• Ново
ЗАБАВНИ VILLE нова мода жена снегоходки злато, сребро естествена кожа козина ботильоны топли зимни обувки за жени с цип размер диапазон 34-40

ЗАБАВНИ VILLE нова мода жена снегоходки злато, сребро естествена кожа козина ботильоны топли зимни обувки за жени с цип размер диапазон 34-40

Buyers rating:
-47 % BGN 97.00
BGN 182.78

Брой продукти


Други функции

Обувки Размер:
6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9
Отдел Име:
Възрастен
Тип Елемент:
Обувки
Горния Материал:
Кожа
Номер На Модела:
FV-120
Вид На Шипове:
Апартамент с
Петата Височина:
Плосък (≤1 см)
Сезон:
Зима
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Височина На Платформата:
0-3см
търговска марка:
ЗАБАВНИ VILLE
Вид На Обувката:
Снегоходки
С Платформи:
ДА
is_handmade:
ДА
Вид На Модела:
Твърд
Подкладочный Материал:
Вълна
Форма На Носа:
През Цялата Чорап
Материал Стелки:
Вълна
Височина На Обувката:
Глезен
Материал На Подметката На:
Дъвка
Тип На Затваряне:
Цип
Елемент На Модата:
Crystal
Материал На Вала:
Кожа
Размер:
Диапазон 34-40
Цвят:
злато / сребро / кайсия
Ток:
3 см

Най-добри сделки

Пролет Есен Зима Женски Ботильоны Обувки Квадратни Обувки С Високи Токчета За Дамски Къси Ботуши С Високо Качество, Плюс Размерът Диапазон 34-40 41 42 43
 • Ново
Оценка на продукта:

Пролет Есен Зима Женски Ботильоны Обувки Квадратни Обувки С Високи Токчета За Дамски Къси Ботуши С Високо Качество, Плюс Размерът Диапазон 34-40 41 42 43

Производи Детали Пета Висина : 6 CM Платформа : cm Цевка висина : 12cm Цевката турнеја : 27cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел...

BGN 43.00 45.36
ENMAYLA зима над коляното ботуши Секси мода високи токчета леопард платформа бедрото високи ботуши жени приплъзване на дълги ботуши
 • Ново
Оценка на продукта:

ENMAYLA зима над коляното ботуши Секси мода високи токчета леопард платформа бедрото високи ботуши жени приплъзване на дълги ботуши

Нашиот производ големина стандард=CN34=220mm(боси нозе должина)=CN35=225mm(боси нозе должина)=CN36=230mm(боси нозе должина)=CN37=235mm(боси нозе должина)=CN38=240mm(боси нозе должина)=CN39=245mm(боси нозе должина)=CN40=250mm(боси нозе должина)=CN41=255mm(боси нозе должина)=CN42=260mm(боси нозе должина)=CN43=265mm(боси нозе должина)Производот се покажеСтр aymentПрифаќаме само Зачувам .Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адресата што ја потврдисо Зачувам...

BGN 51.00 97.34
Есен-Зима Топло Платформа Високи Токчета Ботуши Дамски Ботуши До Коляното Дамски Ботуши До Бедрата Дамски Обувки Плюс Размера Диапазон 34-40. 41. 42. 43
 • Ново
Оценка на продукта:

Есен-Зима Топло Платформа Високи Токчета Ботуши Дамски Ботуши До Коляното Дамски Ботуши До Бедрата Дамски Обувки Плюс Размера Диапазон 34-40. 41. 42. 43

Производи Детали Пета Висина : 12 CM Платформа : 3.5 см Цевка висина : 40cm Цевката турнеја : 39cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел...

BGN 53.00 55.55
Sorbern Mid-Calf Women Ботуши Plus Size 18cm Metal Thin Heels Lace Up Large Size 36-46 Ботуши Women Fashion Party Ladies Boots
 • Ново
Оценка на продукта:

Sorbern Mid-Calf Women Ботуши Plus Size 18cm Metal Thin Heels Lace Up Large Size 36-46 Ботуши Women Fashion Party Ladies Boots

12390 ПрепорачувамСите чевли се направениза ред,па ние треба 57 работни обработка дена да се направи чевли за вас.Ако сте итна потреба, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате.За екстра големи чевли, тоа треба подолго време на процесот,ве молиме да се прошири цел превозот време за нас по цел.Обичај сјајна стп боја и мат стп боја на располагање.Систем ГОЛЕМИНИ S U...

