• Ново
50 мм*1500 мм, 50 W 12 вграден термостат 40C предното стъкло чистачки антиобледенение топящия се сняг Силикон нагревател инструменти с топъл

50 мм*1500 мм, 50 W 12 вграден термостат 40C предното стъкло чистачки антиобледенение топящия се сняг Силикон нагревател инструменти с топъл

Buyers rating:
BGN 92.80

Брой продукти

Основна спецификација : demension : 50*1500mm напон : 12 V Моќност : 50 W Посебна цел според вашите барања е можно, ве молиме да ги споделите со нас вашето барање во детали. Ние ќе производство за вас и ние ќе ви обезбеди најдобра цена. Технички параметар : Температура опсег : -40~250°C Моќ грешка : ±8% Моќ густина : 0.1-1.2 w/cm2 Механички притисок : 100.0 kg/cm2 Изолација отпор : ≥50 MΩ Електрични сила : 1500v/5s Примена : 1. Преносот на топлината машина греење плоча 2. печено првенство (плоча) машина за греење филмот 3. Масло тапан 4 грејач. Топлина запечатување машина за греење филм 5. Медицинска опрема топлинска изолација 6. Хемиски цевковод греење 7. Големи опрема за греење 8. Phlx опрема за обработка 9. Разни механички инструменти топлинска изолација 10. Медицинска опрема, како што се крв анализатори, респираторен терапии и хидротерапија 11. Antifreeze за воени инсталации, авиони, инструментација и хидраулична опрема 12. Батеријата греење 13. Угостителските услуги 14. Фабриката ангажирање и на локални собранието? Било која апликација бара мека форма или дизајн 15. Аналитички инструменти 16. Aerospace 17. Antifreeze опрема ◇ петрохемиската индустрија : гас пренос цевководи, цевководи, вентили и друга опрема со топлина или одржување на константна температура ◇ хемиската индустрија : пренос цевководи, обработка контејнери, реакторите, топла топи опрема, електрични или одржување на константна температура ◇ пиво индустрија : централа котли опрема за тешки масло гасоводот да се одржува постојана температура ◇ прехранбената индустрија : храна цевковод технологија барања за одржување на температурата, механички опрема, како што се зимскиот мраз заштита ◇ Автомобилската индустрија : Издавање робот, авто тело и шофершајбната соединение Автоматско лепак-изработка на опрема за Електрични или одржување на константна температура ◇ машински факултет : транспорт на контејнери, вакум комората, хидраулични или пневматски пумпи, премерување и превоз на опрема со топлина или одржување на константна температура ◇ Експериментални истражувања : примерок гас анализа на гасоводот, индустриски издувен гас анализа на гасоводот топлина или да чувате термостат ◇ нуклеарна централа : оџакот на издувен гас анализа (ауспух примерок примерокот цевка со електрична топлина или се задржи постојана) ◇ заштита на животната средина на проектите : за третман на вода, чистење на системот (подземни цевковод со топлина или да се одржува постојана температура) ◇ префрлани платформа : масло цевководи, вентили и друга опрема со топлина или да се одржува постојана температура ◇ Други : боја опрема, восок опрема, греење или одржување на термостат како да се цел.

Други функции

Номер На Модела:
50мм*1500мм
is_customized:
Yes
Тип:
Подробности За Електрически Инструменти
is_Customized:
yes
Тип:
лентов нагревател

Най-добри сделки

99.9% мед Cu метален лист плоча добро механично поведение и термична стабилност на 100x100x1. 2mm 1бр
 • Ново
Оценка на продукта:

99.9% мед Cu метален лист плоча добро механично поведение и термична стабилност на 100x100x1. 2mm 1бр

Карактеристики : Сите нови , нема потреба да се процес,може да се користи директно.Сечење со Професионална машина за сечење,безбедно користење.Имаат убав механички однесување и Термичка стабилност.Може да се направи во цевки, прачки, линии, ремени, плочи.Спецификации : Плоча Големина (ќе биде малку големина толеранција) : 100 x 100 пати 1.2 mm(L x W x H)Чистота : 99.9%Материјал : бакарПоради очигледниот објективни причини, на неговата површина може да биде со малку масло , но не влијае на неговите функции.Пакет Се Вклучени : 1 x чист бакар плочаПрифати прилагодена големина, само да не контактирате!Добар ФидбекНашата Работилница и производи

