• Ново
Инвертор ултра ниско вътрешно съпротивление Mos полеви транзистор HY4008W 80V 200A TO-247

Инвертор ултра ниско вътрешно съпротивление Mos полеви транзистор HY4008W 80V 200A TO-247

Buyers rating:
BGN 9.60

Брой продукти

Инверторот ултра ниска внатрешна отпорност MOS областа ефект транзистори HY4008 W 80 V 200 A ДА-247 '

Други функции

Тип:
Детайли Климатик

Най-добри сделки

95% нов добър работещ климатик, дъска дисплей дъска GAL0411GK-22BPH1 се използва дъска
 • Ново
Оценка на продукта:

95% нов добър работещ климатик, дъска дисплей дъска GAL0411GK-22BPH1 се използва дъска

Добредојдовте !Драги пријатели , Нашите опис на производот 95% нови и 90% ново значење втора рака производи, 100% ново значење на нов производ.Забелешка : понекогаш на изглед на втората рака производи ќе имаат малку нула, но не влијае врз работата на машината, купувачот ако умот ве молиме да не купи.ви благодаримеКога ќе го добиете производот има проблеми, ве молиме контактирајте со продавачот, а не да се спомене случаен спор, ние ќе го реши проблемот заедно.Здраво пријател кога ќе го потврди редот ,pls направи сигурни дека Вашата одбор и моделот е иста со нас ,ако не и исти pls пратите фотографија до нас проверете,ви благодаримеИспорака метод : Кина пост воздух mail,1560days пристигнат,.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.Квалитет : 100% тестирани пред испорака .Гаранција : 2 месеци гаранција.Answer : ___________________________ Note : Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co.,ltd.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад...

BGN 60.80
95% нов добра работа за климатик pc board печатна платка m3zf3a 30033106 дънната платка е в продажба
 • Ново
Оценка на продукта:

95% нов добра работа за климатик pc board печатна платка m3zf3a 30033106 дънната платка е в продажба

Испорака метод : Кина пост воздух mail,1560days пристигнат,.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.Квалитет : користи (90% нови) и 100% тестирани пред испорака .Минималната количина : 1pcsГаранција : 1 месеци гаранција.100% тестирани за клима уред pc одбор коло M3 ZF3 A 30033106 плоча на продажба(Драг пријател кога ќе го потврди редот pls проверете уште еднаш вашиот одбор ,ако не и исти pls ни кажете или да ја испратите вашата слика за нас ,ви благодариме)Answer : ___________________________ Note : Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу LISI technology co.,ltd.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад...

BGN 74.00 78.40
Мюсюлманин се моли Ислямски азан настолни часовници 1500 city Azan Clock Athan Adhan краката към qibla Erwin молитва
 • Ново
Оценка на продукта:

Мюсюлманин се моли Ислямски азан настолни часовници 1500 city Azan Clock Athan Adhan краката към qibla Erwin молитва

Заврши azan за сите молитви (со контрола на јачина на звук)Молитва пати за повеќето градови од целиот светQibla насока(во однос на Север)Hijri и Грегоријанскиот календарЗаврши azan за сите молитвиСе карактеризира АЛHARAMEEN часот, со висок квалитет Azan звукот за сите молитви со azan контрола на јачина на звук опремени во сите часовник модели.*Девет систем taqweem програмиран во часовникотАЛHARAMEEN користи локалните taqweem или повеќето широко се користи taqweem систем за вашиот град...

BGN 24.00 26.00
95% нов добра работа за климатик външно тяло PC такса KFR-120W/S-590 kfr-120W/S-511q дънната платка
 • Ново
Оценка на продукта:

95% нов добра работа за климатик външно тяло PC такса KFR-120W/S-590 kfr-120W/S-511q дънната платка

100% тестирани за Midea клима уред надворешна единица pc одбор KFR120 W / S590 KFR120 W / S 511 Q плоча на продажбаДобредојдовте !Драги пријатели , Нашите опис на производот...

