• Ново
Prova Perfetto Square High Heel Thing Високи Ботуши Дамски Черни От Естествена Кожа Над Коляното Мотоциклетни Ботуши Топли Зимни Обувки

Prova Perfetto Square High Heel Thing Високи Ботуши Дамски Черни От Естествена Кожа Над Коляното Мотоциклетни Ботуши Топли Зимни Обувки

Buyers rating:
-20 % BGN 215.00
BGN 268.80

Брой продукти


добредојдовте на Prova Perfetto Shoesmaker Продавница продавница
pls контактирајте со нас
пред да се купи : прашање за големина ,цена , превозот надомест ,превозот време ,итн
по купување и плаќање : за испорака датум , поривот да се превозот ,чевли на патот
по добие чевли : големина на проблемот ,квалитет проблем ,итн
без оглед на прашањето ,pls контактирајте со нас да се добие одговор
без оглед на проблемот ,pls контакт со нас и да ни даде можност да реши за у
ви благодариме и сакаат u среќен шопинг Prova Perfetto Плоштадот Висока Пета Работа Високи Чизми Жените Црна Вистинска Кожа во Текот На Коленото Мотоцикл Чизми Солидна Боја Зимски Чевли број на модел : PP106 материјал : овча внатрешноста : pigskin/ краток кадифен пета : за 6cm големина : 34-40 EU

Други функции

Обувки Размер:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Отдел Име:
Възрастен
Тип Елемент:
Обувки
Сезон:
Зима
Вид На Обувката:
Мотоциклетни ботуши
Топ-Естествена Кожа Тип:
Овча кожа
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Горния Материал:
естествена кожа
Материал На Вала:
естествена кожа
търговска марка:
Prova Perfetto
С Платформи:
No
Височина На Обувката:
Над коляното
is_handmade:
ДА
Вид На Модела:
Твърд
Подкладочный Материал:
естествена кожа
Вид На Шипове:
Квадратен ток
Форма На Носа:
През Цялата Чорап
Петата Височина:
Високо (5 см-8 см.)
Номер На Модела:
РР106
Материал На Подметката На:
Дъвка
Тип На Затваряне:
Цип
Вал-Естествена Кожа Тип:
Овча кожа
Материал Стелки:
свинска кожа
Елемент На Модата:
Светкавица
Хастар-Естествена Кожа Тип:
свинска кожа

Най-добри сделки

Пролет есен Женски ботильоны квадратни ниски високи токчета за дамски къси ботуши обувки с високо качество, плюс размерът диапазон 34-40. 41. 42. 43 botas botte
 • Ново
Оценка на продукта:

Пролет есен Женски ботильоны квадратни ниски високи токчета за дамски къси ботуши обувки с високо качество, плюс размерът диапазон 34-40. 41. 42. 43 botas botte

Производи Детали Пета Висина + Висина Зголемување : 6 CM Платформа : 2cm Цевка висина : 10cm Цевката турнеја : 27cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел...

BGN 44.00 46.02
Sorbern Mid-Calf Women Ботуши Plus Size 18cm Metal Thin Heels Lace Up Large Size 36-46 Ботуши Women Fashion Party Ladies Boots
 • Ново
Оценка на продукта:

Sorbern Mid-Calf Women Ботуши Plus Size 18cm Metal Thin Heels Lace Up Large Size 36-46 Ботуши Women Fashion Party Ladies Boots

12390 ПрепорачувамСите чевли се направениза ред,па ние треба 57 работни обработка дена да се направи чевли за вас.Ако сте итна потреба, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате.За екстра големи чевли, тоа треба подолго време на процесот,ве молиме да се прошири цел превозот време за нас по цел.Обичај сјајна стп боја и мат стп боја на располагање.Систем ГОЛЕМИНИ S U...

BGN 153.00 169.60
ANNYMOLI дамски зимни ботуши ботильоны Пролет платформа клинове обувки, ботуши австралия обтегач скрит ток, топла обувки 2018 черен
 • Ново
Оценка на продукта:

ANNYMOLI дамски зимни ботуши ботильоны Пролет платформа клинове обувки, ботуши австралия обтегач скрит ток, топла обувки 2018 черен

Можете да го видите вистинското чевли видео на КомпјутерANNYMOLI Жените Зимски Чизми Глуждот Чизми Пролет Платформа Оптоварување Чевли Австралиската Чизми Тока Скриени Пета Топло Чевли 2018 Црна1.Удобен тока 2.Топло кадифен внатре3.Моден круг пети 4.Удобно оптоварување пета