BGN 10.00 12.69
Fixmee 45 стоманена Техника, тънки удължител Т-образна дръжка удължител 1/8 -1 / 2 3,18-12,7 мм
 • Ново
Оценка на продукта:

Fixmee 45 стоманена Техника, тънки удължител Т-образна дръжка удължител 1/8 -1 / 2 3,18-12,7 мм

Карактеристики : Апликација : погоден за коси дупка на дрво одбор Тсе СПРАВИ со ДИЗАЈН го ПРАВИ ВРТЕЊЕ ЛЕСНО REAM, УСОГЛАСУВАЊЕ И ЗГОЛЕМУВАЊЕ ДУПКИСпецификации : Дијаметар : 1 / 8" да 1 / 2" (3.1812.7 mm) Материјал : 45# Челик Сечилото должина : 92mm Вкупна Должина : 140mm месо тело со Дијаметар : 13mmПакет Се Вклучени : 1pcs Рака Заострените Reamer

BGN 9.00 10.08
220wh / 220WLH хоризонтален тип бърза струбцина умира натискане на струбцина част на заваръчната работа на бутоните
 • Ново
Оценка на продукта:

220wh / 220WLH хоризонтален тип бърза струбцина умира натискане на струбцина част на заваръчната работа на бутоните

5211478957240950 Наслов каталог 1 САД $ 8.90 / парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче метар метар парче парче парче

BGN 32.00
1pc New 99.9% Pure Cu Copper Sheet Metal Plate Foil Panel 150*100*4mm For Industry Supply
 • Ново
Оценка на продукта:

1pc New 99.9% Pure Cu Copper Sheet Metal Plate Foil Panel 150*100*4mm For Industry Supply

Карактеристики : Сите нови , нема потреба да се процес,може да се користи директно.Сечење со Професионална машина за сечење,безбедно користење.Имаат убав механички однесување и Термичка стабилност.Може да се направи во цевки, прачки, линии, ремени, плочи.Спецификации : Плоча Големина (ќе биде малку големина толеранција) : 150 x 100x 4mm(L x W x H)Чистота : 99.9%Материјал : бакарПоради очигледниот објективни причини, на неговата површина може да биде со малку масло , но не влијае на неговите функции.Пакет Се Вклучени : 1 x чист бакар плочаПрифати прилагодена големина, само да не контактирате!Добар ФидбекНашата Работилница и производи

BGN 40.00 51.76
J299b алуминиева сплав едностранен лост на волана DIY модел подробности за задвижващата продават на загуба, Франция Малайзия
 • Ново
Оценка на продукта:

J299b алуминиева сплав едностранен лост на волана DIY модел подробности за задвижващата продават на загуба, Франция Малайзия

Пакетот вклучува : 1pcГолемина на : A=дијаметар на отворот 3.1 mm, Б=дијаметар на отворот за 4,1 mm, В=дијаметар на отворот 5.1 mmМатеријал : алуминиум легура Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

BGN 2.70
Интелект бобови кълнове машина термостат зелени семена растат автоматична машина бобови кълнове развъдник на растителните пластмасови саксии Y-DYJ1
 • Ново
Оценка на продукта:

Интелект бобови кълнове машина термостат зелени семена растат автоматична машина бобови кълнове развъдник на растителните пластмасови саксии Y-DYJ1

Интелигенција Грав Зеле Машина Термостат Зелено Семе Расте Автоматско Грав Никне Машина Расадник Закажувам Пластични садови YDYJ1Кинески Стандарден приклучок 220 V, без англиски упатство

BGN 90.00 105.60
Безплатна Доставка! 1/8-1 / 2(3-13 мм) метална конусни сканиране, набор от млечни борда фаска устройство отворена дупка конус 1: 10 (5-16mm)
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна Доставка! 1/8-1 / 2(3-13 мм) метална конусни сканиране, набор от млечни борда фаска устройство отворена дупка конус 1: 10 (5-16mm)

