• Ново
THINKTHENDO САМ Занаятите 16.5 cm метална дръжка чанта рамка целувка Ключалката за заключване на дръжката арка за DIY в чантата си чанта мода 2 Размерът на нова

THINKTHENDO САМ Занаятите 16.5 cm метална дръжка чанта рамка целувка Ключалката за заключване на дръжката арка за DIY в чантата си чанта мода 2 Размерът на нова

Buyers rating:
-37 % BGN 5.00
BGN 8.00

Брой продукти

торба торба
2017 DIY Занает 16.5 cm Метал Чанта Справи со Рамка Бакнеж Затворач за Заклучување се Справи со Лак За DIY Чанта Торба Мода 2 Size Нова Мода Рачка
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Убава класична метал чанта рамка се справи со Шиење дупки и лесно да се инсталира Гроздобер стил да се Применуваат : кеси/чанта/паричникот правење 2 видови за да изберете : 1# 2#, како слика се прикажува Материјал : Алуминиум Големина : 16.5 cm/6.49"(приближно) Боја : Бронзени Количина : 1 компјутер Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Чанта Рамка(други додатоци демо на сликата не е вклучена.)

Други функции

търговска марка:
THINKTHENDO
Материал:
Метални
Тип:
да се справят
Номер На Модела:
3TJ00286-2
Тегло:
90g

Най-добри сделки

1античен месинг триглицеридный слайдер и обтегач за регулируеми колани
 • Ново
Оценка на продукта:

1античен месинг триглицеридный слайдер и обтегач за регулируеми колани

1" Античкиот Месинг triglide лизгачот & тока за прилагодливи ремениАнтичкиот Месинг заврши triglide и тока сет за прилагодливи чанта ремени.Овие triglide и токи се околу 3.2 cm x 2.3 см 50 парчињасо ентериер големина од околу 2,5 см x 1.2 см 50piecesОвој сет содржи и triglide и тока кој ќе треба да се изгради вашиот прилагодливи чанта за на рака.Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 68.80
цветни бонбони цвят ключалката малко по женски портфейл рамка метална закопчалка 11 цвята 8.5 см DIY чанта Материал аксесоари 5 бр./лот
 • Ново
Оценка на продукта:

цветни бонбони цвят ключалката малко по женски портфейл рамка метална закопчалка 11 цвята 8.5 см DIY чанта Материал аксесоари 5 бр./лот

DIY торба златна устаоваа цена е само за метален затворачматеријал : цинк легура5pcs / многуако треба да изберете боја, pls остави порака за боја Бр...

BGN 16.00 17.44
30 комплекта 22*22 мм нов висококачествен метален заключване Spuare Twist lock chain аксесоари Чанти за куфара чанта в чантата си като търговия на едро
 • Ново
Оценка на продукта:

30 комплекта 22*22 мм нов висококачествен метален заключване Spuare Twist lock chain аксесоари Чанти за куфара чанта в чантата си като търговия на едро

Информации за производот Име : Код Количина : 30 комплети Големина : мали 22*22mm голема 28*28mm Боја : Светло злато,сребро Материјал : цинк легура Слика : Вистински фотографии Набавка : Фабрика директни

BGN 24.00
Куфар с колела ремонт на резервни части за багаж 360 Spinner оттичане тъпо високо качество на колела за куфари 1 бр.
 • Ново
Оценка на продукта:

Куфар с колела ремонт на резервни части за багаж 360 Spinner оттичане тъпо високо качество на колела за куфари 1 бр.

Кликнете на сликата за повеќе големина.Опис 1 100% сосема нов и висок квалитет.2 Ние ќе им даде соодветни завртки и поддршка на алатки...

BGN 14.00 15.44
2 бр. / лот мода KZ Сплит кожена чанта обтегач ръчно изработени обтегач раница обтегач за направи си САМ аксесоари за чанти KZ00034
 • Ново
Оценка на продукта:

2 бр. / лот мода KZ Сплит кожена чанта обтегач ръчно изработени обтегач раница обтегач за направи си САМ аксесоари за чанти KZ00034

Бесплатен Превозот на МОДАТА KZ Кожна Торба Тока рачно изработени Тока Ранец Тока за DIY Чанта Додатоци1.материјал : кожа 2.боја : Како на сликата 3.должина : 5cm 4.широк : 2.8 5 cm.пакет се вклучени : 2 парчиња / многу Useage : Совршен за торба Чанта прави Забелешка : 1.Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness / contrast settings итн, на тон на боја на вебсајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков...

