• Ново
нова мода стенни часовници Европа diy акрилно огледало за декорация на дома кварцов стенен часовник разтегателен фон хол стикери за стена

нова мода стенни часовници Европа diy акрилно огледало за декорация на дома кварцов стенен часовник разтегателен фон хол стикери за стена

Buyers rating:
-47 % BGN 11.00
BGN 20.64

Брой продукти

Карактеристики : Материјал 1mm дебелина Акрилна Боја Огледало Sliver Огледало Црно Огледало Злато Инсталиран Големина 20cmx45cm Пакет Големина 20cmx20cmx8cm Батерија АА батерии (Не се вклучени)

Други функции

Тип:
Стенен Часовник
Номер На Модела:
Направи си САМ-270
Тегло:
100g
Комбинация:
Комплект от няколко части
Диаметър на:
11см
Тип Мобилност:
Кварц
Материал:
Акрил
Форма:
Геометрична
Стил:
Европа
Ширина:
20cm
Модел:
Натюрморт
Дължина:
450mm
Тип На Дисплея:
Игла
Форма:
Това Е Една Страна
търговска марка:
Ти
Приложимо Настаняване:
дневна
Материал На Корпуса:
Акрил
Вид Стенни Часовници:
1 мм
Характеристика:
1 мм
Цвят:
Огледало треска огледало Черно огледало златно
is_customized:
yes
Поръчка на>= $ 200:
EMS / DHL / Fedex или друго бързо изразяват

Най-добри сделки

8 цветно стъкло пясъчен часовник пясък таймер мода начало декор рожден ден на 3 минути Любовта Свети Валентин подарък Ampulheta Reloj De Arena.
 • Ново
Оценка на продукта:

8 цветно стъкло пясъчен часовник пясък таймер мода начало декор рожден ден на 3 минути Любовта Свети Валентин подарък Ampulheta Reloj De Arena.

2018 нова мода hourglass 1pcs 3 минути четкање тајмер 2.14 Денот на Вљубените подароци ampulheta reloj де аренаГолемина : : Висина 10.5 СМДијаметар 5.5 CM8 боја : Црвена , црна , розова, бела, виолетова , зелена , сина,златнаAnswer : ___________________________ Note : таму ќе биде малку светлообоени песок нечистотии не можат да се избегнат во оваа индустрија, се обидовме да се потрудиме...

BGN 11.00 14.05
14 инча дървена дограма стенни часовници безшумен не тиктака кварцов часовник стенен часовник с термометър влагомер влажност хол
 • Ново
Оценка на продукта:

14 инча дървена дограма стенни часовници безшумен не тиктака кварцов часовник стенен часовник с термометър влагомер влажност хол

2017 Нови Пристигнување Дрвена Рамка Ѕидни Часовници Молчи Не Темпирана за Дневна Соба и Спалната соба Канцеларија Кварц Движење Напојува Батерија (1 х АА Батерија) 14 инчен 35.5 cm Дијаметар Врвен Квалитет

BGN 73.00 76.78
Нов прием на Wb03 почистване модерен декоративен дизайн на мода МДФ стенни часовници дърво, МДФ САМ кръг без рамка 32 см голям си САМ стенен часовник
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов прием на Wb03 почистване модерен декоративен дизайн на мода МДФ стенни часовници дърво, МДФ САМ кръг без рамка 32 см голям си САМ стенен часовник

Бренд : Yurudder Број на Модел : WB03 Име : DIY Модерна Модата Нема Стакло Рамка Ѕиден ЧасовникДимензии : Дијаметар 32cm *Дебелина 9mm Dial Одбор : Заштита на Животната средина МДФ Motivity Тип : Кварц Дисплеј Тип : Игла од Втора рака движење : Издржам Точност во Рамките ±30seconds отстапување секој месец (во нормална температура) Движење12888 Млади Град Кварц движење, Батерија : на една 1.5 V Јаглеродцинк батерии само,не се вклучени...

