• Ново
NIKOVE 2018 дамски ботуши изработени ръчно квадратен висок ток над коляното ботуши, къси плюшени Остър чорап удобни дамски ботуши размер 34-42

NIKOVE 2018 дамски ботуши изработени ръчно квадратен висок ток над коляното ботуши, къси плюшени Остър чорап удобни дамски ботуши размер 34-42

Buyers rating:
-48 % BGN 100.00
BGN 191.82

Брой продукти

modname=ckeditor
1.ПЛАЌАЊЕ : со кредитна картичка или нашиот заштита дава само на плаќање начини прифати со платформа.
2. ИСПОРАКА : повеќе брза вашиот ја добиете вашата чевли,поскапи пратката ќе плати. Ние Пишуваме $9 Цена на пакетот.Во некои indiv јас двојна случаи,Купувачите може да треба да се обрне повеќе некои увозни даноци или царински давачки.
3.ВРАЌАЊЕ/ПОВРАТ : 1)Не ги прими вашите чевли ( може да се изгуби, бидејќи на царинските/може да биде на пат кон вас)
2)го добиете вашиот чевли (можеби Погрешно испорака /не се вклопуваат/ боја разлика/штета)
Answer : ___________________________ NOTE : Мажите направени дефекти не се гарантирани ,таква штета по користење ,оштетувања од вода и така натаму.
Ако има нешто проблем,ве молиме контактирајте со нас.

Други функции

Обувки Размер:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
търговска марка:
НИКОВО
Височина На Обувката:
Над коляното
Горния Материал:
естествена кожа
Топ-Естествена Кожа Тип:
Коровья Кожа
Тип На Затваряне:
Цип
Вид На Обувката:
Основни модели
Форма На Носа:
Остър Чорап
Петата Височина:
Високо (5 см-8 см.)
Вид На Шипове:
Квадратен ток
Номер На Модела:
фгтути-7896
Елемент На Модата:
Шиене
Материал Стелки:
PU
Вид На Модела:
Твърд
Материал На Подметката На:
Дъвка
С Платформи:
No
is_handmade:
ДА
Подкладочный Материал:
Кратък Плюш
Материал На Вала:
PU
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Сезон:
Пролет / Есен
Отдел Име:
Възрастен
Тип Елемент:
Обувки
Петата Височина:
7 см
Размер на КН:
34 35 36 37 38 39 40 41 42

Най-добри сделки

ZJVI жени бедрото високи ботуши дами зима велур, нубук и снегоходки жена над коляното ботуши на жената 2018 топла кожа обувки с пеперуда
 • Ново
Оценка на продукта:

ZJVI жени бедрото високи ботуши дами зима велур, нубук и снегоходки жена над коляното ботуши на жената 2018 топла кожа обувки с пеперуда

11245 ZJVI модата во текот на коленото чизмиКако да се Измери Должината на НозетеВе молиме мерка нозете должина внимателно ,со методот на сликата подолу : Како да се Избере САД ГолеминаИзберете ја вашата големина во зависност од вашите нозе должина или Европска големина ,големината на табелата подолу.жена големина на табелатанога должина (mm)210215220225230235240245250255260265270275280285290295САД големина44.555.566.577.588.599.51010.512131415.5ЕВРА големина3434.53535.5363737.53838.53940414243444546.548.5Кина големина323334353637383940414243444546474849 Забелешка : чевли големина број во единствена е Кинески големина или Footlength не Евро големина,како што можете да изберете САД 8.5=39 Евра големина ,јас ќе го испратам 41 Кинески големина за вас(САД 8.5=39 Евра =41 Кинески=беа 25,5 см метри должина),кој ќе одговара за вас...

