• Ново
AETOO New fashion trend, кожена чанта head layer cowhide shoulder Messenger bag проста ежедневна дама малка квадратна чанта

AETOO New fashion trend, кожена чанта head layer cowhide shoulder Messenger bag проста ежедневна дама малка квадратна чанта

Buyers rating:
-49 % BGN 89.00
BGN 173.55

Брой продукти


ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ МАТЕРИЈАЛ
Горниот Слој Вистински Cowhide Кожа
ПОСТАВАТА Полиестер Гроздобер СТИЛ,Едноставен,Секојдневен,Бизнис
тежина за 1kg ГОЛЕМИНА 18*24*7 CM РОД ЖЕНИ
Имајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инчен
Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.
Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување.

Други функции

Тип Елемент:
Чанти
Тип Естествена Кожа:
Коровья Кожа
Пол:
Жени
Подкладочный Материал:
Polyester
търговска марка:
Этоу
Стил:
Реколта
Видове чанти:
Чанти и торби през рамо
Форма:
Клапан
Вид На Модела:
Твърд
Твърдост:
Мек
Интериор:
Джоб За Мобилен Телефон,Вътрешен Джоб С Цип,Вътрешен Накрайник Джоб
Тип На Затваряне:
покритие
Брой писалки / ремъци:
Единична стая
Основен Материал:
естествена кожа
Номер На Модела:
Л-123
Украса:
Няма
Тип Чанти:
Лотария
Случай:
Гъвкави
Външен вид:
Няма

Най-добри сделки

нов годишната жена раници за жени, чанти слънцето слезе от Сонг Чунг Ки карикатура Раница за училище раница корейски
 • Ново
Оценка на продукта:

нов годишната жена раници за жени, чанти слънцето слезе от Сонг Чунг Ки карикатура Раница за училище раница корейски

2016 година нови лето жените ранци за жените кеси сонцето потекнува од Песната Joong Ки цртан филм ранец училиште торба корејски РанецКарактеристики : · 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјалот : · Висок Квалитет на СТП Кожа Големина : · 23cm(Должина) x 25cm(Висина) x 10cm(Дебелина)(Приближно) [(1inch=2.54 см)(Приближно)] Тежина : · 500 g(Приближно) Функцијата : · Ранец / торба Пакет Содржина : · 1 x Жените Ранец Забелешка : · 1...

BGN 27.00 54.14
Дамска чанта дамски куриерски чанта лачена изкуствена кожа Крокодил кроссбоди чанта през рамо за жените малък клатч Bolsos Mujer KB-001
 • Ново
Оценка на продукта:

Дамска чанта дамски куриерски чанта лачена изкуствена кожа Крокодил кроссбоди чанта през рамо за жените малък клатч Bolsos Mujer KB-001

Производ АтрибутИме На ПроизводЖените Торба Жените Гласник Кеси Патент Стп Кожа На Крокодил Crossbody Рамо Кеси За Жените Мали Спојки Bolsos MujerПроизвод МатеријалСтп КожаСелективна БојаЦрна,Сина,Црвена,Црвена Роза,ВиолетоваОтворен НачинПатентВнатрешната СтруктураКако Се Покаже СликаОбвивка МатеријалПолиестервнатрешниот капацитетВисок КапацитетПроизвод АпликацијаЖените Гласник КесиГолемина20*11.5*1 см (Рака Должина 115 см)Забелешка : За големина,можеби тоа е 12cm разлика...