BGN 83.00 88.00
95% чисто нов работи добре за кондициониране на въздуха компютърна дънна платка KFR-26GW/DY-Q1 на slae
 • Ново
Оценка на продукта:

95% чисто нов работи добре за кондициониране на въздуха компютърна дънна платка KFR-26GW/DY-Q1 на slae

Испорака метод : Кина пост воздух mail,1560days пристигнат,.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.Квалитет : користи (90% нови) и 100% тестирани пред испорака .Минималната количина : 1pcsГаранција : 1 месеци гаранција.100% тестирани за климатизација компјутер матична плоча KFR26 GW / DYQ1 на slaeЗдраво пријател кога ќе го потврди редот pls се погрижи Вашиот табла и екранот е ист како нашиот одбор фотографија ,ви благодаримеAnswer : ___________________________ Note : Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co.,ltd.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад...

BGN 74.00 78.40
част климатик a / c дренажна помпа малка или голяма един пулверизатор
 • Ново
Оценка на продукта:

част климатик a / c дренажна помпа малка или голяма един пулверизатор

Се применуваат : На корисен модел се користи главно за кабинетот, клима уред или таванот тип клима уред, и кондензација на вода генерирани на испарувачот е принуден да се испушта надвор кога ладење или dehumidification е извршена...

BGN 38.32
95% нова добра работа за Централна дънната платка климатик MDV-D22T2.D.1. 3-1 MDV-D22T2 (НЕТО) компютърна такса
 • Ново
Оценка на продукта:

95% нова добра работа за Централна дънната платка климатик MDV-D22T2.D.1. 3-1 MDV-D22T2 (НЕТО) компютърна такса

Добредојдовте !Драги пријатели , Нашите опис на производот 95% нови и 90% ново значење втора рака производи, 100% ново значење на нов производ.Забелешка : понекогаш на изглед на втората рака производи ќе имаат малку нула, но не влијае врз работата на машината, купувачот ако умот ве молиме да не купи.ви благодаримеКога ќе го добиете производот има проблеми, ве молиме контактирајте со продавачот, а не да се спомене случаен спор, ние ќе го реши проблемот заедно.Здраво пријател кога ќе го потврди редот ,pls направи сигурни дека Вашата одбор и моделот е иста со нас ,ако не и исти pls пратите фотографија до нас проверете,ви благодаримеИспорака метод : Кина пост воздух mail,1560days пристигнат,.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.Квалитет : 95% нови 100% тестирани пред испорака .Гаранција : 2 месеци гаранција.Answer : ___________________________ Note : Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co.,ltd.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад...

BGN 80.00 84.80
95% от good working for air conditioning board Computer KFRd-120LWE 50093 50258 pc board on sale
 • Ново
Оценка на продукта:

95% от good working for air conditioning board Computer KFRd-120LWE 50093 50258 pc board on sale

Испорака метод : Кина пост воздух mail,1560days пристигнат,.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.Квалитет : користи (90% нови) и 100% тестирани пред испорака .Минималната количина : 1pcsГаранција : 1 месеци гаранција.100% тестирани за климатизација Компјутер одбор KFRd120 LWE 50093 50258 pc одбор на продажбаЗдраво пријател кога ќе го потврди редот pls направи сигурни дека Вашата одбор е ист како нашиот одбор фотографијата ,Ако не се исти pls испратите ваша слика за нас ,ви благодаримеAnswer : ___________________________ Note : Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу technology co.,ltd.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад...

BGN 84.80
95% нов добра работа за климатик 30224403 zb2 Z4415-M coil machine pc board такса за захранване на дънната платка
 • Ново
Оценка на продукта:

95% нов добра работа за климатик 30224403 zb2 Z4415-M coil machine pc board такса за захранване на дънната платка

100% тестирани за Gree клима уред 30224403 ZB2 Z4415M серпентина машина pc одбор напојување одбор плочаВе молиме проверете ја вашата одбор истиот троа ни фотографија.ако не ист pls испратите ваша слика за нас ,ви благодаримеИспорака метод : Кина пост воздух mail,1560days пристигнат,.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.Квалитет : користи (90% нови) и 100% тестирани пред испорака .Минималната количина : 1pcsГаранција : 1 месеци гаранција.Answer : ___________________________ Note : Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co.,ltd.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад...

