продукта:

5 м Чинч конектор AUX аудио кабел с 3,5 мм конектор 2 * RCA съединители RCA

Поврзување на вашиот пренослив MP3 плеери со овој 3,5 мм да РКА Помошни Кабел за да го било која од вашите Hi Fi аудио, Автомобил стерео систем со ПОМОШЕН Текст џек, за да уживате во вашата омилена музика...

BGN 5.00 5.46
Ultra Mini Type-C type C USB-C to USB 2.0 OTG адаптер за мобилен телефон, таблет и USB кабел и usb флаш-диск
  • Ново
Оценка на продукта:

Ultra Mini Type-C type C USB-C to USB 2.0 OTG адаптер за мобилен телефон, таблет и USB кабел и usb флаш-диск

Ултра Мини ТипC USBC до USB 2.0 OTG полначот за Мобилен Телефон Таблета & USB Кабел & Флеш ДискЗа пренос на податоци, оценка 480 Mbps max.Оваа OTG Адаптерот е компатибилен со повеќето андроид телефони со ТипВ порта.Осигурете се дека вашиот телефон поддржува OTG функција.Погоден за / Поддршка на стандарден USB интерфејс.1pcs конектор во пакет.Answer : ___________________________ Note : 1.На OTG адаптерот само може да поврзете usb уред како тастатура, глувче, читач на картички, flash диск.2...

BGN 2.40
HDMI to Audio Extractor 3.5 mm Stereo Audio Extractor Support 4Kx2K With Volume Control PASS/2.0 CH / 5.1 CH mode With LED Indicator
  • Ново
Оценка на продукта:

HDMI to Audio Extractor 3.5 mm Stereo Audio Extractor Support 4Kx2K With Volume Control PASS/2.0 CH / 5.1 CH mode With LED Indicator

HDMI Аудио Extractor + 3.5 mm Стерео Аудио Extractor Поддршка 4 K x 2К Со Контрола на Јачина на звукКарактеристики : 1.Се конвертира еден HDMI влез за еден HDMI + Аудио(SPDIF + R / L+3.5 mm)за излез.2.Аудио излез поддржува : SPDIF +3.5 мм+ R / L аналоген Аудио Излез.3.Текст Резолуција : До [email protected] Hz;[email protected] Hz.4.HDMI да се постигне синхронизација на аудио сигнал поделба...

BGN 36.00 70.86
USB 2.0 KVM превключвател 15-пинов стандартен VGA+USB A-B кабели компютър принтер монитор адаптер преобразувател
  • Ново
Оценка на продукта:

USB 2.0 KVM превключвател 15-пинов стандартен VGA+USB A-B кабели компютър принтер монитор адаптер преобразувател

Опис На Производот 1 Тип : 15pin стандард VGA+USB А до Б кабли 2 Боја : Сива боја со Сини завршува 3 Димензии : 1.5 метри од кабелот (5ft) 4...

BGN 6.00 6.66
Високо качество на HDMI към VGA адаптер Мъжки към Famale конвертор адаптер 1080P цифров аналогов видео аудио за КОМПЮТЪР, лаптоп, таблет
  • Ново
Оценка на продукта:

Високо качество на HDMI към VGA адаптер Мъжки към Famale конвертор адаптер 1080P цифров аналогов видео аудио за КОМПЮТЪР, лаптоп, таблет

Топла Машки да HDMI Женски VGA Конвертор Адаптер со Аудио Кабел за КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Таблет Поддршка за 1080 P hd телевизор со Аудио кабелОпис на HDMI VGA Конвертор : Овој адаптер е нова вграден Чип адаптер кој може да се конвертира HDMI дигитален сигнал VGA аналоген сигнал...

BGN 0.96