BGN 46.00 89.17
ENMAYER нови модни дамски ботуши на висок ток, платформа дълги ботуши престрелки ботуши секси дантела над коляното високи зимни ботуши цвят 3
 • Ново
Оценка на продукта:

ENMAYER нови модни дамски ботуши на висок ток, платформа дълги ботуши престрелки ботуши секси дантела над коляното високи зимни ботуши цвят 3

Нашиот производ големина стандард=CN34=220mm(боси нозе должина)=CN35=225mm(боси нозе должина)=CN36=230mm(боси нозе должина)=CN37=235mm(боси нозе должина)=CN38=240mm(боси нозе должина)=CN39=245mm(боси нозе должина)=CN40=250mm(боси нозе должина)=CN41=255mm(боси нозе должина)=CN42=260mm(боси нозе должина)=CN43=265mm(боси нозе должина)Производи ПокажеСтр aymentПрифаќаме само Зачувам .Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адресата што ја потврдисо Зачувам...

BGN 55.00 106.61
Безплатна доставка 2017 Ново пристигане на мода жените бонбони цвят 80 мм ресни велур Височина увеличение на Клин ботильоны през цялата чорап ботуши
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка 2017 Ново пристигане на мода жените бонбони цвят 80 мм ресни велур Височина увеличение на Клин ботильоны през цялата чорап ботуши

Добредојдовте на Нашиот магазин, Уживајте во вашата шопингЗадоволството На Клиентите : Ако имате било какви прашања,добредојдени да не контактирате.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрацијата може да имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на прашањаГолемина На Табела : Производ покажува : Напомена : ние обично продаваат во Европската големина,можете да ме контактирате пред цел.Превозот време : Кина Пост(826 дена, EMS(510 дена),DHL(37 дена),понекогаш тоа одложувања како некои причини,молам контактирајте ме на првиот пат.РазменаНие да се потрудиме да им служи на нашите клиенти на најдобар квалитет што можеме...

BGN 129.00 219.20
Първоначалното намерение на нови висококачествени Дамски ботильоны елегантна платформа през цялата чорап тънки токчета ботуши плюс размер 4-15 обувки жена
 • Ново
Оценка на продукта:

Първоначалното намерение на нови висококачествени Дамски ботильоны елегантна платформа през цялата чорап тънки токчета ботуши плюс размер 4-15 обувки жена

Нов Висок квалитет на Жените Глуждот Чизми Домот Платформа Круг Пети Тенки Потпетици Чизми Плус Големина 415 Чевли...

BGN 115.00 164.78
Първоначалното намерение секси женски ботильоны модни нитове Peep Toe тънки токчета ботуши красива черна обувки жена, плюс размерът на САЩ 4-15
 • Ново
Оценка на продукта:

Първоначалното намерение секси женски ботильоны модни нитове Peep Toe тънки токчета ботуши красива черна обувки жена, плюс размерът на САЩ 4-15

Оригиналната Намера Секси Жени Глуждот Чизми Мода Заковки Ѕиркаат Пети Тенки Потпетици Чизми Убави Црни Чевли Плус НИ Големина 415...

BGN 100.00 142.38
MORAZORA плюс размер 34-44 Нов 2018 дамски ботуши на високи токчета изкуствена велур-над коляното ботуши с остри пръсти бедрото високи зимни обувки за сняг
 • Ново
Оценка на продукта:

MORAZORA плюс размер 34-44 Нов 2018 дамски ботуши на високи токчета изкуствена велур-над коляното ботуши с остри пръсти бедрото високи зимни обувки за сняг

