• Ново
Високо качество изкуствена кожа твърди веригата на жената Crossbody чанта мода цвят жени рамо чанти цвят лента за носене през рамо дамски чанти-45

Високо качество изкуствена кожа твърди веригата на жената Crossbody чанта мода цвят жени рамо чанти цвят лента за носене през рамо дамски чанти-45

Buyers rating:
-45 % BGN 12.00
BGN 21.76

Брой продукти


Производ големина : 18*15*6cm , s стапица : 110cm
Главен Материјал : СТП 100% сосема нов и висок квалитет Вети дека сите добра се однесени во вид, квалитет, 2-3cm прирачник за грешка при мерење. Бидејќи екранот и осветлувањето некои неизбежни фактори за хроматските аберации е неизбежна.
1 * торба
1. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ве молиме оставете ги вашите име и презиме, поради некои земја s превозот политика .
2. Нормално ние ги пратите пратката преку препорачана Пошта / Обичните Мал Пакет Плус.
Ако ви треба парцела итно , можеби ќе треба да се плати за дополнителни превозот за експрес.
3. Во секој случај, ние не сме одговорни за вредност (ДДВ)/Увозни Давачки или било еквивалент се јавува во испорака на трансакцијата.
1. Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.
2. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите.
3. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Ние ќе целосна наплата на вашата исплата , но ние нема да се плати за дополнителни превозот надомест во секој случај . Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање .
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас.

Други функции

търговска марка:
A AUSUKY
Форма:
Клапан
Основен Материал:
PU
Тип Чанти:
Чанта През Рамо
Видове чанти:
Рамото И Чанти
Подкладочный Материал:
Polyester
Брой писалки / ремъци:
Единична стая
Украса:
Няма
Стил:
Ежедневни обувки
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
Тип На Затваряне:
покритие
Твърдост:
Труден
Интериор:
Интериорен Джоб Шлица, Джоб За Мобилен Телефон, Интериорен Джоб С Цип,Интериорен Отделение
Външен вид:
Иловый Джоб
Номер На Модела:
B054008A1
Случай:
Гъвкави
Тип Елемент:
Чанти

Най-добри сделки

Новият роман на 3D печат чанта Maleta De Maquiagem Necessaire Wild Party дизайнер грим чанта на жените и мъжете организатор клатч портфейл
 • Ново
Оценка на продукта:

Новият роман на 3D печат чанта Maleta De Maquiagem Necessaire Wild Party дизайнер грим чанта на жените и мъжете организатор клатч портфейл

Име на производ : Нов роман Emoji Црна 3 D Печатење чанта Maleta де Maquiagem Necessaire Диви Партија Шминка Торба Жени мажи Организатор спојки чанта

BGN 6.00 6.62
carteras mujer 2017 Fashion Портфейла Mini Стара Bifold Leather Women портфейли на притежателя на картата портфейла в Чантата си твърда чанта sacoche homme
 • Ново
Оценка на продукта:

carteras mujer 2017 Fashion Портфейла Mini Стара Bifold Leather Women портфейли на притежателя на картата портфейла в Чантата си твърда чанта sacoche homme

carteras mujer 2016 година Мода Паричникот Мини Прекрасна Bifold Кожа Жените Паричници Држачот на Паричникот Чанта Солидна Чанта sacoche hommeОпис : Материјал : СТП Кожа Боја : Сина,Каки,Розова ,Небото Сино Големина : 18.6*9.5 cm / 7.3*3.7" (Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 23cm грешка.) Предмет Тип : Паричникот Пол : Жените Шаблон Тип : Цврсти Погоден за : мобилен телефон,алатка,лаптоп,пенкало,клуч итн Ова е многу популарна дизајн,ние веруваме дека ќе се допаѓа многу! Тоа е добар подарок за вашиот љубовник,пријател и соработнициПакет : 1 x Паричник

BGN 9.00 11.97
Дамска чанта наплечная чанта геометрична сладък цветна магия кубче на Рубик чанта мода верига Мъкна Снек пакет за съхранение на партията уникален
 • Ново
Оценка на продукта:

Дамска чанта наплечная чанта геометрична сладък цветна магия кубче на Рубик чанта мода верига Мъкна Снек пакет за съхранение на партията уникален

