• Ново
QZYERAI много топло нов пристигане зима топъл сняг ботуши плоски обувки непромокаеми дамски ботуши зимата е много топло

QZYERAI много топло нов пристигане зима топъл сняг ботуши плоски обувки непромокаеми дамски ботуши зимата е много топло

Buyers rating:
-50 % BGN 48.00
BGN 95.97

Брой продукти


Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
Превозот Време
Земја На Превозот Агент Обработка&Испорака
САД/Канада Кина Пост/Хонгконг Пост Воздух mail 15-30 работни дена(за)
Велика БРИТАНИЈА/Европски Кина Пост/Хонгконг Пост Воздух mail 15-35 работни дена(за)
Руската Федерација Кина Пост/Хонгконг Пост Воздух mail 15-45 работни дена(за)
Блискиот Исток Кина Пост/Хонгконг Пост Воздух mail 28-45 работни дена(за)
Австралија Кина Пост/Хонгконг Пост Воздух mail 15-30 работни дена(за)
Азија Земја Кина Пост/Хонгконг Пост Воздух mail 20-38 работни дена(за)
Африка Земјата Кина Пост/Хонгконг Пост Воздух mail 26-65 работни дена(за)
Јужна Америка, Кина Пост/Хонгконг Пост Воздух mail 25-65 работни дена(за)

Други функции

Обувки Размер:
4, 5, 6, 7, 8, 9
търговска марка:
QZYERAI
Горния Материал:
PU
Височина На Обувката:
До Средата На Прасците
Тип На Затваряне:
Подхлъзване-В
Вид На Обувката:
Снегоходки
Форма На Носа:
През Цялата Чорап
Петата Височина:
Мед (3см-5см)
Вид На Шипове:
Апартамент с
Номер На Модела:
888
Сезон:
Зима
Материал Стелки:
Плюш
Вид На Модела:
Твърд
Материал На Подметката На:
Дъвка
С Платформи:
ДА
Височина На Платформата:
0-3см
is_handmade:
ДА
Подкладочный Материал:
Плюш
Материал На Вала:
Надолу
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Елемент На Модата:
Ресни
Отдел Име:
Възрастен
Тип Елемент:
Обувки
Размер:
35-40
Материал:
Воловья кожа
Класификация:
дермата
С високо :
5 см
Сезон:
есен и зима

Най-добри сделки

ZJVI жени бедрото високи ботуши дами зима велур, нубук и снегоходки жена над коляното ботуши на жената 2018 топла кожа обувки с пеперуда
 • Ново
Оценка на продукта:

ZJVI жени бедрото високи ботуши дами зима велур, нубук и снегоходки жена над коляното ботуши на жената 2018 топла кожа обувки с пеперуда

11245 ZJVI модата во текот на коленото чизмиКако да се Измери Должината на НозетеВе молиме мерка нозете должина внимателно ,со методот на сликата подолу : Како да се Избере САД ГолеминаИзберете ја вашата големина во зависност од вашите нозе должина или Европска големина ,големината на табелата подолу.жена големина на табелатанога должина (mm)210215220225230235240245250255260265270275280285290295САД големина44.555.566.577.588.599.51010.512131415.5ЕВРА големина3434.53535.5363737.53838.53940414243444546.548.5Кина големина323334353637383940414243444546474849 Забелешка : чевли големина број во единствена е Кинески големина или Footlength не Евро големина,како што можете да изберете САД 8.5=39 Евра големина ,јас ќе го испратам 41 Кинески големина за вас(САД 8.5=39 Евра =41 Кинески=беа 25,5 см метри должина),кој ќе одговара за вас...

BGN 48.00 92.80
Стягам през цялата стелката е 14 см есен екстремни черни готически ботуши на платформа пънк фетиш жени глезена водоустойчиви обувки на висок ток буци
 • Ново
Оценка на продукта:

Стягам през цялата стелката е 14 см есен екстремни черни готически ботуши на платформа пънк фетиш жени глезена водоустойчиви обувки на висок ток буци

Горниот Материјал : СТПОбвивка Материјал : СТППета Висина : 13.5 cm / 5.3 инченширина : 5cm / 2.0 инченВратило : 7.5 cm / 3.0 инченНие сме биле отстапување се во оваа индустрија за толку многу години, нашите defination нели е променет малку, ние се провери секој пар на чевли многу внимателно, за да бидете сигурни дека вашите чевли ќе биде во совршена состојба, ние сме вашиот мода наоѓање пријатели : )Нашите чевли се Кинески големина, ако не го знаете вашиот Кинески големина, ве молиме изберете ја вашата големина врз основа на вашиот метри должина...