BGN 48.00 92.80
2017 жена черно обтегач на колана пънк обувки от изкуствена кожа ботильоны метални нитове готик обувки ретро мотоциклет за изтегляне, за есента, за зимата
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 жена черно обтегач на колана пънк обувки от изкуствена кожа ботильоны метални нитове готик обувки ретро мотоциклет за изтегляне, за есента, за зимата

2017 Жена Црн Појас Тока Панк чевли СТП Кожа Глуждот Чизми Метал Занитвам Готски Чевли Ретро Мотоцикл Говорница за Есен ЗимаФункција : 100% сосема нов и висок квалитетСостојба : Gaoru јасБоја : ЦрнаMatetial : СТПЕтикета Големина(Азија Големина) : 35 , 36 , 37 , 38 , 39Избраната Големина(Ни Големина) : 5.5 , 6 , 6.5 , 7.5 , 8Пакетот вклучува : 1 x ЧевлиГолемина на : Answer : ___________________________ Note : 1...

BGN 47.00 66.58
Плюс Размер На Къса Високи Токчета Есен Жените Ботильоны Средно Голяма Работа Буци Есенна Обувки 2017 10 Велур В Жълт Кръг Чорап Мода
 • Ново
Оценка на продукта:

Плюс Размер На Къса Високи Токчета Есен Жените Ботильоны Средно Голяма Работа Буци Есенна Обувки 2017 10 Велур В Жълт Кръг Чорап Мода

Горниот Материјал : Стадото(СТП)Обвивка Материјал : Свинска КожаПета Висина : 6cm / 2.4 инченНие сме биле отстапување се во оваа индустрија за толку многу години, нашите defination нели е променет малку, ние се провери секој пар на чевли многу внимателно, за да бидете сигурни дека вашите чевли ќе биде во совршена состојба, ние сме вашиот мода наоѓање пријатели : )Нашите чевли се Кинески големина, ако не го знаете вашиот Кинески големина, ве молиме изберете ја вашата големина врз основа на вашиот метри должина...

BGN 107.00 167.55
Prova Perfetto Square High Heel Thing Високи Ботуши Дамски Черни От Естествена Кожа Над Коляното Мотоциклетни Ботуши Топли Зимни Обувки
 • Ново
Оценка на продукта:

Prova Perfetto Square High Heel Thing Високи Ботуши Дамски Черни От Естествена Кожа Над Коляното Мотоциклетни Ботуши Топли Зимни Обувки

добредојдовте на Prova Perfetto Shoesmaker Продавница продавницаpls контактирајте со наспред да се купи : прашање за големина ,цена , превозот надомест ,превозот време ,итнпо купување и плаќање : за испорака датум , поривот да се превозот ,чевли на патотпо добие чевли : големина на проблемот ,квалитет проблем ,итнбез оглед на прашањето ,pls контактирајте со нас да се добие одговорбез оглед на проблемот ,pls контакт со нас и да ни даде можност да реши за уви благодариме и сакаат u среќен шопинг Prova Perfetto Плоштадот Висока Пета Работа Високи Чизми Жените Црна Вистинска Кожа во Текот На Коленото Мотоцикл Чизми Солидна Боја Зимски Чевли број на модел : PP106 материјал : овча внатрешноста : pigskin / краток кадифен пета : за 6cm големина : 3440 EU

BGN 215.00 268.80
Горещи продажба участък над коляното обувки в бархате секси остри пръсти бедрото високи ботуши жена тънки токчета, дълги ботуши
 • Ново
Оценка на продукта:

Горещи продажба участък над коляното обувки в бархате секси остри пръсти бедрото високи ботуши жена тънки токчета, дълги ботуши

Горниот Материјал : како сликиВратило Материјал : како сликиWeclome на нашата продавница!!!ние може да ви помогне да добиете најновите топлипродажба дами високи потпетицичевли,чизми , сандали Можете да ги купите нешто што ќесакате,само што неочекувано.Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобар qualitry дека можеме.Сите наши производи се произведени со современа опремаи строга КК процедури со цел да се обезбеди висок квалитет.Слики покажуваатПлаќање1...