BGN 75.00 80.00
95% нов добър работещ климатик дънна платка JUK7. 820. 163 в продажба
 • Ново
Оценка на продукта:

95% нов добър работещ климатик дънна платка JUK7. 820. 163 в продажба

100% тестирани климатизација плоча JUK7.820.163 JUK6.672.230 на продажбаИспорака метод : Кина пост воздух mail,1560days пристигнат,.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.Квалитет : користи (90% нови) и 100% тестирани пред испорака .Минималната количина : 1pcsГаранција : 1 месеци гаранција.Answer : ___________________________ Note : Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co.,ltd.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад...

BGN 83.00 88.00
100мм cellular керамика, Пенокерамика, керамичен филтър, висока постоянна цирконий
 • Ново
Оценка на продукта:

100мм cellular керамика, Пенокерамика, керамичен филтър, висока постоянна цирконий

Име на производ : 100mm Саќе керамички, пена керамички, керамички филтер, висока температура отпорни циркониТекстурата на материјалот : Циркониум оксидгустина : 0.78 g / cm3 Термички шок : 19 / вторГустина : 20 ppi compressive strength : 2.1 Mpa Flexural сила : Порозност : 90% коефициент на Топлинска спроводливост : 53 W / (м.к)Циркони содржина : > 95% Слободен силициум содржина : Modulна еластичност : > 1200 Gpa Poisson сооднос : 0.29 MResistivity : 2.19 x 10 4 Ω / cm2 Синтерување температура : 1730 СТЕ CПовршина : honeycombed '

BGN 44.80
95% нов добра работа за инвертор климатик kfr-26w 77vzbp дънната платка на компютъра rza-4-5174-179-хх-1 в продажба
 • Ново
Оценка на продукта:

95% нов добра работа за инвертор климатик kfr-26w 77vzbp дънната платка на компютъра rza-4-5174-179-хх-1 в продажба

100% тестирани за hisense инвертер клима уред kfr26w 77vzbp Компјутер матична плоча rza45174179xx1 на продажбаИспорака метод : Кина пост воздух mail,1560days пристигнат,.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.Квалитет : користи (90% нови) и 100% тестирани пред испорака .Минималната количина : 1pcsГаранција : 1 месеци гаранција.Answer : ___________________________ Note : Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co.,ltd.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад...

BGN 99.00 105.60
Непостоянен пулс, такси шофьор Тесла, SKP, шофьор DRSSTC
 • Ново
Оценка на продукта:

Непостоянен пулс, такси шофьор Тесла, SKP, шофьор DRSSTC

Првото издание е надвор од акциите, а второ издание е направен Ве молиме да се јавите на сопственикот за датум на испорака пред да фотографирате, фотографијата.Дизајнер : Црна (гранка форум ID) и Schrodinger на мачкаОва бебе е дел од заварени заврши вози лист, и не содржи никакви други додатоци...

BGN 108.80
95% нов добър работен FO климатик дънна платка m303f1j 30133010 печатна платка pc board grj302-a1 е в продажба
 • Ново
Оценка на продукта:

95% нов добър работен FO климатик дънна платка m303f1j 30133010 печатна платка pc board grj302-a1 е в продажба

Испорака метод : Кина пост воздух mail,1560days пристигнат,.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.Квалитет : користи (90% нови) и 100% тестирани пред испорака .Минималната количина : 1pcsГаранција : 1 месеци гаранција.100% тестирани за Gree клима уред плоча m303f1j 30133010 коло pc одбор grj302a1 на продажба(Драг пријател кога ќе го потврди редот pls кажете ни ги вашите стари baord се бројот на моделот ,благодарение)Answer : ___________________________ Note : Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу LISI technology co.,ltd.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад...