BGN 83.00 130.02
Първоначалното намерение на нови висококачествени Дамски ботильоны елегантна платформа през цялата чорап тънки токчета ботуши плюс размер 4-15 обувки жена
 • Ново
Оценка на продукта:

Първоначалното намерение на нови висококачествени Дамски ботильоны елегантна платформа през цялата чорап тънки токчета ботуши плюс размер 4-15 обувки жена

Нов Висок квалитет на Жените Глуждот Чизми Домот Платформа Круг Пети Тенки Потпетици Чизми Плус Големина 415 Чевли...

BGN 115.00 164.78
Марка Choudory Лятото На 2017 Дамски Модни Цветни Диаманти Ръчно Изработени Мъниста От Планински Кристал Пиърсинг Светкавица Назад, Високо Петата Сандали Обувки.
 • Ново
Оценка на продукта:

Марка Choudory Лятото На 2017 Дамски Модни Цветни Диаманти Ръчно Изработени Мъниста От Планински Кристал Пиърсинг Светкавица Назад, Високо Петата Сандали Обувки.

Добредојдовте на Нашиот магазин, Уживајте во вашата шопингЗадоволството На Клиентите : Ако имате било какви прашања,добредојдени да не контактирате.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрацијата може да имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на прашањаГолемина На Табела : Производ покажува : Напомена : ние обично продаваат во Европската големина,можете да ме контактирате пред цел.Превозот време : Кина Пост(826 дена, EMS(510 дена),DHL(37 дена),понекогаш тоа одложувања како некои причини,молам контактирајте ме на првиот пат.РазменаНие да се потрудиме да им служи на нашите клиенти на најдобар квалитет што можеме...

BGN 150.00 254.40
ENMAYLA зима над коляното ботуши Секси мода високи токчета леопард платформа бедрото високи ботуши жени приплъзване на дълги ботуши
 • Ново
Оценка на продукта:

ENMAYLA зима над коляното ботуши Секси мода високи токчета леопард платформа бедрото високи ботуши жени приплъзване на дълги ботуши

Нашиот производ големина стандард=CN34=220mm(боси нозе должина)=CN35=225mm(боси нозе должина)=CN36=230mm(боси нозе должина)=CN37=235mm(боси нозе должина)=CN38=240mm(боси нозе должина)=CN39=245mm(боси нозе должина)=CN40=250mm(боси нозе должина)=CN41=255mm(боси нозе должина)=CN42=260mm(боси нозе должина)=CN43=265mm(боси нозе должина)Производот се покажеСтр aymentПрифаќаме само Зачувам .Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адресата што ја потврдисо Зачувам...

BGN 51.00 97.34
Екстремни PVC Ясно Стягам Прозрачен Висок Ток Rainboots Сандали Обувки Дъжда Буци Обувки на Платформа Водоустойчив Дамски Ботильоны
 • Ново
Оценка на продукта:

Екстремни PVC Ясно Стягам Прозрачен Висок Ток Rainboots Сандали Обувки Дъжда Буци Обувки на Платформа Водоустойчив Дамски Ботильоны

Горниот Материјал : ПВЦОбвивка Материјал : ПВЦПета Висина : 13cm / 5.1 инченПлатформа Висина : 5cm / 2.0 инченНие сме биле отстапување се во оваа индустрија за толку многу години, нашите defination нели е променет малку, ние се провери секој пар на чевли многу внимателно, за да бидете сигурни дека вашите чевли ќе биде во совршена состојба, ние сме вашиот мода наоѓање пријатели : )Нашите чевли се Кинески големина, ако не го знаете вашиот Кинески големина, ве молиме изберете ја вашата големина врз основа на вашиот метри должина...

