• Ново
THINKTHENDO 2017 мода 10 см квадратна метална рамка целувка с цип за химикалки чанта портфейла в Чантата си САМ реколта за дамски чанти и аксесоари

THINKTHENDO 2017 мода 10 см квадратна метална рамка целувка с цип за химикалки чанта портфейла в Чантата си САМ реколта за дамски чанти и аксесоари

Buyers rating:
-52 % BGN 1.00
BGN 2.08

Брой продукти

торба торба
2017 Мода 10cm Квадратна Метална Рамка Бакнеж Затворач За Справи со Чанта Чанта Паричникот DIY Гроздобер Жените Торба Додатоци 1 PC Нови
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Убава класична плоштадот дизајн за Шиење дупки и лесно да се инсталира Супер мини рамка Гроздобер стил изгледа Одговара за : кеси/чанта Спецификации : Тип : Монета чанта метални рамки Материјал : Метал Големина : 10см/3.94"(приближно) Боја : Сребро Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Чанта Рамка(други додатоци демо на сликата не е вклучена.)

Други функции

търговска марка:
THINKTHENDO
Материал:
Метални
Тип:
да се справят
Номер На Модела:
3TJ00267
Тегло:
22g

Най-добри сделки

Куфар с колела ремонт на резервни части за багаж 360 Spinner оттичане тъпо високо качество на колела за куфари 1 бр.
 • Ново
Оценка на продукта:

Куфар с колела ремонт на резервни части за багаж 360 Spinner оттичане тъпо високо качество на колела за куфари 1 бр.

Кликнете на сликата за повеќе големина.Опис 1 100% сосема нов и висок квалитет.2 Ние ќе им даде соодветни завртки и поддршка на алатки...

BGN 14.00 15.44
2 елемента старинни бронзови тонове метална арка рамка целувка Ключалката за заключване на дръжката на съединителя са подходящи монети в чантата си чанта да прави
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента старинни бронзови тонове метална арка рамка целувка Ключалката за заключване на дръжката на съединителя са подходящи монети в чантата си чанта да прави

2 парчиња Гроздобер Бронза Тон Метал Лак Рамка Бакнеж Затворач за Заклучување се Справи со Спојки Одговара Монети Чанта Чанта на Одлуки Наоди 20cmСостојба 100% НовиСтил / Тип Чанта Торба Затворач Заклучување DIY Материјал Легура(Кадмиум Слободни) Големина Приближно : 20x11.5cm(7 4 / 8" x4 4 / 8") Дупка големина : 6.5 mm( 2 / 8") Дебелина : 12mm( 4 / 8") Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Бронза на Ѕвонење Количество 2 Компјутери на Дел НЕ...

BGN 13.00 14.32
1античен месинг триглицеридный слайдер и обтегач за регулируеми колани
 • Ново
Оценка на продукта:

1античен месинг триглицеридный слайдер и обтегач за регулируеми колани

1" Античкиот Месинг triglide лизгачот & тока за прилагодливи ремениАнтичкиот Месинг заврши triglide и тока сет за прилагодливи чанта ремени.Овие triglide и токи се околу 3.2 cm x 2.3 см 50 парчињасо ентериер големина од околу 2,5 см x 1.2 см 50piecesОвој сет содржи и triglide и тока кој ќе треба да се изгради вашиот прилагодливи чанта за на рака.Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 68.80
2 инча цинк сплав овална отвор 50 mm никел винт люверс голям сребърен металик портфейл люверсы 20 бр/лот
 • Ново
Оценка на продукта:

2 инча цинк сплав овална отвор 50 mm никел винт люверс голям сребърен металик портфейл люверсы 20 бр/лот

2 инчен цинк легура Овална Отворот 50mm Никел завртка grommet Голема Сребрена Метал Чанта Grommets 20pcs / многуИнформации За ПроизводотQuatity : 20 поставуваГолемина : 2 инчи ( 50mm ) внатрешна должинаБоја : НикелНие нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...

