• Ново
Ruched нов Desigh жените есен и зима платно чанта ежедневни чанти голям капацитет чанти за ръце, твърди Crossbody Мъкна bolsas

Ruched нов Desigh жените есен и зима платно чанта ежедневни чанти голям капацитет чанти за ръце, твърди Crossbody Мъкна bolsas

Buyers rating:
-49 % BGN 38.00
BGN 74.98

Брой продукти


Други функции

Размер:
L53cmH30cmW14cm
Тип Елемент:
Чанти
Интериор:
Интериорен Отделение, Компютърна Слой, Интериорен Карманн Цип,Интериорен Джоб Шлица
Пол:
Жени
Стил:
Ежедневни обувки
Подкладочный Материал:
Polyester
търговска марка:
dxyizu
Тип На Затваряне:
Светкавица
Видове чанти:
Чанти и торби през рамо
Брой писалки / ремъци:
Два
Номер На Модела:
959Q
Вид На Модела:
Твърд
Твърдост:
Мек
Основен Материал:
Платно
Украса:
Рюши-Няма
Външен вид:
Твърди Чанта
Форма:
Двигатели
Тип Чанти:
Лотария
Случай:
Гъвкави

Най-добри сделки

Нов Прием На Есенна Чанта Голям Размер Дамска Чанта За Ежедневно Стари Жени Чанта Причинно-Следствена Спойка Чанта А-17
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов Прием На Есенна Чанта Голям Размер Дамска Чанта За Ежедневно Стари Жени Чанта Причинно-Следствена Спойка Чанта А-17

Материјал : стп leahter Големина на : 34*33*14 cmВнатрешни работи : Како на сликатаНајдобар Натпревар : Комплименти секој стил фустан и чевли во појавување на бојата.Имајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инченЗабелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 13 cm во големина отстапувањеЗабелешка : сликите се на вистинските производи...

BGN 19.00 33.33
Горещи Продажба Жени Куриерски Чанти На Марката Дизайнерски Чанти За Рамо Занитването На Веригата Каишка Crossbody Чанта За Жени Bolas Feminina
 • Ново
Оценка на продукта:

Горещи Продажба Жени Куриерски Чанти На Марката Дизайнерски Чанти За Рамо Занитването На Веригата Каишка Crossbody Чанта За Жени Bolas Feminina

Топла Продажба Жените Гласник Кеси Бренд Дизајнер Рамо Кеси Занитвам Синџир Рака Crossbody Кеси За Жените Bolas Femininaматеријал : висок квалитет на стп кожаголемина : 22* 16* 7cm; рака должина 120cm (1inch=2.54 см)боја : црна, беж, розова, пурпурна, црвенопакување : едноставен пакувањеЗабелешка : бидејќи се прикаже различни, не може да биде мала разлика бојаПлаќањеПревозотПопродажбата на услугата* Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.* Ако производот има каков било квалитет проблем, ве Молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа по вашиот прием на објектите.ние нудиме Бесплатно Замени или Целосна Наплата на вас .Повратни информацииВашето мислење е многу важна за нас...

BGN 17.00 24.80
Жените Кожа Trifold Портфейл Карта Паспорт На Притежателя Цип Чанта За Носене Сцепление Messenger
 • Ново
Оценка на продукта:

Жените Кожа Trifold Портфейл Карта Паспорт На Притежателя Цип Чанта За Носене Сцепление Messenger

Жените Кожа Trifold Паричникот Картичка Пасош Носителот Zip Торба Случај Спојки ГласникОпис : 100% сосема нов и висок квалитетОпис : Преносен и компактен, не е лесно да се одржи во рачна ташна Совршен за задржување на пасош, мобилен телефон, кредитни Картички, авио билети и др.Спецификации : Точка Име : 3 виткање Паричникот Стил : Спојки Материјал : Faux Кожа Големина : стан...