1 / 8"1 / 2"(313mm) Метал Коси reamer Поставите Дрво одбор chamfering уред се отвори дупка Коси 1 : 10 (516mm)Опис На Производот : * Материјал : 45 # челик * Спецификација : 313 mm 1 : 10(коси) 516mm 1 : 10(коси)* Употреба : Зглоб на коси, кои се користат во дрво потоне дупка, chamfering, коси..100% Сосема Нов! Високквалитет! Бесплатен превозот! Нашата фабрика е специјализирана во производство на електрични алати додатоци, Нашите цени се многу прифатлива, 100% Сосема нов! Висок квалитет ! Голем број на големо набавки може да даде некои попуст...

BGN 15.00 15.63
Минируя случай 6U ETH ETC локални мрежи ZEC XM Multi GPU 6 диаграми двойно ATX шаси карти с двойна сила Multi шаси 500 *440 *267mm
 • Ново
Оценка на продукта:

Минируя случай 6U ETH ETC локални мрежи ZEC XM Multi GPU 6 диаграми двойно ATX шаси карти с двойна сила Multi шаси 500 *440 *267mm

Рударство Случај 6 U ETH ИТН ZEC XM Ethernet Мулти GPU 6 Графика Двојна ATX Двојна Моќ Мулти Картичка Шасија Шасија 500 *440 *267mmединствен случај на понуда не со другиБоја : панел црна, кутија поцинкуван челик бојаМатеријал : панел SPCC сите црна песок жито, кутија 1.2 mm задебелување челикГолемина : 500mm*440mm*267mm (должина * ширина * висина)Главниот одбор : ATX 12, "*9.6" (305mm*24.5 mm)Напојување : поддржува два десктоп Atx спецификација за напојувањеГрафика : графика вградената поддршка за 4 / 5 / 6 графика, поддршка на сите картичка и N картичка.Хард диск : 1*3.5 хард диск, 2 2.5 инчен хард диск битовиНа блискиот ѕид топлина : инсталација на 3 стандардни 12025 (0.6 А) ниско ниво на бучава / 12038 метри на делта 1.6 голем правец на топката фан насилствоПакување големина : 590*510*345mm (должина * ширина * висина)Совет : 1 : ниско ниво на бучава, 3 12025 / 0.6 А делта фан / ветар голема / ниско ниво на бучава / погоден за графичка картичка греење, температурата не е висока2 : ниско ниво на бучава, 6 12025 / 0.6 А делта фан / ветар голема / ниско ниво на бучава / погоден за видео картичка, греење, висок / итна, испуштање топол воздух3 : насилен тип 3 / 12038 / 1.6 На делта фан / ветар / бучава голема / погоден за графика греење, висок / итна, испуштање топол воздух4 : рудари може да се избере според нивните сопствени преференции / руда рударската средина5 : двојна моќ малку / максимална поддршка 22 CM напојувањеКарактеристики : ветрот можат да се движат напред и назад / корисници според должината на максимум гаранција картичка / картичкаТри 12038 / 1.6 голем правец на топлинска фанови

BGN 172.80
Външен диаметър 4 mm х дебелина 0,5 мм, мека медна тръба метален маркуч тръба климатик
 • Ново
Оценка на продукта:

Външен диаметър 4 mm х дебелина 0,5 мм, мека медна тръба метален маркуч тръба климатик

метар метарМека бакарни цевки метал црево клима уред цевкаМатеријал : бакар T2 Големина : 4mm Надворешниот Дијаметар x 0.5 mm Дебелина Должина : 1 метарИспоракаКога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот metod и да платат за цел вклучувајќи го и превозот на плаќање,ние ќе ја испрати на предмети во рок од 4 дена откако вашата уплата е завршен.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни coutries,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци и купувачи се одговорни за царински давачки.Се враќаНие да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме,Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било која причина,меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба,ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот целосна наплата,купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Повратни информацииЗа вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас,ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