BGN 153.00 169.60
MORAZORA черни модерен дамски ботуши есен-зима коровья велур-дамски ботуши клинове кожени клинове над коляното ботуши платформа
 • Ново
Оценка на продукта:

MORAZORA черни модерен дамски ботуши есен-зима коровья велур-дамски ботуши клинове кожени клинове над коляното ботуши платформа

Ние сме фабрика директни продажби,нашиот чевли е со висок квалитет! Проверете Ја Вашата Големина Сега!!! ( 1 инч=2.54 см ,1 cm=0.3937 инчен,1cm=10мм ) ЗЕМЈА Нога Должина(cm) 22 22.5 23 23.5 24 24.5 25 25.5 26 26.5 27 САД 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ЕУР 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 велика БРИТАНИЈА 1 2 3 4 5 6 7 7.5 8 9 9.5 АУ 3 4 5 6 7 8 8.5 9 10 10.5 11Нашиот производ големина стандардUSA3=EUR34=220mm(боси нозе должина) USA4 =ЕУР 35=225mm(боси нозе должина)USA5=EUR36=230mm(боси нозе должина) USA6 =ЕВРА 37=235mm(боси нозе должина)USA7=EUR38=240mm(боси нозе должина) USA8 =39 EUR=245mm(боси нозе должина)USA9=EUR40=250mm(боси нозе должина) USA10 =ЕВРА 41=255mm(боси нозе должина)USA11=EUR42=260mm(боси нозе должина) САД 12 =ЕВРА 43=265mm(боси нозе должина)USA13=ЕВРА 44=270mm(боси нозе должина) USA14 =ЕУР 45=275mm(боси нозе должина)USA15=ЕВРА 46=280mm(боси нозе должина) USA16 =ЕВРА 47=285mm(боси нозе должина) ( 1 инч=2.54 см , 1 cm=0.3937 инчен,1cm=10мм)Напомена" 1 ве Молиме кажете ни ги вашите нозе должина, ако не знаат која големина е подобро за вас,тогаш може да се одлучи вашиот чевли големина прецизно...

BGN 108.00 208.00
Първоначалното намерение на нови висококачествени Дамски ботильоны елегантна платформа през цялата чорап тънки токчета ботуши плюс размер 4-15 обувки жена
 • Ново
Оценка на продукта:

Първоначалното намерение на нови висококачествени Дамски ботильоны елегантна платформа през цялата чорап тънки токчета ботуши плюс размер 4-15 обувки жена

Нов Висок квалитет на Жените Глуждот Чизми Домот Платформа Круг Пети Тенки Потпетици Чизми Плус Големина 415 Чевли...

BGN 115.00 164.78
Голям размер 34-45 нови зимни ботуши на висок ток свободно време елегантни токчета-секси обувки през цялата чорап ток, кожени ботуши T601
 • Ново
Оценка на продукта:

Голям размер 34-45 нови зимни ботуши на висок ток свободно време елегантни токчета-секси обувки през цялата чорап ток, кожени ботуши T601

ако сакате мали димензии, ве молиме, напишете марка да ми на цел, како што ни 3 големина, како во големина листа , воопшто не имаат 3 големина во aliexpress правила, благодарам,

BGN 77.00 131.20
Плюс Размер На Къса Високи Токчета Есен Жените Ботильоны Средно Голяма Работа Буци Есенна Обувки 2017 10 Велур В Жълт Кръг Чорап Мода
 • Ново
Оценка на продукта:

Плюс Размер На Къса Високи Токчета Есен Жените Ботильоны Средно Голяма Работа Буци Есенна Обувки 2017 10 Велур В Жълт Кръг Чорап Мода

Горниот Материјал : Стадото(СТП)Обвивка Материјал : Свинска КожаПета Висина : 6cm / 2.4 инченНие сме биле отстапување се во оваа индустрија за толку многу години, нашите defination нели е променет малку, ние се провери секој пар на чевли многу внимателно, за да бидете сигурни дека вашите чевли ќе биде во совршена состојба, ние сме вашиот мода наоѓање пријатели : )Нашите чевли се Кинески големина, ако не го знаете вашиот Кинески големина, ве молиме изберете ја вашата големина врз основа на вашиот метри должина...