BGN 7.00 7.81
Луксозни естествена кожа, дамски чанти на марката коровья естествена кожа на жената на рамото чанта елегантен голяма пазарска чанта
 • Ново
Оценка на продукта:

Луксозни естествена кожа, дамски чанти на марката коровья естествена кожа на жената на рамото чанта елегантен голяма пазарска чанта

Вистинска Кожа Луксузни Жените Дизајнер На Чанти Бренд Cowhide Вистинска Кожа Жените Рамо Гласник Кеси Totes Bolsa FemininaМатеријал : Вистински кравја Кожа____Луксузни Масло Шанса КожаГолемина : 32cmx27cmx13cmTyle : Бренд Дизајнер Жените Чанти / Кожа Рамо Гласник кеси / Неврзан Totes​

BGN 80.00 181.17
Mara's Dream 2018 Korean Women Mini Пазарска чанта изкуствена кожа малка квадратна чанта през рамо ежедневни дамски модни чанти Bolsa
 • Ново
Оценка на продукта:

Mara's Dream 2018 Korean Women Mini Пазарска чанта изкуствена кожа малка квадратна чанта през рамо ежедневни дамски модни чанти Bolsa

Име на производ Жените Чанта Бренд Mara е Сон Тежина 300 G Големина 18*18*8 cm Материјал со Висок Квалитет СТП Кожа Боја Вино Црвено Сива Сини Црна, Розова 5 стил бои Корисни Може да се користи за Патување училиште состанокот итн Капацитет Може да се стави Паричникот Phnoe Копче за Слушалки итн Внатрешни работи Мобилен Телефон Џеб Внатрешни работи Патент Џеб Имајте на ум Ова е за сите вистински сликата покажа тиMara е Сон 2018 корејски Жени Мини Tote Чанти Кожени Мал Плоштад Crossbody Торба Секојдневен Дами Модни Чанти Bolsa Предмет Тип : Чанта Торба Обвивка Материјал : СТП Стил : Мода Чанта во Боја : Црвено Вино Сиво Црна, Сина, Розова 5 стил боја Торба Должина : 18 cm Торба Висина : 18cm Торба Длабочина : 8 см Рамо појас : Може да се прилагоди Материјал : Висок Квалитет на СТП Кожа Затворање : Hasp Пакетот вклучува : 1*Жените Торба Забелешка : Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина brightnesЗа Плаќање 1...

BGN 11.00 19.79
SEKUSA дамски Кристален вечерна чанта ретро шампанско клатчи сватбени диамант мъниста чанта планински кристал, малки чанти през рамо
 • Ново
Оценка на продукта:

SEKUSA дамски Кристален вечерна чанта ретро шампанско клатчи сватбени диамант мъниста чанта планински кристал, малки чанти през рамо

Бесплатен Превозот Жените е Кристално Вечер торба Ретро Beaded Спојки Кеси Свадба Дијамант Beaded Торба Кристал Рамо Мали Кеси

BGN 30.00 56.00
Принцеса сладка Лолита чанта японската оригиналност сладка мека сестра звезди чанта за съхранение на мини косметичка BAG177
 • Ново
Оценка на продукта:

Принцеса сладка Лолита чанта японската оригиналност сладка мека сестра звезди чанта за съхранение на мини косметичка BAG177

Почитувани принцеза, Ние сме толку гр ateful да ве информираме дека ние се уште немаме.1 шопинг продавница специјализирана за лолита поемата (особено облека) , ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство ~~~ Ние им даде бесплатен превозот кога цел над $50 предмети, над 3 (една тежина не се над 0.5 kg)...

BGN 14.00 15.97
Cartoon Adventure Time BMO Pencil Case Чанта студентски канцелярский чанта / козметика/пътен грим/чанта за съхранение
 • Ново
Оценка на продукта:

Cartoon Adventure Time BMO Pencil Case Чанта студентски канцелярский чанта / козметика/пътен грим/чанта за съхранение

Аниме Студент Канцелариски ТорбичкаОПИС : Студентот канцелариски торбичка / молив случај, печатени со аниме фигури ...