BGN 75.00 80.00
Th01 жидкокристаллическая литиева батерия 12V24V индикаторный дисплей за откриване на остатъчни капацитет
 • Ново
Оценка на продукта:

Th01 жидкокристаллическая литиева батерия 12V24V индикаторный дисплей за откриване на остатъчни капацитет

modname=ckeditorНа следната слика е ПВЦ налепница ефект Ако е потребно, ве молиме кликнете на линкот подолу за да се приклучат на шопинг кошничка ~!Купувачот е инструкции : опрема панел и не производ делови се прикажани на инсталација план не се вклучени во производот!!!

BGN 14.40
Drive Free AVR ISP Downloader, USBISP ASP Download Line, USB Burn AT 51 програмист
 • Ново
Оценка на продукта:

Drive Free AVR ISP Downloader, USBISP ASP Download Line, USB Burn AT 51 програмист

modname=ckeditorАко ви се отвори горенаведената адреса не се појави верзија содржини, повеќето од адресата на текст за грешка, ве молиме да копирате адресата директно до лентата за адреса отвори.Во споредба со ZF007, ZF009+ ги има следните подобрувања : · VCC излез може да биде избран како 5 V од 3,3 V од страна на софтвер· може да се обезбеди енергија или без напојување со цел коло од страна на софтвер избор· ја има функцијата на часовникот излез, која може да се користи за да го отклучите целна чип кога часовникот параметри се соодветно конфигурирана во некој· поддржува повеќе чип модели и поддржува заеднички EEPROM пишување· на надворешната школка додава интерфејс дефиниција марко, го олеснува не се стандардни врска жици· нема 64 K капацитет граница· * * во прилог на напојување авто обнова на осигурувачот, сите излезниот сигнал иглички додадете бафер отпор, подобра заштита на симнувачотСметка на праткатаZF009+ симнувачот X1700mm долго 10 P кабел X1.Поврзани со препоракаИнтерфејс дефиницијаоперативен систем Windows XP, Windows7, Windows8 и Windows10 може да се поддржат и 32 бита и 64 битаТоа може да се користи за фирмверот горење на AVR чип на Arduino одбор.Arduino УНО Р3 фирмверот горат референца туторијал : Arduino Mega2560 фирмверот горат референца туторијал : Поддржани чип вид табела : (Забелешка : бидејќи домаќин компјутерски софтвер, исто така, го поддржува и на други хардвер производи, така што не сите софтверот може да поддржи некои модели, ве молиме да ги наведете моделите наведени овдеСите видови на чипови со L може да се избере истиот модел, наместо.AT89 S51,AT89 S52,AT89 S8253,AT89 S2051,AT89 S4051,AT86 RF401,AT90 CAN32,AT90 CAN64,AT90 CAN128,AT90 PWM2,AT90 PWM2 B,AT90 PWM3,AT90 PWM3 B,AT90 PWM81,AT90 PWM216,AT90 PWM316,AT90 S1200,AT90 S2313,AT90 S2323,AT90 S2343,AT90 S4414,AT90 S4433,AT90 S4434,AT90 S8515,AT90 S8535,AT90 SCR100 H,AT90 USB82,AT90 USB162,AT90 USB646,AT90 USB647,AT90 USB1286,AT90 USB1287,ATmega8,ATmega8 A,ATmega8 U2,ATmega8 HVA,ATmega16,ATmega16 A,ATmega16 HVA,ATmega16 HVB,ATmega16 M1,ATmega16 U2,ATmega16 U4,ATmega32,ATmega32 A,ATmega32 C1,ATmega32 HVB,ATmega32 M1,ATmega32 U2,ATmega32 U4,ATmega32 U6, ATmega48,ATmega48 P,ATmega48 PA,ATmega64,ATmega64 A,ATmega64 C1,ATmega64 M1,ATmega88,ATmega88 P,ATmega88 PA,ATmega103,ATmega128,ATmega128 A,ATmega128 RFA1,ATmega161,ATmega162,ATmega163, ATmega164 P,ATmega164 PA,ATmega165,ATmega165 P,ATmega168,ATmega168 P,ATmega168 PA,ATmega169, ATmega169 P,ATmega323,ATmega324,ATmega324 PA,ATmega325,ATmega325 P,ATmega328 P,ATmega329,ATmega329 P,ATmega406,ATmega640,ATmega644,ATmega644 P,ATmega644 PA,ATmega645,ATmega649,ATmega1280,ATmega1281,ATmega1284 P,ATmega2560,ATmega2561,ATmega3250,ATmega3250 P,ATmega3290,ATmega3290 P,ATmega6450,ATmega6490,ATmega8515,ATmega8535,ATtiny12,ATtiny13,ATtiny13 A,ATtiny15,ATtiny22,ATtiny24,ATtiny24 A,ATtiny25,ATtiny26,ATtiny28,ATtiny43 U,ATtiny44,ATtiny44 A,ATtiny45,ATtiny48,ATtiny84,ATtiny85,ATtiny88,ATtiny167,ATtiny261,ATtiny261 A,ATtiny461,ATtiny861,ATtiny861 A,ATtiny2313,ATtiny2313 AПо продажба на услуги : Ако квалитетот на стоката, ние нудиме следниве попродажбата на услугата, како на пример, ако купите овој производ, тоа е, вие се согласувате со следните услови : Во рок од 7 дена од денот на слободни врати, сите товарни (претпоставуваме се врати превозот трошоци платени од страна на нас до купувачот на сметка во Alipay, одби да плати, ние испрати обичните курир на купувачот на товар, купувачи се курир давачки или да ги користите SF води кон повеќе товар на товар на купувачот).

