• Ново
1бр сребро 304 неръждаема стомана фолио Mayitr тънка плоча с фолио 0.1 mm * 100 мм*1000 мм за прецизни машини хардуерни части

1бр сребро 304 неръждаема стомана фолио Mayitr тънка плоча с фолио 0.1 mm * 100 мм*1000 мм за прецизни машини хардуерни части

Buyers rating:
-25 % BGN 5.00
BGN 6.66

Брой продукти


HW0000692
Спецификација :
Бренд нови
Боја : сребрена
Материјал : нерѓосувачки челик
Должина : околу. 1m
Ширина : прибл. 10cm
Дебелина : прибл. 0.1 mm
Се исполнат различни индустриски сектори на индустријализацијата, метал или машински производи.
Издржливи и не ' рѓа, ниту загадувањето и заштита на животната средина.
Се користи во електронска опрема, мувла производство, прецизни машини, хардверски делови, машински делови, штанцување делови, производство на хардвер. Мувла одржување, мувла мерење на царинење и механички стареење, замав и нестабилност, може да го користите овој производ за да се реши проблемот на машина за одржување.
Пакет се вклучени :
1x Нерѓосувачки Челик парична Казна Плоча Лист Фолија
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-5cm грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Други функции

търговска марка:
Майитр
Тип:
Подробности За Електрически Инструменти
Номер На Модела:
лист от неръждаема стомана
Материал:
неръждаема стомана
is_customized:
No

Най-добри сделки

Hantai IDS1070A осцилоскоп виртуален осцилоскоп канал 2 70MHz250MSa / s безжична връзка Wi-Fi за iPhone / iPad/Windows
 • Ново
Оценка на продукта:

Hantai IDS1070A осцилоскоп виртуален осцилоскоп канал 2 70MHz250MSa / s безжична връзка Wi-Fi за iPhone / iPad/Windows

modname=ckeditor Hight Чувствителни Професионални Екран на Допир за Мобилен Телефон Oscilloscope WIFI Мобилен Телефон Виртуелна Oscilloscope Dual Channel

BGN 264.00 377.09
1pc New 99.9% Pure Cu Copper Sheet Metal Plate Foil Panel 150*100*4mm For Industry Supply
 • Ново
Оценка на продукта:

1pc New 99.9% Pure Cu Copper Sheet Metal Plate Foil Panel 150*100*4mm For Industry Supply

Карактеристики : Сите нови , нема потреба да се процес,може да се користи директно.Сечење со Професионална машина за сечење,безбедно користење.Имаат убав механички однесување и Термичка стабилност.Може да се направи во цевки, прачки, линии, ремени, плочи.Спецификации : Плоча Големина (ќе биде малку големина толеранција) : 150 x 100x 4mm(L x W x H)Чистота : 99.9%Материјал : бакарПоради очигледниот објективни причини, на неговата површина може да биде со малку масло , но не влијае на неговите функции.Пакет Се Вклучени : 1 x чист бакар плочаПрифати прилагодена големина, само да не контактирате!Добар ФидбекНашата Работилница и производи

BGN 40.00 51.76
Интелект бобови кълнове машина термостат зелени семена растат автоматична машина бобови кълнове развъдник на растителните пластмасови саксии Y-DYJ1
 • Ново
Оценка на продукта:

Интелект бобови кълнове машина термостат зелени семена растат автоматична машина бобови кълнове развъдник на растителните пластмасови саксии Y-DYJ1

Интелигенција Грав Зеле Машина Термостат Зелено Семе Расте Автоматско Грав Никне Машина Расадник Закажувам Пластични садови YDYJ1Кинески Стандарден приклучок 220 V, без англиски упатство

BGN 90.00 105.60
Безплатна Доставка! 1/8-1 / 2(3-13 мм) метална конусни сканиране, набор от млечни борда фаска устройство отворена дупка конус 1: 10 (5-16mm)
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна Доставка! 1/8-1 / 2(3-13 мм) метална конусни сканиране, набор от млечни борда фаска устройство отворена дупка конус 1: 10 (5-16mm)

1 / 8"1 / 2"(313mm) Метал Коси reamer Поставите Дрво одбор chamfering уред се отвори дупка Коси 1 : 10 (516mm)Опис На Производот : * Материјал : 45 # челик * Спецификација : 313 mm 1 : 10(коси) 516mm 1 : 10(коси)* Употреба : Зглоб на коси, кои се користат во дрво потоне дупка, chamfering, коси..100% Сосема Нов! Високквалитет! Бесплатен превозот! Нашата фабрика е специјализирана во производство на електрични алати додатоци, Нашите цени се многу прифатлива, 100% Сосема нов! Висок квалитет ! Голем број на големо набавки може да даде некои попуст...

