• Ново
BENAYR Fashion Brand Women Watches неръждаема стомана водоустойчив дамски кварцов часовник женствена рокля любовници ръчен часовник подарък часовник

BENAYR Fashion Brand Women Watches неръждаема стомана водоустойчив дамски кварцов часовник женствена рокля любовници ръчен часовник подарък часовник

Buyers rating:
-48 % BGN 32.00
BGN 61.50

Брой продукти


Плаќање 1)да ја прифатиме Зачувам, Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money, банкарски трансфер, кредитна картичка и каков било можете да платите на Ali Express. 2)Зачувам е најдобро да се обезбеди плаќање за вас. 3)Ова е плаќање помош центар : http : //help..com/categories_Payment.html. Пратката 1)Пад на Превозот Ние поддршка пад на превозот, ние може да ја испратите вашата нарачка до вашата клиентот, ве молиме оставете ги вашите licent адреса кога вашето место на цел. 2)за Време на Испорака Стандард за Испорака : 15-60 дена Љубезно ве молиме да напомена : Бидејќи на customes и времето, можеби понекогаш тоа ќе го одложи некое време, но ние ќе се прошири и за време на испорака за вас, па ве молиме почекајте малку повеќе време трпеливо. 3)Сопствени Должност или Увозен Данок На листата на цената не се вклучуваат било кој данок, купувачи се одговорни за сопствени должност или увозен данок во својата земја. Нормално, вие needn не плаќаат никакви давачки или даноци, како што ќе изјави ниска вредност на фактура. Гаранција и Гаранција 1)12 месеци гаранција, купи со доверба. 2)Сите предмети се сосема нови и предадена на квалитетот на проверка. 3)Ако не сте задоволни кога ќе ја добијат и сакаат да се вратат, ве молиме вратете го во рок од 3 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. (но објектот мора да биде оригинална состојба, како што се испратени до вас) Повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди со добра услуга. Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Инаку, ние ќе бидеме благодарни ако сакате да контактирате со нас пред да замине 1-ѕвезда 3-ѕвезда повратни информации, ние ќе ги задоволство да се обезбеди задоволително решение.

Други функции

Тип Елемент:
Кварцов Часовник
Дълбочина На Водоустойчивост:
3 бар
Форма На Корпуса:
Кръг
търговска марка:
БЕНЬЯР
Материал Кутии И Чанти:
Хартия
Характеристика:
Водоустойчивост, Устойчивост На Удар, Плуване,Ныряльщик
Пол:
Жени
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
Диаметър На Циферблата:
32 мм
Тип Обков:
Закопчалката На Гривната
Широчина На Лентата:
10мм
Материал На Корпуса:
Сплав
Вид На Материала На Лентата:
неръждаема стомана
Дължината На Лентата:
20 см
Номер На Модела:
BY-5119MWomen
Движение:
Кварц
Дебелина На Корпуса:
17.5 мм
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Hardlex
Тип Елемент:
Кварцов Часовник

Най-добри сделки

Прости дамска мода елегантни сребърни часовници Bgg full stainless mesh изящни малки женски качества рокля часовници
 • Ново
Оценка на продукта:

Прости дамска мода елегантни сребърни часовници Bgg full stainless mesh изящни малки женски качества рокля часовници

Ако ви се допаѓа објект,може да се купи сега или додадете во кошничкатаИли додади во омилениИли споделување на СНСИли посетете го продавница https : / / williantell.aliexpress.com / store / 1472394

BGN 7.98
Дами Кристал Диамант JW часовници дамски ежедневни аналогови кварцови нов планински кристал, сребро, злато Saat любов сърцето Дама гривна часовник
 • Ново
Оценка на продукта:

Дами Кристал Диамант JW часовници дамски ежедневни аналогови кварцови нов планински кристал, сребро, злато Saat любов сърцето Дама гривна часовник

Дами Кристал Дијамант JW Види Жените Секојдневен Аналогни Кварц Нови Кристал Сребро Злато Saat Љубов Срцето Дама Хривнија Часовници Случај Материјал : не ' Рѓосувачки Челик се Види...