BGN 107.00 167.55
Пролет Е Нова Мода Сив Велур, Кожата На Жените Над Коляното Ботуши Секси Остър Чорап Стягам Страна Дамски Ботуши На Висок Ток, Ботуши На Жените
 • Ново
Оценка на продукта:

Пролет Е Нова Мода Сив Велур, Кожата На Жените Над Коляното Ботуши Секси Остър Чорап Стягам Страна Дамски Ботуши На Висок Ток, Ботуши На Жените

Добредојдовте на нашата продавница !Пролет Нова Мода Сива Велур Кожа Жените Во Текот На Коленото Чизми Секси Точка Пети Чипка Страна Дами Висока Пета Чевли Женски Чизми​

BGN 144.00 152.00
ANNYMOLI дамски зимни ботуши ботильоны Пролет платформа клинове обувки, ботуши австралия обтегач скрит ток, топла обувки 2018 черен
 • Ново
Оценка на продукта:

ANNYMOLI дамски зимни ботуши ботильоны Пролет платформа клинове обувки, ботуши австралия обтегач скрит ток, топла обувки 2018 черен

Можете да го видите вистинското чевли видео на КомпјутерANNYMOLI Жените Зимски Чизми Глуждот Чизми Пролет Платформа Оптоварување Чевли Австралиската Чизми Тока Скриени Пета Топло Чевли 2018 Црна1.Удобен тока 2.Топло кадифен внатре3.Моден круг пети 4.Удобно оптоварување пета

BGN 46.00 89.17
Пролет есен зима платформа на висок ток ботильоны Дамски къси ботуши Дамски обувки botas botte femme плюс Размер 34 - 40 41 42 43
 • Ново
Оценка на продукта:

Пролет есен зима платформа на висок ток ботильоны Дамски къси ботуши Дамски обувки botas botte femme плюс Размер 34 - 40 41 42 43

Производи Детали Пета Висина : 11.5 CM Платформа : 3.5 см Цевка висина : 9.5 cm Цевката турнеја : 26cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел...

BGN 48.00 50.46
ZJVI жени бедрото високи ботуши дами зима велур, нубук и снегоходки жена над коляното ботуши на жената 2018 топла кожа обувки с пеперуда
 • Ново
Оценка на продукта:

ZJVI жени бедрото високи ботуши дами зима велур, нубук и снегоходки жена над коляното ботуши на жената 2018 топла кожа обувки с пеперуда

11245 ZJVI модата во текот на коленото чизмиКако да се Измери Должината на НозетеВе молиме мерка нозете должина внимателно ,со методот на сликата подолу : Како да се Избере САД ГолеминаИзберете ја вашата големина во зависност од вашите нозе должина или Европска големина ,големината на табелата подолу.жена големина на табелатанога должина (mm)210215220225230235240245250255260265270275280285290295САД големина44.555.566.577.588.599.51010.512131415.5ЕВРА големина3434.53535.5363737.53838.53940414243444546.548.5Кина големина323334353637383940414243444546474849 Забелешка : чевли големина број во единствена е Кинески големина или Footlength не Евро големина,како што можете да изберете САД 8.5=39 Евра големина ,јас ќе го испратам 41 Кинески големина за вас(САД 8.5=39 Евра =41 Кинески=беа 25,5 см метри должина),кој ќе одговара за вас...

BGN 48.00 92.80
HUIFENGAZURRS-2017 autumn Vintage carved art individuality single ботуши ботуши от естествена кожа, пълни с кожени ботильоны
 • Ново
Оценка на продукта:

HUIFENGAZURRS-2017 autumn Vintage carved art individuality single ботуши ботуши от естествена кожа, пълни с кожени ботильоны

Услуга1, нашите чевли се направени од вистинска кожа материјал ,100% вистински кожа .2,Чевли Ќе бидат Испратени во 27 дена .3,ве Молиме да се очекува малку на варијација во нашите чевли , бидејќи тие се рачно изработени производи ,поставеност и изглед ќе се разликува малку .4, Таму можеби малку разлика за боја бидејќи на светлината ефект и компјутерски екран ефект .6,ве Молиме контактирајте не за било какви проблеми ќе се сретнал , можете да не контактирате преку Trademaanager или не оставајќи ни порака , ние ќе ви одговори што е можно поскоро.7,врати се прифаќаат ...