BGN 15.00 15.63
М 20 20mm x 8mm 75kg повратна диаметър неръждаема стомана 304 блок на ролка тяга колелото
 • Ново
Оценка на продукта:

М 20 20mm x 8mm 75kg повратна диаметър неръждаема стомана 304 блок на ролка тяга колелото

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерСпецификација : Материјал : не ' рѓосувачки челик 304Нерѓосувачки челик тркала Кол : 20mmНерѓосувачки челик тркала Ширина : 8mmоко Кол : 13mmВкупна Висина : 73mmМаксимална вчитување капацитет : 75kgОбјектот Тежина : 60gПакет Се Вклучени : 1 x Макара Блок

BGN 8.00 8.34
M32 сребро 304 неръждаема стомана, 32 мм, отточна тръба на шарнирна връзка с двойна ролка блок теглителна верига на колело
 • Ново
Оценка на продукта:

M32 сребро 304 неръждаема стомана, 32 мм, отточна тръба на шарнирна връзка с двойна ролка блок теглителна верига на колело

Функција : Морски макара направени од 304 од не ' рѓосувачки челик,може да се користи во солена вода invironment.Дизајниран за употреба со јаже или кабелот во внатрешна и надворешна употреба.Спецификација : Модел : M32Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик 304Нерѓосувачки челик тркала Кол : 32милиметриНерѓосувачки челик тркала Ширина : 12mmоко Кол : 15mmВкупна Висина : 95mmтежина : 256gПакетот вклучува : 1 x Двојно Макара Блок

BGN 19.00 20.51
Неръждаема стомана 304 е двойна отточна тръба на шарнирна връзка блок на ролка фиксирана ролка за вдигане M50 50mm
 • Ново
Оценка на продукта:

Неръждаема стомана 304 е двойна отточна тръба на шарнирна връзка блок на ролка фиксирана ролка за вдигане M50 50mm

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерСпецификација : Модел : M50Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик 304Нерѓосувачки челик тркала Кол : 50mmНерѓосувачки челик тркала Ширина : 13.5 mmоко Кол : 20mmВкупна Висина : 127mmМаксимална вчитување капацитет : 400kgтежина : 538gПакетот вклучува : 1 x Двојно Макара Блок

BGN 34.00 36.86
OPT101 аналогов сензор за осветление и модул за интензитет на светлината монолитна фотодиод CJMCU101
 • Ново
Оценка на продукта:

OPT101 аналогов сензор за осветление и модул за интензитет на светлината монолитна фотодиод CJMCU101

Добредојдовте на нашата Продавница * Ставка Опис OPT101 Аналогни Сензор за Светло Светло Интензитет Модул Монолитна Photodiode CJMCU101За повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насShippment Нарачки ќе биде предаден во рок од 12 дена по плаќање на проверка...

BGN 3.73
R2s11002a r2s11002aft лаптоп чип nuovo originale
 • Ново
Оценка на продукта:

R2s11002a r2s11002aft лаптоп чип nuovo originale

Важни Информации во врска со Интегрирано Коло Услови1 Сите Идентичен се сосема нови, врвни компоненти : апсолутно не се користени предмети или фалсификати...

BGN 7.68
YTO LR series 4 цилиндрови детайли на двигателя, комплект запечатване на пръстените ремкомплект за използване в двигателя, номер на частта:
 • Ново
Оценка на продукта:

YTO LR series 4 цилиндрови детайли на двигателя, комплект запечатване на пръстените ремкомплект за използване в двигателя, номер на частта:

Дел име : поставување на Опрстени за полнењепогоден за YTO LR серија со 4 цилиндриЗа YITUO мотор 4105, 4108 4110 итн

BGN 25.20
Atoplee 1бр 320 градуса универсален тънки транспортир с пакет с правоъгълен циферблат дължина 150 мм штангенциркуль измервателни инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

Atoplee 1бр 320 градуса универсален тънки транспортир с пакет с правоъгълен циферблат дължина 150 мм штангенциркуль измервателни инструменти

Atoplee 320 Степен Универзална Bevel Protractor Без Пакет Аголна Dial Должина 150mm Caliper Measureing АлаткиСосема нов Одличен за мерење на внатрешните и надворешните агли на делови...