BGN 80.00 124.58
Първоначалното намерение на нови стилни дамски ботильоны популярна платформа през цялата Височина повишаване стелки за обувки Жена размер САЩ 4-10. 5
 • Ново
Оценка на продукта:

Първоначалното намерение на нови стилни дамски ботильоны популярна платформа през цялата Височина повишаване стелки за обувки Жена размер САЩ 4-10. 5

Нов Стилски Жените Глуждот Чизми Популарна Платформа Круг Пети Висина Зголемување на Црна Браун Беж Чевли НАС Големина 410.5...

BGN 71.00 100.78
Sorbern Mid-Calf Women Ботуши Plus Size 18cm Metal Thin Heels Lace Up Large Size 36-46 Ботуши Women Fashion Party Ladies Boots
 • Ново
Оценка на продукта:

Sorbern Mid-Calf Women Ботуши Plus Size 18cm Metal Thin Heels Lace Up Large Size 36-46 Ботуши Women Fashion Party Ladies Boots

12390 ПрепорачувамСите чевли се направениза ред,па ние треба 57 работни обработка дена да се направи чевли за вас.Ако сте итна потреба, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате.За екстра големи чевли, тоа треба подолго време на процесот,ве молиме да се прошири цел превозот време за нас по цел.Обичај сјајна стп боја и мат стп боја на располагање.Систем ГОЛЕМИНИ S U...

BGN 153.00 169.60
Мода За Жени-Секси Остър Чорап Злато, Сребро Огледало Патент Над Коляното Ботуши На Висок Ток Блестящ Тънък Ток Дълги Ботуши Безплатна Доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Мода За Жени-Секси Остър Чорап Злато, Сребро Огледало Патент Над Коляното Ботуши На Висок Ток Блестящ Тънък Ток Дълги Ботуши Безплатна Доставка

добредојдовте на нашата продавницаВе молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќеима и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.Висок Квалитет На Нова Мода Жени Секси Посочи Пети Злато Огледало Патент Над Коленото Висока Пета Чевли Тенка Пета Долги Чизми Бесплатен ПревозотОпис : Име : Висок Квалитет Нова Мода Жени Секси Посочи Пети Злато Огледало Патент Над Коленото Висока Пета Чевли Тенка Пета Долги Чизми Бесплатен ПревозотТочка Бр : GA537Боја : како на сликиГолемина : 3542Превозот Начини : Кина Пост Воздух Mail,eПакет,DHL,EMSГолемина На Табелата : Слики Покажуваат : >>>>>>Време на испорака : ако тоа е вашиот итна нарачате, ве молиме изберете брза испорака начин.Кина пост воздух mail : околу 18 до 29 дена.EMS : околу 7 до 10 дена.DHL : околу 46 денаHavve убаво време!!!

BGN 127.00 169.54
Горещи продажба на дънкови ботильоны с отворени пръсти дантела отпред на висок ток гладиаторски сандали ботильоны за жени дънкови обувки с размер 10
 • Ново
Оценка на продукта:

Горещи продажба на дънкови ботильоны с отворени пръсти дантела отпред на висок ток гладиаторски сандали ботильоны за жени дънкови обувки с размер 10

Weclome на нашата продавница! ние може да ви помогне да добиете најновите топла продажба дами пумпи,разни на високи потпетици чевли,подигање на....

BGN 110.38
ENMAYER нови модни дамски ботуши на висок ток, платформа дълги ботуши престрелки ботуши секси дантела над коляното високи зимни ботуши цвят 3
 • Ново
Оценка на продукта:

ENMAYER нови модни дамски ботуши на висок ток, платформа дълги ботуши престрелки ботуши секси дантела над коляното високи зимни ботуши цвят 3

Нашиот производ големина стандард=CN34=220mm(боси нозе должина)=CN35=225mm(боси нозе должина)=CN36=230mm(боси нозе должина)=CN37=235mm(боси нозе должина)=CN38=240mm(боси нозе должина)=CN39=245mm(боси нозе должина)=CN40=250mm(боси нозе должина)=CN41=255mm(боси нозе должина)=CN42=260mm(боси нозе должина)=CN43=265mm(боси нозе должина)Производи ПокажеСтр aymentПрифаќаме само Зачувам .Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адресата што ја потврдисо Зачувам...