BGN 182.00 192.00
Голям размер 34-45 нови зимни ботуши на висок ток свободно време елегантни токчета-секси обувки през цялата чорап ток, кожени ботуши T601
 • Ново
Оценка на продукта:

Голям размер 34-45 нови зимни ботуши на висок ток свободно време елегантни токчета-секси обувки през цялата чорап ток, кожени ботуши T601

ако сакате мали димензии, ве молиме, напишете марка да ми на цел, како што ни 3 големина, како во големина листа , воопшто не имаат 3 големина во aliexpress правила, благодарам,

BGN 77.00 131.20
Sorbern Over the Knee Length Women Ботуши 18CM High Metal Heels Pointed-Toe Plus Size Unisex Fashion Gay Long Ботуши Lage Size
 • Ново
Оценка на продукта:

Sorbern Over the Knee Length Women Ботуши 18CM High Metal Heels Pointed-Toe Plus Size Unisex Fashion Gay Long Ботуши Lage Size

12390 ПрепорачувамСите чевли се направениза ред,па ние треба 57 работни обработка дена да се направи чевли за вас.Ако сте итна потреба, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате.За екстра големи чевли, тоа треба подолго време на процесот,ве молиме да се прошири цел превозот време за нас по цел.Обичај сјајна стп боја и мат стп боја на располагање.Систем ГОЛЕМИНИ S U...

BGN 180.00 200.00
Пролет Есен Зима Женски Ботильоны Обувки Квадратни Обувки С Високи Токчета За Дамски Къси Ботуши С Високо Качество, Плюс Размерът Диапазон 34-40 41 42 43
 • Ново
Оценка на продукта:

Пролет Есен Зима Женски Ботильоны Обувки Квадратни Обувки С Високи Токчета За Дамски Къси Ботуши С Високо Качество, Плюс Размерът Диапазон 34-40 41 42 43

Производи Детали Пета Висина : 6 CM Платформа : cm Цевка висина : 12cm Цевката турнеја : 27cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел...

BGN 43.00 45.36
Мода За Жени-Секси Остър Чорап Злато, Сребро Огледало Патент Над Коляното Ботуши На Висок Ток Блестящ Тънък Ток Дълги Ботуши Безплатна Доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Мода За Жени-Секси Остър Чорап Злато, Сребро Огледало Патент Над Коляното Ботуши На Висок Ток Блестящ Тънък Ток Дълги Ботуши Безплатна Доставка

добредојдовте на нашата продавницаВе молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќеима и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.Висок Квалитет На Нова Мода Жени Секси Посочи Пети Злато Огледало Патент Над Коленото Висока Пета Чевли Тенка Пета Долги Чизми Бесплатен ПревозотОпис : Име : Висок Квалитет Нова Мода Жени Секси Посочи Пети Злато Огледало Патент Над Коленото Висока Пета Чевли Тенка Пета Долги Чизми Бесплатен ПревозотТочка Бр : GA537Боја : како на сликиГолемина : 3542Превозот Начини : Кина Пост Воздух Mail,eПакет,DHL,EMSГолемина На Табелата : Слики Покажуваат : >>>>>>Време на испорака : ако тоа е вашиот итна нарачате, ве молиме изберете брза испорака начин.Кина пост воздух mail : околу 18 до 29 дена.EMS : околу 7 до 10 дена.DHL : околу 46 денаHavve убаво време!!!

BGN 127.00 169.54
Първоначалното намерение на нови стилни дамски ботильоны популярна платформа през цялата Височина повишаване стелки за обувки Жена размер САЩ 4-10. 5
 • Ново
Оценка на продукта:

Първоначалното намерение на нови стилни дамски ботильоны популярна платформа през цялата Височина повишаване стелки за обувки Жена размер САЩ 4-10. 5

Нов Стилски Жените Глуждот Чизми Популарна Платформа Круг Пети Висина Зголемување на Црна Браун Беж Чевли НАС Големина 410.5...