BGN 6.00 7.94
Пристигане Известна Марка Потребителски Часовници Жени Луксозни Австрийски Кристали Часовник Lady Rose Gold Планински Кристал Часовници Гривна Гривна
 • Ново
Оценка на продукта:

Пристигане Известна Марка Потребителски Часовници Жени Луксозни Австрийски Кристали Часовник Lady Rose Gold Планински Кристал Часовници Гривна Гривна

2016 Пристигнување Познатиот Бренд Обичај Се Види Жените Луксузни Австриската Кристали Се Види Дама Кристал Види ХривнијаДвижење : Сингапур увезени машинаМатеријал : Висок квалитет на вакуум позлата watchcase површината направена од скапоцени fritillaria и shinning Австриската кристалиВодоотпорен во живототСите photoes се реални...

BGN 28.64
УИЛИС Children Watch Момичета Детски Watches Ягода Women Watches Transparents Belt Watch Kids Waterproof Момиче ръчен часовник
 • Ново
Оценка на продукта:

УИЛИС Children Watch Момичета Детски Watches Ягода Women Watches Transparents Belt Watch Kids Waterproof Момиче ръчен часовник

ВИЛИС Деца Види Девојки Деца Часовници Јагода Жените Часовници Transparents Појас Види Деца Водоотпорен Девојка рачен часовникОпис : 100% оригинални бренд се види со висок квалитетКварц се Види со Силиконски БендДецата се види за дететоДете Водоотпорен Часовници, Погоден за сите приликиНајдобар подарок за детеСпецифичности : Clock Face : пластикаСлучај : пластичниВиди Бразлетна : Силикони БендБирање со дијаметар од прибл : 35mmВкупна должина : 220mm прибл.Max...

BGN 9.00 16.30
Швейцария БИНГЕР дамски часовници луксозна марка кварцов пълен неръждаема стомана-тънки ръчен часовник водоустойчив B3051W
 • Ново
Оценка на продукта:

Швейцария БИНГЕР дамски часовници луксозна марка кварцов пълен неръждаема стомана-тънки ръчен часовник водоустойчив B3051W

Види Спецификации Бренд : BINGER Движење : кварц движење, Метал Состав : 316 L не ' рѓосувачки челик Кристал : Сафир Dial Дијаметар : 28 MM Бенд Тип : вистинска кожа Пакет : се покрие со меур заврши и се одликува со BINGER подарок кутија...

BGN 64.00 124.75
Мода Женева творчески часовници Дамски Ежедневни елегантен кварцов дамски часовник гривна Crystal Diamond ръчен часовник подарък Reloj Mujer
 • Ново
Оценка на продукта:

Мода Женева творчески часовници Дамски Ежедневни елегантен кварцов дамски часовник гривна Crystal Diamond ръчен часовник подарък Reloj Mujer

Име на производ : Мода Женева Креативни Часовници Жените Секојдневен Домот Кварц Хривнија дами Види Кристал Дијамант Зглоб Види Подарок Reloj MujerСтил : F1 LS155Движење : кварц видиПовршински дијаметар : 3.5 СМDial дебелина : 0.5 CMРака ширина : 2 CMРака должина : 40 CMТежина : 35 g77 мода е меѓународно реномиран компанија специјализирана во производствона часовници .Еден види производство за повеќе од 10 години .Е меѓународен бренд на часовници повеќе од склопот на ОЕМ производителитеи соработка за многу години.77 мода поставите дизајн ,производство ,продажба, како еден ,изградена во professianalпроизводство на различни видови на часовници крупното производство база .Подобрување на производите на компанијата систем ,на главното производство на женитеоколу кругот часовници ,ремени часовници ,машки часовници ,итн..може да биде оформена на сите видови на модели ,категорија различни ,модерен .Од Европа и тој unted држави совршена комбинација на модатаинспирација и cuttingedge технологија,нагласи аристократскитемперамент ,77 мода стана светски омилен моден луѓе .Aliexpress поддржува Виза ,Мастеркард ,Маестро Дебитна Картичка ,Western Union ,и преведување преку банките.За да дознаете повеќе за плаќање на Aliexpress,ве молиме обратете се наhttps : / / helppage.aliexpress.com / buyercenter / index.htm.За голема цел ќе понуди дополнителен попуст од контакт со наси превозот од DHL слободни .Превозот Начин НеделаСледење Wedsite Epacket 720 Дена Пост Воздух Mail 1545 Дена DHL 312 Дена ЕМС 720 Дена★Ако се задоволни со нашите производи и услуги ,ве молиме оставете ни postive повратни информации и 5 ѕвезда преглед!★Ако не сте задоволни со нашата служба или кој било друг проблем ,ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информациии ние ќе го реши проблемот immedately ,ви благодариме !.

