• Ново
Гореща разпродажба 2018 високо качество на мъжки раници водоустойчив найлон раница женски рамото пътни чанти

Гореща разпродажба 2018 високо качество на мъжки раници водоустойчив найлон раница женски рамото пътни чанти

Buyers rating:
-46 % BGN 29.00
BGN 53.42

Брой продукти

Повеќе За Производот
Добредојдовте на нашата продавница!
Ние и ветуваме на одличен квалитет и ние ќе продолжиме да однос на квалитетот на прво место , клиент врховен суд , искрено управување и гостопримливи услуга како принцип да растат со вас .
Детални Големина : 37cm(Должина)×30cm(Висина) ×18 см(Дебелина) Забелешка : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инчен Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-5cm во големина отстапување може да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settin
Сеопфатна се прикаже :
Детали Слики :
Модел шоу :
Размисли пред купување :
1.Сите различни мерни методи, ќе има грешки;
2.Производ логистика и транспорт време на прашања поврзани со трети лица, тоа е тешко да се направи посебни гаранции, ве молиме да се разбереме едни со други!
3.Горенаведените слики се сопственик на вистински шут, ве молиме остатокот увери купување; ако одобрението за промет на големо, ве молиме контактирајте со нас за да ви даде најниска превозот цена;
4. Вид на боја разлика феномен е нормално, тоа е тешко да се избегне. Ве молиме да се разбере

Други функции

Тип Елемент:
Раници
Стил:
Модни модели
Номер На Модела:
Z55J80-SYT7017
Подкладочный Материал:
Polyester
Пол:
Жени
Тип На Затваряне:
Светкавица
Обемът на:
По-Долу 20 Литра
търговска марка:
SOYT
Вид На Модела:
Камуфлаж
Тип Раници:
Меки корици
Основен Материал:
Найлон
Външен вид:
Твърди Чанта
Интериор:
Вътрешен Джоб С Цип
Вид Дръжка / Ремък:
Подплатена Дръжка
Украса:
Няма

Най-добри сделки

MONNET CAUTHY чанти жена офис Дама свободно време за модни чанти плътен цвят лавандула розово бял черен син светло сив чанта
  • Ново
Оценка на продукта:

MONNET CAUTHY чанти жена офис Дама свободно време за модни чанти плътен цвят лавандула розово бял черен син светло сив чанта

[1] Превозот информации РеференцаАко пратката тежина е под 2kg, ние ќе ги искористиме Регистрирани Воздухопловната...

BGN 33.00 66.37
Висококачествена дизайнерска кожена дамска чанта и портфейл дамски ежедневни Чанти дамски известни марки bolsas kabelky sac
  • Ново
Оценка на продукта:

Висококачествена дизайнерска кожена дамска чанта и портфейл дамски ежедневни Чанти дамски известни марки bolsas kabelky sac

Висок квалитет на дизајн СТП кожа жените чанта и чанта дами секојдневен tote кеси чанти жените познати брендови bolsas kabelky sacВисок квалитет на дизајн СТП кожа жените чанта и чанта дами секојдневен tote кеси чанти жените познати брендови bolsas kabelky sacВисок квалитет на дизајн СТП кожа жените чанта и чанта дами секојдневен tote кеси чанти жените познати брендови bolsas kabelky sacВисок квалитет на дизајн СТП кожа жените чанта и чанта дами секојдневен tote кеси чанти жените познати брендови bolsas kabelky sacБелешки : 1 Инч= 2.54 см ; 1 CM=0.39 Инчен Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 13 см грешка...

BGN 47.00 91.20
Zency NEW Fashion Big Bags Ladies Casual Мъкна естествена кожа дамски наплечная чанта кофа Messenger чанта в чантата си
  • Ново
Оценка на продукта:

Zency NEW Fashion Big Bags Ladies Casual Мъкна естествена кожа дамски наплечная чанта кофа Messenger чанта в чантата си

БојаЦрвена, Црна, Кафе, Кафеава, Кајсија, Темно СинаМатеријал100% Вистински КожаТежина1 KGОтворањеПатент ограденСтилTote / РамоСтруктура1 ѕид патент џеб,1 телефон џеб, 1 паричникот џебголемина l ength*висина*width=41*30*10.5 cm

BGN 86.00 171.04
Нов Прием На Есенна Чанта Голям Размер Дамска Чанта За Ежедневно Стари Жени Чанта Причинно-Следствена Спойка Чанта А-17
  • Ново
Оценка на продукта:

Нов Прием На Есенна Чанта Голям Размер Дамска Чанта За Ежедневно Стари Жени Чанта Причинно-Следствена Спойка Чанта А-17

Материјал : стп leahter Големина на : 34*33*14 cmВнатрешни работи : Како на сликатаНајдобар Натпревар : Комплименти секој стил фустан и чевли во појавување на бојата.Имајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инченЗабелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 13 cm во големина отстапувањеЗабелешка : сликите се на вистинските производи...