BGN 55.00 106.61
MORAZORA черни модерен дамски ботуши есен-зима коровья велур-дамски ботуши клинове кожени клинове над коляното ботуши платформа
 • Ново
Оценка на продукта:

MORAZORA черни модерен дамски ботуши есен-зима коровья велур-дамски ботуши клинове кожени клинове над коляното ботуши платформа

Ние сме фабрика директни продажби,нашиот чевли е со висок квалитет! Проверете Ја Вашата Големина Сега!!! ( 1 инч=2.54 см ,1 cm=0.3937 инчен,1cm=10мм ) ЗЕМЈА Нога Должина(cm) 22 22.5 23 23.5 24 24.5 25 25.5 26 26.5 27 САД 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ЕУР 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 велика БРИТАНИЈА 1 2 3 4 5 6 7 7.5 8 9 9.5 АУ 3 4 5 6 7 8 8.5 9 10 10.5 11Нашиот производ големина стандардUSA3=EUR34=220mm(боси нозе должина) USA4 =ЕУР 35=225mm(боси нозе должина)USA5=EUR36=230mm(боси нозе должина) USA6 =ЕВРА 37=235mm(боси нозе должина)USA7=EUR38=240mm(боси нозе должина) USA8 =39 EUR=245mm(боси нозе должина)USA9=EUR40=250mm(боси нозе должина) USA10 =ЕВРА 41=255mm(боси нозе должина)USA11=EUR42=260mm(боси нозе должина) САД 12 =ЕВРА 43=265mm(боси нозе должина)USA13=ЕВРА 44=270mm(боси нозе должина) USA14 =ЕУР 45=275mm(боси нозе должина)USA15=ЕВРА 46=280mm(боси нозе должина) USA16 =ЕВРА 47=285mm(боси нозе должина) ( 1 инч=2.54 см , 1 cm=0.3937 инчен,1cm=10мм)Напомена" 1 ве Молиме кажете ни ги вашите нозе должина, ако не знаат која големина е подобро за вас,тогаш може да се одлучи вашиот чевли големина прецизно...

BGN 108.00 208.00
Пролет Есен Зима Женски Ботильоны Обувки Квадратни Обувки С Високи Токчета За Дамски Къси Ботуши С Високо Качество, Плюс Размерът Диапазон 34-40 41 42 43
 • Ново
Оценка на продукта:

Пролет Есен Зима Женски Ботильоны Обувки Квадратни Обувки С Високи Токчета За Дамски Къси Ботуши С Високо Качество, Плюс Размерът Диапазон 34-40 41 42 43

Производи Детали Пета Висина : 6 CM Платформа : cm Цевка висина : 12cm Цевката турнеја : 27cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел...

BGN 43.00 45.36
NIKOVE 2018 дамски ботуши изработени ръчно квадратен висок ток над коляното ботуши, къси плюшени Остър чорап удобни дамски ботуши размер 34-42
 • Ново
Оценка на продукта:

NIKOVE 2018 дамски ботуши изработени ръчно квадратен висок ток над коляното ботуши, къси плюшени Остър чорап удобни дамски ботуши размер 34-42

modname=ckeditor1.ПЛАЌАЊЕ : со кредитна картичка или нашиот заштита дава само на плаќање начини прифати со Aliexpress платформа.2...

BGN 100.00 191.82
Първоначалното намерение популярните дамски ботуши над коляното хубава кръгла чорап квадратни токчета модни ботуши черни обувки жена размер САЩ 4-10. 5
 • Ново
Оценка на продукта:

Първоначалното намерение популярните дамски ботуши над коляното хубава кръгла чорап квадратни токчета модни ботуши черни обувки жена размер САЩ 4-10. 5

Нови Најпопуларните Жени Над Коленото Чизми Убаво Круг Пети Плоштадот Потпетици Чизми Мода Црни Чевли НАС Големина 410.5...