BGN 7.30
Miyahouse Ежедневни Холщовая Чанта Дамска Чанта Карикатура Еднорог Печатна Чанта Дамска Лятна Плажна Чанта Чанта Lady
 • Ново
Оценка на продукта:

Miyahouse Ежедневни Холщовая Чанта Дамска Чанта Карикатура Еднорог Печатна Чанта Дамска Лятна Плажна Чанта Чанта Lady

Miyahouse Чисто Платно Tote Чанта Жените Цртан Филм Еднорог Печатени Торба Женски Лето Плажа Торба Торба ДамаГЛАВЕН МАТЕРИЈАЛ : Платно ПРЕДМЕТ ТИП : Жените Чанта .Торба КАПАЦИТЕТ : Може да се Стави Во Ipad ,Чаши,Чадори ,Книги,Мобилни Телефони, Паричници И Така Натаму ЗАБЕЛЕШКА : 1 инч= 2.54 см; 1 cm=0.39 инчен Поради прирачник за мерење ќе има 12cm грешкаПоради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот

BGN 10.00 18.03
Нова Мода Бродерия Чанти За Рамо!Гореща женска малка чанта етническа Националната универсална дамски холщовая чанта за пазаруване
 • Ново
Оценка на продукта:

Нова Мода Бродерия Чанти За Рамо!Гореща женска малка чанта етническа Националната универсална дамски холщовая чанта за пазаруване

Детали за производот големината е за 17*12*7.5 см (1inch=2.54 см ,1cm=0.393 инчи)(прирачник за мерење постои 12cm јаз).1 : "да сте задоволни" е нашиот принцип на услугитеНикакви проблеми ,ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми!2 : Вашата 5ѕвезда повратни информации е многу важно за нас, ние ќе го оставам секој клиенти 5satr повратни информации ,се надевам дека може да ни даде 5Ѕвезда повратни информации !3.Ако имате било quention .ве молиме оставете ја вашата email на нас.ние ќе го испратам до тебе ПОБРЗО!Добредојдовте на нашата продавница ,имајте пријатен ден !pls прочитате големина внимателно и го избере тоа што ти треба кога ќе ги ред...

BGN 14.00 14.70
2017 мода новите чанти на най-високо качество изкуствена кожа жени чанта Мики Голямо Ухо Shell чанта сладък лук верига женствена чанта
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 мода новите чанти на най-високо качество изкуствена кожа жени чанта Мики Голямо Ухо Shell чанта сладък лук верига женствена чанта

Добредојде на сите да ја нашата продавница.Имате било какви прашања,слободно пратете ми порака.Ви посакувам среќен шопинг!O(∩_∩) O~~Вие треба да го добие, да се добие подобра!Должина на 21cm, ширина 10cm, 17cm високПрирачник за мерење, постои 13cm грешка...

BGN 22.00 23.49
Valink 2018 Fashion Women Bag Diamond Ring Velour Evening Bags Luxury Finger Clutch Портфейл Чанти Сватба Парти Чанта Bolsas Sac
 • Ново
Оценка на продукта:

Valink 2018 Fashion Women Bag Diamond Ring Velour Evening Bags Luxury Finger Clutch Портфейл Чанти Сватба Парти Чанта Bolsas Sac

Valink 2018 Мода Жените Торба Дијамантски Прстен Velour Вечер Чанти Луксузни Прст Спојки Чанта Чанти Свадба Партија Торба Bolsas SacГлавен Материјал : Velour со кристал декорацијаГолемина : Тежина : 16*5.5*9 cm

BGN 29.00 32.66
Дамска чанта наплечная чанта геометрична сладък цветна магия кубче на Рубик чанта мода верига Мъкна Снек пакет за съхранение на партията уникален
 • Ново
Оценка на продукта:

Дамска чанта наплечная чанта геометрична сладък цветна магия кубче на Рубик чанта мода верига Мъкна Снек пакет за съхранение на партията уникален

добредојдовте тука и имаат добро време15cm*15cm*15cmВИЕ СТЕ ЕДИНСТВЕНИ НА УЛИЦАПОВЕЌЕ ФУНКЦИИпарче парче парчеКако да Б uyДраго ни е да им служат за васFeed Врати[Оди до продавница за да погледнете повеќе]

