• Ново
OPT101 аналогов сензор за осветление и модул за интензитет на светлината монолитна фотодиод CJMCU101

OPT101 аналогов сензор за осветление и модул за интензитет на светлината монолитна фотодиод CJMCU101

Buyers rating:
BGN 3.73

Брой продукти


Добредојдовте на нашата Продавница
* Ставка Опис OPT101 Аналогни Сензор за Светло Светло Интензитет Модул Монолитна Photodiode CJMCU101
За повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
Shippment Нарачки ќе биде предаден во рок од 1-2 дена по плаќање на проверка. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона. Предмети ќе бидат означени како "Подарок", во ниска вредност. Време на испорака (дена) : Pls обезбеди P. O. Кутии или Поштенски Кодови Адреса. Земјата Прибл. Време на испорака
Хонг Конг Пост Воздух-Mail сад, Велика Британија, Австралија 7-14 дена Канада, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 7-21 работни дена Друга Земја 15-30 работни дена UPS или DHL Северна Америка, Австралија, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 3-7 работни дена Друга Земја 5-10 работни дена
Враќање/Поврат Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Нашата цел е задоволството на клиентите! И Замена на Пари и Врати се прифати . Се врати превозот такса за дозволи со купувачот.
Гаранција 12 месеци Производителот е ограничена гаранција за неисправни предмети(со исклучок на Човекот-направени штета).Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Неисправни објект МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период.
Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.

Други функции

Номер На Модела:
Opt101 аналогов сензор за осветление и модул на интензивността на светлината
is_customized:
Yes
Тип:
Друго

Най-добри сделки

(2 бр./лот) CW4L2-10A-S Taiwan WELL CANNY двуетапен филтър, ac 115-250 чист източник на енергия
 • Ново
Оценка на продукта:

(2 бр./лот) CW4L2-10A-S Taiwan WELL CANNY двуетапен филтър, ac 115-250 чист източник на енергия

(2 парчиња / многу) CW4 L210 AS Тајван И CANNY двојна фаза AC филтер 115250 напојување прочистувачЛИНИЈА на текст, ОПТОВАРУВАЊЕ излез.ЛИНИЈА на текст, ОПТОВАРУВАЊЕ излез.

BGN 30.21
ZONESUN DY-8 Color Ribbon Hot Printing Machine Direct Thermal Foil Manual Печат Printer Coding Machine Date Ribbon Coder
 • Ново
Оценка на продукта:

ZONESUN DY-8 Color Ribbon Hot Printing Machine Direct Thermal Foil Manual Печат Printer Coding Machine Date Ribbon Coder

полуавтоматско Од Глава Код Печатач Лента Код Печатач е еден вид на код за печатач кој користење на топлинска печатење појас, наместо на мастило print за да ги испечатите на било мека пакет материјали...

BGN 66.00 72.00
Интелект бобови кълнове машина термостат зелени семена растат автоматична машина бобови кълнове развъдник на растителните пластмасови саксии Y-DYJ1
 • Ново
Оценка на продукта:

Интелект бобови кълнове машина термостат зелени семена растат автоматична машина бобови кълнове развъдник на растителните пластмасови саксии Y-DYJ1

Интелигенција Грав Зеле Машина Термостат Зелено Семе Расте Автоматско Грав Никне Машина Расадник Закажувам Пластични садови YDYJ1Кинески Стандарден приклучок 220 V, без англиски упатство

BGN 90.00 105.60
DN25 32mm месинг hexagonal главоболие нагревателен елемент, 1.0 латунная фланцевая електрическа, топлинна тръба за слънчеви бойлери, части за сауни
 • Ново
Оценка на продукта:

DN25 32mm месинг hexagonal главоболие нагревателен елемент, 1.0 латунная фланцевая електрическа, топлинна тръба за слънчеви бойлери, части за сауни

материјал : не ' рѓосувачки 304, месингцевка со дијаметар : 8mmнавој дијаметар : 32милиметриглавната примена : течни греењемоќност : 1 KW напон : 220 V L=180mmмоќност : 2 KW напон : 220 V L=220mmмоќност : 3 KW напон : 220 V L=260mmмоќност : 4 KW напон : 220 V L=300ммзабелешка : ако спецификација не вашата потреба,ве молиме контактирајте со нас.ние може да се направи според вашите потреби.Нашата компанија е специјализирана во производство и продажба на различни типови на електрични елемент, заврши сорти, спецификации сеопфатна...