BGN 19.00 33.33
Miyahouse Ежедневни Холщовая Чанта Дамска Чанта Карикатура Еднорог Печатна Чанта Дамска Лятна Плажна Чанта Чанта Lady
  • Ново
Оценка на продукта:

Miyahouse Ежедневни Холщовая Чанта Дамска Чанта Карикатура Еднорог Печатна Чанта Дамска Лятна Плажна Чанта Чанта Lady

Miyahouse Чисто Платно Tote Чанта Жените Цртан Филм Еднорог Печатени Торба Женски Лето Плажа Торба Торба ДамаГЛАВЕН МАТЕРИЈАЛ : Платно ПРЕДМЕТ ТИП : Жените Чанта .Торба КАПАЦИТЕТ : Може да се Стави Во Ipad ,Чаши,Чадори ,Книги,Мобилни Телефони, Паричници И Така Натаму ЗАБЕЛЕШКА : 1 инч= 2.54 см; 1 cm=0.39 инчен Поради прирачник за мерење ќе има 12cm грешкаПоради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот

BGN 10.00 18.03
Нова Мода Бродерия Чанти За Рамо!Гореща женска малка чанта етническа Националната универсална дамски холщовая чанта за пазаруване
  • Ново
Оценка на продукта:

Нова Мода Бродерия Чанти За Рамо!Гореща женска малка чанта етническа Националната универсална дамски холщовая чанта за пазаруване

Детали за производот големината е за 17*12*7.5 см (1inch=2.54 см ,1cm=0.393 инчи)(прирачник за мерење постои 12cm јаз).1 : "да сте задоволни" е нашиот принцип на услугитеНикакви проблеми ,ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми!2 : Вашата 5ѕвезда повратни информации е многу важно за нас, ние ќе го оставам секој клиенти 5satr повратни информации ,се надевам дека може да ни даде 5Ѕвезда повратни информации !3.Ако имате било quention .ве молиме оставете ја вашата email на нас.ние ќе го испратам до тебе ПОБРЗО!Добредојдовте на нашата продавница ,имајте пријатен ден !pls прочитате големина внимателно и го избере тоа што ти треба кога ќе ги ред...

BGN 14.00 14.70
Оксфорд плат жените носят охладител наплечную чанта, дамска чанта на жена организатор чанта bolsa feminina bolso mujer за момичета
  • Ново
Оценка на продукта:

Оксфорд плат жените носят охладител наплечную чанта, дамска чанта на жена организатор чанта bolsa feminina bolso mujer за момичета

100% Сосема Нов Моден чанта за жени, девојкиОксфорд ткаенина жените на отворено кулер носи торба дами чанта женски организатор торбичка bolsa feminina bolso mujer за девојкиДимензии : должина : 24cm висина : 22cm ширина : 16cmТежина : 0.3 kgИмаме чанти паричници ранци училишни чанти и паричници монета purses.Ве молиме посетете ја нашата продавницаОксфорд ткаенина жените на отворено ручек кеси дами мали чанти женски организатор пошта bolsas feminina bolsos mujeres за девојкиСосема Нов и Висок квалитетДобар избор за васУникатна, Прекрасна и моден ДизајнУживајте во вашата убавина и Ослободување вашиот ШармМоже да се користи како чанти ручек tote кеси торба ладилник торбичката кесиСтил : Случајни / Европа и Америка стил девојки дами femininaМатеријал : xoford ткаенинаБоја : црвена, роза,вино црвено портокалПлаќањеНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 31.68
XIYUAN нов 2017 мода чанти, дамски чанти пратеник стари дами верига чанта диаманти кръст на тялото чанта за момичета
  • Ново
Оценка на продукта:

XIYUAN нов 2017 мода чанти, дамски чанти пратеник стари дами верига чанта диаманти кръст на тялото чанта за момичета

Висок квалитет и луксузцелосна дијамант вечер торба / чанти1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO)2...

BGN 137.00 268.80
Vintage Fashion Skull Women Messenger Bag нитове плик мини-клатч плик Crossbody пънк чанта Sac a Main XS-185
  • Ново
Оценка на продукта:

Vintage Fashion Skull Women Messenger Bag нитове плик мини-клатч плик Crossbody пънк чанта Sac a Main XS-185

Материјал : СТПГолемина : 26cm(Должина)x19cm(Дебелина)x5cm(Висина) & 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инченТежина : 600gДостапни Боја : Како фотографии покажаТип : женска чанти,торби,рамо торби,рачни торби,purses,чанти за жени,жени спојкиAnswer : ___________________________ NOTE : 1.Како различни компјутери екранот боите различно ,бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики ,ви благодариме за вашето разбирање.2.големина : pls дозволете 02cm разликата се должи на рачно мерење.Тие се стилски, лажна и практични! Тие ќе блесне со вас каде и да одите.12 месеци Гаранција...

BGN 18.00 31.04