BGN 17.00 18.00
Нов Прием На Есенна Чанта Голям Размер Дамска Чанта За Ежедневно Стари Жени Чанта Причинно-Следствена Спойка Чанта А-17
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов Прием На Есенна Чанта Голям Размер Дамска Чанта За Ежедневно Стари Жени Чанта Причинно-Следствена Спойка Чанта А-17

Материјал : стп leahter Големина на : 34*33*14 cmВнатрешни работи : Како на сликатаНајдобар Натпревар : Комплименти секој стил фустан и чевли во појавување на бојата.Имајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инченЗабелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 13 cm во големина отстапувањеЗабелешка : сликите се на вистинските производи...

BGN 19.00 33.33
Vintage Fashion Skull Women Messenger Bag нитове плик мини-клатч плик Crossbody пънк чанта Sac a Main XS-185
 • Ново
Оценка на продукта:

Vintage Fashion Skull Women Messenger Bag нитове плик мини-клатч плик Crossbody пънк чанта Sac a Main XS-185

Материјал : СТПГолемина : 26cm(Должина)x19cm(Дебелина)x5cm(Висина) & 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инченТежина : 600gДостапни Боја : Како фотографии покажаТип : женска чанти,торби,рамо торби,рачни торби,purses,чанти за жени,жени спојкиAnswer : ___________________________ NOTE : 1.Како различни компјутери екранот боите различно ,бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики ,ви благодариме за вашето разбирање.2.големина : pls дозволете 02cm разликата се должи на рачно мерење.Тие се стилски, лажна и практични! Тие ќе блесне со вас каде и да одите.12 месеци Гаранција...

BGN 18.00 31.04
MONNET CAUTHY чанти жена офис Дама свободно време за модни чанти плътен цвят лавандула розово бял черен син светло сив чанта
 • Ново
Оценка на продукта:

MONNET CAUTHY чанти жена офис Дама свободно време за модни чанти плътен цвят лавандула розово бял черен син светло сив чанта

[1] Превозот информации РеференцаАко пратката тежина е под 2kg, ние ќе ги искористиме Регистрирани Воздухопловната...

BGN 33.00 66.37
Гореща разпродажба Bump strip дамска чанта ежедневна дамска чанта с високо качество кожена чанта малка чанта през рамо бродерия
 • Ново
Оценка на продукта:

Гореща разпродажба Bump strip дамска чанта ежедневна дамска чанта с високо качество кожена чанта малка чанта през рамо бродерия

Големина : 17*15*5cmНие Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO) Ние само брод да се потврди цел адреси...

BGN 22.00 41.57
Жените Кожа Trifold Портфейл Карта Паспорт На Притежателя Цип Чанта За Носене Сцепление Messenger
 • Ново
Оценка на продукта:

Жените Кожа Trifold Портфейл Карта Паспорт На Притежателя Цип Чанта За Носене Сцепление Messenger

Жените Кожа Trifold Паричникот Картичка Пасош Носителот Zip Торба Случај Спојки ГласникОпис : 100% сосема нов и висок квалитетОпис : Преносен и компактен, не е лесно да се одржи во рачна ташна Совршен за задржување на пасош, мобилен телефон, кредитни Картички, авио билети и др.Спецификации : Точка Име : 3 виткање Паричникот Стил : Спојки Материјал : Faux Кожа Големина : стан...

BGN 7.00 7.81
Новият роман на 3D печат чанта Maleta De Maquiagem Necessaire Wild Party дизайнер грим чанта на жените и мъжете организатор клатч портфейл
 • Ново
Оценка на продукта:

Новият роман на 3D печат чанта Maleta De Maquiagem Necessaire Wild Party дизайнер грим чанта на жените и мъжете организатор клатч портфейл

Име на производ : Нов роман Emoji Црна 3 D Печатење чанта Maleta де Maquiagem Necessaire Диви Партија Шминка Торба Жени мажи Организатор спојки чанта

BGN 6.00 6.62