BGN 46.00 47.98
2017 нови горещи акрилни стенни часовници reloj de pared horloge хол кварцов часовник големи декоративни модерни часовници
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 нови горещи акрилни стенни часовници reloj de pared horloge хол кварцов часовник големи декоративни модерни часовници

2016 година нови топли акрилик ѕиден часовник reloj де споредено horloge дневна соба кварц се види голем декоративни часовници Модерна бесплатен превозот*100% сосема Нов * батерија : АА батерии (Не се вклучени)* материјал : акрилик Огледало * дебелина : 1mm* Боја : Сребро Злато Црна* Dial дијаметар од 15 cm* Примена Големина : 32cm X 45cm

BGN 11.00 18.08
2017 Промоция Акрилни Стил Кафе Продажба На Нови Стенни Часовници Набор От Часовници Кварцови Геометрични Игла С Едно Лице
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 Промоция Акрилни Стил Кафе Продажба На Нови Стенни Часовници Набор От Часовници Кварцови Геометрични Игла С Едно Лице

2016 Промоција Акрилик Стил Кафе Продажба на Нови Ѕиден Часовник местење Види Часовници Кварц Геометриски Игла Единствен лик бесплатен Превозот*100% сосема Нов * батерија : АА батерии (Не се вклучени)* материјал : акрилик Огледало * дебелина : 1mm * боја на Злато сребро црно огледало * најголемите делови од 20 см

BGN 11.00 18.08
Modern Mute Clock Butterfly САМ Large Wall Clock 3D Acrylic Art Designs Home Decoration For Kitchen Clock Wall Digital Watch
 • Ново
Оценка на продукта:

Modern Mute Clock Butterfly САМ Large Wall Clock 3D Acrylic Art Designs Home Decoration For Kitchen Clock Wall Digital Watch

Модерна го исклучите Часовник Пеперутка DIY Голем Ѕиден Часовник 3 D Акрилик Уметнички Дизајни Дома Декорација За Кујнски Часовник Ѕид Дигитален часовникДобредојдовте на Шумски Креативни Дома— Наша Цел : Да се обезбеди сте Креативни, Еколошки, Високо Квалитетни дома позадина производи,Врвот одделение Услуга и исклучителна Цена ...

BGN 11.00 14.08
2017 стенни часовници горещи продажба сам акрилни огледално часовници хол кварцов часовник съвременна игла reloj de pared horloge безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 стенни часовници горещи продажба сам акрилни огледално часовници хол кварцов часовник съвременна игла reloj de pared horloge безплатна доставка

2016 година ѕиден часовник топла продажба diy акрилик огледало часовници дневна соба кварц види модерна Игла reloj де споредено horloge бесплатен превозот*100% сосема Нов * батерија : АА батерии (Не се вклучени)* материјал : акрилик Огледало * дебелина : 1mm* Боја : Сребро Злато Црна* Примена Големина : 45см X 45cm* Dial дијаметар 20 cm

BGN 11.00 18.18
NOCM-цвят! 60мин дървена пясък от пясъчен часовник Пясъчен часовник, таймер часовник декор уникален подарък тип:60мин черна рамка оранжев пясък
 • Ново
Оценка на продукта:

NOCM-цвят! 60мин дървена пясък от пясъчен часовник Пясъчен часовник, таймер часовник декор уникален подарък тип:60мин черна рамка оранжев пясък

На sandglass е едноставна и гроздобер дизајн,многу погодна како пријател подарок, Нова Година, подароци, одмор подарок.Hourglass беше прв пат се користи како антички времето алатка, сега тоа не е само мода семејства украси,но, исто така, може да дејствува како децата plaything во слободно време или студија време, да се вежба детето е трпение и упорност.Во меѓувреме, можете да го користите како тајмер кога го направите маска или Јога.Стави Hourglass на клупата е исто така многу стилски, песок тече полека, можете да уживате во убавото време и прекрасни спомени.Материјал : Дрво и СтаклоВреме : 60 МинутиDemension : 20.5*10*10смБоја : ЦрнаПакет Се Вклучени : 1 x 60 минути sandglassAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 21.07
2017 нов Reloj De Pared кварц Real 3d Acryliceurope огледало стенни часовници Clockswall стикери за декорация на дома
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 нов Reloj De Pared кварц Real 3d Acryliceurope огледало стенни часовници Clockswall стикери за декорация на дома

Reloj Де Споредено Кварц 2016 Година Нови Реални 3d Acryliceurope Огледало Ѕиден Часовник Види Clockswall Налепници Дома Декорација бесплатен Превозот*100% сосема Нов * батерија : АА батерии (Не се вклучени)* материјал : акрилик Огледало * дебелина : 1mm* Боја : Сребро Злато Црна* Примена Големина : X 20cm 70cm