BGN 60.80
50шт 7 цвята 16 мм открит d пръстен старо злато обтегач на колана, цинк сплав железария метал D пръстен за чанти хардуерни аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

50шт 7 цвята 16 мм открит d пръстен старо злато обтегач на колана, цинк сплав железария метал D пръстен за чанти хардуерни аксесоари

Информации за производот Име : Отворена D прстен Количина : 50 компјутери Боја : четка антички месинг Материјал : Цинк легура Слика : Вистински фотографии Набавка : Фабрика директни

BGN 31.20
Водоустойчив калъф за инструменти camera box Studio photography box 208*144*92 мм защитен куфар инструментална кутия с предварително вырезанной пяна 5022
 • Ново
Оценка на продукта:

Водоустойчив калъф за инструменти camera box Studio photography box 208*144*92 мм защитен куфар инструментална кутия с предварително вырезанной пяна 5022

Внатрешни димензии : 208*144*92 ММНадворешни димензии : 232*192*111 MMТежина на празно случај е 0.8 килограмитежината на пена е 80g.

BGN 40.00 46.40
2 бр. / лот мода KZ Сплит кожена чанта обтегач ръчно изработени обтегач раница обтегач за направи си САМ аксесоари за чанти KZ00034
 • Ново
Оценка на продукта:

2 бр. / лот мода KZ Сплит кожена чанта обтегач ръчно изработени обтегач раница обтегач за направи си САМ аксесоари за чанти KZ00034

Бесплатен Превозот на МОДАТА KZ Кожна Торба Тока рачно изработени Тока Ранец Тока за DIY Чанта Додатоци1.материјал : кожа 2.боја : Како на сликата 3.должина : 5cm 4.широк : 2.8 5 cm.пакет се вклучени : 2 парчиња / многу Useage : Совршен за торба Чанта прави Забелешка : 1.Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness / contrast settings итн, на тон на боја на вебсајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков...

BGN 11.18
Несваренные с овална форма, пръстени във вътрешността на 25 мм 1 сантиметър на 50 бр. / лот от златна сплав сбруя мрежи куче котка яка раница, чанта резервни части, аксе?
 • Ново
Оценка на продукта:

Несваренные с овална форма, пръстени във вътрешността на 25 мм 1 сантиметър на 50 бр. / лот от златна сплав сбруя мрежи куче котка яка раница, чанта резервни части, аксе?

25мм незаварени овална прстен за кеси чанти webbing здрав метал занает

BGN 29.73
20pcs чанта конектор чанта изводи 32 x15 mm светло-златист метален заключване
 • Ново
Оценка на продукта:

20pcs чанта конектор чанта изводи 32 x15 mm светло-златист метален заключване

20pcs Чанта Конектор торба наоди 32 x15 mm Светлина Злато метал КодотИнформации За ПроизводотQuatity : 20 компјутериГолемина : 32 x 15 mmБоја : Светло ЗлатоПовеќе Grommet и Миење Избори, ве Молиме Кликнете Подолу на Сликата : Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...

BGN 76.80
8 форма на Омар с извити скоби на Модула куки ключодържател чанти, раница, чанта чанта злато сребро бронз кука 30 бр./лот
 • Ново
Оценка на продукта:

8 форма на Омар с извити скоби на Модула куки ключодържател чанти, раница, чанта чанта злато сребро бронз кука 30 бр./лот

8 форма Hummer Clasps Пролет Клипови Snap Куки Keychain Кеси Ранец торба чанта злато сребро бронза кука 30pcs / многу бесплатен превозотматеријал : алуминиумскиголемина : како pictues,КОЛИЧИНА : 30pcs / многубоја : четири бои, оставете порака која боја со која количина што треба.​

BGN 34.00 36.00
200 бр златен трън огнестрелни шипове с завинчивающимися нитове аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

200 бр златен трън огнестрелни шипове с завинчивающимися нитове аксесоари

200 ПАРЧИЊА Злато Скок Куршум Studs со Screwback Заковки ДодатоциГолемина : 6 mm (Дијаметар) 15(висок)mm Боја : злато Материјал : алуминиум Количина : 200 компјутериПлаќањеНие го прифаќаме Рок на плаќање од страна на Зачувам / Alipay,исто Така, Paypal и Т / Т.Шип документот1 ...

BGN 120.00
XZXBBAG чанта резервни части, аксесоари украшение сладък пухкав Еднорог чанта с висулка жени плюшено топка чанта украса на верига халка ключодържател
 • Ново
Оценка на продукта:

XZXBBAG чанта резервни части, аксесоари украшение сладък пухкав Еднорог чанта с висулка жени плюшено топка чанта украса на верига халка ключодържател

100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Името : Торба Додатоци Украс Симпатична Меки Еднорог Торба Pendant Материјал : СТП Кожа + Кадифен Конверзија : 1inch=2.54 см, 1cm=0.393 инчи Големина : 8 СМ Пакетот вклучува : 1 * Торба Додатоци Украс Симпатична Меки Еднорог Торба Pendant ЗАБЕЛЕШКА 1.Големина за прирачник meas urement, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен...