BGN 71.00 140.00
Sorbern Over the Knee Length Women Ботуши 18CM High Metal Heels Pointed-Toe Plus Size Unisex Fashion Gay Long Ботуши Lage Size
 • Ново
Оценка на продукта:

Sorbern Over the Knee Length Women Ботуши 18CM High Metal Heels Pointed-Toe Plus Size Unisex Fashion Gay Long Ботуши Lage Size

12390 ПрепорачувамСите чевли се направениза ред,па ние треба 57 работни обработка дена да се направи чевли за вас.Ако сте итна потреба, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате.За екстра големи чевли, тоа треба подолго време на процесот,ве молиме да се прошири цел превозот време за нас по цел.Обичај сјајна стп боја и мат стп боја на располагање.Систем ГОЛЕМИНИ S U...

BGN 180.00 200.00
BONJOMARISA зимна мода обтегач платформа кожа ботильоны светкавица супер висок квадратен ток шевна Дамски обувки голям размер 33-43
 • Ново
Оценка на продукта:

BONJOMARISA зимна мода обтегач платформа кожа ботильоны светкавица супер висок квадратен ток шевна Дамски обувки голям размер 33-43

Внимание Pls : 1.Ве молиме, изберете ја големината според вашиот метри должина 2.Тоа е подобро да се одберат една или две големини поголеми ако вашата нога е малку широк или instep е малку повисок...

BGN 47.00 78.77
Горещи продажба участък над коляното обувки в бархате секси остри пръсти бедрото високи ботуши жена тънки токчета, дълги ботуши
 • Ново
Оценка на продукта:

Горещи продажба участък над коляното обувки в бархате секси остри пръсти бедрото високи ботуши жена тънки токчета, дълги ботуши

Горниот Материјал : како сликиВратило Материјал : како сликиWeclome на нашата продавница!!!ние може да ви помогне да добиете најновите топлипродажба дами високи потпетицичевли,чизми , сандали Можете да ги купите нешто што ќесакате,само што неочекувано.Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобар qualitry дека можеме.Сите наши производи се произведени со современа опремаи строга КК процедури со цел да се обезбеди висок квалитет.Слики покажуваатПлаќање1...

BGN 182.00 192.00
Дамски Ботильоны През Цялата Чорап Бродирани 2017 Платформа От Велур-Дамски Висок Ток Размер На 34 Есен Черни Есенни Обувки Обувки
 • Ново
Оценка на продукта:

Дамски Ботильоны През Цялата Чорап Бродирани 2017 Платформа От Велур-Дамски Висок Ток Размер На 34 Есен Черни Есенни Обувки Обувки

Горниот Материјал : Стадото(СТП)Обвивка Материјал : ПамукПета Висина : 7cm / 2.8 инчиВратило : 12cm / 4.7 инченНие сме биле отстапување се во оваа индустрија за толку многу години, нашите defination нели е променет малку, ние се провери секој пар на чевли многу внимателно, за да бидете сигурни дека вашите чевли ќе биде во совршена состојба, ние сме вашиот мода наоѓање пријатели : )Нашите чевли се Кинески големина, ако не го знаете вашиот Кинески големина, ве молиме изберете ја вашата големина врз основа на вашиот метри должина...

BGN 94.00 146.88
Безплатна доставка 2017 Ново пристигане на мода жените бонбони цвят 80 мм ресни велур Височина увеличение на Клин ботильоны през цялата чорап ботуши
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка 2017 Ново пристигане на мода жените бонбони цвят 80 мм ресни велур Височина увеличение на Клин ботильоны през цялата чорап ботуши

Добредојдовте на Нашиот магазин, Уживајте во вашата шопингЗадоволството На Клиентите : Ако имате било какви прашања,добредојдени да не контактирате.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрацијата може да имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на прашањаГолемина На Табела : Производ покажува : Напомена : ние обично продаваат во Европската големина,можете да ме контактирате пред цел.Превозот време : Кина Пост(826 дена, EMS(510 дена),DHL(37 дена),понекогаш тоа одложувања како некои причини,молам контактирајте ме на првиот пат.РазменаНие да се потрудиме да им служи на нашите клиенти на најдобар квалитет што можеме...