BGN 17.58
J417b Straight Long Battery Junction Box Contain 2 AA Battery Series Connection 108mm Length САМ Sell at a Loss Франция, Украйна
 • Ново
Оценка на продукта:

J417b Straight Long Battery Junction Box Contain 2 AA Battery Series Connection 108mm Length САМ Sell at a Loss Франция, Украйна

Пакетот вклучува : 1pcГолемина на : 108*17*13.5 ммЖица должина : околу 15cm Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

BGN 2.70
20pcs J178Y M3*25+6 White Nylon Hex Spacer Single Head Isolation Column Insulation Rust-proof САМ на печатни платки с високо качество на продажба
 • Ново
Оценка на продукта:

20pcs J178Y M3*25+6 White Nylon Hex Spacer Single Head Isolation Column Insulation Rust-proof САМ на печатни платки с високо качество на продажба

20pcs / многу J178 M3*25+6 Бела Најлон Хексадецимален Spacer Еден Главата Изолација Колона Изолација Рѓадоказ DIY PCBПакетот вклучува : 20pcsГолемина : M3*25+6, хексадецимален дел должина 25мм, двоен завртка гром висина 6mmОди до мојата продавница : Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

BGN 3.00 3.36
Неръждаема стомана 304 е двойна отточна тръба на шарнирна връзка блок на ролка фиксирана ролка за вдигане M50 50mm
 • Ново
Оценка на продукта:

Неръждаема стомана 304 е двойна отточна тръба на шарнирна връзка блок на ролка фиксирана ролка за вдигане M50 50mm

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерСпецификација : Модел : M50Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик 304Нерѓосувачки челик тркала Кол : 50mmНерѓосувачки челик тркала Ширина : 13.5 mmоко Кол : 20mmВкупна Висина : 127mmМаксимална вчитување капацитет : 400kgтежина : 538gПакетот вклучува : 1 x Двојно Макара Блок

BGN 34.00 36.86
ZONESUN DY-8 Color Ribbon Hot Printing Machine Direct Thermal Foil Manual Печат Printer Coding Machine Date Ribbon Coder
 • Ново
Оценка на продукта:

ZONESUN DY-8 Color Ribbon Hot Printing Machine Direct Thermal Foil Manual Печат Printer Coding Machine Date Ribbon Coder

полуавтоматско Од Глава Код Печатач Лента Код Печатач е еден вид на код за печатач кој користење на топлинска печатење појас, наместо на мастило print за да ги испечатите на било мека пакет материјали...

BGN 66.00 72.00
(2 бр./лот) CW4L2-10A-S Taiwan WELL CANNY двуетапен филтър, ac 115-250 чист източник на енергия
 • Ново
Оценка на продукта:

(2 бр./лот) CW4L2-10A-S Taiwan WELL CANNY двуетапен филтър, ac 115-250 чист източник на енергия

(2 парчиња / многу) CW4 L210 AS Тајван И CANNY двојна фаза AC филтер 115250 напојување прочистувачЛИНИЈА на текст, ОПТОВАРУВАЊЕ излез.ЛИНИЈА на текст, ОПТОВАРУВАЊЕ излез.

BGN 30.21
М 20 20mm x 8mm 75kg повратна диаметър неръждаема стомана 304 блок на ролка тяга колелото
 • Ново
Оценка на продукта:

М 20 20mm x 8mm 75kg повратна диаметър неръждаема стомана 304 блок на ролка тяга колелото

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерСпецификација : Материјал : не ' рѓосувачки челик 304Нерѓосувачки челик тркала Кол : 20mmНерѓосувачки челик тркала Ширина : 8mmоко Кол : 13mmВкупна Висина : 73mmМаксимална вчитување капацитет : 75kgОбјектот Тежина : 60gПакет Се Вклучени : 1 x Макара Блок

BGN 8.00 8.34
3axis mini сам cnc гравиране cnc, PCB фрезоване гравиране машина,дърворезба машина, фреза с ЦПУ, CNC управление
 • Ново
Оценка на продукта:

3axis mini сам cnc гравиране cnc, PCB фрезоване гравиране машина,дърворезба машина, фреза с ЦПУ, CNC управление

Купувачи читање : Оваа машина е целосен сет на делови, потребни се инсталира на нивните сопствени, давајќи им на купувачот да се инсталира софтвер и вежби со Оваа гравирање машина за некомерцијални ниво, рачно изработени DIY работа, играчки ниво, само за индивидуалните игра...