BGN 80.00 113.58
Първоначалното намерение секси женски ботильоны модни нитове Peep Toe тънки токчета ботуши красива черна обувки жена, плюс размерът на САЩ 4-15
 • Ново
Оценка на продукта:

Първоначалното намерение секси женски ботильоны модни нитове Peep Toe тънки токчета ботуши красива черна обувки жена, плюс размерът на САЩ 4-15

Оригиналната Намера Секси Жени Глуждот Чизми Мода Заковки Ѕиркаат Пети Тенки Потпетици Чизми Убави Црни Чевли Плус НИ Големина 415...

BGN 100.00 142.38
Плюс Размер На Къса Високи Токчета Есен Жените Ботильоны Средно Голяма Работа Буци Есенна Обувки 2017 10 Велур В Жълт Кръг Чорап Мода
 • Ново
Оценка на продукта:

Плюс Размер На Къса Високи Токчета Есен Жените Ботильоны Средно Голяма Работа Буци Есенна Обувки 2017 10 Велур В Жълт Кръг Чорап Мода

Горниот Материјал : Стадото(СТП)Обвивка Материјал : Свинска КожаПета Висина : 6cm / 2.4 инченНие сме биле отстапување се во оваа индустрија за толку многу години, нашите defination нели е променет малку, ние се провери секој пар на чевли многу внимателно, за да бидете сигурни дека вашите чевли ќе биде во совршена состојба, ние сме вашиот мода наоѓање пријатели : )Нашите чевли се Кинески големина, ако не го знаете вашиот Кинески големина, ве молиме изберете ја вашата големина врз основа на вашиот метри должина...

BGN 107.00 167.55
ANNYMOLI дамски зимни ботуши ботильоны Пролет платформа клинове обувки, ботуши австралия обтегач скрит ток, топла обувки 2018 черен
 • Ново
Оценка на продукта:

ANNYMOLI дамски зимни ботуши ботильоны Пролет платформа клинове обувки, ботуши австралия обтегач скрит ток, топла обувки 2018 черен

Можете да го видите вистинското чевли видео на КомпјутерANNYMOLI Жените Зимски Чизми Глуждот Чизми Пролет Платформа Оптоварување Чевли Австралиската Чизми Тока Скриени Пета Топло Чевли 2018 Црна1.Удобен тока 2.Топло кадифен внатре3.Моден круг пети 4.Удобно оптоварување пета

BGN 46.00 89.17
Дамски Ботильоны През Цялата Чорап Бродирани 2017 Платформа От Велур-Дамски Висок Ток Размер На 34 Есен Черни Есенни Обувки Обувки
 • Ново
Оценка на продукта:

Дамски Ботильоны През Цялата Чорап Бродирани 2017 Платформа От Велур-Дамски Висок Ток Размер На 34 Есен Черни Есенни Обувки Обувки

Горниот Материјал : Стадото(СТП)Обвивка Материјал : ПамукПета Висина : 7cm / 2.8 инчиВратило : 12cm / 4.7 инченНие сме биле отстапување се во оваа индустрија за толку многу години, нашите defination нели е променет малку, ние се провери секој пар на чевли многу внимателно, за да бидете сигурни дека вашите чевли ќе биде во совршена состојба, ние сме вашиот мода наоѓање пријатели : )Нашите чевли се Кинески големина, ако не го знаете вашиот Кинески големина, ве молиме изберете ја вашата големина врз основа на вашиот метри должина...

BGN 94.00 146.88
2018 Нов Плюс Голям Размер 32-45 Черен Син Червен Цип Секси High Heel Платформа Knee High Есен Зима Дамски Дама Дамски Ботуши X1671
 • Ново
Оценка на продукта:

2018 Нов Плюс Голям Размер 32-45 Черен Син Червен Цип Секси High Heel Платформа Knee High Есен Зима Дамски Дама Дамски Ботуши X1671

Внимание!!!Руската клиентите треба да обезбеди Contacter ПОЛНО ИМЕ,сите клиенти треба да се обезбеди ЦЕЛОСНА АДРЕСА,вклучуваат земја,регион,град,улица,стан БР.,со цел да се постигне успешно!Ве молиме внимателно проверете ја големината на табелата,тоа не е навистина НИ големина или велика БРИТАНИЈА големина ,во зависност од вашите метри должина,ве молиме да се измери вашата нога должина и дланка ширина на белата хартија,со цел да се избере вистинската големина!!! Ако вашите нозе е широк или масти,ве молиме изберете една големина поголеми!!! Ако не го разбираат тоа,можете да побарате од нас...