BGN 2.00 2.54
20sets 65*42 милиметра moon lock собственоръчно woman bag making pressed twist lock briefcase lock for genuine багажника lock
 • Ново
Оценка на продукта:

20sets 65*42 милиметра moon lock собственоръчно woman bag making pressed twist lock briefcase lock for genuine багажника lock

Информации за производот Име : Код Количина : 20 поставува Големина : 65*42mm Боја : Светло злато Материјал : цинк легура Слика : Вистински фотографии Набавка : Фабрика директни

BGN 63.84
50 никелированных порта пружинное о-пръстен 3/4 инча кръгли нажимные защелкивающиеся куки за портмонета и чанти
 • Ново
Оценка на продукта:

50 никелированных порта пружинное о-пръстен 3/4 инча кръгли нажимные защелкивающиеся куки за портмонета и чанти

50 Никел Позлатен Портата Пролет ОПрстен 3 / 4 инчи Круг Притисни Snap Куки за Purses и ЧантиОбјектот наведени е педесет (50) Никел Позлатен Пролет Портата OПрстени, мерење 3 / 4" внатре во дијаметар.Функција : 3 / 4" (20mm) внатре дијаметар1 3 / 16" (31mm) надворешен дијаметар3 / 16" (5mm) дебелинаОвие се одлични за поправка или проширување на вашата чанта и tote торба ремени, исто така, одлично за пелена кеси, компјутерски торби, briefcase, плус многу повеќе...

BGN 62.40
12 см Бронзова рамка чантата си без панти
 • Ново
Оценка на продукта:

12 см Бронзова рамка чантата си без панти

12cm Бронза Чанта рамка без јамкиИнформации За ПроизводотQuatity : 10Големина : 12 cmБоја : БронзениПовеќе Чанта Рамка За Избори, Ве Молиме Кликнете Подолу На Сликата : Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...

BGN 60.80
40 x 28 мм верижни линия писалка контур тяга пръстен за чанта и чантата на притежателя на колан
 • Ново
Оценка на продукта:

40 x 28 мм верижни линия писалка контур тяга пръстен за чанта и чантата на притежателя на колан

40 x 28mm Синџир циклуси се Справи со јамка се повлече прстен за торба и чанта рака носителотИнформации За Производот достапни во 20 КОМПЈУТЕРИ боја : златнаПовеќе Метал Рака Лизгачот & Тока Избори, Ве Молиме Кликнете Подолу На Сликата : Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...

BGN 54.40
30шт цвете метал сгъваема чанта в чантата си, кука за чанта закачалка/чантата кука/притежателя чанти мивка чанта сгъваема маса декор DHL безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

30шт цвете метал сгъваема чанта в чантата си, кука за чанта закачалка/чантата кука/притежателя чанти мивка чанта сгъваема маса декор DHL безплатна доставка

30pcs / многу круг гроздобер торба кука чанта закачалка Виткање свитлива Чанта / Чанта / Торба Табела Кука Висат Носителот на курирската служба DHL бесплатен превозотМатеријал : АлуминиумскиНа маса дебелина мора да биде под 5cmпред пати : 6.5cm X4.5cmпо пати големина : 10.5cm X5cm.Количина : 30pcs / многу, ве молиме оставете порака за кој вид на боја сакате, ако има некој нема информации во ред, јас ќе го испратам од смесата.

BGN 170.00 179.20
30 комплекта 22*22 мм нов висококачествен метален заключване Spuare Twist lock chain аксесоари Чанти за куфара чанта в чантата си като търговия на едро
 • Ново
Оценка на продукта:

30 комплекта 22*22 мм нов висококачествен метален заключване Spuare Twist lock chain аксесоари Чанти за куфара чанта в чантата си като търговия на едро

Информации за производот Име : Код Количина : 30 комплети Големина : мали 22*22mm голема 28*28mm Боја : Светло злато,сребро Материјал : цинк легура Слика : Вистински фотографии Набавка : Фабрика директни

BGN 24.00