BGN 35.00 44.62
DN25 32mm месинг hexagonal главоболие нагревателен елемент, 1.0 латунная фланцевая електрическа, топлинна тръба за слънчеви бойлери, части за сауни
 • Ново
Оценка на продукта:

DN25 32mm месинг hexagonal главоболие нагревателен елемент, 1.0 латунная фланцевая електрическа, топлинна тръба за слънчеви бойлери, части за сауни

материјал : не ' рѓосувачки 304, месингцевка со дијаметар : 8mmнавој дијаметар : 32милиметриглавната примена : течни греењемоќност : 1 KW напон : 220 V L=180mmмоќност : 2 KW напон : 220 V L=220mmмоќност : 3 KW напон : 220 V L=260mmмоќност : 4 KW напон : 220 V L=300ммзабелешка : ако спецификација не вашата потреба,ве молиме контактирајте со нас.ние може да се направи според вашите потреби.Нашата компанија е специјализирана во производство и продажба на различни типови на електрични елемент, заврши сорти, спецификации сеопфатна...

BGN 18.00 18.40
3axis mini сам cnc гравиране cnc, PCB фрезоване гравиране машина,дърворезба машина, фреза с ЦПУ, CNC управление
 • Ново
Оценка на продукта:

3axis mini сам cnc гравиране cnc, PCB фрезоване гравиране машина,дърворезба машина, фреза с ЦПУ, CNC управление

Купувачи читање : Оваа машина е целосен сет на делови, потребни се инсталира на нивните сопствени, давајќи им на купувачот да се инсталира софтвер и вежби со Оваа гравирање машина за некомерцијални ниво, рачно изработени DIY работа, играчки ниво, само за индивидуалните игра...

BGN 331.00 363.20
2 елемента 304 неръждаема безшевни стоманени капилярната тръба 5мм х 3мм х 250мм се използва за авиационната антена
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента 304 неръждаема безшевни стоманени капилярната тръба 5мм х 3мм х 250мм се използва за авиационната антена

BI0003721Спецификација : Бренд новиМатеријал : 304 од не ' рѓосувачки челикБоја : сребренаНадворешниот дијаметар : прибл...

BGN 4.00 5.86
1pc 99.9% High Purity Pure Copper Sheet Mayitr Cu Metal Foil Plate 0. 1x200x1000mm
 • Ново
Оценка на продукта:

1pc 99.9% High Purity Pure Copper Sheet Mayitr Cu Metal Foil Plate 0. 1x200x1000mm

BI0003271Спецификација : Бренд новиМатеријал : бакарБакар чистота : >99.9%Големина : прибл.0.1 x 200 x 1000mmПакет се вклучени : 1pc x Бакарна фолијаAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 15cm грешки поради прирачник за мерење.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

BGN 8.00 13.31
(2 бр./лот) CW4L2-10A-S Taiwan WELL CANNY двуетапен филтър, ac 115-250 чист източник на енергия
 • Ново
Оценка на продукта:

(2 бр./лот) CW4L2-10A-S Taiwan WELL CANNY двуетапен филтър, ac 115-250 чист източник на енергия

(2 парчиња / многу) CW4 L210 AS Тајван И CANNY двојна фаза AC филтер 115250 напојување прочистувачЛИНИЈА на текст, ОПТОВАРУВАЊЕ излез.ЛИНИЈА на текст, ОПТОВАРУВАЊЕ излез.

BGN 30.21
20pcs J178Y M3*25+6 White Nylon Hex Spacer Single Head Isolation Column Insulation Rust-proof САМ на печатни платки с високо качество на продажба
 • Ново
Оценка на продукта:

20pcs J178Y M3*25+6 White Nylon Hex Spacer Single Head Isolation Column Insulation Rust-proof САМ на печатни платки с високо качество на продажба

20pcs / многу J178 M3*25+6 Бела Најлон Хексадецимален Spacer Еден Главата Изолација Колона Изолација Рѓадоказ DIY PCBПакетот вклучува : 20pcsГолемина : M3*25+6, хексадецимален дел должина 25мм, двоен завртка гром висина 6mmОди до мојата продавница : Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

BGN 3.00 3.36