BGN 18.00 18.40
220wh / 220WLH хоризонтален тип бърза струбцина умира натискане на струбцина част на заваръчната работа на бутоните
 • Ново
Оценка на продукта:

220wh / 220WLH хоризонтален тип бърза струбцина умира натискане на струбцина част на заваръчната работа на бутоните

5211478957240950 Наслов каталог 1 САД $ 8.90 / парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче метар метар парче парче парче

BGN 32.00
20pcs J178Y M3*25+6 White Nylon Hex Spacer Single Head Isolation Column Insulation Rust-proof САМ на печатни платки с високо качество на продажба
 • Ново
Оценка на продукта:

20pcs J178Y M3*25+6 White Nylon Hex Spacer Single Head Isolation Column Insulation Rust-proof САМ на печатни платки с високо качество на продажба

20pcs / многу J178 M3*25+6 Бела Најлон Хексадецимален Spacer Еден Главата Изолација Колона Изолација Рѓадоказ DIY PCBПакетот вклучува : 20pcsГолемина : M3*25+6, хексадецимален дел должина 25мм, двоен завртка гром висина 6mmОди до мојата продавница : Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

BGN 3.00 3.36
J417b Straight Long Battery Junction Box Contain 2 AA Battery Series Connection 108mm Length САМ Sell at a Loss Франция, Украйна
 • Ново
Оценка на продукта:

J417b Straight Long Battery Junction Box Contain 2 AA Battery Series Connection 108mm Length САМ Sell at a Loss Франция, Украйна

Пакетот вклучува : 1pcГолемина на : 108*17*13.5 ммЖица должина : околу 15cm Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

BGN 2.70
1pc 99.9% High Purity Pure Copper Sheet Mayitr Cu Metal Foil Plate 0. 1x200x1000mm
 • Ново
Оценка на продукта:

1pc 99.9% High Purity Pure Copper Sheet Mayitr Cu Metal Foil Plate 0. 1x200x1000mm

BI0003271Спецификација : Бренд новиМатеријал : бакарБакар чистота : >99.9%Големина : прибл.0.1 x 200 x 1000mmПакет се вклучени : 1pc x Бакарна фолијаAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 15cm грешки поради прирачник за мерење.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

BGN 8.00 13.31
1M 4mm x 0.1 mm Ni Nickel li-ion cell plated steel strip tape sheet for 18650 батерия welding САМ pack събрание
 • Ново
Оценка на продукта:

1M 4mm x 0.1 mm Ni Nickel li-ion cell plated steel strip tape sheet for 18650 батерия welding САМ pack събрание

modname=ckeditorКарактеристики : Добар сјај, голема еластичност и weldabilityПогоден за место заварувањеОваа производи се широко се користи во литиумјонска батерија, табови, алат, мобилен телефон батерии, лаптоп батерии, мобилни моќ батерии, полимерни батерии, батерија и инструменти, телекомуникациски,специјални светилки и други индустрии.Материјал : SPCCБоја : СребренаТежина : 10gДолжина : 1 mШирина : 4 ммДебелина : 0.1 mmПакет Содржина : 1 x Никел Позлатен Челична Лента

BGN 2.02
М 20 20mm x 8mm 75kg повратна диаметър неръждаема стомана 304 блок на ролка тяга колелото
 • Ново
Оценка на продукта:

М 20 20mm x 8mm 75kg повратна диаметър неръждаема стомана 304 блок на ролка тяга колелото

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерСпецификација : Материјал : не ' рѓосувачки челик 304Нерѓосувачки челик тркала Кол : 20mmНерѓосувачки челик тркала Ширина : 8mmоко Кол : 13mmВкупна Висина : 73mmМаксимална вчитување капацитет : 75kgОбјектот Тежина : 60gПакет Се Вклучени : 1 x Макара Блок

BGN 8.00 8.34
Неръждаема стомана 304 е двойна отточна тръба на шарнирна връзка блок на ролка фиксирана ролка за вдигане M50 50mm
 • Ново
Оценка на продукта:

Неръждаема стомана 304 е двойна отточна тръба на шарнирна връзка блок на ролка фиксирана ролка за вдигане M50 50mm

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерСпецификација : Модел : M50Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик 304Нерѓосувачки челик тркала Кол : 50mmНерѓосувачки челик тркала Ширина : 13.5 mmоко Кол : 20mmВкупна Висина : 127mmМаксимална вчитување капацитет : 400kgтежина : 538gПакетот вклучува : 1 x Двојно Макара Блок