BGN 11.18
8 форма на Омар с извити скоби на Модула куки ключодържател чанти, раница, чанта чанта злато сребро бронз кука 30 бр./лот
 • Ново
Оценка на продукта:

8 форма на Омар с извити скоби на Модула куки ключодържател чанти, раница, чанта чанта злато сребро бронз кука 30 бр./лот

8 форма Hummer Clasps Пролет Клипови Snap Куки Keychain Кеси Ранец торба чанта злато сребро бронза кука 30pcs / многу бесплатен превозотматеријал : алуминиумскиголемина : како pictues,КОЛИЧИНА : 30pcs / многубоја : четири бои, оставете порака која боја со која количина што треба.​

BGN 34.00 36.00
2 елемента старинни бронзови тонове метална арка рамка целувка Ключалката за заключване на дръжката на съединителя са подходящи монети в чантата си чанта да прави
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента старинни бронзови тонове метална арка рамка целувка Ключалката за заключване на дръжката на съединителя са подходящи монети в чантата си чанта да прави

2 парчиња Гроздобер Бронза Тон Метал Лак Рамка Бакнеж Затворач за Заклучување се Справи со Спојки Одговара Монети Чанта Чанта на Одлуки Наоди 20cmСостојба 100% НовиСтил / Тип Чанта Торба Затворач Заклучување DIY Материјал Легура(Кадмиум Слободни) Големина Приближно : 20x11.5cm(7 4 / 8" x4 4 / 8") Дупка големина : 6.5 mm( 2 / 8") Дебелина : 12mm( 4 / 8") Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Бронза на Ѕвонење Количество 2 Компјутери на Дел НЕ...

BGN 13.00 14.32
Мода розово злато направи си САМ чантата си чанта метален правоъгълник рамка целувка Закопчалката на съединителя Дръжка чанти прави 20 см
 • Ново
Оценка на продукта:

Мода розово злато направи си САМ чантата си чанта метален правоъгълник рамка целувка Закопчалката на съединителя Дръжка чанти прави 20 см

Моден Розово Злато DIY Чанта Торба Метал Правоаголна Рамка Бакнеж Затворач Спојки се Справи со Чанта Одлуки 20cmСостојба 100% НовиСтил / Тип Чанта Торба Затворач Заклучување DIY Материјал Легура(Кадмиум Слободни) Големина Приближно : 20x15cm Дебелина : 14mm Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Боја на Злато се Зголеми Количеството 1 Компјутер

BGN 12.00 12.78
TANQU нова цветна продълговати изкуствена изкуствена кожа дръжка за Obag '50 Bag Body продълговати дръжка за по-O Bag O50' аксесоар
 • Ново
Оценка на продукта:

TANQU нова цветна продълговати изкуствена изкуствена кожа дръжка за Obag '50 Bag Body продълговати дръжка за по-O Bag O50' аксесоар

МОЖЕБИ КАКО ШТО СЕ : СТАВИ @EXPStore00019 во Ali Express СТАН лентата за пребарување добиете купонотОвој Триаголник се Справи може да се користи на O50' торба само,не е погоден за класичен / мини големина obag или OChic торба.Уникатен дизајн ја прави вашата торба покажуваат различен стил.Материјал : Faux стп кожа Боја : Како на слика покажува Забелешка : метал копчето на Триаголник се справи со не можат да бидат компатибилни со оригинални Obag'50 назад рака...

BGN 20.00 21.60
XZXBBAG чанта резервни части, аксесоари украшение сладък пухкав Еднорог чанта с висулка жени плюшено топка чанта украса на верига халка ключодържател
 • Ново
Оценка на продукта:

XZXBBAG чанта резервни части, аксесоари украшение сладък пухкав Еднорог чанта с висулка жени плюшено топка чанта украса на верига халка ключодържател

100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Името : Торба Додатоци Украс Симпатична Меки Еднорог Торба Pendant Материјал : СТП Кожа + Кадифен Конверзија : 1inch=2.54 см, 1cm=0.393 инчи Големина : 8 СМ Пакетот вклучува : 1 * Торба Додатоци Украс Симпатична Меки Еднорог Торба Pendant ЗАБЕЛЕШКА 1.Големина за прирачник meas urement, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен...

BGN 2.00 2.54
30шт цвете метал сгъваема чанта в чантата си, кука за чанта закачалка/чантата кука/притежателя чанти мивка чанта сгъваема маса декор DHL безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

30шт цвете метал сгъваема чанта в чантата си, кука за чанта закачалка/чантата кука/притежателя чанти мивка чанта сгъваема маса декор DHL безплатна доставка

30pcs / многу круг гроздобер торба кука чанта закачалка Виткање свитлива Чанта / Чанта / Торба Табела Кука Висат Носителот на курирската служба DHL бесплатен превозотМатеријал : АлуминиумскиНа маса дебелина мора да биде под 5cmпред пати : 6.5cm X4.5cmпо пати големина : 10.5cm X5cm.Количина : 30pcs / многу, ве молиме оставете порака за кој вид на боја сакате, ако има некој нема информации во ред, јас ќе го испратам од смесата.