добредојдовте тука и имаат добро време15cm*15cm*15cmВИЕ СТЕ ЕДИНСТВЕНИ НА УЛИЦАПОВЕЌЕ ФУНКЦИИпарче парче парчеКако да Б uyДраго ни е да им служат за васFeed Врати[Оди до продавница за да погледнете повеќе]

BGN 17.00 18.00
SENDEFN марка натурална коровья кожа женски портфейл дълъг женски портфейл клатч на притежателя на картата дамски портфейли в джоба за телефон
 • Ново
Оценка на продукта:

SENDEFN марка натурална коровья кожа женски портфейл дълъг женски портфейл клатч на притежателя на картата дамски портфейли в джоба за телефон

SENDEFN Бренд Вистински Кравја Кожа Жените Паричникот Долго Дама Чанта Спојки за Држачот на Женски Паричници Телефон Џеб Информации за Производот Бренд SENDEFN Тип 5025 Надворешниот материјал Вистинска Кожа(Првиот Слој на Cowhide) Внатрешниот материјал Полиестер Боја Беж, Светло Сина, Розова,Црвена, Тежина За 0.2 kg Големина Должина : 19 cm, Ширина : 10 цм,Дебелина : 4 cm (1cm=0.39 Инчи) Структура Картичка Слот / Пари Клипови / Патент Џеб, и др Иднина 100% сосема нов и висок квалитет,Секојдневен,издржливи и мода Повод Погоден за запознавање / shopping / travelschool / ,и др.1.Поради светлината разлика,боја може да биде малку поинаков.2.Ве молиме овозможи 12cm (0.40.8") разликите поради прирачник за мерење.ПРОЧИТАЈТЕ ПРЕД КУПУВАЊЕ1.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.2.Продавачот прифаќаат само наплата за следниве причини : A...

BGN 39.00 149.89
SEKUSA дамски Кристален вечерна чанта ретро шампанско клатчи сватбени диамант мъниста чанта планински кристал, малки чанти през рамо
 • Ново
Оценка на продукта:

SEKUSA дамски Кристален вечерна чанта ретро шампанско клатчи сватбени диамант мъниста чанта планински кристал, малки чанти през рамо

Бесплатен Превозот Жените е Кристално Вечер торба Ретро Beaded Спојки Кеси Свадба Дијамант Beaded Торба Кристал Рамо Мали Кеси

BGN 30.00 56.00
дамски портмонета carteras mujer портфейл carteira портмонето на притежателя на картата portefeuille billeteras para mujer femme пу кожени портфейли
 • Ново
Оценка на продукта:

дамски портмонета carteras mujer портфейл carteira портмонето на притежателя на картата portefeuille billeteras para mujer femme пу кожени портфейли

долар цена,паричник,чанта,carteira,паричници,carteras mujer,кратко,жените паричници,паричник жените,portefeuille femme,carteras,кожа,познатиот бренд,billeteras став mujer,monederos,purses,carteira feminina,женска паричници и purses,бренд,кожен паричник,carteiras,monedero,cartera,жените паричник,дизајнер,porte monnaie femme marque,portafoglio дона,држачот,carteira feminina pequena,monedero mujer,portefeuille,billetera,жена паричник,portemonnee,portafogli,бренд паричник,спојки,billeteras,дизајнер паричници познатиот бренд жените паричникот 2015 година,чанта жените,portafoglio,мали паричник,walet,cuero,billetera mujer,porte monnaie femme,мини паричник,жените чанта ве Молиме распрашајте се за да се прошири поголема заштита дена, ако заштита на времето ќе заврши...

BGN 20.00 22.40
Луксозни естествена кожа, дамски чанти на марката коровья естествена кожа на жената на рамото чанта елегантен голяма пазарска чанта
 • Ново
Оценка на продукта:

Луксозни естествена кожа, дамски чанти на марката коровья естествена кожа на жената на рамото чанта елегантен голяма пазарска чанта

Вистинска Кожа Луксузни Жените Дизајнер На Чанти Бренд Cowhide Вистинска Кожа Жените Рамо Гласник Кеси Totes Bolsa FemininaМатеријал : Вистински кравја Кожа____Луксузни Масло Шанса КожаГолемина : 32cmx27cmx13cmTyle : Бренд Дизајнер Жените Чанти / Кожа Рамо Гласник кеси / Неврзан Totes​