BGN 5.00 6.83
Швейцария БИНГЕР дамски часовници луксозни 18K злато Механични ръчни часовници пълен неръждаема стомана водоустойчив часовник B-603L-4
 • Ново
Оценка на продукта:

Швейцария БИНГЕР дамски часовници луксозни 18K злато Механични ръчни часовници пълен неръждаема стомана водоустойчив часовник B-603L-4

BINGER 18 K златни часовници жените самостојно правец на механички рачни часовнициСите фотографии зеде со себе...

BGN 115.00 225.50
GUOU women ' s Fashion Watches Casual Ladies Watches For Women Watch Women Top Brand Luxury Leather Clock relogio feminino saat
 • Ново
Оценка на продукта:

GUOU women ' s Fashion Watches Casual Ladies Watches For Women Watch Women Top Brand Luxury Leather Clock relogio feminino saat

Секогаш постојат некои работи, не поради поминување на времето, не затоа што на стап и згаснат.Вашиот охрабрување е нашата најголема мотивација.За Плаќање* Ние го прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 41.00 58.26
Пълни с дървени дамски Ръчни часовници природа дърво аналогов творчески часовници гривна ръчно изработени от бамбук дамски часовници 2017 Нов пристигане
 • Ново
Оценка на продукта:

Пълни с дървени дамски Ръчни часовници природа дърво аналогов творчески часовници гривна ръчно изработени от бамбук дамски часовници 2017 Нов пристигане

Карактеристики На Производот : 100% Природата Црвено Сандаловина / Бамбус СлучајДвижење Тип : КварцСлучај Материјал : Црвена Сандаловина / БамбусБендот Материјал : Црвена Сандаловина / БамбусТока Тип : Хривнија ТокаDial Дијаметар : Прибл.3.7 смСлучај Дебелина : Прибл.1.1 cmБендот Ширина : Прибл.1.5 cmБендот Должина : Околу.22.5 cm(2.54 см=1.00 инчи)Напомена : види е направен од природни Црвени Сандаловина / Бамбус и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки.Рачно изработени од Вистински Црвено Сандаловина / Бамбус, Без Боја.На Watchband може да се прилагоди од страна на професионални види поправка алатки.Пакет Содржина : 1 x Црвено Сандаловина / Дрво ВидиПРЕВОЗОТ1.Ние ќе се испрати објект во рок од 23 дневна ( работни дена, не празник сезони ) по уплатата се потврди со платформа.2.Превозот со желба пост во 3545 работни дена ( Бразил обично треба 5070days )...

BGN 31.00 46.40
CASIMA кожени дамски часовници дамски водоустойчив правоъгълник циферблат Кварцов ръчен часовник мода ежедневни часовници Saat Relogio Feminino
 • Ново
Оценка на продукта:

CASIMA кожени дамски часовници дамски водоустойчив правоъгълник циферблат Кварцов ръчен часовник мода ежедневни часовници Saat Relogio Feminino

CASIMA Кожа Дами Види Жените Водоотпорен Правоаголник Dial Кварц Зглоб Види Мода Обичните Часовник Часа Saat Relogio FemininoОпис : 1.Мода обичните стил е дизајнирана од мода град Хонгконг,multicolor со опција се исполнат производ богатството.2.Увезени кварц движење, со hardlex огледала, едноставна три раце, многу лесно може да се прочитаат време.3.Тридимензионални мултислој dial површина, мода часовници за жени секојдневно се облекуваат.4.Песок површината на сонцето,површината и рацете, нема светлечки5.Кожа види бенд со тока ,без било какви повреди на вашиот colth & раце.6...

BGN 62.00 111.98
Eastar Watch Women неръждаема стомана ръчен часовник Shell Dial Diamond Case Watch Crystal 30M водоустойчив японски кварцов механизъм часовници
 • Ново
Оценка на продукта:

Eastar Watch Women неръждаема стомана ръчен часовник Shell Dial Diamond Case Watch Crystal 30M водоустойчив японски кварцов механизъм часовници

· Eastar се Види на Класичните и Прекрасен Дизајн;Нашите Часовници се направени со висок квалитет на материјали за високи стандарди за квалитет треба да се очекува од страна на дизајнерот и со едноставноста на бизнис и неформални тоа ви донесе назад кон класиката...