BGN 14.40
20pcs 5мм вътрешна резба-водоустойчив превключвател на капака на кутията за изтегляне
 • Ново
Оценка на продукта:

20pcs 5мм вътрешна резба-водоустойчив превключвател на капака на кутията за изтегляне

Име на производ за да се Префрлате Прекинувач Поклопец Навој Дупка со Дијаметар од 5mm / 1 / 5" Вкупната Големина 13.5 x 15mm / 0.53" x 0.59"(D*H) Материјал Гума, Пластична & Метална Боја Црна

BGN 11.87
95% чисто нов и тестван за дънната платка климатик PC board control board SE78A628G03AT в продажба
 • Ново
Оценка на продукта:

95% чисто нов и тестван за дънната платка климатик PC board control board SE78A628G03AT в продажба

Добредојдовте !Драги пријатели , Нашите опис на производот 95% нови и 90% ново значење втора рака производи, 100% ново значење на нов производ.Забелешка : понекогаш на изглед на втората рака производи ќе имаат малку нула, но не влијае врз работата на машината, купувачот ако умот ве молиме да не купи.ви благодаримеКога ќе го добиете производот има проблеми, ве молиме контактирајте со продавачот, а не да се спомене случаен спор, ние ќе го реши проблемот заедно.Здраво пријател кога ќе го потврди редот ,pls направи сигурни дека Вашата одбор и моделот е иста со нас ,ако не и исти pls пратите фотографија до нас проверете,ви благодаримеИспорака метод : Кина пост воздух mail,1560days пристигнат,.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.Квалитет : 100% тестирани пред испорака .Гаранција : 2 месеци гаранција.Answer : ___________________________ Note : Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co.,ltd.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад...

BGN 83.00 88.00
95% чисто нов работи добре за климатик касета дънна платка на КОМПЮТЪР дъска Z71351H 30227028 GRZ71-A4 в продажба
 • Ново
Оценка на продукта:

95% чисто нов работи добре за климатик касета дънна платка на КОМПЮТЪР дъска Z71351H 30227028 GRZ71-A4 в продажба

Испорака метод : Кина пост воздух mail,1560days пристигнат,.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.Квалитет : користи (90% нови) и 100% тестирани пред испорака .Минималната количина : 1pcsГаранција : 1 месеци гаранција.100% тестирани за Gree клима уред касета плоча pc одбор Z71351 H 30227028 GRZ71A4 за продажбаAnswer : ___________________________ Note : Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co.,ltd.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад...

BGN 80.00