BGN 34.00 36.86
3axis mini сам cnc гравиране cnc, PCB фрезоване гравиране машина,дърворезба машина, фреза с ЦПУ, CNC управление
 • Ново
Оценка на продукта:

3axis mini сам cnc гравиране cnc, PCB фрезоване гравиране машина,дърворезба машина, фреза с ЦПУ, CNC управление

Купувачи читање : Оваа машина е целосен сет на делови, потребни се инсталира на нивните сопствени, давајќи им на купувачот да се инсталира софтвер и вежби со Оваа гравирање машина за некомерцијални ниво, рачно изработени DIY работа, играчки ниво, само за индивидуалните игра...

BGN 331.00 363.20
Atoplee 1бр 320 градуса универсален тънки транспортир с пакет с правоъгълен циферблат дължина 150 мм штангенциркуль измервателни инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

Atoplee 1бр 320 градуса универсален тънки транспортир с пакет с правоъгълен циферблат дължина 150 мм штангенциркуль измервателни инструменти

Atoplee 320 Степен Универзална Bevel Protractor Без Пакет Аголна Dial Должина 150mm Caliper Measureing АлаткиСосема нов Одличен за мерење на внатрешните и надворешните агли на делови...

BGN 35.00 44.62
силиконов нагревател 300x400 mm 600 W 220 В Силикон нагревателен мат нагревателен елемент нагревательная плоча електрическа уплътнение за смола полагане на плоча нагрева
 • Ново
Оценка на продукта:

силиконов нагревател 300x400 mm 600 W 220 В Силикон нагревателен мат нагревателен елемент нагревательная плоча електрическа уплътнение за смола полагане на плоча нагрева

300x400mm 600 W 220 V Основна спецификација : demension : 300*400 mm напон : 220 V Моќност : 600 W Посебна цел според вашите барања е можно, ве молиме да ги споделите со нас вашето барање во детали...

BGN 122.00 127.98
2 елемента 304 неръждаема безшевни стоманени капилярната тръба 5мм х 3мм х 250мм се използва за авиационната антена
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента 304 неръждаема безшевни стоманени капилярната тръба 5мм х 3мм х 250мм се използва за авиационната антена

BI0003721Спецификација : Бренд новиМатеријал : 304 од не ' рѓосувачки челикБоја : сребренаНадворешниот дијаметар : прибл...

BGN 4.00 5.86
Произведено в САЩ! 10cc NC-559-ASM Flux paste бессвинцовая поялната паста спойка flux+ ESD четка Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Произведено в САЩ! 10cc NC-559-ASM Flux paste бессвинцовая поялната паста спойка flux+ ESD четка Безплатна доставка

Произведено во САД! NCОДНОСНО 559ASM leadfree лемење паста лемење флукс 10cc Доведе Слободни Лемење Паста имаше транспарентен остатоци и ниска лемење топката стапка, и одличен мокрење способност на ПХБ...

BGN 3.00 3.04
Shenniu Bison SN254 с 295T, комплект клапанного накрайник за управляваща щанга и накрайник за управляваща щанга за една употреба на двигателя, брой детайли:
 • Ново
Оценка на продукта:

Shenniu Bison SN254 с 295T, комплект клапанного накрайник за управляваща щанга и накрайник за управляваща щанга за една употреба на двигателя, брой детайли:

За Shenniu Бизон SN254 со мотор HB295 TДел име : поставување на вентил за да им помогнам на стап и tappet,вентил извори и clapsза еден мотор се користиДел број :

BGN 44.46
Висококачествен автоматично точен регулатор на вискозитета на Roto-gravure&Flexo печатни бои
 • Ново
Оценка на продукта:

Висококачествен автоматично точен регулатор на вискозитета на Roto-gravure&Flexo печатни бои

Висок квалитет Автоматски Прецизни Ротоgravure&Flexo Печатење со Мастило Вискозност КонтролерВо моментов во печатење индустрија, печатење со мастило вискозност на вредноста и контрола, најмногу е да се потпираат на вештачки методи разводнета мониторинг, бидејќи на лесно испарливи растворувач мастило боја длабочина ќе биде како што времето се промени, вештачки методи за следење сам мастило вискозност е многу тешко да се направи мастило боја во согласност од почеток до крај, особено во печатење на високоодделение производи кога проблемот е во особено исклучителни, кои влијаат на квалитетот на производот...

BGN 1100.80