BGN 61.00 70.38
NIBOSI 2018 Нов известна марка розово злато ежедневни кварцови часовници дамски часовници метални мрежести рокли от неръждаема стомана Relogio Feminino часовници
 • Ново
Оценка на продукта:

NIBOSI 2018 Нов известна марка розово злато ежедневни кварцови часовници дамски часовници метални мрежести рокли от неръждаема стомана Relogio Feminino часовници

NIBOSI 2018 Нови Познатиот Бренд Розово злато Секојдневен Кварц Види Жените Часовници Метал Mesh Нерѓосувачки Челик Фустан Relogio Feminino ЧасовникУСЛУГИТопла продажба на производи од врвот продавачиСите нарачки се испраќаат од Ali Express складишта во рок од 48 часаПосветен на услуга на клиентитеПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈАУживајте во мирот на умот со Ali Express вратадоврата пакување и испорака заштита

BGN 29.00 47.97
Yisuya известна марка дамски часовници дата на римската цифра жълт найлонов каишка, кварцов часовник дамски прости ежедневни часовници на Rosi Saat
 • Ново
Оценка на продукта:

Yisuya известна марка дамски часовници дата на римската цифра жълт найлонов каишка, кварцов часовник дамски прости ежедневни часовници на Rosi Saat

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетДатум Екран, Секунди Dial ЕкранотПрецизни кварц движење, за точно време на чувањеБренд Име : YISUYAДвижење Тип : КварцЗатворач Тип : Pin ТокаDial Прозорец Материјал : СтаклоWatchband Материјали : НајлонВиди Случај Материјал : Нерѓосувачки ЧеликВиди Случај Дијаметар : прибл...

BGN 24.00 46.21
Дръжте връзка луксозни кварцов дамски часовник с дизайнерски светлинен дамски Ръчни часовници планински кристал дамски часовник гривна Relogio Feminino
 • Ново
Оценка на продукта:

Дръжте връзка луксозни кварцов дамски часовник с дизайнерски светлинен дамски Ръчни часовници планински кристал дамски часовник гривна Relogio Feminino

.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизвод .слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод.обратно .слика {textalign : left}.тпроизвод .image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизвод .информации .наслов {fontsize : 28px;lineheight : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.тпроизвод .информации .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод {баласт : 0;flexнасока : колона !важно}.тпроизвод .слика {textalign : center !важно}.тпроизвод .image img {ширина : 95.73%}.тпроизвод .информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 "фолксваген"; lineheight : 5.3 "фолксваген"}.тпроизвод .информации .содржина {textalign : center;fontsize : 3.2 "фолксваген"; lineheight : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизвод .слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод.обратно .слика {textalign : left}.тпроизвод .image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизвод .информации .наслов {fontsize : 28px;lineheight : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.тпроизвод .информации .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод {баласт : 0;flexнасока : колона !важно}.тпроизвод .слика {textalign : center !важно}.тпроизвод .image img {ширина : 95.73%}.тпроизвод .информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.

BGN 16.00 28.16
Gnova Platinum дамски часовници ретро минималистичен студент класически изкуствена кожа Женева стил на офис ръчен часовник мода момиче A991
 • Ново
Оценка на продукта:

Gnova Platinum дамски часовници ретро минималистичен студент класически изкуствена кожа Женева стил на офис ръчен часовник мода момиче A991

Опис Важно Ве молиме да користите здрав разум кога ќе го купите, ова е Евтин и Убаво да се види за луѓето во буџетот како што се : Млади Девојки и Студентите...

BGN 6.00 7.07
PAGANI DESIGN е Марка Lady Fashion кварцов часовник жени водоустойчив 30 м shell dial луксозни рокли часовници Relogio Feminino xfcs
 • Ново
Оценка на продукта:

PAGANI DESIGN е Марка Lady Fashion кварцов часовник жени водоустойчив 30 м shell dial луксозни рокли часовници Relogio Feminino xfcs

Плаќање 1)да ја прифатиме Зачувам, Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money, банкарски трансфер, кредитна картичка и каков било можете да платите на Ali Express...

BGN 56.00 107.66
Швейцария Бингер дамски часовници луксозни кварцов водоустойчив часовник пълен хронограф от неръждаема стомана ръчен часовник BG6019-W2
 • Ново
Оценка на продукта:

Швейцария Бингер дамски часовници луксозни кварцов водоустойчив часовник пълен хронограф от неръждаема стомана ръчен часовник BG6019-W2

Сите фотографии зеде со себе.Види Спецификации Бренд : BINGER Движење : кварц движење, Метал Состав : 316 L не 'рѓосувачки челик Случај Мерења : 32милиметри diam Бенд Тип : вистинска кожа Или 316 L не' рѓосувачки челик Пакет : се покрие со меур заврши и се одликува со BINGER подарок кутија...