BGN 11.00 18.08
100sets ритъм на вала черни къси ръце 6 САМ часовници ръцете на кварцови часовници и аксесоари метал алуминий-високо качество на часовници комплекти
 • Ново
Оценка на продукта:

100sets ритъм на вала черни къси ръце 6 САМ часовници ръцете на кварцови часовници и аксесоари метал алуминий-високо качество на часовници комплекти

Висок квалитет на Ритамот на Вратило Раце,час рака дупка со дијаметар од околу 5.03 mm,минута рака дупка со дијаметар од околу 3.07 mm,вториот рака на дупка со дијаметар од околу 0.93 mm,Производ Фото Метал Алуминиум Материјал со бакар ракавЧас и минута раце површината имаат заштитна транспарентен филм Оваа раце може да се користи кога DIY Часовник,тоа е часовникдодаток...

BGN 47.46
[Ganxin]4 плюс богат на функции от висок клас индивидуален дизайн на led фитнес цифров таймер Произведено в Китай
 • Ново
Оценка на продукта:

[Ganxin]4 плюс богат на функции от висок клас индивидуален дизайн на led фитнес цифров таймер Произведено в Китай

[Ganxin]Мултифункционален Висок Квалитет Прилагодено дизајн Led Фитнес Дигитален Тајмер Направени во КинаФункција12 / 24 ЧАСА на часовникот (екранот во H1 / H2 MM : SS);Часовникот може да се промени помеѓу 12 / 24 време на чекање алтернативно од страна на безжичниот далечински управувач.Карактеристики : Лесно да го промените функција на часовникот од далечинаМоже да користите надворешна батерија за напојување на единица каде штекер не е достапна.Поведе со 10 години животен векИдеален часовникот за никаде на времето е неопходноСпецификација : Објектот Состојба : 100% НовиДигитални Висина : 1" / 2.54 смЧасовникот Формат : 88 88 : 88Часовникот Димензија : 730mm*220mm*110mm (28.7" x 8.6" x 4.33")Часовникот Контрола Метод : Инфрацрвен далечински контролерГаранција : 1 година + 2 годиниФункција Прилагоди : ДаОна што е Вклучен1 x 4" ПЛУС Часовник1 x AC / DC адаптер1 x Далечински контролер1 x Загради1 x Операција наставаЗАБЕЛЕШКА : Овој далечински управувач НЕМА внатрешна батерија, бидејќи батеријата не дозволуваат да брод, па ве молиме да се купи од вашиот локален пазар.Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 316.80
3D квадратни големи кристални огледални стенни часовници етикети римски цифри дизайн и мода, изкуство, начало декор етикети стенни часовници САМ
 • Ново
Оценка на продукта:

3D квадратни големи кристални огледални стенни часовници етикети римски цифри дизайн и мода, изкуство, начало декор етикети стенни часовници САМ

3 D Плоштад Голем Кварц Огледало на Часовникот на Ѕидот Налепници Римски Numerals Дизајн и Мода Уметност Дома Декор Налепници Ѕидни Часовници DIYПердув : Ѕидниот часовник со прекрасна срцето дизајн изгледа навистина убаво.Изработени од екопријателски полистирен материјал со посебен ефект на огледало.Кристално површински форми совршен одраз на светлината.Отстранлив, не штети на вашиот ѕид.Нетоксични, не исчезнува, се безбедни за употреба.Кварц движење, се движи глатко, без бучава.Погоден за дневна соба, спална соба или канцеларија декорација.Спецификации : Главен Материјал : ПолистиренГлавната Боја : Сребрена / Злато(изборен)Движење : КварцБатерија : 1 * АА Батерија(не се вклучени)Налепница Дебелина : 1mmЧасовникот големина : 33x33cmNoto : Сликата е за повикување самоСекој Ѕиден часовник содржи многу мали кругови, кој на задната страна со стап лента вие сте слободни да се стави во вашиот омилен место...

BGN 30.00 31.84
2 пясъчен часовник цветен пясък децата 2 минути
 • Ново
Оценка на продукта:

2 пясъчен часовник цветен пясък децата 2 минути

2минута hourglass за да ве потсети на детските заби чисти време Одличен подарок 2минута hourglass за да ве потсети на детските заби чисти време.Одличен подарокПакетот вклучува : 2 X hourglassAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е + / 13 см.