BGN 71.00 100.78
ANNYMOLI дамски зимни ботуши ботильоны Пролет платформа клинове обувки, ботуши австралия обтегач скрит ток, топла обувки 2018 черен
 • Ново
Оценка на продукта:

ANNYMOLI дамски зимни ботуши ботильоны Пролет платформа клинове обувки, ботуши австралия обтегач скрит ток, топла обувки 2018 черен

Можете да го видите вистинското чевли видео на КомпјутерANNYMOLI Жените Зимски Чизми Глуждот Чизми Пролет Платформа Оптоварување Чевли Австралиската Чизми Тока Скриени Пета Топло Чевли 2018 Црна1.Удобен тока 2.Топло кадифен внатре3.Моден круг пети 4.Удобно оптоварување пета

BGN 46.00 89.17
Първоначалното намерение секси жени над коляното ботуши Peep Toe тънки токчета ботуши с високо качество Кафяво Оранжево обувки жена плюс размер 4-15
 • Ново
Оценка на продукта:

Първоначалното намерение секси жени над коляното ботуши Peep Toe тънки токчета ботуши с високо качество Кафяво Оранжево обувки жена плюс размер 4-15

Нова Секси Жени во Текот на Коленото Чизми Ѕиркаат Пети Тенки Потпетици Чизми Висок квалитет на Кафена и Портокалова Чевли Плус НИ Големина 415...

BGN 139.00 198.38
Златна верижка Toe Boot 90 мм перфорирани велурени ботуши на танкетке жените през цялата чорап метал, украсена с приплъзване за есен-зима обувки обувки жена
 • Ново
Оценка на продукта:

Златна верижка Toe Boot 90 мм перфорирани велурени ботуши на танкетке жените през цялата чорап метал, украсена с приплъзване за есен-зима обувки обувки жена

Weclome на нашата продавница! ние може да ви помогне да добиете најновите топла продажба дами пумпи,разни на високи потпетици чевли,подигање на....

BGN 147.00 147.04
ANNYMOLI дамски зимни ботуши с топла естествена кожа зайче и снегоходки платформа клинове ботильоны светкавица обтегач на ремъка нисък ток 2018 Обувки
 • Ново
Оценка на продукта:

ANNYMOLI дамски зимни ботуши с топла естествена кожа зайче и снегоходки платформа клинове ботильоны светкавица обтегач на ремъка нисък ток 2018 Обувки

Можете да го видите вистинското чевли видео на КомпјутерANNYMOLI Жените Зимски Чизми Топло Вистински Зајакот Крзно Снег Чизми на Платформа Оптоварување Глуждот Чизми Патент Тока Рака Ниска Пета Чевли 2018

BGN 51.00 98.40
Sorbern Mid-Calf Women Ботуши Plus Size 18cm Metal Thin Heels Lace Up Large Size 36-46 Ботуши Women Fashion Party Ladies Boots
 • Ново
Оценка на продукта:

Sorbern Mid-Calf Women Ботуши Plus Size 18cm Metal Thin Heels Lace Up Large Size 36-46 Ботуши Women Fashion Party Ladies Boots

12390 ПрепорачувамСите чевли се направениза ред,па ние треба 57 работни обработка дена да се направи чевли за вас.Ако сте итна потреба, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате.За екстра големи чевли, тоа треба подолго време на процесот,ве молиме да се прошири цел превозот време за нас по цел.Обичај сјајна стп боја и мат стп боја на располагање.Систем ГОЛЕМИНИ S U...

