• Ново
С мрежа от анти-прах за пътуване сгъваем портативен против преобръщане лесен и удобен момче момиче новородени детско креватче

С мрежа от анти-прах за пътуване сгъваем портативен против преобръщане лесен и удобен момче момиче новородени детско креватче

Buyers rating:
-35 % BGN 37.00
BGN 57.26

Брой продукти


Други функции

Тип:
Бебешко кошче (безплатно)
търговска марка:
УБМАМА
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
S005
Материал:
Плат
Баркод:
No
документ:
EN
Възрастова Група:
10-12М,4-6М,7-9 М, 0-3М
Характеристика:
Мрежа
измерване:
92*48*48см
Размер:
92cm48cm48cm
Материал:
Кадифе
Предимства:
Сгъваема
Възрастова Група:
5M, 3M, 12М, 8М, 7ТА, 11M, 2M, 0-1, 10М, 9 М, 6M, 4M, 1M

Най-добри сделки

Стол за хранене на бебето крилото 4in1, преносим маса за хранене на бебето, височината може да се регулира
  • Ново
Оценка на продукта:

Стол за хранене на бебето крилото 4in1, преносим маса за хранене на бебето, височината може да се регулира

Децата Јадење Стол Количка за Преносни МултиФункција Луксузни Бебе Трпезариска Маса,Животната средина И МенталнаИсклучителна ДеталиПет точка појасотНа лента е прилагодлива и преносливНазад таму опрема на вредностаМеки и удобниПедалата на вредностаНерѓосувачки челик материјалУниверзална тркалаЈадење стол нема остри аглиАнтипропадна дизајнТриаголен поддршка структураАнтидампинг безбедност дизајнPP Пластична плочаСТП кожа ткаенина

BGN 207.00 224.61
CH baby многофункционално детско столче за хранене сгъваем преносим стол за хранене на бебето моющееся детско столче за хранене на деца от 0 до 4 години
  • Ново
Оценка на продукта:

CH baby многофункционално детско столче за хранене сгъваем преносим стол за хранене на бебето моющееся детско столче за хранене на деца от 0 до 4 години

CH Бебе мултифункционален топла бебе се хранат стол, се свитка бебе стол, преносни деца highchairВидео линк : Седиште висина има 7 одделение се прилагоди, интеракција родител или храна сите да бидат задоволниПодложка за нозе и Backrest сите имаат 3 одделение да ја прилагодите, одговараат за деца различни бараатТриаголник дизајн, четири точка за поддршка, направи висок стол здрав и цврстДве фах дизајн, еден за храна, еден за игра, и лента е прилагодлив во 6.5 смПет точка појасот и плоча пречка, осигурете се дека децата не можат да се лизга надвор од катедратаЕден клуч да се свитка, компактен пати да се продавница или onthegoСТП материјал седиште маска, водоотпорен и лесно да се чистиОдобри SGS тест, гарантира безбедноста

BGN 248.00 269.41
Многофункционална 6-36M младенческий столче за хранене на бебето Baby Eatting High Cahirs портативен сгъваем лесен столче за хранене fauteuil
  • Ново
Оценка на продукта:

Многофункционална 6-36M младенческий столче за хранене на бебето Baby Eatting High Cahirs портативен сгъваем лесен столче за хранене fauteuil

Опис : 2018 Нови Четири Бои Бебе Хранење Стол Лесно Чистење Бебе Бебе Висок Стол 648 Месеци Прилагодливи Highchair poltronaГолемина : околу 56*74*100cm (13cm грешки)Одговара За 6 месеци3 години Материјал : ПП ПластичниТркала : Без ТркалаРодител Преносни Јадење Јадење Стол За Младата Детска Виткање Бебе Висок Стол Трајни Здравствени Пластични Highchair За 448 M CadeiraМултифункционален 636 M Бебе Бебе Столчиња за Хранење на Бебето Eatting Висока Cahirs Преносни Лесно Свитлива Хранење Highchair fauteuil

BGN 184.00 283.68