BGN 2.64
2017 нови стенни часовници Кварцови часовници Reloj de Паред модерен дизайн, дигитална 3d Сам акрилни огледало хол
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 нови стенни часовници Кварцови часовници Reloj de Паред модерен дизайн, дигитална 3d Сам акрилни огледало хол

2015 година Нови Ѕиден Часовник Кварц Види Часовници Reloj Де Споредено Модерен Дизајн на 3d Дигитална Diy Акрилик Огледало Дневна Соба Бесплатен Превозот100% акрилнабоја : Црно злато сребро.Дебелина : 1mmИнсталација големина : 45 x 45cm Dial дијаметар 20 cm

BGN 11.00 18.08
2017 нови часовници Стенни часовници Horloge часове голям 3d Сам акрилно огледало Reloj Паред кварц хол модерна продажба
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 нови часовници Стенни часовници Horloge часове голям 3d Сам акрилно огледало Reloj Паред кварц хол модерна продажба

*100% сосема Нов * батерија : АА батерии (Не се вклучени) * материјал : акрилик Огледало * дебелина : 1mm * Боја : Сребро, Злато,Црна * Примена Големина : 50cm X 50cm поставена на современа уметност DIY ѕиден часовник внимание огледало на ѕидот налепници дома декор Производ површинскиот слој на заштитна фолија, ве молиме да го отстраните по инсталација

BGN 11.00 18.08
Модерен LCD дисплей Time Temp Diplay alarm clock, bathroom стенни проекция многофункционален глас разговор електронен цифров проектор часовници
 • Ново
Оценка на продукта:

Модерен LCD дисплей Time Temp Diplay alarm clock, bathroom стенни проекция многофункционален глас разговор електронен цифров проектор часовници

Карактеристики На 60степен вртливата проекција гаранција јасно и кул поглед на времето Проектот ултрајасно време на ѕидови или таванот...

BGN 16.00 16.96
Комедиен филм пиксели будилници, промяна на цвета на дигитални будилници за деца, подарък за рожден Ден играчки будилници
 • Ново
Оценка на продукта:

Комедиен филм пиксели будилници, промяна на цвета на дигитални будилници за деца, подарък за рожден Ден играчки будилници

1 100% Нови.2 Светлечки LED светло со 7 различни боја се менува.3 Поддршка на 12часовен и 24часовниот формат на време, календар, температура и алармот.4...

BGN 11.00 11.04
Децата Детска Стая Небето Звезда Лека Нощ Проектор Лампа Спалня Музика Будилник Будилник, Календар, Часовник
 • Ново
Оценка на продукта:

Децата Детска Стая Небето Звезда Лека Нощ Проектор Лампа Спалня Музика Будилник Будилник, Календар, Часовник

Карактеристики : го прикажува Времето, Недела, Датум, Месец, Година се Прикаже минута & час во 12часовен или 24часовен формат на Хорда музика / природни звуци на алармот...

BGN 14.00 14.98
[Ganxin]4 голям led обратното броене дигитални стенни часовници home decor
 • Ново
Оценка на продукта:

[Ganxin]4 голям led обратното броене дигитални стенни часовници home decor

[Ganxin]4" Голем Led одбројување дигитални ѕидни часовници дома декорФункција12 / 24 ЧАСА на часовникотБрои доОдбројувачкиСтоперкатаСпецификации : Објектот Состојба : 100% НовиДигитални Висина : 4" / 101.6 mmЧасовникот Димензија : 500mm(L) x 160mm (H)x 40mm (D) (19.68"x 6.30"x 1.57")Визуелниот опсег : За 30mРамка Материјал : Алуминиум легураСертификација : CE&ROHSЧасовникот Контрола Метод : Инфрацрвен далечински контролерВреме на Точноста : дневна отстапувањеНапојување : 12 V DCПотрошувачка На Енергија : 7.68 ВатиНето Тежина : 1.55 KgБруто Тежина : 2kgСтандард На Приклучокот : Америка / Британски / Австралија / ЕвропаФункција Прилагоди : ДаОна што е Вклучен1 x 4" 4цифрен Часовник1 x AC / DC адаптер1 x Далечински контролер1 x Загради1 x Операција наставаЗабелешка : батеријата на далечински контролер може да не бидат вклучени, затоа што на нови забрането политика на меѓународен испорака...