BGN 129.00 219.20
Първоначалното намерение популярните дамски ботуши над коляното хубава кръгла чорап квадратни токчета модни ботуши черни обувки жена размер САЩ 4-10. 5
 • Ново
Оценка на продукта:

Първоначалното намерение популярните дамски ботуши над коляното хубава кръгла чорап квадратни токчета модни ботуши черни обувки жена размер САЩ 4-10. 5

Нови Најпопуларните Жени Над Коленото Чизми Убаво Круг Пети Плоштадот Потпетици Чизми Мода Црни Чевли НАС Големина 410.5...

BGN 80.00 113.58
2017 жена черно обтегач на колана пънк обувки от изкуствена кожа ботильоны метални нитове готик обувки ретро мотоциклет за изтегляне, за есента, за зимата
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 жена черно обтегач на колана пънк обувки от изкуствена кожа ботильоны метални нитове готик обувки ретро мотоциклет за изтегляне, за есента, за зимата

2017 Жена Црн Појас Тока Панк чевли СТП Кожа Глуждот Чизми Метал Занитвам Готски Чевли Ретро Мотоцикл Говорница за Есен ЗимаФункција : 100% сосема нов и висок квалитетСостојба : Gaoru јасБоја : ЦрнаMatetial : СТПЕтикета Големина(Азија Големина) : 35 , 36 , 37 , 38 , 39Избраната Големина(Ни Големина) : 5.5 , 6 , 6.5 , 7.5 , 8Пакетот вклучува : 1 x ЧевлиГолемина на : Answer : ___________________________ Note : 1...

BGN 47.00 66.58
Екстремни PVC Ясно Стягам Прозрачен Висок Ток Rainboots Сандали Обувки Дъжда Буци Обувки на Платформа Водоустойчив Дамски Ботильоны
 • Ново
Оценка на продукта:

Екстремни PVC Ясно Стягам Прозрачен Висок Ток Rainboots Сандали Обувки Дъжда Буци Обувки на Платформа Водоустойчив Дамски Ботильоны

Горниот Материјал : ПВЦОбвивка Материјал : ПВЦПета Висина : 13cm / 5.1 инченПлатформа Висина : 5cm / 2.0 инченНие сме биле отстапување се во оваа индустрија за толку многу години, нашите defination нели е променет малку, ние се провери секој пар на чевли многу внимателно, за да бидете сигурни дека вашите чевли ќе биде во совршена состојба, ние сме вашиот мода наоѓање пријатели : )Нашите чевли се Кинески големина, ако не го знаете вашиот Кинески големина, ве молиме изберете ја вашата големина врз основа на вашиот метри должина...

BGN 80.00 124.58
ESVEVA 2017 ботильоны през цялата чорап Зимни платформа Дамски ботуши Дамски участък метален цвят секси тънки ботуши на висок ток размера на 34-43
 • Ново
Оценка на продукта:

ESVEVA 2017 ботильоны през цялата чорап Зимни платформа Дамски ботуши Дамски участък метален цвят секси тънки ботуши на висок ток размера на 34-43

dianxiaobao_1dianxiaobao_2answer : ___________________________ note : 1.Според нозете lengh да го изберете вашиот големина избраната опција која е НИ големина .2.Ние ги испратите CN големина врз основа на НАС големина можете да изберете.3...

BGN 47.00 87.98
Първоначалното намерение секси жени над коляното ботуши Peep Toe тънки токчета ботуши с високо качество Кафяво Оранжево обувки жена плюс размер 4-15
 • Ново
Оценка на продукта:

Първоначалното намерение секси жени над коляното ботуши Peep Toe тънки токчета ботуши с високо качество Кафяво Оранжево обувки жена плюс размер 4-15

Нова Секси Жени во Текот на Коленото Чизми Ѕиркаат Пети Тенки Потпетици Чизми Висок квалитет на Кафена и Портокалова Чевли Плус НИ Големина 415...

BGN 139.00 198.38