BGN 331.00 363.20
M32 сребро 304 неръждаема стомана, 32 мм, отточна тръба на шарнирна връзка с двойна ролка блок теглителна верига на колело
 • Ново
Оценка на продукта:

M32 сребро 304 неръждаема стомана, 32 мм, отточна тръба на шарнирна връзка с двойна ролка блок теглителна верига на колело

Функција : Морски макара направени од 304 од не ' рѓосувачки челик,може да се користи во солена вода invironment.Дизајниран за употреба со јаже или кабелот во внатрешна и надворешна употреба.Спецификација : Модел : M32Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик 304Нерѓосувачки челик тркала Кол : 32милиметриНерѓосувачки челик тркала Ширина : 12mmоко Кол : 15mmВкупна Висина : 95mmтежина : 256gПакетот вклучува : 1 x Двојно Макара Блок

BGN 19.00 20.51
ER collet гаечен ключ Ключ ER25 ER32 UM тип ER гайка патронник фреза с ЦПУ cnc гравиране фреза инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

ER collet гаечен ключ Ключ ER25 ER32 UM тип ER гайка патронник фреза с ЦПУ cnc гравиране фреза инструменти

ER Collet Spanner Клуч ER25 ER32 UM тип ER орев Чак CNC Рутер Гравирање Мелење Машина АлаткиСпецификација Материјал:нерѓосувачки челик ER25 UM големина : внатрешна Φ37mm надвор Φ63mm Вкупна должина : 210mm ER32 UM големина : внатрешна Φ45.5mm надвор Φ73mm Вкупна должина : 252mm Пакет се вклучени 1 X Главната Единица Објект сликиПлаќање : Плаќањето е Зачувам и Alipay Во Aliexpress вебсајт, 100% безбедно плаќање на тука.ќе се направи исплата на Aliexpress компанија, и кога ќе го добиете производот, тие може да се пушти пари за да сопственикот на продавницата.Царинските Трошоци (Увоз Доход) ( Освен Русија ) : Плаќаат данок е должност на секој граѓанин, купувачот треба да ја преземе одговорноста на сите даноци.Ако купувачот одбие да го прими стоката, бидејќи на даночниот проблем, тие треба да се плати за сите товарни.(ако сте треба прогласи пониска вредност, ве молиме забелешка за нас.)Гаранција & Наплата : 1)ве Молиме внимателно ја испита сите елементи, веднаш кога у знак тоа...

BGN 12.00 12.16
OPT101 аналогов сензор за осветление и модул за интензитет на светлината монолитна фотодиод CJMCU101
 • Ново
Оценка на продукта:

OPT101 аналогов сензор за осветление и модул за интензитет на светлината монолитна фотодиод CJMCU101

Добредојдовте на нашата Продавница * Ставка Опис OPT101 Аналогни Сензор за Светло Светло Интензитет Модул Монолитна Photodiode CJMCU101За повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насShippment Нарачки ќе биде предаден во рок од 12 дена по плаќање на проверка...

BGN 3.73
силиконов нагревател 300x400 mm 600 W 220 В Силикон нагревателен мат нагревателен елемент нагревательная плоча електрическа уплътнение за смола полагане на плоча нагрева
 • Ново
Оценка на продукта:

силиконов нагревател 300x400 mm 600 W 220 В Силикон нагревателен мат нагревателен елемент нагревательная плоча електрическа уплътнение за смола полагане на плоча нагрева

300x400mm 600 W 220 V Основна спецификација : demension : 300*400 mm напон : 220 V Моќност : 600 W Посебна цел според вашите барања е можно, ве молиме да ги споделите со нас вашето барање во детали...

BGN 122.00 127.98