BGN 254.00 254.40
Meijswxj стенен часовник Saat Relogio de parede творчески ретро модел самолет часовници Duvar saati хол ресторант стенни часовници
 • Ново
Оценка на продукта:

Meijswxj стенен часовник Saat Relogio de parede творчески ретро модел самолет часовници Duvar saati хол ресторант стенни часовници

saat,часовник,reloj,види,ѕиден часовник,relogio де parede,reloj де споредено,голем ѕиден часовник,horloge murale,duvar saati,relogio parede,digitalвиди,ѕидни часовници,reloj споредено,klok,часовници,дигитален ѕид часовник,3d ѕиден часовник,ѕиден часовник модерен дизајн,orologio da parete,опашот на ѕидниот часовник,relogio,relogio де parede став cozinha,ѕиден часовник,relogios де parede,опашот на часовникот,relogio дигитални,големи декоративни ѕидни часовници,ѕиден часовник,wanduhr,гроздобер ѕиден часовник,wandklok,reloj де споредено decorativo,ѕидни часовници дома декор,предводена од ѕидниот часовник,reloj дигитални споредено,модерен ѕиден часовник,reloj cocina,само лепило ѕиден часовник,види ѕид,гроздобер часовник,duvar saatleri,horloge murale дизајн moderne,diy часовник,reloj споредено салон,ѕидни часовници дома декор,reloj споредено cocina,reloj mural reloj mural,reloj mural,klokken,ѕиден часовник гроздобер,неонски часовник,relogio де parede став sala,reloj де споредено гроздобер ѕиден часовник,дрвени ѕиден часовник,ѕиден часовник кујна,двојно двострано ѕиден часовник,klok muur,relojes де споредено,кристално ѕиден часовник,предводена часовник ѕид голем ѕиден часовник,луксузни ѕиден часовник,3d reloj де споредено,ѕид налепница часовник,pendule murale,reloj споредено де madera,orologi da parete,дизајнер ѕиден часовник,на плоштадот ѕиден часовник,кварц види,decoracion hogar,часовникот оркестарот за дома,декоративен часовник,3d часовникот на ѕидот,медитерански стил декорација,3d часовник,кварцвиди,reloj де споредено дигитални,dijital duvar saati,orologio parete,часовникот кујна,reloj де споредено де madera,часовникот на ѕидот decals,дигитален часовник,relogio де parede гроздобер,reloj споредено гроздобер,reloj де cocina де споредено,кујнски часовник,биг часовник,duvar saati гроздобер,reloj decorativo 3d,orologio da parete dal дизајн moderno,relojes де споредено каса,reloj mural живот,дом дизајн,модерните часовници,ретро часовник,големи ѕидни часовници,reloj де споредено де 50cm,relojes де споредено modernos,часовниците се види ѕидот,часовникот на ѕидот decal,estilo mediterraneo,катира декорација,антички часовник,ѕиден часовник црвена,horloge muette,ѕиден часовник молчи,moderne wanduhr,reloj adhesivo,деца ѕиден часовник,ковано железо ѕидни декорации,reloj decoracion hogar,ѕиден часовник уметност,ѕиден часовник 3d,relogio де parede decorativo,гроздобер дома декор,reloj mural cocina,ретро ѕиден часовник,дрво види,relojes decorativos,црвена ѕиден часовник,декоративни ѕиден часовник,предводена дигитални ѕиден часовник,акрилик ретровизори со дизајни на големо,ѕиден часовник дизајни,железо часовник,autocollant mural,ѕиден часовник модерна,duvar налепница,decoracion де hierro forjado,horloge mural,reloj де споредено гранде,relogio parede,ѕид огледало,relogio де parede гроздобер estilo europeu,убава ѕиден часовник,антички ѕиден часовник,diy ѕиден часовник,relogio де parede дигитални,голем дигитален часовник,дома часовник,дрво ѕиден часовник,тивко ѕиден часовник,часовник гроздобер,дома се види,налепница, ѕидни часовници,relojes,relogio дигитални де меса,бел види,zegar,брзини ѕиден часовник,часовник ѕид налепница,селски дома декор,woonkamer klok,голем антички ѕидни часовници,çocuk saat,digitale wandklok,relojes murales,фото рамка ѕиден часовник,флип часовник,часовник движење,orologio