BGN 84.00 165.10
Швейцария Бингер керамични кварцов дамски часовници на любителите на модата, стила на луксозната марка ръчни часовници 300 м Водоустойчив B8006-5
 • Ново
Оценка на продукта:

Швейцария Бингер керамични кварцов дамски часовници на любителите на модата, стила на луксозната марка ръчни часовници 300 м Водоустойчив B8006-5

Сите фотографии зеде со себе.Види Спецификации Бренд : BINGER Движење : кварц движење, Метал Состав : керамички Кристал : Сафир Случај Мерења : 29mm diam Бенд Тип : волфрам керамички Пакет : се покрие со меур заврши и се одликува со BINGER подарок кутија...

BGN 83.00 162.06
2018-нови Модни дамски часовници дамски часовници ежедневни пулове изкуствена кожа кварцов аналогов часовник 30p
 • Ново
Оценка на продукта:

2018-нови Модни дамски часовници дамски часовници ежедневни пулове изкуствена кожа кварцов аналогов часовник 30p

Жените Секојдневен Дама Faux Кожа Кварц Аналогни Зглоб ВидиФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1Пол : ЖенитеСтил : НеврзанДвижење : КварцДисплеј : АналогниБендот Материјал : Кожа FauxСлучај Материјал : АлуминиумскиDial Прозорец Материјал Тип : СтаклоDial Материјал Тип : АлуминиумскиЗатворач Тип : Кука ТокаЖивотот ВодоотпоренВиди случај Дијаметар : 38mmБендот Должина : 180mmДебелина : 10ммБендот Ширина : 15mmПакет Содржина : 1 X Види (БЕЗ Мало Поле...

BGN 4.29
Cagarny плат гривна часовници дамски модни дамски часовник Кварцов часовник, имитация на мрамор шаблон Relogio Feminino WD6812
 • Ново
Оценка на продукта:

Cagarny плат гривна часовници дамски модни дамски часовник Кварцов часовник, имитация на мрамор шаблон Relogio Feminino WD6812

едноставност Ултратенок случај Имитација мермер шема dial кварц види за жениCagarny ,Кина рачни часовници познат бренд,со висок квалитет.за нашата фабрика,ние производство на часовници од 2001 година,Ние си имаме свој дизајн тим и нашите производител,ние строго го контролираат секој детал.нашата цел е да се обезбедат повеќе и повеќе совршен рачни часовници на нашите пријатели.случајот со дебелина од околу 0.8 cmврвен квалитет на IP производство на електрична позлатен ,никогаш нема да избледиШарени canvase watchbandна diamater appx 3.6 cm на watchband ширина appx 1.8 cm во должина appx беа 25,5 смЈапонија движење,времето е точноЈапонија батеријата,може да се работат три години30 метри водоотпорендобредојдовте на местото цел

BGN 15.00 28.77
relogio masculino OLEVS Luxury Brand Clock аналогови спортни ръчни часовници пълна стомана, дамски кварцов бизнес часовници, дамски часовници
 • Ново
Оценка на продукта:

relogio masculino OLEVS Luxury Brand Clock аналогови спортни ръчни часовници пълна стомана, дамски кварцов бизнес часовници, дамски часовници

Карактеристики : број на модел : OLEVS 5868Види стакло : Hardlex кристално стакло, со слој за филмотWatchbands : Cowhide Бенд РакаВиди случај : Случај ЛегураВиди тока : Погодно Pin ТокаВодоотпорен : 30 Метар Отпорен На ВодаВиди dial дијаметар : Жени / 33mm Мажи / 40mmWatchcase : 6.5 mm дебелинаТежина : 35gВиди синџир : Жени / 21 CM должина Мажи / 23 CM должинаВиди синџир : Жени / 16mm ширина Мажи / 20mmСовети1、 За OLEVS часовници и пакувањеНие продавница сите часовници се сите оригинални автентични види, квалитетот на апсолутна гаранција и нашите рачни часовници сите орган на квалитет, сертификација на тестирање, може да бидат сигурни да ги купите нашите производи...