BGN 80.00 181.17
Принцеса сладка Лолита чанта японската оригиналност сладка мека сестра звезди чанта за съхранение на мини косметичка BAG177
 • Ново
Оценка на продукта:

Принцеса сладка Лолита чанта японската оригиналност сладка мека сестра звезди чанта за съхранение на мини косметичка BAG177

Почитувани принцеза, Ние сме толку гр ateful да ве информираме дека ние се уште немаме.1 шопинг продавница специјализирана за лолита поемата (особено облека) , ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство ~~~ Ние им даде бесплатен превозот кога цел над $50 предмети, над 3 (една тежина не се над 0.5 kg)...

BGN 14.00 15.97
Miyahouse Ежедневни Холщовая Чанта Дамска Чанта Карикатура Еднорог Печатна Чанта Дамска Лятна Плажна Чанта Чанта Lady
 • Ново
Оценка на продукта:

Miyahouse Ежедневни Холщовая Чанта Дамска Чанта Карикатура Еднорог Печатна Чанта Дамска Лятна Плажна Чанта Чанта Lady

Miyahouse Чисто Платно Tote Чанта Жените Цртан Филм Еднорог Печатени Торба Женски Лето Плажа Торба Торба ДамаГЛАВЕН МАТЕРИЈАЛ : Платно ПРЕДМЕТ ТИП : Жените Чанта .Торба КАПАЦИТЕТ : Може да се Стави Во Ipad ,Чаши,Чадори ,Книги,Мобилни Телефони, Паричници И Така Натаму ЗАБЕЛЕШКА : 1 инч= 2.54 см; 1 cm=0.39 инчен Поради прирачник за мерење ќе има 12cm грешкаПоради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот

BGN 10.00 18.03
2017 реколта луксозни дамски чанти и кожена чанта с високо качество изкуствена кожа шапки чанти за рамо чанта bolsa feminina
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 реколта луксозни дамски чанти и кожена чанта с високо качество изкуствена кожа шапки чанти за рамо чанта bolsa feminina

Добредојдовте на нашата продавница! Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво...

BGN 38.00 47.10
Жените Кожа Trifold Портфейл Карта Паспорт На Притежателя Цип Чанта За Носене Сцепление Messenger
 • Ново
Оценка на продукта:

Жените Кожа Trifold Портфейл Карта Паспорт На Притежателя Цип Чанта За Носене Сцепление Messenger

Жените Кожа Trifold Паричникот Картичка Пасош Носителот Zip Торба Случај Спојки ГласникОпис : 100% сосема нов и висок квалитетОпис : Преносен и компактен, не е лесно да се одржи во рачна ташна Совршен за задржување на пасош, мобилен телефон, кредитни Картички, авио билети и др.Спецификации : Точка Име : 3 виткање Паричникот Стил : Спојки Материјал : Faux Кожа Големина : стан...

BGN 7.00 7.81
Оксфорд плат жените носят охладител наплечную чанта, дамска чанта на жена организатор чанта bolsa feminina bolso mujer за момичета
 • Ново
Оценка на продукта:

Оксфорд плат жените носят охладител наплечную чанта, дамска чанта на жена организатор чанта bolsa feminina bolso mujer за момичета

100% Сосема Нов Моден чанта за жени, девојкиОксфорд ткаенина жените на отворено кулер носи торба дами чанта женски организатор торбичка bolsa feminina bolso mujer за девојкиДимензии : должина : 24cm висина : 22cm ширина : 16cmТежина : 0.3 kgИмаме чанти паричници ранци училишни чанти и паричници монета purses.Ве молиме посетете ја нашата продавницаОксфорд ткаенина жените на отворено ручек кеси дами мали чанти женски организатор пошта bolsas feminina bolsos mujeres за девојкиСосема Нов и Висок квалитетДобар избор за васУникатна, Прекрасна и моден ДизајнУживајте во вашата убавина и Ослободување вашиот ШармМоже да се користи како чанти ручек tote кеси торба ладилник торбичката кесиСтил : Случајни / Европа и Америка стил девојки дами femininaМатеријал : xoford ткаенинаБоја : црвена, роза,вино црвено портокалПлаќањеНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 31.68