parete гранде,relogio де parede espelho,decoracion reloj каса,медитеранот ѕиден часовник,часовник двојно двострано,бања часовник,3d часовници на ѕидот,relojes де споредено гроздобер,дијамант ѕиден часовник,orologi каса,лепило ѕиден часовник,reloj де споредено де diseño moderno,кинески часовници,воден часовник,pegatina reloj споредено,relojes де споредено гроздобер decorativo,ковано железо ѕид оркестарот,модерна стаклена ѕиден часовник,голем дигитален ѕиден часовник,ѕиден часовник digital,ѕиден часовник римски numerals,orologio da parete дизајн moderno,водоотпорен часовник,десктоп часовник,винил рекорд,дигитален ѕид,ѕиден часовник,ѕид налепница часовници,montre,decoracion mediterraneo,ѕиден часовник дрво,кујна ѕиден часовник,молчи ѕиден часовник,reloj де споредено де 45см,види дигитален часовник,часовник woonkamer,letras мдф,молчи часовник,спална соба часовник,дигитален часовник ѕид,дрвовиди,акрилна пластика огледало ѕиден часовник,внатрешни работи ѕиден часовник,relogio де parede европа гроздобер стил,ѕиден часовник механизам,дигитален часовник,антички дрвени ѕиден часовник,налепница часовник,часовник механизам,zakka гроздобер,персоналните ѕиден часовник,светлечки ѕиден часовник,horloge bois,стапче klok hout,модерен часовник,плоштад ѕидни часовници,reloj де споредено гроздобер гранде,огледало,moderne wanduhren,relogio дигитални де parede,налепница wandklok,produtos criativos,голем ѕиден часовник оркестарот,pegatina reloj споредено estilo moderno,ѕидни часовници,види за ѕид,horloge налепници,pendule кујна moderne,големиот часовник,muur klok,опрема ѕиден часовник,reloj де споредено 50cm,декоративни ѕидни часовници,orologi da muro,декоративни огледала за дневна соба,декоративни ѕиден часовник,дома се види во ѕид,reloj гроздобер споредено,дигитален ѕид види,земјата дома декор,orologio da muro,diy,часовници кина,неонски ѕиден часовник,предводена duvar saati,meccanismi orologi da parete,модерен ѕидни часовници,reloj де споредено 60cm,ѕид налепници часовник,опрема часовник,спална соба ѕиден часовник,метал ѕид модерна уметност,relogio де parede ретро,часовникот на ѕидот црна,уметност ѕиден часовник декоративни,стакло ѕиден часовник,reloj споредено дигитален led,дома декор,брзини оркестарот,бела часовник,гроздобер,двојно двострано часовник,relojes де споредено cuadrados,montre murale,reloj gato,relojes споредено,ковано железо ѕиден часовник,брзини часовник,фото рамка часовник,ѕиден часовник деца,horloge murale enfant,ѕид мурали за дневна соба,hodiny,espelho де меса,relojes споредено decoracion,бања водоотпорен часовник,се продава винил евиденција,horloge кујна,reloj де споредено cocina,relogio parede дигитални,часовникот молчи,horloge murale led,стара шик гроздобер декорација,ferforje aksesuar,materiel loisirs.

BGN 45.00 68.96
HQ Silent Часовник кварцов механизъм, черен и червен набор от инструменти за ремонт на ръцете
 • Ново
Оценка на продукта:

HQ Silent Часовник кварцов механизъм, черен и червен набор от инструменти за ремонт на ръцете

Опис : парче парче парче парче парче100% сосема нов и висок квалитет, Едноставни и стилски дизајн Одлично за поправка, замена или правење на часовникот Материјал : Пластични + Алуминиумски Домаќин Големина : 55x55x16mm(приближно) Час рака големина : 67mm(приближно) Минута рака големина : 96mm(приближно) од Втора рака големина : 116mm(приближно) Напојува со една AA батерија (не се вклучени) Количина : 1 сет (како на сликата покажува)Забелешка : совети како да се направени од тенок алуминиум или железо плоча по едно време удар, иако пакување е добро, но се уште не може да избегне да биде свиткана во текот на долги транспорт...

BGN 2.00 2.35