BGN 14.00 14.21
Miyahouse Ежедневни Холщовая Чанта Дамска Чанта Карикатура Еднорог Печатна Чанта Дамска Лятна Плажна Чанта Чанта Lady
 • Ново
Оценка на продукта:

Miyahouse Ежедневни Холщовая Чанта Дамска Чанта Карикатура Еднорог Печатна Чанта Дамска Лятна Плажна Чанта Чанта Lady

Miyahouse Чисто Платно Tote Чанта Жените Цртан Филм Еднорог Печатени Торба Женски Лето Плажа Торба Торба ДамаГЛАВЕН МАТЕРИЈАЛ : Платно ПРЕДМЕТ ТИП : Жените Чанта .Торба КАПАЦИТЕТ : Може да се Стави Во Ipad ,Чаши,Чадори ,Книги,Мобилни Телефони, Паричници И Така Натаму ЗАБЕЛЕШКА : 1 инч= 2.54 см; 1 cm=0.39 инчен Поради прирачник за мерење ќе има 12cm грешкаПоради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот

BGN 10.00 18.03
Продажба на едро 10*AUAU сгъваем многофункционален грим козметични кутия за съхранение на контейнера чанта-син
 • Ново
Оценка на продукта:

Продажба на едро 10*AUAU сгъваем многофункционален грим козметични кутия за съхранение на контейнера чанта-син

Боја : СинаТежина : околу 66gУкината Големина : прибл 18cm x 10cmОтвори Големина : прибл 18cm x 11cm x 10cm (Dxšxv)Пакет содржи : 1 x празни свитлива торба Боја : СинаТежина : околу 66gУкината Големина : прибл 18cm x 10cmОтвори Големина : прибл 18cm x 11cm x 10cm (Dxšxv)Пакет содржи : 1 x празна торба свитливаСосема нов и висок квалитет.Најновите прием крпа кутија за козметички се организира.Идеални за организирање на мали облека, козметика, како и бања прибор.Лесен за употреба и лесен.Одлично за земајќи ги со вас на вашиот бизнис патувања или одмор патува за вас да се стави некои други мали нешта.Главно се користи во козметиката за Прием.Можете лесно може да се стави сите видови на шминка на мали објекти.Не користете го и не може да биде укината до многу простор.

BGN 17.22
2017 мода новите чанти на най-високо качество изкуствена кожа жени чанта Мики Голямо Ухо Shell чанта сладък лук верига женствена чанта
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 мода новите чанти на най-високо качество изкуствена кожа жени чанта Мики Голямо Ухо Shell чанта сладък лук верига женствена чанта

Добредојде на сите да ја нашата продавница.Имате било какви прашања,слободно пратете ми порака.Ви посакувам среќен шопинг!O(∩_∩) O~~Вие треба да го добие, да се добие подобра!Должина на 21cm, ширина 10cm, 17cm високПрирачник за мерење, постои 13cm грешка...

BGN 22.00 23.49
дамски портмонета carteras mujer портфейл carteira портмонето на притежателя на картата portefeuille billeteras para mujer femme пу кожени портфейли
 • Ново
Оценка на продукта:

дамски портмонета carteras mujer портфейл carteira портмонето на притежателя на картата portefeuille billeteras para mujer femme пу кожени портфейли

долар цена,паричник,чанта,carteira,паричници,carteras mujer,кратко,жените паричници,паричник жените,portefeuille femme,carteras,кожа,познатиот бренд,billeteras став mujer,monederos,purses,carteira feminina,женска паричници и purses,бренд,кожен паричник,carteiras,monedero,cartera,жените паричник,дизајнер,porte monnaie femme marque,portafoglio дона,држачот,carteira feminina pequena,monedero mujer,portefeuille,billetera,жена паричник,portemonnee,portafogli,бренд паричник,спојки,billeteras,дизајнер паричници познатиот бренд жените паричникот 2015 година,чанта жените,portafoglio,мали паричник,walet,cuero,billetera mujer,porte monnaie femme,мини паричник,жените чанта ве Молиме распрашајте се за да се прошири поголема заштита дена, ако заштита на времето ќе заврши...

BGN 20.00 22.40