Ние сме фабрика директни продажби,нашиот чевли е со висок квалитет! Проверете Ја Вашата Големина Сега!!! ( 1 инч=2.54 см ,1 cm=0.3937 инчен,1cm=10мм ) На пример : големината 5(САД)=големина 36(ЕУР)=нога должина 23cmНашиот производ големина стандардUSA3=EUR34=220mm(боси нозе должина) USA4 =ЕУР 35=225mm(боси нозе должина)USA5=EUR36=230mm(боси нозе должина) USA6 =ЕВРА 37=235mm(боси нозе должина)USA7=EUR38=240mm(боси нозе должина) USA8 =39 EUR=245mm(боси нозе должина)USA9=EUR40=250mm(боси нозе должина) USA10 =ЕВРА 41=255mm(боси нозе должина)USA11=EUR42=260mm(боси нозе должина) САД 12 =ЕВРА 43=265mm(боси нозе должина)USA13=ЕВРА 44=270mm(боси нозе должина) USA14 =ЕУР 45=275mm(боси нозе должина)USA15=ЕВРА 46=280mm(боси нозе должина) USA16 =ЕВРА 47=285mm(боси нозе должина) ( 1 инч=2.54 см , 1 cm=0.3937 инчен,1cm=10мм)Напомена" 1Ве молиме кажете ни ги вашите нозе должина, ако не знаат која големина е подобро за вас,на следната слика може да ве научи како да се измери : нозете должина; нога широк; подигање отворање; окно висина; пета висина2Прифати се МЕША со цел : на пример,ако ви треба 5 компјутери,можете да ни каже вака : 3pair*боја*големина+2pair*боја*големинапроизводи покаже : "Трансакција Правила" Плаќање & Превозот : 1 може да се плати со Зачувам ,Credit Card,Moneybookers,Visa&Master Card,Банкарски Трансфер, и така натаму...

BGN 46.00 88.00
Пролет Есен Зима Женски Ботильоны Обувки Квадратни Обувки С Високи Токчета За Дамски Къси Ботуши С Високо Качество, Плюс Размерът Диапазон 34-40 41 42 43
 • Ново
Оценка на продукта:

Пролет Есен Зима Женски Ботильоны Обувки Квадратни Обувки С Високи Токчета За Дамски Къси Ботуши С Високо Качество, Плюс Размерът Диапазон 34-40 41 42 43

Производи Детали Пета Висина : 6 CM Платформа : cm Цевка висина : 12cm Цевката турнеја : 27cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел...

BGN 43.00 45.36
Сиви Обувки Пънк Обувки Отпред Стягам Ежедневни Ботильоны Есен Металик Голям Размер Плосък Сребърен Кръг Чорап Мотоциклет Дизайнер
 • Ново
Оценка на продукта:

Сиви Обувки Пънк Обувки Отпред Стягам Ежедневни Ботильоны Есен Металик Голям Размер Плосък Сребърен Кръг Чорап Мотоциклет Дизайнер

Горниот Материјал : МикрофиберОбвивка Материјал : МикрофиберНие сме биле отстапување се во оваа индустрија за толку многу години, нашите defination нели е променет малку, ние се провери секој пар на чевли многу внимателно, за да бидете сигурни дека вашите чевли ќе биде во совршена состојба, ние сме вашиот мода наоѓање пријатели : )Нашите чевли се Кинески големина, ако не го знаете вашиот Кинески големина, ве молиме изберете ја вашата големина врз основа на вашиот метри должина...

BGN 83.00 129.47
ESVEVA 2017 ботильоны през цялата чорап Зимни платформа Дамски ботуши Дамски участък метален цвят секси тънки ботуши на висок ток размера на 34-43
 • Ново
Оценка на продукта:

ESVEVA 2017 ботильоны през цялата чорап Зимни платформа Дамски ботуши Дамски участък метален цвят секси тънки ботуши на висок ток размера на 34-43

dianxiaobao_1dianxiaobao_2answer : ___________________________ note : 1.Според нозете lengh да го изберете вашиот големина избраната опција која е НИ големина .2.Ние ги испратите CN големина врз основа на НАС големина можете да изберете.3...

BGN 47.00 87.98
Първоначалното намерение секси жени над коляното ботуши Peep Toe тънки токчета ботуши с високо качество Кафяво Оранжево обувки жена плюс размер 4-15
 • Ново
Оценка на продукта:

Първоначалното намерение секси жени над коляното ботуши Peep Toe тънки токчета ботуши с високо качество Кафяво Оранжево обувки жена плюс размер 4-15

Нова Секси Жени во Текот на Коленото Чизми Ѕиркаат Пети Тенки Потпетици Чизми Висок квалитет на Кафена и Портокалова Чевли Плус НИ Големина 415...

BGN 139.00 198.38
Горещи продажба на дънкови ботильоны с отворени пръсти дантела отпред на висок ток гладиаторски сандали ботильоны за жени дънкови обувки с размер 10
 • Ново
Оценка на продукта:

Горещи продажба на дънкови ботильоны с отворени пръсти дантела отпред на висок ток гладиаторски сандали ботильоны за жени дънкови обувки с размер 10

Weclome на нашата продавница! ние може да ви помогне да добиете најновите топла продажба дами пумпи,разни на високи потпетици чевли,подигање на....

BGN 110.38