BGN 153.00 169.60
Дамски Ботильоны През Цялата Чорап Бродирани 2017 Платформа От Велур-Дамски Висок Ток Размер На 34 Есен Черни Есенни Обувки Обувки
 • Ново
Оценка на продукта:

Дамски Ботильоны През Цялата Чорап Бродирани 2017 Платформа От Велур-Дамски Висок Ток Размер На 34 Есен Черни Есенни Обувки Обувки

Горниот Материјал : Стадото(СТП)Обвивка Материјал : ПамукПета Висина : 7cm / 2.8 инчиВратило : 12cm / 4.7 инченНие сме биле отстапување се во оваа индустрија за толку многу години, нашите defination нели е променет малку, ние се провери секој пар на чевли многу внимателно, за да бидете сигурни дека вашите чевли ќе биде во совршена состојба, ние сме вашиот мода наоѓање пријатели : )Нашите чевли се Кинески големина, ако не го знаете вашиот Кинески големина, ве молиме изберете ја вашата големина врз основа на вашиот метри должина...

BGN 94.00 146.88
Горещи продажба на дънкови ботильоны с отворени пръсти дантела отпред на висок ток гладиаторски сандали ботильоны за жени дънкови обувки с размер 10
 • Ново
Оценка на продукта:

Горещи продажба на дънкови ботильоны с отворени пръсти дантела отпред на висок ток гладиаторски сандали ботильоны за жени дънкови обувки с размер 10

Weclome на нашата продавница! ние може да ви помогне да добиете најновите топла продажба дами пумпи,разни на високи потпетици чевли,подигање на....

BGN 110.38
Първоначалното намерение на нови висококачествени Дамски ботильоны елегантна платформа през цялата чорап тънки токчета ботуши плюс размер 4-15 обувки жена
 • Ново
Оценка на продукта:

Първоначалното намерение на нови висококачествени Дамски ботильоны елегантна платформа през цялата чорап тънки токчета ботуши плюс размер 4-15 обувки жена

Нов Висок квалитет на Жените Глуждот Чизми Домот Платформа Круг Пети Тенки Потпетици Чизми Плус Големина 415 Чевли...

BGN 115.00 164.78
Пролет есен зима платформа на висок ток ботильоны Дамски къси ботуши Дамски обувки botas botte femme плюс Размер 34 - 40 41 42 43
 • Ново
Оценка на продукта:

Пролет есен зима платформа на висок ток ботильоны Дамски къси ботуши Дамски обувки botas botte femme плюс Размер 34 - 40 41 42 43

Производи Детали Пета Висина : 11.5 CM Платформа : 3.5 см Цевка висина : 9.5 cm Цевката турнеја : 26cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел...

BGN 48.00 50.46
Първоначалното намерение популярните дамски ботуши над коляното хубава кръгла чорап квадратни токчета модни ботуши черни обувки жена размер САЩ 4-10. 5
 • Ново
Оценка на продукта:

Първоначалното намерение популярните дамски ботуши над коляното хубава кръгла чорап квадратни токчета модни ботуши черни обувки жена размер САЩ 4-10. 5

Нови Најпопуларните Жени Над Коленото Чизми Убаво Круг Пети Плоштадот Потпетици Чизми Мода Црни Чевли НАС Големина 410.5...

BGN 80.00 113.58
Първоначалното намерение секси женски ботильоны модни нитове Peep Toe тънки токчета ботуши красива черна обувки жена, плюс размерът на САЩ 4-15
 • Ново
Оценка на продукта:

Първоначалното намерение секси женски ботильоны модни нитове Peep Toe тънки токчета ботуши красива черна обувки жена, плюс размерът на САЩ 4-15

Оригиналната Намера Секси Жени Глуждот Чизми Мода Заковки Ѕиркаат Пети Тенки Потпетици Чизми Убави Црни Чевли Плус НИ Големина 415...

BGN 100.00 142.38
Голям Размер Зимни Дамски Обувки За Ски Мода Зима Дамски Обувки Есен Дамски Ботуши До Средата На Прасците Ботуши На Платформа 2017 Дамски Обувки F249
 • Ново
Оценка на продукта:

Голям Размер Зимни Дамски Обувки За Ски Мода Зима Дамски Обувки Есен Дамски Ботуши До Средата На Прасците Ботуши На Платформа 2017 Дамски Обувки F249

F ind Вашата Точна Големина на : 1 ве молиме, изберете ја големината според вашиот метри должина .2 Ако вашата нога е поширок или подебел , ве молиме изберете еден големина поголема .3...