BGN 69.00 115.17
MORAZORA плюс размер 34-44 Нов 2018 дамски ботуши на високи токчета изкуствена велур-над коляното ботуши с остри пръсти бедрото високи зимни обувки за сняг
 • Ново
Оценка на продукта:

MORAZORA плюс размер 34-44 Нов 2018 дамски ботуши на високи токчета изкуствена велур-над коляното ботуши с остри пръсти бедрото високи зимни обувки за сняг

Ние сме фабрика директни продажби,нашиот чевли е со висок квалитет! Проверете Ја Вашата Големина Сега!!! ( 1 инч=2.54 см ,1 cm=0.3937 инчен,1cm=10мм ) На пример : големината 5(САД)=големина 36(ЕУР)=нога должина 23cmНашиот производ големина стандардUSA3=EUR34=220mm(боси нозе должина) USA4 =ЕУР 35=225mm(боси нозе должина)USA5=EUR36=230mm(боси нозе должина) USA6 =ЕВРА 37=235mm(боси нозе должина)USA7=EUR38=240mm(боси нозе должина) USA8 =39 EUR=245mm(боси нозе должина)USA9=EUR40=250mm(боси нозе должина) USA10 =ЕВРА 41=255mm(боси нозе должина)USA11=EUR42=260mm(боси нозе должина) САД 12 =ЕВРА 43=265mm(боси нозе должина)USA13=ЕВРА 44=270mm(боси нозе должина) USA14 =ЕУР 45=275mm(боси нозе должина)USA15=ЕВРА 46=280mm(боси нозе должина) USA16 =ЕВРА 47=285mm(боси нозе должина) ( 1 инч=2.54 см , 1 cm=0.3937 инчен,1cm=10мм)Напомена" 1Ве молиме кажете ни ги вашите нозе должина, ако не знаат која големина е подобро за вас,на следната слика може да ве научи како да се измери : нозете должина; нога широк; подигање отворање; окно висина; пета висина2Прифати се МЕША со цел : на пример,ако ви треба 5 компјутери,можете да ни каже вака : 3pair*боја*големина+2pair*боја*големинапроизводи покаже : "Трансакција Правила" Плаќање & Превозот : 1 може да се плати со Зачувам ,Credit Card,Moneybookers,Visa&Master Card,Банкарски Трансфер, и така натаму...

BGN 46.00 88.00
Sorbern Over the Knee Length Women Ботуши 18CM High Metal Heels Pointed-Toe Plus Size Unisex Fashion Gay Long Ботуши Lage Size
 • Ново
Оценка на продукта:

Sorbern Over the Knee Length Women Ботуши 18CM High Metal Heels Pointed-Toe Plus Size Unisex Fashion Gay Long Ботуши Lage Size

12390 ПрепорачувамСите чевли се направениза ред,па ние треба 57 работни обработка дена да се направи чевли за вас.Ако сте итна потреба, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате.За екстра големи чевли, тоа треба подолго време на процесот,ве молиме да се прошири цел превозот време за нас по цел.Обичај сјајна стп боја и мат стп боја на располагање.Систем ГОЛЕМИНИ S U...

BGN 180.00 200.00
ANNYMOLI дамски зимни ботуши с топла естествена кожа зайче и снегоходки платформа клинове ботильоны светкавица обтегач на ремъка нисък ток 2018 Обувки
 • Ново
Оценка на продукта:

ANNYMOLI дамски зимни ботуши с топла естествена кожа зайче и снегоходки платформа клинове ботильоны светкавица обтегач на ремъка нисък ток 2018 Обувки

Можете да го видите вистинското чевли видео на КомпјутерANNYMOLI Жените Зимски Чизми Топло Вистински Зајакот Крзно Снег Чизми на Платформа Оптоварување Глуждот Чизми Патент Тока Рака Ниска Пета Чевли 2018

BGN 51.00 98.40