BGN 32.00 56.96
Хана Martin Lovers ' Style мъжки часовник кожена найлонов ремък Най-добрата марка луксозни часовници дамски часовници мъжки розово злато часовник saat relogios
 • Ново
Оценка на продукта:

Хана Martin Lovers ' Style мъжки часовник кожена найлонов ремък Най-добрата марка луксозни часовници дамски часовници мъжки розово злато часовник saat relogios

За мојата продавница : Ако сте заинтересирани во нашите производи или да бидат задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно Add to Store Листа!Приказ на повеќе производи кликнете : Ние немаме минимум ред и Ние го прифаќаме една цел, повеќе од 5pcs ќе добие трговија на големо цена, толку повеќе ќе го купите поголем попуст добивате!За ова види : Добар избор за подарок или декорација.Супер одличен гроздобер дизајн.Тоа е мода, гроздобер, е многу корисен додаток заличи до вашиот изглед, додадете панк кул изглед.Хана Мартин Љубители' Стил Мажите се Види Кожа Најлон Рака Врвот Бренд на Луксузни Види Жените Часовници Мажите се Зголеми Златен Часовник saat relogioБренд : Хана МартинЧасовници категории : ЖениВиди стил : Мода луксузDialОбликот на бирање : КругДвижење тип : КварцДисплеј тип : ПокажувачотБендБендот materal : Најлон,КожаГолемина и тежинабендот lenght : 24 cmDial дијаметар : 4 cmDial дебелина : 0.6 смБендот ширина : 2 cmПакет1 X видиВодоотпорен опис30m водоотпоренНие сме чесни продавачот на Aliexpress...

BGN 12.00 14.38
OLEVS 2017 Top Brand Business Watch Female Studen луксозни часовници пълен стомана, календар, часовник Кварцов часовник подарък на приятелката си
 • Ново
Оценка на продукта:

OLEVS 2017 Top Brand Business Watch Female Studen луксозни часовници пълен стомана, календар, часовник Кварцов часовник подарък на приятелката си

Карактеристики : број на модел : OLEVS 5868Види стакло : Hardlex кристално стакло, со слој за филмотWatchbands : Cowhide Бенд РакаВиди случај : Случај ЛегураВиди тока : Погодно Pin ТокаВодоотпорен : 30 Метар Отпорен На ВодаВиди dial дијаметар : Жени / 33mm Мажи / 40mmWatchcase : 6.5 mm дебелинаТежина : 35gВиди синџир : Жени / 21 CM должина Мажи / 23 CM должинаВиди синџир : Жени / 16mm ширина Мажи / 20mmСовети1、 За OLEVS часовници и пакувањеНие продавница сите часовници се сите оригинални автентични види, квалитетот на апсолутна гаранција и нашите рачни часовници сите орган на квалитет, сертификација на тестирање, може да бидат сигурни да ги купите нашите производи...

BGN 32.00 56.96
Мода Луната снимка на звездното небе космически часовник унисекс часовници дамски мъжки ръчен часовник малка звезда кожени ръчни часовници relogio masculino
 • Ново
Оценка на продукта:

Мода Луната снимка на звездното небе космически часовник унисекс часовници дамски мъжки ръчен часовник малка звезда кожени ръчни часовници relogio masculino

Драг пријател Голема промоција!!! ниска цена!!! СТАН поевтино!!!Моден Месечината Фото Ѕвезденото Небо Простор Види Унисекс види Жени Мажи рачен часовник Малку Ѕвезда кожа за на рачен часовник relogio masculino

BGN 4.00 6.94
12 цвята неръждаема стомана луксозни часовници дамски модни Reloj Mujer три очи Кварцов ръчен часовник горещи продажба rose gold дамски часовник
 • Ново
Оценка на продукта:

12 цвята неръждаема стомана луксозни часовници дамски модни Reloj Mujer три очи Кварцов ръчен часовник горещи продажба rose gold дамски часовник

12 бои Нерѓосувачки Челик луксузен часовник жените мода Reloj Mujer три очи Кварц Зглоб Види Топла Продажба се Зголеми Злато Дами ВидиФункција : Бренд : 100% Сосема Нов (поддршка на ОЕМ) Водоотпорен случај : живот водоотпорен,пот, мали raindrops не се плаши, но не рамна, меур вода за пиење, капење, итн Прилики : роденденски подароци, Божиќ подароци, бизнис подароци, свадба и сите видови на фестивали Овој производ не содржи подарок кутија, ако е потребно да се плати $2 кутија ве молиме дајте, ве молам, разберете!!! ...

BGN 6.00 7.55