BGN 30.00 38.06
ESVEVA 2017 ботильоны през цялата чорап Зимни платформа Дамски ботуши Дамски участък метален цвят секси тънки ботуши на висок ток размера на 34-43
 • Ново
Оценка на продукта:

ESVEVA 2017 ботильоны през цялата чорап Зимни платформа Дамски ботуши Дамски участък метален цвят секси тънки ботуши на висок ток размера на 34-43

dianxiaobao_1dianxiaobao_2answer : ___________________________ note : 1.Според нозете lengh да го изберете вашиот големина избраната опција која е НИ големина .2.Ние ги испратите CN големина врз основа на НАС големина можете да изберете.3...

BGN 47.00 87.98
MORAZORA плюс размер 34-44 Нов 2018 дамски ботуши на високи токчета изкуствена велур-над коляното ботуши с остри пръсти бедрото високи зимни обувки за сняг
 • Ново
Оценка на продукта:

MORAZORA плюс размер 34-44 Нов 2018 дамски ботуши на високи токчета изкуствена велур-над коляното ботуши с остри пръсти бедрото високи зимни обувки за сняг

Ние сме фабрика директни продажби,нашиот чевли е со висок квалитет! Проверете Ја Вашата Големина Сега!!! ( 1 инч=2.54 см ,1 cm=0.3937 инчен,1cm=10мм ) На пример : големината 5(САД)=големина 36(ЕУР)=нога должина 23cmНашиот производ големина стандардUSA3=EUR34=220mm(боси нозе должина) USA4 =ЕУР 35=225mm(боси нозе должина)USA5=EUR36=230mm(боси нозе должина) USA6 =ЕВРА 37=235mm(боси нозе должина)USA7=EUR38=240mm(боси нозе должина) USA8 =39 EUR=245mm(боси нозе должина)USA9=EUR40=250mm(боси нозе должина) USA10 =ЕВРА 41=255mm(боси нозе должина)USA11=EUR42=260mm(боси нозе должина) САД 12 =ЕВРА 43=265mm(боси нозе должина)USA13=ЕВРА 44=270mm(боси нозе должина) USA14 =ЕУР 45=275mm(боси нозе должина)USA15=ЕВРА 46=280mm(боси нозе должина) USA16 =ЕВРА 47=285mm(боси нозе должина) ( 1 инч=2.54 см , 1 cm=0.3937 инчен,1cm=10мм)Напомена" 1Ве молиме кажете ни ги вашите нозе должина, ако не знаат која големина е подобро за вас,на следната слика може да ве научи како да се измери : нозете должина; нога широк; подигање отворање; окно висина; пета висина2Прифати се МЕША со цел : на пример,ако ви треба 5 компјутери,можете да ни каже вака : 3pair*боја*големина+2pair*боја*големинапроизводи покаже : "Трансакција Правила" Плаќање & Превозот : 1 може да се плати со Зачувам ,Credit Card,Moneybookers,Visa&Master Card,Банкарски Трансфер, и така натаму...

BGN 46.00 88.00
Meotina Кадифени Ботуши Дамски Ботильоны Високи Токчета Къси Ботуши С Цип 2018 Марка Апартамент Блок Ток Обувки Зелен Голям Размер 12 33-46
 • Ново
Оценка на продукта:

Meotina Кадифени Ботуши Дамски Ботильоны Високи Токчета Къси Ботуши С Цип 2018 Марка Апартамент Блок Ток Обувки Зелен Голям Размер 12 33-46

Може да се Види на Чевли Видео на КомпјутерMeotina Сомот Чизми Жените Глуждот Чизми Високи Потпетици Кратки Чизми Патент 2018 Бренд На Луксузни Блок Пета Чевли Зелена Голема Големина 12 3346

BGN 45.00 86.11