BGN 170.00 179.20
50шт 10мм (вътре) Push Gate Snap Hook Омар въртяща се закопчалка за чанти
 • Ново
Оценка на продукта:

50шт 10мм (вътре) Push Gate Snap Hook Омар въртяща се закопчалка за чанти

50pcs 10мм (внатре) Притисни Портата Snap Кука Hummer Вртливата Clasps За ТорбаГолемина на : внатрешен 10 12mm Количина : 50 компјутери / Многу Боја : Светло ЗлатоАко ви треба други бои , ве молиме контактирајте со нас слободно .Да нарачате повеќе ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за сопствени листата со комбинирани превозот.Следење на вебсајтот од : http : / / ( www.17track.net)Превозот 1...

BGN 60.80
FGGS-Name Address Label диня червени мека пластмаса не е вашата чанта модел багажная етикет
 • Ново
Оценка на продукта:

FGGS-Name Address Label диня червени мека пластмаса не е вашата чанта модел багажная етикет

Име На Производ : Багаж Ознака;Материјал : Мека ПластикаВкупната Големина : 10.3 x 6.8 x 0.4 cm / 4.1" x 2.7" x 0.16"(L*W*T);Рака Големина : 1 x 13cm / 0.4" x 5.1"(Ширина*Дебелина)Боја : Црвена Лубеница, Црна, БелаТежина : 28gДизајниран со хумористични зборови;Не Вашата Торба!; Оваа Ознака за багаж ужива јасно пластика прозорец кој ги штити етикета со линии за идентификување на Вашето Име, Адреса, Телефонски број и Email.Доаѓа со рака за прикачување на рачка на вашиот багаж или куферот.Пакет Содржина : 1 x Багаж ОзнакаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 1.92
10шт 12.5 см метален портфейл рамка дръжка за клатча чанти аксесоари като целувка Закопчалката заключване античен бронз чанти железария
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт 12.5 см метален портфейл рамка дръжка за клатча чанти аксесоари като целувка Закопчалката заключване античен бронз чанти железария

10pcs 12.5 cm Метал Чанта Рамка Рачка за Спојки Торба Чанти Додатоци Одлуки Бакнеж Затворач Заклучување на Античкиот Бронза Кеси ХардверОпис на Материјал : Метал Боја : бакар Големина : 12.5 cm Функција : Убава класична метал чанта рамка рачка; Шиење дупки и лесно да се инсталира ; Гроздобер стил...

BGN 28.00 29.74
40 x 28 мм верижни линия писалка контур тяга пръстен за чанта и чантата на притежателя на колан
 • Ново
Оценка на продукта:

40 x 28 мм верижни линия писалка контур тяга пръстен за чанта и чантата на притежателя на колан

40 x 28mm Синџир циклуси се Справи со јамка се повлече прстен за торба и чанта рака носителотИнформации За Производот достапни во 20 КОМПЈУТЕРИ боја : златнаПовеќе Метал Рака Лизгачот & Тока Избори, Ве Молиме Кликнете Подолу На Сликата : Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...

BGN 54.40
12 см Бронзова рамка чантата си без панти
 • Ново
Оценка на продукта:

12 см Бронзова рамка чантата си без панти

12cm Бронза Чанта рамка без јамкиИнформации За ПроизводотQuatity : 10Големина : 12 cmБоја : БронзениПовеќе Чанта Рамка За Избори, Ве Молиме Кликнете Подолу На Сликата : Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...

BGN 60.80
5шт розови глави цветове, релеф на прозрачни кристали и метална рамка сцепление целувка Закопчалката заключване мода чанта в чантата си чанта на дръжката част от 20c
 • Ново
Оценка на продукта:

5шт розови глави цветове, релеф на прозрачни кристали и метална рамка сцепление целувка Закопчалката заключване мода чанта в чантата си чанта на дръжката част от 20c

Состојба 100% НовиСтил / Тип Чанта Торба Затворач Заклучување Материјал Легура(Кадмиум Слободни) Големина Приближно : 20cm Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Бронза Тон / Сребрен Тон / Gunmetal / Злато Позлатен Количество 5 Компјутери на Дел НЕ...

BGN 60.00 66.98